• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

میتینگ بعدالامتحاناتی !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی
پاسخ : میتینگ بعدالامتحاناتی !

اگه مسئول برگزاری مخالفتی با یکی بودن میتینگ دانش آموزا با دانشجو ها نداره یه نظر سنجی بزارین ببینین بچه ها بیشتر موافق با یکی بودن هستند یا جاد بودن؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

میدونم هماهنگی خیلی سخته ها، ولی ما اولین پروژه ترممون رو باید سه شنبه شروع کنیم و هنوز میتینگ بعدالامتحاناتی تاریخش معلوم نشده :)) خواهشا تو میان ترمها نندازینش فقط :D باتشکر!

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از khadijeh1998 :
دانش آموز 13 ساله هم داریم :-"
چه معنی می ده دانش آموز ۱۳ ساله بیاد میتینگ :D :-"
ولی جدا از شوخی واقعا ۱۳ ساله میتینگ میاد؟!!

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

یعنی 15 ساله هم نیاد :-" (اشاره خاص به خود :-" )
×اسپم :-"

• لایک
امتیازات: tezar

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از khadijeh1998 :
جدا برگزار بشه که خوبه به نظرم

من خودم شخصا با دانشجو جماعت کنار نمیام :))

جدا از شوخی مطمئنا هر کسی با بچه های هم سن خودش راحت تره :)

چنتا میتینگ این طوری رفتی شما ؟

ی دونه حداقل این مدلیش رفتم میدونم که پسندیده نمیشه جو در کل میگیری مطلبُ ؟

دقت داشته باشید که ی جمع مختلط عه که شما قراره با انسان های جدیدی ملاقات داشته باشید با دوستاتون نمیرین بیرون در نتیجه مجلس برای این که مسیر همیشگی
میتینگارو بگیره نیاز به گرم شدن داره وجود یکسری دانشجو به این فرایند سرعت میبخشه در نتیجه میتینگ بهتری خواهد بود این ی دلیل
خودتون قضاوت کنید !

ی دانش آموز کنکوری سال سوم حرف بیشتری داره واسه گفتن با ی دانشجو تا ی سال پایینی دانش اموز

Inaccessible

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
00

به نقل از Stewie Griffin :
چه معنی می ده دانش آموز ۱۳ ساله بیاد میتینگ :D :-"
ولی جدا از شوخی واقعا ۱۳ ساله میتینگ میاد؟!!

نمیدونم والاااا اینجور که معلومه حالا حالاها میتینگتون برگزار نمیشه منم نمیتونم بیام پس هر طور خودتون صلاح میدونین :)

ایشالا به همتون خوش بگذره ... یاد منم باشین :D

Sevda Gholami

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران

توی میتینگ قبلی جدا نبودن،اصلا هم کسی مشکلی نداشت. به نظرمنم یه دانش آموز اگه با یه دانشجو تبادل نظر کنه خیلی مفیده ومیتونیم چیزای جدیدی یاد بگیریم بحث ها هم گرم تر میشه میتینگ ساعی هم همینطور بود وحتی یه نفر هم ناراضی نبود از این مسئله.

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

به نقل از S E V D A :
توی میتینگ قبلی جدا نبودن،اصلا هم کسی مشکلی نداشت. به نظرمنم یه دانش آموز اگه با یه دانشجو تبادل نظر کنه خیلی مفیده ومیتونیم چیزای جدیدی یاد بگیریم بحث ها هم گرم تر میشه میتینگ ساعی هم همینطور بود وحتی یه نفر هم ناراضی نبود از این مسئله.
میتینگ ساعی دانشجو بودیم همه ! :D (;

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از شواليه سبز :
میتینگ ساعی دانشجو بودیم همه ! :D (;

میتینگ ساعی همه دانشجو نبودن :D

ayda tak

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی دریا-کشتی سازی

میتینگ ساعی همه دانشجوبودن؟ :O نبودن.ما پ چی بودیم اونجا با دوستان :D ( تابستون)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

من نبودم اون میتینگ ساعی رو که میگین جدا نبوده :D اونی که من بودم جدا بود و خیلی خوب بود و خوش گذشت! من خودم اگه جدا نباشه نمیام. چون فکر نمی کنم بهم خوش بگذره.

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

به نقل از ایلیا :
یعنی 15 ساله هم نیاد :-" (اشاره خاص به خود :-" )
×اسپم :-"
چرا باید مشکلی باشه با اومدنت؟دلیل طرز دید رو متوجه نمیشم اصن!
=========================================================
درسته ک دانشجو ها با دانشجو ها و دانش اموزا با دانش اموزا شاید موارد مورد بحث بیشتری داشته باشن اما مشکلی در با هم بودن این دو قشر نیست.دانش اموزا دانشجو های 2-3 سال دیگن و دانشجو ها هم دانش اموزای چند سال پیش بودن!
کسی هم الان منکر این نیست ک میتینگ دانشجویی ساعی خوش نگذشته همون طور ک کسی مدعی بدگذشتن میتینگ دانشجو+دانش اموزی ساعی نمیشه!
از نظر من اگر دانشجو ها میخان با هم ب میتینگ برن خب برن و مشکلی نیست اما این ک میتینگ های سمپادیا جداگانه بشه درست نیست.همه ما کاربران این سایتیم و میتینگ برای همین سایته.پس میتینگی ک برگزار میشه باید جدا از سن-درجه کاربری-فعالیت-اخلاق یا هر چیز دیگه ای باشه.میتینگ مربوط به تعدادی افراد میشه ک وقتشونو پشت پی سی توی این فضا در کنار هم میگذرونن و از اهداف میتینگ اشنایی کاربرا با همه نه اشنایی کسایی ک شاید بتونن بهتر با هم کنار بیان و تو ی رده ی سنی باشن.
فکر کنم مشکل بزرگ برنامه ریزیمون الان اینه ک دانش اموزا نمیتونن تو تایم های خاصی بیان ولی ب نظر من شما وقتی رو ک اکثر بچه ها میتونن بیان رو مشخص کنید دیگه هر کس خودش میدونه.اگه بخاد بیاد هر جوری ک بشه میاد.اما مثلا نه اینکه بزارین شنبه 7 تا 12 .مثلا 5 شنبه یا جمعه.

در کل خاهشا میتینگ اصلی سمپادیا رو طبق شخصیت مجازی افراد برگزار کنید!

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

برای میتینگ دانش‌جویی، به نظرم یه پنج‌شنبه/جمعه وسط ترم جدید بریم یه‌جا که برفِ فراوان باشه. (اگه باشه)
چون اگه بخوایم هم به فکر خوش‌گذرونی تو این هوا باشیم، هم هزینه، یه ذره به تناقض می‌رسیم. (مگر این‌که بخوایم کوه‌نوردی کنیم، یا این پایین برف بیاد)

(و اگه تاثیری تو انتخاب زمان می‌ذاره، خودم تا بیست بهمن نیستم )

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از ParNiaN.D :
برای میتینگ دانش‌جویی، به نظرم یه پنج‌شنبه/جمعه وسط ترم جدید بریم یه‌جا که برفِ فراوان باشه. (اگه باشه)
چون اگه بخوایم هم به فکر خوش‌گذرونی تو این هوا باشیم، هم هزینه، یه ذره به تناقض می‌رسیم. (مگر این‌که بخوایم کوه‌نوردی کنیم، یا این پایین برف بیاد)

(و اگه تاثیری تو انتخاب زمان می‌ذاره، خودم تا بیست بهمن نیستم )

هنوز بحث سر چ جوری برگزار شدنشه ها به جاش نرسیده

× میتینگی که بخوان توش بچه فرضم کنن پا نمیذارم مگر این که میام و عکسش ثابت میکنم #تگ :تزار
اصراری ندارم واسه با دانشجو جماعت بیرون رفتن ولی بحثم سر اینه که میتینگ سمپادیا این وضع برگزاریش نیست

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از N.Y.M :
× میتینگی که بخوان توش بچه فرضم کنن پا نمیذارم مگر این که میام و عکسش ثابت میکنم #تگ :تزار
اصراری ندارم واسه با دانشجو جماعت بیرون رفتن ولی بحثم سر اینه که میتینگ سمپادیا این وضع برگزاریش نیست
چقدر شماها حساسین و بهتون زود برمی‌خوره!!
مسئله بچه فرض کردن نیست!‌:|‌مسئله متفاوت بودن دغدغه‌هاست!
فرضا ماها دبیرستان بودیم وقتی جمع می‌شدیم دور هم بیشتر در مورد آینده حرف می‌زدیم و دانشگاه و کنکور و ... الان جمع می‌شیم دور هم بیشتر در مورد آینده حرف می‌زنیم ولی این بار درمورد زندگی و خانواده و خوابگاه و اپلای و کنکور ارشد و ...
می‌دونی چی می‌گم؟!!!‌
مثلا من الان واقعا خطرناک می‌دونم که یه دانش‌آموز بیاد با من حرف بزنه یا خیلی از همکلاسیهای دیگه‌م! چون بی‌نهایت آرمانگراییمون رو از دست دادیم و واقع‌گرا شدیم و درواقع تسلیم واقعیت و روزمرگی شدیم و خیلی شاید یاْس آلود باشه نگاهمون به آینده!‌خب این واسه یه دانش‌آموز چیز خوبی نیست اصلا!!‌
نمی‌دونم اصلا طرز نگاه من رو متوجه می‌شید یا فقط جبهه می‌گیرید در برابرم!
به هرحال مهم نیست!‌خیلی وقته که دیگه سعی نمی‌کنم همه آدمارو از خودم راضی نگه دارم.

کوروش ا

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی ۳
شهر
تهران

مخاطب خاصی ندارم ولی... بیاین یا نیاین.
اگر اینجا هم حرفی میزنید بهتره مفید باشه برای بقیه نه از دغدغه ها و اهدافتون.

الان کسایی که کلا میتونن بیان ىه اعلام وجود بکنن :-"

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

به نقل از مهســـــــــــــا :
چقدر شماها حساسین و بهتون زود برمی‌خوره!!
مسئله بچه فرض کردن نیست!‌:|‌مسئله متفاوت بودن دغدغه‌هاست!
فرضا ماها دبیرستان بودیم وقتی جمع می‌شدیم دور هم بیشتر در مورد آینده حرف می‌زدیم و دانشگاه و کنکور و ... الان جمع می‌شیم دور هم بیشتر در مورد آینده حرف می‌زنیم ولی این بار درمورد زندگی و خانواده و خوابگاه و اپلای و کنکور ارشد و ...
می‌دونی چی می‌گم؟!!!‌
مثلا من الان واقعا خطرناک می‌دونم که یه دانش‌آموز بیاد با من حرف بزنه یا خیلی از همکلاسیهای دیگه‌م! چون بی‌نهایت آرمانگراییمون رو از دست دادیم و واقع‌گرا شدیم و درواقع تسلیم واقعیت و روزمرگی شدیم و خیلی شاید یاْس آلود باشه نگاهمون به آینده!‌خب این واسه یه دانش‌آموز چیز خوبی نیست اصلا!!‌
نمی‌دونم اصلا طرز نگاه من رو متوجه می‌شید یا فقط جبهه می‌گیرید در برابرم!
به هرحال مهم نیست!‌خیلی وقته که دیگه سعی نمی‌کنم همه آدمارو از خودم راضی نگه دارم.
نگا کن مهسا (لحن کاملا دوستانه) این ک در مورد افراد بدون شناخت قضاوت میشه ـَس ک دوستان رو ناراحت کرده!
خیلی وقت ها بله درسته ولی بعضی وقتها هم این دید اصلا درست نیست.این ک یه دانش اموز یا یک دانشجو صرفا در مورد ی مسئله خاص صحبت کنن مربوط ب جو هستش کاملا.مثلا من تو جمع گروهم 98% حرفام در مورد رباتیکه.تو جمع خونواده 1% هم نیس بخاطر مخاطبامونه این موضوع.و برداشتم این بود ک تاثیر بد میگیریم.خب این تاثیر بد صرفا در جمع دانشجویانه؟
واقع گرایی اینه ک بدونیم داریم چ میکنیم و شرایط رو بسنجیم یا طبق حرف های هر کسی ک میبینیمش تصمیممون و دیدگاهمونو تغیر بدیم؟
مشکل اینه ک خیلی ها توی دوران دانشجویی دغدغه های خیلی مسخره تری نسبت به ما دارن(اگرچه کنکور یه دغدغخ کاملا منطقیه ولی بحث در موردش حتی 2% از زندگی من ب شخصه نبوده) ;;)
عاغا بترسید شوما از اون مامان باباها میشیدا. :D
#بحث در این مورد رو بهتره تموم کنیم برنامه میتینگ هم اعلام میشه و بهرحال کسایی ک بخان و بتونن و بزارن ک بیان.میان!
صرفا یه سوژه جامعه شناسی برای من جور کردین.دستتون هم درد نکنه!#

Reih@neh

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ایران
رشته دانشگاه
زیست شناسی

لطفا یک تاریخ مشخص کنید(روز جمعه)و یک مکان مشخص از چند روز قبل اعلام کنید هرکسی بتونه میاد!اگر بخواهیم همه شرکت کنن نمیشه همه برنامشون یکسان نیس!
من با جداشدن هم موافقم هم مخالف!
مخالفم از این جهت که همه کاربریک سایتن همه مثل همن میخواهین میتینگ بزارین دانشگاه انفدر اردو داره و این که معمولا تومیتینگ های سمپادیا بحث نمیشه بیشتر برنامه تفریحی پس دغدغه های متفاوت دانش اموز و دانشجو نیس!
موافقم از این جهت که تفریح نحوه ارتباط برقرار کردن نحوه معاشرت یک دانشجو با دانش آموز متفاوته!

• لایک
امتیازات: N.Y.M
  • شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

ببینید من بخوام برنامه بگذارم اول باید بدونم کجا میخواهیم بریم و چجوری میخواهیم بریم. چندروز قبلش هم خودم به شخصه میرم اونجا رو چک میکنم. اون روز هم زودتر از بقیه میرم اونجا و جا میگیرم. بعد یک ذهنیتی هم دارم که خب مثلا میشینیم حرف میزنیم یا بازی میکنیم یا مثلا کوهنوردی میکنیم. بعدشم دوستی هم باید داشته باشم که کمک کنه بهم. اکثرا آرمان کمک میکرد بهم تو اینجور موارد و پیش زمینه همه اینا این بود که خودم به شخصه اراده و انرژی لازم رو داشته باشم. حالا این برنامه ها هم کم بودیم الان بخوام برنامه بگذارم باید روی 30 نفر حساب کنم حداقل و برنامه ریزی برای 30 نفر اصن کار آسونی نیست. مثلا مشکلش اینه که شما توی پارک آلاچیقی پیداکنی که ملت جا بشن توش :D

اون موضوع تفکیک هم بیشتر به خاطر کم کردن جمعیت بود !

حالا مشکل اینه که کجا و کی. من میگم شما تا ساعت ۹ شب سه شنبه هرچی پیشنهاد دارید بگید. آخرش من جمع بندی میکنم و اعلام نهایی میکنم که برنامه کجاست. البته اگر پیشنهاداتون اوکی باشه. پیشنهاد هم به این شکل باشه که بگید ۳۰ نفر آدم کجا میتونن چندساعت دورهم باشن و تفریح کنن. حالا یا دورهمی باشند یا اینکه فعالیتی بکنند مثلا کوهنوردی

فاکتورهای قابل توجه
۱. پنج شنبه خیلیا کلاس دارن
۲. جمعه صبح بعضیا آزمون دارن
۳. پنج شنبه سینماها رایگانن و طبیعتا شلوغتر از مواقع عادی
۴. دمای هوا
۵. دسترسی آسان به محل قرار
۶. امکان دور هم بودن اونجا
۷. خلوتی نسبی و دوری از عوامل مزاحم مثل ارازل و پلیس !
۸. امکان فعالیت کردن مثل بازی والیبال
۹. هزینه

مواردی تو ذهن خودمه
۱. پارک ارم
۲. گلابدره - سورتمه تهران
۳. توچال
۴. پارک ساعی!
۵. پارک آب و آتش
۶. آبشار تهران (وسیله نقلیه عمومی چی میره اونجا؟!)
۷. دریاچه چیتگر
۸. پارک قیطریه
۹....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا