• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خوابگاه و مشکلاتش

big_bang

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـا(') امیــ(')
شهر
نجف آباد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
اقتصاد
پاسخ : مشکلات خوابگاه

به نقل از امــیـــررضـــا :
درضمن مشکل خوابگاه به این میگن :
http://www.yjc.ir/fa/news/4853570/%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1

کلا سکوت کنین بعد از دیدن عکس

تو خوابگاه دخترا گرفتنش .. انصافا ترسناکه

این کجاش ترسناک بود آخه. آخی 8->

یادم باشه فردوسی مشهدو از اولویتام حذف کنم ؛ باشدکه رستگار شوم . : )) :-"

gaucho

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
دانشگاه
پلی تکنیک. (امیر کبیر)
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر
اینستاگرام

نه باو به خدا بعد سه بار خانواده گفتن دیگه خواهرم خودش داره رمزو پسمو رفت دید گفت بیا حالا دیگه حداقل بزن :-"

ارث پَدَرت نیست که خب گدا بیار :|

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از gaucho :
نه باو به خدا بعد سه بار خانواده گفتن دیگه خواهرم خودش داره رمزو پسمو رفت دید گفت بیا حالا دیگه حداقل بزن :-"

ارث پَدَرت نیست که خب گدا بیار :|

چ حرص شکم ـتو میخوری تو :-" دنیا فقط مادی ـات نیس :-" ی ذره درویشی زندگی کن :د

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از . :
چ حرص شکم ـتو میخوری تو :-" دنیا فقط مادی ـات نیس :-" ی ذره درویشی زندگی کن :د
تکبیر :))

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

اطلاعیه‌ی خوابگاه تابستونمون رو زدن توی سایت کوی خوابگاه‌ها. در انتهای اطلاعیه اومده:

در انتها اداره کل خوابگاههای دانشگاه تهران توجه دانشجویان محترم را به نکات ذیل جلب می‌نماید:

با توجه به کاهش نزولات آسمانی و کمبود آب ، احتمال قطعی آب و در پی آن خاموشی کولرها را به دنبال خواهیم داشت ، امکان ارائه غذا در ایام تابستان وجود ندارد و همچنین به جهت راه اندازی عملیات کنترل و ارتقاء شبکه امکان اختلال شبکه اینترنتی دور از انتظار نخواهد بود.

با آرزوی توفیق

امور دانشجویی اداره کل خوابگاهها
:)))))
یعنی ها!!!! کم مونده بنویسه به برای اینکه حوصله‌تون سرنره، صورت تضمین شده زلزله و آتش‌سوزی هم خواهیم داشت !!!
;;) ;;)

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از مهســـــــــــــا :
اطلاعیه‌ی خوابگاه تابستونمون رو زدن توی سایت کوی خوابگاه‌ها. در انتهای اطلاعیه اومده:
یعنی ها!!!! کم مونده بنویسه به برای اینکه حوصله‌تون سرنره، صورت تضمین شده زلزله و آتش‌سوزی هم خواهیم داشت !!!
;;) ;;)

راستی من ی پُز بدم ب شما دانشگاه تهرانی ها :-" شما کولرتون مرکزیه باید وایسین خودشون روشن کنن ما هر سوییت خودش ی کولر جدا داره ;;) :-"

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

;;) ;;)
باز خوبه یه سقفی بالا سرتون هست..بچه های ما برای دادن امتحان علوم پایه شون که توی تابستون بود هم مشکل داشتن در گرفتن خوابگاه..علوم پزشکی تهران تابستون پارسال فکر کنم ماهی 200 میگرفت برای خوابگاه

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از . F :
راستی من ی پُز بدم ب شما دانشگاه تهرانی ها :-" شما کولرتون مرکزیه باید وایسین خودشون روشن کنن ما هر سوییت خودش ی کولر جدا داره ;;) :-"
نه بابا! همه‌ی ساختمونها که اینطوری نیستن که!ساختمان پارسالمون(فیض) مرکزی نبود و دست خودمون بود :D پز الکی به ما نمی‌خواد بدین:D
به نقل از معصومه :
باز خوبه یه سقفی بالا سرتون هست..بچه های ما برای دادن امتحان علوم پایه شون که توی تابستون بود هم مشکل داشتن در گرفتن خوابگاه..علوم پزشکی تهران تابستون پارسال فکر کنم ماهی 200 میگرفت برای خوابگاه
ما هم فقط به کسانی خوابگاه می‌دن که کارآموزی داشته باشن یا پروژه‌ی کارشناسی. به بقیه نمی‌دن حتی اگر ترم تابستانی داشته باشند.

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

نه بابا! همه‌ی ساختمونها که اینطوری نیستن که!ساختمان پارسالمون(فیض) مرکزی نبود و دست خودمون بود :D پز الکی به ما نمی‌خواد بدین:Dما هم فقط به کسانی خوابگاه می‌دن که کارآموزی داشته باشن یا پروژه‌ی کارشناسی. به بقیه نمی‌دن حتی اگر ترم تابستانی داشته باشند.
مال مام فقط به کارورزیا میدن

nikooo

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ƒαяℨαᾔℯℊαᾔ кαṧℌαη
شهر
کاشــــــان
دانشگاه
تهرانـــــــ
رشته دانشگاه
معماری

قضیه ی پانسیون (دانشگاه تهران) چیه؟شرایطش چجوریه؟

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از نیکو ;;) :
قضیه ی پانسیون (دانشگاه تهران) چیه؟شرایطش چجوریه؟
دو تا خوابگاهن اسمشون آٰرسیتا و بارانه. من زیاد ازشون خوبی نشنیدم. به خصوص از باران. می‌گن آٰرسیتا بهتره. من کلا نمی‌دونم چطوره. ولی پارسال تابتون مامانم زنگ زدن پرسیدن گفته بود که اتاق ۵ نفره ماهی ۲۰۰ تومن!!!! که خب اتاق ۴نفره تو خوابگاه خودمون داشتم با کل ترم ۱۰۰ تومن! دلیلی نداشت برم اونجا! حالا باز شماره‌ش رو پیدا کن خودت تماس بگیر. شاید اینجایی که مامانم زنگ زدن باران نبوده.

AlirezaRajabi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
دانشگاه
تبریز

اقا،یه سوال،بچه تبریز داریم؟
ینی کسی که دانشگاه تبریز بخونه اما تبریز نباشه،خلاصه اینکه اونجا خوابگاهی باشه،
میخوام ببینم امکانش هست من پاشم برم خوابگاهشونو ببینم؟بعد مثلن توضیح هم بدن که چجوریه،
کلا دنبال بچه با مرام میگردم،

nikooo

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ƒαяℨαᾔℯℊαᾔ кαṧℌαη
شهر
کاشــــــان
دانشگاه
تهرانـــــــ
رشته دانشگاه
معماری

دو تا خوابگاهن اسمشون آٰرسیتا و بارانه. من زیاد ازشون خوبی نشنیدم. به خصوص از باران. می‌گن آٰرسیتا بهتره. من کلا نمی‌دونم چطوره. ولی پارسال تابتون مامانم زنگ زدن پرسیدن گفته بود که اتاق ۵ نفره ماهی ۲۰۰ تومن!!!! که خب اتاق ۴نفره تو خوابگاه خودمون داشتم با کل ترم ۱۰۰ تومن! دلیلی نداشت برم اونجا! حالا باز شماره‌ش رو پیدا کن خودت تماس بگیر. شاید اینجایی که مامانم زنگ زدن باران نبوده.
مرسی...من برای طول ترم نمیخواستم...ترم دیگه احتمالن باید تا 10 تیر اینا دانشگاه باشم برا تحویل و خوابگاه اونموقع بستس ... سال بالاییامون امسال گرفته بودن... باید جزییاتشو از اونا بپرسم

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

یه چیزی برای من تعریف کردن الان سکته میکنم! احتمالا خوابگاهی میشم ولی اگه وعض اینه یزد میمونم!!!!! تعریف میکردن یه عده شبا نمیان باید جاشون متکا بذاری پتو بکشی بگی خوابه یا تو یخچال کنار غذا های بقیه مشروب میذارن یا تو یه اتاق همه معتادن دوستم میگفت دیر بیای زنگ میزنن به فامیلات میگن دیر اومده خوابگاه
اهههههههههههههههههه
آقا من یه چیزی بگم من اخلاقم بده ! :| با خواهرم نمی سازم میفهمید؟ 18 ساله باهاش زندگی میکنم و با این حال هر روز دعوا میکنیم ادم منظمی هم هستم خیلی! طاقت ندارم اتاقم کثیف باشه ترتیب لباسام تو کمد مشخصه روزی دو بارم حموم میرم خیلی هم زود عصبانی میشم تو خودمم نمیریزم داد میزنم امسال البته خیلی کم طاقت تر شده بودم از یه سری ادمم بدم میاد و باید نشون بدم بهشون که ازشون بدم میاد
برم خوابگاه؟
(فک کنم زهر ترک شدید !! :))) )

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از SaranaZ :
یه چیزی برای من تعریف کردن الان سکته میکنم! احتمالا خوابگاهی میشم ولی اگه وعض اینه یزد میمونم!!!!! تعریف میکردن یه عده شبا نمیان باید جاشون متکا بذاری پتو بکشی بگی خوابه یا تو یخچال کنار غذا های بقیه مشروب میذارن یا تو یه اتاق همه معتادن دوستم میگفت دیر بیای زنگ میزنن به فامیلات میگن دیر اومده خوابگاه
اهههههههههههههههههه
آقا من یه چیزی بگم من اخلاقم بده ! :| با خواهرم نمی سازم میفهمید؟ 18 ساله باهاش زندگی میکنم و با این حال هر روز دعوا میکنیم ادم منظمی هم هستم خیلی! طاقت ندارم اتاقم کثیف باشه ترتیب لباسام تو کمد مشخصه روزی دو بارم حموم میرم خیلی هم زود عصبانی میشم تو خودمم نمیریزم داد میزنم امسال البته خیلی کم طاقت تر شده بودم از یه سری ادمم بدم میاد و باید نشون بدم بهشون که ازشون بدم میاد
برم خوابگاه؟
(فک کنم زهر ترک شدید !! :))) )

به نظر من شما حتما برو خوابگاه! چون این شرایطتت باید حتما اصلاح بشه به نظرم! اولاش خیلی سخت و بده! ولی بعد قشنگ برگ می‌شی.
من خیلییییییییییی بی صبر و تحمل بودم. الان صبور شدم خیلی... با هرچیزی کنار میام دیگه.
اون قضیه مشروب و این صبحت‌ها هم من باهاش برخورد نداشتم ولی می‌دونم که هست. ولی اونقدرها فراگیر نیست. می‌تونی اتاقت رو عوض کنی فرضا.

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نظر من شما حتما برو خوابگاه! چون این شرایطتت باید حتما اصلاح بشه به نظرم! اولاش خیلی سخت و بده! ولی بعد قشنگ برگ می‌شی.
من خیلییییییییییی بی صبر و تحمل بودم. الان صبور شدم خیلی... با هرچیزی کنار میام دیگه.
اون قضیه مشروب و این صبحت‌ها هم من باهاش برخورد نداشتم ولی می‌دونم که هست. ولی اونقدرها فراگیر نیست. می‌تونی اتاقت رو عوض کنی فرضا.

بدبخت هم اتاقی‌هاش :)) :-"

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

نظم و ترتیب چی اصلا طاقت جای کثیف ندارم یعنی دیوونه میشم!

خیلی هم بد غذام تو هفته سه چهار وعده نیمرو میخورم خیلی از غذا ها رو لب نمی زنم مثلا کلا غذایی که بادمجون داره نمیخورم کلا آشی ها رو نمیخورم بوی کله پاچه رو میفهمم حالت تهوع دارم آبگوشت هم نمیخورم از کالباس متنفرم! :| بازم هست ! الان یادم نمیاد! نرم یه شهر دیگه بمیرم از گشنگی !

به نقل از Farz :
تشکر میکنم :D

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از SaranaZ :

خیلی هم بد غذام تو هفته سه چهار وعده نیمرو میخورم خیلی از غذا ها رو لب نمی زنم مثلا کلا غذایی که بادمجون داره نمیخورم کلا آشی ها رو نمیخورم بوی کله پاچه رو میفهمم حالت تهوع دارم آبگوشت هم نمیخورم از کالباس متنفرم! :| بازم هست ! الان یادم نمیاد! نرم یه شهر دیگه بمیرم از گشنگی !
منم خیلی بدغذا بودم :D الان به حدی رسیدم که سنگ هم جلوم بذارن می‌خورم می‌گم به‌به :D
از نظم و ترتیب هم تقریبا خبری نیست توی خوابگاه.

به نقل از Farz :
ازا ین منظر که نگاه می‌کنم می‌بینم نره خوابگاه واقعاااا بهتره برای بقیه!

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از SaranaZ :

خب فک کنم ی موردی داری بش میگن وسواس :-" بری خوابگاه از اونجا که همه‌تون همسن هستین و نمیتونین بر دیگری حکومت کنین :-" قطعا دعوا میکنین و بعد ی مدت ب تعادل میرسی :د
بدغذایی هم هیچ نگرانی‌ای نداره، بنده سر همین موضوع ترم اول ۹کیلو کم کردم ;;) :| بعدن یادمیگیری مث آدم غذا بخوری :-" (هرچند من هنوز خیلی یاد نگرفتم :د)

خواهش میکنم ;;)

sagharrrrsssssssss

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

به نقل از SaranaZ :

خب اتاق قانون داره.. وقتی اول ترم مشخص بشه ی سری چیزا کسی وسایلشو نمیریزه... امکان تعویض اتاق هم ک هس...

خب خیلیا همین حساسیت ها رو ب غذا دارن.. هیچ وقت تو دانشگاه رنگ ابگوشت نخواهی دید... خب کالباس نخور.. مجبورت ک نمیکنن

نیمرو هم کچ سخت نیس ماهیتابه ببر، تخم مرغ بخر. نیمرو بپز

بابا خوابگاه از آنچه تصور میکنید بیشتر خوش میگذره :))

اگ عم از غذای سلف بدت اومد غذا بپز... من آدم میشناسم الان ترم 10 هس.. یک بار غذای سلف نخورده
هرچند آدم ب همه شرایط عادت میکنه

بالا