• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

والیبال

• شروع کننده موضوع AmorE
  • تاریخ شروع

maryammovahedzadeh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
یزد
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
اینستاگرام
پاسخ : والیبال

به نقل از آرامش :
سرویسای موسوی گویای همه چی هس :/ باو اصن امسال اینا سرویساشونو گند میزنن همش

معروف دیشب خوب بازی کرد . خیلی بد نبود ینی :-"
بازیای پارسالشون کجا بازیای امسالشون کجا
سرویساش آره ... سرویس ها رو همه باید میدادن قائمی میزد ... خدایی سرویساش حرف نداره... با اون ژستش

دیشب آره .. بقیه رو گند میزد.... ~X(

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره ی زیست دوره هجده و طلای دوره نوزده

شما هایی که میگین معروف بد بود ، تو بازی قبل چن تا امتیاز از جا خالی گرفت ؟ تو بازی دیروز کی بود که یکی از حساس ترین امتیازا رو با دقتش برای تیم گرفت ؟

در ضمن موسوی هم چون نقشش تغییر کرده دیده اسمش زیاد به زبون گزارشگر نمیاد . قائمی هم که خوب بازی کرد انصافا

انتظار نباید داشته باشیم که همه ی توپ ها رو بگیرن و اصلا خراب نکنن :|

hamidreza96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
× هاشمی نژاد II
شهر
× مشهد
مدال المپیاد
× نوچ ، جوونیام میخواستم برم شیمی پشیمون شدم
دانشگاه
× هرجا خدا بخواد

دستور رئیس جمهور برای بررسی حضور بانوان در سالن مسابقات والیبال

قبلا این ممنوعیت برای حضور زنان در ورزشگاه و تماشای مسابقه والیبال وجود نداشته و این زیبنده دولت تدبیر و امید نیست که این ممنوعیت ها و محدودیت ها به نام این دولت گره بخورد و برخلاف برنامه ها و هدف دولت است که به دنبال افزایش سرمایه اجتماعی و جلب رضایت عمومی جوانان است.
معاون امور زنان ریاست جمهوری با اشاره به اعتراضش به عدم حضور زنان در سالن بازی مسابقات والیبال گفت: رئیس جمهور در این باره از من توضیحات بیشتری خواستند و مقرر شد تا بنده و وزیر ورزش و جوانان رایزنی هایی نیز در این باره انجام دهیم.

شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان در گفتگو با مهر درباره اعتراض اش به عدم حضور زنان در مسابقات والیبال و واکنش هیأت دولت به این اعتراض گفت: آقای رئیس جمهور در این باره توضیح خواستند و من به آقای روحانی توضیح دادم که قبلا این ممنوعیت برای حضور زنان در ورزشگاه و تماشای مسابقه والیبال وجود نداشته و این زیبنده دولت تدبیر و امید نیست که این ممنوعیت ها و محدودیت ها به نام این دولت گره بخورد و برخلاف برنامه ها و هدف دولت است که به دنبال افزایش سرمایه اجتماعی و جلب رضایت عمومی جوانان است.

وی افزود: رئیس جمهور در این باره توضیح بیشتر خواستند و قرار شد من و گودرزی وزیر ورزش و جوانان در این باره تعاملاتی داشته باشیم که تدابیر و ساز و کارهایی صورت گیرد که هم نگرانی افرادی که نگران حضور زنان در ورزشگاه هستند برطرف و به ویژه خواسته نسل جوان در مسابقات بین المللی محقق شود.

مولاوردی در خصوص احتمال حضور زنان در مسابقات والیبال ایران- لهستان و ایران- ایتالیا وجود دارد گفت: ما تمام تلاشمان را می کنیم و به رایزنی هایمان ادامه می دهیم.

به گزارش مهر شهیندخت مولاوردی در فیس بوکش از اعتراض اش به عدم حضور زنان برای تماشای مسابقات والیبال در هیأت دولت خبر داده بود.

× منبع : عصرایران

سلبچ

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی

منم زنگ زدم فدراسیون قسمت بانوان اعتراض کردم!
فک کنم در پروسه های بعدی باید بریم دم دفتر ریاست جمهوری تحصن!!
خدا کنه حضور بانوان تو بازی های لهستان یا بازی دوم ایتالیا آزاد بشه!خیلی دوس دارم بازی با ایتالیا رو از نزدیک ببینم!

anahid_30s

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از آرامش :
لایک کافی نبود.
بعضیا هم هی تا میبازن یا بد بازی میکنن میان میگن ما تا چند سال پیش آرزومون بود تیم چینو ببریم، ژاپن رو ببریم و ...
نباید که به عقب برگشت. هی بشینیم ذوق کنیم که یه زمانی فلان بودیم الآن اینیم. آخر این کار میشه برگشت به همون زمان.

ویرایش : نقل قول مال قسمت اوله. توی شرایط نامساعدی :-Dدارم تایپ میکنم. امکان اصلاحش نیست.

Ali Mansouri

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر بودم قبول نشدم
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی معدن

احتمال خیلی زیاد ایران از گروهش صعود میکنه و به دور بعد میره

ایتالیا که امروز صبح به ایرن اومده بازاکن های اصلیش رو نیاورده و به احتمال زیاد از 2 بازی با ایتالیا 6 امتیاز رو میگیریم /m\ /m\ /m\

n-kh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مشهد
شهر
مشهد

زایتسف در مقابل ایران بازی نمیکنه... این نهایت شانس برا ایرانی هااست

سلبچ

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی

یه خبر خوب!آقای ظریف هم به جمع بچه ها پیوست! P:> P:> P:>
این اسامی بازیکنا در دو بازی با ایتالیا که کواچ گفته:
سعید معروف، مهدی مهدوی، محمد موسوی، شهرام محمودی، امیر غفور، فرهاد قائمی، عادل غلامی، مجتبی میرزاجانپور، آرمین تشکری، میلاد عبادی پور، پوریا فیاضی و فرهاد ظریف. x:

Mahsa_76_gh

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از IsoorI :
احتمال خیلی زیاد ایران از گروهش صعود میکنه و به دور بعد میره

ایتالیا که امروز صبح به ایرن اومده بازاکن های اصلیش رو نیاورده و به احتمال زیاد از 2 بازی با ایتالیا 6 امتیاز رو میگیریم /m\ /m\ /m\

به نقل از n-kh :
زایتسف در مقابل ایران بازی نمیکنه... این نهایت شانس برا ایرانی هااست
به نظر من با این کارشون و این ترکیب تیمو عوض کردن فقط دارن ایرانو مسخره میکنن ... اگه ببرن میگن ما اینجوری هم میبریمتون و اگه هم ببازن

ک میگن اینقد امتیازمون بالاهس ک دیگه نیازی به برد نیس .......

ولی اونا هر جور میخان فک کنن ، ما میبریمشون !!!!!!!!!!! P:> P:> P:>

n-kh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مشهد
شهر
مشهد

حضور ظریف کمک بزرگی برا تیم محسوب میشه.... اون برا تیم ملی یه مهره کلیدی هستش... <D=

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

مسخره ترین اتفاق ممکن بازگشت ظریفه :) مهره کلیدی :)) الان از دخترش خسته شده برگشته ؟؟؟

خیلی مسخرس که کواچ گذاشته برگرده و علیزادرو کنار گذاشته
بزرگترین ضربرو به علیزاده میزنه این کارش

سلبچ

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی

حتما کواچ یه تفاوت هایی دیده و بازدهه ظریف رو بیش تر دیده!
به خاطر همین این تغییر رو داده!وگرنه اوون هم علیزاه رو خووب وهم ظریف رو خووب می شناسه!

MAHia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فَرزانـگانـ‌ـ ـیک
شهر
کرمان‌
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
باختم بهش... :دی
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

جدا از این بحث که ایتالیا با تیم اصلیش نیومده، تحمّل فشار تماشاچی ـا برای ایتالیا به مراتب سخت تر از برزیل ـه. برزیل خوب میتونه خودشُ تو هر شرایطی حفظ کنه. ایتالیا از این جهت ضعیف تر از برزیل ـه.
بازی پارسال ایران با ایتالیا، که ایران برد رو یادتونه؟ اگه اون تماشاچی ـایی که از سفارت برده شدن بودن، نبودن، امکان برد برای ایران خیلی کمتر بود.

به نقل از کاربر مورد نظر یافت نشد .... :
به نظر من با این کارشون و این ترکیب تیمو عوض کردن فقط دارن ایرانو مسخره میکنن ... اگه ببرن میگن ما اینجوری هم میبریمتون و اگه هم ببازن
ک میگن اینقد امتیازمون بالاهس ک دیگه نیازی به برد نیس .......
فک نمی کنم در سطح لیگ جهانی، هیچ مربی ای برای مسخره کردن تیم مقابلش بیاد ترکیب تیمش رو عوض کنه. :-?
صعود ایتالیا قطعی ـه و حتّی ایتالیا به به رخ کشیدن قدرتش تو ایران نیازی نداره که بخواد با تیم اصلیش بیاد. کاملا منطقی ـه، و هر تیم دیگه ای هم بود همین کار رو می کرد تا به بازیکنای اصلیش استراحت بده.
×گرچه چون ایتالیا با تیم اصلیش نیومده، نباید خودمونُ از پیش برده حساب کنیم. الان فقط کار برای موسوی راحت تر شده. اگر نه بازی در مقابل ایتالیا سخت هست هنوزم.

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

من فک کنم که به خاطر مصدومیت علیزاده گذاشته بیاد فک کنم انگشتش مشکل داره وگرنه اصلا کار حرفه ای نیست بخواد یه نفر که با اون همه سرو صدا خداحافظی کردو برگردونه و بزاره تو ترکیب هر چقدرم که تفاوت باشه بینشون (که نیست زیاد) علیزاده زیادم گلابی نبود که با ظریف تفاوت زیادی داشته باشه درسته که ضعیف تر از اونه اما تفاوت زیادی ندارن

علیزاده در اینده میتونه به تیممون خیلی کمک کنه ولی اگه ظریف برگرده هم به علیزاده نامردی کرده هم این که نذاشته تجربه کسب کنه در حالی که داشتش به نظر من خوب بازی میکرد

ma2012

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
برق

به نقل از [<Ali>] :
من فک کنم که به خاطر مصدومیت علیزاده گذاشته بیاد فک کنم انگشتش مشکل داره وگرنه اصلا کار حرفه ای نیست بخواد یه نفر که با اون همه سرو صدا خداحافظی کردو برگردونه و بزاره تو ترکیب هر چقدرم که تفاوت باشه بینشون (که نیست زیاد) علیزاده زیادم گلابی نبود که با ظریف تفاوت زیادی داشته باشه درسته که ضعیف تر از اونه اما تفاوت زیادی ندارن
سایت فدراسیون والیبال نوشته مصدومیت علیزاده برطرف شده و این نظر کواچ بوده که از ظریف استفاده کنه.

Inaccessible

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
00

ایشالا می بریم /m\

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
کرمان (1 ر) - تهران (بقیه)
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-&quot; 1 مرحله 2 :-&quot;

اونایی ک میگفتید ظریفم بیاد فایده ای نداره :))
لان دیدید ؟ ;;)

البته خوب نبودن زاتسف هم بی تاثیر نی :-"
ولی کلا همه بهتر شدن ! دفاعمون بخاطر ظریف بهتر شده !
+سرویسای موسوی ست 1 /m\

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

ظریف خیلی هم خوب بازی کرده؛
حضورشم حس میشه