• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

محفل متال بازها+راکرا

Hashie

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
پاسخ : محفل متال بازها+راکرا

به نقل از Mohamad.ak :
باصدای وکالش کم حال کردم اما با موسیقی ای که ارائه میدن حال کردم خوب بود
من چند تا آهنگ ازشون گوش کردم٬ Sacrifice و Acid Queen خوب بودن . کلاً بعضی گروه ها هستن که شاید کار خودشون خیلی جالب نباشه اما برای گروه های بعد از خودشون تاثیر دارن. خود Venom باعث شده خیلی از گروه های بلک متال بوجود بیان٬ اما شخصاً از بلک متال های قدیمی Mercyful Fate رو بیشتر از همشون دوست دارم.

Majids

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

مرسیفول فیت فک کنم بلک نباشه ها :-? یعنی صرفا مثه آلیس کوپر و کیس آرایشای سیاه و سفید داره ولی سبکش بلک نیست.

Hashie

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از Majids :
مرسیفول فیت فک کنم بلک نباشه ها :-? یعنی صرفا مثه آلیس کوپر و کیس آرایشای سیاه و سفید داره ولی سبکش بلک نیست.
آره٬ با تعریف بلک متال امروزی اونا بلک متال نیستن٬ Heavy Metal و Horror Heavy Metal ان. اما مثل ونوم یه سری اثراتی روی بلک متال داشتن ٬ همون آرایش٬ از نظر متن آهنگ٬ ایدئولوژی و اینا به بلک متال نزدیکن. یه جا خونده بودم اینا Early Wave of Black Metal بودن توی آمریکا .

Mohamad.ak

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
hashemi nezhad 2
شهر
Mashad
مدال المپیاد
خیرسرمون المپیادزیست بودیم...

يه نوع جدايه ازشون
first wave of black metal با بلك امروزي خيلي فرق داره
ولي بلكن
در واقع اينا بنا نهادند /m\ /m\ /m\
rainbow ميشناسيد؟(بلك نيست)

Armator

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Helli II
شهر
Tehran

واقعا evanesceneخداس حرف نداره ... x:
هرکی گوش نداده بره گوش کنه توصیه میشه شدید... /m\

Majids

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

میشه گفت این بهترین کار کاوریه که تا حالا شنیدم، از خود اصل اثر برای من لذت بخش تره حتی. صدای مینارد وکال تول رو این ترک عالی در اومده، حتما بگیرین به نظرم. imagine هست از جان لنون. (جا داره به این قضیه که مدیون پارسای عزیزم هستم در این زمینه هم اشاره بکنیم :-" همون کپی رایت!)

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از Majids :
میشه گفت این بهترین کار کاوریه که تا حالا شنیدم، از خود اصل اثر برای من لذت بخش تره حتی. صدای مینارد وکال تول رو این ترک عالی در اومده، حتما بگیرین به نظرم. imagine هست از جان لنون. (جا داره به این قضیه که مدیون پارسای عزیزم هستم در این زمینه هم اشاره بکنیم :-" همون کپی رایت!)

نزنین منو :D ولی همیشه معتقد بودم ایمجین لنون خیلی مسخرس :D (مسخره اصلا حرف درستی نیست در مورد یه اثر هنری ولی کلمه ی مناسب تری پیدا نکردم :D )
به نظرم خیلی بهتر از آهنگ اصلیه.مرسی
بعد از تلاش های ناموفقم برای جذب شدن به tool، دیسکوی a perfect circle رو گرفتم و فکر کنم a perfect circle خیلی نزدیک تره به سلیقم
آهنگ پیشنهاد بدید ازش لطفا :D

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

به نقل از تـارا :
نزنین منو :D ولی همیشه معتقد بودم ایمجین لنون خیلی مسخرس :D (مسخره اصلا حرف درستی نیست در مورد یه اثر هنری ولی کلمه ی مناسب تری پیدا نکردم :D )
به نظرم خیلی بهتر از آهنگ اصلیه.مرسی
بعد از تلاش های ناموفقم برای جذب شدن به tool، دیسکوی a perfect circle رو گرفتم و فکر کنم a perfect circle خیلی نزدیک تره به سلیقم
آهنگ پیشنهاد بدید ازش لطفا :D
من با a perfect circle بزرگ شدم اصن انقد باهاش خاطره دارم ! :-" بگذریم !
این آهنگا در سلیقه ی من جذاب اومدن فقط به این دلیل که باهاشون خاطره دارم . وگرنه این گروه آهنگ خوب زیاد داره .

Passive
Weak and Powerless
the Package .

سبک آلبوم اولیشون خیلی فرق داره . از اونم جسته گریخته گوش کنید .

نام مرکز سمپاد
بستان
شهر
یک
سال فارغ التحصیلی
2002

می‌گم که ، من هرچی تلاش کردم کلا از آلترناتیو راک/متال و یه چند تا هارد راک بیشتر خوشم نیومد. (پراگرسیو و ... رو اصلاً باهاش حال نمی کنم :-")

چند تا بَند خوب بگین :] ( غیر از 3STM و Nickelback )

Hashie

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

من به جز Motorhead و Danzig از Heavy خوشم نمیاد ٬ اما فکر میکنم می ارزه به خاطر ریف اولش این آهنگ رو گوش کنین : Heaven & Hell - Fear

Im EM

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
Farz 3

چرا اینقد بحثا مزخرف میکنین بیاین در مورد کنسرتا جدیدو دیسکوگرافی بحث کنیم نه در رابطه اینکه بقیه درمورد متال چی میگن.شما به بقیه چیکار دارین هرچی میخواین بگین کی میخواد جلوتونو بگیره آخه؟

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

وای دوستان حتما حتما آهنگ not strong enough دانلود کنین خیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی محشره! x:
اصلا رویایی این آهنگ! :-"

Majids

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

خب بنده دوم باز نیستم اما از اونجا که دوم بازان رو دوست میدارم، تصمیم گرفتم این سبک رو هم امتحان بزنم. بعد نهایتا به این سوال رسیدم که آیا اینا همه همینقد وکالاشون مزخرفن؟ uarual که واقعا گند بود به نظرم، آهنگا عالی ولی وکالش رو نِرو صرفن! امپایریوم خیلی بهتر بود اما باز هم اونقدر وکالش نچسبید، گروه خوب به خصوص از نظر وکال تو دوم چی هست؟ با چند تا آهنگ خوب هم برای امتحان بگین که نور علی نور :-"

ANTI FEMINIST

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید...
شهر
هرشهر

متال برای بیشتر افراد جنبه ی خود نمایی گرفته! خود من با این که طرفدار متال هستم اما پاپ، رپ و کلاسیک هم گوش میدم و لذت می برم و سعی ندارم به کسی حمله کنم که: اه، تو دیوونه ای رپ گوش می دی؟! فقط متتتتتتتتتتتتتال! L-:

Al McJoseph

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حليـ2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط مرحله يك شيمي! همين :|
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست شناسی

به نقل از Majids :
خب بنده دوم باز نیستم اما از اونجا که دوم بازان رو دوست میدارم، تصمیم گرفتم این سبک رو هم امتحان بزنم. بعد نهایتا به این سوال رسیدم که آیا اینا همه همینقد وکالاشون مزخرفن؟ uarual که واقعا گند بود به نظرم، آهنگا عالی ولی وکالش رو نِرو صرفن! امپایریوم خیلی بهتر بود اما باز هم اونقدر وکالش نچسبید، گروه خوب به خصوص از نظر وکال تو دوم چی هست؟ با چند تا آهنگ خوب هم برای امتحان بگین که نور علی نور :-"
به نظرم 2-3 تا البوم اول آناتما خیلی خوبن.. من خودم که عاشقشونم...ولی فقط دو سه تا البوم اول دووم هست و بعد از اون به پراگرسیو تغییر سبک دادن

Mohamad.ak

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
hashemi nezhad 2
شهر
Mashad
مدال المپیاد
خیرسرمون المپیادزیست بودیم...

اومدم من...دوم متال رو هر كس نميپسنده به نظرم ...خاصه خيلي

به هر حال ميخواسم راجبه fear factory اطلاعات بگيرم...
گروه phil.anselmo كه بعد از پنترا ساخته يه ايراني هم گيتاريستشه رو ميشناسين؟
كاراشونو ميخوام
لينك
/m\ /m\ /m\ /m\

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

یه مستند رسید به دستم دیدمش چیز ه جالبی بود پیشنهاد می کنم ببینید
Metal - a headbanger's journey
طرف کسی که اینو ساخته تو 13 سالگی دیگه iron maiden و اینا واسش جواب نبوده دوزش رسیده بوده به Slayer :D

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

به نقل از Mohamad.ak :
اومدم من...دوم متال رو هر كس نميپسنده به نظرم ...خاصه خيلي

به هر حال ميخواسم راجبه fear factory اطلاعات بگيرم...
گروه phil.anselmo كه بعد از پنترا ساخته يه ايراني هم گيتاريستشه رو ميشناسين؟
كاراشونو ميخوام
لينك
/m\ /m\ /m\ /m\
1. دوم متال خاص نیس ! :-" قشنگه ! با ووکال مزخرف گه مالش میکنن ! :-"

اون فیر فکتوری . ببین گروه قدیمی و خوبیه . ولی من تقریباً از هیچ آهنگیشون خوشم نیومد . ووکالش به شدت ناراحت کنندس ! :-" + سبکش اینداستریاله و خوب حس میکنی توی کارخونه ای حقیقتاً ! :-"

Majids

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Stewie Griffin :
یه مستند رسید به دستم دیدمش چیز ه جالبی بود پیشنهاد می کنم ببینید
Metal - a headbanger's journey
طرف کسی که اینو ساخته تو 13 سالگی دیگه iron maiden و اینا واسش جواب نبوده دوزش رسیده بوده به Slayer :D
این طرف 2تا مستند دیگه هم ساخته. بعد از ا هد بنگرز جرنی بهش کلی ایمیل میرسه و خود طرف (که اسمش یادم نیس) میگه بعضیاش برای من واقعا جالب بود چون حتی فکر نمیکردم تو این کشور ها متال وجود داشته باشه!
global metal ساخته شده راجبه گلوبالایز (جهانی شدن) موسیقی متال و این که متال چه طور حالا بعد از آمریکا و اروپا وارد کشورای دیگه به خصوص کشورای جهان سوم شده و با فرهنگ و عادات اونجا تلفیق شده. عالیه این مستند! یعنی من خودم واقعا خوشم اومد ازش، به خصوص که با چند تا ایرانی هم حرف میزنه، و اون پارتش که راجبه ایران بود واقعا مغزم رو ترکوند! :)) [nb]انصافا، ببینین تام آرایا و لارس دارن راجبه فنای ایرانی حرف میزنن همچین حسی بهتون دست نمیده؟ :-"[/nb]

+پارسا: اینداستریال به کارخونه چه ربطی داره؟ :))

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از Majids :
+پارسا: اینداستریال به کارخونه چه ربطی داره؟ :))

اگه دقت کنی سرو صدایی می ده که کاملا احساس می کنی تو کارخونه ای :D به نظرم کسی که این اصطلاح رو واسه این سبک به کار برده خیلی مخ بوده :D

راجع به دووم هم آلبومای اول آناتما به نظرم یه مقدار رو اعصابه :D دث/دوومه . لیریکا قویه ولی کلا به من نمی چسبه اصن

مجید تو she is the dark یا thy raven wings از my dying bride رو گوش کن واسه دووم
+ the dreadful hours

به نقل از mobina7 :
وای دوستان حتما حتما آهنگ not strong enough دانلود کنین خیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی محشره! x:
اصلا رویایی این آهنگ! :-"
از معدود آهنگای عاشقانه ای که خیلی دوست دارم! شعرش فوق العادس به نظرم :)
به نقل از ANTI FEMINIST :
متال برای بیشتر افراد جنبه ی خود نمایی گرفته! خود من با این که طرفدار متال هستم اما پاپ، رپ و کلاسیک هم گوش میدم و لذت می برم و سعی ندارم به کسی حمله کنم که: اه، تو دیوونه ای رپ گوش می دی؟! فقط متتتتتتتتتتتتتال! L-:

ببین منم همه چی گوش میدم.ولی رپ و پاپ (درصد زیادی) مزخرفن و کسایی که هی روشون پافشاری می کنن واقعا بی منطقن! :D

بالا