• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پنجمین دوره مسابقات هوش و ریاضی پرفسور هشترودی

کیفیت برگزاری و اجرای مسابقه را چگونه ارزیابی می کنید ؟

• خوب

رای‌ها: 23 79.3%
  • بد

رای‌ها: 6 20.7%

• رای‌دهندگان
    29
  • شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار
پاسخ : پنجمین دوره مسابقات هوش و ریاضی پرفسور هشترودی

به نقل از AtePHe :
اینکه مرحله اول غیرحضوری واینترنتیه زیاد جالب نیست :-?
خیلی راحت میتونیم تقلب کنیم! ^-^
من خودم به شخصه مامانمو میشونم کنارم تا سوالا رو جواب بده :D(شوخی کردم)
ولی کلا اگه میشه یه فکر اساسی برای مرحله غیرحضوری بکنید چون به نظرم باعث میشه مسابقه عادلانه برگزار نشه :|

ببینید ، مرحله غیر حضوری رو نمیشه حذف کرد ، به دلایلی از جمله اینکه مسابقه کشوری برگزار میشه ، تعداد تیم های شرکت کننده خیلی زیاده و فقط تعدادیشون باید وارد مرحله های بعدی بشن .

از طرفی شرایط برای همه تیم ها یکسانه پس نا عدالتی صورت نمیگیره ، شخصاً اگر خودم شرکت کننده بودم و جایی به مشکل بر می خوردم نه نهایت سعیم رو میکردم برطرف شه حتی با تقلب ، اما موضوعی که هست اینه که تیم تصحیح کننده مسابقه تعدادشون زیاد نیس و هر برگ تقریباً توسط هر کدومشون تصحیح میشه پس اگر تیم یا تیم هایی خیلی ضایع تقلب کنن باهاشون برخورد میشه ، در صورتی هم که ما نفهمیم ، از شیر مادر حلال تر (!!!) ، به هر حال شرایط یکسانه پس ناعدالتیی رو نمیبینم :D

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

خب به لحاظ عرفی و بنا بر تصمیم هسته برگزاری مسابقه هشترودی ، مهلت ثبت نام تا 16ام بهمن ماه تمدید میشه .

لازم به ذکر است که زمان تعیین شده ، آخرین مهلت ممکن برای ثبت نام خواهد بود .
(به دستور هسته بنده موظفم هم رسمی بنویسم ، هم ته جمله هام نقطه بزارم ) :-??

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

اخبار جدید در سایت مسابقه ...

انتشار کلیپ خبری چهارمین دوره مسابقه در سایت مسابقه ...​

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

و میتونم به دوستان عزیز توصیه کنم که در هفته آینده به سایت ما مداوم سر بزنید(روزی یه بار)
نزدیک برگزاری مرحله اول شده ایم :-"

fateme.n

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجفآباد
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
کامپیوتر

به نقل از علــی[میم] :
اخبار جدید در سایت مسابقه ...

انتشار کلیپ خبری چهارمین دوره مسابقه در سایت مسابقه ...​

وقعا ممنون از کلیپ :-"

ببخشید آخرین مهلت ثبت نام امشب ساعت 12 هستش یا فردا شب؟

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از fateme khanoom :
وقعا ممنون از کلیپ :-"

ببخشید آخرین مهلت ثبت نام امشب ساعت 12 هستش یا فردا شب؟

خواهش میکنم ، فردا شب

mah sa

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

ى سوال! بعد از اينكه سوالا اومد چن وقت بعدش مرحله انلاين برگزار ميشه؟

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از mahsa94 :
ى سوال! بعد از اينكه سوالا اومد چن وقت بعدش مرحله انلاين برگزار ميشه؟

احتمال 90% اگر مشکلی پیش نیاد ، تا آخر این هفته پیش رو مرحله غیر حضوری شامل تشریحی و آنلاین کلاً بسته میشه

germangirl13

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
گنبدکاووس
شهر
گنبد کاووس

ما پارسال شرکت کرده بودیم...
به نظر من یه مسابقه است ک از پیش نفرات برتر تعیین شدن!!! یا اینکه سوالاش خیلی بد بود چون چطور ممکنه یکی هر دو مرحله رو 100 در 100 جواب بده!؟؟!اصلا با عقل جور در نمیاد!!!
امسال دیگه شرکت نکردیم...

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

به نقل از germangirl13 :
ما پارسال شرکت کرده بودیم...
به نظر من یه مسابقه است ک از پیش نفرات برتر تعیین شدن!!! یا اینکه سوالاش خیلی بد بود چون چطور ممکنه یکی هر دو مرحله رو 100 در 100 جواب بده!؟؟!اصلا با عقل جور در نمیاد!!!
امسال دیگه شرکت نکردیم...
من واقعا عذر میخوام اما اگه دقت میکردید توی مرحله اول تیمی که اول شده بود از بناب بود و چجوری ممکنه که ما این تیم رو به صورت تیم اول از پیش تعین میکردیم .
و دلیلی که وجود داشت برای 100 زدن اون دوستان این بود که مهلت پاسخ دهی به سوالات پارسال کمی زیاد بود و این دوستان بچه های بسیار فعال و باهوشی بودند. که یکی ازز اون ها سال بعد نقره کامپیوتر شده بود .
و حتی اگر نتایج م2 مارو هم میدید تیم های دوم و سوم از شهر هایی بجز کرمان بودند و من متوجه نمیشه چجوری از پیش تعیین شده بود.

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

به نقل از امیـر حمـزه :
من واقعا عذر میخوام اما اگه دقت میکردید توی مرحله اول تیمی که اول شده بود از بناب بود و چجوری ممکنه که ما این تیم رو به صورت تیم اول از پیش تعین میکردیم .
و دلیلی که وجود داشت برای 100 زدن اون دوستان این بود که مهلت پاسخ دهی به سوالات پارسال کمی زیاد بود و این دوستان بچه های بسیار فعال و باهوشی بودند. که یکی ازز اون ها سال بعد نقره کامپیوتر شده بود .
و حتی اگر نتایج م2 مارو هم میدید تیم های دوم و سوم از شهر هایی بجز کرمان بودند و من متوجه نمیشه چجوری از پیش تعیین شده بود.
ولي آقاي خوشنام
راست و دروغش پاي گويندش
من هم چيزهاي جالب راجب هشترودي نشنيدم
نه هشترودي پارسال
كلا خود مسابقه
اونجوري كه به نظر مياد دو يا سه سال پيش تو مسابقه تقلب شده
ميشه بگيد جريانش چيه؟
چون اين مدت هم خيليا بخاطر همين شايعه ي راست يا دروغ توي مسابقه شركت نكردن

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از [Romina] :
ولي آقاي خوشنام
راست و دروغش پاي گويندش
من هم چيزهاي جالب راجب هشترودي نشنيدم
نه هشترودي پارسال
كلا خود مسابقه
اونجوري كه به نظر مياد دو يا سه سال پيش تو مسابقه تقلب شده
ميشه بگيد جريانش چيه؟
چون اين مدت هم خيليا بخاطر همين شايعه ي راست يا دروغ توي مسابقه شركت نكردن

الان با این دوره ، سه دوره میشه که تیم برگزاری و هسته ی مسابقه رو ما تشکیل میدیم ، تو این سه دوره همچین اتفاقی نیوفتاده یعنی از دو سال پیش تا الان ، دوره دوم هم که به عنوان شرکت کننده حضور داشتیم که بازم همچین چیزی نبوده ، میمونه دوره اول ، که ما نبودیم اما تا اونجایی که من میدونم تو اون دوره هم که مسابقه اختصاصاً در شهر کرمان و مدارس معدودی برگزار میشد ، اتفاقی نیوفتاده ، مسلماً اگر اتفاقی افتاده بود این شایعات رو ما در طول این 4 سال میبایست شنیده باشیم خودمون حداقل ، اما این اولین باریه که چنین چیزی رو میشنوم

حالا اگر علاوه بر شندین کلیت این شایعه که در مسابقه تقلبی وجود داشته ، ماجرایی هست که این تقب رو نشون بده رو تعریف کنید که اگر در دوره ی ما بوده جوابگو باشیم اگر هم نه که هر کس میتونه بیاد و بگه تو هر چیزی تقلب شده و ما دهن مردمو نمیتونیم ببندیم که شایعه درست نکنن ، متاسفانه ...

و البته لازمه که یه موضوع رو اشاره کنم که ، جمله ی "راست و دروغش پا خودش " از جنبه ی منفی که تو ذهن دوستان ایجاد میشه چیی کم نمیکنه و هر چند ما توضیح بدیم بازم تاثیر میزاره ، پس کاشکی تا زا همچین چیزایی مطمئن نیستیم ، بیانشون نکنیم که راست و دروغشم پای خودش نباشه

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

نقل قول از: علــی[میم] در امروز ساعت 16:19
الان با این دوره ، سه دوره میشه که تیم برگزاری و هسته ی مسابقه رو ما تشکیل میدیم ، تو این سه دوره همچین اتفاقی نیوفتاده یعنی از دو سال پیش تا الان ، دوره دوم که به عونوان شرکت کننده حضور داشتیم که بازم همچین چیزی نبوده ، میمونه دوره اول ، که ما نبودیم اما تا اونجایی که من میدونم تو اون دوره هم که مسابقه اختصاصاً در شهر کرمان و مدارس معدودی برگزار میشد ، اتفاقی نیوفتاده ، مسلماً اگ اتفاقی افتاده بود ان شایعات رو ما در طول این 4 سال میبایست شنیده باشیم خودمون حداقل ، اما این اولین باریه که چنین چیزی رو میشنوم

اگر علاوه بر شندین کلیت این شایعه که در مسابقه تقلبی وجود داشته ، ماجرایی که این تقب رو نشون بده رو تعریف کنید که اگر در دوره ی ما بوده جوابگو باشیم اگر هم نه که هر کس میتونه بیاد و بگه تو هر چیزی تقلب شده و ما دهن مردمو نمیتونیم ببندیم که شایعه درست نکنن ، متاسفانه ...
من درست در جريان نيستم كه موضوع چي بوده
فقط ميدونم در حدي بوده كه خيلي از گروه ها با اينكه جواب سوالا رو داده بودن،با شنيدن اين جريان ، جواباشونو نفرستادن
واينكه
بله
دهن مردم رو نميشه بست
مثلا شايعه هايي كه راجب برگزاري مسابقه ي ما توسط مدرسه ي شما كردن
وگرنه كه ما خودمون ميدونيم كه مدرسه ي شما خوب ميدونه كه اگر اينكارو ميكرد بايد با عكس العملي بدتر از چيزي كه فكرش رو ميكرد روبرو ميشد
پس هرگز اينكارو نميكنه
ولي خوب
شايعات باعث شد كه ما براي بستن دهن برخي از افراد مسابقه رو برگزار كنيم
براي ما خيلي عجيب بود وقتي شنيديم اين شايعه رو!
از يه طرف پيشنهاد كمك،از يه طرف زيرابي
ولي خوب، باور نكرديم
شنونده بايد عاقل باشه :)

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از [Romina] :
نقل قول از: علــی[میم] در امروز ساعت 16:19من درست در جريان نيستم كه موضوع چي بوده
فقط ميدونم در حدي بوده كه خيلي از گروه ها با اينكه جواب سوالا رو داده بودن،با شنيدن اين جريان ، جواباشونو نفرستادن
واينكه
بله
دهن مردم رو نميشه بست
مثلا شايعه هايي كه راجب برگزاري مسابقه ي ما توسط مدرسه ي شما كردن
وگرنه كه ما خودمون ميدونيم كه مدرسه ي شما خوب ميدونه كه اگر اينكارو ميكرد بايد با عكس العملي بدتر از چيزي كه فكرش رو ميكرد روبرو ميشد
پس هرگز اينكارو نميكنه
ولي خوب
شايعات باعث شد كه ما براي بستن دهن برخي از افراد مسابقه رو برگزار كنيم
براي ما خيلي عجيب بود وقتي شنيديم اين شايعه رو!
از يه طرف پيشنهاد كمك،از يه طرف زيرابي
ولي خوب، باور نكرديم
شنونده بايد عاقل باشه :)

آهان بعد کی گفته خیلی از گروه ها جواب نفرستادن ؟ از مدرسه خود شما که فقط دو تا تیم اونم یکیشون پیش بود و گفتن به خاطر کنکور و تقریباً هشتاد درصد گروه ها جواب فرستان و جالبه بدونین اون بیست درصدم کسایی که خواستن توجیح کنن و ما رو مقصر بدونن ، از زمان برگزاری و تداخل مسابقات می نالیدن

پس با این دانسته ها و این حرف ها بدیهی ترین نتیجه گیری اینه که اومدین بابت شایعه ای که خودتونم میدونین از طرف مسابقه نبوده ، خودتون وارد عمل شین و مثلاً انتقام بگیرین ، که البته ما همچین فکری نمیکنیم و این هم میتونه شایعه شه بدیهتاً

اما این که بیاین تو تاپیک مسابقه هشترودی از مشکلات مسابقه سه گانه صحبت کنین واقعاً زشته ، با این حال برای این که فرق حمایت و زیرآبی براتون کاملاً مشخص شه من ماجرایی که مبنای این شایعات رو دار کامل تعریف میکنم

قرار بود مسابقه هشترودی و سه گانه با هم ادغام شن حتی با یک اسم جدید و تیم برگزاری مشترک از طرف مدرسه علامه حلی ناحیه یک و فرزانگان ناحیه دو برگزار شه که با جلساتی که هسته مسابقه هشترودی با تیم برگزاری دوره قبل سه گانه داشتن ، این اتفاق نیفتاد و من احتمال میدم کسانی که شما به خاطرشون مسابقه برگزار کردین این شایعات رو ساخته باشن (و البته چون شما حرفشو کشیدین وسط لازم میدونم کامل توضیح بدم و رفع ابهام کنم از دلایلتون برای برگزاری مسابقه ، اما این کار رو نمیکنم و به کسانی که میخوان مطلع شن پیشنهاد میکنم چند صفحه آخر تاپیک شناخت کرمان و بحث های پیش اومده بین تیم برگزاری مسابقه سه گانه امسال و مسابقه ی نو پایی که داشت از طرف مرکز فرزانگان ناحیه دو اعلام وجود یکردن رو ببینن )

خب تا اینجا دیگه حس میکنم به قدر کافی توضیح داده باشم و تا زمانی که کسه دیگه در مورد مسابقه دیگه اینجا صحبت نکرده ، در مورد مسابقه ی دیگه ای نظر ندم

در ضمن بحث تهدید و من قلدرم نیست ولی اگر مدرسه ما تصمیم به برگزاری همچین مسابقه ای میگرفت ، قبل از اینکه کسی عکس العملی نشون بده پوستراشم تو مدارس سراسر کشور پخش شده بود پس لطف کنین فضای روانی تنش آمیز نسازین

Hahahapche

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Kerman

انتقام از چى اونوقت؟ :|
تا نباشد چيزكى مردم نگويند چيز ها.
مثال هم ميتونم بيارم
لازم بدونيد كشك نيست كه مدرسه ى شما تصميم بگيره بعد پوستر پخش كنه اون مسابقه اى كه اصل سه گانه توش گنجونده شده بود برگزارشه
حالم كه بحثشه ما هم ادعايى نداريم ولى تو سه گانه حتى حريف مون هم نميشديد چون كه هفته ى اول مهر كاراش تموم شده بود. (;
هميشه سوم رياضى از تابستون برگزارى سه گانرو بر عهده ميگيره
اينم كه بحثش پيش كشيده شده بود صرفا جهت اطلاع بود كه دوستان در جريان باشند كه سه گانه مال فرزانگان ميمونه.
واينم كه اومديم راجع به شايعات مسابقتون صحبت كرديم واسه اطلاع رسانى بود كه همچين جوى هست و يه فكرى واسش بكنيد وگرنه اگر قرارى به متشنج كردن جو بود بدون اينكه متوجه بشيد شايعاتى درست ميكرديم كه كسى شركت نكنه. توانايى دخترا رو توى اين موضوع دست كم نگيريد. البته گفتم اگر!
ولى خب يه موضوع ثابت شد خوبى نيومده...

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از Hahahapche :
انتقام از چى اونوقت؟ :|
تا نباشد چيزكى مردم نگويند چيز ها.
مثال هم ميتونم بيارم
لازم بدونيد كشك نيست كه مدرسه ى شما تصميم بگيره بعد پوستر پخش كنه اون مسابقه اى كه اصل سه گانه توش گنجونده شده بود برگزارشه
حالم كه بحثشه ما هم ادعايى نداريم ولى تو سه گانه حتى حريف مون هم نميشديد چون كه هفته ى اول مهر كاراش تموم شده بود. (;
هميشه سوم رياضى از تابستون برگزارى سه گانرو بر عهده ميگيره
اينم كه بحثش پيش كشيده شده بود صرفا جهت اطلاع بود كه دوستان در جريان باشند كه سه گانه مال فرزانگان ميمونه.
واينم كه اومديم راجع به شايعات مسابقتون صحبت كرديم واسه اطلاع رسانى بود كه همچين جوى هست و يه فكرى واسش بكنيد وگرنه اگر قرارى به متشنج كردن جو بود بدون اينكه متوجه بشيد شايعاتى درست ميكرديم كه كسى شركت نكنه. توانايى دخترا رو توى اين موضوع دست كم نگيريد. البته گفتم اگر!
ولى خب يه موضوع ثابت شد خوبى نيومده...
از همین شایعاتی که نسبت میدین به ما و مثلاً به خاطر اونا دارین برگزار میکنین ...

اولاً که من گفتم اینجا تاپیک مسابقه هشترودی با این حال ، در جواب شما همین بس که کاملاً واضحه قدرتتون تو برگزاری ، اصن کافیه چیزی نگیم ... :D
ثانیاً حالا چرا اینقد جنب و جوش ، بابا نخواستیم برگزار کنیم که ، هر وقت خواستیم اون موقع بیاین دعوا ، والا

خب این که میخواین اطلاع بدین سه گانه مال کجاس میتونین برین تو بانگاتون جار بزنین یا حتی تو تاپیک مسابقتون بگین ، ربطش به اینجا چیه واقعاً ؟
برای اطلاع رسانی میتونین به مسئولین پ خ بدین ، با این حال از نگرانیتون ممنونیم
و یه سوال چرا به ذهنتون نرسید توانایی دخترا تو این موضوع ممکنه بر علیه خودتون به کار رفته باشه ؟
بعله ، خوبی که دوستیه خاله خرسه باشه نیومده

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

فقط من یه نکته ای اضافه کنم به صحبت های علی عزیزم.
ببینید دوستان شما و ما همشهری هستیم .
وقتی ما با شما شروع به بحث میکنیم سعی میکنیم که مسابقه شمارو تخریب کنیم(اگه همچین قصدی داشته باشه کسی ) که مساقه توی شهر کرمان باشه .
اما الان بحث متفاوته بحث اینکه مسابقه ما و شما توی کشور برگزار میشه و ما باید به هم کمک کنیم که اسم شهرمون رو توی کشور ببریم بالا.
یه مثال خیلی ساده براتون بزنم. وقتی که استقلال میره تا نیم نهایی جام باشگاه های اسیا بالا پرسپولیسی ها هم خوشحال میشن یکم و هنگام بازی استقلال رو تشویق میکنند .این یه کار مشخص.

و صد البته ما و شما مثل استقلال و پرسپولیس نیستم :).
مطمئنن همونجور که علی هم گفت از طرف هسته هشترودی قصد بدی نبوده.

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

به نقل از علــی[میم] :
از همین شایعاتی که نسبت میدین به ما و مثلاً به خاطر اونا دارین برگزار میکنین ...

اولاً که من گفتم اینجا تاپیک مسابقه هشترودی با این حال ، در جواب شما همین بس که کاملاً واضحه قدرتتون تو برگزاری ، اصن کافیه چیزی نگیم ... :D
ثانیاً حالا چرا اینقد جنب و جوش ، بابا نخواستیم برگزار کنیم که ، هر وقت خواستیم اون موقع بیاین دعوا ، والا

خب این که میخواین اطلاع بدین سه گانه مال کجاس میتونین برین تو بانگاتون جار بزنین یا حتی تو تاپیک مسابقتون بگین ، ربطش به اینجا چیه واقعاً ؟
و یه سوال چرا به ذهنتون نرسید توانایی دخترا تو این موضوع ممکنه بر علیه خودتون به کار رفته باشه ؟
جوابتون رو نميدم كه اين موضوع مسخره كش پيدا نكنه،وگرنه خوب بلدم ضايع كنم آقاي علي ميم
و درباره ي قدرت برگزاري
به زودي اين قدرت رو نشونتون خواهيم داد و شما به چشم ميبينيد
شك نكنيد
منتظر باشيد فقط

Hahahapche

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Kerman

به نقل از علــی[میم] :

آره درباره ى قدرتمون تو مسابقه چيزى نگيد و كمى صبر كنيد و به چشم ببينيد. (;
ربطشو كه خودتونم گفتيد،يه بار بريد جواباى رومينا رو بخونيد داشتيد از وجود شايعه تو همه چيز حرف ميزديد و اينكه خبر نداريد اونم يه مثال آورد براتون.در همين حد
خودتون يهو بزرگش كرديد.كه البته اين حساسيتتون نسبت به اين موضوع گواه خيلى چيزهاست...
بعد هم واقعا مارو اينقدر بى سياست فرض كرديد كه حرفى بزنيم كه بعدا بر عليه مون شه اونم تو پست پابليك؟ :))
خير آقاى محترم ما ريگى به كفشمون نيست كه با گفتن اين حرف ضررى واسمون ايجاد شه پس دنبال عوامل اصليش باشيد.

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از [Romina] :
جوابتون رو نميدم كه اين موضوع مسخره كش پيدا نكنه،وگرنه خوب بلدم ضايع كنم آقاي علي ميم
و درباره ي قدرت برگزاري
به زودي اين قدرت رو نشونتون خواهيم داد و شما به چشم ميبينيد
شك نكنيد
منتظر باشيد فقط
بعله ، قطعا همینطوره همانند سالهای گذشته ما هم براتون آرزویی موفقیت میکنیم :).
به نقل از Hahahapche :
آره درباره ى قدرتمون تو مسابقه چيزى نگيد و كمى صبر كنيد و به چشم ببينيد. (;
ربطشو كه خودتونم گفتيد،يه بار بريد جواباى رومينا رو بخونيد داشتيد از وجود شايعه تو همه چيز حرف ميزديد و اينكه خبر نداريد اونم يه مثال آورد براتون.در همين حد
خودتون يهو بزرگش كرديد.كه البته اين حساسيتتون نسبت به اين موضوع گواه خيلى چيزهاست...
بعد هم واقعا مارو اينقدر بى سياست فرض كرديد كه حرفى بزنيم كه بعدا بر عليه مون شه اونم تو پست پابليك؟ :))
خير آقاى محترم ما ريگى به كفشمون نيست كه با گفتن اين حرف ضررى واسمون ايجاد شه پس دنبال عوامل اصليش باشيد.
ممنون میشم بحث رو تموم کنید، و اسپم ندید.

حیف که منع شدم از ادامه

بالا