• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اگر کنکوری 94 بودم ... !

captane

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی یاسوج
شهر
یاسوج
پاسخ : اگر کنکوری 94 بودم ... !

من اگه جای شما بودم ....
خودخواهیو میذاشتم کنار نمیگفتم خودم همه چیو بلدم ...ولی باچشم بسته هم ازبقیه تقلید نمیکردم .
اگه جای شما بودم با کسایی که از سوال میترسن و از خودشون نا امیدن ...یه جوراییم دوس دارن شمارم نا امید کنن واسه یه سال قطع رابطه میکردن...هیچ اتفاقیم نمیفته.... من واسه همین آداما خیلی از روزامو از دست دادم...
اگه الان اول سال بود هیچ درسی حتی زمینو کنار نمیزاشتم شایدم واسه 100% میخوندم.... منابعمو طوری انتخاب میکر دم که وسط سال به خودم نگم اینا چیه من دارم....
اگه جای شما بودم تویه زیست هیچ کتاب کمک درسی نمی خوندم چون هیچ کدوم در سطح کنکور نیست....کلمه به کلمه کتابو میخوندم...خودم سوال میسواختم وبعدش مرور میکردم که حفظم شه...من اولا 3 تا کتاب کمک درسی داشتم تو قلم چی میرفتم به زور 60-70 میزدم ولی از وقتی کنارشون گذاشتم زیره 85 نیومدم )جز یه بار)....
از سوالای سخت شیمی مبتکرانم نمیترسیدم تا مثل خیلی گیر نیفتم
به خاطره آزمونا الکی استرس به خودم وارد نمیکردم...درسمو میخوندم خیلی ریلکس آزمون میدادم شک نکنید نتیجش بهتره....اگه آزمونم هم خراب میشد میگفتم جهنم آزمون بعدی جبران میکنم....
خلاصه اصلا نترسید کنکور اونطورم که میگن نیس....

hilla 2013

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 ناحیه 4
شهر
تبریز
دانشگاه
همین تبریز خودمون البته علو
رشته دانشگاه
پزشکی

اگر کنکوری 94 نبودم...
اونقدر خوش میگذروندم که نگو...این ور اونور میرفتیم...کتابا رو که لازم نداشتیم جهت آتیش بازی آماده می کردیم(البته شوخیه ها.. (;
این کنایات خرخونی بهمون نمی چسبید...آزاد برا خودمون ...اینقدر هم مغز بیچارمون رو از این فرمولا و
سخنان و نمیدونم از این چرت و پرتا پر نمی کردیم :D...ای خدا یعنی میشه؟؟؟!!!
سال بعد تقریبا تو همین زمانا...وای که چه خوشی بگذرد... ;))

scare

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
متالورژی استخراجی

یه پیشنهاد جدی بکنم بهتون ؟ من اگه جای شما بودم سعی میکردم با خودم روراست باشم. خود من کسی بودم که ریاضی رو دوست نداشتم و هر روز که به کنکور نزدیک تر شدم تنفرم بیش تر شد و واقعا عذاب کشیدم ؛ اولاش فکر می کردم کنار میام ولی فقط تا دی ماه دووم اوردم. بعد یه سری درگیری های شخصی از ترم دوم به بعد دیگه نخوندم تا خود جلسه کنکور. هم از لحاظ روانی بهم ریخته بودم ، هم همه چی برام پوچ بود. دو تا توصیه جدی می کنم بهتون ؛
یک - سعی کنید سال کنکور دست به تجربه های عاطفی نو نزنید چون شدیدا بهمتون می ریزه.
دو - اگه علاقه ای به رشته ی دبیرستانتون ندارید تاکید می کنم بیش تر فکر کنید. هنوز برای تغییر رشته دیر نیست. اگه شرایطشو دارید حتما برید دنبال علاقتون.حتما.اگر م ندارید سعی کنید از لحاظ روانی کنار بیاین.

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

بچه ها من ی چیزی رو یادم رفت بگم ولی حیفم میاد نگم واقعا مهمه
سر کلاس درس فوق العاده مهمه..هرچی بگم کمه.سر کلاس چ معلمتون خوب باشه چ بد سعی کنین یاد بگیرین
اگه دیدین با معلم ارتباط برقرار نمیکنین لزومی نداره معلم خصوصی بگیرین حتما..میتونین تلاشتون رو تو اون درس بیشتر کنین و برنامه ای خاص برای اون درس برای خودتون تبیین کنین

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

~X(موهام كل ميكردم تااز خونه بيرون نرم ،ايپدمم به ديوار ميزدم ،ادبيات ميخوندم

shiz

HanieH
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نشد :-<
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از خاله فاطمه!!: دی :
یه ابوریحانی عوضی افتاد بغل من بهش گفتم عاقا هی با پات نکوب رو زمین اون لعنتی رو تکون نده احمق!!هی تند تر و تند ترش کرد وسط آزمون از خدا نترسیدم از مراقبم نرسیدم گفتم مریضی بهت میگم!از مراقب درخواست کردم جامو عوض کنه اونم احمق تر فکر میکرد میخوام برم دستشویی!خلاصه فرآیند جا عوض کردن و تفهیم مراقب و ناسزایی گویی به اون احمق 15 مین از تایممو گرفت و 15 تا سوال شیمی رو حتی از روشم نخوندم!لعنت بهش!حداقل 500 تا رتبمو بالا برد خیلی خودم خوب میشدم!!!!واقعا لعنت بهش که از قصد کرد اینکارو!!چون تا بهش نگفتم دوست عزیز اینکارو نکن انقد بد پاشو تکون نمیداد!!

لعنت بهش اگه عمدا کرده

همتون ی چیز میگین خوب بخونیم :)

sarah.sh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنه دژ (سنندج)
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
دانشگاه کردستان
رشته دانشگاه
شیمی محض

اگه کنکوری 94 بودم...
قبل از هر کاری سعی میکردم توانایی هام رو باور کنم. قبل از هر کاری سعی میکردم که باور کنم اگه تا الان درس خوندم یا نه مهم نیس، مهم اینه که سال آخر خیلی خوب درس بخونم. حتی اگه سال دوم و سوم خوب درس نخوندید، مطمئن باشید امسال میتونید کم کاری گذشته رو جبران کنید. هیچ وقت نباید بگید الان دیگه دیره و نمیتونم جبران کنم.
اگه من برمیگشتم به پارسال از تابستون خیلی بهتر استفاده میکردم. تابستون میتونه خیلی به شما کمک کنه. اگه تابستون رو خوب استفاده کنید از بقیه جلو میوفتید و همین مسئله تاحدودی روی روحیه و اعتماد به نفستون تاثیر مثبت داره. هر چند این به این معنی نیست که اگه تابستون رو از دست دادید همه چی تموم شده و دیگه قابل جبران نیست.
اگه برمیگشتم به پارسال یا کلا آزمون شرکت نمیکردم یا به جای قلمچی میرفتم گزینه دو. ( من یک سال گزینه دو بودم، یک سال قلمچی، از گزینه دو راضی بودم ولی پیش دانشگاهی به خاطر جامعه آماری رفتم قلمچی. بنظرم سوالای گزینه دو خیلی بهتر بود. ) اگه میرید آزمون حتما برنامه ی آزمون رو کامل اجرا کنید. مهم ترین فایده ی آزمون برنامه شه.
اگه کنکوری 94 بودم از همون تابستون موبایلم رو خاموش میکردم. خیلی موارد هستند که وقت ما رو تلف میکنن بدون اینکه خودمون متوجه باشیم. موبایل برای من یه همچین وسیله ای بود. سعی کنید امسال از هر چیزی که وقتتون رو تلف میکنه دوری کنید. وقتی به کنکور نزدیک میشید متوجه میشید چقد زمان رو تلف کردید.
من اگه برمیگشتم به سال قبل حتما درس های پایه رو تابستون تموم میکردم.
یک سال با تمام توان درس بخونید و بعدش از نتیجه ای که میگیرید لذت ببرید. باور کنید زمان خیلی زود میگذره. قدر زمان رو بدونید.
موفق باشید. :)

a.s.m.a.

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan nahiye 1.chini ha
شهر
kermun

اینقدر تست میزدم ک اونجا وقت کم نیارم

وقت :((

فقط میدونم باید فقط و فقط و فقط تست میزدم

shiz

HanieH
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نشد :-<
رشته دانشگاه
نرم افزار

من وختی میان این تاپیک واقعا تنم می لرزه جدی

:((

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

یه کاری کنید که وقتی سال دیگه این وقت رسید و سره جلسه نشستید و خواه نا خواه یه کم استرس رو حتما دارید! اون وقت بتونید به خدا بگید خدایا من تلاشم رو کردم نمیگم 100%رو ولی 60% بوده دیگه خودت به دادم برس

یه چیزی بگم امسال بیش از حد تصورتون به خدا احتیاج دارید .... به حرفم میرسید.

مهرناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
NeYshaBerliN
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

بچه ها یه چیزی الان یادم اومد :D تو کنکور اصن وقتِ فکر کردن ندارین :-" کاملا" جدی :-" یعنی سوالی رو که بهتون میدن مخصوصا ریاضی و فیزیک باید همین که سوال رو خوندین شروع کنین به حل کردن.نه اینکه مثلا روش فک کنین تازه که از چه روشی حل میشه و اینا.یعنی تست خیلی باید زده باشین.خیلی باید آشنا باشین تا واقعا" بتونین سرِ کنکور سوالو حل کنین.به قولِ یکی از معلمامون میگفت کنکور حفظیات مبتنی بر درکِ ;))
تو این موردم سوالای کنکور سال قبل خیلی کمکتون میکنه. یعنی جوری باشه که به عید رسیدین سوالای کنکورای سال قبلو انقد زده باشین که حفظ باشین کلشو.جوری که اگه مثلا سوال یکی از سوالای ریاضی سال قبلو خوندن واستون جوابشو حتا شفاهی بگین بهشون.
در کل من اگه کنکوری 94 بودم هیچوقت نمیومدم تا خرداد سوال تالیفی حل کنم و فقط بخونم. بعد خرداد که شد تازه یادم بیفته کنکور بزنم.تازه بیشترشم بمونه :|

Antares

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
رشته دانشگاه
برق

به نقل از سـوگـنـد :
اگر کنکوری 94 بودم هیچ وقت واس خاطر یه کنکور موهای عزیزمو کوتاه نمیکردم :|
افسردگی به خاطر موهای کوتاه بیشتر تاثیر گذاشت تا وقت گرفتن رسیدگی به موی بلند.
از این کارا نکنید که هیچ تاثیری نداره.تاکید میکنم هیج تاثیری!
من تصمیم داشتم کچل کنم :)

Ghazaleh96

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Tehran
شهر
tehran

این همه کتاب نمی خریدم که الکی هم استرس بگیرم واسه نخوندنشون هم عذاب وجدان واسه پولشون هم اینکه الان ندونم چجوری جمعشون کنم {-8 :D :D
هر چی کتابامو جمع می کنم باز زاد و ولد می کنن :|
بعدش اینکه سعی می کردم عین آدم درس بخونم تابستون و کلی از وقت مفیدمو هدر ندم که : فلانی روزی دوازده ساعت درس میخونه / فلانی داره میره قلمچی ترزاشم 7900 ئه / من با این درس خوندنم به هیچ جا نمی رسم / نکنه معلمامون خوب نباشن ؟ / فلانی پارسال اونهمه خوند آخرش شد 4500 / و کلا خودمو درگیر حاشیه نمی کردم ... من به جرئت میتونم بگم نصف وقتمو تو تابستون گذاشتم واسه اینکه برنامه بریزم و آخرشم انجام ندادم .... سعی کنید فقط به یه روش ، یه آزمون ، یه موسسه ، یه مشاور اعتماد کنید .... از این شاخه به اون شاخه پریدن و دودلی واقعا مانع درس خوندنتون میشه ...
تابستون قلمچی ندادم که پشیمون نیستم :D :D
سعی کنید تابستون درسارو عمیق و مفهومی بخونید و تست براتون زیاد مهم نباشه ... نه مثل من ک از همون اول خودمو غرق کتاب تستا کردم .... و وقتی که یه کتابو شروع کردید بهش اعتماد کنید و هی حرص نزنید که نکنه اون یکی کتابه بهتر باشه که دوستم گرفته ؟!!
بیخودی استرس ب خودتون وارد نکنید ... کسی ک تابستون 12 ساعت درس میخونه هیچ تضمینی نیس که اردیبهشت هم ساعت مطالعه ش همین باشه ... و بر عکس ... اصلا از یه جاییی ب بعد ساعت مطالعه براتون دیگه بی ارزش میشه چون مهم اینه که اگر شما روزی 6 ساعت درس میخونی اون شش ساعت چقد برات بازدهی داشته .... من یه دوست داشتم روزی 14 ساعت تابستون میخوند ( از 4 صبح پا میشد ) ولی توی اون 14 ساعت همون درسایی رو میخوند ک من توی 7-6 ساعت میخوندم .... اینو بدونید که هر کس با توجه به تواناییش باید خودشو با بقیه مقایسه کنه ... بله .... B-) :D :D ;;)
اصلا و ابدا از همین الان همه چیو ب خودتون حروم نکنید .... تفریح در حد متعادل داشته باشید حتما ...

zeynab75

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قوچان
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

دوست دارم چندتا نکته رو بهتون بگم.

1) به هیچ وجه نشینید پای برنامه های تلویزیونی کنکورآسان است و فرصت برابرو اینها بعدم طرف برمیداره یه فرمول میگه مثلا واسه یه سواله شیش متری که فقط تو همون سوال جواب میده و خیلی مضحکه که آدم بخواد اونو یاد بگیره، البته اولش آدم وقتی میبینه یه سوال رو چه ساده حل کرد احساس خوبی بهش دست میده و ترغیب میشه که پیگیری کنه برنامه رو! وقت نذارید به هیچ وجه

2) هیچ وقت از دیگران نپرسید که چند ساعت میخونن! هستن افرادی که میرن پیش مشاور یا سال بالایی یا هر کی که صرفا بپرسن چند ساعت بخونیم خوبه! آخه خواهر یا برادرتونم با شما فرق داره! حتی خودتونم با خودتون فرق دارید ینی اینکه ممکنه من دیروز 10 ساعت خونده باشم و امروز 9 ساعت اما امروز از درس خوندنم راضی تر باشم و حس بهتری داشته باشم!

3) از امتحانای ترم یک بیرون نیاید، مگر اینکه نقطه ای از پیش یک نمونده باشه که مفهومی و عالی یاد نگرفته باشیدش!

4) بعد از عید بخصوص آخراش با هجوم موسسات، دی وی دی ها، کتاب های تکنیکی و خیلی تبلیغات رنگی(!) روبه رو میشید که باید به همشون بخندید و از کنارشون رد شید!

5) فک نکنید همه چی به مشاور و کتاب بیشترو آزمون و ... بستگی داره! تا آدم خودش نخواد هیچ اتفاقی نمیوفته! و اینطور مسائل فقط وقت آدمو تلف میکنه و فکرشو مشغول!

به دورانه کنکور عشق بورزید و از درس خوندنتون لذت ببرید، و به دیگران فخر بفروشید که ما کنکوری هستیم و کلی درس قشنگ هست که باید بخونیم!
موفق باشید.

persianboy1373

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
دانشگاه تهران - دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی نقشه برداری- سیستم های اطلاعات مکانی GIS

*سعی کنید بدون مشورت نباشید! یه مشاور خوب مستمر برای طول سالتون پیدا کنید، منظورم از مشاور لزوما مشاور هایی که مرسومه نیست، میتونه برادر یا خواهر 2-3 سال بزرگترتون باشه، میتونه دوست سال بالاییتون باشه، ولی یکیو انتخاب کنید که خودتون حرفاش رو قبول دارید، یکی که میتونین بهش اعتماد کنین، و میدونین دلش میسوزه براتون و براش مهم هستین... ممکنه چنین مشاوری بیرون نباشه، ممکنه هم بین دوستاتون پیدا نکنید، ولی واقعا بهتون پیشنهاد میکنم یه مشاور خوب پیدا کنید، مشاور خوب باید بتونه "دوست" باشه! ینی شما رو به دید یه "مشتری" نگاه نکنه... من داشتم همچین کسی، خیلی دیر شد پیدا کردنش ولی داشتم به هر حال... و هنوز هم دوستم مونده... حتی هم دانشگاهی شدیم :)

** مواظب تبلیغات زیاد و خالی بندی ها و جوسازی های مشاورهای بیزنس-من، موسسات و انتشاراتی ها باشین... بهترین ها رو با فکر و مشورت های خوب انتخاب کنید...

*** یکی از مهم ترین مسائل سال کنکور کتابه، کتاب خیلیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ زیاده و واقعا گیج کننده میشه، دست این یکی اون یکی کتاب می بینین، از این و اون میشنوین زارت نرین کتاب بخرین، واسه هر درس با مشورت با یکی که موفق بوده، یا حتی نبوده ولی قبولش دارین یکی دو تا کتاب بخرید و سعی کنید از روی همون کتاب پیش برید و تمومش کنید، این شاخه به اون شاخه نکنید، مگه این که مطمئن شید اون کتاب رو اشتباه انتخاب کردید...

**** آزمون هاتون رو مستمر و درست بدید، سعی کنید از همون اول اشتباهاتتون رو بررسی کنید و ازشون درس بگیرید که دوباره تکرار نشه، این کار رو نذارید برای بعد که نزدیک کنکور ببینید کلی آزمون دادید و هیچ فایده یی نداشته...

***** نتیجه ی آزموناتون تا روز کنکور صرفا میتونه انگیزه دهنده یا نشون دهنده ی نقاط قوت و ضعف باشه، اگه یه بار، دو بار 5 بار بدترین آزمون عمرتون رو دادید نا امید نشید، اگه 5 بار هم 1 شدید مغرور نشید...

****** درستون رو با آرامش بخونید، استرسی نباشید که به این آزمون میرسم یا نه، استرسی نشید که فلان امتحان مدرسه یا مشاور رو چطور میدم، استرسی نشید که جواب خونواده یا معلمام یا مشاورمو چی بدم! جواب هیچ کس رو قرار نیست بدین، حتی بعد کنکور! زندگی خودتونه... بسازینش... سعی کنید جوری بخونید که روز کنکور بیشترین آمادگی رو داشته باشید... که مطمئن باشید حداکثر تلاشتون رو کردید!

******* چشم و هم چشمی بلاست... ایضا سال کنکور!

********یکی از دوستان بالا گفته بود سال کنکور خیلی به خدا نیاز دارین، کلا همیشه به خدا نیاز داریم! هواشو داشته باشیم، چون یه قدم بریم سمتش دو تا میاد سمتمون...

سال کنکور فقط خدا، خودت، خونواده ت... خط قرمز بکش دور همه چیز و همه کس... فاصله ت رو با همه حفظ کن... دوست خوب داری، دوست صمیمی داری، هرکی و هرکسی هست سال کنکور خیلی حساسه، سعی کن فاصله ی مناسبی داشته باشی که ضربه نخوری... تهش فقط خونواده ت فقط بهت اهمیت میده...

امیدوارم موفق باشید... :)

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

به نقل از سـوگـنـد :
اگر کنکوری 94 بودم هیچ وقت واس خاطر یه کنکور موهای عزیزمو کوتاه نمیکردم :|
افسردگی به خاطر موهای کوتاه بیشتر تاثیر گذاشت تا وقت گرفتن رسیدگی به موی بلند.
از این کارا نکنید که هیچ تاثیری نداره.تاکید میکنم هیج تاثیری!
به نقل از el@heh :
به نقل از نیلوفر ب. :
~X(موهام كل ميكردم تااز خونه بيرون نرم ،ايپدمم به ديوار ميزدم ،ادبيات ميخوندم
به نقل از Mos :
مشاور عزیزمون اومده رو سن، میگه موها و ناخوناتونو کوتاه کنین، دلبستگی نداشته باشین. :D :/
ینی چی؟
نه آخه ینی چی؟
موهامونو واسه چی کوتاه کنیم؟
روحیه کنکوری و امید زندگانی کجا میره وقتی آدم مو نداشته باشه؟ :D
شما یه جایگزین واسه جایگاه "مو" در زندگی روزمره پیدا کن؛ من خودم اوّلین نفر به نشانه ی تسلیم و تضییع میرم موهامو میریزم تو سطل آشغال آرایشگاه.
نکنید لیدیز، نکنید؛ موهاتونو کوتاه نکنید. :D
روحیه ی آدم به فنا میره.

سامان19

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی نمونه دولتی kr.حقانی bnd
شهر
کرمانشاه
دانشگاه
همین دانشگاه استان خودمون
رشته دانشگاه
-

به نقل از el@heh :
تصمیم خوبیه :)) :)) منم فروردین کچل کردم (;

• لایک
امتیازات: MHO

سامان19

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی نمونه دولتی kr.حقانی bnd
شهر
کرمانشاه
دانشگاه
همین دانشگاه استان خودمون
رشته دانشگاه
-

چیز خاصی نمیگن شما راحت باش :)) :)) :)) :D :)) :)) :))
البته شوخی کردم ا بعدا با کلی مطلب اینجا رو پر میکنم

bitabs

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد
مرحله ی اول ادبی ب صورت شانسی !

یا حسین دوستان میگن 12 ساعت میخونم کمه :| نگاهم تو دوربین حس میشه الان؟؟ :| من تا امروز مسافرت بودم و از فردا هم مطمئنم 4 5 س نمیتونم بیشتر بخونم ....پیشنهاد؟؟؟ :-" :-"

Patrick Dewitt

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان.
شهر
تهران
دانشگاه
پلى تكنيك.
رشته دانشگاه
صنايع.

من بگم؟

اول از همون اول واسه هر درس يك و فقط يك كتاب كمك درسى مى خريدم، جورى كه هر دفعه كه مى خوام درسى رو بخونم از روى همون كتاب بخونم. يه جورى كه بره توى حافظه ى تصويرى م. حتى اختصاصى ها.

عمومى ها رو از همون اول جدى مى گرفتم. به خصوص دينى.

از حاشيه مى كشيدم بيرون.

به تراز و درصد و اينا، حداقل تا بعد عيد، گير نمى دادم. ريلكس تر درس مى خوندم.

هيچ كس ته اش پرفكتِ پرفكت نخواهد بود، پس همون اول پيش فرضم رو مى ذاشتم بر اين كه نيازى نيست به صد در صدِ برنامه ام عمل كنم.

كلاً وسواس به خرج نمى دادم!

بالا