• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاطرات سوتی‌ها

Elahek

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 7
شهر
تهران
پاسخ : سوتی‌ها

شوهر خواهرم خیلییی فوتبالیه، و برعکس خواهرم که تقریبا هیچی از فوتبال نمیدونه :D، یه بار نمیدونم دقیقن چه تیم هایی باهم بازی داشتن، که مثلن خواهرم اومد بگه

که آره منم باهات همراهی میکنم و بازی فوتبال رو میبینم و نتیجه رو دنبال میکنم و این حرفا.. 8->

بازی تموم شد. نیکو (خواهرم) حس میکرد الان منبع اطلاعات فوتبالیه! B-) حین بازی هم هرچی سوال داشت از شوهر خواهرم پرسید.

بابام یهو اومدن و پرسیدن: امید (شوهر خواهرم) نتیجه بازی چی شد؟

خواهرم با اعتماد به سقف، مصمم و با صدایی بلد و رسا داد زد: 0- هیچ به نفع بارسلونا! :))

اعضای خانواده متوقف نمیشدن از خنده :)) :)) :))

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

دبیر هنر رفتن پاتخــته و میخواستن یه چیزی رو ذکر کنن این وسط خودکارم وسطشون بود ایشون نوشتن "خوکادرو...."من خـانم ببخشید خودکار دیگه بار دوم برای اصلاح نوشتن"خودکادر..."من خانــم.. :))
اون :| :))

pegah.nodet

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
حسابداری - Finance

من واسه یکی از درسام از اول ترم سر کلاساش مقاومت کرده بودم نمیخوابیدم جزوه مینوشتم ، همین جزوه رو آخر ترم گذاشتم انتشارات ملت کپی کنن شاد شن ، ولی خب جزوه ای ک بین خواب و بیداریو وسط چرت و پرتایی ک میگیمو بازیایی ک میکنیم نوشته شه مسلما دیگه اشتباهات لپی داره حداقل!
اون وقت من یه جایی نوشته بودم "اطلاعات مالی باید افشای مناسب داشته باشه و ویژگی کیفی بیان صادقه را دارا باشند وگرنه باعث _گمنام_ شدنِ استفاده کنندگانِ صورتهای مالی میگردد"
اون وقت الان واضحه ک منظوم "گمراه" بوده درواقع
بعدا یکی از کسایی ک کپی کرده بهم زنگ زده بود داشت میپرسید ینی اگه بیان صادقانه نباشه اون نویسنده هه گمنام میشه دیگه بهش اجازه فعالیت و اینا نمیدن؟ ;;) بیچاره فک کرده بود این جمله خیلی مفهومیه رفته بود تو عمقش چ تفسیرایی کرده بود :))
تهشم قانع نشد گفت نه این حتما ی منظوری داشته
اومدیم ثواب کنیم فک کنم ملت این چرت و پرتا رو سر امتحان بنویسن یه عمر نفرین پشت سرمه :))

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

- نمودار تابع وقتی پیوسته‌ست که سوراخ نداشته باشه ؛ این رو ریاضیدانان بی ادب تعریف کردند. :-"

biogirl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
مدال المپیاد
:|
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

دیروز بابام داره اخبار گوش میده درباره این اسرائیل و اینا میگف :-"

خواهرم اومده میگه:اه اصن این نتیامین یوهو(ترکیب بنیامین و نتانیاهو ;)) :D)کیه آخه؟

هیچی دیگه بچه اومد قاطی سیاست شه مثن،زد اسم طرفو ناکار کرد :-" :-" :-"

lovesky

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فیزیک

یکی از بچه ها به معاون گفته بود که وااای چقدر مقنعتون خوش رنگه با رنگ چشماتونم که ست شده خیلی ازش خوشم میاد به بچه ها هم گفتم من اگه یه روز خونه بخرم حتما کابینتامو این رنگی میکنم. معاون :|
اومده پاچه خواری کنه اسکی رفت :|

آتوسا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

دیشب توی تالار بودیم واسه مراسم ختم،یکی از بچه های فامیلمون(کوچیکه) رفت پیش یه پسره و باهاش حرف میزد که اتفاقی منو دید و باهام بای بای کرد(کلا آخه با بچه ها خیلی جورم)بعد منم شروع کردم به بای بای کردن و دست تکون دادن که یهو پسره سرشو بالا آورد و منو نیگا کرد فک کرد دارم براش دست تکون میدم بدبخت خجالت کشید سرشو انداخت پایین!
شانس آوردم غیر خودش کسی ندید! ‏D‏:

saraxcen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
اینستاگرام

اقا ما یه رفیقی داریم این بدون کیف لوازم آرایش و گوشی ش کلا مدرسه نمیاد بعد معلم مون برداش بهش گفت کاراتو بریز رو فلش برام بیار برداشته میگه ما اجازه نداریم فلش بیاریم مدرسه
درجواب این افراو باید چی گف؟؟؟

samira16

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
ندارم :-"
دانشگاه
دانشگاه گلستان-گرگان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

سال اول بودیم امتحان ترم مطالعات داشتیم بعدش جواب یه جای خالی میشد "گونه های اجتماعی". یه همچین چیزایی...
بعد من میخواسم به یکی این کلمه رو برسونم هرچی میگفتم گونه ی اجتماعی متوجه نمیشد آخر با انگشتم اشاره کردم به گونه َ م بعد:
دوستم:بوس کنم؟ :-/
من: #S-:
مراقب: ^-^ :))

Noo$hin

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
تلگرام
اینستاگرام

معلم هندسه:بچه ها دیگه مِشکالی نیست.

خوشم می آد هیچ کس جز خودش نخندید و تازه پیشنهاد کرد که سوتی های معلم ها رو گوشه ی دفتر هامون بنویسیم،چون خودش که حالا بعد از 70،80 سال-عین حرف خودشه-دفتر هاشو ورق می زنه خیلی :)) می شه.

K.A

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
تيزهوشان مرند
شهر
مرند

معلم فيزيكمون وختي مي بينه داريم حرف مي زنيم تو كلاس، ميگه: رديف آخر دوم وسط اول آروم ! ببخشيد دارين حرف مي زنين!!!!! :|
همون معلممون يه بار مي گفت بچه هاا حالا كي مي تونه بياد فرمولايي كه نوشتمو دوباره از اول بنويسه توضيح بده؟؟؟ همه كه انگاري قبلا هماهنگ كرده بودن گفتن : شما!!!!!
يه بار معلم مطالعاتمون مي خواست يه مثال بزنه كه نشون بده مسئله واضحه. گفت: مثلا مگه نه اين كه ما دماغامون دو تا سوراخ داره؟!!!!!!!!!!!!!! =)) هيچي ديهههههه. كلاس رف رو هوا!!

shamim1378

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Frz2
شهر
Isf

این ک میگم واسه خودم اتفاق نیفتاده یکی از دوستام واسش این اتفاق افتاده :D
برا خواهرش خواستگار اومده بعد اشپز خونشون پرده داشنه از این کرکره ای ها
این پشت پرده داشته پسره رو بر انداز میکرده چشمتون روز بد نبینه یهو پرده ول میشه :))
همه سرا برمیگرده یهو :O
این دوست ما ^#^
خانواده دختره X-(
خانواده پسره :))

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

الان دوتا صفحه ارسال پیغام خصوصی واسه جواب دادن به دوتا پ.خ باز کرده بودم یکیش دختر بود یکی پسر. :-"
خب اومدم به دختره جواب دادم:Of course dear :)) بعد ارسالو زدم و رو صندلی که نشستم یه نگاه به گیرنده پیغام که انداختم دیدم پیامه رو فرستادم واسه پسره ;;)
آخه dear اون وسط چه کار میکرد مهرانه؟ ;;)

آتوسا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

رفته بودیم مهمونی از در که وارد شدیم شروع کردم به سلام واحوال پرسی و دست دادن که تقریبا یه ردیف که میشد دایی و عمو و پدربزرگ وخودم و مامانم و(افراد محرم) ... دست دادم همین طور پیش میرفتم و دست میدادم که بدون اینکه سرمو بلند کنم و ببینم یارو کینه دستمو دراز کردم که دیدم دستم رو هوا موند سرمو آوردم بالا دیدم اوه اوه پسر دایی فوق مذهبی مامانمه!تو فکر چاره بودم که دیدم زنش کنارش واستاده که دستمو کج کردم سمتش حالا از شانس من زنش هم با یه دستش داشت با گوشی می حرفید و دست دیگش هم بچه بود خلاصه انقد نگه داشتم که بدبخت با اون دستی گوشی دستش بود دست داد بهم
الان با خودش میگه چه واجب بوده دست دادن ولی همه یه لبخند رو لباشون بود و به سوتی من می خندیدن!اه اه تا من باشم سرمو نندازم پایین ‏‎|‎‏:

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

بابام بادمجون خريده بود ، شسته بودتشون،سرخشونم كرده بود
بعد به مامانم گفت كه بياد برامون كشك و بادمجون درست كنه
مامانمم گفت خودت درست كن
يهو بابام با يه لحن طلبكار و عصباني برگش به مامانم گفت:خودم بخرم،خودم بپزم،خودمم بخورم؟؟؟ L-:
مامانمم گفت نه خودت نميخواد بخوري،ما ميخوريم =))
فك و فاميله ما داريم عاخه؟؟؟
اصن پدر من يك دريچه ي جديد رو به بشر باز كرد با اين جملش :|

mohadeseh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
هوافضا

کلاس سوم دبستان اومدیم نماز جماعت بخونیم که امام جماعت نیومد من شدم امام جماعت بعد اینگار که میخوام سخنرانی کنم رو به بچه ها وایسادم (به جای اینکه رو به قبله وایسم) و نماز خوندیم !!
تازه اینقدر شاکی شدم وسط نماز یکی از معلما رومو برگردوند سمت قبله!! فک میکردم نمازم باطل شده !! :))

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

امروز مصادف با 27 دسامبر و 6 دی!

54786303059369905473.jpg

negin y

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 -اصفهون
شهر
esf

من بچه که بودم ق و خ نمیتونستم بگم
یه بار داییم اومد خونمون گفت نگین قندونو از تو اشپز خونه بیار
من رفتم دیدم قند توش نیست
گفتم دایی اَن تو اَندون نیست حالا با چاییت اَن نخور :)) =))

fateme78

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
F@rz@NeG@N H!gh $ch00l
شهر
eMN@n$

چهارشنبه داشتم با معاون مون صحبت می کردم :
معاون مون : هفته ی بعد کلاس بزارم براتون؟
من : نه ... هفته ی بعد همش پنج شنبه جمعه س
:-"
منظورم این بود که هفته بعد همش تعطیله

shamim1378

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Frz2
شهر
Isf

تو بوفه مدرسمون کرم کاکایو(حمزه کجاس؟؟ :D)میفروشن بعد رفتم دمش زبونم گیر کرد گفتم خانوم ببخشید 2 تا که که کاکایو لطف کنین
زنه اینجوری بود :O
خودمم ک ماشالا شاسگل اینجوری :-??
دوستامم پهن زمین :D

نکته:که که ی کلمه ی اصفانی کاملا اصیل است ک البته جاهای دیگم ازش استفاده میشه :D

بالا