• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پایان خودتان را بسازید

• شروع کننده موضوع

Madmazel Fairy Tale

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـ/̵͇̿̿/'̿'̿̿̿ ̿ ̿̿ ½
شهر
Minsk
دانشگاه
BSMU
رشته دانشگاه
پزشکی
حتما حداقل یک بار یه فیلم از کتیگوری ِ No Ending Movies یا همون فیلم های بی پایان دیدین. شاید بعضی هاشون از ذوق نویسنده باشه اما بعضی هاشونم واقعا میتونه از فقدان خلاقیت نویسنده باشه.

اینجا هر کس فیلمی رو دیده که پایان نداشته رو با ذکر خلاصه ی فیلم پایان مورد نظر خودش رو بگه. البته بقیه هم میتونن نظرشون رو راجع به پایان فیلم همدیگه بگن یا پایان خودشون رو پیشنهاد بدن

یه سری سریال هم داریم که هنوز آخرش پخش نشده و یا هنوز در حال ساخته ، من نظرم به Vampire Diaries نزدیک تره :Dلطفا از همین شروع کنین . فک کنم خیلیاتون دیدینو نظرای جالبی دارین

سپيده

3pide gh :-"
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشكي گيلان
رشته دانشگاه
پزشكي
پاسخ : پایان خودتان را بسازید

بنظر من اخرش این میشه :> الینا دیمنو انتخاب میکنه (که فلا هم نشون داد ) و استفن هم نجات پیدا میکنه حلا به هر نحوی و از یه نفر دیگه خوشش میاد :| و همه به زندگی خوش در کنار هم ادامه میدن :))

• شروع کننده موضوع

Madmazel Fairy Tale

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
Minsk
دانشگاه
BSMU
رشته دانشگاه
پزشکی

هولد آن بابا اینجوری که نه. :D با جزئیات و دقیق. میخوام فیلم نامه بنویسین ناسلامتی!

نمسیس

کاربر فعال

اخر فیلم استفن میبینه این همه مدت توی کما بوده توی یه تصادف رفته بوده کما و کلی مردم و علاف کرده بوده

• شروع کننده موضوع

Madmazel Fairy Tale

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
Minsk
دانشگاه
BSMU
رشته دانشگاه
پزشکی

کسی هم مث من فک میکنه که کارگردان بزورمیخواد کاترین رو به استفن بندازه که تعادل الینا با دیمن برقرار بشه ؟ :)) با یه استراتژی ِ دخترای خوب عاشق پسرای بد میشن و دخترای بد عاشق ِ پسرای خوب میشن مواجه خواهیم شد احتمالا :-"

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره ی زیست دوره هجده و طلای دوره نوزده

به نقل از ●مادمازل● :
کسی هم مث من فک میکنه که کارگردان بزورمیخواد کاترین رو به استفن بندازه که تعادل الینا با دیمن برقرار بشه ؟ :)) با یه استراتژی ِ دخترای خوب عاشق پسرای بد میشن و دخترای بد عاشق ِ پسرای خوب میشن مواجه خواهیم شد احتمالا :-"
آره احتمالا میخوان این کارو بکنن ، حالا که کاترین معلوم نیست مرده یا نه !
ولی یه چیزی ، تعریفتون از خوب بودن چیه ؟ مثلا الینا خیلی خوبه؟ یا حتی استفن ؟ اسم دیمن همش بد در شده :-"

بالا