• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کدام دانشگاه ؟

• شروع کننده موضوع

amir mohammad mans

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
به نظر شما کدوم دانشگاه از نظر پارامتر های زیر بهتره:

1. سطح علمی

2. امکانات آموزشی

3. امکانات رفاهی

4. فعالیت های جنبی

5. جو دانشگاه

تذکر: لطفا فقط در مورد دانشگاه ها بحث کنید! از توهین به دانشگاه ها و افراد دیگه اکیدا خودداری کنید! اسپم شدیدا ممنوع!

اسیمو

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شیراز
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شریف
پاسخ : کدام دانشگاه ؟

من نظر شخصی خودم رو میگم... :)
به نظر من شریف...توی یه خبری خوندم 90 درصد رتبه های زیر صد( کنکور نمیدونم 90یا 91 :D) دانشگاه شریفو انتخاب کردند..برای رشته های مهندسی هم دانشگاه عالیه تو کشور...
از اینا بگذریم محیطش خیلیییییییییییییییییییییییییی خوشگله!!!! :D
امکاناتشم خوبه(غذاش که خوشمزه بود :))).... :D

^F@teMeH^

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
ایران

این سوالات رو باید کسی جواب بده که تجربه بودن در همه دانشگاه ها رو داشته!!
ولی من باتوجه به نظر خودم و شنیده ها از دوستان!
بعضی دانشگاه ها در بعضی رشته ها خیلی خوبن فعالیت های جنبی به دانشکده و دانشجو بستگی داره،به سال بالایی ها!
1.دانشگاه تهران
2.؟؟؟؟
3.شهیدبهشتی
4.امیرکبیر(البته تااونجایی که دیدم امیرکبیری ها به شدت مغرورن وفقط خودشونو قبول دارن ولی امکانات و فعالیت هاشون خوبه،شایدم چون خیلی مغرورن وفک میکنن بهترینن تو تعریف هاشون از دانشگاهشون خوب میگن!!)
5.؟؟؟

sara_naz

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
همدان
مدال المپیاد
...!
دانشگاه
خدا بخواد بهشتی---> خدا خواست
رشته دانشگاه
صنایع شاخه ی کنترل کیفی

شهید بهشتی رو عشق است. بقیه جاهارو ندیدم ولی این که خوووووبه

• لایک
امتیازات: lys

alex delpiero

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی (شعبه دیگری ندارد ...)
شهر
کرج
مدال المپیاد
سال 1388 قبولی المپیاد نجوم مرحله اول ، سال 1389 و 1390 قبول مرحله اول المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

1 - سطح علمي : خب توي سطح علمي نمي شه منكر اين شد كه شريف واقعا قويه ولي مي دونيد يه خورده زيادي قويه بيش از حد سخت مي گيرن اينطور كه دوستام مي گن ولي اين به اين معنا نيست كه بقيه دانشگاه ها پايينه سطحش ... دانشگاه هاي تهران و اميركبير هم واقعا سطح خوبي دارن (تو مهندسي دارم صحبت مي كنما ...)

2 - امكانات آموزشي : زياد نظري ندارم ولي خب تو دانشگاه هاي تهران معمولا خوبه ...

3 - امكانات رفاهي : اونم نسبتا مثل 2 ولي خب خودم توي تهران كه هستم همه امكاناتي هست تقريبا ..... البته شريف هم مي دونم امكانات ورزشيش خيلي خوبه ....

4 - فعاليت هاي جنبي و جو دانشگاه : توي اين دو مورد به يقين مي تونم بگم دانشگاه تهران ... توي فعاليت هاي جنبي كه شما هر موضوع و زمينه اي كه بخواي توش كار كني بسترش هست از هنر و ادبيات بگير تا علم و سياست و .... و به همين دليل زيادي بستر ها جو هاي خيلي متفاوتي هم هست كه شما بالاخره توي يكيش جور مي شي ... كلا عاليه .... نه مثل شريف (طبق گفته دوستان) خشك نه مثل شايد خلي جاهاي ديگه زيادي غير خشك ... :D

nikooo

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ƒαяℨαᾔℯℊαᾔ кαṧℌαη
شهر
کاشــــــان
دانشگاه
تهرانـــــــ
رشته دانشگاه
معماری

فقط در مورد سطح علمی بگم که سطح علمی رو رتبه هایی که میرن اون دانشگاه تعیین نمیکنن ... برفرض عمران تهران میگن بالاتر از عمرانه شریفه در حالی که رتبه های برتر اول عمران شریف رو میزنن...
درمورد رشته ی خودمم(معماری) میتونم بگم بستگی داره چجوری نگاش میکنی...خیلی ها رو شنیدم که میگن معماری شهید بهشتی بهتر از تهرانه.. باید بگم معماری شهید بهشتی یک دانشکده جدا از دانشکده های دیگه هست... نه فنی و نه هنر... و حالتی آکادمیک تر اون طوری که میگن داره...
ولی معماری تهران تو پردیس هنرهاست و حالتی هنری تر و خلاقانه تر داره... کمتر آکادمیک و .... اپلای هم از دانشگاه ما (تو این رشته) بیشتره.. کلن هم یه طوریه که خودت باید دنبال همه چی باشی! بهت هیچی رو دیکته نمیکنن مثل دبیرستان
*من جدن دنبال دانشگاهی بودم که آکادمیک تر باشه ولی الآن میفهمم که اون میشه دبیرستان! نه دانشگاه!!!
کلن اینی که میگین بستگی به رشته مدنظرتون خیلی داره

درمورد جو دانشگاه هم باید بگم که تو امیرکبیر فقط شال رو با چادر میتونین سر کنین :D مانتو بلند باشه...آستین بالا نزنین.. لاک نزنین #-o
دانشگاه تهران اینا آزاده کلن!!!!! دانشگاهه راحتیه کلن مخصوصن پردیس ما :-" به زور میتونی مقنعه پیدا کنی... شنیدم معماری شهیدبشتی مثل فنی تهرانه پوششون مقنعه و مانتو عادی و اینا

بالا