• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سومین دورۀ مسابقات پژوهشی سلام کاپ

• شروع کننده موضوع

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : سومین دورۀ مسابقات پژوهشی سلام کاپ

الان برید توی سایت هست. سعی کنید زودتر از زمان اعلام شده در مدرسه حاضر باشید.

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

نتایج ؟

• شروع کننده موضوع

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از N.Y.M :
سلام
اگه لیگ خاصی مد نظرتون هست بگید بهتون بگم اگر یادم باشه. وگرنه به احتمال خیلی زیاد فردا تا شب روی سایت قرار میگیره.

• لایک
امتیازات: N.Y.M

mahdiyar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 4
شهر
تهران

مثلا فوتبالیست جه شد؟
شنیدم کلا سه تا تیم شرکت کرده بودن

• لایک
  • شروع کننده موضوع

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از Aren :
مثلا فوتبالیست جه شد؟
شنیدم کلا سه تا تیم شرکت کرده بودن
پسرونه 3 تا تیم داشتیم، دخترونه 3 تا. توی دخترا مشترک دوم به تیم ابوعلی سینا و فرزانگان 3 رسید (با حساب تئوری و امتیاز بازی، هر دو امتیاز خیلی نزدیکی داشتن، و داورا صلاح دیدن به هر دو تیم مقام دوم مشترک بدن) توی پسرا مقام اول به سلام زین الدین رسید، بعد از اون هم سلام دیباجی و آخر هم علامه حلی 5 بود که داورا تصمیم گرفتن فقط یه مقام اول به سلام زین الدین بدن.

• لایک

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از amparisay :
سلام
اگه لیگ خاصی مد نظرتون هست بگید بهتون بگم اگر یادم باشه. وگرنه به احتمال خیلی زیاد فردا تا شب روی سایت قرار میگیره.
سلام
نتایج رسکیو
و ساکر هم که گفتین

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

مسابقاتش بد نبود ولی از سالای دیگه مسابقات رو فقط برای مدارس سلام بذارن خیلی بهتره.
سطح مسابقات خیلی پایین بود.
+ تیم خودمون هاور اول ، رسکیو سوم .
در مورد رسکیوش هم میشه گف سطح تیما پایین بود . مام مشکل کُد داشتیم قبل مسابقه کُد و عوض کردیم وگرنه قهرمان شدن تو رسکیوش کار سختی نبود.

• شروع کننده موضوع

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از PanterA :
مسابقاتش بد نبود ولی از سالای دیگه مسابقات رو فقط برای مدارس سلام بذارن خیلی بهتره.
سطح مسابقات خیلی پایین بود.
+ تیم خودمون هاور اول ، رسکیو سوم .
در مورد رسکیوش هم میشه گف سطح تیما پایین بود . مام مشکل کُد داشتیم قبل مسابقه کُد و عوض کردیم وگرنه قهرمان شدن تو رسکیوش کار سختی نبود.
مسابقاتش بد نبود، ولی سطح مسابقات پایین بود؟! من درست متوجه نشدم.
در ضمن، من نمی فهمم سطح مسابقات رو چه چیزی تعیین می کرده که نداشته و از نظر شما سطحش پایین بود؟! اگر مساله تیمها هستن، که خوب اگه تیم های خوب نبودن، به خاطر یه ذره عدم هماهنگی ها و کم بودن تبلیغات بوده. اگر خود برگزاری بوده هم باز هم سواله برام که چه چیزی کم بوده از نظر شما؟ و در ضمن، سال دیگه یه دبیرخانۀ دائمی احتمالا قراره داشته باشه مسابقات، که خوب قطعا می تونه توی تبلیغاتش، توی سطح تیمها، اسپانسر گرفتن و بالا بردن جایزه ها و مسائل کیفی دیگه خیلی تاثیر داشته باشه. گرچه همین الان هم به نظرم بزرگترین مسابقات دانش آموزی ایرانه به لحاظ تعداد لیگ های برگزار شده. شاید به صورت خاص زوم کنیم روی هوافضا مثلا، بهترین مسابقات هوافضای ایران نباشه، یا بهترین مسابقات روبوتیک ایران نباشه، اما باید بپذیریم که یکی از بزرگترین مسابقات ایرانه در کل به لحاظ سایز برگزاری.

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از amparisay :
مسابقاتش بد نبود، ولی سطح مسابقات پایین بود؟! من درست متوجه نشدم.
در ضمن، من نمی فهمم سطح مسابقات رو چه چیزی تعیین می کرده که نداشته و از نظر شما سطحش پایین بود؟! اگر مساله تیمها هستن، که خوب اگه تیم های خوب نبودن، به خاطر یه ذره عدم هماهنگی ها و کم بودن تبلیغات بوده. اگر خود برگزاری بوده هم باز هم سواله برام که چه چیزی کم بوده از نظر شما؟ و در ضمن، سال دیگه یه دبیرخانۀ دائمی احتمالا قراره داشته باشه مسابقات، که خوب قطعا می تونه توی تبلیغاتش، توی سطح تیمها، اسپانسر گرفتن و بالا بردن جایزه ها و مسائل کیفی دیگه خیلی تاثیر داشته باشه. گرچه همین الان هم به نظرم بزرگترین مسابقات دانش آموزی ایرانه به لحاظ تعداد لیگ های برگزار شده. شاید به صورت خاص زوم کنیم روی هوافضا مثلا، بهترین مسابقات هوافضای ایران نباشه، یا بهترین مسابقات روبوتیک ایران نباشه، اما باید بپذیریم که یکی از بزرگترین مسابقات ایرانه در کل به لحاظ سایز برگزاری.

مسابقه بد نبود ینی از نظر هماهنگی , سر وقت برگزار شدن و تموم شدن لیگ ها خوب بود ولی شرکت کننده ها واقعا آماتور بودن.
طرف روبات و برعکس گذاشته تو زمین ! خب این هم نشون میده تیم ها سطحشون پایین بود و هم اینکه ضعف داور بوده ک موقع ارائه فنی نفهمیده کار خودشون نیس + فک کنم نجم بود فقط ک زمین و کامل رف (ک شما معلمشون بودین اینجور ک شنیدم)

• شروع کننده موضوع

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از PanterA :
مسابقه بد نبود ینی از نظر هماهنگی , سر وقت برگزار شدن و تموم شدن لیگ ها خوب بود ولی شرکت کننده ها واقعا آماتور بودن.
طرف روبات و برعکس گذاشته تو زمین ! خب این هم نشون میده تیم ها سطحشون پایین بود و هم اینکه ضعف داور بوده ک موقع ارائه فنی نفهمیده کار خودشون نیس + فک کنم نجم بود فقط ک زمین و کامل رف (ک شما معلمشون بودین اینجور ک شنیدم)
نجم؟ خیر بنده توی سلام نجم تا جایی که یادمه هنوز پام رو هم نذاشتم و تیمی هم از این مدرسه ندارم.
در ضمن، نتایج داوری تئوری اعلام نشده، شما از کجا می دونید داور متوجه نشده؟! تیم داشتیم داور از 100 توی تئوری بهش داده 2. تیم داشتیم از 100 شده 122. تیم داشتیم توی مسابقه شده دوم، با حساب تئوری شده ششم. شما از کجا می دونید داور ضعف داشته؟! داور بخش رسکیو رو که اصلا نمی پذیرم. ایشون 11 ساله روبوتیکی هستن، الان هم ارشد مکاترونیک خواجه نصیر می خونن. به نظر شما آدم بهتری برای تیم داوری می تونستیم داشته باشیم؟ لیدر تیمی هم هستن که دو ساله قهرمان ایران اپنه. شما داور با تجربه تری توی دست و بالتون دارید و میشناسید؟

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از amparisay :
نجم؟ خیر بنده توی سلام نجم تا جایی که یادمه هنوز پام رو هم نذاشتم و تیمی هم از این مدرسه ندارم.
من اینجوری شنیده بودم. :-?
به نقل از amparisay :
در ضمن، نتایج داوری تئوری اعلام نشده، شما از کجا می دونید داور متوجه نشده؟! تیم داشتیم داور از 100 توی تئوری بهش داده 2. تیم داشتیم از 100 شده 122. تیم داشتیم توی مسابقه شده دوم، با حساب تئوری شده ششم. شما از کجا می دونید داور ضعف داشته؟! داور بخش رسکیو رو که اصلا نمی پذیرم. ایشون 11 ساله روبوتیکی هستن، الان هم ارشد مکاترونیک خواجه نصیر می خونن. به نظر شما آدم بهتری برای تیم داوری می تونستیم داشته باشیم؟ لیدر تیمی هم هستن که دو ساله قهرمان ایران اپنه. شما داور با تجربه تری توی دست و بالتون دارید و میشناسید؟

بله داور رسکیو رو که میشناختم . لیدر هامون هم قبلا گفته بودن که داور خوبی هست و سخت گیره و اینا. موقع ارائه فنی هم ایشون نبود.
قبول دارم داوراتون واقعا خوب بودن(داورای هاورکرافت مخصوصا) . سر ارائه فنی واسه مکانیکش دو سه تا باگ از گریپر روبات ب من گفتن ک فهمیدم واقعا میدونن . ولی مسئله اینجاس ک من فقط میبینم ک تیمی ک روباتش لیدرساز هس حذف نشده ک هیچ ، مقام هم آورده . در کنار ویژگی های خوبی ک از مسابقه گفته بودم(هماهنگی خوب و ...) این هم یه نمونه از مشکلات مسابقه بود.

• شروع کننده موضوع

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از PanterA :
من اینجوری شنیده بودم. :-?
بله داور رسکیو رو که میشناختم . لیدر هامون هم قبلا گفته بودن که داور خوبی هست و سخت گیره و اینا. موقع ارائه فنی هم ایشون نبود.
قبول دارم داوراتون واقعا خوب بودن(داورای هاورکرافت مخصوصا) . سر ارائه فنی واسه مکانیکش دو سه تا باگ از گریپر روبات ب من گفتن ک فهمیدم واقعا میدونن . ولی مسئله اینجاس ک من فقط میبینم ک تیمی ک روباتش لیدرساز هس حذف نشده ک هیچ ، مقام هم آورده . در کنار ویژگی های خوبی ک از مسابقه گفته بودم(هماهنگی خوب و ...) این هم یه نمونه از مشکلات مسابقه بود.
تشخیص شما از لیدرساز بودن یه روبات (که قطعا کمتر از 4 ساله روبوتیکی شدید، و سابقۀ تدریس هم ندارید و سر و کله زدن با بچه ها هنوز براتون اتفاق نیفتاده) با تشخیص داورهای ما از لیدرساز بودن (که توی هر لیگی حداقل یه نفر آدم با تجربۀ بیشتر از 6 سال تدریس داشتیم) قطعا فرق داره. شما از روی احساس می گید فلان روبات لیدرسازه، داور از روی منطق میگه. در ضمن، سیستمی که ما چیده بودیم برای کسر کردن امتیاز از تیمهایی که کار خودشون نبوده، حذف کامل تیم نبود، و کسر کردن امتیاز بوده. اگر تیمی داشتیم شاید که امتیاز داوری تئوریش خیلی بالاتر بوده، شاید فقط با راه رفتن روباتش توی زمین، میشده بهش رتبۀ یک داد. (مثال زدما، لطفا از حرف بنده سوء استفاده نکنید.) در هر صورت بله، مثلا در تعقیب خط، خود دانش آموز اقرار کرد که روبات من، فلان جا و فلان جاش رو لیدرم ساخته. اما اونقدر رکوردش با تیمهای بعدیش فاصله داشت، که امتیاز تئوری اون تیمها جبران نکرد قضیه رو. توی ایران اپن هم مثلا توی فوتبالیست، میان امتیاز کم می کنن سر تئوری. اومدیم و یه تیمی 2 امتیاز از دست داد، همۀ تیمهای هم گروهیش انصراف دادن رفتن خونه. اینکه از گروهش بیاد بالا از نظر شما اشکالی داره؟!
توی روند برگزاری مسابقه، فقط شما نیستین که شاکی می شید، هر تیمی که میاد و اول نمیشه شاکیه، و به نظرش همۀ تیمهای دیگه لیدرساز بودن، همۀ داورا به نفع می گرفتن، و زمین و زمان هم علیهشون بوده. لطفا با قضیه احساسی برخورد نکنید. تیمی که تئوری رو بگیره 2 از 40، عملی رو بگیره 60 از 60، با تیمی که تئوری رو بگیره حتی 45 از 40، عملی رو بگیره صفر، به نظر شما این لیاقتش از اون بیشتره؟! سیستمی که ما چیدیم برای داوری چنین چیزی رو نمی گه، و لطفا به من بگید، تاثیر 40 به 60 بین تئوری و عملی توی مسابقات روبوتیک رو کدوم مسابقۀ دیگه ای اعمال می کنن؟! از این لحاظ هم ادعای برند بودن داریم ما اتفاقا :)

Nadiye

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95

مسابقات از نظر هماهنگی و نظم و اینا خوب نبود
از این جهت میگم که اولا ما یه جای درست و حسابی برای تمرین نداشتیم دوما اصلا مسابقات ساعت دقیقی نداشت(ما اونجا از هر کی هم میپرسیدیم نمیدونست)
و یه چیز دیگه این که مسابقات عملا بین لیدرا بود!!!

• شروع کننده موضوع

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از Nadiya :
مسابقات از نظر هماهنگی و نظم و اینا خوب نبود
از این جهت میگم که اولا ما یه جای درست و حسابی برای تمرین نداشتیم دوما اصلا مسابقات ساعت دقیقی نداشت(ما اونجا از هر کی هم میپرسیدیم نمیدونست)
و یه چیز دیگه این که مسابقات عملا بین لیدرا بود!!!
شما فوتبالیست فرزانگان 3 بودید؟!
پ.ن : مثکه امدادگر بودید.
امدادگر ب چون مشکل داشت زمینمون، روز دخترا یه مقداری ناهماهنگی پبش اومد برای زمان ها مون. که خوب البته تا جایی که یادمه یه زمانی رو گذاشتن برای اینکه بیاید روی زمین تست کنید روباتهاتون رو.
توی رسکیو بی، تیمی که دوم شد، پارسال ایران اپن اول شده بوده. من میشناسمشون دورادور و مطمئن مطمئن هستم که لیدرشون تاحالا دست هم به اون روبات نزده. (دست نزده یعنی دست نزده!) و تیمی هم که اول شد، تئوریش تا جایی که یادمه افتضاح بوده، اما تیم دیگه ای در حدی آبروداری نکرده که بیاد با یه حرکت توی زمین مقام رو ازشون بگیره. چرا شماها اینطوری شدین؟! هرکی روباتش خوبه، و شما نیستین، حتما کار لیدره؟!
مجتمع ابوعلی سینا، از سوم دبستان برای بچه هاش کلاس روبوتیک میذاره. بچه های سن راهنماییش الان هرکدوم دارن غول میشن توی روبوتیک، اینکه جای دیگه ای تجربۀ مشابه نداشته، دلیل نمیشه که چنین قضاوت هایی راجع بهشون بشه. (اینو بگم، من 2ساله از اون مدرسه اومدم بیرون، با دعوا هم اومدم، یعنی فکر نکنید الکی دارم طرفداری میکنم) مدرسه ای هستن که دارن کار می کنن، نتیجه هم گرفتن.

Nadiye

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95

به نقل از amparisay :
شما فوتبالیست فرزانگان 3 بودید؟!
پ.ن : مثکه امدادگر بودید.
امدادگر ب چون مشکل داشت زمینمون، روز دخترا یه مقداری ناهماهنگی پبش اومد برای زمان ها مون. که خوب البته تا جایی که یادمه یه زمانی رو گذاشتن برای اینکه بیاید روی زمین تست کنید روباتهاتون رو.
توی رسکیو بی، تیمی که دوم شد، پارسال ایران اپن اول شده بوده. من میشناسمشون دورادور و مطمئن مطمئن هستم که لیدرشون تاحالا دست هم به اون روبات نزده. (دست نزده یعنی دست نزده!) و تیمی هم که اول شد، تئوریش تا جایی که یادمه افتضاح بوده، اما تیم دیگه ای در حدی آبروداری نکرده که بیاد با یه حرکت توی زمین مقام رو ازشون بگیره. چرا شماها اینطوری شدین؟! هرکی روباتش خوبه، و شما نیستین، حتما کار لیدره؟!
مجتمع ابوعلی سینا، از سوم دبستان برای بچه هاش کلاس روبوتیک میذاره. بچه های سن راهنماییش الان هرکدوم دارن غول میشن توی روبوتیک، اینکه جای دیگه ای تجربۀ مشابه نداشته، دلیل نمیشه که چنین قضاوت هایی راجع بهشون بشه. (اینو بگم، من 2ساله از اون مدرسه اومدم بیرون، با دعوا هم اومدم، یعنی فکر نکنید الکی دارم طرفداری میکنم) مدرسه ای هستن که دارن کار می کنن، نتیجه هم گرفتن.
تیم دوم که ما بودیم اول بچه های ابوعلی سینا بودند...
ببخشید آقای پریسایی بچه هایی که حتی نمیدونند PCB چیه چه جوری روباتاشون کار خودشونه؟ (یه سوالی کردیم در رابطه با PCB شون که بعدش هم مجبور شدیم براشون توضیح بدیم که PCB با چرخ فرق داره :| )...در ضمن تا جایی که یادمه اون دوستان دبستانی فقط لطف میکردند روبات رو از جعبه در می اوردند میذاشتند تو زمین و حداکثر دانششون هم محدود به جای دکمه روشن/خاموش روبات بود...کسایی نیستیم که بخوایم باختمون رو با این حرفا جبران کنیم تا جای ممکن هم همیشه از حاشیه ها ی روباتیک دوری کردیم،راستش با چیزایی که میبینیم این جوری اعصابمون راحت تره
+ تو هاورکرافت یه تیمی بودند پشت ما نشسته بودند بعد وقتی باختند اون آقای لیدرشون برگشت گفت"من سال دیگه یه هاورکرافت میسازم حال آقای x رو میگیرم" :|
از این جور چیزا تو بخش های دیگه ی مسابقه هم دیدیم دقت کنید بخش هایی که خودمون تیم نداشتیم

• شروع کننده موضوع

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از Nadiya :
تیم دوم که ما بودیم اول بچه های ابوعلی سینا بودند...
ببخشید آقای پریسایی بچه هایی که حتی نمیدونند PCB چیه چه جوری روباتاشون کار خودشونه؟ (یه سوالی کردیم در رابطه با PCB شون که بعدش هم مجبور شدیم براشون توضیح بدیم که PCB با چرخ فرق داره :| )...در ضمن تا جایی که یادمه اون دوستان دبستانی فقط لطف میکردند روبات رو از جعبه در می اوردند میذاشتند تو زمین و حداکثر دانششون هم محدود به جای دکمه روشن/خاموش روبات بود...کسایی نیستیم که بخوایم باختمون رو با این حرفا جبران کنیم تا جای ممکن هم همیشه از حاشیه ها ی روباتیک دوری کردیم،راستش با چیزایی که میبینیم این جوری اعصابمون راحت تره
+ تو هاورکرافت یه تیمی بودند پشت ما نشسته بودند بعد وقتی باختند اون آقای لیدرشون برگشت گفت"من سال دیگه یه هاورکرافت میسازم حال آقای x رو میگیرم" :|
از این جور چیزا تو بخش های دیگه ی مسابقه هم دیدیم دقت کنید بخش هایی که خودمون تیم نداشتیم
من توی سایت اسم شما رو به عنوان تیم دوم رسکیو بی نمی بینم، شاید توهم مقام آوردن هم بر شما چیره شده. تیم دوم رسکیو بی خانم هانیه یزدی هستن که باز هم تاکید می کنم، دوسال توی پرایمری اول ایران اپن بودن، پارسال هم توی بی اول ایران اپن شدن. شما رو هم توی رنکینگ ندیدم، از داورها هم پرسیدم تایید کردن این چیزی رو که عرض کردم خدمتتون. خانم هانیه یزدی هم اگر قرار باشه فرق پی سی بی و چرخ رو نفهمه، نمی دونم دیگه کی قراره توی این کرۀ خاکی بفهمه :) شما هم اگر توی رنکینگ نیستید، یا خیلی اوضاع خودتون خراب بوده توی عملی، یا توی تئوری، یا تیمهای دیگه ای از شما بهتر حضور داشتن. باز هم تکرار باید بکنم، توی تمام لیگ ها آدمی رو داشتیم که بیش از 6 سال سابقۀ کار روبوتیک داشته باشن. آقای یوسفی داور لیگ رسکیو بی، دو دوره داور خوارزمی بودن، 6 سال هست تدریس می کنن، و جزو باتجربه ترین داورهای روبوتیک ایران هستن به نظر من. اگر صلاحیت ایشون رو برای داوری تایید نمی کنید، واقعا صلاحیت برای قضاوت در این مورد رو ندارید. اون تیم دبستانی یی هم که دیدید، فکر کنم روباتشون کار خودشون نبود، کار خانم یزدی بوده! :)) اون روباتی هم که دوم شد فک کنم پارسال جهانی مقام اورد. شما الان دارید ادعا میکنید که همه نمی فهمن و شما می فهمید؟! :) شما هنوز از رنکینگ باخبر نیستید، چطوری دارید پس صحبت راجع به تیمهای دیگه میکنید؟!

Nadiye

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95

به نقل از amparisay :
من توی سایت اسم شما رو به عنوان تیم دوم رسکیو بی نمی بینم، شاید توهم مقام آوردن هم بر شما چیره شده. تیم دوم رسکیو بی خانم هانیه یزدی هستن که باز هم تاکید می کنم، دوسال توی پرایمری اول ایران اپن بودن، پارسال هم توی بی اول ایران اپن شدن. شما رو هم توی رنکینگ ندیدم، از داورها هم پرسیدم تایید کردن این چیزی رو که عرض کردم خدمتتون. خانم هانیه یزدی هم اگر قرار باشه فرق پی سی بی و چرخ رو نفهمه، نمی دونم دیگه کی قراره توی این کرۀ خاکی بفهمه :) شما هم اگر توی رنکینگ نیستید، یا خیلی اوضاع خودتون خراب بوده توی عملی، یا توی تئوری، یا تیمهای دیگه ای از شما بهتر حضور داشتن. باز هم تکرار باید بکنم، توی تمام لیگ ها آدمی رو داشتیم که بیش از 6 سال سابقۀ کار روبوتیک داشته باشن. آقای یوسفی داور لیگ رسکیو بی، دو دوره داور خوارزمی بودن، 6 سال هست تدریس می کنن، و جزو باتجربه ترین داورهای روبوتیک ایران هستن به نظر من. اگر صلاحیت ایشون رو برای داوری تایید نمی کنید، واقعا صلاحیت برای قضاوت در این مورد رو ندارید. اون تیم دبستانی یی هم که دیدید، فکر کنم روباتشون کار خودشون نبود، کار خانم یزدی بوده! :)) اون روباتی هم که دوم شد فک کنم پارسال جهانی مقام اورد. شما الان دارید ادعا میکنید که همه نمی فهمن و شما می فهمید؟! :) شما هنوز از رنکینگ باخبر نیستید، چطوری دارید پس صحبت راجع به تیمهای دیگه میکنید؟!
اولا صحبت من در مورد تیم فوتبالیست همون دبستانی ها بود
دوما اگه یادتون باشه رسکیو ب کلا سه تا تیم بودیم یکی از ابوعلی سینا یکی ما یکی هم سلام ونک...سلام ونک که کلا امتیازی کسب نکردند(به دلیل سنسور دما)پس فقط ما و ابوعلی سینا بودیم و ابو علی سینا فقط یه تیم داشت اما تو سایت قسمت نتایج تیم اول اسم اون یکی تیم ابوعلی سینا که فوتبالیست هم بودند هست که ما نمیدونیم از کجا اومده،زمان اختتمایه هم هیچ اسمی از این تیم برده نشد فقط همون تیم هانیه یزدی به عنوان تیم اول اعلام شد
در ضمن من خیلی محترمانه باهاتون صحبت کردم ولی گویا شما دعوا دارید
یادم نمیاد چیزی درباره سابقه کاری داورا گفته باشم

• شروع کننده موضوع

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از Nadiya :
اولا صحبت من در مورد تیم فوتبالیست همون دبستانی ها بود
دوما اگه یادتون باشه رسکیو ب کلا سه تا تیم بودیم یکی از ابوعلی سینا یکی ما یکی هم سلام ونک...سلام ونک که کلا امتیازی کسب نکردند(به دلیل سنسور دما)پس فقط ما و ابوعلی سینا بودیم و ابو علی سینا فقط یه تیم داشت اما تو سایت قسمت نتایج تیم اول اسم اون یکی تیم ابوعلی سینا که فوتبالیست هم بودند هست که ما نمیدونیم از کجا اومده،زمان اختتمایه هم هیچ اسمی از این تیم برده نشد فقط همون تیم هانیه یزدی به عنوان تیم اول اعلام شد
در ضمن من خیلی محترمانه باهاتون صحبت کردم ولی گویا شما دعوا دارید
یادم نمیاد چیزی درباره سابقه کاری داورا گفته باشم
آخه شما دارید با صحبتهاتون اینطوری اینجا بیان می کنید که داور در تشخیص اینکه اون تیم پی سی بی رو از چرخ تشخیص نمیده بسیار کم مهارت عمل کرده و شمائید که خیلی خوب با خبرید از ماجرا.
رسکیو بی چهارتا تیم داشته، ابوعلی سینا دوتا تیم داشته عزیز دل برادر. این هم سندش
http://salamcup.ir/reports/Girl_Field_Report.php?league=12330
شما یه ما بگید روباتتون توی زمین چیکار کرده، که داورا به اون یکی تیم مقام دادن! چون توی فوتبالیست، با اینکه مسابقه رو هم حتی بردن، بهشون داورا رتبۀ دوم مشترک رو دادن. اون تیم یزدی رو هم که بهش رتبۀ اول دادن توی رسکیو بی، در مجموع تئوری و عملی بهش نگاه شده و داورا با جمع امتیازا نتیجه گرفتن که به تیمهای دیگه مقام ندن. در ضمن، بین چهارتا تیم، انتظار داشتین مقام اول و دوم و سوم رو اعلام کنیم؟! :) توی پسرونه فوتبالیست 3 تا تیم بود، فقط اول داشتیم. توی دخترونه یه مشترک سوم داشتیم. توی جنگجو سبک پسرا فقط اول داشتیم. به خاطر کمتر بودن تعداد تیمها، فقط یه رتبۀ اول دادن داورا.
پ.ن. : الان با آقای یوسفی صحبت کردم، تیمی که اول شد (تیم هانیه یزدی به تنهایی) تیمی بوده که توی تئوری بالاترین امتیاز رو داشته (بازهم تکرار می کنم که سه یا چهار سال ایشون نمایندۀ ایران توی رسکیو بودن) و توی عملی هم تنها تیمی بوده که مصدوم حرارتی ها رو کامل تشخیص می داده. توی راند اول زمین رو فول مارک کرده (من اونجا حاضر بودم و این رو هم خودم دیدم) یعنی همۀ مصدومها رو تشخیص داده، همۀ مسیرها رو رفته و آخر هم برگشته خونۀ اول. و راند دوم هم امتیاز خیلی خوبی داشته توی زمین. به من گفتن بقیۀ تیمها هم کلا تعطیل تشریف داشتن. اون تیم بچه های راهنمایی هم به گفتۀ ایشون اصلا روی زمین و سر داوری تئوری هم حاضر نشدن، و ناراحتی الان شما رو من درک نمی کنم. تیمی بوده که یه سر و گردن که هیچی، کلا شما در مقابلش نابود تشریف داشتین، اون اول شده و شما مقامی نیاوردید. من درک نمی کنم الان مشکلتون چیه. تیم لیدرساز رو شما اگر لطف کنید به من نشون بدید تا ما مقامش رو ازش بگیریم ممنون میشیم :)
نتایج هم توی سایت اشتباه خورده، و در حال اصلاح هست، داریم درست میکنم قضیه رو. اما توی رسکیو بی فقط یک مقام اول داشتیم.
پ.پ.ن : نتایج اصلاح شد و دوباره روی سایت قرار گرفت.
در مورد لحن هم شما خودتون واسه خودتون می برید می دوزید، همه کار رو خودتون انجام می دید، همۀ اتهام ها رو به سادگی می زنید، آخرش هم می گید چرا دعوا میکنید؟! :) مسابقه بین لیدرا... :) نمیگم چنین چیزی توی روبوتیک ایران نیستا! اما می گم در مورد این مساله، اجازه بدید داور که بسیار از شما با تجربه تره تصمیم بگیره. اتفاقا در مورد رسکیو بی کاملا پشت داور هستم و از ایشون حمایت می کنم و درست ترین تصمیم ها رو گرفتن ایشون با توجه به صحبتی که باهاشون کردم.

Nadiye

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95

بنده از اول صحبتم درباره اون تیم فوتبالیست بود شما قضیه رو کشیدید به رسکیو...واقعا نظرتون راجع به تیم فوتبالیست ابوعلی سینا هم همینه؟؟؟؟؟
راستی شما که بهتر میدونید هستند تیم هایی که جهانی هم رفتن و همه هم لیدر ساز بودن روباتاشون رو قبول دارن پس واقعا معیار خوبی نیست
در ضمن رقابت فنی هم فقط سوال درباره برنامه نویسی شد که جواب دادیم و این رو قبول دارم که عملی مون خوب نبود بالاخره مسابقه است هزارتا اتفاق برا روبات میفته و ما هم متاسفانه compass سوزوندیم و ...
+توجیح نیست صرفا حس کردم باید توضیح بدم

• شروع کننده موضوع

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از Nadiya :
بنده از اول صحبتم درباره اون تیم فوتبالیست بود شما قضیه رو کشیدید به رسکیو...واقعا نظرتون راجع به تیم فوتبالیست ابوعلی سینا هم همینه؟؟؟؟؟
راستی شما که بهتر میدونید هستند تیم هایی که جهانی هم رفتن و همه هم لیدر ساز بودن روباتاشون رو قبول دارن پس واقعا معیار خوبی نیست
در ضمن رقابت فنی هم فقط سوال درباره برنامه نویسی شد که جواب دادیم و این رو قبول دارم که عملی مون خوب نبود بالاخره مسابقه است هزارتا اتفاق برا روبات میفته و ما هم متاسفانه compass سوزوندیم و ...
+توجیح نیست صرفا حس کردم باید توضیح بدم
این اتفاقا واسه همه پیش میاد.
در مورد تئوریتون هم سوال پرسیدم اتفاقا و آقای یوسفی عقیده داشتن که خوب نبودید. به صراحت گفتن خیلی خوب بود که خودشون کار کرده بودن کاملا، اما امتیاز کم شده ازشون توی تئوری، به خاطر این نبود که کار خودشون نبوده، به خاطر این بود که در کل ضعیف تر بودن و الگوریتم هاشون خوب نبود و معلوم بود که تازه دارن هنوز با سعی و خطا کارشون رو پیش می برن و اول راه هستن.
در مورد فوتبالیست هم :)) من بازم تکرار میکنم، مشترک دوم اعلام کردیم. باز هم با داورا نشستیم در مشورت سر اینکه چه مقامی باید داده بشه، من صریحتا پرسیدم، که اگر بچه های فرزانگان 3 تئوریشون "خیلی خوب" بوده و امتیازشون بالا بوده، اونا رو اول اعلام کنیم، که داورا گفتن : "بد نبودن، ولی در حدی که اول بدیم هم نبودن" تیم ابوعلی سینا رو هم گفتیم موافقید اصلا هیچی بهشون ندیم؟! گفتن خیلی کوچیکن میشینن گریه می کنن، همینکه اومدن اینجا و گم نشدن خودش خیلیه! :)) اینکه تیم فرزانگان 3 خوب نبوده یه بحثه، اینکه اونا خوب نبودن یه بحث دیگه. من مسابقه رو داوری کردم، واقعا تیم فرزانگان 3 اوضاعش وخیم بود. شاید اگر یه ذره خوب بازی می کردین من خودم وتو می کردم و مقام می دادم، اما اینکه تیم فرزانگان 3 ضعیف بود و لایق مقام نبود هم من شکی توش ندارم. پس حق تبم فرزانگان 3 خورده نشده، شده؟! تیم ضعیف بوده، اوضاعش هم اصلا جالب نبوده. شاید اگر من داور مسابقات بودم، به هردو تا تیم مشترک سوم می دادم، اما داورا گفتن بذارید تیم فرزانگان هم ضربه ای که به خاطر ضعفش باید بخوره رو بخوره، هم اینکه دیگه خیلی بهشون فشار نیاد، هم این بچه ها توی ذوقشون نخوره. که به نظرم تصمیمشون خوب بود.

بالا