• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

معلم زن - معلم مرد

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
علوم پزشکی زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : معلم زن - معلم مرد

من می گم معلم مرد خوبه چون به صورت جدی و خشن درس می دن و درس رو تو کله ی دانش آموزان فرو می کنند تا به صورت خفن بفهمن

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از meysamasadi :
من می گم معلم مرد خوبه چون به صورت جدی و خشن درس می دن و درس رو تو کله ی دانش آموزان فرو می کنند تا به صورت خفن بفهمن

مگه جنگ جهانیه ؟؟؟ :O

معلم فقط معلم هایه مالایایی!

انگلیسی هم بلد نیستن اصلن عالین!!

Then we have ... What we have ? haaaa :O
Sorry I made a mistake! I just solve it last night it worked then!
What do you call ? :-w
I can't remember it shit!!!
basically this is the answer! wait but it's wrong! I swear in the document you can find the answer! I always make silly mistakes!!!

دو ساعت داره سوال حل می کنه! تهشم گند میزنه :)))

hossein33

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز زیست دوره 16

والا از دوم ابتدایی تا حالا قط دوتا معلم زن داشتیم اونم دوره بود که گند زدن با این درس دادنشون

تاپیک بیشتر واسه دختراس فک کنم چون اونا هردوتا رو دارن

بعد بگین حقوق برابر ما باید دنبال حقوق برابر باشیم تبعیض جنسیتی تا به کجا ما معلم زن نداریم اونوقت دخترا معلم مرد دارن

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
علوم پزشکی زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از مازیمون :

basically this is the answer! wait but it's wrong! I swear in the document you can find the answer! I always make silly mistakes!!!

شاید جنگ جهانی باشه ولی معلم ابتدایی ما باهمین روش پیش می رن معلم های سمپاد هم یکمی از این خصلت دارن

tinaradvand

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره دوره 11 المپیاد نجوم و اخترفیزیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از meysamasadi :
آره معلم باید این قدر آدمو بزنه تا آدم بمیره وگرنه به صورت ملایم که دانش آموز درس یاد نمیگیره فقط کتک !

m.n.k

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
مدال المپیاد
یادش بخیر شیمی بودیم...
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شیمی محض

معلم که مردو زن نداره...........معلم باید معلم باشه معلمی که معلم نباشد معلم نیست...

Snow ball

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبائی
شهر
اهواز
مدال المپیاد
من اصولاٌ خیلی واقع بینم...
دانشگاه
هر جا که خدا بخواد.
رشته دانشگاه
ببینم ژنتیک درمیام یا که نه.

به نقل از m.n.k :
معلم که مردو زن نداره...........معلم باید معلم باشه معلمی که معلم نباشد معلم نیست...
بله موافقم!
بنظر من این فقط به خود معلم و شیوهء آموزشی اون بر میگرده.مخصوصاٌ توی دبیرستان که دیگه فرقی نمیکنه جنسیت دانش آموز و معلم چیه...اونی بیشتر بدرد میخوره که بهترین روش آموزشو داشته باشه و این اصلاٌ مهم نیست که جنسیتش چیه.و در واقع میشه گفت دانش آموزا دنبال یه معلمن تا اونو استسمار اطلاعاتی بکنن.
برای مثال معلم شیمی ما مرده اما از ماستم شل تره و میشه گفت که کلاٌ چیزی سرش نمیشه(این نظر دوتا از شعبه هامونه!!!) و کلاس به راحتی از دستش خارج میشه...
ولی خب،با این حال باید اینو رو هم درنظر گرفت که دخترا از پسرا طبیعتاٌ آروم ترن و معلم مرد میتونه کنترل بهتری نسبت به معلم هم جنس اونا داشته باشه.

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

معلم كه والله معلم خانوم بياد معلم ما بشه ما قول ميديم درسشو بخونيم ... :-" البته با شرايطي خاص...
ولي اونايي كه ميگن معلم مرد جذبه نداره اتفاقا خيليهاشونم جذبه دارن تيكه هم ميندازن و كلاسشون شاده
اينا هنوز رام نشدن :))
اما معلم خانومه نميدونم ديگه فك كنم خيلي گير باشن ولي معلم در كل بايد يه رفتار مشخصيو از اول سال اجرا كنه تا اخر سال با همون بياد جلو مثلا اگه جديه تا اخر سال همون طور باشه
اين طوري فك كنم در كل بهتره

Snow ball

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبائی
شهر
اهواز
مدال المپیاد
دانشگاه
هر جا که خدا بخواد.
رشته دانشگاه

به نقل از [<Ali>] :
معلم كه والله معلم خانوم بياد معلم ما بشه ما قول ميديم درسشو بخونيم ... :-" البته با شرايطي خاص...
وقتی یه عجوزه فسیل جادوگرو فرستادن ریاضی درست بده،حساب کار دست میاد.
نظرت؟ :D

Elahek

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 7
شهر
تهران

به نقل از hossein33 :
والا از دوم ابتدایی تا حالا قط دوتا معلم زن داشتیم اونم دوره بود که گند زدن با این درس دادنشون

تاپیک بیشتر واسه دختراس فک کنم چون اونا هردوتا رو دارن

بعد بگین حقوق برابر ما باید دنبال حقوق برابر باشیم تبعیض جنسیتی تا به کجا ما معلم زن نداریم اونوقت دخترا معلم مرد دارن

دوست عزیز! تبعیض جنسیتی؟ به خاطر اینکه ما معلم مرد داریم؟ :))

من ترجیح میدادم همه ی معلم هایی که تا به حال داشتم خانم بودن، چون خانوما بهتر میتونن موضوع رو برا آدم باز کنن. :D

Elahek

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 7
شهر
تهران

به نقل از مازیمون :

نتونستم از اسپم دادن خودداری کنم. :)) :)) :))

عاااالی بود. =))

نرجس خاتون

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد

من خودم اوایل فک میکردم وجود معلم مرد باعث میشه ادم معذب باشه
ولی چون تو کلاسای فوق برناممون معلم مرد داشتیم بهم ثابت شد اصن اینطوری نیس :>
من چون سر هردو کلاس بودم میگم معلم زنو مرد فرقی نداره
اما یه مشکلی هس (:|
من دخترم ولی باید قبول داشت بعضی از دختر وقتی چشمشون به یه مرد حدودا جوان یا مجرد بر میخورن جو زده میشن
و این اصلا برای جو کلاس درس خوب نیست [-(
پس شاید بهتر باشه معلم ها زن باشن B-)

Snow ball

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبائی
شهر
اهواز
مدال المپیاد
دانشگاه
هر جا که خدا بخواد.
رشته دانشگاه

بنظرم زدی تو خال...منم خواستم همینو بگم ولی گفتم شاید بعضییا خوششون نیاد.

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از نرجس خاتون :
من خودم اوایل فک میکردم وجود معلم مرد باعث میشه ادم معذب باشه
ولی چون تو کلاسای فوق برناممون معلم مرد داشتیم بهم ثابت شد اصن اینطوری نیس :>
من چون سر هردو کلاس بودم میگم معلم زنو مرد فرقی نداره
اما یه مشکلی هس (:|
من دخترم ولی باید قبول داشت بعضی از دختر وقتی چشمشون به یه مرد حدودا جوان یا مجرد بر میخورن جو زده میشن
و این اصلا برای جو کلاس درس خوب نیست [-(
پس شاید بهتر باشه معلم ها زن باشن B-)
بالاخره که این دخترای مدرسه ای یه روزی قراره با جنس مخالف برخورد بکنن! چه توی مدرسه و چه بعد از اون! اینکه هی این برخورد رو به تعویق بندازیم اصلا کار خردمندانه ای نیست. باید به جاش فرهنگ ارتباط با جنس مخالف رو جا بندازیم که اتفاق بدی پیش نیاد، که بتونیم توی این فضا، این مساله رو جا بندازیم. پسرا وضعشون توی این مساله بسیار بغرنجه و به همین خاطره که پسرا بیشتر جوگیر میشن توی اولین برخوردهاشون. هر دو طرف به نظر من باید این تجربه رو کسب بکنن و بفهمن که مساله ای عادی هست.

Snow ball

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبائی
شهر
اهواز
مدال المپیاد
دانشگاه
هر جا که خدا بخواد.
رشته دانشگاه

به نقل از amparisay :
بالاخره که این دخترای مدرسه ای یه روزی قراره با جنس مخالف برخورد بکنن! چه توی مدرسه و چه بعد از اون! اینکه هی این برخورد رو به تعویق بندازیم اصلا کار خردمندانه ای نیست. باید به جاش فرهنگ ارتباط با جنس مخالف رو جا بندازیم که اتفاق بدی پیش نیاد، که بتونیم توی این فضا، این مساله رو جا بندازیم. پسرا وضعشون توی این مساله بسیار بغرنجه و به همین خاطره که پسرا بیشتر جوگیر میشن توی اولین برخوردهاشون. هر دو طرف به نظر من باید این تجربه رو کسب بکنن و بفهمن که مساله ای عادی هست.

یعنی از نظر شما ارزش این مسئله با افت تحصیلی دانش آموزا بخاطر عدم توجه به کلاس یکیه؟
از نظر من همون بهتر که این روندو واسه ی دانشگاه بزاریم.

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از Young winter :
یعنی از نظر شما ارزش این مسئله با افت تحصیلی دانش آموزا بخاطر عدم توجه به کلاس یکیه؟
از نظر من همون بهتر که این روندو واسه ی دانشگاه بزاریم.
پس از نظر شما ارزش این مساله با افت تحصیلی دانشجوها بخاطر عدم توجه عمیق ترشون به کلاس یکیه! :) تبریک می گم! :)
شما افت تحصیلی در سن دانش آموزی رو به خاطر حضور یک مرد سر کلاس به عنوان معلم می دونید؟! :)) واقعا باید تبریک بگیم به کل آدمایی که این 29 صفحه رو اینجا نوشتن و پست گذاشتن. همۀ 100 درصد جامعه رو به خاطر 1 درصد فدا کردن! بهههترین ایدئولوژیه.

Snow ball

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبائی
شهر
اهواز
مدال المپیاد
دانشگاه
هر جا که خدا بخواد.
رشته دانشگاه

به نقل از amparisay :
پس از نظر شما ارزش این مساله با افت تحصیلی دانشجوها بخاطر عدم توجه عمیق ترشون به کلاس یکیه! :) تبریک می گم! :)
شما افت تحصیلی در سن دانش آموزی رو به خاطر حضور یک مرد سر کلاس به عنوان معلم می دونید؟! :)) واقعا باید تبریک بگیم به کل آدمایی که این 29 صفحه رو اینجا نوشتن و پست گذاشتن. همۀ 100 درصد جامعه رو به خاطر 1 درصد فدا کردن! بهههترین ایدئولوژیه.
خب،بنظر من ردشدن از کنکور خیلی مهم تر از اونه که بخاطر یه مسئله کوچیک از دست بره.
اگه قرار بود آشنایی صورت بگیره،باید از همون آغاز دوران تحصیل صورت میگرفت نه الان که دانش آموز در یکی از مهمترین دوره های زندگیشه..که اون به نظام آموزشی برمیگرده و اصلاٌ به من ربطی نداره!
درضمن،یه چیزیو میدونید؟ به کسی که بخاطر دید زدن میاد دانشگاه نمیگن دانشجو...چطوره بگیم "الاف"،"بیکار" و هر چیزی بجز اسم دانشجو؟!
توجه داشته باشید که این صرفاٌ نظر منه.

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از Harmonic Energy :
خب،بنظر من ردشدن از کنکور خیلی مهم تر از اونه که بخاطر یه مسئله کوچیک از دست بره.
اگه قرار بود آشنایی صورت بگیره،باید از همون آغاز دوران تحصیل صورت میگرفت نه الان که دانش آموز در یکی از مهمترین دوره های زندگیشه..که اون به نظام آموزشی برمیگرده و اصلاٌ به من ربطی نداره!
درضمن،یه چیزیو میدونید؟ به کسی که بخاطر دید زدن میاد دانشگاه نمیگن دانشجو...چطوره بگیم "الاف"،"بیکار" و هر چیزی بجز اسم دانشجو؟!
توجه داشته باشید که این صرفاٌ نظر منه.
کسی از دید زدن صحبتی نکرد آقا. ارتباط با جنس مخالف در دیدگاه "فقط شما" در دید زدن خلاصه میشه برادر من. ارتباط با جنس مخالف یعنی مرد از ظرایف زن باخبر بشه، بتونه احساساتشون رو درک کنه، متوجه بشه از همسر آیندۀ خودش چی می خواد. یه زن بفهمه که وقتی مرد ناراحته چیکار باید بکنه، بفهمه خواسته های مردها چیه و اون هم بفهمه که توی همسر دنبال چه فاکتورهایی باید باشه. دید زدن چیه برادر من؟! این برخورد دو جنس هرچقدر دیرتر اتفاق بیفته، هیجانات بیشتری رو ما روی همدیگه تلنبار کردیم و امکان به خطا رفتن رو بیشتر کردیم. توی هر سنی که شما نگاه بکنی، بالاخره یه سری آفت هایی وجود داره. از بهترین آپشن اینه که از سن دبستان این دوتا جنس کنار همدیگه باشن که به حضور همدیگه عادت کنن. چون توی ایران نمیشه، مدارس به صورت کنترل شده می تونن این ارتباط رو از جنس خیلی ضعیف و در قالب معلم و دانش آموز پیاده سازی کنن. نمیگم این طرح و تز خالی از اشکاله ها! اما بهتر از عدم حضورشه. بعدش هم، دانش آموز سال اول دبیرستان توی مدرسه شون معلم مرد داشته باشه، کنکورش خراب میشه؟! :)) برو از خدا بترس برادر من...!
به نظرم خانوما باید بیان نظر بدن، که حضور معلم مرد سر کلاس، توی وجودشون آیا احساس ایجاد می کنه و باعث میشه درس رو نفهمن و کنکورشون ضربه بخوره یا نه. لطفا همه شرکت کنین و کمی بدون رودربایستی بگید که حضور معلم مرد براتون مفید بوده یا مضر.

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

اقا اين همه فايده داره خوب چرا برا پسرا هم معلم خانوم نميارن؟؟؟
به خدا اون جوري حتي فايده هاش بيشتره از معلم مرد برا دخترا

samira16

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
ندارم :-&quot;
دانشگاه
دانشگاه گلستان-گرگان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

طرح محرم سازی؟ :|مسخرست...
چرا نباید فلان دبیر مطرح شهر رو واسمون بیارن؟؟ چون مردِ؟؟ تاسف باره...
به این قیمت که گند بزنن تو اون درس!! بارها به خاطر همین مسئله بهمون ظلم شد...واقعا ظلم شد...!!!نمیگم دبیر زن توانایی نداره...نه...یه جا میبینی تو یه درس دبیر مرد مطرحه یه جا دیگه زن!
ما یه دبیر ریاضی داشتیم مجرد هم بود مشکلی هم پیش نمیومد اصلا...خیلی هم خوب میفهمن بچه ها. این حرفا چیه؟؟
حتی...!!!حتی! به نظر من واسه درس زیست هم نباید واسه دبیرش محدودیت بذارن! که چون یه سری مسائل هستش توش دبیر مرد نیاد!!! مسائل علمی که این حرفا رو نداره

بالا