• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های تهران [دبیرستان فرزانگان ۱]

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره ی زیست دوره هجده و طلای دوره نوزده
پاسخ : سمپادی‌های تهران [دبیرستان فرزانگان ۱]

به نقل از عرفا‌ن :
یه سوال پرسیدما :-" (قانونی هست که میگه نمیشه درباره ی مدرسه ی بقیه سوال پرسید؟ :د)
نه شوخی بود!
نه فرجی (؟) اصلا نمیدونم کی هست :D

نام مرکز سمپاد
بستان
شهر
یک
سال فارغ التحصیلی
2002

اون فرجی نشده رو "فرجی" عوض نشده خونده بودم :))

(چون یه فرجی زیست هست که سابقه درس دادن تو فرز داره اشتباه شد :-")

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

آقا خب ما كه دينى و زبان معافيم و آزمون جامع معاف نيستيمم بايد قسمتاى دينى و زبان اين آزمونه رو بزنيم؟ :-< حداقل از ايناش معافمون ميكردن!

+ من نميفهمم منظورش از اين كه ما تو عربى عمومى بايد درس ١ رو بخونيم تو اختصاصى ١-٥و چيه. :-?

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از نر‌‌‌‌‌‌گس :
آقا خب ما كه دينى و زبان معافيم و آزمون جامع معاف نيستيمم بايد قسمتاى دينى و زبان اين آزمونه رو بزنيم؟ :-< حداقل از ايناش معافمون ميكردن!
به ما اومدن گفتن نخونید اونو همین طوری بزنید مهم نیس کلا نمرش برا ما تو اون 2 تا درس
برا شما هم فک کنم همینه :-"

• لایک
امتیازات: N.M

جنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران

من دسترسی به فیسبوک ندارم الان، مجبورم این‌جا بپرسم.
کسی از مدرسه‌ی ما هست که مثلا خواهرش، همسایه، فامیلی چیزی‌ش فرز دو باشه؟ -راهنمایی‌شون- کلا هر کسی که دسترسی داشته باشه به‌ش.

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

فقط من فکر میکنم که بازارچه میتونست خیلی بهتر از این باشه، یا شما هم همین نظر رو دارید؟ :-?

• لایک
امتیازات: N.M

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد

به نقل از ریـحـانـه :
فقط من فکر میکنم که بازارچه میتونست خیلی بهتر از این باشه، یا شما هم همین نظر رو دارید؟ :-?
بعله بعله مخصوصا اگه جنس پایه دوم هم دست ساز بود همش :)
حالا کسی خبر داره سود کل بازارچه چه قدر شد؟

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

چه بیش‌ازحد جدی گرفته‌بودین بازارچه رو. :-" اون سند و اینا چی بود داستان‌ش؟ :-" یا جریمه‌کردن‌ها و توقیف محصول و اینا :‌)) بیـخیال بابا :ی
چرا ان‌قدر همه‌چی گرون بود ولی؟ حال‍ا ایندفه که گذشت ولی سالِ دیگه، سعی کنید مواد اولیه و اینا رو عمده و ارزون‌تر بگیرید که خودِ محصول‌تون گرون نشه. جدّا نمی‌خره کسی چیزهای گرون رو! ارزون بفروشید، همیشه بفروشید. :-"

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد

یه کیک اندازه کیک یزدی 3 هزار بود ! L-:
خب ما اون انیشتن هامون که تقریبا بی هزینه بود ولی تونستم دو هزار بفروشیم و همه هم میخریدن :-"
ولی کلا میشد خیلی کم هزینه کرد و زیاد و متعادل فروخت

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

وقتی ماده اولیه گرونه، کلا هرچی تو مغازه ها هست گرونه، کالا ها هم گرون در میان دیگه. خیلی هم گرون در میان. برین به مسئول های مربوطه اعتراض کنین. :د
بازارچه خیلی خوب بود. اعتقاد دارم که بسیار از پارسال بهتر و حساب شده تر بود همه چی. در واقع قسمت غذا خیلی از پارسال بهتر بود، کالا ها که بیشترشون خیلی بد بودن. ولی غذا ها خیلی خوب بودن، قبول کنین :)) سود هم متاسفانه خیلی کم بوده و درآمد زایی برای کارگاه الان خیلی داستان شده که چی کارش کنیم. :D
توجه‌تون رو به دوشنبه این هفته و سیزده آبان جلب میکنم. :D

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد

به نقل از ستاره :
وقتی ماده اولیه گرونه، کلا هرچی تو مغازه ها هست گرونه، کالا ها هم گرون در میان دیگه. خیلی هم گرون در میان. برین به مسئول های مربوطه اعتراض کنین. :د
بازارچه خیلی خوب بود. اعتقاد دارم که بسیار از پارسال بهتر و حساب شده تر بود همه چی. در واقع قسمت غذا خیلی از پارسال بهتر بود، کالا ها که بیشترشون خیلی بد بودن. ولی غذا ها خیلی خوب بودن، قبول کنین :)) سود هم متاسفانه خیلی کم بوده و درآمد زایی برای کارگاه الان خیلی داستان شده که چی کارش کنیم. :D
حداقل واسه کارگاه چه قدر میخواییم؟
ینی مدرسه اینقدر خسیسه که کمک مالی واسه کارگاه نمیکنه؟

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از ستاره :

ما هم راه می‌دین؟ :-"
آقا ما زنگ آخر زبان داریم، رامون بدین دیگه :))

@Han

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فزانگان1
شهر
طــهـــر0N

به نقل از ستاره :
تو اولا که مجموع ضررا با سودا یر به یر شد فک کنم :| :توفیق
بهترین کلاسم 30 و خورده ای سود داشته تو اولا ظاهرا :|
تنها مزیت بازارچه برای ما این بود که ماهانه ادبیاتمون لغو شد افتاد یه شنبه(فردا) به شرط این که هر نمره کسری دو نمره کسری محاسبه شه :|
18 با 16 خیلی فرق داره خب :|
اقا خب پژوهش بیاد مستقیما پول بگیره دیگه
انقد درد سر نداره که :|

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

من یادمه سال اوّل که بودیم، می‌رفتیم از اعماقِ بازار مواد اولیه تهیه می‌کردیم؛ خیلی هم ارزون و خوب در می‌یومد قیمت‌هامون. :-" کلّی هم سود داشتیم. :-"

ما دیفرانسیل داریم؛ چقدر احتمال داره بتونیم بیایم سیزده آبان؟ :-""

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد

کلاس ما که 200 هزار سود داشت طبق حرف حسابدار

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

از نظر نحوۀ برگزاری یا سود؟ دربارۀ نحوۀ برگزاری اتفاقاً امسال از پارسال منظم‌تر بود!

برای اینکه بازارچه خیلی خوب برگزار بشه، باید تجربه‌ها منقل بشن! ولی این اتفاق نمی‌افته. بچه‌ها هر سال اشتباه‌های سال قبل رو تکرار می‌کنن. یعنی اگر بچه‌ها می‌دونستن که سال پیش کدوم کالا/غذا ها سودش زیاد بوده، روی همونا کار می‌کردن. مثلاً کباب فروختن سودش هنگفته! :-" ما این رو پارسال نمی‌دونستیم، امسال فهمیدیم.

کلاس ما فقط غذا بود و ۳۰۰ تومن هم سود کردیم. نمی‌گم زیاده، ولی وقتی خرج اولیه چند برابر شده، نمی‌شه توقع سود ۶۰۰، ۷۰۰ تومنی داشت.

ینی مدرسه اینقدر خسیسه که کمک مالی واسه کارگاه نمیکنه؟

اقا خب پژوهش بیاد مستقیما پول بگیره دیگه

ربطی به خسیس بودنِ پژوهش نداره. همین امسال قرعه‌کشی‌ای که کردن، ۲۰ تومن به هر کدوم از ۶ تا برنده جایزه دادن از بودجۀ خود واحد پژوهش. اینکه بچه‌ها خودشون پول کارگاه خودشون رو دربیارن خیلی بهتر از اینه که مدرسه اون پول رو بده یا بچه‌ها مستقیم پول بذارن. هر چند ما امسال حتماً به مشکل برمی‌خوریم برای درآمدزایی.

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از نسترنّگار :
از نظر نحوۀ برگزاری یا سود؟ دربارۀ نحوۀ برگزاری اتفاقاً امسال از پارسال منظم‌تر بود!

قطعاً تو بازارچه نحوه‌ی برگزاری مهم‌ـه، ولی نه به اندازه‌ی سود! البته اگه این دو در کنار هم باشن عالی میشه، اما اولویت با سوده. در کل بازاچه‌ی منظمی بود و به خاطر این بهتون تبریک میگم؛ اصلاً همین که تو پیلوت با ترافیک انسانی مواجه نمیشدیم خیلی خوب بود. ؛) اما وقتی شرایط برگزاری بهتره، طبعاً باید کالاها و سودحاصل از فروششون بهتر باشه. خوراکی‌ها خوب بودن، اما کالاها واقعاً بد بودن و درنظر بگیرید که معمولاً سود فروش کالاها از خوراکی‌ها بیشتر و بهتره. در ضمن، این حرف ارغوان هم به شدت لایک میشه:

به نقل از ارغـوان اس. :
چه بیش‌ازحد جدی گرفته‌بودین بازارچه رو. :-" اون سند و اینا چی بود داستان‌ش؟ :-" یا جریمه‌کردن‌ها و توقیف محصول و اینا :‌)) بیـخیال بابا :ی

حالا این که گذشت، ایشالا بازاچه‌های بعدی بهتر باشه همه‌چی. :D

mahshid_f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
روان شناسی

اِ، مراسم سیزده آبان فرداس؟ ساعت چنده؟
ب ما گفتن فردا ساعت 1 تقدیر از رتبه های زیر نمیدونم چند دارن، و منم باید بیام :D
ینی میتونم برای مراسم باشم؟ 8->

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

ما زیادتومن با فروختنِ یادبودهای سیزده‌آبان به مدرسه درآوردیم. یا مثل‍اً جلدِ پاک‌کن درست می‌کردیم [ :‌))) ] می‌فروختیم. مواد اولیه‌ش هم پاک‌کن بود و مدادرنگی و کاغذ و قیچی. :-"
خرت‌وپرت‌های ارزونِ کیوت درست کنید، روش تمیز و باحوصله کار کرده‌باشید می‌خرن. راه برای درآمدزایی زیاد هست. :ی

× آیندگان! این که بازارچه به سمتِ «فروشگاهِ اغذیه»شدن پیش بره اتفاقِ خوبی نیست اصل‍اً.
یادمه اوّل بودیم، بعد دمِ بازارچه بود، خانومِ پورزکریا قصّه‌ی پیدایش بازارچه رو برامون تعریف می‌کردن :‌)) به این صورت بوده که اصل‍اً بازارچه‌ی خیریه بوده. بعد اون سال، اولین سالی بوده که تقویم سمپاد درنیومده‌بوده؛ بچه‌ها هم یه عدّه نشسته‌ن تقویم سمپاد دست‌ساز درست کرده‌ن فروخته‌ن و اینا، حال‍ا در کنارش یه سری خرت‌وپرت دیگه هم بوده گویا، فوقع ما وقع.
نکنید این کارها رو. خرت‌وپرتِ باکیفیت درست کنید بفروشید. چه کاریه خب عه. همه‌ش غذا غذا غذا غذا. خیلی حسّ بدی داره این‌جوری.
یا مثن ما اوّل بودیم، یه گروهِ مستندسازی هم از هر کل‍اسی بود بعد هر کل‍اسی از خرکاری‌های خودش مستندسازی می‌کرد، هر کل‍اسی که بهتر بود یه امتیازی چیزی داشت. حال‍ا یادم نیست واقعاً امتیازی چیزی داشت یا نه :‌)) نفسِ عمل منظورمه. کاسبی‌طور برخورد نکنید با بازارچه. آفّرین. [دستِ نوازش بر سرِ فرزندان‌ش می‌کشد؛ حتّی. :-"]

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

نظر بدین راجع به سیزده آبان! :D :-هنوزلباس‌مدرسه‌درنیاورده‌پای‌کامپیوترمنتظرنظرات‌بقیه‌نشسته

بالا