• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فیلم کره‌ای

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
پاسخ : فیلم کره‌ای

اول اول بگم سیتی هانتر خوبه.
من خودم چون تاریخی هم دوست دارم
اول تاریخی ها رو میگم :

امپراطریس کی و ایمان رو خیلی میپسندم...داستان ها و صحنه های قوی داشتن ،،لی مین هو تو ایمان بازی کرده و گریمش خیلی قشنگه و کلا بر عکس سلیقه شخصی و وارثان و پسران برتر از گل، توی ایمان شخصیت قوی داره، با هوش و خیلی درستکار و قابل اعتماده...داستانشم سفر در زمانه.
امپراطریس کی هم ها جی وون بازی کرده،، این خانم همونیه که توی باغ مخفی بازی کرده بود..چون سخصیت اول فیلم یک زن درباریه که در اخر ملکه میشه، گریم ها و لباس های فوق العاده ای دارن و کلا داستانشم قویه..
اگه سوکی رو م دوست داری هونگ گیل دانگ رو بازی کرده که رابین هوده..و من ندیدم ولی هرکی دیده خوشش اومده..اونم تاریخیه
ماه در آغوش خورشید هم هست که من ندیدم ولی قشنگه و از سریالایی هست که دوبله شده ولی هنوز نمایش ندادن.

خوب اینا تاریخی..
اما غیر تاریخی ها:

از جانگ یون هوا ضربان قلبمحصول 2011 فکر کنم هست که موزیکاله و کلا فیلم احساسی و قشنگیه ولی داستانش خاص نیست ولی من خیلی دوستش داشتم،،تنها فیلم جانگ یون هواست که نقش اوله
فیلم انتخاب اینده یا اگه جرات داری باهاش ازدواج کن(من که از وقتی دیدمش جرات نمیکنم از کسی خوشم بیاد (; ) هم محصول 2013 هست...من خیلی خیلی خیلی زیاد این فیلم دو داستان و سیر منطقی شو پسندیدم ولی بعضیا دیده بودن دوست نداشتن،،توی این فیلم یون ایون های یا همون شین چی کیونگ فیلم روزگار شاهزاده هم بازی کرده.
این فیلم واقعا نگرش منو به خیلی چیزا عوض کرد.

سریال خورشید ارباب هم قشنگ بود، من که به شخصه پسندیدمش ولی اینم باز داستان عجیب غریب و خاصی نراست ولی بازیگراش خوبن
سریال تو از ستاره هااومدی، سریال 2013 کره بود که خیلی خارج از کره مخصوصا چین سر و صدا کرد، بازیگر نقش اولشم بازیگر سریال رویای بلند 1 هست

فیلم صداتو میشنوم هم داستان عشقی توش داشت ولی بیشتر داستان های فیلم جدا از داستان عشقی اند ولی واقعا فیلم جالب و اموزنده ایه
سریال رسوایی سونگ کیونگ کوان هم که داستانش مثل تو زیباییه ولی داستانش بیشتر و پر تره و فضاشم قدیمی و مال 400 یال پیشه.
سریال باندی کره خیلی رو هوا و بی داستان بود..ولی من خودم مثلا قسمت 14 شو دارم، هر چند وقت یه بار قسمت 14 رو نگاه میکنم،،که مراسم بانوی کره ست.
عشق وحشی رو هم اصلا پیشنهاد نمیکنم ببینی چرته
بوسه شیزنت امیزم افتضاحه نبین. بازیگرشم که گفتی دوست نداری
مرد زیبا یا پسر زیبا که سوکی بازی کرده هم بدک نیست....جز اخربن گزینه هات ببین
اما گل پسر همسایه رو اصلا نبین...پارک شین هه بازی کرده، من به خاطر اون دیدم که تو هم بدت میاد، داستانشم در حد صفر.

دیگه الان یادم نیست ولی به نظر من فقط دو سه تاش ارزش دیدن داره، بقیش برای اتلاف و هدر دادن وقت خوبه.
بعد کنکور درسته وقتت خالیه ولی هدر نده،،،برو بیشتر با خانواده انس بگیر..این روزای جوونیمون زود میگذره

ادامه:

باغ مخی -مای گرل-عطر خوش زن هم بدک نبودن و قابل دیدن بودن..
سلیقه شخصی و وارثان با این که لیمینهو رو داشتن ولی لوس بودن..

nasim fakhr mohammadi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
آيت الله آملى
رشته دانشگاه
داروسازى

فیلمـای کره‌ای اصولا همشون مثلِ هَمن. غالبا یه دختر پول‌دار عاشق یه پسره فقیریا معمولی می‌شه یا برعکس.
شاید دفعه‌ی اوّل موضوعِ جالبی باشه واسه ادم ولی خب مشخصا دفعه‌ی بعد دیگه واقعا هیچ جذابیّتی نداره.

ولی خُب میدونیم که الان خیلی از همین هم سنّ و سالایِ ما این فیلما رو نگاه می‌کنن و دیوونه‌وار می‌پرستن. علّتشم فک می‌کنم کلا رنگی بودن صحنه‌ها (رو منم تاثیر میذاره این مسئله خیلی اوقات :-") و همین عشق و عاشقیاشونِ که اصولا دخترا خوششون میاد.

ولی خب بعضیاشونم واقعا باحالن؛ من خودم روزگارِ شاهزاده رو چند بار کامل نگاه کردم.( :-") بعد ققنوسم با اینکه موضوعش تکراری بود ولی کلا من بچّه که بودم خیلی دوسش داشتم. :-"

bita1377

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
F8
شهر
tehran
مدال المپیاد
مرحله اول المپیاد شیمی و کامپیوتر و ایشالا سال دیگ طلای شیمی
دانشگاه
beheshti
رشته دانشگاه
pezeshki

منم گاهی اوقات فیلم کره ای میبینم.بعضیاشنونم خیلی دوس داشتم مثلا پسران برتر از گل یا همون شکارچی شهر (سیتی هانتر که دوستمون گفتن)،عاشقم شدی و از همه قشنگ تر دریم های که خیلی پسندیدمش چون شخصیتای فیلمو هم سن و سال و کلا عین خودم می دیدم مخصوصا نقش اولش گو هه می که رفتاراش خیلی شبیه خودم بود!!!!!

saraxcen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
اینستاگرام

شما چرا به خودت گرفتی با یکی دیگه ام عزیزم

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

دوستان رعایت کنید و با هم بحث‌های کلیشه‌ای و کل‌کل نکنید که مبادا مجبور بشم تاپیک رو قفل کنم.
ممنون.

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از نــســیم :
فیلمـای کره‌ای اصولا همشون مثلِ هَمن. غالبا یه دختر پول‌دار عاشق یه پسره فقیریا معمولی می‌شه یا برعکس.
شاید دفعه‌ی اوّل موضوعِ جالبی باشه واسه ادم ولی خب مشخصا دفعه‌ی بعد دیگه واقعا هیچ جذابیّتی نداره.

ولی خُب میدونیم که الان خیلی از همین هم سنّ و سالایِ ما این فیلما رو نگاه می‌کنن و دیوونه‌وار می‌پرستن. علّتشم فک می‌کنم کلا رنگی بودن صحنه‌ها (رو منم تاثیر میذاره این مسئله خیلی اوقات :-") و همین عشق و عاشقیاشونِ که اصولا دخترا خوششون میاد.

ولی خب بعضیاشونم واقعا باحالن؛ من خودم روزگارِ شاهزاده رو چند بار کامل نگاه کردم.( :-") بعد ققنوسم با اینکه موضوعش تکراری بود ولی کلا من بچّه که بودم خیلی دوسش داشتم. :-"
الان اولش شما خواستی بگی همسنات که کره ای میبینن به خاطر عشق و عاشقیش میبینن و شما که کلا علاقه به این چیزای کلیشه ای داری کم میبینی
ولی باید بگم بر عکسه..
اگر ما کره ای میبینیم بعد 20 تا سریال که دیدیم دلیلش داستان عاشقانه اش نیست...داستان عاشقانه میخوای برو جم تی وی ببین..
قسمت اول هزسریالی رو به من نشون بدین،،کل قضایای عاشقانه رو با ذکر قسمت میگم بهتون،،در واقع برای امثال من دیگه اون داستان سطحی که شما میبینی محو شده...و اصلا به اونش نگاه نمیکنیم،
من به شخصه بیشتر به سرز تفکر افراد داستان فکر میکنم که اگه جاشون بودم چه حسی داشتم و اگه تو اون موقعیت بودم ایا به خوبی اون جواب میدادم?

فیلم 2014، ملکه کی رو ببین 50 قسمته و داستان عاشقانه اش بسیار جزیی و در حاشیه ست یا حداقل من زیاد ننرفتمش ولی عمق داستان خیلی خوب بود،،،حتی تو فیلمهای عاشقانه تر هم ماها دیگه محو بقل گرفتن اونا نمیشیم،،ما بیشتر به نحوه تفکر اون ادما فکر میکنیم..و کلی هم برامون اموزندست چون سیر داستان ها کاملا نمود شخصیتی افراد رو کاملا نشون میده و ادمو اشنا میکنه

saraxcen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
اینستاگرام

اما جدا معصومه راس میگه من کلا به این فک میکنم که اگه جای اونا بودم چه طور جواب میدادم
و عایا میتونستم به خوبی اون باشم و باید بگم این فیلما حد اقل در مجادلات روزمره خیلز بهم کمک کرده

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از ara$ :
اما جدا معصومه راس میگه من کلا به این فک میکنم که اگه جای اونا بودم چه طور جواب میدادم
و عایا میتونستم به خوبی اون باشم و باید بگم این فیلما حد اقل در مجادلات روزمره خیلز بهم کمک کرده
در ضمن این که واقعا دید ادما رو به طور کلی نشون میده و تک تک ادما رو نشون میده که با خودشون چی فکر میکنن که این کار ازشون سر میزنه واقعا جالبه، من خودم هر سریال کره ای که میبینم کلا رویکردم نسبتا به ادما عوض میشه.

گوگولی مگولی

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanehgan
شهر
kermanshah

به نقل از رعنا. :
بچه ها کسی آی میس یو رو دیده؟ بعد با توجه به پایان بدش ارزش دیدن داره؟
کلی فیلم کره ای میخوام به خودم جایزه بدم بعد کنکور! اول پسر زیبا رو ببینم یا آی میس یو؟ :D
آی میس یو رو ندیدم ولی پسر زیبا رو دیدم ، به خاطر اینکه جانگ گئون سوک و آی یو توش بازی میکنن دوسش دارم
gentelman dignity رو هم خیلی دوست دارم

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از {:zahra:} :
آی میس یو رو ندیدم ولی پسر زیبا رو دیدم ، به خاطر اینکه جانگ گئون سوک و آی یو توش بازی میکنن دوسش دارم
gentelman dignity رو هم خیلی دوست دارم
gentel man dignity رو یکم تعریف کن...چند نفر گفتن خوبه..چند نفر گفتن بده...
یه قسمتشم که یون جونگ هوا توش مهمانه ..

راستی آی یو،،،، چقده دوستش دارم،،خیلی نازه

گوگولی مگولی

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanehgan
شهر
kermanshah

به نقل از معصومه :
gentel man dignity رو یکم تعریف کن...چند نفر گفتن خوبه..چند نفر گفتن بده...
یه قسمتشم که یون جونگ هوا توش مهمانه ..

راستی آی یو،،،، چقده دوستش دارم،،خیلی نازه
آی یو x:
4تا مردن از دوره دبیرستان تا حالا با هم دوستن ،بعد فیلم دوره ی چهل سالگیشونو نشون میده درباره رابطه هاشون و...اینا
من خوشم اومد ازش،کمدی رومانتیک ه

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

یک سوال بسیار مسخره :)) این سریالارو از کجا میارین؟دانلود میکنین؟یا میخرین؟اگه دانلود از کجا؟اگه خرید باز از کجا؟بعد مثن زیرنویسن؟دوبله؟زبان اصلی؟ :-"

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

به نقل از ایلیا :
یک سوال بسیار مسخره :)) این سریالارو از کجا میارین؟دانلود میکنین؟یا میخرین؟اگه دانلود از کجا؟اگه خرید باز از کجا؟بعد مثن زیرنویسن؟دوبله؟زبان اصلی؟ :-"
من یه غلتی کردم یه سریالی رو دان کردم چند قسمتی‌ش ُ، سه روز نشده ترافیک‌م تموم شد. :/
زیرنویس‌ن اکثرن فکر کنم. :-‌؟

big_bang

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـا(') امیــ(')
شهر
نجف آباد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
اقتصاد

به نقل از ایلیا :

خدا دوستامون رو ازمون نگیره. :-"
فیلم کره‎ای اورج ؟ دوبل ؟ :)) زیرنویس داره بعضیاش بعضیارم دان میکنی زیرنویسشو. :-"
باشد که رستگار شوید. :-"

رعنــا

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
شیمی.
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار
اینستاگرام

به نقل از ایلیا :
از دوستای مهربانمان قرض می گیریم! :))

من همین ماه پیش، در اثنای کنکور، از بس اینا از تو زیبایی تعریف کردن رفتم آنلاین دیدم! هیچی دیگه! هفته اول ماه اینترنت ته کشید!

خرید آنلاین هم می کنن ملت! :-" ما ولی پول به این چیزا نمیدیم! دوستامون می خرن به مام میدن!

زیرنویس! اصلا باید لهجه هاشون و آهنگاشونو حین فیلم شنید! دوبله به درد نمی خوره!

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

خب من نتم نامحدوده ;;) با سرعت 32 :| :-" دوست درست حسابی هم نداریم :))
+ممنون

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از ایلیا :
سلام ! مسخره بود واقعا قبول دارم :-""
یا از رفیقات بگیر
یا اینترنتی خرید پستی کن
یا دانلود
serialbazan.com رو پیشنهاد میکنم من :-"

+
زیر نویس :-"

از این که یه پسر تو این تاپیک پست داد خیلی خوشحالم ! :->

shatoonak

Tulip
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ن.ج.ب.ا.د
سال فارغ التحصیلی
94

چیزه my girl هم قشنگه پیشنهاد میشه :>

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از Believe :
چیزه my girl هم قشنگه پیشنهاد میشه :>
تقریبا بعد فیلم های تلوزیونی اولین فیلم کره ای بود که دیدم x:
کسایی که مای گرل رو دیدین، الان داره هتل کینگ پخش میشه که دو بازیگر زن و مرد اصلیش دو بازیگر اصلی مای گرل هستند یعنی لی دانک ووک لی داءه هه
30 قسمته و این هفته قسمت 22 پخش شد دیشب.
من خودم صبر میکنم تموم شه بعد یهوو بعد امتحانا نگاه کنم.
سریل شاهزاده اتاق زیر شیروانی رو دارم دانلود میکنم. خوبه. بعد امتحانا ببینم.

شبکه تماشا شروع به دوبله فیلم ایمان کرد..
هرچند خیلی مثبت و بی صحنه بود ولی داستانش عشق چویی یونگه..پس کلی تو دوبله میچرخوننش..
صدای لیمین هو رو عوض کنن کل سریال پریده اخه نمک صدای اونو کی داره

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

دوتا سوال و یه غر درباره وارثان!
۱-مامان چان یون سان(همون خدمت کاره)لاله؟یا کره ای بلد نیس؟
۲-sns همون فیس بوکه؟!
و غر!چرا از دختر خدمت کار تا یه وارث خفن همه نوت تیری یا تو دارن

بالا