• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاطرات سوتی‌ها

Anita H

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر
پاسخ : سوتی‌ها

توی کتاب فارسی اول قسمت معنی لغات نوشته:
نازبوی: ریحان، شاهسپرم
رفتم توی عطاری دیدم رو قوطی بذر ریحون نوشته: شاه اسپرم ;))

big_bang

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـا(') امیــ(')
شهر
نجف آباد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
اقتصاد

رفتم فلشمو دادم معاون پرورشی مدرسمون که واسم چن صفحه رو از توش پرینت بگیره ؛
برگشته میگه : زهرا فلشت ویروس نداره که ؟
من : نه خانوم ؛ خیالتون راحت. :>
وقتی فلشو زد به کامپ برگشت گفت : تو که گفتی ویروس نداره ؟ :-w
من : خب الانم میگم.
اون : پس چرا این قرمزه ؟ ( اون مستطیلی که حجم استفاده شده‎ی فلشو نشون میده. ) :-w
من : :| خانوم، اون واسه این قرمزه که تموم فضای فلش پره. :|
اون : آهان. :-"

من دیگه حرفی ندارم. ؛)

arez0u

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود

کلاسمون این جوریه که از در که وارد میشی 2تا پنجره بزرگ روبه روته و سمت چپم نیمکتاست و سمت راست تخته کلاس
یه روز یکی از معلما تشریفشون رو نیاوردن مدرسه
من و برو بچ موندیم تو کلاس بقیه هم رفتن بیرون
داشتیم حرف میزدیم واینا منم رفته بودم جلو پنجره بیرون رو نگاه میکردم یکم که گذشت طبق عادت همیشگی رفتم تو هپرووووووووووووووت :D تو همون حالتم شروع کردم واسه خودم رقصیدن
چشمتون روز بد نبینه
رفتم یه قر خوشگل بیام همین که چرخیدم دیدم یا حضرت عباس معاونمون با یه صورت قرمزززززززززززززززززززززززززززز X-( X-( X-( واستاده منو نگاه میکنه
حالا من به چه صورت؟دست چپ بالا دست راست پایین مانتوم عین دامن گرفته بالا وسط قر دادن خشک شده با یه دهن تا جایی که ممکنه از سر تعجب و ترسو هول و همه چی باهم باز :)) :D :D :D :)) :)) :)) :))
هیچی دیگه به غلط کردم افتادم
من :-ss :-ss :-ss :-ss :-ss ~X( ~X( ~X( [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< :-ss :-ss :-ss :-ss [-o< [-o< [-o<
معاون X-( L-: :| :) :D :)) =))
بچه ها =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
من :(( :-ss [-o< :( #S-: :D
حالا این دوستای نامردم نمیگن معاونه پشتته معلوم نیست چند دقیقه داشته حرکات موزون مبارک این جانب رو نگاه میکرده :)) :D ^#^

مت

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

رفته بودیم خونه ی یکی از آشنایان. یه سری ازدوستاشونم بودن
بعد پسرشون شیرینی تعارف کرد... همه برداشتیم ... جز یکی از دوستانشون که گفت : نه ممنون من نمیخورم
منم که به قول مامانم حرف نزنم اموراتم نمیگذره ... برگشتم گفتم : چرا ؟ مرض دارین ؟
دیدم اقاهه با خشم زل زد به من ... بعد سکوتم کرد
تازه فهمیدم چی گفتم X_X ... خواستم درست کنم گفتم : منظورم مرض قند بود
همه به زور خودشونو نیگه داشته بودن که نخندن :))

(:TABASSOM:)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94

تلفن زنگ میزنه و من در خانه تنها !
- بله بفرمایید
آقایی پشت خط : سلام ، حالت خوبه
- سلام مرسی حال شما ؟ خوب هستین ؟
-مرسی دخترم بابا خونس ؟
- نه نیستن ، بابا سر کاره !
- آهان پس گوشیشو تو خونه جا گذاشته !
- نخیر شما با خونه تماس گرفتین ! :D

پ ن : تعجبی نداره ! از هر 5 تا تماس ایشون با بابام ، یکیش حتما این جوریه !
:-??

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

اس‌ام‌اس دوستم :

اون : یادم باشه سال بعد با هم تخم‌مرغ کنیم. 8->
من : ها؟ :O
اون : رنگ رنگ رنگ رنگ رنگ رنگ ... رنگ ! X_X

:)) بیچاره 11 بار نوشته بود رنگ :))

arez0u

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود

واسه المپیاد فیزیک فقط سه تا دختر از مدرسه ما و 7 تا پسر از مدرسه شهید بهشتی شرکت کردن به خاطر همینم کلاسمون مختلط بود
یه دو ماهی گذشت و ما با هم صمیمی شده بودیم یه روز زنگ تفریح همه باهم رفتیم بیرون و نشستیم زیر یه درخت از شانس گندم همون موقع نمیدونم یه سوسک از کجا افتاد رومن و این شد که بچه ها فهمیدن من از سوسک خیلی میترسم :-ss
دو یا سه هفته بعد دوباره که کلاس تشکیل شد فقط من یه دونه دختر تنها بین 7 تا پسر و یه استاد 24 ساله رفتیم نشستیم تو کلاس هرچی منتظر شدم دیدم نه خیر این دو تا دختر قرار نیست بیان و تا آخر روز من با اینا تنهام :( :-w :(

زنگ تفریح خورد و بچه ها رفتن بیرون ولی خب به من نگفتن تو هم بیا منم با هاشون نرفتم( البته الان با خودم میگم چه غلطی کردم ~X()
خلاصه که گذشت و زنگ تموم شد و استاده اومد تو کلاس و پشت سرشم بچه ها اومدن و نشستن و برای نشستن سر جا شون هم باید از جلو صندلی من رد میشدن
ای روزگار
نمیدونم کدوم بلا گرفته ای شون از تو حیاط سوسک پیدا کرده بود و انداخته بود رو صندلی من یه 2 یا 3 دقیقه گذشت و من تازه دیدم وایییییییییییییییییییییییییییییییییی سوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسکک نههههههههههههههههههههههههه :(( :(( :(( :(( :(( :((و از ترسم من و صندلی با هم خوردیم زمین :)) :D
وای خیلی بد بود هنوزم وقتی یادم میاد جلو 7 تا پسر و اون استاده چه جوری خوردم زمین جالت میکشم :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
حالا بزار تشریح کنم
صندلی امتحان که میدونین چ جوریه؟ یه دسته داره جلوش که اول باید بدیش بالا بعد بلندشی من تو اون صندلی گیر کرده بودم و افتادم زمین به این شکل که پاهام بالا شالم کج شده بود کتابا و کیفم پخش زمین شده بود اصا یه وضع خیلییییییییییییییییی بدییی :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((
آقایون =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
من :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :(( :(( :(( :(( :(( :(( :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
بعدشم در کمال ؟آرامش رفتم بلند شم که دیدم سوسکه جلو صورتمه دیگه کلا یادم رفت کجام عین جن زده ها از جام بلند شدم رفتم پشت استاده میگم هرکار میخوای بکنی بکن فقط اون رو بکشش :)) :)) :)) :)) :))
آخرش به خاطر من مجبور شدیم کلاس رو عوض کنیم چون سوسکه معلوم نبود کجا رفته بود و همشون بسیج شده بودن واسه پیدا کردنش :D :D کتابامم از رو زمین جمع کردن واسم دادن دستم :D :D :D :D
نگین با خودتون من چقد لوسما ولی واقا از سوسک میترسم خیلی زیاد :-ss :-ss :-ss :-ss :-ss :-ss
فرداش تو شهید بهشتی معروف شده بودم :| :| :|
اه
حیف که نفهمیدم کار کی بود
میتونین درک کنین چه احساس بدی داشتم اون موقع؟ :-[ :-[ :-[ :(( :(( :(( X-( X-( X-( :-ss :-ss :-ss :-s :-s
=)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

arez0u

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود

خب الان هیشکی نمیاد پست بزاره تقصیر منه؟ بعد میگی چرا قوانین میزاری زیر پات؟ خب یکی بیاد پست بزاره دیگه [-o< [-o< :D :-w

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

Photo0091.jpg

شما فکر کنید پست من رفته صفحه‌ی بعد. :- "

prosur

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور

دارم به خواهرم اموزش آداب معاشرت میدم( حالا اداب معاشرت که نه همون حرف زدن عادی)، اخه خواهر من خیلی ب اثرات بادی لَنگواِیج اعتقاد داره حالا واس ما طبیعی شده اما بقیه که نمی فهمن، از اونجایی که همه ی دنیاش تو ادامس خرسی( هایی که نمدونم کجاش شبیه ادامس خرسی های بچگی مایه) و شکلات خلاصه میشه اومدم براش مثال بزنم: ببین مثلا وقتی میخوای بری ادامس خرسی بخری نباید این ادا ها رو از خودت در بیاری باید با صدای بلند و گویا بگی : آدا اگه میشه به من آقامس خرسی بدین :D :)) :D
خواهرم ( با ی نگاه عاقل اندر سفیه به من ک داشتم از شدت خنده تجزیه می شدم ) : می فهمم ، می فهمم :| L-: :|
پ.ن : خواهرم هشت سالشه!

Shery

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجـنورد
سال فارغ التحصیلی
95

در یک مکانی دوستانه کنار هم نشسته بودیم ;;)

و منو دختر عمم داشتیم چای میخوردیم ؛ که قند من تموم شد :/ بعد چند لحظه دیدم که اوشون بلند شدنو اینا

و خب مسیرشون شبیه مسیر قندون بود انگار داشت میرفت قند برداره :/ طبیعتا منم داد زدم برای منم بیار ( قند بود منظورم)

که خب پس از چند لحظه دیدم سرشو از دسشویی در آورده میگه: بیارم ؟!! چشـــــــم! :D

پی نوشت: چه میدونستم داره میره دسشویی خب #والا

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از amoo.majid :
توی کتاب فارسی اول قسمت معنی لغات نوشته:
نازبوی: ریحان، شاهسپرم
رفتم توی عطاری دیدم رو قوطی بذر ریحون نوشته: شاه اسپرم ;))
اتفاقا ما رفتیم باغ گیاهان...شاه اسپرم کنار یه گیاه بود که اسم خانوادش به فارسی خواجه باشی هست،،،،خوب یه جور کاشتن که قشنگ جلب توجه میکرد :))

بعد عطاری سوتی نداده..کتاب خواسته مثبت کنه اسمو

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

با یکی از دوستان رفتیم جیگرکی ، کنجه بخوریم :-" بعد من اومدم سفارش بدم زارت ، اشتباه لپی کردم گفتم آغا چهار نخ کوبیده بدین :))

اشتباه لپی معنی داری بود ، قبول دارم :))

+ خخخخخ آغا ما برا امتحان گسسته به دو سه تا از بچه ها قول کمک دادیم ، بعد اولین نفر هول هولکی تند تند نوشتم ، برا چهار نفر دیگم همه چیو نوشتم ، برا یه نفرم نصفه ، با پرو گری تمام بلند شدم دوونه دونه پخش کردم هر چی ام مهدی بیکار (معاون گلمون :)) ) اومد ما رو تهدید کنه مثلن از رو نرفتم ، بعد دیگه مث اینکه کل سالن ریخته بود به هم 2 3 نفر دیگم یاری داده بودن به کل سال تغلب رسیده بود از 4 5 نفر خاص که یکش من بودم با تعداد کثیری از مشترکین

آغا چشتون روز بد نبینه ، بعد امتحان ، فوج فوج غلط در اومدم جوابام بس هولم کردن این دوستان نه سوالا رو کامل خوندم نه کامل و درست حل کردم لام به ذکره خودم با دوازده پاس کردم ، دوستان مشترک منم با 10 یازده :)) خعـلی ضایه بود :))

big_bang

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـا(&#39;) امیــ(&#39;)
شهر
نجف آباد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
اقتصاد

خیلی زشته به‎جای تجدید ِقـوا بگی تجدید ِفراش ؟ :-""""""" :D

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

راهی که با مترو میتونستم با هفت ایستگاه برم 17 ایستگاهه رفتم :)) آقا بچه دهاتم دیگه :-" بعد متروئه هم نقشه نداشت :-" بغل دستیم هم دهاتی تر از من بود :))

shaylin

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
khorasan

وقتی راهنمایی بودیم برای حرفه باید میرفتیم کارگاه....گارگاه کجا بود ؟مدرسه پسرا.... (<....خلاصه بار اول ک رفتیم اول راهنمایی[nb]میدونین کسایی ک تازه تیزهوشان فبول میشن چ جوی میگیرتشون دگ؟[/nb] بودمو تازه قبول شده بودم....من از بقیه جاموندم معلما و بچه ها رفتن بنده عقب موندم....بدو بدو اومدم دیدم در بسته س...مجبور شدم از دیوار برم بالا...وقتی میخواستم بپرم خوردم زمین....شلوارم پاره شدصورتمم بدجور زخمی :))...سرمو اوردم بالا دیدم پسرا صف بستن ....همه برگشتن دارن نگام میکنن چن نفرشون نامردا بلند بلند میخندیدن... =)) =)) =)) =))....خلاصه بین 200تا پسر با سر افکندگی تمام رفتم تو کارگاه....حالا رفتم تو کارگاه متصدیش ی مرده ای بود گف:دخترم از جنگ برگشتی؟من میخاستم بگم افتادم زمین شلوارم پاره شد گفتم نه افتادم پاره شدم!!هیچی دگ مرده اینطوری =)) =)) =))بچه ها :)) :)) :)) :))معلممون L-: L-: L-: L-:من ^#^ ^#^ ^#^ حالا وقتی میخاستیم بریم زنگ تفریحشون بود(با اون وضعو و شلواره پارم باید از بین اون همه پسر رد میشدم لا مصب!!)....اینا هم میخاستن کرم بریزن یکیشون اومد جلو گف:شلوار میخای بهت بدم دختر خانوم؟....منم با عصبانیت L-:نه خودم دارم مال خودتو نگه دار برای خودت!!
پسره =)) =)) =))من #S-: #S-: #S-:هنوز بعد 4و5سال معلم حرفه اول راهنماییم هر وق میبینتم کلی خندش میگیره...بچه ها ک جای خود دارن.... :)) :)) :))
.

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

تبلیغ چی‌توز:

پیکه پا به توپ می‌شه؛ حالا مسی، پاس می‌ده به رونالدو! :D

خب مگه مسی و رونالدو هم تیمی‌ان که مسی پاس می‌ده به رونالدو؟ :-"

خیلی موشکافانه بود می‌دونم :D

مت

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

ی روز ما باید گروهی یه امتحان میدادیم. استادمون از قبل گفته بود هر گروهی که امتیازش کمتر شه باس برای جلسه بعد واسه همه پیتزا بخره!!!
بعد گروه ما از همه امتیاز و نمرش کمتر شد!!!
استاد داشت به من می گفت باید 4 تا پیتزا خانواده برای همه بگیری !!!
همون موقع دوستم دم گوشم گفت من که یدونه فقط واسه خودم میخوام..حالا دیگه خودت میدونی!!
منم یه دفعه جواب این دوتارو قاطی کردم به دوستم گفتم هرچی شما بگین بعد روبه استادم داد زدم تو یکی خفه! تو باس کوفت بخوری!!
یعنی یه دفعه کلاس سکوت مطلق شد!!!!
من X_X
دوستم P:>
استاد X-(
پیتزاها
{-8

مهسا 18

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4D
رشته دانشگاه
... :-؟