• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های تهران [دبیرستان فرزانگان ۱]

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0
پاسخ : سمپادی‌های تهران [دبیرستان فرزانگان ۱]

حال‍ا ستاره که از نزدیک آشنا شد با نظراتِ من درباره‌ی سیزده آبان؛ برای بقیه‌تون می‌گم. :-""
آقا خیلی خوب بود. یعنی ایده‌هاتون خوب بود؛ اجراتون هم خوب بود ولی می‌تونست بهتر باشه. یعنی مثل‍اً اون کلیپه که محدثه [محدثه پ. بود یا من توهم زدم که اونه؟] می‌گفت قدرِ داشته‌هاتون رو بدونین و اینا، مشخص بود که متنه رو تمرین کردین، کلیپه رو هم وقت گذاشتین روش که خوب بشه، بعد این دو تا رو با هم تمرین نکرده‌یین ببینین اصن تایمِ کلیپ اندازه‌ی متنه هست یا نه و اینا. بیشتر تمرین می‌کردین می‌تونست بهتر از این هم باشه!
تئاترهاتون خیلی خوب بود؛ اون «قاف»ئه مثن. ایده‌های خیلی «نو» و اینایی نداشتن ولی خوب بودن باز هم. :} بازی‌هاشون/تون هم خوب بود و رضایت‌مند هستم شخصاً. ستاره خیلی خوب فرو رفته‌بود تو نقش‌ش. :‌)) یا رها و سبا. کل‍اً بازی‌هاتون خوب بود. به مهسا هم بگین بلندتر حرف بزنه :-"
کلیپ‌ها هم خوب بود. اون تیکه‌ی سایت هم که عـالی :‌))))
کل‍اً آفرین ؛؛)

Mahshid.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی

خب، آفرین آفرین خسته نباشید. :D برنامه‌ی خوبی بود. :D
اول نکات مثبت رو می‌گم، بعد اشکالاتتون رو.
اول این‌که کلیپی که مربوط به کارتون‌ـای قدیمی بود خیلی خیلی خوب بود؛ گرچه اصلا به روز دانش آموز ربطی نداشت. خیلی خوب بود که کارتونایی که مربوط به زمان خودمون بودن رو انتخاب کردید. من اول انتظار یه چیز خیلی بی‌مزه و لوس داشتم. اما دیدم که بامزه و خوب بود. :D
کلیپ لغت‌نامه هم عالی بود. :)) قسمت مربوط به ستاره و رسیدن به سایت عـــالی. :)) :-"

اما اشکالای برنامه‌تون.
من حس می‌کردم اکثر برنامه‌ها و کلیپ‌هاتون صدا نداره و یه نفر اون پشت داره با میکروفون یه متنی رو می‌خونه. ( واقعا این‌طور بود؟ :-" ) و خب وقتی موقع خوندن اون متن اشتباه می‌کرد، زیاد جالب نبود. :D
ایده‌ی یکی از اجراها خیلی تکراری بود! این‌که یه نفر هست که از همه تاثیر می‌گیره و آخرش شوکه می‌شه و این حرفا.
بعد چرا این‌قدر کم بودید؟ این اصلا برای یه کاری که مربوط به یه پایه‌ست چیز خوبی نیست. :-?

در کل خوب بود. 8-> سیزده آبان خیلی زحمت داره. اما شما خوب جمع و جورش کردید و برنامه‌ی تمیزی ارائه دادید. یکی از ویژگی‌های پایه‌ی شما اینه که برنامه‌هاتون کمه، اما اجرای همون برنامه‌های کمتون هم خیلی خوبه. خوب بود که موسیقی هم داشتید. :-<

+ اون صدای «قــ...ـاشق، بشقــ...ـاب، قـ...ـاف!» گفتنِ اون دوست عزیزمون هم خیلی رو اعصاب بود. :)) :/

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره ی زیست دوره هجده و طلای دوره نوزده

ستاره خدایی برنامتون عالی بود ، به جز اون تیکه که ما ماجرای قاف رو نفهمیدیم :D
اون سایت محشـــــــــــــــــــــــــــــــر بود ! ینی محشـــــر! خیلی خندیدم .
باید به نظرم لبریزو دوبار میخوندیم :D
لباساتون و اینا هم خیلی خوب بود . به ما که خیلی خوش گذشت . فقط دستای من سر اون دوران بچگی پوکید :-" :-"
شما دیگه واسه روز سمپاد ایده نگذاشتین ما اجرا کنیم B-)

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

دربارهٔ بازارچه.
کسی بحثی نداره سر این‌که منظّم‌تر از دفعات پیش بود. امّا این‌که اجراکنندگان هدف رو بذارند منظّم بودن جالب نیست. منظورم اینه که چیزی که من و امثال من از بازارچه یادمون می‌مونه، هد و کارت لیدرهاش یا کامواهای تزئینی هر غرفه نیست. چیزی که یادمون می‌مونه اینه که با این‌که دلمون می‌خواست خرید کنیم امّا «هیچّی» پیدا نشد که بخوایم بخریم. قبول دارم این تا حدّی سلیقه‌ایه امّا برآیند نظر خیلی از آدم‌ها (مخصوصاً با توجّه به سودها) همین موضوع رو می‌رسونه. نهایتاً این‌که به نظمش توجّه‌شده‌بود خیلی خیلی هم خوب بود. امّا همراه با رعایت مسائل دیگر.
خلاصه این که در راستای حرف‌های ارغوان لطفا بازارچه این مدلی‌تر نشه. یک زنگ ناهار با غذاهای متنوع‌تر نشه. مکانی برای نشان‌دادن خود و زدن توی سر اوّلا هم نشه. و ...

دربارهٔ ۱۳ آبان.

۱. راجع به اون کلیپه که اوّلش یک‌سری صدا میومد که آدم‌ها از بدبختی‌هاشون می‌گن، بعد عکس بچّه‌های خیابونی و بدبخت جامعه رو نشون می‌ده؛ بچّه‌ها شما فکر می‌کنید خوشبختی و بدبختی مطلق‌اند؟ یعنی مثلا یک‌سری فاکتورها مثل سلامت بدن و پول و خانواده و هر چیزی که شما بگید هستند و طبق داشتن یا نداشتن اون‌ها آدم‌ها یک Rateی از بدبخت یا خوشبخت بودن می‌گیرند؟ آخه به نظر من تنها استدلالی که می‌تونه ثابت کنه آدم x از آدم y خوش‌بخت‌تره پس باید بره خدا رو شکر کنه، همینه و من قبولش ندارم.
خوشبختی یک مفهوم نسبیه و طبق شرایط زندگی هر فرد، تعریف می‌شه. یک آدم با شرایط مالی، سلامت، خانواده و هر چیزی که شما بگید هم می‌تونه احساس‌های خلاء زیادی داشته باشه در زندگیش به خدا!
بحث اینه که ما قرار نیست جای کس دیگه‌ای زندگی کنیم که بخوایم با توجّه‌ به شرایط زندگی اون فرد، خوشبخت‌ یا بدبخت بودن خودمون رو بسنجیم.
و حتّی اگر این حرف‌های من رو قبول ندارید، با توّجه به کلیپ پارسال کارگاه هنری (که البته من باز هم همین‌نظر رو راجع بش دارم.) به نظرتون کار کلیشه و تکرار نبود؟ این‌که صرفا یک‌سری عکس دوبار تکرار بشند و یک نفر بدون هیچ واسطه‌ای چیزی که فکر می‌کنه رو به بیننده تحمیل کنه.
به نظر من اگر برنامه از این هم کوتاه‌تر می‌شد امّا این برنامه نبود بینشون، بهتر بود.
حاشیه: آقا چیه که وقتی بحث فقر و کودکان خیابونی‌ه (با توجّه به صحبت‌هایی که در طول عکس‌ها پخش می‌شد.) عکس کودکان سرطانی هم میان وسط؟ آقا به خدا سرطانی بودن با مستمند بودن فرق داره. پولدارائم سرطان می‌گیرند.

۲. راجع به تئاتر قاف، این که می‌نویسید و اجرا می‌کنید خیلی خیلی تحسین‌برانگیزه. این‌که این حرف‌های خودتون و زایدهٔ تفکرات خودتونه واقعا ارزش کار رو می‌بره بالا و به‌نظر من حتّی با وجود این ارزش می‌شه اشکالات کوچیک دیگه‌ رو نادیده گرفت. امّا به عنوان یک تماشاچی (نه یک نمایش‌نامه‌نویس یا کارگردان.) به نظرم وقتی بحث تئاتر انقدر اشاره به یک موضوع خاص و مشخص و محدود داره، نیاز داره تمرکز خاصّی روی دیالوگ‌ها باشه. بچّه‌ها روی صندلی تماشاچی از معناگرا بودن تئاتر (هر چه‌قدر هم که واقعاً باشه.) نوت برنمی‌دارن و کیف کنن! این احساس باید با دیالوگای قوّی به آدم‌ها القا شه.
نهایتاً مفهوم و محتوای تئاتر خیلی خوب بود، من یه‌کم با پایان‌بندی‌ش مشکل داشتم و همین عدم تمرکز روی دیالوگ‌ها.

۳. کلیپ لغت‌نامه تصویری، خیلی هم خوب. ستاره هم عالی. اصلا وی‌ آر این لاو ویت ستاره! امّا به نظرم صرفا قسمت سایتش هیجان‌انگیز بود. یعنی با توجّه به زمانش می‌تونست توی یک قالب دیگه کلیپ جدا بشه. یا اگرم قرار بود همین لغت‌نامه تصویری باشه، اگر بقیه پارت‌هاشم از نظر سبک و سیاق و این‌ها شبیه سایت بودند خیلی یک‌پارچه و عالی می‌شد. [مثلا کلمهٔ «در» اومد امّا توضیحی نداشت و این‌جور باگ‌ها]
چون مثلاً طنز مدرسه‌ای راجع به بوفه و آقای فاطمی و اینا خیلی متداول‌ه و چندبار تکرار شده. :-‌؟

۴. استفاده از عناصر نوستالژیک یکی از بهترین راه‌های احساساتی‌ کردن آدم‌هاست؛ از طرفی خود نوستالژی شده کلیشه. حالا کلیپ مربوط به کودکی‌ها هم همین بود وضعش؛ توی لحظه خیلی احساسات و هیجان‌برانگیز بود. حتّی آدمای اطراف من که تا تایتل رو دیدند گفتند «اه نوستالژی که گندش درومده.» هم وقتی عکسا پخش می‌شد، کلی هیجان‌زده شده‌ند. این خیلی خوبه امّا باز چیزی از کلیشه بودن‌ش کم نمی‌کنه به نظرم. و این‌که وقتی تماشاچی از اون حس هیجان بیرون میاد چی می‌مونه از برنامه؟ :-‌؟

۵. اختتامیه‌تون یه کلیپی بود که محتواش این بود که چه‌طوری کلیپ اختتامیه درست شد؟ :-‌؟ من اصراری روی اختتامیه یا حتّی افتتاحیه داشتن، ندارم ولی وقتی قراره باشه خب، یه‌چیزی که کار شده‌باشه روش.

۶. بقیه چیزها و نکات مثبت‌تر رو هم دوستان بش اشاره کردند، موفّق باشید و این‌ حرف‌ها.

L.E

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 ِ تهران
شهر
تهران

من راجه به برنامه نظر خاصی نمی دم. چون بچه آ چیزای خوبی گفتن تا الان.
فقط یه چیز خیلی آزار دهنده ای بود که بد نیست گفته بشه.
بچه ها این برنامه ها که پایه ای برگزار می شه، این حق شماست که راجه بش خودتون نصمیم بگیرید.
الان با توجه به اون متنی که خونده شد بین برنامه ها و اون کلیپه خوشبختی و بدبختی و مقایسه می کرد یا هرچی، کاملا می شد فهمید که تحت تاثیر واحد فرهنگی بوده.
من خصومت خاصی با کسی ندارم و خیلیم قابل احترامن اعضای واحد فرهنگی.
اما این حق رو هم به شما می رم که راجه به اجرای پایه ی خودتون، خودتون تصمیم بگیرید. "اجازه ندید بعد از زحمتای زیادتون برنامه ایتون حذف بشه."

این تحت تاثیر بودن، جز اینکه کارا کلیشه و تکراری بشن چیز دیگه ای نداره.
امیدوارم فهمیده باشید منظورمو کاملا.

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

:-ذوق از نظرهای طولانی
به نقل از مه‌شید :
من حس می‌کردم اکثر برنامه‌ها و کلیپ‌هاتون صدا نداره و یه نفر اون پشت داره با میکروفون یه متنی رو می‌خونه. ( واقعا این‌طور بود؟ :-" ) و خب وقتی موقع خوندن اون متن اشتباه می‌کرد، زیاد جالب نبود. :D
کاملا درست حس می‌کردی :D حتی شاید باورت نشه ولی قرآنِ اولِ‌کار رو هم یکی از بچه‌ها در پشت صحنه توی میکروفون داشت می‌خوند :)) حق با شماست٬ ایشالا دفعه‌های بعد #-o
به نقل از مه‌شید :
خوب بود که موسیقی هم داشتید. :-<
دلمون می‌خواست داشته باشیم. :-< خیلی هم به فرهنگی بچه‌ها اصرار کردن٬ ولی فرهنگی گفت که موسیقی کلا ممنوعه و همین که تو کارگاه هنری زیرآب این قانون رو می‌زنیم خودش خیلیه٬ شما ها دیگه نخواید همچین چیزی. :/
به نقل از SaϔnA.M :
۲. راجع به تئاتر قاف، این که می‌نویسید و اجرا می‌کنید خیلی خیلی تحسین‌برانگیزه. این‌که این حرف‌های خودتون و زایدهٔ تفکرات خودتونه واقعا ارزش کار رو می‌بره بالا و به‌نظر من حتّی با وجود این ارزش می‌شه اشکالات کوچیک دیگه‌ رو نادیده گرفت. امّا به عنوان یک تماشاچی (نه یک نمایش‌نامه‌نویس یا کارگردان.) به نظرم وقتی بحث تئاتر انقدر اشاره به یک موضوع خاص و مشخص و محدود داره، نیاز داره تمرکز خاصّی روی دیالوگ‌ها باشه. بچّه‌ها روی صندلی تماشاچی از معناگرا بودن تئاتر (هر چه‌قدر هم که واقعاً باشه.) نوت برنمی‌دارن و کیف کنن! این احساس باید با دیالوگای قوّی به آدم‌ها القا شه.
نهایتاً مفهوم و محتوای تئاتر خیلی خوب بود، من یه‌کم با پایان‌بندی‌ش مشکل داشتم و همین عدم تمرکز روی دیالوگ‌ها.
این تئاتر قاف٬ کلی داستان داشت پشتش. اول این که هرسال بچه‌ها تصمیم قاطع می‌گیرن که دقیقه نودی نباشن٬ جلسات منظم بحث و بررسی می‌ذارن و فلان و فلان ولی در نهایت باز هم همه کارا میفته به دقیقه‌ی نود. می‌دونیم که درست نیست و باید تمام سعی‌مونو بکنیم که دقیقه نودی نباشیم. ولی خب امسال بازم این‌طوری بود. در این یه ماه و دو هفته بچه‌ها هی ایده و نظر و بحث و بررسی داشتن٬ اجرا و تمرین افتاد به دقیقه نود. حالا زیاد درست نیست که تعریف کنم از داستان هایی که داشتیم با این تئاتر٬ خودتون می‌فهمید چی می‌گم. این که امروز یک سری دیالوگا تازه نوشته شدن و در حالی که زنگ ناهار بود بچه‌ها داشتن دیالوگ‌های جدید رو تمرین می‌کردن و فلان. واقعا تمرین بچه‌ها کم بود و ایراد اساسی‌ایه که کاملا هم وارده و اینا. راجع به مفهوم گرایی‌ش٬ من معتقدم که بچه‌های مدرسه ما چیزهای فان -مثل کلیپ نوستالژی- رو خیلی بیش‌تر می‌پسندن تا تئاتری که مفهومی داشته باشه و مجبور باشن راجع بهش فکر کنن. ولی خب بچه‌ها روش خیلی اصرار داشتن و منم چیزی نگفتم دیگه.

۳. کلیپ لغت‌نامه تصویری، خیلی هم خوب. امّا به نظرم صرفا قسمت سایتش هیجان‌انگیز بود. یعنی با توجّه به زمانش می‌تونست توی یک قالب دیگه کلیپ جدا بشه. یا اگرم قرار بود همین لغت‌نامه تصویری باشه، اگر بقیه پارت‌هاشم از نظر سبک و سیاق و این‌ها شبیه سایت بودند خیلی یک‌پارچه و عالی می‌شد. [مثلا کلمهٔ «در» اومد امّا توضیحی نداشت و این‌جور باگ‌ها]
چون مثلاً طنز مدرسه‌ای راجع به بوفه و آقای فاطمی و اینا خیلی متداول‌ه و چندبار تکرار شده. :-‌؟
آره اینم من قبول دارم. کلا می‌گم که، بزرگترین مشکلی که همیشه هست هول هولکی شدن کاره. بعد تازه قرار بود که سایتش هم صرفا یکی دو تا عکس باشه و اینا٬ من خیلی یهویی وسط کارشون رسیدم ایده دادم اجرا شد و خیلی یهویی قسمت سایتش خیلی بولد شد نسبت به بقیه قسمتا٬ و یه ذره هم به نظرم بی معنی بود که یه کلیپی باشه که کلا موضوعش سایت نوردی (!) باشه و اینا. در کل باز هم ایراد وارده و من حرفی ندارم :- "

۴. استفاده از عناصر نوستالژیک یکی از بهترین راه‌های احساساتی‌ کردن آدم‌هاست؛ از طرفی خود نوستالژی شده کلیشه. حالا کلیپ مربوط به کودکی‌ها هم همین بود وضعش؛ توی لحظه خیلی احساسات و هیجان‌برانگیز بود. حتّی آدمای اطراف من که تا تایتل رو دیدند گفتند «اه نوستالژی که گندش درومده.» هم وقتی عکسا پخش می‌شد، کلی هیجان‌زده شده‌ند. این خیلی خوبه امّا باز چیزی از کلیشه بودن‌ش کم نمی‌کنه به نظرم. و این‌که وقتی تماشاچی از اون حس هیجان بیرون میاد چی می‌مونه از برنامه؟ :-‌؟
بعله این از فنون به شور و شادی اوردن جمعیته که خیلی حال می‌ده استفاده کردن ازش :)) :-" صرفا جهت همون شادی‌ای بود که در دوستان ایجاد شد :-"
به نقل از گولـی :
من راجه به برنامه نظر خاصی نمی دم. چون بچه آ چیزای خوبی گفتن تا الان.
فقط یه چیز خیلی آزار دهنده ای بود که بد نیست گفته بشه.
بچه ها این برنامه ها که پایه ای برگزار می شه، این حق شماست که راجه بش خودتون نصمیم بگیرید.
الان با توجه به اون متنی که خونده شد بین برنامه ها و اون کلیپه خوشبختی و بدبختی و مقایسه می کرد یا هرچی، کاملا می شد فهمید که تحت تاثیر واحد فرهنگی بوده.
من خصومت خاصی با کسی ندارم و خیلیم قابل احترامن اعضای واحد فرهنگی.
اما این حق رو هم به شما می رم که راجه به اجرای پایه ی خودتون، خودتون تصمیم بگیرید. "اجازه ندید بعد از زحمتای زیادتون برنامه ایتون حذف بشه."

این تحت تاثیر بودن، جز اینکه کارا کلیشه و تکراری بشن چیز دیگه ای نداره.
امیدوارم فهمیده باشید منظورمو کاملا.
اون متنه آره٬ ولی اون کلیپه کلا ایده‌ی بچه‌ها بود. ارغوان در جریانه که هرجلسه‌ای که می‌داشتیم بچه‌ها اصرار داشن بر ایده‌ی بچه‌‌های کار و سرطانی و این حرف‌ها٬ و اصلا تاثیر فرهنگی نبود. چیزی بود که خود بچه‌ها دوست داشتن. - کار به خوب و بد و کلیشه و ایناش ندارم٬ صرفا دارم می‌گم که خود بچه‌ها به موضوعش اصرار داشتن -

۵. اختتامیه‌تون یه کلیپی بود که محتواش این بود که چه‌طوری کلیپ اختتامیه درست شد؟ :-‌؟ من اصراری روی اختتامیه یا حتّی افتتاحیه داشتن، ندارم ولی وقتی قراره باشه خب، یه‌چیزی که کار شده‌باشه روش.
راستش اختتامیه قرار نبود اون باشه. باز به دلیل دقیقه نودی بودن٬ ساختن اختتامیه افتاد دست چند نفر و بعد پی‌گیری نشد و دیر شد و نمی‌دونم چه اتفاق‌هایی افتاد که از «صرفا یه سری عکس پشت صحنه از تمرین ها و کلیپ ها و...» تبدیل شد به اونی که دیدین. اگر خودم بفهمم جریانش چی بود این جا هم می‌گم.

+ خیلی ضایع‌س اگه من دلم بخواد خودمم نظر بدم؟ :-?

به نقل از SaϔnA.M :
۳. کلیپ لغت‌نامه تصویری، خیلی هم خوب. ستاره هم عالی. اصلا وی‌ آر این لاو ویت ستاره!
به نقل از Shaghayegh.Kh :
اون سایت محشـــــــــــــــــــــــــــــــر بود ! ینی محشـــــر! خیلی خندیدم .
به نقل از ارغـوان اس. :
کلیپ‌ها هم خوب بود. اون تیکه‌ی سایت هم که عـالی :‌))))
به نقل از مه‌شید :
کلیپ لغت‌نامه هم عالی بود. :)) قسمت مربوط به ستاره و رسیدن به سایت عـــالی. :)) :-"
:D :-[ :-[

meme.rrr2

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای ادبی دوره‌ی بیست‌ونه

مثلا می خواستم بدوئم زود به نظر دادن برسم :-" (نظرای مربوط به 13 ابان پارسال تاپیکتون و جوابای ریحانه و .. :D)

خب منم نظرامو بگم؟ اون اولش یه کلیپ "ما می توانیم" داشتین که شعار پارسال رو روش نوشته بود .. حمایت از کار و سرمایه ملی و .. :-"

یه شروعی هم داشتین که قرار بود 2 نفر بپرن و یهو اومد تو واقعیت، خیلی خوب بود .. یاد افتتاحیه المپیک انداخت منو :D

بعد گوونم یه تئاتر "قاف" بود! چی شد تهش راستی؟ صدا که نمی رسید و این ها بماند .. ولی کلا من از هر کسی جز خود دوما پرسیدم حدس زده بودن که قاف "قلب" هس .. ولی یکی از بچه هاتون گفت نیس!
چی بود اصن؟

اون کلیپ ِ بچگی هامون که عالی 8-> به شخصه دستام کبود شد واسه دست زدن!!

بعد تئاتر ستاره اینا خیلی خوب اونم!! اینکه زیاد ربط به صدای افراد نداشت باعث شد بفهمم چیه

اون کلیپ لغت نامه تصویری و اقای فاطمی و سایتش فوق العاده بود .. اون پرچم ایران ِ ستاره، با دیدگاه ِ خود ستاره ِ کوهنورد هم می خورد خب! البته می تونستین مثلا اون بالا که رسید صدای زنگ بیاد حتی :-"

دیگه هم چیزی یادم نیس جز اینکه اون کلیپ پایان یه ذره کم و یخ بود مثلا :-" هیچی نداشت به کل ..

پ.ن : کلا مراسمتون عالی بود 8-> کلا دارم به این فکر می کنم ما و پایمون چند درصد احتمال داره همچین ایده هایی بدیم؟
پ.ن 2 : همچنان کمال تشکر رو دارم بابت رفتن زنگ ِ ریاضی :-"

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

خیلی زشته که منِ پیش در جریانِ کارهای شماها باشم که. :‌)) ولی راست می‌گه ستاره. خیلی هم بحث می‌شد سرِ این که کودکانِ کار و اینا یه جایی از برنامه باشه یا نه.
ولی بازم می‌گم؛ به عنوانِ یه برنامه‌ی سیزده آبان که نزدیکِ بازارچه هم بوده و اینا، خوب بود کارتون خیلی. کل‍اً سیزده آبان‌ها خیلی چیزهای خاصی از آب در نمی‌یان؛ انتظارِ خاصی نداشته‌باشین ازشون. توی وقتِ محدودِ برنامه، خدایی‌ش هیچ چیزِ قابل‌تاملی نمی‌شه درآورد ازش.

× اون کلیپِ «ما می‌توانیم» رو فرهنگی کل‍اً حال می‌کنه قبل از برنامه‌ها پخش کنه یا چی؟ یادمه قبل از برنامه‌ی روزسمپادتون هم این پخش شد. :-?

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

نظرات من به حرف‌ـای ساینا خیلی نزدیک‌ـه، برای همین کامل توضیح نمیدم چون تکرار مکررات‌ـه. :D

خوب بود که موسیقی هم داشتید. :-<

دلمون می‌خواست داشته باشیم. :-< خیلی هم به فرهنگی بچه‌ها اصرار کردن٬ ولی فرهنگی گفت که موسیقی کلا ممنوعه و همین که تو کارگاه هنری زیرآب این قانون رو می‌زنیم خودش خیلیه٬ شما ها دیگه نخواید همچین چیزی. :/

قضیه‌ی ممنوع بودن ساز از پارسال مطرح شد فکر کنم. ما هم سر سیزده‎‌آبان این مشکل رو داشتیم اما خب موسیقی رو کلاً حذف نکردیم! منظورم اینه که خب «ساز» ممنوع‌ـه، موسیقی که ممنوع نیست. :د
افتتاحیه اختتامیه‌تون زیادی دقیقه نودی بود؛ نه؟ :-"
بعد اینکه میشه یه توضیحی راجع به اون متن سیزده آبان که دوستمون اومد رو صحنه خوند بدید؟ چه فازی بود دقیقاً؟
ایراد داشتید، اما برنامه‌های خوبتون هم دوست‌داشتنی بود. اصلا کل سیزده آبان یه طرف، ستاره یه طرف. :-" خصوصی باهاش مطرح کردم مسائل ریزتر رو. :-" در کل خسته نباشید.

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

× فکر کردم نظر مهشید کلا ساز زدن و اجرای موسیقی زنده بوده. :د

به نقل از ریـحـانـه :
افتتاحیه اختتامیه‌تون زیادی دقیقه نودی بود؛ نه؟ :-"
بله بله. خوبه خودتون میدونید. :-"
متن سیزده آبان. والا، دقیقا نمی‌دونم. احتمال می‌دم که دستور از طرف فرهنگی بوده باشه که چیزی با مضمون های سیزده آبان طور ی نوشته بشه و بیان بخونن. ولی واقعا در جریانش نبودم و نشنیده بودمش تا قبل از این که تو برنامه خوند.
ریحانه و ارغوان، خودتون با هم حل کنید. :-" فعلا تا هر سه تامون کنکورمون رو بدیم باید راجع بهش فکر کنم. :-""""
× مرسی از نظرای همه‌تون. >:D< خیلی خوبه راجع به کار آدم نظر بدن و منطقی و اینا نظر بدن 8-> همه ایراد هاتون وارد بود و کلا باید درس بگیریم که بعدا تکرار نشه، ولی خب. ...! :-"

Mahshid.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی

می‌تونستید به جای اجرای موسیقی با ساز، آواز سنتی یا کلاسیک داشته باشید. :-?

Billy the kid

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 | آموزشگاه هنری میدیا
شهر
تهران.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

سلام.
دیروز هم اومدیم بهتون گفتیم، برنامه تون برای سیزده آبان خیلی خوب بود. ( البته شاید یکی از دلایلش این بود که ما جلو ی جلو نشسته بودیم(: :> فارغ التحصیل خوشبخت!) و مشکل صدا و اینا نداشتیم).
به شخصه با تئاترتون خیلی حال کردم و واقعا" ناراحت شدم که بچه ها گند ِشو در آورده بودن و وسط اپیزود ها هی زر می زدن. L-:
موسیقی نداشتنتون واقعا" اونقد تو چشم نبود( ما هم سر جشن فارغ التحصیلی این بساط "ساز ممنوع" رو داشتیم.)

همین. خسته نباشید! :) (;

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

دیره برای اینکه من بیام نظر بدم؟ :-"

+ خب اول از همه اینکه ستاره لایک! ما کل برنامه رو داشتیم ستاره رو لایک میکردیم :-" استایلت سر تئاترتون محشر بود 8->

+ این مشکل آدمای ثابت تو همه ی برنامه ها تا حدی دیده شده! تو پایه ی شما تو چشم تره! هم برنامه ی پارسالتون هم برنامه ی امسالتون رو هم دیگه 6 تا آدم مختلف تو صحنه دیده نشدن! اینم احتمال تقصیر شماهایی که بودین نیست، تقصیر اوناییه که نمیان! کلا تو یه برنامه اینکه یه آدمی سر هم تئاترا و برنامه ها باشه حوصله ی جمع رو سر میبره! :D

+ کلیپِ سایت عالی =)) فقط ما توقع داشتیم آخرش که میرسی سایت بهت بگن برو کلید بگیر ، بعد نشد! ولی کاملا توصیفِ حالِ ما بود 8->

+ اون متنی که یکی اومد خوند، میدونین وقتی یه برنامه ای داره برای همه پایه ها اجرا میشه حسِ خوبی نداره اینکه مخاطب فقط خودتون باشین، ما دومیم، دوم بودن فلانه، اینا! خب اون 300-400 نفر دیگه که دارن برنامه رو میبینن که تزئیناتِ سالن نیستن که!

+ تئاترِ قافتون فازش چی بود؟ بنظر میومد که خیلی پشتش ایده و خلاقیت بود ولی نتونستین خوب پیادش کنین! نا مفهوم بود :-?

+ کلا برنامتون رضایت بخش بود! :D

+ جایزه به ما نمیدین؟ 8-> قبلنا روزِ دانش آموز دوما یه چیزی به بقیه میدادنا ؛؛)

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

برنامتون خوب بود <D= :) فقط اختتامیه ک خب گفته شد ضعیف بود و اون کلیپ رنگ و اینا یه کم کلیشه بود و خب در کل با بقیه بچه ها موافقم :D

پ.ن : فقط یه چی رو واقعن ندرکیدم تو برنامتون اینکه چرا آخرش اومدین رو سِن جمع شدین ؟! :-?

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

به نقل از MeLi :
دیره برای اینکه من بیام نظر بدم؟ :-"
نه خیلی ئم خوبه :>

+ این مشکل آدمای ثابت تو همه ی برنامه ها تا حدی دیده شده! تو پایه ی شما تو چشم تره! هم برنامه ی پارسالتون هم برنامه ی امسالتون رو هم دیگه 6 تا آدم مختلف تو صحنه دیده نشدن! اینم احتمال تقصیر شماهایی که بودین نیست، تقصیر اوناییه که نمیان! کلا تو یه برنامه اینکه یه آدمی سر هم تئاترا و برنامه ها باشه حوصله ی جمع رو سر میبره! :D
این قضیه که کلا هست، ولی امسال اتفاقا آدمای تئاترا کاملا جدید بودن! فقط دونفر از امسالیا پارسالم بودن! نسترن و یاسی، - البته اون دو تا هم کلا خیلی تو چشم ن :-" - به جز این دو تا هیچ کدوم پارسال تو تئاتر نبودن! :د

+ کلیپِ سایت عالی =)) فقط ما توقع داشتیم آخرش که میرسی سایت بهت بگن برو کلید بگیر ، بعد نشد! ولی کاملا توصیفِ حالِ ما بود 8->
:)) :-[ یکی دیگه از بچه ها هم میگفت فکر میکرده من میرم تو سایت میبینم اینترنت قطعه :)))

+ اون متنی که یکی اومد خوند، میدونین وقتی یه برنامه ای داره برای همه پایه ها اجرا میشه حسِ خوبی نداره اینکه مخاطب فقط خودتون باشین، ما دومیم، دوم بودن فلانه، اینا! خب اون 300-400 نفر دیگه که دارن برنامه رو میبینن که تزئیناتِ سالن نیستن که!
راست میگی :D

+ تئاترِ قافتون فازش چی بود؟ بنظر میومد که خیلی پشتش ایده و خلاقیت بود ولی نتونستین خوب پیادش کنین! نا مفهوم بود :-?
آقا بذارید در این یه مورد حرفی نزنم. :-" برداشت آزاد بود اصن. :د

+ کلا برنامتون رضایت بخش بود! :D
:] مرسی که نظر میدین و این حرفا :D
به نقل از جــــــــــــلاد لـــــاغر :> :
برنامتون خوب بود <D= :) فقط اختتامیه ک خب گفته شد ضعیف بود و اون کلیپ رنگ و اینا یه کم کلیشه بود و خب در کل با بقیه بچه ها موافقم :D
پ.ن : فقط یه چی رو واقعن ندرکیدم تو برنامتون اینکه چرا آخرش اومدین رو سِن جمع شدین ؟! :-?
کلیپ رنگ؟ :-? کدومو میگی؟ :-?
پ.ن: شاد بودیم خب :-" :D

• لایک
امتیازات: meli
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

آخه ستاره این کار رو معمولاً تو کارگاه هنری میکنن. کار خلاف قوانین و فلانی نیستا، هرکاری دوست داشتین میتونستید بکنید؛ برنامه‌‎ی خودتون بود. اما یه جوری بود. :-"
قرار نیست یادبود بدید؟

• لایک
امتیازات: N.M

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

تهِ کارگاه هنری همه‌ی پایه می‌یان؛ برای سرودملّی خوندن هم می‌یان. پدیده‌ی عرف‌طورِ خاصی نیست تا جایی که می‌دونم من. :-? مثن ما سالِ اوّل بودیم تهِ برنامه‌ی نوروزمون همه‌مون جمع شدیم رو سن، یه آهنگی رو گفتیم بچه‌ها از اتاق‌فرمان پخش کنن، و خودمون برای خودمون شادمانی کردیم. :‌)) [ بعدش هم خانومِ وظیفه صحبت‌هایی داشتن باهامون البته :‌)) ولی نفسِ عمل منظورمه :-" ]

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

منظورم تئاتر رنگ بود :-"

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از ارغـوان اس. :
تهِ کارگاه هنری همه‌ی پایه می‌یان؛ برای سرودملّی خوندن هم می‌یان. پدیده‌ی عرف‌طورِ خاصی نیست تا جایی که می‌دونم من. :-? مثن ما سالِ اوّل بودیم تهِ برنامه‌ی نوروزمون همه‌مون جمع شدیم رو سن، یه آهنگی رو گفتیم بچه‌ها از اتاق‌فرمان پخش کنن، و خودمون برای خودمون شادمانی کردیم. :‌)) [ بعدش هم خانومِ وظیفه صحبت‌هایی داشتن باهامون البته :‌)) ولی نفسِ عمل منظورمه :-" ]

[quote author=ریـحـانـه]آخه ستاره این کار رو معمولاً تو کارگاه هنری میکنن. کار خلاف قوانین و فلانی نیستا، هرکاری دوست داشتین میتونستید بکنید؛ برنامه‌‎ی خودتون بود. اما یه جوری بود. :-"[/quote]

منم همین رو گفتم دیگه. :د اصلاً به نظرم چیزخاصی نیست که بخوایم راجع بهش بحث کنیم؛ صرفاً یکی مطرح‌ش کرد و من میگم چون به‌طورمعمول این کار رو تو کارگاه هنری میکنن برای بعضی بچه‌ها ملموس نبود.

jigsaw.girl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
tehran

ما انتظار داشتیم که وقتی برسه ستاره به سایت زنگ بخوره بعد راش ندن بگن برو نامه بگیر!
کلا عالی بود اون نمایش بی کلامه عالی بودددد. اون قاف اصلا از درک ما خارج بود :-<
خیلی بده که فقط تو کارگاه علوم میشه ساز زد!:-<
ما واسه روز سمپادمون چی کار کنیم؟ :((

بالا