• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلب

تا حالا تقلب كرديد؟

• بله

رای‌ها: 1,450 94.3%
  • خير

رای‌ها: 87 5.7%

• رای‌دهندگان
    1,537

sa128sr

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
دانشگاه زنجان
رشته دانشگاه
شیمی
پاسخ : تقلب

تقلب زیاد کردیم توی دوران تحصیل B-)
با انواع سبک های نوین و کهنه :))
اما فکر کنم یکی از خاطره انگیز تریناش رسوندن شعر حفظی بود سر امتحان کتبی ادبیات، ترم دوم هم بود
جای خالی نداشت که پر کنیم، همه اشو باید مینوشتیم، ولی شیوه تقلب با پانتومیم و شکلک در آوردن بود :))
از یه طرف سالن امتحان به یه دوستام که وسط سالن بود تقلب رسوندم
جالبیش این بود که خودمم شعرو.تقلب گرفته بودم :D
اون امتحان رو یادمه قشنگ کم خونده بودم ولی 20 شدم، دومین امتحان دلچسب زندگیم بود

-zarA-

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هـنرستانمـوטּ
شهر
اصفهــاטּ
دانشگاه
هنر اصفهــاטּ
رشته دانشگاه
طراحی صنعتـی

راستـی لـازم بـ ذکـره که مـن تو کـل دوران تحـصیلم اول بیت شعـرا رو کف دسـتم مـینوشـتم بعـد که مـیخواستیم بخـونیم نگـاه مـیکردم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

نه به اون صورت دختر خوبي بودم :)
ما يه دبير حرفه داشتيم بايد بهش مي گفتي خانم برين جلوي بچه ها رو بگيرين خيلي بد دارن تقلب مي کنن. کتاب روي ميزش باز بود دبيرمون متوجه نشد بهش گفتم خانم ببخشيد براي خودتون بد مي شه پشت سرکلاستون حرف مي زنن بعدش گفت کي ؟کي؟واقعا!

YaSaMiN126

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تبریز

راستشو بگم من سال قبل تو آمادگی دفاعی میان ترمش 4نمره تقلب کرده بودم :D
تازه داشتم به 6 نفرم تقلب میدادم ;;)
معلم دفامونم واقعـــــــــا شاسگول بود آخرشم گف کلاس شما تنها کلاسیه که توش تقلب ندیدم :D
مام گفتیم:بـــــــــــــعــــــــــــله خانم ما بچه های خوبی هستیم :-" :D
آخه تقب نکردن خیـــــــلی کار سختیه :(
سالای قبل همه دوستام تو ردیفای پشتم میشستن من به پشتیم ،پشتیم به پشتیش و... تقلب میداد :D
همیـــــن جوری میرفت تا آخر کلاس :-"

PASHEH

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس

سال اول دانشگاه امتحان پایان ترم ... نمیشه گفت تقلب اما جالبه بخونید! (;

امتحان بافت شناسی بود و باید بافت های مختلف رو زیر میکروسکوپ میدیدیم و اسماشون رو مینوشتیم.

جوری بافت ها شبیه هم بودن که با یه بی دقتی و یه جا به جا نویسی همه چی خراب میشد.

روزی که امتحان داشتیم باید گزارش کارای کارگاه ها رو هم تحویل میدادیم...

وقتی امتحان دادیم دیدم نهایت بشم 8 از 20! یک سوال 4 نمره ای و 4 تا دو نمره ای رو اشتباه یا جا به جا نوشته بودم... خلاصه...

خیلی خیلی از نظر روحی داغون شده بودم و خودمو به خاطر امتحان سرزنش میکردم. گزارش کار ها رو هم تحویل منشی استاد داده بودم.

یه لحظه یادم اومد شب قبل قرار بود یه تذکراتی رو توی گزارش کارام بنویسم و یادم رفته! با خودم میگفتم حداقل شاید اگه اینو کامل کنم درسمو پاس شم.

رفتم پیش منشی دکتر و بهش گفتم لطفا برگمو بدین یک سری چیزا رو ننوشتم! خانم با تعجب و کمی عصبانیت و بی حوصلگی گفت نه دیگه نمیشه کاملش
کنی.
هی اصرار میکردم که من باید گزارش کارمو کامل کنم و فقط یک نکات کوچیک و ایناست که باید بنویسم اما منشی هنوز اصرار داشت که نمیذاره من درستشون کنم.

خلاصه آخرش دید من کوتاه نمیام گفت برو به دکتر بگو اگر اجازه داد میذارم درستش کنی... منم گفتم اوکی... دلیل اینکه گزارش کار رو نمیداد نمیدونستم...

نیم ساعت منتظر استاد موندم تا اومد. منشی از اتاق رفته بود.

گفتم دکتر... یک خواهش از شما داشتم سرشو گرفت بالا و گفت بفرما! گفتم من یک سری نکات رو فراموش کردم توی گزارش کارم بنویسم اگه اجازه بدین کاملش کنم.

خیلی تعجب کرد و با تحکم خاصی گفت نه همچین چیزی امکان نداره اینطوری حق بقیه ضایع میشه الان از 70 نفر پرسیدی که چی باید مینوشتی و به من میگی برگه ی امتحانتو بدم درستش کنی؟؟؟؟!!!

گفتم نه استاد برگه ی امتحانم رو نخواستم! فقط گزارش کارایی که خودم نوشتم رو میخواستم. استاد گفت اون مشکلی نداره به خانم ... بگو برات بیاره.

همون موقع خانم اومد و بهش گفتم دکتر اجازه دادن! خانم هم بدون اینکه به استاد نگاهی بندازه سریع نشست پشت میزش و دنبال ورقه ها گشتن!

اسم منو پیدا کرد... برگه رو گذاشت جلوم و گفت سریع درستش کن الان دیگه باید مرخص شیم...

استاد دقیقا پشت سر من نشسته بود و من رو به میز منشی... برگه ی امتحان روی میز و جلوی من!! دستم میلرزید ! شک کردم شاید کار درستی نباشه و

باید گزارش کار رو بگیرم... اما گفتم این یه شانسه و نباید از دستش بدم! سریع 3تا سوالو درست کردم و 8 نمره گرفتم!!!!

برگه رو دادم به منشی و تشکر کردم و زود از اتاق اومدم بیرون!!

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

من دو دفه یه کاری کردم بدتر از تقلب :-s
یه بار پار سال سر امتحان عربی یه بار امسال سر فیزیک در این دو امتحان هیچی نخونده بودم و برگه سفید بود بعد من هم وقتی آخر امتحان شلوغ شد برگرو تا کردم گذاشتم تو جیبم اومدم ار کلاس بیرون پارسال که معلم واسم غیبت زد امسالم یه شنبه ملوم میشه :-"

arez0u

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود

همین امسال معلممون میگفت هیچ کس نمیتونه تو کلاس من تقلب کنه چون من خیلی واردم تو تقلب گرفتن منم دیدم معلم عزیزم یه کم جو گیر شده لج کردم هه هه مسخره ترین روش تقلب(کتاب زیر میز باز کردم!) رو روش پیاده کردم جواب داد!بعد به بچه ها میرسوندم!تازه آخرش به عنوان دانش آموز خوب شناخته شدم! :))

اسیمو

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شیراز
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شریف

اون روز سالن پر بود به خاطر همین تو کلاس امتحان دادیم....امتحان زبان
مشورتی حل میکردیم...در حدی که من براشون گرامر توضیح میدادم

@M@HL

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمان
شهر
کرمان سیرجان
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

یه بار امتحان ترم دوم دوستم داش گریه میشد منم که خیلی خیرخواه هستم سوال براش نوشتم بعد که داشتن منتقلمون می کردن سالن پایین من که مدیرو ندیدم کاغد مچاله کردم بعد پرتابش کردم سمت دوستم و خیلی ریلکس رفتم نشستم بعد مدیرمون که خیلی وحشتناکه امد گف پریا گفتم بله خانم گف این ماله تو گفتم بله خانم گف واقعا که گفتم خانم به خدا خودش خواس.
جالب تر اینکه اون سوالی رو که دوستم میخواس ننوشته بودم.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97

من کلا زیاد تقلب نمی کنم ولی تقلب زیاد می رسونم...

یه بار سر امتحان فیزیک سه تا سوال از پنج سوالو قشنگ واسه دوستم نوشتم معلممونم هیچی نفهمید! :> حالا جالب این جاست که من خودم یه سوال دیگه رو اشتباه نوشته بودم و اون امتحانو هشت شدم اون دوستم کامل شد! =))

یه بار دیگه ام زنگ زبان بود... آخرای امتحان بود و تقریبا همه به جز چهار پنج نفر برگه هاشونو داده بودن و رفته بودن بیرون. یکی از بچه هایی که برگه ـشو داده بود رفت سر میزه معلم یه سوال پرسید حواس معلم پرت شد. بعد من یه نگاه به اطراف اتاق انداختم دیدم یکی از دوستام یه سوالو مونده که به یه سدیروش هایی که لازم به ذکر نیست ( :-") بهم فهموند کدوم سوالو مونده! کلی تلاش کردم که بهش بفهمونم آخرشم نفهمید... حالا جالب این جاست که کل کسایی که تو کلاس بودن حرف منو گرفته بودن به جز همون دوستم و معلم! :)) تازه بعد امتحان فهمیدم که دو نفر قبل منم می خواستن همون سوالو بهش برسونن اونم نگرفته بود!

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

امروز داشتم از بغل دستی میدیم معلم یهو گفت برو بیرون.گفتم آقا از چند نفر دیدم ولی از روی این هنو ننوشته بود.هیچی دیگه شیفته صداقتم شد دیگه هیچ نگفت :-"
+چند وخت پیش معلمه سر امتحان یه سوال پرسید(درسشی نبود) بعد بهش جواب دادم گفت خلی ممنون لطف کردی.گفتم آقا حالا که لطف کردم میشه یه سوالو تقلب کنم :))

aliabedini

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی کامپیوتر
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
برق

اساسا من خدای تقلب بودم پارسال
تو برگه ها 2*2 سانتی کل کتابارو با فونت یک نانو متری مینوشتم خداییش هم جواب میداد هم امتحانای کلاسی و هم ترم 1و2
امسال که اول اصن تو فاز درس خوندن نبودم بعدشم اومدم ازرو بچه ها تقلبکنم بزنم به تخته تو یه امتحان برگه 5 نفرو دیدم هر کدومش با اون یکی فرق داشته

دیگه باید شروع کنم روش قدیمیو ++++

روشای جدید تو راهه (<

mahsun

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

من تقلب نمیکنم

یا میخونم

یا محکم وامیستم و میگم آقا ، خانوم درستون مسخرس مزخرفه به دردم نمیخوره دوس نداشتم بخونم دوسم داشتم وقت نداشتم براش مث تاریخ جغرافی زبان فارسی و ازین جور درسا بعد مستمرت خیلی زیبا میاد کف میکنی نمره اخلاقم ازش کم میکنن تازه

yadetnare

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین نجف آباد
شهر
نجف آباد
رشته دانشگاه
هرچی خدا بخواهد

من یه دندون پزشک دارم هروقت میری پیشش انقد حرف مییییییییییییییییزنه که مغزت مثل دندونت سوراخ میشه ~X( ~X(
یه دفه مثلا می خواس بگه ما تقلب می کردیم و ایناااااااااااا اومد گفت میدونی روش تقلب کامیونی چیه اینو گفت و حدود 1ساعت و نیم :-\حرف زد آخرشم پز پذ پض پظ داد ماااا با این روش معدلمون 20شد ( مامانم ایناااااااااا) {-8

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

عاغا یک شنبه امتحان ادبیات را با چه های کلاس کنف یکم کرده بودیم :))
10 تا تستی اولی به این روش ج داده میشد هر کی بلد نبود به دبیر میگف یه دور از رو سواله بخونه بعد یه آدم خیر دیده ای شروع میکرد ب گفتن یکی از این گزینه ها اونم دیگ میگرف :))
الف:اسونه
ب:تو کتاب بود
ج:تو دفتر بود
د:دبیرگفته
:))
بعدش جالبیش اینجاس ک دبیر ورزش مراقب بود اصن نگا نمیکردا منو دوسم تو دلش بودیم آ ولی نمی دید اون سوالا شو مینوش رو غلط گیرم بعدش من ج میدادم غلط گیرم به گند کشید میترسم یه امتحانی چیزی برسه گیر بدن بگن تقلبه :D
بعد امتحانم دقیقا همه گند زده بودیم خدایا رحم کن :D

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

کلا فقط یادم میاد یه بار سر امتحان فیزیک باپشت سریم تقلب کردیم البته چون زیاد مهم نبودو برا اونایی که نمرشون کم شده بود گرفتن من تقلب کردما :-"
حالاجالبیش اینجاس من رو برگه چرک نویس نوشتم ج ... چی میشه بعد اونم یه جوابی داد بعد گفتم مطمینی من این بدس اوردم! اصن میخواس سر امتحان دعوامون بشه :))
یه بنده خدایی هم تعریف میکرد معلمشون گفته من خستم میخوام یه ساعت بخوابم دیگه تقلب کنین! بعد موبایلشو گذاشته رو فیلم خودشم خوابیده =)) هیچی دیگه بعد امتحان ناجور حالشونو گرفته (<

HGJKUFHFH

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
kerman
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نظر من ادم اصلا نباید شعرای ادبییاتو به ذهن بسپاره :-" وقتی میشه از روی کتاب بنویسی دیگه چرا خودتو اذیت کنی؟ :D

ramezaniamir

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1 تهران
شهر
تهران

یه بار امتحان شیمی میان ترم بود حق استفاده از جدول تناوبی رو نداشتیم من یه جدول کوچولو داشتم که تو جامدادیم بود زیب جامدادیم هم باز
جلوییم که خدا ازش نگذره برگشت و دستش خورد به جامدادیم و جامدادیم وسط کلاس افتاد و پخش شد و جدول هم افتاد دقیقا جلوی پای معلم و متاسفانه من که اصلا قصد تقالب نداشتم رو به عنوان متقلب شناختند!

yadetnare

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین نجف آباد
شهر
نجف آباد
رشته دانشگاه
هرچی خدا بخواهد

بچه ها یه سوال
چه قانونیه که من هر وقت از هر کی تقلب می گیرم تقلب اشتباه میده؟ ~X(
یا هر وقت به بقیه تقلب میدم بعد خودم بر می دارم جوابمو غلط می کنم ؟ X-(

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

یه سوال این 50 نفری که گفتن تقلب نکردن از مریخن ایا؟؟؟ :-"
اصلا به گفته معلم شیمیمون تقلب یه هنره پس همه ما در هنرستان تحصیل میکنیم :D

اولین تقلبم کلاس پنجم بود
فک کنم ریاضی

اخریشم که هندسه امروز صبح بود
یه سوالو رو چک نویس برا دوستم نوشتم اونم یه سوالو برام نوشت
یه سوالم به کلاس اولی بغل دستیم رسوندم :D
کلا روشهامونم بستگی به مراقب و امتحان داره
حرف زدن و تقلب گرفتن/ رو کاغذ نوشتن/ خلاصه برداری از کتاب (عکس گرفتن بهتره ;)))یا اصلا کتاب باز کردن سر جلسه/ جدیدنا هم اس ام اس میدیم این راه برا امتحانای تستی یا حفظی خیلی خوبه/

تقلب خیلی کار بدیه نکنین [-( [-( ^#^ ^#^

بالا