• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

امتحانات نهایی ۹۳ (ریاضی و تجربی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohaddes

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بـنـاب
سال فارغ التحصیلی
94
اینستاگرام
پاسخ : امتحانات نهایی ۹۳ (ریاضی و تجربی)

کارنامه های ما رو قراره فردا بدن من استرس نداشتم چون میدونستم کم میشم ولی با این 20 نوزدهای شما استرس گرفتم :|

(فهمیدین دیگه بچه های بناب؟! فردا میدن کارنامه ها رو :-" )

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

خب عوضش نمره ی آمارمُ دیدم تو ژوری 14 بود ، اگه تا فردا پروژه نبرم همون 14 رد میشه !
+ معدل ِ 20 نهایی هرچند خوبه و خوشحال شدم بابتش اما خُب هیچ وقت ضعف شدید تست زنی ِ منُ توجیه نمی کنه ، پس بیاین نهایی رو هرجور بوده فراموش کنیم و برای کنکور آماده بشیم ، به امید موفقیت ِ همه ی تلاش گر ها :)

No-Enemy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
تکنولوژِی پرتوشناسی

کیا بالای 19.6 شدن؟ بگن تا توصیه کنیم بلاکتون کنن :-w
20 آخه ؟ :| یعنی 0.25 صدم هم غلط نداشتی خرخون؟ :D

خدا عاقبتمون رو تو کنکور به خیر کنه اینا که برای نهایی این جورین کنکور رو هم چند بار میجون لابد! :)

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

به نقل از فیـروزه :
شمام از این « :)» متنفرید؟
"این" کی ــه ؟ من ؟ :)
----------
به نقل از No-Enemy :
کیا بالای 19.6 شدن؟ بگن تا توصیه کنیم بلاکتون کنن :-w
20 آخه ؟ :| یعنی 0.25 صدم هم غلط نداشتی خرخون؟ :D

خدا عاقبتمون رو تو کنکور به خیر کنه اینا که برای نهایی این جورین کنکور رو هم چند بار میجون لابد! :)
نــه من تو امتحان ادبیاتم بخت هم باهام یار بود وگرنه 20 نمی شدم : ) تازه زیستم فک می کردم 19.5 میشم اما دیدم 20 شدم . شما رو نمی دونم اما خودم تو آزمونای تستی و مدرسه خیلی متفاوت عمل می کنم ، تو مدرسه مشکلی ندارم اما تو آزمونای کانون چرا ، و کنکور تستــه پس معدل 20 نهایی برای کنکور تضمینی ایجاد نمی کنه و باور کنین که با چاشنی ِ شانس و خوندن - اونم متعادل و نه جوری که بخوای خودکشی کنی - می تونی تو امتحانای تشریحی خوب عمل کنی ، اما تو آزمونای تستیه که عیار واقعی ِ هرکس تعیین میشه :) پس حتا اگه نهاییتون چیزی که می خواستین نشده فراموشش کنین ، من قبل اینکه نمره هامُ ببینم به خودم قول دادم اون چندتا درسی که راجع بهشون مطمئن نبودم اگه کم شده بود نمره شون غصه نخورم و فراموشش کنم .
+ بچه های تهران شما واسه کنکور 10 برابر من ِ شهرستانی امکانات دارید ، اینجا حتا یه مشاورم پیدا نمیشه ! پس این 20 خیلی نمی تونه به من کمکی بکنه وقتی الان هیچ برنامه ای برای یه سال آینده ندارم و هیچ راهنمایی ...

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

به نقل از فیـروزه :
این یه شکلک ه.شخص نیست.
آها ... چون خودم زیاد ازش استفاده می کنم اون سوالُ پرسیدم .
شکلک خوبیه که ! حس آرامش تزریق می کنه به نوشته ! البته به نظر من : )

No-Enemy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
تکنولوژِی پرتوشناسی

به نقل از فیـروزه :
شمام از این « :)» متنفرید؟

خیلی هم خوبه به شرطی که درست استفاده بشه مثلا:
I HATE MYSELF :)
خیلی خوب میشه تو این جور جاها :D

در مورد کنکور و تهران و امکانات هم اگه قرار بود تاثیر گذار باشه که هر سال بچه های شهرستان جز نفرات برتر کنکور نبودند. حالا بگذریم که بعضی ها شکست نفسی میکنن میخوان روحیه ی الکی بهمون بدن :-"

N-firoozeh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو
شهر
شیراز

به نقل از Fatemeh.H :
چون خودم زیاد ازش استفاده می کنم اون سوالُ پرسیدم .
شکلک خوبیه که ! حس آرامش تزریق می کنه به نوشته ! البته به نظر من : )
من حس میکنم کسی که اینُ برام میفرسته [حالا دوباره به خودت نگیری آ :)) ] داره بهم فحش میده و میخواد سرم کلاه بذاره و خرم کنه.دقیقا این حس بهم القا میشه. :-"

N-firoozeh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو
شهر
شیراز

به نقل از No-Enemy :
خیلی خوب میشه تو این جور جاها
دقیقا نظرم مخالف توعه ((:
مثلا من مینویسم :«من چقدر بدبختم :) » خب این چه معنی ای میده؟ینی میخوام بگم من خیلی قوی ام یا چی؟
کلا حس میکنم این شکلک ه اضافی ه. :))

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

به نقل از No-Enemy :
خیلی خوب میشه تو این جور جاها :D

در مورد کنکور و تهران و امکانات هم اگه قرار بود تاثیر گذار باشه که هر سال بچه های شهرستان جز نفرات برتر کنکور نبودند. حالا بگذریم که بعضی ها شکست نفسی میکنن میخوان روحیه ی الکی بهمون بدن :-"
درسته بعضی شهرستانی ها با اراده شون تونستن بالا برن : ) اما من تا اینجا که اونجور اراده ای نداشتم ، گفتم که مدرسه جریانش برای من فرق داره ، مدرسه ســاده س اگه ساده ش بگیری و در عین حال از اول سال کتابای درسی رو بخونی ، اینجوری 20 گرفتن ِ نهایی ساده میشه .
شکست ِ نفسی نیست باور کنین : ) من گفتم که هرکس قوت و ضعف ــی داره و خَُب نقطه قوت من امتحانای تشریحیه و نقطه ضعفم تست و برنامه ی درسی ! همه ی کسایی که تو سمپاد درس می خونن جدالشون سر نیم نمره و بیست و پنج صدمه وگرنه همه می دونیم کــه اینجا اکثرن جدی هستن تو درس . شمام اگه قبل امتحانا به خودت می گفتی که "می خوام 20 بشم " همین باور خیلی کمکت می کرد و اگه کتاب درسی رو خوب می خوندی + دقت + دوتا نمونه سوال نهایی مطمئن باش 20 می شدی : ) الانم دیر نیست ، برای کنکور به این باور برس که می تونی ، شاید اینا شعار به نظر بیاد اما من اینهمه سال که درس خوندم حداقل اینُ یاد گرفتم که توقع ِ بالام از خودم همیشه منُ بالا برده ، جایی که توقعم پایین بوده مث کانون ، پایین موندم و حالا می خوام اونجا هم از خودم توقع تراز بالا داشته باشم .
موفق باشی : )

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

یه سری افراد هستن، خودشون می‌خونن همیشه؛ حتّی بیشتر از بقیه. اما میان اینجا (حالا عمدی یا غیرعمدی)، با گفتن ِ اینکه من شروع نکردم یا می‌خوام یه ساعت مونده به امتحان شروع کنم و اینا، روحیه‌ی بقیه رو خراب می‌کنن و باعث میشن اونایی که دارن خیلی نرمال می‌خونن استرس بگیرن و به مشکل برخورد کنن. حُسنی که این تاپیک داشت برام این بود که این سری افراد رو دقیقا شناختم کیا هستن و باعث شد که رابطه‌ام رو باهاشون تا حد زیادی کاهش بدم و یا اصلا طرفشون نرم. :د چون سال کنکورم برام به مراتب خیلی حیاتی‌تر از این یک ماه نهاییه که معلوم نیست اصلا چیه.

ولی کلا برا خودتون/ـمون می‌گم؛ سعی کنیم دروغ نگیم. :د الان برای شما چه فرقی داره بقیه بدونن چقدر خوندین؟ تاثیری داره واقعا؟ جز اینکه شخصیت واقعیتون رو به بقیه نشون می‌دین.

البته منظورم همه نیستن. در حد 2، 3 نفر بودن که گفتم. :د

سال ِ کنکور ِ خوبی داشته باشیم. (:

zahra AB

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به معنای واقعی حق و نا حق رو حس کردم.

zahra-E

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام

چجوری آدم میفهمه کی دادن :-s :-s :-s :-s :-s :-s
دیشب رفتم پارک دوستم گف کارنامه هاتومدرسه ان ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X(
من میترسم ب مامانم بگم چراکسی زنگ نمیزنه بگه :-s :-s :-s :-s :-s
خدایاخواهش میکنم [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

به نقل از حمیـده :
یه سری افراد هستن، خودشون می‌خونن همیشه؛ حتّی بیشتر از بقیه. اما میان اینجا (حالا عمدی یا غیرعمدی)، با گفتن ِ اینکه من شروع نکردم یا می‌خوام یه ساعت مونده به امتحان شروع کنم و اینا، روحیه‌ی بقیه رو خراب می‌کنن و باعث میشن اونایی که دارن خیلی نرمال می‌خونن استرس بگیرن و به مشکل برخورد کنن. حُسنی که این تاپیک داشت برام این بود که این سری افراد رو دقیقا شناختم کیا هستن و باعث شد که رابطه‌ام رو باهاشون تا حد زیادی کاهش بدم و یا اصلا طرفشون نرم. :د چون سال کنکورم برام به مراتب خیلی حیاتی‌تر از این یک ماه نهاییه که معلوم نیست اصلا چیه.

ولی کلا برا خودتون/ـمون می‌گم؛ سعی کنیم دروغ نگیم. :د الان برای شما چه فرقی داره بقیه بدونن چقدر خوندین؟ تاثیری داره واقعا؟ جز اینکه شخصیت واقعیتون رو به بقیه نشون می‌دین.

البته منظورم همه نیستن. در حد 2، 3 نفر بودن که گفتم. :د

سال ِ کنکور ِ خوبی داشته باشیم. (:
من نمی دونم که منظورتون کیا بودن ، من راستش حتا یکی از بچه های اینجا رو هم نمی شناسم : ) و نمیگم که فک می کنم منظورتون من بودم ، فقط همین طوری از طرف خودم یه توضیحاتی رو اضافه می کنم ...
درمورد خودم»
من شب امتحان زیست اومدم و گفتم که فصل یکم کامل مونده+ فعالیتا که باید صبح پاشم بخونم ! و دقیقا همین شد ، اون شب من خیلی کم خوابیدم . در کل هر وقت که میگم شروع نکردم یا هنوز فلان قد از کتابم مونده راستشو میگم چون برای من این مسائل اونقدر ارزش نداره که به خاطرش دروغ بگم ... اما یه مسئله اینجا هست . من تا خود ِ صبح امتحان زیست داشتم می خوندم و تموم نکرده بودم ، برای هیچ کدوم از امتحانامم تا قبل از شبی که فرداش امتحان بود کتابُ تموم نکرده بودم ، اما نمره م چیزی که می خواستم شد چون تو طول سال کتاب درسی رو کنار نذاشته بودم . پس اگه کسی میگه من صبح امتحان تازه کتابُ تموم کردم و فرداش میگه 20 شدم لزومن فک نکنین دروغ گفته : )

ایشاللا

mohaddes

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بـنـاب
سال فارغ التحصیلی
94
اینستاگرام

اصلا نمیگم من حسادت نمی کنم و اینا. دقیقا منم نسبت به کسایی که 19 و نیم و بیست گرفتن حسودی میکنم! اما من نمیتونم 19 و نیم یا بیست شم. چرا؟! چون موقع امتحان حواسم جمع نبود و حواش پرتی کردم و نمرم کم شده. پس مشکل خودمه!

ایشالا کسایی که 20 شدن کنکورم خوب بدن و اصن 1 بیارن! میدونیم که کسایی که 20 شدن حقشون بوده! خب زیاد خوندن یا اینکه سر جلسه حواسشون جمع بوده اینا.

+ هر کسی اگه تو چیزی بهتر باشه حق داره تا حدی مغرور باشه! به مغرور بودن کسی هم حسادت نکنیم :D

اصن منظورم شخص خاصی نیست! همینجوری گفتم شاید یکی دیگه هم مث من فک کنه.

کلا اینا رو بیخیال شین!
نهایی یه چیزی بوده و رفته و تموم شدا (داره میشه :-" )
ما میتونیم کنکورو خوب پاس کنیم!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از Fatemeh.H :
من نمی دونم که منظورتون کیا بودن ، من راستش حتا یکی از بچه های اینجا رو هم نمی شناسم : ) و نمیگم که فک می کنم منظورتون من بودم ، فقط همین طوری از طرف خودم یه توضیحاتی رو اضافه می کنم ...
درمورد خودم»
من شب امتحان زیست اومدم و گفتم که فصل یکم کامل مونده+ فعالیتا که باید صبح پاشم بخونم ! و دقیقا همین شد ، اون شب من خیلی کم خوابیدم . در کل هر وقت که میگم شروع نکردم یا هنوز فلان قد از کتابم مونده راستشو میگم چون برای من این مسائل اونقدر ارزش نداره که به خاطرش دروغ بگم ... اما یه مسئله اینجا هست . من تا خود ِ صبح امتحان زیست داشتم می خوندم و تموم نکرده بودم ، برای هیچ کدوم از امتحانامم تا قبل از شبی که فرداش امتحان بود کتابُ تموم نکرده بودم ، اما نمره م چیزی که می خواستم شد چون تو طول سال کتاب درسی رو کنار نذاشته بودم . پس اگه کسی میگه من صبح امتحان تازه کتابُ تموم کردم و فرداش میگه 20 شدم لزومن فک نکنین دروغ گفته : )

ایشاللا
من گویا منظورمو درست نرسوندم.

ببین فاطمه، من نمی‌گم دیر شروع کردن خوب نیست. من می‌گم یه سری بودن که میومدن می‌گفتن من اینو بلدم، اینم که چیزی نیس فولم اصلا؛ بعد می‌گفتن بیا کتاب تموم شد! درحالیه که با همین چند جمله به یه سری دیگه که شاید تو طول سال نتونسته بودن خوب بخونن یا مشکلی تو طول امتحانا پیش اومده بوده براشون، استرس وارد می‌کردن. وگرنه من خودمم دو تا از امتحانامو همون سر صبح تموم کردم.

نوش جونت 20 ـتت. : ))

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

به نقل از SPECTRE :
اصلا نمیگم من حسادت نمی کنم و اینا. دقیقا منم نسبت به کسایی که 19 و نیم و بیست گرفتن حسودی میکنم! اما من نمیتونم 19 و نیم یا بیست شم. چرا؟! چون موقع امتحان حواسم جمع نبود و حواش پرتی کردم و نمرم کم شده. پس مشکل خودمه!

ایشالا کسایی که 20 شدن کنکورم خوب بدن و اصن 1 بیارن! میدونیم که کسایی که 20 شدن حقشون بوده! خب زیاد خوندن یا اینکه سر جلسه حواسشون جمع بوده اینا.

+ هر کسی اگه تو چیزی بهتر باشه حق داره تا حدی مغرور باشه! به مغرور بودن کسی هم حسادت نکنیم :D

اصن منظورم شخص خاصی نیست! همینجوری گفتم شاید یکی دیگه هم مث من فک کنه.

کلا اینا رو بیخیال شین!
نهایی یه چیزی بوده و رفته و تموم شدا (داره میشه :-" )
ما میتونیم کنکورو خوب پاس کنیم!
بله ، تایید می کنم که سرجلسه آروم بودن و دقت داشتن 50% امتحانه خودش!
+ گفتین که منظورتون شخص خاصی نبود اما من باز مایلم در این مورد ، درمورد خودم توضیح بدم :D والا من همیشه سعی کردم که به نظر نیاد مغرورم یا فخرفروش ، حالا اینکه چقد موفق بودمُ خدا می دونه . اما بـازم خُدا می دونه که هیچ وقت قصد به رخ کشیدن هیچی رو نداشتم و ندارم . اینجا هم من فقط چیزی که به نظرم درست بودُ گفتم ، اگه کسی یه وقت رنجیده یا احساس کرده دارم تظاهر می کنم یا فخرفروشی یا هرچی ، ازش عذر می خوآم .
برقرار باشید و سبز ، دوستان : )

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

به نقل از حمیـده :
من گویا منظورمو درست نرسوندم.

ببین فاطمه، من نمی‌گم دیر شروع کردن خوب نیست. من می‌گم یه سری بودن که میومدن می‌گفتن من اینو بلدم، اینم که چیزی نیس فولم اصلا؛ بعد می‌گفتن بیا کتاب تموم شد! درحالیه که با همین چند جمله به یه سری دیگه که شاید تو طول سال نتونسته بودن خوب بخونن یا مشکلی تو طول امتحانا پیش اومده بوده براشون، استرس وارد می‌کردن. وگرنه من خودمم دو تا از امتحانامو همون سر صبح تموم کردم.

نوش جونت 20 ـتت. : ))
آها ، پس من نبودم ، خدا رو شکر : ) ترسیدم یه وقت کسی چیزی از من به دل گرفته باشه .

ممنون ، موفق باشی شما هم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا