• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آموزش گام به گام زیست - جزوه‌ها

• شروع کننده موضوع

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 4.تا چشه یکیم دراد اینومیذارم:x
شهر
اونجایی ک مردمش نمیخوابنو همیشه زندگی درجریانه
مدال المپیاد
شیمیو زیست بود.بد شد زیست...برای ادبی اسم نوشتم آخرم سر جل3 نرفتم...یهو دیدم قبول شدم!!
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه
شناختوساخت سس مایونز(داریم)
خب قرار شده ک اینجا جزوهارو بذاریم...ینی اینجا فقط جزوه میذاریم ولی بحث راجب جزوه و سؤالاتو مشکلات+اصلاح جزوه میره تو تاپیک "آموزش گام ب گام زیست"ک اون زی آدرسشو گذاشتم...
پس اینجا فقط جزوهارو میذاریم...حتی انتخاب جزوه هم تو اون یکی تاپیکه...این که دوتا تاپیک شد ب اصرار مدیر انجن بودش ک صلاح دیدن دوتا تاپیک باشه ب دلیل اینکه اسپم زیاد میشه اگه یکی باشه...
پس سؤالاتو تستاو اصلاح جزوه و انتخاب جزوه برای سری بعدی میمونه برای اونیکی تاپیک...فقط برای اینکه قاطی نشه خواهشا بگین مربوط ب جزوه کدوم درسه...

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,100776.0.html

• شروع کننده موضوع

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
مدال المپیاد
شیمیو زیست بود.بد شد زیست...برای ادبی اسم نوشتم آخرم سر جل3 نرفتم...یهو دیدم قبول شدم!!
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه
پاسخ : آموزش گام ب گام زیست"جزوها"

خب این ایده برای المپیادیا طراحی شده بود...توی المپیاد زیست قبلن یه کاری با همین نام انجام داده بودیم ک متاسفانه بچها همکاری نکردن...اگه خواستین صفه دوم انجمن زیست هستش...اگه همکاری نکنین ب اون روز میوفته ک کسی جدن سود خاصی نمیبره...
اولش بگم:ببخشید دیر شد به یه سری مشکل بر خوردیم...
دوم بگم ک فردا(شایدم امروز بعد از ظهر)جزوه گردش مواد آپلود میشه...میذاریمش اینجا...
سومم بگم ک این جزوه درسته برای المپیاده ولی خیلی خیلی عالیه برای کنکوریا...تمام مطالب کتابو گفته...کلیم عکس بهتر از کتاب داره...عکسای میکروسکوپیش مخصوصا...براتون یه جزوه بدرد بخوره...مطالب کتابو پوشش کامل داده و علاوه بر اون کلی نکات جزئی ک برای فهم کلیا بدردتون میخوره...یه سری از مطالبشم ک اضافس دیگه خودتون میدونین نیازی ب حفط کردنش نیست...
به نقل از King daiMon :
این از بخش 1 آلبرتس...18 صفحه شد با کلی عکسو چنتام جدولو اینا
http://uploadtak.com/images/h815___1.docx
این برای سلولیه...بخش دوم زیست دوم...
بچها اگه نکاتیم دیدین ک اینجا جا افتاده حتما بگین مسلما بدون مشکل نیستش...
یه حالتی داره فراتر از کتاب ولی درحد المپیاد نیست...بین مدرسه و المپیاده...پس نگین سخته و اینا...اگه سمپاد سمپاد بود اینا میشد جزوه بخش دوم مدارس...
یه سری چیزا هستش ک باید اصلاح شه و یا اضافه...من خودم تو تاپیک"آموزش گام ب گام زیست"مینویسمشون یه سریاشونو...شمام اگه نکته و یا سؤالی داشتین ک خوب بود و همچنین مشکلی دیدین یا خودتون یه جارو نفهمیدین تو اون یکی تاپیک بپرسین....
به نقل از King daiMon :
این از بخش 1و2 استنسفیلده...+1 واتسون...10 صفس...چون برای بخش 1 واتسون باید تقریبا80% مطالب بخش2 استنسفیلدو میگفتم گفتم کلا بگم
http://uploadtak.com/images/4794___1__12.docx
اینم برای ژنتیک کلاسیکو ژنتیک مولکولی بودش...راستش مطالب عالی ایو بهتون میده...مخصوصا برای چیزی م3 کراسینگ اوورو نوترکیبیا ک گنگ گفته کتاب درسی اینجا کل فرایندشو گفته...جزوه خوبیه براتون...ولی نکات خیلی خارج از کتابی داره و بیشتر معلوماتتونو زیاد میکنه...ولی چون فصلای مهمی نبودن گفتیم نیازی نیستش ک بچها خیلی وقت بذارن روش برای نوشتن جزوه(باز میل خودتونه اگه خواستی جزوه اینم طراحی میشه)...این میشه بخش6و7 کتاب درسی سال سوم+یه قسمتی از8...ولی برای8 چون خیلی مهمه یه سری جزوه میذاریم دوباره...
شرمنده اینارو داشته باشین امیدوارم ب دردتون بخوره...گردش مواد یه سری مشکل هستش ک داره برطرف میشه یا تا بعد از ظهر دیگه نشد نهایتا فردا آمادسو همینجا میذاریمش...این دوتارو آرمان نوشته بودش یکی از کسایی ک تو این اکانته(البته دو نفریم ولی کساییش جای تامل داشت)...کلن همرو خودش نوشته(این دوتارو)...گردش مواد کلی دوست کمکمون کردن ک دست همگیشون درد نکنه...کار نظارت و یافتن غلطای اونم الان نمیگم و درکل الان داریم اسامیه بچهاییو ک کمک کردنو مینویسیم...
پس دوباره میگم:تست یا سؤال بدرد بخور یا نکته ویا اشکال تو جزوه و اشکالای خودتونو تو این تاپیک نپرسینو تشکرا هم با پی ام انتقال بدین...اینا جاش تو تاپیکه"آموزش گام ب گام زیست شناسیه"نه اینجا ک برای جزوهاس...(البه مدیران دستور اکید روی این موضوع داشتن)
بچها اینارو pdfنکرده بود...منم همون پستو نقل قول کردم...wordهستش ک فک کنم حجمش بیشتره...امیدوارم خوشتون بیادو مشکلی تو دانلودش نداشته باشین من همین الان امتحان کردم مشکلی نداشت...
آها راستی جزوه گردش مواد زیاد شد ولی درحد لالیگا شدش...ینی گردش موادو یه جورایی از تمام کمک درسیاهم بهتر گفتیمو برای رفع ابهاماشم سعی کردیم از کتابای دانشگاهی کمک بگیریم...اون فرمتشpdfهستشو ایشالا اونم میذاریمش امروز یا فردا...
بخونین ایشالا همتون یه رتبه عالی بیارین سال دیگه...
برای جزوه بعدی چون وقت تنگه از همین امروز تو تاپیکه دیگمون نظرسنجیو ایجاد میکنیم و در وهله اول برای اینکه از چ پایه ای جزوه نوشته شه رای میگیریم و بعد فصلاش...

• شروع کننده موضوع

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
مدال المپیاد
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه
پاسخ : آموزش گام به گام زیست - جزوه‌ها

خب بچها داستانیی داشتیم سر این جزوه...
ینی ماک خواستیم ببریم آپلودش کنی دیدیم نیستش...ینی پاک شده بود تو اون عمل PDFکردن...
حالا بهرحال با زحمات بسیار زیاد ایشون آماده شد... http://www.sampadia.com/forum/index.php?action=profile;u=9759 (البته من باایشون فرق میکنم...)
تا جایی ک میدونم دوباره از رو همون دستنوشته ای ک داشتن نوشتنش(ینی با همون اولیه ک پاک شد مو نمیزنه)...ولی فقط هنوز گیاهیشو نرسیدن کامل کنن...فعلا این ت سر گیاهیشه...ب من گفتن پس فردا گیاهیشم حاضره...
http://s1.picofile.com/file/7888311612/%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4_%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AF.zip.html
لینک نظرسینجیم هنوز تغییر نکرده...ولی بچها خواهشا بگین ک 1.شرکت میکنین تو نوشتن جزوات...2.موافقین بااینکه یهو2بخشو باهم تعیین کنیم بسپوریم دست2تا گروه تابنویسن...اینطوری یکیش کوتاه باید بشه یکیش زیاد

morche kocholo

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
دهدشت
پاسخ : آموزش گام به گام زیست - جزوه‌ها

من نمیتونم دانلود کنم. چی کنم؟ =(( =(( :((

بالا