• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اعترافگاه!

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
پاسخ : اعترافگاه !

اعتراف مي كنم بعضي از چيزايي كه تو قسمت خاطرات مي نويسم رو خودم الكي بال و پر دادم و پياز داغشو زياد كردم B-)
حالا يه جور نگاه مي كنه انگار خودش اينجور نيست

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

اعتراف میکنم گوشیم خراب بود، یه روز گوشی داییم دستم بود، 856 تا اس ام اس داشت، همشونو خوندم... :-"

یه بارم تو کامپیوتش یه پوشه دیدم به اسم "مدارک" و رفتم توش دیدم چه مدارک جالبی بود...چت اسکرین چتاش، صدای ضبط شده ی بعضیا، ویدوئوی ضبط شده اسکایپ و...چیزای تو این مایه ها... :-"

بعضی اس ام اسا و مدارک، خیللللللیییییییییی +18 بود... :-"

کنجکاو بودم خب.. :-[

Ali Mansouri

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر بودم قبول نشدم
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی معدن

من اعتراف میکنم اگه کاریو که کردم بگم ازین جا پرتم میکنن بیرون و هیچکی وقتی مردم سر خاکم نمیاد

دِن تصمیم گرفتم که نگم چیکار کردم X_X X_X X_X

arez0u

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود

اعتراف میکنم تو چایی مدیرمون یه تیکه از قلب گوسفندی که تشریح کرده بودیم انداختم :-&اونم خوردش :-&فقط نمیدونم چرا نفهمید یه چیزی تو چاییش بوده آخه خیلی هم کوچیک نبود :D
اعتراف میکنم در پشت بوم مدرسه باز بود منم از فرصت استفاده کردم رفتم رو لنز همه دوربینا آدامس چسبوندم :))
اعتراف میکنم پارسال برگه امتحان ترم دینی رو کش رفتم و بین بچه ها سوالاش رو پخش کردم همه 20 شدیم (< به من چه ؟هیشکی تو دفتر نبود :D

Mrs.Clever

Kelidelia:
نام مرکز سمپاد
farzanegan1
شهر
kerman
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
....المپیاد زیست
دانشگاه
zaums
رشته دانشگاه
Medicine

اعتراف می کنم به دختر خاله دوسالم یاد دادم بگه shame on you رفتیم توی مغازه به پیرمرده می گه shame on you
پیرمرده جواب می ده : منم همین دخترگلم منم تورو دوست دارم =)) =)) =))

arez0u

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود

اعتراف میکنم جلوی مرغ مینای دختر خالم یه فحش زشت دادم اونم یاد گرفت :O :-[همون موقع بابا بزرگ دختر خالم اومد تو اتاق این مرغ از اونجایی که خیلی باهوش بود و دقیقا میدونست اسم هر کدوم از ما چیه برگشت گفت بابا بزرگ... این بیچاره هم فک کرد ما یادش دادیم بگه بابابزرگ... و دعواشد ولی آخرش باکلی شرمندگی و خجالت و آب شدن تو زمین گفتم که تقصیر من بوده و قضیه حل شد ولی تا یک سال از خجالتم خونشون نرفتم :-[

moshiri

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بندر
مدال المپیاد
زکی!

اعتراف میکنم اندر کف دختر همسایه اونطرفیمونم!!! 8-> 8-> 8-> :-[ :))

Marziyeh.banoo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

اعتراف میکنم با تمام بداخلاقیاش دوسش دارم!!

(ذهن های منحرف بچه خواهرمو میگم)

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

اعتراف میکنم با توجه به پستام، زیاد پیش میاد که در انتظار بن شدن باشم...

نصف پستامم که حذف میشن فوری..

قبلا هم سابقه بن و اخطار و فحش و ...از طرف مدیرا زیاد داشتم =)) :))

arez0u

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود

اعتراف میکنم دست شویی معلما این جوریه که وقتی میری توش اول رو شوییه بعد دو متر اونور تر در دست شوییه یعنی اگه کسی گیر کنه اون تو بمیره هم کسی نمیفهمه منم وقتی مدیرمون رفت دست شویی در رو روش قفل کردم در دومی رو هم روش قفل کنم بیچاره 5 - 6 ساعت تو یه جای یه متر در یه متر مونده بود =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

اعتراف میکنم رو صندلی استاد المپیادمون سس قر مز و سفید و خردل ریختم بیچاره شلوترش سفید بود وقتی بلند شد پشتش رو کرد به ما کلاس تر کید :-& =)) =)) =)) =)) =))

اعتراف میکنم حتی یه جلسه سر کلاس آمار نبودم :O :O همش رو پیچوندم رفتم تو حیاط مدرسه :D بچه ها هم یا برام تو دفتر حضور غیاب غیبت نمیزدن یا یه جوری میپیچوندنش دیگه =)) =)) =)) =))

اعتراف میکنم یه بار تو کیف معلم ریاضیمون یه موش گذاشتم =)) =)) =)) وقتی دستش خورد بهش نمیدونین چه جوری جیغ کشید =)) =)) =)) =)) =))

اعتراف میکنم سر کلاس تو یقه دوستم 5 تا خر خاکی انداختم بیچاره تقریبا مرده بود دیگه =)) =)) =)) =))

اعتراف میکنم یه دفه شلوار پسر خالم رو جلو همه دختر خاله پسر خاله ها کشیدم پایین :-[ آخه شرط گذاشته بودیم با هم :-[ منم قبول کردم چون میدونستم اگه ببره این کار رو نمیکنه :)) یه زیر شلواری عروسکی پاش بود :)) ما که تر کیده بودیم =)) =)) =)) اونم خجالت میکشید شلوارش رو بکشه بالا =)) =)) =)) =)) =))

سلبچ

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی

اعتراف می کنم یه بار درس نخوندم امتحان داشتیم بعد تموم شدن امتحان برگه رو گذاشتم تو کیفم! :P :P :-[ :-[
معلمه داشت خودشو می کشت از خجالت گم کردن برگه ام!!! :)) :)) =)) =))

خرهوش

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1 کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
ناکجااباد
رشته دانشگاه
ابیاری مدرن گل های قالی

اعتراف می کنم که هنوز که هنوزه است باب اسفنجی و موش و گربه نگاه می کنم خیلی باحالن

saba.e

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد

اعتراف می کنم این بالایی رو دیدم هی گفتم چرا به جای خرگوش نوشته خرهوش؟
ده تا نظریه دادم مثلن شاید "گ" کیبوردش خراب بوده یا به این زبون لوسا نوشته یا... بعد از یه ربع تازه فهمیدم ینی چی... :-"

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

اعتراف ميکنم بچه که بودم فک ميکردم مشهد که شبه, تهران روزه... =)))

arez0u

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود

اعتراف میکنم یه بار تو صندلی معلممون سوزن ته گرد کار گذاشتم :D بیچاره وقتی نشست صورتش شد لبو بعدش همین طورنشست :O یه چند دقیقه گذشت دیگه تحملش تموم شد گفت بچه ها من میرم بیرون الان میام :D این وقتی رفت منم سوزن رو از تو صندلیش در آوردم بچه ها هم در حال گاز گرفتن دیوارا بودن =)) =)) =)) وقتی برگشت تو کلاس دیگه نشست روصندلی =)) =))
اعتراف میکنم کلاس دوم ابتدایی صندلی معلما چوبی بود داشتیم با بچه ها بازی میکردیم صتدلی رو انداختیم پایش شکست :O ما هم ترسیدیم صندلی رو یه جوری گذاشتیم که معلمه نخواد بکشتش بیرون و همون جوری بشینه روش پایش رو هم گذاشتیم زیرش =)) =)) =)) بنده خدا معلممون یکم تپل بود جاتون خالی ندیدین چ جوری خورد زمین =)) =)) =)) کل وجودش گچی شد =)) =)) =))
اعتراف میکنم یه بار به یه گارسون رستوران پیشنهاد ازدواج دادم :O :O آخه هر 4 دقیقه میومد سر میزمون میگفت خانوما چیزی لازم ندارن؟؟؟ L-: L-: منم اعصابم خورد شد بهش گفتم اگه
قصد ازدواج داره درخدمتم :)) :)) بیچاره دیگه نیومد =)) =)) =)) =))

No-Enemy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
تکنولوژِی پرتوشناسی

اعتراف میکنم چندین سال پیش فکر میکردم گوجه سبز اگه برسه میشه گوجه فرنگی! :))
بد تر از اون فکر میکردم چاغاله بادوم و بادوم دو تا درخت جدا میوه ی متفاوت از هم هستند :D

اعتراف میکنم تو دبستان سر یه بازی حساس دروازه بان بودم (شماره 1 کلاس! B-)) بعد توپ دستم بود همه پشتشون به من و دروازه بود. من اومدم توپ رو با پا شوت کنم سوتی دادم از بالا سر خودم رفت تو دروازه. بعد هیچکس ماجرا رو ندیده بود و در همون حال یکی از بچه ای منفور مدرسمون داشت از وسط زمین رد میشد. من داد زدم سرش که بیشعور! توپ خورد بهت رفت تو گل! :)) طرف فرصت نکرد جواب بده چون 10 نفر ریختن سرش بدبخت رو کشتن! :)) سال بعد مدرسه ـش رو عوض کرد به خاطر خیلی از دلایل ... :rolleyes: نمیدونم ولی چرا وجدان درد ندارم؟ :|

ویرایش: دردش اومد! :|

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90

با دوستم داشتیم از کوچه رد میشدیم بریم سر کوچه باباشون بیاد دنبالمون. باباشون ایندفه سر کوچه منتظر نبود....بعد یهو یه ماشین از پشت سرمون اومد...تند تند بوق میزد!

منم یهو غیرتی شدم (آخه فک کردم از این مزاحمانی هستن که دس از سر دبیرستان دخترانه برنمیدارن!)...با صدایین نه چندان آرام...گفتم:مرگ!(به زبان ساده:you could feel that from your bones!..بعد ماشینه نگه داشت...بعد من دیدم یارو داره بیش از حد پاشو از گلیم فراتر میذاره...با دوستم ایستادیم...

[size=12pt]گویا ایشون بابای دوستم بودن! :-" :-" :-"
[/size]حالا مگه تو ماشین دس از معذرت خواهی برمیداشتم؟اصن آب شده بودم...

اینم از اعتراف بنده...

mohaddes

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بـنـاب
سال فارغ التحصیلی
94
اینستاگرام

ما یه معلم المپیاد جوونِ بدبخت داشتیم. زنگ تفریح بود، طی یک عملیات سری من رفتم جلو در مامور شدم که عاقا بیاد خبر بدم بعد یکی از دوستامم رفت کت ایشونو پوشید :))
خل وضع بودیما ینی :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

در راستای پست محدثه :))

سوم راهنمایی که بودیم یه معلمی داشتیم، بعد خواستیم سر به سرش بذاریم :D وقتی تو دفتر آقایون ایشون تنها بودن و خواب گویا، یکی از بچه‌ها رو که یکم گیج می‌زد گول زدیم که برو آقای فلانی تو دفتر کارت داره. ;;) ایشون هم با شک رفت در زد این آقا معلم از خواب پاشد :))

روانی ؟! :-"

shinymoon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
tbriiizzzz
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی

اعتراف میکنم وقتی از ی نفر راجب دو چیز نظر بپرسم ک کدومشو انتخاب کنم نمیدونم چرا اگ بگه اینیکی من اونیکی رو انتخاب میکنم ;;)

کل فک و فامیل میدونن دگ جواب نمیدن اگ نظر بپرسم :))

بالا