• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کدوم موسسه برای کنکور 94

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
سه سال ناکامی در مرحله دو ریاضی و دو سال ناکامی در مرحله دو کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
پاسخ : کدوم موسسه برای کنکور94

امسال گزینه دو هم تمام زور خودشو میزنه.روزی 10 بار بهم اس میدن.
والا من از هر کی پرسیدم(والان هم تهران مشغول به تحصیلن)میگن کانون.واگه خواستید گزینه برین فقط تابستون نه بیشتر.سنجش هم همون ازمونای جامعش خوبه.این چند سال که کانون نتایجش بد نبوده و پیش بینی رتبه هاش تقریبا همون میشه.گزینه فقط برای پایه.

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

هیچی نریم هم میشه؟؛؛)
جدا حالا چقد تاثیر داره تو موفقیت و اینا؟ :-?

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

ازمون می‌تونه یه برنامه‌ی قابل اعتماد برای شما باشه و برنامه‌های بلند شما می‌تونه با آزمون‌ها تنظیم بشه.

ازمون موجب سنجش و ارزیابی آموخته‌های شما می‌شه.

باعث می‌شه آزمون دادن رو تمرین کرده و با نحوه‌ی کنکور دادن آشنایی بیش‌تری پیدا کنین.

شاید مهم‌تر از همه این که موجب می‌شه به مشکلات خود پی ببرید و برای رفع آن‌ها تلاش کنید تا دیگر در جلسه‌ی کنکور اون اشتباه‌ها رو تکرار نکنین.

در نهایت موجب می‌شه با تحلیل آزمون و مطالعه‌ی پاسخ تشریحی تک‌تک سؤال‌ها، مطلب‌ها و نکته‌های جدیدی یاد بگیرید و با دیدن نتیجه‌ی خود برای برنامه‌ریزی هفته‌های بعد،‌ به‌تر عمل کنین.

اولین فایده، برنامه‌ی بلند مدت بود. چون برنامه‌های یک دوره آزمون یک موسسه یا مدرسه، کل مبحث‌های کنکور را پوشش می‌دهد، با انتخاب آن آزمون‌ها خیال شما راحت می‌شود که تا پایان سال برنامه‌ی نسبتاً منظم و خوبی خواهید داشت. البته به شرط آن که با برنامه‌ی آزمون پیش بروید و چند نوع آزمون مختلف برای برنامه‌ی خود انتخاب نکنید که دچار سردرگمی مطالعاتی شوید. آزمون‌هایی را انتخاب کنید که بتوانید مطابق آن‌ها درس بخوانید و سعی کنید کاملاً هماهنگ با آن‌ها پیش بروید.

فایده‌ی دوم تقریبا واضح است؛ یعنی متوجه می‌شوید در چه درس‌هایی ضعف دارید، در چه درس‌هایی بی‌دقتی می‌کنید و در کدام‌ها وقت کم می‌آورید. البته فقط فهمیدن کافی نیست؛ بلکه باید در هفته‌های بعد ا‌ز آزمون، نقاط ضعف خود را برطرف کنید؛ البته نباید احساسی عمل کرد؛ مثلاً وقتی دیدید عربی را 10% زدید نباید نیمی از برنامه‌ی هفته‌ی بعد را به عربی اختصاص دهید، بلکه فقط در حد معقول.

سومین فایده نیز شبیه‌سازی شرایط کنکور است؛ مثلاً 4 ساعت نشستن در سر جلسه‌ای مانند کنکور، پاسخ دادن تعداد سؤال‌های معین در پاسخ‌نامه و ...

پس حتماً توجه کنید که:

1) حتماً سعی کنین با برنامه‌ی آزمون‌ها پیش برید.

2) حتماً همه‌ی سؤال‌ها رودقیق و ریز به‌ریز تحلیل کنین.

3) نتیجه‌های آزمون رو ارزیابی کنین و برای برنامه‌ریزی‌های بعدی خود از اون استفاده کنین.

4) اشکال‌های خود رو هنگام آزمون شناسایی کنین و در جهت رفع اونها بکوشید.

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

آزمون بنظرم اگر تابستون هم ندادین باشه حالا. ولی مهر به بعد حتما برید
:-" یه چیزی باشه که تقسیم کنه و بگید از برنامه عقبم و جلو ام و رسیدم به آزمون
یه فشاری هم باشه بهرحال که بخونید :-" فشارکوتاه مدت
و خب البته مشروحش میشه پست بالا

حالا بحث کنید خب ولی چکیده نتیجه این تامیک تو ورودی ما :D شد اینکه مهر به بعد کانون باشید. گزینه دو خواستین برید در حد تابستون برید اونجا. جامع های سنجش رو هم که اون اخره از دست ندین

همین دیگه :-"
ر

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

×حذف
شرمنده مث اینکه واسه انسانی ها بوده :-" خب تو عنوان بگید :-<

• شروع کننده موضوع

sadain

کاربر نیمه‌فعال

دوستان ممنون بابت نظراتون. ولی من گفته بودم رشته م انسانی هست. بچه هایی که کنکور انسانی دادند لطف کنند بگن نه تجربی و ریاضی ها :|

• لایک
امتیازات: N.M

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

فکر نکنم جُز نیرمان یوزرِ فعال دیگه‌ای باشه که کنکورِ انسانی داده‌باشه همین اواخر :د یه نیلوفر ب. هست که نودوسه‌ای ه؛ چندنفری هم هستن که نودوچاری ن :-"

محمّد عرفان

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
برنز شیمی
دانشگاه
علوم پزشکي تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

تو این موسسات رنگ و وارنگ کدومشون رتبه آزمونا رو با تاثیر دادن معدل نهاییا اعلام می کنن ؟[nb]هیچکدوم نه ؟ :-"[/nb] این خودش یه ملاکه مهمه به هر حال

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از Fireball.II :
هیچی نریم هم میشه؟؛؛)
جدا حالا چقد تاثیر داره تو موفقیت و اینا؟ :-?

[member=9758]Fireball.II[/member]
:)) میشه!
کلا آزمون دادن برا درست و منظم درس خوندن ـه و ارزیابی خودت. خودت که نمیشه از خودت آزمون بگیری ببینی خوب یادگرفتی یا نه! :د

big_bang

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـا(&#39;) امیــ(&#39;)
شهر
نجف آباد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
اقتصاد

آقا خب من بین گزینه دو و کانون موندم :/
گزینه دوییا دست بگیرن ببینم :/

sagharrrrsssssssss

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

کانون..
گزینه دو واس من خیلی بد بود..

رعنــا

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
شیمی.
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار
اینستاگرام

به نقل از ˙·● ๖ۣZα┣-┫я Å ●·˙ :
آقا خب من بین گزینه دو و کانون موندم :/
گزینه دوییا دست بگیرن ببینم :/
به نظر من برو برنامه هرکدومو بگیر ببین با کدوم راحت تری! مثلا من به خاطر المپیاد نیاز داشتم تابستون از جهت پایه خیالم راحت بشه بعد برم سراغ پیش و به همین خاطر تابستونو گزینه دو رفتم و از مهر کانون. الانم اگه برگردم باز تابستون میرم گزینه دو. گزینه واسه کسایی عادت به درس خوندن و برنامه ریزی ندارن خیلی خوبه و جزوه ها و سیدی هاشم خوب بودن! یه مزیت دیگشم واسه من این بود که گفته بود هر روز چی باید بخونی و دو بار تقریبا پایه رو دوره میکنه! این باعث میشه با اعتماد به نفس بالایی وارد پیش بشی+ یک پایه ی قوی!

moshiri

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بندر
مدال المپیاد
زکی!

اقا من خودم کانون خواهم رفت اما در باب گزینه دو باید بگم سوالاش خیلی خوبه اگه دفترچه هاش گیرتون اومد یه نگاهی بندازین.
الان بیشتر خدماتش از جمله تدریس و خیلی چیزای دیگه اینترنتی شده . مثل قبل سی دی نمیدن که خیلی مسخرس به نظر من.
یه نکته ی زیست و یه تست نمونه رو باید با این اینترنت اسپرمی!! :-< دانلود کنی،جواب هر سئوال جداس اگه بخوای باید دانلود کنی،مشاوره صوتی و تصویری هم دانلود باید کرد که شما رو نمیدونم اما من حال ، حوصله و وقت این همه دانلود رو ندارم، یه کم که بگذره اینا همش باهم قاطی میشه و اعصابت خط خطی میشه!! #-o
کلا گول حرفای مشاور ارشدش(پوردستمالچی) که تو گزینه جوان حرف میزنه رو نخورین خیلی شیک و پراطلاعات حرف میزنه! ادم میگه اگه نرم گزینه دو خرم! مثلا به اون جوابایی که باید دانلود کنی میگه خوراک علمی. و کلا از جهت تبلیغ سنگ تموم میزاره. گزینه دو یه عیب بزرگش اینه ازمون تعیین سطحش 30 خرداد هست (از اول و دوم و سوم )که اکثرا میرینن! :)) و از همین اول خطر افت روحیه هست. کلا با دقت عمل کنید.
کانون هم خیلی دیر شروع میکنه.این پشتیبانش هم خیلی حال به هم زنه. به هر حال امسالم رنج پدر رو تو جیب کاظم میریزم!

نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
تهران

من سال سوم + تابستون گزینه 2 دادم ، پیش رفتم کانون و الان هم جمع بندی هارو سنجش و گاج ثبت نام کردم! :D
به نظر من اگه تابستون مدرسه ندارید گام اول رو برید بعدش هم برید گاج ! :) البته اگه جامعه آماری خیلی واستون مهم نیس !

goldokhtar

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
دانشگاه
همینجا
رشته دانشگاه
حقوق

من رشتم انسانیه

توی تحقیقاتی ک انجام دادم موسسه گاج ازهمه بهتر بود ...با همه ی همکلاسیا رفتیم گاج ..

آزموناش تو تابستون وقبل ازعید،،3هفته ی باره ...مرور درسهای دوم وسوم ... واز شروع چهارم خب آزمونای چهارمه

بعد از عید آزمونا دوهفته ی بار میشه ب علت اینکه دروس زیاد میشن وقبل کنکور هست برای آمادگی بیشتر

دیگه اینکه دوتاآزمون شبه کنکور دارن ...آزمون آنلاین هم دارن ....

کلاساشم خب برای انسانیا ریاضی ،عربی و زبان هست ک فعلن ثبت نام نکردم نمیدونم برم یا نه

lisolar

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسفراین
دانشگاه
Loading...

من تابستون وسال چهارم کانون ثبت نام کردم...آهستگی ونظم برنامشو دوس دارم..اما واسه بعدعید ودوران جمع بندی جامع های گاج وسنجش م میخوام ثبت نام کنم..
اما تابستون با بچه ها سوالای گزینه وگاج م میخریم :D :D

amirsaesh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبىرستان مىرداماد
شهر
اراک

دوستان ىعنى کانون تو برنامش کلا درساى پاىه رو نداره؟
بعد اىن آزمون گزىنه 2 که 31 خرداد از اول و دوم و سومه وقتى اکثر بچه ها سالاى قبل و ىادشون رفته واسه چى مىگىرن ؟ :D

emadd

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

کیفیت سوالا و خدمات جانبی گزینه دو بعلاوه برنامش از مهر برآی پیش تقریبا خوبه و مرور زیاد داره اما یکم رو پایه و برنامش ضعیفه چون حسآب رو این گذاشته که شما پایه رو یبار تو تابستون شما مرور کردی
اما قلم چی برنامش واقعا خوبه اما خب من شخصا کیفیت سوالاش زیاد نمی پسندم
بعلاوه پشتیبان های رو مخش و قالب کردن محصولات
من خودم برآی مهر آزمون میرم و هنوز دودلم بین کانون و گزینه دو
ولی احتمال زیاد گزینه دو برم و خودم برآی پایه علاوه بر برنامه گزینه دو یسری برنامه های مروری بیشتر روی پایه بذارم

sasan bagheri maleki

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبايي
شهر
بناب
مدال المپیاد
مرحله اول المپياد زيست و شيمي
دانشگاه
علوم پزشكي تبريز
رشته دانشگاه
دندانپزشكي

خدا شاهده از تابستون پارسال كه دارم ميرم كانون يه بارم پشتيبان زنگ نزده كه مشاوره بده.تو جلسات پنج نفره هم فقط عكس مينداخت و ميگفت برين.كلا كانون خدمات مشاوره ايش صفره(حداقل تو شهر ما اينجوريه).

moshiri

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بندر
مدال المپیاد
زکی!

اقا برنامه ای که از کانون گرفتم برا تابستون درسای هندسه ، دینی و عربی دوم رو نداره، فیزیک 1 رو هم نداره!
چرا اینطوریه؟

بالا