• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های تهران [دبیرستان فرزانگان ۱]

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0
پاسخ : سمپادی‌های تهران [دبیرستان فرزانگان ۱]

پیلوت کل‍اس شده؟! :‌||| واقعاً خوش‌حالم که سالِ دیگه نیستم این‌جا. :‌| بابا خب انقد شیش دوست‌وبرادر محسوب می‌شه یه عده رو بفرستن شیش زورکی. اگه بحثِ سطح علمیه سطح علمی شیش با ما یکیه. بحثِ رفیق‌بازیه بردارن یه اکیپُ با هم بندازن شیش. جا نداریم ما به خدا خب. :‌|

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

نمی‌دونم قضیه شوخی‌ـه یا جدی،‌ اما گویا کلاس تو پیلوت قراره برای سوم انسانی باشه. :) بعله،‌ مدرسه خیلی ما رو دوست داره.
× الان بهم خبر رسید که کلاس‌ـای پیلوت قراره دوم انسانی و سوم انسانی‌ باشن. من دیگه حرفی ندارم.

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

حداقل می‌تونید خوشحال باشید که زنگِ تفریح‌ها از یه عالمه پله قرار نیست برین بال‍ا و پایین و زانودرد نمی‌گیرین، و توی صف بوفه از اولین‌نفراتین. #نیمه‌ی‌پُر #همین‌جوری #حال‍اخوشال‌باشیم‌دورهم

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

هیچ وقت فکر نمی‌کردم بتونم بیش‌تر از الان از مدرسه نفرت داشته باشم٬ از ته دل! حتی گاهی فکر می‌کنم دسته جمعی پا شیم بریم نرجس / ابوریحان (می‌دونم قابل مقایسه نیستن :د) راحت‌تریم. مسئولا و معلم‌های خوب که سال به سال نایاب‌تر می‌شن٬ اردو ها رو که عین بز می‌پیچونن٬ پیلوت که شده کلاس و هیچ‌کی نه٬ انسانی‌ها باید برن اون‌جا٬ بچه‌های بیچاره رو اخراج می‌کنن که به جاش ورودی جدید بگیرن. به نظرم خیلی خیطه که یکی شهریور بازم زیر ۱۵ بشه٬ ولی مسئولا اینو در نظر نمی‌گیرن که معلم‌ها تمام تلاششونو به کار می‌بندن که دانش‌آموزای ضعیفشون با ۱۴/۷۵ بیفتن و ضمن این که سطح درسی مدرسه٬ مخصوصا ریاضی و فیزیک واقعا بالاتر از حد استاندارد و حتی بالاتر از حد مجازه و این هیچ افتخار نداره٬ بعضی از مباحثی که اینا توی دبیرستان می‌گن باید توی دانشگاه تدریس بشه٬‌ و حتی با استاندارد بهتر. حالا بعضی بچه‌های خیلی باهوش و درس‌خون از پس اینا بر میان نباید به خاطر اونا بقیه بچه‌هایی که نمی‌تونن رو محکوم کرد. واقعا اگه یک درصد می‌دونستم فرزانگان به معنی کوبیدن ریاضی و فیزیک تو سر آدم باشه و برای درسای - مثلا - علوم انسانی هیچ ارزشی قائل نمی‌شن (هنر که بره بمیره٬ فقط بچه‌هایی که پیش‌دانشگاهی رفتن آموزشگاه و زحمت کشیدن و یک رقمی شدنو به عنوان افتخار فرزانگان عکسشونو می‌زنیم تو دفتر :| ) از همون اول راهنمایی صاف می‌رفتم مدرسه دولتی و از این داف‌های درس نخون خز و خیل تهی مغز می‌شدم و بهتر از این بود که الان خیر سرم فرزانگانی باشم و این‌جا و با این نفرت این‌ها رو تایپ کنم.

+ اخراجی‌ها٬ تا جایی که من فهمیدم٬ تعدادشون خیلی زیاده٬ یکی‌ از خودشون می‌گفت ۲۷ تا از سوما و یه سری هم از پایه‌ی ما٬‌ و شامل اون افرادین که شهریور هم افتادن٬ و یهو همین سه چهار روز پیش هم بهشون گفتن که اخراجین٬ تا قبلش اصلا چنین بحثی نبوده.

Sahar.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فـرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شريف
رشته دانشگاه
مهندسی كامپيوتر - IT

اگر هر ساله قراره کلاس اضافه کنن ، به این فکر میکنن که روزی دیگه مدرسه به طور جدی جا نخواهد داشت ؟ :-? خب خدا رُ شکر فکر کنم زمانی که میخوان دسنشوییُ کلاس بکنن به ما نمیرسه . :-? من هر زنگ تفریح کجا برم اون وقت . :-?

:- خنده عصبی

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

به پست ستاره با همون حجم نفرت و شاید بیشتر، تلاش مدرسه برای المپیاد نخوندن و کنکور دادن رو هم اضافه کنید.
نظیر جملاتی مثل: چرا از سوّم کنکور نخونی آخه؟
المپیاد به شخصیّت تو نمیاد!
من خودم المپیاد رو وقت تلف کردن می‌دونم.
بیا از راه میان‌بر - کنکور - برو خب.
و ...

× به قول یکی از دوستان سیاست مدرسه این بود که کنکور مدرسه تقویّت شه، گند زد به روباتیک و المپیاد و البته هیچ تغییری در کنکور رخ نداد.
× و خب لعنت.

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

تقصیر خودمونه که تا الان هیچ کاری نکردیم هرچی سرمونو بیشتر بکنیم زیر برف بیشتر اون بیرون اتفاقای بد می افته اگه همین جوری پیش بره جو مدرسه میشه دولتی باید ی کاری بکنیم همه چی داره بهم میریزه دیگه واسه هیچی ارزش قائل نیستن اینجوری پیش بره کارگاه علوم و کارگاه هنری و حتی زنگ تفریحا رو هم تعطیل میکنن ...این از مدرسه اونم از اونکه ب هرکی میگی فرزانگانی ام میگه منم همین طور :|

پ.ن:میدونم ک ی سریا الان میگن راه باز جاده دراز ولی اینو باید بدونن ک کسی ک ب جو فرز عادت کرده بره تو ی مدرسه دیگه خورده میشه :D

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

پارسال بین کلاس ما و ۲.۵ایا فقط یه دیوار کاذب بود. ما در کنار درسای خودمون ریاضی و فیزیک و درسای دیگه‌ی اونا رو می‌شنیدیم و اونا هم برای ما رو. هیچچی نگفتیم. بعد امسال انداختنمون تو پیلوت. سر و صدا به کنار. این که از بقیه‌ی کلاسای پایه به دوریم به کنار. پیلوت واقعا بدهوا(!)ترین جای مدرسه‌ست. جایی که وقتی یکی از غذاهای بوفه می‌سوزه کل روز بوی گند پر می‌کنه فضاشو. آدم واقعا می‌مونه که نکنه اینا مشکل شخصی دارن با ما؟ :د

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

به نقل از نر‌‌‌‌‌‌گس :
پارسال بین کلاس ما و ۲.۵ایا فقط یه دیوار کاذب بود. ما در کنار درسای خودمون ریاضی و فیزیک و درسای دیگه‌ی اونا رو می‌شنیدیم و اونا هم برای ما رو. هیچچی نگفتیم. بعد امسال انداختنمون تو پیلوت. سر و صدا به کنار. این که از بقیه‌ی کلاسای پایه به دوریم به کنار. پیلوت واقعا بدهوا(!)ترین جای مدرسه‌ست. جایی که وقتی یکی از غذاهای بوفه می‌سوزه کل روز بوی گند پر می‌کنه فضاشو. آدم واقعا می‌مونه که نکنه اینا مشکل شخصی دارن با ما؟ :د
سوسکم داره تازه
+ مدرسه چی میخواد از جون ما؟ یه مشت آدم کله-تو-کتاب که رتبه های خوب کنکور بیارن، و بعد مسئولین عزیز افتخار کنن بهشون؟
الان اینقدر تعداد فرزانگان زیاد شده، روم نمیشه اسم مدرسمو به ملت بگم ((: درین حد :/

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

من شما را به آرامش دعوت می کنم :-"

آقا جان من وقتی داشتن می گفتن پیلوت رو بکنیم کلاس اونجا به عنوان یه ناظر ساکت بودم بعد همون جا قبل از این که من حرف بزنم این بین خودشون رد شد! شما مطمئنید آیا؟
در اون لحظه داشتن می گفتن بچه ها که کف حیاط می شینن غذا می خورن رو میز هم که نمی شینن! چرا بیخود فضا رو راکد نگه داریم؟ :-"
بعد میون حرفاشون بود که برا سال های آینده مجوز دارن می گیرن رو پشت بوم یه طبقه دیگه اضافه کنن یه تیکشو بکنن سالن امتحانات! یه تیکشو بکنن کلاس :-"
بعد ایده دستشویی هم که بکنن کلاس خیلی خوب بود به فکرشون نرسیده وگرنه عملی می کردن :))
به عنوان اولین انسانی های مدرسه شما باید محکم باشید و اینا! جنبه های مثبتی هم که ارغوان گفت فکر برانگیز بود واقعا تشکر می کنم!
خلاصه که یادمون باشه مثلا سال دیگه از همه ی فضا های مدرسه استفاده کنیم تا نگن استفاده نمی شه بریم یا کلاسم اون جا بزنیم

• لایک
امتیازات: kanor

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

من م غُر بزنم من م غُر بزنم. آقا چرا ما باید با این کوله‌های عظیم این‌همه از پلّه‌ها بال‍اپایین بشیم؟ کل‍اسامون بال‍ای بال‍اس. هر زنگ تفریح باید وسایل‌مونُ بکشونیم دنبالِ خودمون از این کل‍اس به اون کل‍اس. تا اون همه پلّه رو بریم پایین زنگ خورده دوباره باید اون همه پلّه رو بریم بال‍ا چون کل‍اسامون زود شروع می‌شن صادقی می‌یاد دعوامون می‌کنه. پیشنهاد من اینه که مدرسه رو بکوبن دوباره بسازن چارتا آسانسور هم بذارن توش بنویسن «مخصوصِ پیشا» هر غیرِ-پیش ـی هم که ازشون استفاده کرد اخراج بشه جا باز شه یه‌کم. این بود پیشنهاد سازنده و مفیدِ من؛ برید به فخر بگید روش فکر کنه جمعی رو از زانودرد برَهانه. ما پیشیم بیزی‌ئیم نمی‌رسیم بریم با فخر صوبت کنیم. آها بعد این خانو‌م‌های بوفه هم از این کفش‌هایی که زیرشون چرخ داره هم بپوشن خیلی فان می‌شه؛ خوش می‌گذره. همین دیگه خل‍اصه؛ مرسی.

× #هار #اسپم

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

به‌به، پیش‌ـا هم که از بالا رفتن راضی نیستن. من پیشنهادم اینه که دو تا از کلاس‌ـای پیش‌ـا رو بیارن به جای دوم و سوم انسانی، ما بریم بالا. به هرحال گناه دارید دیگه، حاضریم فداکاری کنیم. مشکلی هم نداریم با بالا رفتن از پله‌ها. ;;)

به نقل از مهسا.ق :
بعد میون حرفاشون بود که برا سال های آینده مجوز دارن می گیرن رو پشت بوم یه طبقه دیگه اضافه کنن یه تیکشو بکنن سالن امتحانات! یه تیکشو بکنن کلاس :-"

مهسا؟! اینُ الان جدی گفتی؟ :‌)) تصورش هم خنده‌داره حتی. مطمئنی شوخی نمیکردن؟

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از ریـحـانـه :
به‌به، پیش‌ـا هم که از بالا رفتن راضی نیستن. من پیشنهادم اینه که دو تا از کلاس‌ـای پیش‌ـا رو بیارن به جای دوم و سوم انسانی، ما بریم بالا. به هرحال گناه دارید دیگه، حاضریم فداکاری کنیم. مشکلی هم نداریم با بالا رفتن از پله‌ها. ;;)

مهسا؟! اینُ الان جدی گفتی؟ :‌)) تصورش هم خنده‌داره حتی. مطمئنی شوخی نمیکردن؟
خنده دار؟ ریحانه جان وایسا یه دو سال دیگه که یکی دو طبقه رفتن بالا بت می گم از مدرسه ی ما هیچی بعیید نیس
ینی اگه مثلا آموزش و پرورش محاصرمون نکرده بود شاید زمین بغلشو می خرید گسترش عرضی مثلا :-"

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

عاغا این تکالیف عربی چیه تو سایت زدن ؟ :-s :-s X_X X_X

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

مشق‌های ماست آقا. قرار بود کپی‌شده قبل از شونزدهم بدن دست‌مون؛ نشد. قرار شد شونزدهم سرِ آزمون بیارن بدن به‌مون؛ نشد. بعدش قرار شد همون روز بذارن روی سایت، خودمون برداریم پرینت کنیم. امروز بیست‌وپنجمه و من حقیقتاً مچکرم از سرعت‌عمل‌شون. ؛؛)

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

اینا واقعا فک کردن مشکل جمعیت مدرسه فقط تعداد کلاسه؟

بنظرشون موقه ی امتحانا وقتی پیلوت نداریم 1000 و اندی نفر همه تو نماز خونه ی پهناورمون جا میشن؟

یا زنگای ناهار تو صف بوفه و فر هر دفه میریم 5-6 تا کشته بدیم؟

نمیفهمیدن که حتی اگه زنگای ناهار ما تو حیاط میشستیم و کل حیاط آفتاب بود از شدت ازدحام تو بخش سایه ی حیاط ظرف غذامونو رو شونه ی بچه های اکیپ بغلی میزاشتیم؟

و فک کردن که راه اینا اخراج 70-80 نفر از بچه هاس؟

من بعضی وقتا حتی شک میکنم که اون ساختمون مدرسمون بتونه وزن 1000 و اندی نفر رو تحمل کنه! :))

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

من گاهی وقتا فکر میکردم بد نیست زیر مدرسه رو بکّنن، یکی دو طبقه زیر زمین اضافه کنن.
اصولا من نباید خیال پردازی کنم. : |

mlipflower

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
طهران

کـــــــــــــــــــــــــــــی؟ چــــــــــــــــــــــــی؟ کـــــــــــــــــــــجا؟
پیلــــــــــــــــــــــــــــوتو کردن کلاس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصن گفتنشم زشته !!!!! این ایده های قشنگ از کجا در میاد ؟؟؟؟
25 نفر اخراجی؟؟؟؟ <D= جنـــــــــــــــگه مگـــــــــــــــه؟؟؟؟
~X( حلی 1 واسه پیشی هاش مدرسه جدا داره اونوقت ما پیلوتمونو خراب میکنن جاش کلاس میزنن؟! :-\

meme.rrr2

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای ادبی دوره‌ی بیست‌ونه

به نقل از mlipflower :
~X( حلی 1 واسه پیشی هاش مدرسه جدا داره اونوقت ما پیلوتمونو خراب میکنن جاش کلاس میزنن؟! :-\
مدیر ِ حلی رو با فخر مقایسه می کنین ؟! جدا ایا ؟!

این قضیه پشت ِ بوم چیه ؟! راسته ؟ دروغه ؟!

× 25 نفر اخراجی ؟! 80 نفر شنیدمااا !! یکی هم گفت 60 نفر ..

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره ی زیست دوره هجده و طلای دوره نوزده

بچه ها لطفا تورو خدا یکی دقیق بگه امتحان تعیین سطح زبان از کتاب تاپ ناچ میاد؟ یا کتاب خود اول دبیرستان؟؟؟
لطفا یکی راهنمایی کنه

بالا