• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

صندلی داغ نفرات برتر کنکور سراسری-فاطمه محمّدی-هنر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

-zarA-

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هـنرستانمـوטּ
شهر
اصفهــاטּ
دانشگاه
هنر اصفهــاטּ
رشته دانشگاه
طراحی صنعتـی
پاسخ : صندلی داغ نفرات برتر کنکور سراسری-فاطمه محمّدی-ه

سـوالی بود مثلـا :D

خـب منـبع واسـه کنکـور هنـر ؟؟

یعنـی چـیا بخـونم؟؟

بعـد تـو از کـی ب فکـر کنکـور بـودی؟؟

Billy the kid

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 | آموزشگاه هنری میدیا
شهر
تهران.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از •˚•˚•ȤąĦƦą•˚•˚• :
سـوالی بود مثلـا :D

خـب منـبع واسـه کنکـور هنـر ؟؟ همونایی که سازمان سنجش اعلام کرده به علاوه ی منابع آزاد. از منبع آزادا مهمتریناش دایره المعارف رویین پاکبازه و کتابای مرجعی مثل هنر در گذر زمان( هلن گاردنر) یا سی و دو هزارسال تاریخ هنر( فردریک هارت) یا تاریخ هنر ِ ارنست گامبریچ یا فرهاد گشایش.

یعنـی چـیا بخـونم؟؟

بعـد تـو از کـی ب فکـر کنکـور بـودی؟؟ از مرداد ِ پارسال

mr wayne

کاربر
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Auschwitz
سال فارغ التحصیلی
94

سلام

اگه کسی‌ قبل از پیش دانشگاهی هیچ مطالعه‌ای نداشته باشه برایِ کنکور هنر و کلا صفرِ کلوین باشه، می‌‌تونه تو یک سال این همه کتاب رو تموم کنه و نقاشی دانشگاه تهران قبول شه؟

به نظرِ شما بهترین آینده‌ای که یه نقاش می‌‌تونه داشته باشه چیه ؟ :D

ممنون

Billy the kid

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از Nf-Uchiha :
سلام

اگه کسی‌ قبل از پیش دانشگاهی هیچ مطالعه‌ای نداشته باشه برایِ کنکور هنر و کلا صفرِ کلوین باشه، می‌‌تونه تو یک سال این همه کتاب رو تموم کنه و نقاشی دانشگاه تهران قبول شه؟

به نظرِ شما بهترین آینده‌ای که یه نقاش می‌‌تونه داشته باشه چیه ؟ :D

ممنون
آره. اگه به اندازه کافی اشتیاق داشته باشه و مثل ِ آدم کاری رو که مشاورش بهش می گه انجام بده و در حد خوبی درس بخونه.

بهترین آینده اش اینه که بشه فرانسیس بیکن که یه انگلستان بود و یه بیکن. یا بشه رامبراند که یه هلند بود ( و هست) و یه رامبراند.( حتی یه دنیا و یه رامبراند. بله اینجا میزان ارادت ما به رامبراند مشخص می شه)

ولی کلا نقاشی چیزی نیست که بخوای برای انجام دادنش تحصیلات آکادمیک داشته باشی. نمی گم که دانشگاه بد است، می گم وقتی که رفتی دانشگاه، جدای ِ از کار هایی که برای اون باید انجام بدی، باید خــــــیــــــلی زحمت بکشی و کار کنی. باید جون بکنی تا بتونی یه نقاش بزرگ بشی. رشته های هنر های زیبا( فاین آرتس منظورمه) بر عکس ِ چیزی که ازشون می شنوی، پول توش هست. ولی یه نفر باید استعداد، علاقه و پشت کار ِ یه فاین آرتیست شدن رو داشته باشه.

علی کوچولو!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 2
شهر
شيراز
سال فارغ التحصیلی
94

بيلي!
گقتي مشاوره! نه؟ خوب الان من رفتم پرس و جو كردم گفتن ميديا n ميليون تومن داره ميگيره بعد اگه من اين پوله رو داشتم اصلا ادامه تحصيل نمي دادم :D :D :D (به جان خودم!!!)
الان مشاور از كجا بياريم ما؟ [-o< :| {-8 كتاب مشاوره داريد شما؟ لطف ميكنيد بگيد چي بود تا استفاده كنيم؟ /m\

كلا شما نترسيديد در مسير كنكورتون؟ مثلا من الان ميترسم هرچي بخونم بازم نتونم رتبه خوبي بيارم، چون يه نفر بود ميديا ميومد و خيلي ميخوند(اين جور به نظر ميرسيد) بعد اين رتبش شد حدود 600 رفت غير انتفاعي :O #-o

اگه مشاوره هم بديد به بچه هاي سمپاديا برا كنكور (مثل همين كنكوري هاي سال nm !) جميع كاربران سمپاديا ممنون و مشكر شما ميشن!

درود بر شما!
علي كوچولو!

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

سلام
تيريك...(ه خاطر رتبتون)
خوب اگه يكي مثه من كه سال اوله از سال چندم دبيرستان بهتره بره رشته ي هنر (چرا كه خودتون گفتيد كه بهتره خصوصيامون قوي بشه)
~X( ~X( ~X(

Billy the kid

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از علی کوچولو! :
بيلي!
گقتي مشاوره! نه؟ خوب الان من رفتم پرس و جو كردم گفتن ميديا n ميليون تومن داره ميگيره بعد اگه من اين پوله رو داشتم اصلا ادامه تحصيل نمي دادم :D :D :D (به جان خودم!!!)
الان مشاور از كجا بياريم ما؟ [-o< :| {-8 كتاب مشاوره داريد شما؟ لطف ميكنيد بگيد چي بود تا استفاده كنيم؟ /m\

كلا شما نترسيديد در مسير كنكورتون؟ مثلا من الان ميترسم هرچي بخونم بازم نتونم رتبه خوبي بيارم، چون يه نفر بود ميديا ميومد و خيلي ميخوند(اين جور به نظر ميرسيد) بعد اين رتبش شد حدود 600 رفت غير انتفاعي :O #-o

اگه مشاوره هم بديد به بچه هاي سمپاديا برا كنكور (مثل همين كنكوري هاي سال nm !) جميع كاربران سمپاديا ممنون و مشكر شما ميشن!

درود بر شما!
علي كوچولو!
بالاخره هر چی یه قیمتی داره دیگه. میدیا تو این سیزده سالی که از تاسیسش می گذره، هفت سال رتبه یک داشته و دوازده سال رتبه یک رقمی. امسال هم که رتبه های یک، چهار، پنج، شش، هفت، هشت و ده و ... مال ِ میدیا بوده.
کتاب مشاوره؟! ما از این قرتی بازیا نداشتیم! من صرفا از کمک اون مشاوری که آموزشگاه برام تعیین کرده بود استفاده می کردم.
بعدش دیگه والا نمی دونم از کجا می تونی مشاور گیر بیاری!

خیلی می خوند و رتبه ش شیشصد شد؟؟؟؟!!!! جل الخالق! می دونی رتبه شیشصد تو هنر یعنی چی؟ اگه همه درس هات رو صفر بزنی، یه چیزی حدود هشصد، نهصد می شی! همون طور که گفتی حتما به نظر می رسید که درس می خونده به احتمال زیاد. یا اینکه اشتباه داشته درس می خونده( که با سیستم میدیا بعیده که نفهمیده باشه داره اشتباه درس می خونه!) یا سر جلسه کنکور یه اتفاقاتی براش افتاده.
بالاخره ترس و اضطراب که وجود داره، ولی اگه بدونی که راهی که داری می ری درسته و تلاشت رو بکنی، اون چیزی که ازش ترس داری پیش نمی آد.

یعنی چه جور مشاوره ای؟ تا الآن که هر سوالی پرسیدی راهنماییت کردم.

Billy the kid

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از star girl :
سلام
تيريك...(ه خاطر رتبتون)
خوب اگه يكي مثه من كه سال اوله از سال چندم دبيرستان بهتره بره رشته ي هنر (چرا كه خودتون گفتيد كه بهتره خصوصيامون قوي بشه)
~X( ~X( ~X(
من میگم سه سال دبیرستان رو ریاضی یا تجربی بخونه، از پیش دانشگاهی بره هنر. من گفتم که توی هنر عمومیا خیلی مهم ان و کمتر کسی پیدا می شه که هم رفته باشه هنرستان و هم عمومیاش قوی باشه، چون بچه های هنرستان ادبیات و عربی سوم دبیرستان رو نمی خونن در صورتی که توی کنکور ازشون سوال میاد.
برای اختصاصیا هم نباید نگران چیزی باشید. با کار و کوشش(!) توی سال پیش دانشگاهی راحت از پسش بر میاین.

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

سلاااااام !
اول تبریک ب شدت >:D<
من رشته هنر رو خیلی دوست دارم ولی میخوام در کنار کنکور تجربی هنر هم کنکور بدم :D ب نظرت میشه رتبه بیارم تو هنر ؟

Billy the kid

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از جــــــــــــلاد لـــــاغر :> :
سلاااااام !
اول تبریک ب شدت >:D<
من رشته هنر رو خیلی دوست دارم ولی میخوام در کنار کنکور تجربی هنر هم کنکور بدم :D ب نظرت میشه رتبه بیارم تو هنر ؟
خیر، نمی شه. چون هر دو کنکور به اندازه کافی سخت هستند که برای یکی هر چی بخونی، کم هم باشه.

sadafak

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

خیلی خیلی ممنون از همکاریتون :) تاپیک قفل میشه اگه سوال دیگه‌ای جز سوالات قبلی بود تو پ.خ ازشون بپرسین

• لایک
امتیازات: farz
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا