• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جام جهانی 2014

• شروع کننده موضوع 1870
  • تاریخ شروع

کدام تیم قهرمان جام جهانی 2014 می شود؟

• رای‌دهندگان
    123
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
پاسخ : جام جهانی 2014

جام مال آلمانه.دیشب بازی آلمان نشون داد ک این تیم تلفیقی از شوق گلزنی بایرن و شادابی دورتموند رو داره..نویر هم ب فرم خودش برگشته
تیم عالی داره کار میکنه.کاش تو ادامه ی جام بازی آلمان و هلندو ببینم >:D<

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

عجب بازی ای بود 8-> یاد 4 سال پیش افتادم که طرفدار آلمان شدم تو اولین بازی جام جهانیشون 8->

به جز دو سه صحنه همه واقعاً خوب بودن. اصلاً فکر نمیکردم آلمان همچین نتیجه ای بگیره! ولی خب آلمانه دیگه، گاهی دلش میخواد پوست پرتغالُ بکّنه، :D میخواد همه ی مردمُ انگشت به دهان کنه ... ! مشخصه که تمرینات تو تیرول جنوبی خیلی تاثیر داشته!
با هر گلی که آلمان میزد سیلی از sms تبریک بهم سرازیر میشد ;;)
اون داور مسخره هم نمیدونم چرا اونجوری بود همش جلوی ضدحمله های ما رو میگرفت L-: هی توپ میخورد بهش! تازه بازیکنای پرتغال توپُ مفت گرفتن توقع پنالتی هم دارن L-:

دیشب لباس آلمانُ پوشیده بودم بعد مامانم تا منُ دید زد زیر خنده :D میگم کجاش خنده داره؟ میگه خب مگه لباس آلمانُ بپوشی چی میشه؟
بعد بازی بهش گفتم دیدی چی شد؟ :D

همه ی اینا یه طرف، صحنه ی گل دوم یه طرف. اون جا که متس بعد زدن گل رفت بغل نیمکت نشینامون بهترین صحنه جام تا حالا بود x:
تازه بعدش هم فردوسی پور گفت میره پیش نیمکت ِ متحد ِ آلمان x:
vjugl70fv8l8trbkcyqy.jpg

این تیم فقط یه باستینُ تو ترکیب اصلیش کم داره >:D< امیدوارم بازی بعدی اونُ هم ببینیم.
بعد بازی آلمان و ایران انقدر خوشحال بودم و انرژی ازم گرفته شده بود که دیگه نتونستم بازی آمریکا-غنا رو ببینم و رفتم خوابیدم!

× دیروز اوایل بازی دلم خیلی به حال بازیکنامون سوخت بخاطر این که زیر اون آفتاب سوزان بازی میکردن! ولی بعداً دیدم نه مثل اینکه با شرایط خودشونُ خیلی خوب تطبیق دادن.

البته آلمان همیشه تورنمنت ها رو طوفانی شروع میکنه که اینم دقیقاً مثل جام جهانی قبل بود. مهم اینه که این روند خوبُ ادامه بدیم. اگه همین بازی خوبمونُ تو همه بازیها انجام بدیم [ که حتی اینم یه ذره جای بهتر شدن داره!] هیچ تیمی جلودارمون نیست ...

=================

اما در مورد بازی ایران:
به نظر من نتیجه ای که جلوی نیجریه گرفتیم نتیجه ی خوبی بود. حداقل واسه اولین باره که تو تاریخ جام جهانی ایران بازی اولشُ نمیبازه! گل نخوردنمون هم امیدوار کننده بود.

از اینکه بعضیا هم از سبک بازی ایران ایراد میگیرن زیاد خوشم نیومد. خیلی ها حتی فکر نمیکردن بتونیم این بازیُ مساوی کنیم. با توجه به بازیکن هایی که داریم بهترین روش همینه! چلسی هم با همین اتوبوس قهرمان چمپیونزلیگ2012 شد، یونان هم با همین روش قهرمان یورو 2004 شد. اگر ایران به فرض از گروهش هم صعود کنه بخاطر همین روشه و صدسال بعد کسی یادش نمیمونه چلسی و یونان چطور قهرمان اروپا شدن یا مثلاً ایران چطور از گروهش صعود کرده، :D چیزی که به یاد میمونه همین موفقیتیه که به دست آوردن.
ایران اومده بود نبازه و بیشتر مردم هم راضین! راضین که بالاخره اولین بازی تو جام جهانیُ نباختن و گلی نخوردن. علیرضا حقیقی هم چنین. :D
پرتغال و اسپانیا و انگلیس 0 امتیاز - ایران 1 امتیاز ;;)
هرچند زیاد خوشم نیومد که اولین مساوی جام و اولین بازی بدون گل جامُ رقم زدن اما درهرصورت دم همشون گرم >:D<

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

من ده ساله طرفدار آلمانم.در واقع دوازده تا چون جام دوهزار و دو هم آلمان تیمم بود.سه دوره ی قبلی همه رو حرص خوردم ک چرا جامو نگرفتیم.وقتی بالاک اشتباه فاحششو کرد و محروم شد از فینال با برزیل..وقتی تو دوهزار و شیش تیم یورگن کلینزمن خیلی مسخره جلو ایتالیا کم آورد..وقتی دوهزار و ده اسپانیایی ک جلو پاراگوئه هم باید میباخت اومد ما رو زد
امیدوارم این بار قرعه ب نام ما باشه.لو فقط باید بتونه از احساسی شدن تیم ک همیشه آلمانو تهدید میکرده جلوگیری کنه

uranuscelona

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی

من از پارسال همینطور میگم جام جهانی المان قهرمان میشه :-" بابام میخنده بهم :Dتازه دیروزم بازی رو ندید برگشت خونه بهش گفتم 4-0 گفت به نفع کی؟؟؟؟؟ :O باورش نمیشد :>
خیلی شیک رونالدو رفت تو قوطی /m\

senator77

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
ایشالا سال بعد طلا
دانشگاه
شریف دیگه
رشته دانشگاه
نرم افزار دیگه

بعضیا میگن بازی کسل کننده ای بود ولی اولا این خودش یه سبک بازیه دوما ایران نتیجه براش مهم بود

اگه بازی رو کامل نیگاه کرده باشین (و مثل بعضیا که ........... یه سرتون تو اینترنت نبوده باشه ) حتما دیدید که تو همون حمله هامون هم خیلی خیلی

زهردار عمل کردیم و کیفیت حمله هامون از نیجریه بهتر بود

ما حداقل 30 درصد راه صعود رو رفتیم

تو بازی با ارژانتین هم می تونیم با این سبک نتیجه ی خوبی بگیریم (که میتونه کم گل خوردن یا حتی تساوی باشه)

ضعف این سیستم تو بازی با نیجریه این بود که قدرت بدنی اونا از ما خیلی سرتر بود ولی تو بازی با ارژانتین میشه گفت برابریم

یا حتی میشه گفت سرتریم

اگه نذارن مسی و دیماریا دریبل ها و کارهای انفرادی خاصی انجام بدن تو ضد حمله می تونیم خیلی زهردار عمل کنیم

که البته احتمال مبدم تو نیمه ی اول مسی یا دیماریا یکیشون نیاد

باید بازی رو تو ابتدا و انتهای هر نیمه خوب دفاع کنن

این آرژانتینی که من دیدم تلاش کنیم میشه ازش مساوی گرفت

من به کیروش ایمان دارم

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فــرزانگان ۳
شهر
طــهـران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
رشته دانشگاه
پزشکی

بازی ایــران شاید چندان جالب و قابل قبول نبود ، اما واقعا اینکه گل نخوردیم و تونستیم یک امتیاز رو بگیریم خیلی اتفاق خوبیه . اولا اینکه از یکی از بازی ها نتیجه قابل قبولی بدست آوردیم ، دوم اینکه بچه ها روحیه شون رو از دست ندادند . به احتمال زیاد اگر ما اولین بازی رو گل میخوردیم ، توی بازی های بعدی هم نتیجه جالبی بدست نمی آوردیم . ( البته این بیشتر در خصوص تیم هایی مثل تیم ایران درسته . چون تیم هایی مثل اسپانیا و انگلیس درهرصورت روحیه شون رو حفظ میکنن . دلیلش هم اینه که از سابقه ی خوبی برخوردارند . )

ولی بیشترین چیزی که تو بازی ما به چشم میومد اینه که توپ رو بیخودی دفع میکردند . من انتظار حمله نداشتم ، چون اصلا هدف بازی در مقابل نیجریه دفاع بود ؛ اما دفع کردن توپ واقعا آزار دهنده بود . بازی این دفعه نیجریه چون چندان خوب نبود نتونستند گلی بزنند ، اما اگر قرار باشه همینطوری بچه ها توپ رو دفع کنند ، تو بازی با آرژانتین به دفعات گل میخوریم .

Hashie

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

آلمان دیروز انگار داشت با عربستانی چیزی بازی میکرد٬ قشنگ بدون اینکه خودشونو خسته کنن 4 تا گل زدن ! خیلی خوب بود. داور اون بازی ولی فک کنم دیگه از فوتبال خدافظی کنه٬ 2 بار توپ به پاش گیر کرد٬ کارت اشتباه داد٬ آفساید اشتباه گرفت ...
بازی ایران نیجریه هم بدون شک خسته کننده ترین بازی جام بود. جمعاً 2٬3 تا موقعیت خطرناک داشت٬ اولین بازی بدون گل جام هم بود. ایران هم 11 نفری داشت دفاع میکرد٬ کاری که یونان همیشه میکنه و نتیجه هم میگیره اما گند میزنه به اعصاب تماشاگر و تیم مقابل.

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

دوتا ایراد داشت بازی‌مون، یکی این‌که نیمه‌ی اوّل رو کلاً در کناره‌های زمین بازی کردیم، دوّم این‌که حمله‌ی خوبی نداشتیم.
اگه اینا حل می‌شد می‌تونستیم برنده باشیم حتّی.دفاعمون خوب بود ولی. :-?

×نکونام چه حول بود :))

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

و پرتغال 4-0 باخت تا کریستیانو رونالدو با اقتدار هرچه تمام تر به ناکامی های خود در میادین ملی ادامه بده... :)) :-" <D=

The Smith

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلام ایران‌زمین

با بازی دیشب نظرم نسبت به تیم ملی آلمان برگشت .

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397

من از 2006 وقتی که هنوز مدرسه نمیرفتم الیور کانو که دیدم عاشق آلمان شدم x: (اون سال بازی آلمان پرتغالو فقط یادمه)
همه هم مسخرم میکردن بخاطر دسته گل یورو 2004 :| ولی الان افتخار میکنم :>

اتحاد بایرنو دورتموند خیلی تماشایی بود
زنده باد

hamidreza96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
× هاشمی نژاد II
شهر
× مشهد
مدال المپیاد
× نوچ ، جوونیام میخواستم برم شیمی پشیمون شدم
دانشگاه
× هرجا خدا بخواد

به نقل از شقایق س. :
دوتا ایراد داشت بازی‌مون، یکی این‌که نیمه‌ی اوّل رو کلاً در کناره‌های زمین بازی کردیم، دوّم این‌که حمله‌ی خوبی نداشتیم.
اگه اینا حل می‌شد می‌تونستیم برنده باشیم حتّی.دفاعمون خوب بود ولی. :-?

×نکونام چه حول بود :))

عجله نکنین بابا :D

ما این بازی رفتیم که فقط نبازیم، و با اون استرسی که توی بازی اول جام جهانی هست اینطور مساوی بهترین نتیجه بود :D

قرار نیست که بازی با آرژانتین یا بوسنی هم با همین ترکیب و تاکتیک بازی کنیم که، شاید جلوی بوسنی حمله کردیم

حتی توی یکی از سایتا زده بود که جاسوسای نیجریه گفتن ایران تمریناش بیشتر بر پایه 4_4_2 بوده و تعجب کردن وقتی دیدن این بازی ایران 4_5_1 بازی کرده

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

اصن ايران خوب بازي كرد ..خسرو حيدري و جلال عالي بودنن

hamidreza96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
× هاشمی نژاد II
شهر
× مشهد
مدال المپیاد
× نوچ ، جوونیام میخواستم برم شیمی پشیمون شدم
دانشگاه
× هرجا خدا بخواد

به نقل از نیلوفر ب. :
اصن ايران خوب بازي كرد ..خسرو حيدري و جلال عالي بودنن

من نمیدونم چرا میکل بهترین بازیکن شد ؟؟ :D

جدی تیموریان و حسینی بهتر بودن به نظر من (البته من کارشناس فوتبال نیستم :D)

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

به نقل از ๖ۣۜĦ@ɱɨƉ 96 :
من نمیدونم چرا میکل بهترین بازیکن شد ؟؟ :D

جدی تیموریان و حسینی بهتر بودن به نظر من (البته من کارشناس فوتبال نیستم :D)
با ايران مشكل دارن حتمن ...قوچان نژادم خوب هدر داد فرصتاي گل.و

The Smith

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلام ایران‌زمین

به نقل از نیلوفر ب. :
با ايران مشكل دارن حتمن ...قوچان نژادم خوب هدر داد فرصتاي گل.و
کلا ایران ۱ فرصت گل داشت که گرفت دروازه بان .

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

اره فرصت يكي داشت ...اونم هدردادن

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

توعم گير داديا ..اصن هرچي شما بگيد :))چچ

بازي ارژانتين ديدن داره ايران ..

*Reihan*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خوی
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

چرا کفش همه ی تیما یکیه؟مثلا صورتی و زرد زیاده...دورنگ هم هس...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا