• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چرا مارک؟

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام
پاسخ : اگر لباس من مارک نباشه در و همسایه چی میگن؟!

چقدر براتون مهمه که لباستون مارک باشه؟
هیچی!.. همینکه ساده و شیک باشه و باب میل خودم کافیه!
اینطوری سطح کلاس و پرستیژتون میره بالاتر؟باشخصیت تر به نظر میرسین؟
نه.. اگه قراره با یه لباس شخصیتمون بره بالا پس بعد از در اوردنش هم ادم بی شخصیتی میشیم!
وقتی لباستون مارکه با وقتی که نیست حستون فرق میکنه؟
نه لباس لباسه دیگه!
چقدر به اجناس مارک که تو ایران هست اطمینان دارین؟
هیچی!!!
آیا کالاهای مارک دار ارزش هزینه ای که بابتشون میپردازین دارن؟
اگه واقعا مارک اصل باشه و جنسشم عالی! اره چرا که نه؟!
نمیشه از اون پول استفاده های بهتری کرد؟
بالاخره هر کس یه دیدی داره دگ!
چند وقت پیش یه مستند دیدم دم یه فروشگاه بزرگ مخصوص پوشاک یه مارک خاص با کسی که بار آورده بود مصاحبه میکردن میگفت اینا رو میبریم ناصرخسرو! مارکشو میچسبونن میاریم اینجا و تو همون مستند بود که یه پسر جوونی گفت اگه لباسام مارک دار نباشن در و همسایه چی میگن؟!
ادمی که تو فاز مارکو اینا باشه خودش جنسو میشناسه! گول اینا رو نمیخوره!
و درو همسایه ها خیلی چیزا میگن! .. لباست مارک باشه یه چیز میگن نباشه یه چیز دیگه.. در دروازه رو میشه بست اما دهن مردمو نه!.. تو واسه ی درو همسایه لباس نمیپوشی که بعدش بخوای بابت مارک بودن یا نبودنش از اونا شرمنده شی یا نگران نظرشون باشی!!

mahsun

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

یه نظره فقط: وقتی کسی واقعا چیزی نداشته باشه که بهش اعتماد به نفس بده یه لباس مارک هم میتونه بهش کمک کنه..

اصلا حرف مردم چه اهمیتی داره. آدم اگه بخواد به حرف مردم توجه کنه باید بره بمیره ... چون هر ننه قمری یه چیزی پشت سرت میگه...
لباس فقط باید متناسب با شخصیت و موقعیت باشه. اینا فقط نظر من بودن...

biogirl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
مدال المپیاد
:|
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

خو بذا هرچي ميخان بگن :-"

مهم اينه لباس به آدم بياد!اصن لباس نه هرچي...اينكه قشنگ باشه و به آدم بياد مهمه ديه...اگه اينطور نباشه همون بمونه تو ويترين مغازه سنگين تره :)

اينكه مثن خاله بابابزرگ عمه مدير دختر همسايه قبلي عموم اينا در مورد لباس من چي ميگه كه واااااي ديدي فلوني مارك نپوشيده،دليل نيس من برم پولمو حروم كنم واسه لباسي كه ميدونم ميمونه تو كمدم فقد :-"

لباس مارك خوبه به جاش...وقتي برازنده آدم باشه...

اساسن من اگه كسي حرفي زده در مورد لباسم يا هرچيز ديه در زندگانيم بدون اينكه ازش نظر بخام خيلي شيك تو چشاش نگا ميكنم ميگم:يادم نمياد در مورد فلان مورد نظرخواهي برگزار كرده باشم تازه از شمام دعوت كرده باشم :-"

بي خيال حرف ملت بابا

خودمو عشقه x:

Analia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد/تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

کسی که بخواد از آدم بدگویی کنه،کار خودشو میکنه...
حالا لباس نباشه یه چیز دیگه

مهم اینه که آدم خودش باشه

raha1994

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشكي

Realy???!!!
والا تو شهر ما که از این خبرا نیس!
واس خودمم صرفا نظر خودم مهمه واقعا مارک یا غیر مارک واسم فرق نداره مهم زیباییه و اینکه با شخصیتم بخونه...

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

مارکی که خودش حفظ میکنه 6ماه بعد هم زیبایی اولش داره به هر چیز دیگه ای ترجیح میدم ولی غیر مارک این طوری هم داریم که گزینه های پسندیده این
شما مارک بگیر چندتا پشت هم ببین تا کی هم تنوع داره هم کارایی. البته بازم بگم هر مارکی این طوری نیست

در دهن مردم هم نمیشه بست در و همسایه مگه قرار لباس من بپوشن؟! نظرشون چ گره ای از کار بشریت باز میکنه!

Analia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد/تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

واقعا!
تصن مارک اونقد مهم نیست

مهم اینه که لباس شیک و مناسب باشه

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

خب لباس آدم مهمه.......منم سعی میکنم لباس خوب بپوشم....شاید گاهی مارک معروفی نپوشم اما خب رو لباسم حساسم

shiz

HanieH
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نشد :-<
رشته دانشگاه
نرم افزار

تن ادمی شریف است به جان ادمیت

نه همین ، لباس زیباست نشان ادمیت

deniz_nabege

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب

می گویند روزی بهلول را به مهمانی دعوت کردند. بهلول با لباس کهنه و مندرس به آن مهمانی رفت و در صدر مجلس نشست. مهمانها یکی پس از دیگری وارد مجلس شدند و آنقدر به بهلول گفنتند : "یک خرده پایین تر، یک خورده پایین تر" تا بهلول دم در نشست و روی کفشهای مهمانها غذا خورد.
بعد از چند روز دوباره بهلول به همان مجلس دعوت شد . این دفعه لباس نو و تازه ای عاریت گرفت و به تن کرد و به مهمانی رفت. از همان اول خودش دم در نشست. اما هر کس از در وارد می شد نگاهی به او می کرد و می گفت: " آقا بهلول چرا اینجا نشسته ای؟ یک خرده بفرمایید بالاتر. " آنقدر بفرمایید بالا، بفرمایید بالا " تکرار شد تا موقع شام خوردن، بهلول در صدر مجلس قرار گرفت.
آستین نو بخور پلو
وقتی شام آوردند و غذاهای الوان را چیدند و همه مشغول غذا خوردن شدند، بهلول آستین لباسش را در بشقاب پلو کرد و مرتب می گفت: " آستین نو بخور پلو " حاضرین مجلس تعجب کردند و از او پرسیدند : " این چه کاری است که می کنی؟ آخر مگر آستین هم غذا می خورد؟ " بهلول در جواب گفت: " من همان شخصی هستم که فلان شب اینجا مهمان بودم و کسی به من اعتنایی نکرد و ناچار دم در غذا خوردم . حالا هم این تشریفات مال من نیست بلکه مال لباس من است و جا دارد که بگویم : " آستین نو بخور پلو " عاقلان مجلس از کرده خود شرمنده شدند و بر شیرین کاریهای بهلول آفرین گفتند.

به نظر منم لباس نشان شخصیت یک فرد نیست ولی تو جامعه هم باید همه جا لباس مناسب پوشید

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

اینطوری نیست که شما لباس نا مرتب بپوشید و از دیگران توقع داشته باشید که رفتاری با شما داشته باشند که اگر یک لباس مرتب می پوشیدید.

پوشش هر فرد نشون دهنده سطح زندگی اون فرد هست. مسلمن چشم ادم ها به سمت فردی با لباس مناسب تر میره.

طبیعی هست که اگه لباس بهتری بپوشید مناسب تره. پوشیدن لباس های مارک خیلی معنی نداره. چون تا وقتی که شما تی شرت نپوشید معمولن مارک لباستون معلوم نمیشه!

ولی لباس هایه خاصی وجود دارن که به خاطر جنس پارچه و نوع دوختش معروفن.

ببینید لباس های مارک دار لباس های گرون تری هستن و لزومن هر کسی از پس خریدشون بر نمیاد.

ولی خب بعضی از لباس هارو بهتره حتا کمی گرونتر بخرید ولی از تولید کننده های معتبر تر بخرید تا از کیفیتش مطمین تر باشید.

مثلن وقتی یک شلوار لی می پوشید توقع دارید که دسته کم تا دو سال این شلوار در تمام شرایط دووم بیاره!!!

خب بدیهیه که اون موقع به مدل های کلاسیک تر شلوار های لی حالا لیوایز یا دی اند جی یا چیزی مشابه.

ولی برای لباس های روزمره مثلن میشه از زارا یا سی اند ای یا اچ اند ام. یا فروشگاه های این مدلی که لباس ها با قیمت کمتر و معمولن کیفیت مناسب دارن خرید.

مدل پوشیدن لباس از مارکش مهم تره.

ستی

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

مهم اینه که چقدر کار کنه چقدر قشنگ باشه!
باقیش اصن مهم نیس!!
در و همسایه بخان فک کنن لباستم مارک باشه فکرشونو میکن که چرا مثلن فلان مارکو میپوشه به درد نمیخوره فلان مارک.چرا اون یکیو نمیخره و....

ولی خدایی کفشو باید مارک گرف !!!حداقلش اینه که یه ماه یه بار نمیری کفش بخری دیگه:D

سلبچ

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی

به نقل از h@n!eh :
تن ادمی شریف است به جان ادمیت

نه همین ، لباس زیباست نشان ادمیت
من واقعا با این حرف موافقم.البته نه اینکه لباس مهم نیست ولی انسانیت اصله!!!

shiz

HanieH
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نشد :-<
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از kimia_soleimani :
من واقعا با این حرف موافقم.البته نه اینکه لباس مهم نیست ولی انسانیت اصله!!!

این که حتما

ولی این بیشتر واسه اونایی ک زیر خط فهمن و فقط ب ظاهر توجه میکنن

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از h@n!eh :
این که حتما

ولی این بیشتر واسه اونایی ک زیر خط فهمن و فقط ب ظاهر توجه میکنن

ببینید ما داریم تو عالمی زندگی می کنیم که همه شکل ادم توش هست. ظاهر هم به شدت اهمیت داره. حالا هی بیا و بگو تن ادمی شریف است یا نیست!

در کل شما اگه برای یک مصاحبه ی کاری برید و لباس مناسبی نپوشید ولی اصلن خدا باشید باز هم به احتمال زیاد شمارو تو اون اداره راه نمیدن که حالا بخواید برای کار قبول بشید یا نه.

لباس خیلی مهمه و یک انسانی که برای شخصیت خودش احترام قایله باید لباس مناسبی هم بپوشه. ( لباس مناسب منظورم کد لباس هست. یعنی برای بعضی مراسم شما لازمه یک کت شلوار حتا شاید به شدت گرون داشته باشید یه دونه کفایت می کنه. و برای بعضی مراسم نه اصلن لخت برید. لباس بپوشید مسخرتون می کنن. ) هر جایی یه کد لباس خاصی داره. رنگ و طرح لباس هم مهمه. کسی برای پول پارتی مثلن با کت شلوار نمیره با مایو میره. و حوله.

melika74

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
SBUK@
رشته دانشگاه
Software Engineering

مهم نیست چی میگن..... ^-^

Dr.irani

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران فهلا

در همسایه بیان جلو ببینم چی میگن؟؟ :-w :D

sadism

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

مگه واسه درو همسایه زندگی میکنیم =))

lost-inside

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک تهران
شهر
تهران

به نقل از Marjan.N :
چقدر براتون مهمه که لباستون مارک باشه؟ اینطوری سطح کلاس و پرستیژتون میره بالاتر؟ باشخصیت تر به نظر میرسین؟ وقتی لباستون مارکه با وقتی که نیست حستون فرق میکنه؟ چقدر به اجناس مارک که تو ایران هست اطمینان دارین؟ آیا کالاهای مارک دار ارزش هزینه ای که بابتشون میپردازین دارن؟ نمیشه از اون پول استفاده های بهتری کرد؟
چند وقت پیش یه مستند دیدم دم یه فروشگاه بزرگ مخصوص پوشاک یه مارک خاص با کسی که بار آورده بود مصاحبه میکردن میگفت اینا رو میبریم ناصرخسرو! مارکشو میچسبونن میاریم اینجا و تو همون مستند بود که یه پسر جوونی گفت اگه لباسام مارک دار نباشن در و همسایه چی میگن؟!

اینکه واسه‌ت خیلی خیلی مهم باشه که لباست مارک دار باشه یا نه، یعنی شخصیتت انقدر وابسته به مارک لباسته که اگه اون نباشه تو هم شخصیتت زیر سوال بره! به کل یعنی بدونِ شخصیت و اعتماد به نفس ِ درونی.

× اون پسره می‌ترسیده دیگه خواستگار گیرش نیاد :))

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

دوستان البته نمیشه هم گفت که من هرچی بخوام میپوشم،
مثلا یه لباس پاره پوره،صدسال نشسته و ماشالا بدبخت و بیچاره شده رو شما میپوشید و میگید،
درو همسایه غلط کرد!!
میخواد چی بگه بهم؟
نمیشه گفتم که هر لباسی رو میشه پوشید، بالاخره ما در جامعه هستیم، لباس هم میشه گفت تاثیر در چگونگی نظر دیگران راجع به ما داره :-"

بالا