• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

والیبال

• شروع کننده موضوع AmorE
  • تاریخ شروع

shiz

HanieH
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نشد :-<
رشته دانشگاه
نرم افزار
پاسخ : والیبال

این بازیکنای برزیل حرصمو در میارن

موتور بچه ها هنوز گرم نشدها

تا الان ک اصلن خوب نبودن

ولی من بهشون امیدوارم

ریهانولیت

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
RUDN university
رشته دانشگاه
پزشکی

دوستان نمیخان یه یه متر سعی کنن؟ ؛؛)

math.messi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
مرحله ی اول المپیاد ریاضی 92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

وای ولی این اخر به لطف ویدیو چک یه امتیازمون نپرید!
ما میبریم!

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

بازیو از تقریبا باخت رسوندیم به مساوی؛ دم همشون گرم
#اسپم حتّی

goldokhtar

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
دانشگاه
همینجا
رشته دانشگاه
حقوق

2بازی رو مابردیم

2تا برزیل

iran1372

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
...........
شهر
ساری
رشته دانشگاه
حقوق

باید میبردیم :-w

shiz

HanieH
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نشد :-<
رشته دانشگاه
نرم افزار

:(( (

خیلی بد باختیم

خییلی

ARAGOL

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 3 تهران
شهر
تهران

احساس میکنم تریلی هیژده چرخ از روم رد شده. :-هق هق
بازی رو بذاریم کنار یه لحظه؛ ناظر FIVB به شدت از میزبانی ایران ناراضی ـه و از دلایل ـش هم ممنوع بودن ورود خانم ها، قطعی اینترنت و پرتاب اشیا از سوی تماشاگران ذکر کرده. من هیچ حرفی در این مورد ندارم. :| وقتی مسائل اولیه رعایت نمیشه (مثل همین دوتا دلیل بُلد شده)، بقیه چیز ـا مثل اینترنت رو نمیشه حتی صحبت کرد دربارش.
در مورد بازی هم؛ واقعا ست اول و دوم بازیکن های ما سردرگم بودند، توپ دریافت _ با کیفیت نه چندان خوب_ میشد، اما صاف کوبیده میشد تو دست حریف و برمیگشت به زمین خودمون، یا اصلا کلا بازی خوب شروع نمیشد، سرویس ها یا تو تور بود، یا اوت یا تو دست حریف و به راحتی قابل دریافت در کل نبود تمرکز و راحتی و روانی در بازی کردن بچه ها. من فکر میکنم همه ی این ها چند تا دلیل میتونه داشته باشه، اولی ـش روحیه پر استرس بازیکن ها، توقعات مردم و جوّ (که به خصوص در بازی قبلی موقع امتیاز از دست دادن تیم نمود پیدا میکرد و کل ورزشگاه یهو ساکت میشد) و دومی ـش شاید تغییر بازی غیر منتظره از برزیل که قشنگ معلوم بود برای جبران اومدن. یه کم هم به نظرم هنوز کواچ جا نیافتاده، یه کم بگذره درست میشه.
ولی برای برزیل به نظرم تازه یه کم شبیه خودشون شدند، چیزی که به چشم من خیلی اومد، این جمع کردن جاخالی ها بود که معلوم بود در کل متوجه اشتباهات ـشون شدن و خطاهاشون رو کم کردن. این بازی برخلاف دو بازی قبلی، جای ما و برزیل عوض شده بود.
ولی توی این بازی تماشاگر ها مثل بازی قبلی نبودن و دائم تیم رو تشویق میکردن؛ حتی من با اون پخش آنلاینی که هر دو دقیقه یه بار قطع میشد و کلا نزدیک 3 دقیقه از بازی عقب بود، خیلی مواقع حتی اگه تیم عقب بود صدای ایران ایران رو میشنیدم. این که ما عملا بازی رو داشتیم میباختیم ولی بازیکن ها تونستن بازی رو برگردونن و دو ست رو ببرن، یکی از دلایل ـش همین حمایت بی وقفه و البته تلاش خود بچه ها هم بود.
در کل به نظرم با این که برزیل بهتر شده بود، اما باز هم میشد شکست ـشون داد؛ بچه های ما هم بازی خوب خودشون رو نکردن. کلا خیلی ها امشب خودشون نبودن؛ بعضی ها خیلی از خود همیشه ـشون فاصله داشتند، مثل موسوی و قائمی و غفور و بعضی ها هم بیشتر تونستن به تیم کمک بکنن مثل محمودی و میرزا جانپور.
ولی یه چیزی که فهمیدم این بود که موسوی خیلی جوّ روانی ورزشگاه روش اثر میذاره، معروف هم جوّ تیم اما سعی میکنه خودشو کنترل کنه. :-" نمیدونم چه قدر درسته. از روی بازی ـشون نتیجه گرفتم. :-" این جدید های تیم هم مثل میرزاجانپور و عبادی پور خیلی خوب ـن. 8->

× این ایتالیا باور کنین داره تبانی میکنه با لهستان. :| :-ذهن متوهم :-" ولی آخه دوباره به لهستان باخته! این جوری کار ما برای صعود سخت ـه.

× این برزیلی ـا فازشون چیه جدی نمیان نشست خبری بعد بازی رو؟ مثلا میخوان درگیر حاشیه نشن؟ :-?

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

انصافا این بازی برزیل خیلی خوب بود. حقش بود ببره. ولی خب ایران هم همیشه حق داره :-"

+ یکی جواب‌گوی انگشت ِ پای کبود ِ من باشه :))

iran1372

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
...........
شهر
ساری
رشته دانشگاه
حقوق

به نقل از محمّد عرفان :
امیدوارم دقیقا همون کاری که با برزیل تو خاکش کردیم رو برزیل با ما تو خاکمون نکنه :-"
[/ا هر دست بدی از همون دستم میگیری [-(quote]

Ali Mansouri

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر بودم قبول نشدم
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی معدن

من دلم برای رزنته تنگ میشه :( :( :( :(( :(( :((

شاد کرده بود مارو :)) :)) :)) =)) =))

ماهِ ـشاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان هفت تهران
شهر
تهران
دانشگاه
شهيد بهشتى تهران
رشته دانشگاه
اقتصاد

این بازی امروز آدرنالین خون ــم رو جابه جا کرد ولی انصافاً ست سوم و چهارم خیلی خوب بازی کردیم.ست اول و دوم گند زدیم بخاطر اینکه برزیلی ها دستمون رو خونده بودن و نقشه ای که تو بازی قبل اجرا کردیم مخصوصا عادل غلامی و شهرام محمودی رو قشنگ فهمیده بودن.
باختیم ولی با اقتدار باختیم،بازی قشنگی بود در هر صورت :د

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

از همتون عاجزانه تقاضا دارم فيلم بازي رو گير بياريد و روي حركات عليزاده زوم كنيد، افتضاح :|
+ نظر حميده تاييد ميشه :-"

big_bang

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـا(') امیــ(')
شهر
نجف آباد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
اقتصاد

پتانسیل بردو داشتیم ولی نشد خب.
موسوی و علی‎زاده بدون تعارف افتضاح بازی کردن. :|
شهرام محمودی و میرزاجان‎پور عالی بودن. ؛)

حیف شد. :-<
از بس جیغ زدم صدام بالا نمیاد :-<

× ویدئـوچکشون منو کشته. :))

ماهِ ـشاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان هفت تهران
شهر
تهران
دانشگاه
شهيد بهشتى تهران
رشته دانشگاه
اقتصاد

به نقل از هـدی :
احساس میکنم تریلی هیژده چرخ از روم رد شده. :-هق هق
بازی رو بذاریم کنار یه لحظه؛ ناظر FIVB به شدت از میزبانی ایران ناراضی ـه و از دلایل ـش هم ممنوع بودن ورود خانم ها، قطعی اینترنت و پرتاب اشیا از سوی تماشاگران ذکر کرده. من هیچ حرفی در این مورد ندارم. :| وقتی مسائل اولیه رعایت نمیشه (مثل همین دوتا دلیل بُلد شده)، بقیه چیز ـا مثل اینترنت رو نمیشه حتی صحبت کرد دربارش.
ناظر FIVB اشتباه کردند که ناراضی هستند چونکه تو بازی اول ایران و برزیل تو ورزشگاه آزادی اینترنت وصل بوده و هزینه گزافی برای استادیوم برداشته از بس ملت استفاده کردند و تصمیم گرفتن که اینترنت رو فقط به مسئولین بدن یعنی این ناظر اینترنت داشته.
درباره خانوم ها هم بگم که خانم های برزیلی حق ورود داشتند و به استادیوم اومدن خانوم های ایرانی حق ورود نداشتن به خاطر اینکه حرف های زشتی از سوی مردها زده میشه که صحیح نیست و به همین خاطر بعد از دو سه تا بازی که ایران توی بازی های آسیایی داشت و خانم ها اجازه ورود داشتن و مشکلاتی پیش اومد دیگه کنسل شد اومدنشون و خانم هایی با ملیت های غیرایرانی برای تشویق کشورشون اجازه ورود داشتن.
درباره اون اشیاء هم فقط تو ثبت خطاها یک بادبزن بوده که تو بازی اول و برزیل اتفاق افتاده و غیر اون تا به حال چیزی گزارش نشده.
ناظر FIVB درباره مشکلات ورزشگاه برزیل تا جائی که من خبر دارم حرفی نزده و یکی از اشکالات بزرگش هم پاک نکردن به موقع و درست زمین بود که حتی توی یک صحنه نشون میداد که آقای معروف خودشون با دست زیر پاشون رو خشک کردن در حالیکه تو ایران بعد از هر زمین خوردن یا وقت استراحت پاک میشد زمین.

در کل اینکه خیلی توجه نکنید چی میگن اینا چون توی اون دفتری که می نویسند چیزهائی غیر از اون چیزی که شفاهی میگن می نویسن :D

سارگل

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2قم
شهر
قم
دانشگاه
دانشگاه کاشان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

ولي من عاشق مربي برزيلو وخطاي توري كه داور ب خاطرموگرفت شدم x: =)) =))

ARAGOL

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 3 تهران
شهر
تهران

به نقل از ماهِ ـشاد :
ناظر FIVB اشتباه کردند که ناراضی هستند چونکه تو بازی اول ایران و برزیل تو ورزشگاه آزادی اینترنت وصل بوده و هزینه گزافی برای استادیوم برداشته از بس ملت استفاده کردند و تصمیم گرفتن که اینترنت رو فقط به مسئولین بدن یعنی این ناظر اینترنت داشته.
درباره خانوم ها هم بگم که خانم های برزیلی حق ورود داشتند و به استادیوم اومدن خانوم های ایرانی حق ورود نداشتن به خاطر اینکه حرف های زشتی از سوی مردها زده میشه که صحیح نیست و به همین خاطر بعد از دو سه تا بازی که ایران توی بازی های آسیایی داشت و خانم ها اجازه ورود داشتن و مشکلاتی پیش اومد دیگه کنسل شد اومدنشون و خانم هایی با ملیت های غیرایرانی برای تشویق کشورشون اجازه ورود داشتن.
درباره اون اشیاء هم فقط تو ثبت خطاها یک بادبزن بوده که تو بازی اول و برزیل اتفاق افتاده و غیر اون تا به حال چیزی گزارش نشده.
ناظر FIVB درباره مشکلات ورزشگاه برزیل تا جائی که من خبر دارم حرفی نزده و یکی از اشکالات بزرگش هم پاک نکردن به موقع و درست زمین بود که حتی توی یک صحنه نشون میداد که آقای معروف خودشون با دست زیر پاشون رو خشک کردن در حالیکه تو ایران بعد از هر زمین خوردن یا وقت استراحت پاک میشد زمین.

در کل اینکه خیلی توجه نکنید چی میگن اینا چون توی اون دفتری که می نویسند چیزهائی غیر از اون چیزی که شفاهی میگن می نویسن :D
اون پست رو دارم ویرایش میکنم، ولی گفتم این جا هم پاسخ بدم. :D
خب اول این که منظور از اینترنت فقط صرف برای این آقا نیست، در ضمن ایشون در بازی قبلی اینترنت نداشتن.
خب مهشاد جان؛ چرا ما دائم همین رو میگیم؟ خب برای چی باید حرف زشت زده بشه؟ چرا جنبه این جور مسائل و فرهنگ تماشاگر بودن نباید در مردان ایرانی وجود داشته باشه که حالا به خاطر فحش، نذارن خانم ها وارد بشن؟ من فکر میکنم منظور ایشون به طور غیر مستقیم بر میگرده به همین نبود فرهنگ و جنبه در تماشاگر ها؛ در ضمن ورود بانوان یعنی ورود همه بانوان از هر ملیتی با هر شکل و قیافه و زبانی، نه فقط برزیلی یا ایرانی یا یه قشر خاص.
در مورد پرتاب، این یکی از مواردی هست که حساسیت روش زیاد ـه و اصولا همه مشکلات برمیگرده به نبود فرهنگ. اصلا برای چی باید همون یه مورد هم پرت بشه؟ خب همین هاست که تفاوت ها رو در هنگام دادن میزبانی به یک کشور معین میکنه. به جای این که گفته بشه فقط یه مورد بوده، باید گفته بشه چرا همون یه مورد هم بوده؟ بررسی مسائل به این صورت هست که باعث پیشرفت میشه، وگرنه هی ما بگیم یه مورد بوده فقط؛ ولی مهم اینه که بوده، مهم اینه که شی ای پرتاب شده! (لابد حساسیت بازی هم بالاتر بره، به جای یکی، دو تا پرت میشه، سه تا پرت میشه.)
خب، من درباره برزیل صحبتی نکردم، فقط درباره ایران این صحبت ها مطرح شده. کلا پست من به میزبانی در برزیل کاری نداشت، بهتره مقایسه نکنیم؛ چگونگی میزبانی از تیم ایران در برزیل، مطمئنا به میزبانی ایران برای بازی های تیم ملی ایران با تیم های دیگه مربوط نیست. من نمیدونم ناظر در برزیل کی بوده، شاید کس دیگه ای بوده، این آقای ناظر بر میزبانی ایران گویا یکی از سختگیر ترین ناظرها هستن.
این نظر ایشون هم قبل از بازی امروز بوده؛ شاید تا الآن عوض شده باشه؛ بیشتر تاکید من روی آزاد نبودن ورود خانم ها و پرتاب اشیا بود که چه جلوه ای از ایران در FIVB و کلا جهان به نمایش میذاره.
در ضمن من نمیدونم بحث در این مورد درست هست یا نه در این تاپیک. کسی میدونه؟ :-" :D

×دوستانی که دسترسی به جاهای فیل تر دارند؛ این پیج برای حمایت تیم هست. :D

+ تا وفتی خودمون بخواییم کار غلط مسئولان رو توجیه (املا؟) کنیم و بگیم به خاطر خطر (!) های فلان و فلان و فلان آزادی های ما رو از ما میگیرن و به نفع خودمون ـه، میتونیم مطمئن باشیم هیچ کس نمیاد برای ما از حقوق ـمون دفاع کنه. (این ـو کلی گفتم البته. :-")

بالا