• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Game of Thrones

کی میمیره؟ (فصل۸)

• سرسی

رای‌ها: 13 20.3%
  • سانسا

رای‌ها: 3 4.7%
  • آریا

رای‌ها: 10 15.6%
  • برن

رای‌ها: 7 10.9%
  • جان اسنو

رای‌ها: 16 25.0%
  • دنریس

رای‌ها: 15 23.4%

• رای‌دهندگان
    64

No-Enemy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
تکنولوژِی پرتوشناسی
پاسخ : Game of Thrones

به نقل از NEO :
این حرفا چیه که درباره دنریس میزنی عزیز من؟!
دنریس اگر عاشق مردمش نبود داریو نهاریس رو نمی‌فرستاد یونکای تا شهر رو دوباره از ارباب‌ها پس بگیره یا مثلا وقتی که مرین فتح شد دستور نمی‌داد که ارباب‌ها رو به صلیب بکشن.
یادت رفته که دنریس تو همین قسمت قبل بدون واسطه با مردم عادی شهر دیدار میکرد و حرفاشون رو میشنید و حتی طلب چوپانی که گوسفندش توسط یکی از اژدها‌هاش کشته شده بود رو به چند برابر داد؟
دنریس یه خصوصیت داره و اونم اینه که به کسانی که بهش خیانت میکنن رحم نمیکنه نمونش همین بزرگ شهر کارث که مثال زدی و کنیز سابقش و سر جورا که گفتم.
که این خصوصیت هم بنظر من از الزامات حکومت کردنه و هیچ مشکلی نداره.

دنریس الآن فکر میکنه که عادل و درست داره رفتار میکنه. من میگم تا قبل از فصل 4 کاراکتر مورد علاقم دنریس بود ولی واقعا معلومه با این وضعیت فعلی به درد حکومت یه کالسار هم نمیخوره ه برسه به هفت پادشاهی! همه چیز رو سیاه و سفید میبینه و تصمیمات عجولانه میگیره و فکر میکنه کمک کردن به فقیر فقرا و کشتن پادشاهان و اربابان مثلا میتونه دنیا رو جای بهتری کنه؛ هنوز خوب نمیتونه این مسائل رو درک کنه و با اون حرف های پسر ارباب میرین که مصلوب شده بود این هم مشخص بود. مطمئن باش یا دنریس به زودی یه شکست مفتضاحانه خواهد خورد یا سریال تو قسمت های دنریس دچار ضعف میشه. من مورد اولی رو دوست دارم :D

راستی کسی اینجا دلش به حال تیون گریجوری نمیسوزه؟ من از اپیزود پایلوت که بهش سرکوفت میزدن تا همین الآن که شده "ریک" واقعا دلم براش کبابه! :D یکی از جالب ترین شخصیت ها رو داشت (الآن که دیگه یه کالبد بدون روح شده... بازیگرش هم واقعا خوب بازی میکنه!)

راستی اپیزود بعدی کامل در خدمت نبرد بلک کسل خواهیم بود و سرنوشت تیریون لنیستر به قسمت 66 دقیقه ای و آخر این فصل موکول میشه.

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

نگران دنریس نباشید! حالا حالا ها هست و شخصیت اصلیست تا اخرش!

میخوام داستانو براتون لو بدم! :D

نه نمیدم جذابیت سریال از بین میره! :D

ولی لامصبا انقدر خوب سریال رو ساختن حتی من که خیلی از جریانات رو میدونم بازم شوکه میشم! نمونه اخرش کشته شدن اوبرین بود! تو کتاب انقدر مفتضحانه کشته نمیشد! :(

یا اون کشته شدنه استارک ها با اینکه یه خدا نشناس ماه قبلش اینه واسم خراب کرده بود و میدونستم تو اون اپیزود میمیرن ولی باز با دیدنش 2 روز تو شوک بودم!

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

دادن هر نوع اطلاعات از آینده شخصیت‌ها در سریال اسپویل محسوب میشه پس اسپویل نکنید!

most wanted

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی2
شهر
تهران

کلن عادت دارن تو 3 اپیزوده آخر هر سیزن دق بدن آدمُ :| حالا ببینین :|

Мох

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
فیزیک

بریم آماده کنیم خودمون که طبق معمول توی اپیزود 9 هم یه اتفاق وحشتناک بیفته!! جالبه هر چی اپیزود 9 بوده توی فصل های قبل توی Imdb نمرش بالای 9.5 ! ملت با خون عجیب جورن :))

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

احتمالا اولین قسمت این سریال بود که اصلا بین خاندان‌ها سوییچ نشد!
بنظر میاد رابطه‌ی سرآلیستر و جان اسنو یکمی بهتر شده.
تو سکانس یکی مونده به آخر هم تو اون صحنه، طرف[nb] که نمیشه اسمش رو گفت چون اسپویل میشه.[/nb] حرف سنگینی به جان زد و گفت: تو هیچی نمیدونی جان اسنو!
جان چی رو نمیدونه؟
آیا منظور طرف وایت واکرها و علت اصلی این جنگ بوده؟
یعنی اینکه وحشی‌ها بخاطر خطر وایت واکرها بوده که به دیوار هجوم اوردن و در واقع میخواستن جون خودشون رو نجات بدن؟
فقط افسوس که کل زندگی جان به نایت واچ و پشت دیوارش گره خورده و نمیتونیم ببینیم که جان از کسل بلک میاد بیرون و دوباره به وستروس بر میگرده.

The Smith

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلام ایران‌زمین

من اومدم با خانواده ببینم اینو :))
هیچی دیگه.
تا اپیزود ۲ بیشتر پیش نرفتیم :))

No-Enemy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
تکنولوژِی پرتوشناسی

به نقل از NEO :
احتمالا اولین قسمت این سریال بود که اصلا بین خاندان‌ها سوییچ نشد!
بنظر میاد رابطه‌ی سرآلیستر و جان اسنو یکمی بهتر شده.
تو سکانس یکی مونده به آخر هم تو اون صحنه، طرف[nb] که نمیشه اسمش رو گفت چون اسپویل میشه.[/nb] حرف سنگینی به جان زد و گفت: تو هیچی نمیدونی جان اسنو!
جان چی رو نمیدونه؟
آیا منظور طرف وایت واکرها و علت اصلی این جنگ بوده؟
یعنی اینکه وحشی‌ها بخاطر خطر وایت واکرها بوده که به دیوار هجوم اوردن و در واقع میخواستن جون خودشون رو نجات بدن؟
فقط افسوس که کل زندگی جان به نایت واچ و پشت دیوارش گره خورده و نمیتونیم ببینیم که جان از کسل بلک میاد بیرون و دوباره به وستروس بر میگرده.

چرا جو میدی برو سکانس رو دوباره ببین دیالوگ ها رو توجه کن اصن رازگونه نیست بیشتر عاشقانه ـست! :))

قسمت خوبی بود ولی یه کوچولو انتظارم بیشتر بود. از نظر فنی که خدا بود و دیالوگ و بازی های خوب هم زیاد داشت.
ظاهرا قسمت 10 قراره بسیار خفن باشه! میگن خفن ترین قسمت سریال نباشه جزء خفن ترین هاش هست و توصیه شده اکیدا طرف اسپویل، توییتر، فیس و بحث های عمومی نرید!

راستی اون سکانس پرواز کلاغ بر فراز دیوار با تیری در شکمش! چقدر خوب بود :| اون داسه هم که دیگه نگو! :))

jzm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت _ مخازن هیدروکربوری
تلگرام
اینستاگرام

آقا اون صحنه آخر اپیزود 8 پرینس اوبرین و اینا اصلا منو نابودم کرد ، با خاک یکسانم کرد ، یه چیزی تو این شخصیت اوبرین بود که باهاش خیلی حال میکردم ولی اون جوری شد :( :((
فک کنم تا فصل دیگه کل بازیگرای فصل یک مردن کلا یه سری بازیگر جدید اومدن :D

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از No-Enemy :
چرا جو میدی برو سکانس رو دوباره ببین دیالوگ ها رو توجه کن اصن رازگونه نیست بیشتر عاشقانه ـست! :))

شرط میبندم باهات که ایگریت منظور خاصی از این حرف داشته و وقایع غیرمنتظره‌ای اون طرف دیوار منتظر جان اسنوئه و عمرا این تیکه از صحبتش عاشقانه نبوده!

قسمت فردا هم که به گفته‌ی سازندگان بهترین قسمت سریال خواهد بود و اتفاقات مهم زیادی توش میفته.
حدس میزنم اتفاقای مهمی هم واسه برن بیفته.

پ.ن: فقط اگر بلایی سر تیریون بیاد. :-"

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

قسمت نه ، اگر قسمت ده نبود ، مزخرف حساب میشد :|

ولی وای این قسمت عالی بود :| آریا استارک ته حروم زادس :-":-" با عرض معذرت ولی هست :-"

لنیستر ها هم که دیگه به نظر میرسه به باد رفتن با صحبتایی که بین این پدر و دختر شد ... :)) خخخخ قیافش عالی بود تو این قسمت :))

ولی خعـلی دلم برا این خواهر برادره که کمک براندون بودن سوخت :| :| برادره بد کشته شد :|

حرکت تیریون هم عالی بود :-":-"

:O

خخخ کشت باباشو :O خب به باد رفتن دیگه

:-" آغا این چیزی اخر بار آریا با هاش کاپتان کشتیو خر کرد ، چی بود ؟ :-"

jzm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت _ مخازن هیدروکربوری
تلگرام
اینستاگرام

به نظر من این بهترین قسمت نبود اصلا بهترین قسمت 8 یا نهایتا 9 بود
++++
@علـی[میم] : اون سکه رو موقعی که از اون قلعه هه فرار کرد اون قاتله {والار دوهایرس} بهش داد {همون که سه نفر رو گفت نام ببر برات میکشمشون }

• لایک
امتیازات: NEO

No-Enemy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
تکنولوژِی پرتوشناسی

بهترین قسمت فصل بود بدون شک از هر نظر بخوای نگاه کنی. من هیچ ضعفی پیدا نکردم.

اینقدر اتفاق افتاده موندم کدومش رو بگم :)) 4 تا شخصیت عین پشه مردن؛ Game of Thrones همینه! /m\

مرگ تایوین هم که مطمئن باشید روی خاندان لنیستر تاثیر شدیدی میذاره. به نظرم باید منتظر داغون شدنش باشیم.
دنریس هم که قرار بود شکننده ی زنجیر باشه، روی بچه های خودش زنجیر بست. وقتی راه و رسم حکومت رو بلد نباشی همین میشه دیگه. زندگی داستان پری و فرشته نیست و شما هم قرار نیست منجی بشریت باشی که اینقدر به خودت مطمئنی :)

ولی شمال داره هر فصل جذاب تر میشه. قسمت های برن با اینکه خیلی فانتزی بود ولی جذاب بود و خوشم اومد. باید دید حرکت بعدی استنیس چیه...

10/10

این فصل 9.5/10

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

من خوشم نیومد فصل اولشو دیدم فقط

khashayarfn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر - علوم تصمیم و دانش

به نقل از No-Enemy :
بهترین قسمت فصل بود بدون شک از هر نظر بخوای نگاه کنی. من هیچ ضعفی پیدا نکردم.

اینقدر اتفاق افتاده موندم کدومش رو بگم :)) 4 تا شخصیت عین پشه مردن؛ Game of Thrones همینه! /m\

مرگ تایوین هم که مطمئن باشید روی خاندان لنیستر تاثیر شدیدی میذاره. به نظرم باید منتظر داغون شدنش باشیم.
دنریس هم که قرار بود شکننده ی زنجیر باشه، روی بچه های خودش زنجیر بست. وقتی راه و رسم حکومت رو بلد نباشی همین میشه دیگه. زندگی داستان پری و فرشته نیست و شما هم قرار نیست منجی بشریت باشی که اینقدر به خودت مطمئنی :)

ولی شمال داره هر فصل جذاب تر میشه. قسمت های برن با اینکه خیلی فانتزی بود ولی جذاب بود و خوشم اومد. باید دید حرکت بعدی استنیس چیه...

10/10

این فصل 9.5/10

اون قسمتی که استنیس رفته بود بانک که وام بگیره به همین موضوع اشاره شده بود!!! :D

احتمالا استنیس رفته اونجا که از وحشی های شمال یه ارتش درست کنه!! :-?

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

اول از همه باید بگم که واقعا این فصل تموم شد؟!
اون همه انتظار و خون دل خوردن و تاخیرهای پی‌درپی و ... همه کشک؟
باز دوباره باید به دلیل بودجه محدود شبکه یک سال واسه فصل جدید صبر کنیم که البته کار بسیار مشکلیه!

اما در مورد خود فصل و قسمت آخر ... (خطر لوث شدن داستان)
لنیسترها کلا خیلی راحت میمیرن و تنها چیزی که مخاطب سریال دلش میخواد واسه‌شون اتفاق بیفته، یعنی کشته شدن بوسیله‌ی انتقام توسط خاندان‌های رقیب، انگار حالا حالاها قرار نیست عملی بشه.
حالا باز مرگ تایوین نقطه قوطی که داشت این بود که بوسیله‌ی کسی که ازش زخم خورده بود اتفاق افتاد و این خودش جای شکرش باقیه.
ولی خوب میگه میشه تو این سریال یه فرد گناهکار بمیره و در عوض چندتا بیگناه کشته نشن.
منظورم سگ شکاریه. البته هنوز احتمال زنده موندنش بالاست چون ما مرگش رو به به چشم ندیدیم. ولی من از اتفاقی که براش افتاد خیلی ناراحت شدم.

فصل ۴ در کل فصل خوبی بود.
شخصیت‌هایی مثل تیریون لنیستر و جان اسنو تو این فصل نقش محوری داشتن ولی در عوض شخصیت‌هایی مثل دنریس تارگریان به حاشیه رونده شدن و نقش زیاد تعیین کننده‌ای بازی نکردن.
از ویژگی‌های مثبت این فصل میشه به بالا رفتن نرخ مرگ‌ومیر و همچنین کاهش نرخ صحنه‌های جنسی اشاره کرد که نشون میده سریال یه روند جدی رو در پیش گرفته.

در کل فصل خیلی خوبی بود.

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

از ویژگی‌های مثبت این فصل میشه به بالا رفتن نرخ مرگ‌ومیر و همچنین کاهش نرخ صحنه‌های جنسی اشاره کرد که نشون میده سریال یه روند جدی رو در پیش گرفته.
وقتی از روی شکم یکی بخواد حرف بزنه همین میشه دیگه!
آخه بالا رفتن نرخ مرگ و میر چ ربطی به روند سریال داره ؟؟ هنوز اینو نفهمیدی که سریال بر اساس کتابه که میگی نرخ مرگ و میر بالا رفته پس سریال خفن شده؟!‌:))
صحنه های جنسی هم بخاطر اعتراض آدم!!!! هایی مثل شما بوده و ربطی به جدی شدن روند سریال نداره!
شبکه HBO کلا همینجوریه سریال هاش چون این خیلی طرفدار داره اعتراض بهش شد و کمتر شد این صحنه ها و ربطی به ماهیت سریال نداره!
قکر کن بعد صحبت کن.

No-Enemy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
تکنولوژِی پرتوشناسی

به نقل از NEO :
اول از همه باید بگم که واقعا این فصل تموم شد؟!
اون همه انتظار و خون دل خوردن و تاخیرهای پی‌درپی و ... همه کشک؟
باز دوباره باید به دلیل بودجه محدود شبکه یک سال واسه فصل جدید صبر کنیم که البته کار بسیار مشکلیه!

اما در مورد خود فصل و قسمت آخر ... (خطر لوث شدن داستان)
لنیسترها کلا خیلی راحت میمیرن و تنها چیزی که مخاطب سریال دلش میخواد واسه‌شون اتفاق بیفته، یعنی کشته شدن بوسیله‌ی انتقام توسط خاندان‌های رقیب، انگار حالا حالاها قرار نیست عملی بشه.
حالا باز مرگ تایوین نقطه قوطی که داشت این بود که بوسیله‌ی کسی که ازش زخم خورده بود اتفاق افتاد و این خودش جای شکرش باقیه.
ولی خوب میگه میشه تو این سریال یه فرد گناهکار بمیره و در عوض چندتا بیگناه کشته نشن.
منظورم سگ شکاریه. البته هنوز احتمال زنده موندنش بالاست چون ما مرگش رو به به چشم ندیدیم. ولی من از اتفاقی که براش افتاد خیلی ناراحت شدم.

فصل ۴ در کل فصل خوبی بود.
شخصیت‌هایی مثل تیریون لنیستر و جان اسنو تو این فصل نقش محوری داشتن ولی در عوض شخصیت‌هایی مثل دنریس تارگریان به حاشیه رونده شدن و نقش زیاد تعیین کننده‌ای بازی نکردن.

در کل فصل خیلی خوبی بود.

ببخشید ولی اکثر سریال های شبکه های کابلی که نهایتا 13 قسمتی اند با فاصله ی 10 ماهه فصل بعدیشون پخش میشه و ربطی به شبکه نداره. فقط این قدر سریال جذابه این بازه ی زمانی اندازه ی یه دهه طولانی به نظر میرسه! :D

بعدشم، HBO بودجه محدود داره؟ :-w از 10 سریال پرخرج تاریخ فکر کنم حداقل 5-6 تاش ماله HBO هست و اون بقیه سریال ها هم میشن مثل فرندز که 10 فصلین و اون قدر خرج برداشتن. The Pacific نزدیک 200 میلیون دلار، Band of Brothers اگه اشتباه نکنم بالای 100 میلیون دلار و Rome هم با دو فصل 100 میلیون دلار هزینه داشت. GoT هم به طور میانگین هر فصل 80 میلیون دلار هزینه داره. قسمت اول Bordwalk Empire خودش به تنهایی 18 میلیون دلار خرج برداشت و گرون ترین اپیزود تمام تاریخه :| اگه به بودجه باشه HBO تکی همه شبکه ها رو با هم حریفه!

بالا رفتن نرخ مرگ و میر در کنار صحنه های جنسی تو کتاب هم وجود داره. صحنه های جنسی به مراتب تو کتاب بیشتره و سازنده ها خیلی مراعات کردند. به علاوه این قدر فشرده هست کار ساخت سریال تو این فصل که فرصتی برای سکانس های چرت و اضافی باقی نمیمونه :D

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

Ali pasha :
تنها چیزی رو که بهت یاد ندادن و خودتم هیچوقت یاد نگرفتی یعنی ادب رو اینجا رعایت کن چون اینجا برخلاف مکانهای که معمولا تو درشون تردد داری بقیه با هم مثل آدم صحبت میکنن و البته انتظار هم همینه.

اما در مورد کاهش صحنه‌های جنسی که موجب نارضایتی شدید تو شده:
من به خوبی و از روز اول میدونستم که این سریال بر اساس مجموعه کتاب‌‌های نغمه یخ و آتش که اولین نسخه‌اش سال 96 منتشر شده ساخته شده چون همون زمان مرتبا پیگیر اخبار این سریال بودم.
همچنین به خوبی میدونم که این سریال در مورد بسیاری از شخصیت‌ها و رابطه‌های جنسی بینشون بیش از اندازه اغراق کرده.
به عنوان مثال سریال توی فصل اول، دوم و ابتدای فصل سوم شخصیتی به نام راس که یه فاحشه هست رو وارد داستان میکنه که اصلا توی کتاب وجود خارجی نداره!!!

ros.jpg

گذشته از اون این سریال نه فقط بوسیله‌ی من و امثال من(!) بلکه بوسیله‌ی خیلی از منتقدان آمریکایی و حتی بازیگران خود سریال هم بخاطر نحوه نمایش اینطور صحنه‌ها مورد انتقاد شدید قرار گرفته.
به عنوان مثال:
استیفن دیلین، بازیگر سریال که در نقش استنیس باراتیون بازی می‌کنه، استفاده فراوان مجموعه از برهنگی رو با «فیلم‌های پورن دهه هفتاد آلمان» مقایسه می‌کنه. [nb]http://www.huffingtonpost.co.uk/2014/01/14/game-of-thrones-stephen-dillane-the-tunnel_n_4595628.html[/nb]

و چارلی اندرز از منتقدین وب‌گاه آی‌او۹ می‌گه در حالی که فصل اول مجموعه مملو از سکسپوزیشن ـه، فصل دوم بدون ارائه اطلاعات زیادی در مورد داستان، بر روی ارتباط جنسی ناخوشایند، استثماری و ضد انسانی تمرکز داره [nb]http://io9.com/5906540/is-game-of-thrones-gratiutious-sex-worse-than-the-gratuitous-violence[/nb]

همچنین آنا هولمز، منتقد واشنگتن پست اعتقاد داره که صحنه‌های برهنگی تنها برای لذت مردان دگرجنس‌گرا ساخته شده‌؛ صحنه‌هایی در محیط قرون وسطایِ مصنوعی، با زنانی که واکس برزیلی بر تن خودشون مالیده‌ان، برای دیگر بینندگان منحرف‌کننده هست. [nb]http://www.washingtonpost.com/lifestyle/style/skin-is-wearing-thin-on-hbos-game-of-thrones/2012/04/26/gIQA4hd6jT_story_1.html[/nb]

و ...

بالا رفتن مرگ و میر شخصیت‌های مهم هم همیشه و توی هر سریالی نشون دهنده جدی‌تر شدن سریال بوده و هست و این چیز جدیدی نیست چون هر مرگی متعاقبا عواقبی رو با خودش در پی داره و همینطوری هردمبیل نیست که وقتی کسی کشته شد اتفاقات جدیدی به فراخور مرگش اتفاق نیفته!

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

خطر اسپویل کل سریال.

به نظرتون شخصیتا یکم الکی نمیمیرن؟؟؟ این قشنگه یا بده؟؟؟ منو اذیت میکنه یه خورده
مثلا رابرت استارک و مادرش یا هاوند یا تایوین لنیستر یا جفری ...
یه دفعه ادم شوکه میشه هم این که چرا مرد هم اینکه خیلی الکی مرد ...

تقریبا کی میاد فصل 5؟؟؟

بالا