• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رفتگران طبیعت سمپادیا - تهران

• شروع کننده موضوع Zed
  • تاریخ شروع

@Han

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فزانگان1
شهر
طــهـــر0N
پاسخ : رفتگران طبیعت سمپادیا - تهران

منم به زهرا پیشنهاد دادم
ولی گف ممکنه بعضیا نتونن جمعه بیان نه :) :D

ShAda.Na

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستانِ فرزانگانِ 1
شهر
تهران

به نقل از lab0o :
جمعه ها شلوغ هست نمی خوایم که تو دست و پا باشیم...
بر فرض ساعتش رو زودتر گذاشته شه حوصله دارید صبح به اون زودی بیایید؟

ساعت ِ 8 اگه باشم دربند، من خودم باید 5 ِ صبح راه بیفتم. که با توجه به اینکه تنها میام برام غیرممکنه!

+ جمعه تو مدرسه‌س. خیلی‌ـا نمیان.

+ 7 نفر تا الان قطعاً میان. من سمپادی‌ـام مشکل داره جون میده تا باز شه. پس دیر به دیر به پ.خ ها جواب مجبورم بدم.

• لایک
امتیازات: mjz
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فــرزانگان ۳
شهر
طــهـران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
رشته دانشگاه
پزشکی

دوستان من تا اونجایی که خبر دارم تمامی مدارس تیزهوشان تهران ، این جمعه و پنج شنبه کلاسهای تابستونی ندارند . معمولا اگر هم خیلی طول بکشه یک هفته زودتر تموم میکنند . چرا با این پنج شنبه موافقت نمیشه ؟

na30

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهرانـــــ!

من بازم میگم 1مهر دوشنبه است چه ربطی به جمعه داره که میگین بچه ها مدرسه هستن نمیتونن بیان؟

mjz

Mohammad+Javad
نام مرکز سمپاد
نسل طلایی علامه حلی 2
شهر
تهران / شهر ری
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
QUT
رشته دانشگاه
برق

ای بابا این چه جاییه...

یبارکی میرفتین رو کوه وایمیستادید تمیز میکردین دیگه...

لاقل ی جای پایین تر بگید ما دهنمون چیز نشه تا اونجا بیایم...

فک کنم وقتی بیام باید بشینم خستگی در کنم تا کارتون تموم شه برگردم!!!

بعد با لباس سفید ، کثیف میشه، خراب میشه ، سخت تمیز میشه :-s

ShAda.Na

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستانِ فرزانگانِ 1
شهر
تهران

ساعت ِ 9 ِ یک شنبه شب.
تمام ِ کسایی که بهم گفتن میان اینان:
(خیلی‌ـا تو مدرسه گفتن و یوزر ِ سمپادیاشونُ نمی‌دونم)

حنانه (£HaÑπ@n )
نیوشا
ملیکا.ب
نسیبه (NaSiBeH)
زینب شیرزادی مقدم
خودِ جناب ِ لبو :D (lab0o )
خودم!

روش ِ کار دیگه دست ِ من نیس. دست ِ همین لبوئه. همون طور که گفته اگه 15 نفر کمتر باشیم به تعویق میفته!
من نمی‌دونم برنامه‌ش چیه ولی لطفاً تا دوشنبه عصر اطلاع بده.

mischievous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2️⃣
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394

فکر نمی کنین 15 نفر یه خورده زیاده ؟

اصلا چرا نظر سنجی نمی ذارین برای روز ؟

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

آقا اون دوستانی که میگن جمعه :
60 الی 70 درصد کسایی که جمعه میرن کوه انسان هایی دارای دو ویژگی زیر می باشند؛

1. خـز

2. خیـل

واقعا جمعه پیشنهاد نمیشه . به نظرم همین وسط هفته بهتره. هم خیلی فضاش مناسب تره. هم امن تر و سالم تر. توی اون همه شلوغی پنج شنبه و جمعه دربند چیکار میخوایم بکنیم آخه ؟

ShAda.Na

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستانِ فرزانگانِ 1
شهر
تهران

خوب من رفتم مدرسه و متوجه شدم خیلی‌ـا میان که اصَن نه به من نه به کس ِ دیگه‌ای گفتن و اطلاع ندادن کلاً !

لطفاً لطفاً اگه میاین اطلاع بدید! من خودم 5شنبه یا جمعه نمی‌تونم بیام.

الان 12 ِ دوشنبه هم گذشته و 5ـه! دیگه چه فرصتی هس؟

الان اینا گفتن میان :
1-حنانه (£HaÑπ@n )
2-نیوشا
3-ملیکا.ب
4-آوا
5-مارال (jigsaw.girl)
6-کیمیا.ق
7-نسیبه (NaSiBeH)
8-خودم!

* از این به بعد اونایی‌ن که با شکُ تردید گفتن!
9-زینب ِ شرزادی مقدم (احتمالاً نمیاد.)
10-مهرناز.م
و بعد هم PanterA و چند تا از دوستاش!

لطفاً هر چی شد، تا آخر ِ امروز اطلاع بدید! من شب پ.خ ها رو چک می‌کنم.

-> دوستانی که به هر دلیلی از اسم ِ واقعی‌شون استفاده نکرده بودن و نمی‌خواستن استفاده شه، معذرت! یوزر ِ سمپادیا شونُ نداشتم.

ShAda.Na

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستانِ فرزانگانِ 1
شهر
تهران

بچه‌ها تا جدیدترین آمار جز PanterA و دوستاش که جوابم نمی‌دن تا الان ما شدیم 8 نفر.

این‌طور باشه من هم قاطعانه می‌گم که نمیام. :| اگه کسی هم اعلام وجود نکنه، شما هم نرید.

آخرین آمار! (ویرایش!)

فردا، حداقل ده نفر. ساعت ِ ده، دم ِ رستوران ِ کوهپایه.

هر کی‌م می‌خواد باز بیاد هر کی‌م می‌خواد بیاره.

mischievous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2️⃣
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394

رفتین بالاخره ؟

گزارش کار بذارین !

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از استرانسیم :
رفتین بالاخره ؟

گزارش کار بذارین !

دیدم کسی پاسخگو نیس گفتم پاسخ بدم خودم. :-"

خب خوب بود. :-"
14-15 تا کیسه جمع شد + خوش گذشت کلاً آب بازی و ایناشم خوب بود. :-"

لبو هم نبود. :)) چرا نیومدی خب ؟ :-"

K-N-P-G

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1-2
شهر
همدان-تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

14-15 تایی که می گه شاید 2-3 تا پر و 2-3 تای دیگه خالی یا نیمه پر بود. پر از "فرهنگ". فرهنگ سازی ب خوبی انجام شد اینکه دربند فرهنگ مرهنگ کشکه و این که یخا خیلی یعنی خیلی زود آب میشه. واقعا به این مناسبت "فرهنگی" باید و فقط باید تبریک گفت. مدیریت عالی. فرهنگ سازی عالی. مشارکت همه"عالیییییییییییی". :ضدلایک #S-:

• لایک
امتیازات: Zed

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از NaSiBeH :
14-15 تایی که می گه شاید 2-3 تا پر و 2-3 تای دیگه خالی یا نیمه پر بود. پر از "فرهنگ". فرهنگ سازی ب خوبی انجام شد اینکه دربند فرهنگ مرهنگ کشکه و این که یخا خیلی یعنی خیلی زود آب میشه. واقعا به این مناسبت "فرهنگی" باید و فقط باید تبریک گفت. مدیریت عالی. فرهنگ سازی عالی. مشارکت همه"عالیییییییییییی". :ضدلایک #S-:
نسـیبه / نصـیبه :

خب.

اولاً من واقعا نفهمیدم شما هدفت چی بود ؟ اینُ مشخص کنی ممنون میشم ازت. هدفت این بود که آشغال های یکی از جاهای زیبا و توریستی تهران کم بشه ؟
خب اگه هدفت واقعاً این بود ، سخت در اشتباهی. همون مسیری که تو راهٍ اومدن آشغالاشُ جمع کردیم یا به قول شما ، شما جمع کردید ، دو روزه برمیگرده به حالت اولش. زباله های اونجا با 15 تا که هیچی با 115 تا کیسه هم جمع نمیشه خیالتون راحت. اگر یه موقع شک داشتید به حرفم دفه بعدی که اومدید به جز مسیر حرکت به رودخونه اطرافم یه نگاهی بندازید متوجه میشید.

حالا اگه هدفت این بوده که فرهنگ سازی کنی ، پس اینکه جلوی یه نفر فقط دولا بشی یه بطری از رو زمین برداری همین کافیه که کسی که داره بت نگاه میکنه متوجه بشه.
من نمیدونم دلیل این اعتراضاتت هم اینجا و هم اونجا چی بود دقیقا. مشکلت چی بود کلا.

به هر صورت دیروز هم همه همکاری کردن هم امیدوارم خوش گذشته باشه بهشون.

منم زانوم شب قبلش تو استخر آسیب دیده بود راحت نمیتونستم خم بشم. ببخشید اگه یه کیسه تونستم پر کنم البته اونم کامل نشد. اونجا نگفتم ، گفتم حالا شاید منظوری نداری از حرفات ولی خب مثل اینکه داری !

+ اینُ کلا میگم ربطی ب موضوع نداره. سعی کن تابع جمع باشی یا اگه نمیتونی توی اون جمع نباشی چون خودت اذیت میشی. گفتم اونجا هم من و پوریا کلا نظر نمیدیم سایر بچه ها بگن. خب بقیه هم نظرشون این بود بریم بالاتر.
+ خداحافظی نکردنتون هم یکم دور از ادب بود.

راستی در مورد اینکه گفتی یخ ها زود آب میشه هم بگم! : آقا من به خاطر شوخی دیروز نه ناراحتم نه دلخورم ، هیچی ! خیلی هم خوب بود اتفاقا! :)) کلی هم خندیدیم. :-"

شیدا : مرسی بابت هماهنگی. (;

خلاصه ! خوش گذشـت ، به هدفمون هم رسیـدیم. مرسـی از همـه.

jigsaw.girl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
tehran

رفتیم عالی بوودد! همه ی اونایی که نیمدن از دستشون رفت!
به نظر من هم به هدفمون رسیدیم هم خوش گذشت. همه هم به اندازه ی توانشون کار کردن!
کلا رفتیم اول هم رو پیدا کردیم. بعد شروع کردیم جمع کردن اول با دستکش بعد دسکشامون تموم شد بی دسکش! املت و ماست و چایی و دلستر خوردیم! مردم هم خیلی خوب بهمون نگاه میکردن همه خسته نباشید میگفتن یکی گفت من شما رو میبینم روحیه میگیرم. چن نفرم گفتن شهر ما خانه یه ما :D یکی هم گفت شما چقد زیادین! خدا زیاد ترتون کنه! :D بعد از یه صخره ای رفتیم پاینن (با هزار بدبختی) رسیدیم به یه رودخونه و اب بازی!
به نظر من این جریان واقعا پتانسیل تکرار شدن و بهتر شدن رو داره!به نظر بقیه خوب نیست تکرار شه؟ تو جاهای دیگه شهر؟

ShAda.Na

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستانِ فرزانگانِ 1
شهر
تهران

به نقل از lab0o :
قصد داشتم بیام ولی خوب نشد :D
----------ااا نسیبه خودمونی؟ :D چه جالب. مشکل چی بود خوب این شکلی انتقادی حرف نزن کامل بگو...

+ یکی بیاد یه عکسی چیزی بذاره بگه در مجموع چند نفر بودید... البته من توقع داشتم خیلی بیشتر از این حرفا مشارکت داشته باشیم...

زهرا من خیلی دوس دارم از وسط با ظرافت ِ تمام نصفت کنم! #به پایِ گستاخی مگذار!
کلاً نیومدی، ما دچار ِ بی‌صُحابی شدیم! اون وسط باید یکی سرگروه بود تصمیم می‌گرفت یا نه؟
این‌طوری به من نگاه نکن. می‌دونم گفتم من مسئول ِ تهران ولی من مسئول ِ هماهنگیُ راهُ فناوریُ ارتباطاتُ اطلاعات بودم فقط :D مشکل اینجاست که من که مثلاً باید هماهنگ می‌کردمُ اینا، اصَن دربندُ بلد نبودم، بار ِ اولم بود. باید مثلاً یکی که چند بار رفته بود مثِ PanterA مسئول می‌شد که بلد بود راهُ، قشنگ تایم می‌داد، مکان می‌داد، برنامه می‌داد و سرگروه هم معرفی می‌شدُ باقی پیرو بودن.
×اگه باز هم میتینگی بود تو تهران، من باز هم هماهنگ می‌کنیم. منتها یکی مسئولِ خودِ اون مکانِ ملاقات بشه که اونجارم بلد باشه که مشکل پیش نیاد.
بعد وقتی خودت نیومدی، چه انتظاری داری؟

+ هشت نفر بودیم.
1-نسیبه
2-مارال
3-آوا
4-من (شیدا)
5-ملیکا (دختر خاله‌م که گفتم)
6-کیمیا.ق
7-پوریا
8-محمدرضا (PanterA)

مشهد چند نفر بودن؟
× عکس‌ـا فردا ظهر اینا می‌رسه تو تاپیک... سراغ‌شُ از مارال (jigsaw.girl) بگیرید!

به نقل از PanterA :
به هر صورت دیروز هم همه همکاری کردن هم امیدوارم خوش گذشته باشه بهشون.

منم زانوم شب قبلش تو استخر آسیب دیده بود راحت نمیتونستم خم بشم. ببخشید اگه یه کیسه تونستم پر کنم البته اونم کامل نشد. اونجا نگفتم ، گفتم حالا شاید منظوری نداری از حرفات ولی خب مثل اینکه داری !

راستی در مورد اینکه گفتی یخ ها زود آب میشه هم بگم! : آقا من به خاطر شوخی دیروز نه ناراحتم نه دلخورم ، هیچی ! خیلی هم خوب بود اتفاقا! :)) کلی هم خندیدیم. :-"

شیدا : مرسی بابت هماهنگی. (;

خلاصه ! خوش گذشـت ، به هدفمون هم رسیـدیم. مرسـی از همـه.

جداً خوش گذشت به من یکی که، مفید هم بود.

اوخ، احساس می‌کنم اگه زانوت مشکل داش نباید می‌کردیمت زیر ِ آب. :-? من فکر می‌کردم نمی‌خوای به آشغالا دست بزنی :D

هماهنگی مشکلی نبود، فقط ببخشید اگه دیر رسید شماره‌م بهتون. من شب اومدم بذارم، صد بار ریفرش کردم سرور ارور داد. دیگه ایمیل کردم. بعد از هر کی پرسیدم گفتن نه بابا شب که میلُ چک نمی‌کننُ اینا، صبح ساعت 7 بیدار شدمُ اومدم سمپادیا پی.ام دادم. با این حال بازم از هر کی پرسیدم گفت 7 ِ صبح که پی.ام چک نمی‌کنن. دیگه گفتم آوا اصَن زنگ بزنه هلیا بگه. ناامید بودم بیاین کلاً، تهِ‌ش‌َم نمی‌دونم چطوری رسید. کلاً ببخشید دیر شد.

به نقل از NaSiBeH :

نسیبه نامردی نکن! ما دستِ‌کم 8 تا کیسه رو داشتیم. دستِ‌کم. فقط 5 تا تو رستوران انداختیم دور. خودِ من فقط دو تا پر کردم. سه تا بالا تا جایی که یادمه. 7 تاش هم کاملاً پر بود می‌شد گفت.

خوب ببین دیگه نمی‌شه یه مُش جوون/نوجوون پاشن برن یه جا بعد کلاً "فقط" کار کنن. من قبول دارم فقطِ راه یک سری فعالیتِ پیچوندن هم صورت گرفت، اما خوب بعدِ حرف حل شد. اون تیکه آب‌بازی خوب واقعاً حق‌مون بود یکم هم تفریح داشته باشیم. در آخر هم مایی که دیگه خیلی لفت‌ش (املا؟) دادیمُ اینا، ته‌ِش همون دوُ نیم رسیدیم پایین.

Avo0lak

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
قرزانگان 1
شهر
تهران

دربند خیلی خوش گذش (مخصوصا قسمت آب بازی :)) ) جای کسایی که نیومدن خالی . در هر صورت ما به هدفی که میخواستیم رسیدیم ! ( شهر ما خونه ما ! :-") امیدوارم دوباره اجرا شه
مرسی شیدا بابت هماهنگی

jigsaw.girl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
tehran

سلام دوباره :D! این یه کلیپ کوچولوییه از دربند. چندتا عکس هم میذارم.

http://s1.picofile.com/file/7942696983/darband.rar.html

چنتا عکس هم اینجا گذاشتم:http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,100285.msg1129693.html#msg1129693

بالا