• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

امتحانات نهایی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Shadow!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
پاسخ : امتحانات نهایی

همش چرته !
دو سال پیش بخش نامه اومد که 25% تاثیر مستقیم داشته باشه ، بعد از کنکور اعلام کردن فقط تاثیر مثبت داده میشه !
سال پیش هم اعلام کردن تاثیر مثبت ، که بعدا معلوم شد این تاثیر مثبت هم برای افراد بین تراز 4 هزار تا 5 هزاره !
البته امتحانارو جدی بگیرین چیزی ازتون کم نمیشه و نمره بالا گرفتن هم کار سختی نیست ولی درکل خودتون رو نگران این نمره ها نکنین ، حرف اول و آخر رو کنکور میزنه ...

cielo.ragazza

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
frz
شهر
tehran

با این همه تقلب هایی که میشه می خوان تاثیر مستقیم بدن !؟
نه جدی..
بعد هم سال 87 هم مستقیم بوده اما فقط سه چهار تا رتبه این ور اون ور بوده !
مثبت باشه هم هجده به بالا تاثیر داره ماها مشکل نداریم !
اونقدر نمره بچه های عادی بد بوده یه سریاشون ، معلمهامون میگفتن !
امسال خیلی اسون بود نهایی..
راحت میشد 20 شد..

f...s...r...t

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
....
دانشگاه
....
رشته دانشگاه
....

رقابت فقط توی کنکوره وبس!
دیگه وقتی طرف معدلش شده18.5
امده میگه23.5%درصد گرفتم!
واقعا باید تفاوتش با اونی که 20میشه1.5درصدباشه؟!

inventor.amin

دیکتاتور مهربان
نام مرکز سمپاد
اژه ای 2 اصفهان
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

اااااااااااه
این دیگه چه وضعیه ، به خاطر انتخابات گند زدن به برنامه امتحانی ، معلم ها درس رو تموم نکردن ، کتابا مونده ، مثل بلدزر امتحان میزارن که مثلا مرور کنیم ولی کو وقت؟؟؟؟؟؟؟؟ حسابان ( مجاز از معلم حسابان ) میگه کل ترم یک امتحان فردا :O !!!

حالا اونم هیچی ، چرا روز ها رو یکی کم می کنین ؟؟؟؟ خب می خواین از خارجیا تقلید کنین اولی برین ببینی چی لازم داره بعد اجرا کنین ، نه یهو دنده عوض کنین ( ماشینم یهو دنده عوض کنه می بره )

حالا اون هیچی ، می گن برای فیزیک مصحح کم اوردن ( پول مصحح نداشتن بدن ) رفتن معلم های درس های دیگه رو اوردن برای تصحیح ، حالا این معلمه روش های مشابه رو از کجا تشخیص بده؟؟؟؟؟

حالا اونم هیچی ، معلم اومده می گه مطابق برگه تصحیح ننوشتی ، اینقدر بد صحیح می کنن که حد نداره

حالا اونم هیچی ، برین بارم امتحانا رو ببینین ، برای یه سوال که یک خط جواب داره ( محاسباتی نه حفظی ) 1.25 صدم میدن ، خب آدم اولش رو اشتباه کنه کل نمره می پره ( استاندارد بین المللیه والا )

حالا اینم هیچی ، فرض کنین یه روز یه بنده خدا مریض شه و نتونه درس بخونه ، اون وقت تا آخر عمرش باید به حاطر همون مریضی حسرت بخوره ؟؟؟؟؟؟ فرض کنین نتونست بخونه و 10 شد (!) و یه دانش آموزش عادی تو یه دهکده 20 شد ، حالا فرض کنین با نمره 20 ترازش 6000 شده ( که صد البته بیشتر میشه ، نحوه محاسبه رو بعدا می گم اگه سوال داشتید ) ، پس اون نمره 10ـه باید حداقل ترازش 4000 تا بیشتر از اون نمره 20ـه بشه تا با تاثر سوابق تـــــــــــــــــازه بشه مثل همون نمره 20ـه ( یعنی تراز کنکورش باید 12000 بشه تا یکم بالاتر از اون یارو قرار بگیره که اینم یعنی درصد 100)

من موندم یه جو ( همون مثقال به زبان اصفهانی ) عقل به این آدمای ............ ( جاخالی رو خودتون پر کنید ) ندادن ؟؟؟ یکم فکر کنن ؟؟ تمام آینده ی ما به همین امتحانا و کنکور بستگی داره ، یعنی چی هی رو ما آزمایش می کنن؟؟؟ خب برین رو یه جامعه آماری کوچیک تر آزمایش کنین ( می گم درس آمار هم به درد می خوره ها ).

جالبیش اینه درباره آینده ی ما نظر میدن و برنامه ریزی می کنن ولی هیچ کس نظر خود ما رو نمی پرسه!!!!
تاثر اگه مثبت بود یه چیزی حالا تاثیر مستقیم بشه دیگه بدبخت میشیم ،من ترجیح میدم برم هنرستان تا دانشگاه
اگه این طرح فقط یک دوره اجرا بشه کلا نابود میشیم

محمّد عرفان

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
برنز شیمی
دانشگاه
علوم پزشکي تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

به نقل از گلناز :
ببخشید این سوالو میپرسم ولی سوابق تحصیلی یعنی فقط نهایی سال سوم یا درسای سال دوم و اینا هم تاثیر داره ؟ :rolleyes:

فقط نهایی سوم

Elnaz1

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شــــــــــــــــــــــیراز
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
عشق است دامپزشکی...

شنیدم مثه سال های قبل تاثیر مثبته
تو تهران مث که سئوالا لو رفته
تو خیلی از مدارس هم تقلب آزاد بوده
پس با این وضعیت ....

payaaaaam

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
از تحصیل فارغ شدم!
شهر
خرم آباد

یه چیزی در مورد تقلب نوشتم بیخیالش شدم
فقط اینو بگم که خودم به وضوح تقلب رو دیدم

saba.e

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد

دیر گفتین :))گذشت اهمیتی هم ندادیم =))

ali jahangiri

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
مدال المپیاد
طلای المپیاد دانشجویی -مکانیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مکانیک

بی خیال بابا . خیالتون راحت
تاثیر مستقیم هم نمی تونه خودش رو نشون بده
همش اراجیف ـه
نمرات نهایی ـه اکثر ـه قریب به اتفاق بچه ها بالای 15 ـست . نه ؟!
خب . یعنی همه بالا 75 درصد
و این نمره ، تراز ی با گستره ی زیادی رو نمیده
یعنی مثل کنکور نیس که خیلی بتونه تفاوت ایجاد کنه
در واقع تاثیرش خیلی کمتر از 25 درصدی ـه که هی میگن . خیلی کمتر
کنکور بچه ها به طور گستره ، نمره هایی بین 0 درصد تا 100 درصد میگیرن .
ولی توی نهایی واقعا زیر 15 خیلی کمه . اصلا زیر 12 خیلی کمه . یعنی همه بالای 60 درصد .
این بالای 60 درصد ، تراز هایی که میده ، به هم نزدیک ـن .
در ضمن در جریان که هستید ، نمره های نهایی ، تراز میشن ، نه درصد .
یعنی همین قضیه ای که گفتم
پس کسایی که امسال ، نهایی رو فکر میکنن خراب کردن ، خیالشون راحت . همین که بالای 15 باشید ، حله .
کار اصلی همون کنکوره .

Elnaz1

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شــــــــــــــــــــــیراز
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
عشق است دامپزشکی...

با تشکر آقای جهان شر میکنم برای بچه ها (;

hamidhanek

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Heli
شهر
Tehran

سلام چند روزه دارم به این فک میکنم که امتحانام نهایی هس چه خاکی باید به سر بریزم ؟!!!!
البته الان همه ی چهارما دارن میگن که شکل سوالات عوض شده و خیلی سخت تره شده و... کلا هر چی تغیر چرت هست !! باید تو دوره ی ما اتفاق بیفته
الان سوال من از همه ی شما چهارمای عزیز که امتحان نهایی دادند اینه که اگه برگردید به اول سال چیکار میکنید ؟ منظورم اینه که فلان درسو به چه شکلی مطالعه میکنی که نکردی
البته من نمیخوام داغ دلتونو بیشتر کنما :D :D :D
در ضمن من ریاضی ام
ممنون

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

تو طول سال برا امتحانای مستمر و اینا یه نگاهی به کتابات بنداز کاری نداشته باش معلمتون از جزوه خودش امتحان میگیره.
شب امتحان تمام مثال و مسئله و همه چیه کتابو یه بار حل کن،از رو سوال نخونی بگی این که آسونه بلدم... :-<

این چیزا رو به مام خیلی گفتن ما محل نذاشتیم احتمالن شمام محل نمیزارین.

helli3

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی3
شهر
تهران

شما که سال بعد سوم نیستی و نهایی نداری.سال بعد هشتمی و سال بعدش نهمی.و نهم امتحان نهایی داری به نظرم

hamidhanek

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Heli
شهر
Tehran

????????????????????
امسال میرم سوم نهایی هم دارم

helli3

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی3
شهر
تهران

اها دوم دبیرستانی الان؟من فکر کردو دوم راهنمایی هستی :D
ببخشید اشتباه د. ;))

big_bang

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـا(&#39;) امیــ(&#39;)
شهر
نجف آباد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
اقتصاد

امتحانا سخت نبود [ خداوکیلی ] سخت نبود. و اگه به کتاب کاملاً مسلط بودی میتونستی نمره خوب بگیری. فقط یکم فرجه کم بود.
اگه هدفت بیست گرفتن تو نهاییه تو طول سال عالی بخون چون فرجه واقعا کمه. ولی اگه به بالای 16-17 راضی هستی تو فرجه هم بخونی میتونی نمرشو بگیری.
درمورد خوندن درسا هم این که چجوری بخونی دیگه بستگی به خودت داره فقط نذار جمع شه واسه شب امتحان که بیچاره‎ای!
+ شما اصن به این حرفا گوش نده. بچه‌های کنکوری امسال هم به ما زیاد میگفتن این چیزا رو. (;

bitabs

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد
مرحله ی اول ادبی ب صورت شانسی !

ب نظر من نهاییو از اول جدی بگیرین .... توجه بهش زیاد وخ نمیخاد باور کنین...مام میگفتیم نهایی آسونه همون موقع امتانا میخونیم ما ک این همه تست کار کردیم نهاییو حتمن بیس میشیم ولی میری سر جلسه میبینی ی سوال مسخره از ی جایی ک اصن ندیدی آوردن ^-^ :|پس از اول ب کتاباتون توجه کنین مث ما نشین....

arash.f

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
h3lii
شهر
تهران
رشته دانشگاه
برق امیرکبیر

من شدیدا پیشنهاد میکنم
- برای نهایی کتاب محور باشی و حتی جزوات دبیر رو آتش بزنی و دور بندازی .. من خیلی جزوات خوبی از دبیرا داشتم ( هر مزخرفی که گفتن ) اما حدود 10 % استفاده کردم ..
- دانش آموزی خوبی باش تو سال بخون
-تمرینای کتابو در طول سال حل کن ! نه آخرش ..
-حرف آخر رو 100 % به صورت اکید دقت میزنه .. !
-و اینو هم در نظر داشته باش اگه از اول سال شروع کنی به خوندن کتاب درسی و فوکوس کنی زیاد روش عید به بعد دیگه حالت بهم میخوره از کتاب ... پس لازم نیست اول سال گندشو دربیاری . فقط سعی کن خوب یادبگیری .

mohaddes

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بـنـاب
سال فارغ التحصیلی
94
اینستاگرام

امتحانا اصلا سخت نیستن! مخصوصا برا سمپادیا که دیگه اصـــــــلا! تنها کاری که سال سوم باید بکنی واسه امتحان نهایی اینه که هر درسو فقط از کتاب بخونی و به قول دوستان جزوه و اینا رو بیخیال بشی. طول سال تحصیلی هم سعی کنی موقع امتحانای مدرسه و آزمونا و اینا کتابو با دقت بخونی و حتما حتما نمونه سوالات نهایی رو هم نگاهی بهشون بندازی و همه شونو نذاری واسه اردیبهشت و خرداد در ضمن حتما راهنمای تصحیحو خیلی بهش توجه کن. میتونی هر فصلی که مثلا از حسابان خوندی نمونه سوالای نهاییشو حل کنی و دستت به روش حل سوالای نهایی عادت کنه.
بعدم این که سر امتحان حواستو خیلی جمع کنی و مثل من همش حواس پرتی نکنی. با اینکه امتحانا خیلی آسونن اما تعداد سوالا مخصوصا عمومیا خیلی زیاده و آدم حس و حال مرور درست حسابی رو نداره اینا. حتما وقتی مرور می کنی یه دور روی سوالارو با دقت بخون که مثلا شاید یه قسمتش جا افتاده باشه و بعد با دققققت (نه مثل من :| ) جوابا رو چک کن.

همین دیگه
این بود نتیجه ای از تجربیات خودم!

پی نوشت: من اگه برگردم اول سال بیشتر تست میزدم واسه کنکور (من فقط واسه حسابان و زبان و فیزیک تست میزدم :D اونم ماهی ده تا اینا ). واسه نهایی همون مدلی میخوندم که طول سال میخوندم!
برا نهایی استرس نداشته باشید از تابستون! شما میتونید /m\

Inaccessible

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
00

سخت نیست همونظور که بقیه اشاره کردن شکل سوالا عوض شده :D

نباید فکر کنی دوسه سال نمونه سوال امتحان نهایی که حل کردی دیگه حتما 19 - 20 میشی ... اولویت اول کتاب باید باشه ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا