• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بحث در خصوص انتخاب کتاب کنکور

gjit

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
پاسخ : بحث در خصوص انتخاب کتاب کنکور

1- تجربیم نمیدونم :D
2- الگو زیادی هم هست تو درسنامه اش انقدر هرچیزی رو تکرار کرده که کاملا حفظ میشی. اصلا کتاب دوم لازم نیست. من امسال 10 روز آخر خوندمش هر 3تست تاریخ ادب کنکورو زدم.
3. ندیدم. ولی زبان فارسی که کتابش عوض نشده که چاپ جدیدش فرق خاصی بکنه
4- عالیه. بهترینای بازارن

Marjan.N

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

به نقل از sibsorkh2008 :
سلام دوستان
خوشحال میشم به سوالام جواب بدید

1. برای دیفرانسیل و ریاضی پایه کدوم رو پیشنهاد میدید؟میکروبانک گاج یا خیلی سبز یا کتابای مهندس مهربان؟

2.برای تاریخ ادبیات کتاب الگو کامل و کافی هست یا صبر کنم مهروماه هم چاپ کنه؟

3.برای زبان فارسی 5 بحث 91 رو دارم.چاپ جدیدش حیلی متفاوته ؟لازمه چاپ جدید رو بگیرم؟

4.این مجموعه برای ادبیات خوبه؟(آرایه:الگو - زبان فارسی:الگو - قرابت:دریافت - لغت و املا:هامون سبطی+لقمه مهروماه - تاریخ ادبیات:الگو یا مهروماه)
1. برای دیف هیچکدوم الگو برای پایه گاج
2. کافیه مهروماه رو اکثرا بعد عید میخونن
3. اگه خود کتاب زبان فارسی تغییر نکرده نه لزم نیس
4. همشون خوبن

k1_24

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
کرمان
دانشگاه
انشاالله علوم پزشـکی کرمان

کتاب شیمی جامع مهروماه تازه امده
در چه حده به نظرتون؟

cannibal

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
دانشگاه
UT

فیزیک خوشخوان بخرم یا گاج؟

من کتابی میخوام که درسنامه ش خـــــــــــــــــیلی خوب باشه. ینی خوب یاد داده باشه و تستاشم نجومی نباشه . درحد کنکور باشه
کدوم بهتره ؟

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

بچه ها به خدا اشتباهه كه از الان به فكر كتاب هاي جامع باشيم ( به جز رياضيات جامع تجربي )
شيمي جامع به درد كسي ميخوره كه از بهمن شروع ميكنه نه كسي كه از مهر شروع ميكنه ( و احتمالا از مرداد يا حتي تير شروع كرده )
به نظر من كتاب جامع نخريم اصلا چون وقت كافي داريم كه پك كاملي از كتاب هاي مبتكران و خيلي سبز رو براي شيمي بخونيم .

• لایک
امتیازات: k1_24

Moto19

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
حقانی
شهر
ب.ع

سلام

با راهنمایی هایی شما اکثر کتاب ها رو تهیه کردم فقط هنوز فیزیک رو تهیه نکردم(رشته ریاضی)

کتاب های خیلی سبز و نشر الگو و گاج رو دیدم هر سه تاشون خوبه ولی باز نظرات رو میخونم نمیدونم کدوم رو بگیرم اگه بگید برای یه دانش اموز متوسط و برای رسیدن به درصد بالا کدوم میتونه بهترین نتیجه رو بده ممنون میشم

نظر خودم رو خیلی سبز بود ولی یکی دوتا از دوستان گفتن از همون ابتدا که شروع کردن گیچ کنندست واقعا اینطوره؟!!

botia

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
الامه حلی
شهر
کرمان

سلام. ریاضی پایه آخرش چی شد
من تابستون فائق زدم اصلا حال نداد
خداییش یک کتاب خوب بگید مارا از امپاس دربیارید
حداقل خوباش رو بگید
اونایی که میگن گاج منظورشون میکرو بانک هست؟
هندسه تحلیلی گاج سفید دیگه نمیزنه؟
چون تو سایتش فقط نقره ای بود

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

آقا من رک بگم از عربی همونقدر میفهمم که یه آفتاب پرست ساکن نواحی استوایی از دیورژانس میفهمه... X_X
خودتون با زبون خوش یه کتاب خوب معرفی کنید با درسنامه خوب و تست خوب!!! جون من :-"

• لایک
امتیازات: k1_24

k1_24

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
کرمان
دانشگاه
انشاالله علوم پزشـکی کرمان

به نقل از سَجاد :
آقا من رک بگم از عربی همونقدر میفهمم که یه آفتاب پرست ساکن نواحی استوایی از دیورژانس میفهمه... X_X
خودتون با زبون خوش یه کتاب خوب معرفی کنید با درسنامه خوب و تست خوب!!! جون من :-"
آفتاب پرست نواحی استوایی؟ =)) =)) =))

عربی کامل کاج _عربی به زبان ساده مبتکران

Marjan.N

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

به نقل از k1_24 :
کتاب شیمی جامع مهروماه تازه امده
در چه حده به نظرتون؟
وقتی خیلی سبز و مبتکران هست کسی الان مهروماه نمیخونه واسه بعد عید خوبه
به نقل از S.b else :
فیزیک خوشخوان بخرم یا گاج؟

من کتابی میخوام که درسنامه ش خـــــــــــــــــیلی خوب باشه. ینی خوب یاد داده باشه و تستاشم نجومی نباشه . درحد کنکور باشه
کدوم بهتره ؟
واقعیت اینه که کتاب کنکورای موجود واسه انتشاراتای خوب خیلی باهم فرقی ندارن چندتاشونو که بزنین دست خودتونم میاد پس زیاد ذهنتونو درگیر نکنین تستای جفتشون خوبه سطح خوشخوان بالاتره درسنامه ی گاج رو نخوندم اما درسنامه ی خوشخوان خوب توضیح داده فقط چون یه خورده مفصل میگه باید وقت بذاری روش
به نقل از Moto19 :
سلام

با راهنمایی هایی شما اکثر کتاب ها رو تهیه کردم فقط هنوز فیزیک رو تهیه نکردم(رشته ریاضی)

کتاب های خیلی سبز و نشر الگو و گاج رو دیدم هر سه تاشون خوبه ولی باز نظرات رو میخونم نمیدونم کدوم رو بگیرم اگه بگید برای یه دانش اموز متوسط و برای رسیدن به درصد بالا کدوم میتونه بهترین نتیجه رو بده ممنون میشم

نظر خودم رو خیلی سبز بود ولی یکی دوتا از دوستان گفتن از همون ابتدا که شروع کردن گیچ کنندست واقعا اینطوره؟!!
ببین شما که قرار نیس فقط از یه کتاب بزنی یا موازی میزنی یا یکی رو تموم میکنی میری سراغ بعدی واقعیتم اینه که چندادن فرقی ندارن البته سطح الگو و خیلی سبز از گاج یه کم بالاتره من خودم بعد درس 3 سوت آبی رو میزدم دستم راه بیفته بعدم تو طول سال الگو میزدم آخرا دیگه از خیلی سبز و جوکار و گاج و ... گزینشی میزدم
به نقل از botia :
سلام. ریاضی پایه آخرش چی شد
من تابستون فائق زدم اصلا حال نداد
خداییش یک کتاب خوب بگید مارا از امپاس دربیارید
حداقل خوباش رو بگید
اونایی که میگن گاج منظورشون میکرو بانک هست؟
هندسه تحلیلی گاج سفید دیگه نمیزنه؟
چون تو سایتش فقط نقره ای بود
کلا ریاضی پایه جدا از هندسه تو کنکور آسونه با گاج یا آبی خیلی راحت راه میفتی برای هندسه پایه هم من فک میکنم بازم آبی که همش تستای کنکور باشه کلا خیلی تو هندسه پایه تالیفی نزن از نظر درسنامه هم من الگو داشتم خیلی خوب بود این نقره ای های گاج نسل جدید همون سفیداس

Moto19

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
حقانی
شهر
ب.ع

ممنون دوست عزیز

دوستان دیگه نظری ندارن؟

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91

به نظر من برای فیزیک پیش جوکار بخونید....ویرایش 91 اش که خیلی خوب و بهتر از بقیه بود......برای فیزیک سوم هم خیلی سبز خوبه.البته کتاب فیزیک پایه نشر الگو هم خوب هست

shirin!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کاشان
مدال المپیاد
در ارزوی طلاونقره و برنز
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از Moto19 :
ممنون دوست عزیز

دوستان دیگه نظری ندارن؟
من خودم خعلی سبز داشتم اصن گیج کننده نبود از سوالای اسون شرو میکرد تا سوالای خعلی سخت برا رشته ریاضی تو پیش دانشگاهی خعلی سبز قوی تر هسش نسبت به بقیه :D

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

1. به نظر شما ویژگی کتاب تست خوب اینه که سوالاتش سخت باشن یا فقط حاوی سوالات کنکور باشن؟ اینجوری همون آبی قلمچی برای همه درسا بهترین گزینس دیگه. چون نیازی نیست ذهنمونو درگیر سوالات پیچیده کنیم. نظرتون؟

2. برای درسی مثل گسسته (که معلممون جزوه ای به ما داد که خودش جمع آوری کرده بود - کپی زد برامون :-" - و سوالاتش از مریخ اومده بود و فقط فرازمینی ها قادر به حلشون بودن :D ) حتما باید خیلی سبز یا فار یا الگو بخریم؟ همون تست های کنکور کافی نیستن؟ هر چند دبیرمون به ما گفت کسی جزوه منو کامل یاد بگیره و تستاشو حل کنه، قلمچی زیر 87 نمیزنه! کنکورم درو میکنه!!! بنده خدا راست میگه چون سوالاتی که این تو جزوش اورد، بهمن بازرگانی تو شیمیش نیورده بود!!!

shirin!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کاشان
مدال المپیاد
در ارزوی طلاونقره و برنز
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
مکانیک

ببین تستای کنکور خوبه ولی نع برا الان باید اونا رو بعد از عید بزنی در کنار تستای کنکور تستای تالیفی هم کار کنم و اما در مورد گسسته میتونم بگم تستای کنکور کافیه چون تقریبا ریتمه سوالاش همونه البته در منارش بزن تالیفی ولی اگه نزدیم مهم نیس چون تو این چند سال ریتم گسسته تو یه رنج بوده :)

z

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

..

demon

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
تهران
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
فیزیک

از اقایون بهشتی ری کسی هست؟ اقای دخیلیان چه کتاب تستی گفت بگیرید؟

shadi1201

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آباده
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

بچه ها واسه هندسه تحلیلی چی خوبه؟؟؟
یه کتاب میخوام که درسنامشم کامل وخوب باشه!
پیشاپیش ممنون !

shirin!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کاشان
مدال المپیاد
در ارزوی طلاونقره و برنز
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از s H a D i :
بچه ها واسه هندسه تحلیلی چی خوبه؟؟؟
یه کتاب میخوام که درسنامشم کامل وخوب باشه!
پیشاپیش ممنون !
واسه تحلیلی گاج خوبه ولی زیادی نکته گفته که من زیاد خوشم نیمد از نکته هاش به نظرم برا تحلیلی کتاب ابیه کانون کافی باشع البته نشرالگو هم عالیه بهتر گاج هسش

ابوالفضل

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سبزوار
رشته دانشگاه
پزشکی
کتاب کنکور

سلام :)

باز هم سوالات تکراری :D کدوم کتاب؟؟ :D ..... اما شما به کرم خودتون ببخشید . بگو خــــــــب

1-برای زیست پیش دانشگاهی کتاب خوب چیه؟؟ میگن خیلی سبز شبیه کنکور نیست؟؟ درسته ؟/ همچنین میگن گربه خوبه... کدوم گربه؟؟ جامع یا سال پیش فقط؟[nb] خلاصه بگم...بهترین کتاب برای زیست پیش با رسم شکل توضیح دهید :> [/nb]

2-این معلم ریاضی ما گیر داده آبی کانون بگیرید برا ریاضی [-( :-< آبی کانون خوبه؟؟ (نمیدونم چرا نسبت به کتب کانون اینجوری :-& میشم) میگن درسنامه نداره....با توجه به اینکه درسنامه های خیلی سبز هم سمبله..... یه کتاب که درسنامه های خوب داشته باشه برای ریاضی پیش معرفی کنید .......لفطن *-:

3-آرایه هامونو ندیدم من......خوبه؟؟ حجمش چجوریه؟؟ زیاد یا کم؟؟ به نظرتون الگو بهتره یا دریافت؟؟
4-به عنوان آخرین سوال فیزیک پیش گاج نقره ای بهتره یا نشر الگو؟؟ درسنامه توپ و تست خوب داشته باشه

پیشاپیش ممنون از این که وقت گذاشتید جواب دادید *-: *-:

بالا