• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

باکلاس باشیم

از نظر باکلاس بودن جز کدام گزینه هستین؟؟(بعد از رای دادن دلیلتونو بگین)

• رای‌دهندگان
    72
  • شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی
پاسخ : باکلاس باشیم

به نقل از khadijeh1998 :
دوستانی که به گزینه اول رای دادین اعتماد به نفستون عالیه بابا /m\ /m\ /m\ /m\ /m\ :D

احسنت به اون کسی که به گزینه دوم رای داده صداقت یعنی همین (; :> :>

در مورد گزینه سوم نظری ندارم :| :| :| (خودمم به همین گزینه رای دادم اگه چیزی بگم فکر کنم ریا میشه 8->)

به نظر منم بستگی به جمعی داره که در اون شرکت داریم وقتی جمع دوستانه است دیگه نیاز به با کلاس بودن نداریم

اما با شخصیت بودن به جمع ربطی نداره باید همیشه با شخصیت باشی ^-^

این فرق با کلاس بودن و با شخصیت بودنه :>
:لایک
خوشحالم که بحث تقریبا جا افتاد .موضوع اینکه تو مواردی که باید باکلاس باشیم چیکار کنیم تا با کلاس باشیم؟؟
اون 9نفری که تا حالا گزینه ی اول رو انتخاب کردن .چه کارایی رو به طور خدادای انجام میدین که فک میکنین خدادادی باکلاسین؟

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

گزینه 1 رو با کمال اعتماد به سقف انتختب کردم !

تاپیک کم آورده سمپادیا بحثا اشباع شدن قشنگ میفهمم :D

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

به نقل از پ(و)ريا! :
جای بحث داره واقعا؟ :)) بعد اون گزینه ی «به طور خدادادی باکلاس هستم» اصن عالی :))
آدم یاد این اشراف زاده هایی میفته که از بدو تولد بهشون یاد میدن که قوز نکنن و صاف بشینن، چنگالشونو با مشت نگیرن، موقع راه رفتن فاصله ی قدماشون برابر باشه و اینا. :))

Analia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد/تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از winnie the pooh! :
خوشحالم که بحث تقریبا جا افتاد .موضوع اینکه تو مواردی که باید باکلاس باشیم چیکار کنیم تا با کلاس باشیم؟؟
اون 9نفری که تا حالا گزینه ی اول رو انتخاب کردن .چه کارایی رو به طور خدادای انجام میدین که فک میکنین خدادادی باکلاسین؟
چه میدونم...
مثلا تو یه مهمونی که دارین غذا میخورین حواستون باشه که برنج از تو قاشقتون نریزه :-"
از این چیزا فک کنم... :-"

یا مثلا صاف بشینین و زیاد چیزی نخورین و... از این حرفا :-"

منم مشتاقم نظر اون 9 نفر رو بدونم :D

mina joon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کاشان

به نظرم نیاز نیست ادم انقد اِفه (؟)بیاد! میشه بایه ظاهر ساده اما مرتب ادم خوب جلوه کنه. ;;)
چرا ادم خودشو عذاب بده مثلا خیار نخوره که کلاس نداره!
بعضیا ذاتا باکلاسن! :-" (گزینه 1! :-")

paria.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
96

آقا این مورد خیار نخوردن و هلو خوردنو جدا از با کلاسی و بی کلاسی عوض کنین جاشو ! هلو آدم بخاد بخوره یهو میبینه هسته جدا نباشه ، میپاشه به در و دیوار و آبلمبو میشه و گند میزنه کلن ! کلاسشم میره پایین اونوقت . :))
غدا هم کلن خیلی این حرکتش زننده س که آدم بره مهمونی شام ، بعد نخوره ، اصن بی احترامیه به اون مهماندار(مهمانپذیر ، مهمان پرست :-?? )
دیگه هم فک نکنم این خرید اینترتی کلاس باشه ، ملت میخان ثابت کنن که همه چیزاشون مارکه و اصله و این حرفا . این اینترنتیا هم که قاطی داره

یه سریم خیلی با کلاسن ، دگ تو مدرسه هم با کلاسن ، خوب نیس :>

Armator

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Helli II
شهر
Tehran

به موقعیت بستگی داره
بعضی وقتا باید باکلاس بود
بعضی وقتا نباید باکلاس بودچون اگه باشی سرت کلاه میره
تجربه داشتم الان آدم شدم...

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نقل از paria.s :
آقا این مورد خیار نخوردن و هلو خوردنو جدا از با کلاسی و بی کلاسی عوض کنین جاشو ! هلو آدم بخاد بخوره یهو میبینه هسته جدا نباشه ، میپاشه به در و دیوار و آبلمبو میشه و گند میزنه کلن ! کلاسشم میره پایین اونوقت . :))
غدا هم کلن خیلی این حرکتش زننده س که آدم بره مهمونی شام ، بعد نخوره ، اصن بی احترامیه به اون مهماندار(مهمانپذیر ، مهمان پرست :-?? )
دیگه هم فک نکنم این خرید اینترتی کلاس باشه ، ملت میخان ثابت کنن که همه چیزاشون مارکه و اصله و این حرفا . این اینترنتیا هم که قاطی داره

یه سریم خیلی با کلاسن ، دگ تو مدرسه هم با کلاسن ، خوب نیس :>
بعضیا تو مهمونیا یه بشقاب پر برنج میکشن بعد هی با قاشق برنجا رو فشار میدن که بشقاب برنج بیشتری بگیره .بعد از تموم کردن اونم یه بشقاب دیگه می خورن .که این باعث میشه طرف خیلی بی کلاس باشه.میبینی همه غذاشونو خوردن نشستن نگاه میکن که این شخص کی غذاش تموم میشه که بساط غذا رو جمع کنن.
ولی خوب منظور من این نبود که کلا غذا نخوریم یادوسه قاشق بخوریم بعد نفر اولی با شیم که غذاش تموم میشه چون همونطور که شما هم گفتین بی احترامیه به میزبان.باید طوری غذا بکشیم که دومین یا سومین نفر باشیم که غذامونو تموم میکنیم .
منم قبول میکنم با کلاس بودن تو مدرسه وبین دوستان خیلی بده .
_______________________________________________________________________________________________
به نقل از Armator :
به موقعیت بستگی داره
بعضی وقتا باید باکلاس بود
بعضی وقتا نباید باکلاس بودچون اگه باشی سرت کلاه میره
تجربه داشتم الان آدم شدم...
_______________________________________________________________________________________________
پ.ن:ماهم بی کاریم ها مردم نشستن قانون فیزیکی کشف میکنن .ما هم قانون با کلاس بودن.:D

paria.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
96

یه چیزی هست میگن "مفت باشه ، کوفت باشه " ، خب ؟ اونی که به این اعتقاد داره دگ به فکر کلاسش نیست مطمعنن :D
+
یه حالت دگ هم هست که طرف واقعن "گشنه " هست ، که در اون صورتم به فکر کلاسش نیست. :D
:|

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

بچه ها من یک سری راهکار های باکلاس بودن (جدید)رو که تو رفتار بقیه دیدم یا یه جاهایی خوندم مینویسم .تا در بارش بحث بشه .اگه بازدید زیاد بود این شکلی ادامه میدیم تایپیکو.اگه هم خوشتون نیومد راهکار های بهتر کردن تایپیک رو پ.خ کنین.

1.هیچ وقت از خودتون تعریف نکنین.مثلا وقتی تو مهمونی یه نفر میگه که فیزیکش خوبه .هیچ وقت خودتون به طور مستقیم نگین که آره فیزیک منم خیلی عالیه.قبلا به مامانتون سفارش کنین که تو اینجور مواقع بگه که فیزیک شماهم خوبه .واگه از خود شما سوال کردن هیچ وقت جواب مستقیم ندین که فیزیکتون خوبه یا بد .از واژ ه هایی مثل:بد نیست .استفاده کنین.
2.هیچ وقت از کسی بد نگین .وقتی دیدین از کسی بد میگن شما بگین که نه ایشون شخص محترم ودوست داشتنی ای هستن
3.از واژه های مثبت استفاده کنین .مثلا هیچ وقت نگین که فلانی خیلی فضوله بگین که کنجکاوه.یا یه جور دیگه مثلا هیچ وقت نگین که فلانی خیلی چاقه بگین که استخون بندیش درشته.
4.در صدا کردن بقیه یک واژه جون هم بهش اضافه کنین.مثلا دختر دوست باباتون اسمش مریمه .هیچ وقت مریم خالی صداش نکنین .بگین مریم جون
5.هیچ وقت قیمت نگین(حتی راستشو چون اگه فردا یه نفر بیاد بگه اون جنسو ارزون تر از شما خریده بد میشه)بگین که قیمتش یادتون نیست
ونگین که چون خوشگل بود خریدم .بگین که ازش خوشتون اومد.

+تکرار قسمتی از پست بعدی

خوب من اینو گذاشتم برای اینکه در موردش بحث شه (مثلا بگین که انجام دادن کدوم مورد درسته یا نادرسته وچرا؟اگه اون موردو تو کسی ببینین بهش باکلاس میگین؟).راهکار آموزشی با کلاس بودن که نیست همشم به نظرم دُرُس نیس .اینو تو اطرافیان دیدم ویا خوندم نوشتم.دیس لایک میکنین.تا حالا3 تا دیس لایک خوردم. :-w :-w L-: X-(

paria.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
96

به نقل از winnie the pooh! :
بچه ها من یک سری راهکار های باکلاس بودن (جدید)رو که تو رفتار بقیه دیدم یا یه جاهایی خوندم مینویسم .تا در بارش بحث بشه .اگه بازدید زیاد بود این شکلی ادامه میدیم تایپیکو.اگه هم خوشتون نیومد راهکار های بهتر کردن تایپیک رو پ.خ کنین.

1.هیچ وقت از خودتون تعریف نکنین.مثلا وقتی تو مهمونی یه نفر میگه که فیزیکش خوبه .هیچ وقت خودتون به طور مستقیم نگین که آره فیزیک منم خیلی عالیه.قبلا به مامانتون سفارش کنین که تو اینجور مواقع بگه که فیزیک شماهم خوبه .واگه از خود شما سوال کردن هیچ وقت جواب مستقیم ندین که فیزیکتون خوبه یا بد .از واژ ه هایی مثل:بد نیست .استفاده کنین.
2.هیچ وقت از کسی بد نگین .وقتی دیدین از کسی بد میگن شما بگین که نه ایشون شخص محترم ودوست داشتنی ای هستن
3.از واژه های مثبت استفاده کنین .مثلا هیچ وقت نگین که فلانی خیلی فضوله بگین که کنجکاوه.یا یه جور دیگه مثلا هیچ وقت نگین که فلانی خیلی چاقه بگین که استخون بندیش درشته.
4.در صدا کردن بقیه یک واژه جون هم بهش اضافه کنین.مثلا دختر دوست باباتون اسمش مریمه .هیچ وقت مریم خالی صداش نکنین .بگین مریم جون
5.هیچ وقت قیمت نگین(حتی راستشو چون اگه فردا یه نفر بیاد بگه اون جنسو ارزون تر از شما خریده بد میشه)بگین که قیمتش یادتون نیست
ونگین که چون خوشگل بود خریدم .بگین که ازش خوشتون اومد.

آینا احیانن خیلی زشت نیسن ؟ دو رویی و دروغ و این صوبتا ؟ :|

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نقل از paria.s :
آینا احیانن خیلی زشت نیسن ؟ دو رویی و دروغ و این صوبتا ؟ :|
به نظرتون کدوم مورد دروغه؟؟به نظر منکه باکلاس بودن یه جورایی با سیاست بودنه.باسیاست بودنم چیز زشتی نیست .همه ی امامان وپیامبرا باسیاست بودن .
و
خوب من اینو گذاشتم برای اینکه در موردش بحث شه (مثلا بگین که انجام دادن کدوم مورد درسته یا نادرسته وچرا؟اگه اون موردو تو کسی ببینین بهش باکلاس میگین؟).راهکار آموزشی با کلاس بودن که نیست همشم به نظرم درس نیس .اینو تو اطرافیان دیدم ویا خوندم نوشتم.دیس لایک میکنین.

.mahya

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان منحل شده:(((((
شهر
تهران

من كه از كلاس گذاشتن دل پري دارم رفتيم رستوران اومدم پيتزا رو با چنگال و چاقو تيكه تيكه كنم زورم نرسيد پيتزا پرت شد كف رستوران!!!!!!اشتهام كور شر اصن :((

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک

با کلاس ترین حالت آدم وقتیه ک آدم خودش باشه چ بقیه خوششون بیاد و چ نیاد¡

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90

بچه هاااا!
شما ها هم دیگه شوربا رو از مزه بردین!
winnie the pooh می خوان یه چیز بهتون یاد بدن...شما خودتون به زور می خواین باهاشون سر جنگ راه بندازین
ایشون اول منظورشونو اگه اشتباه نکنم درست بیان نکردن:شاید منظور ایشون این بوده که چه گونه خودمون رو مودب نشون بدیم..
بابا شما هم راه بیاین دیگه...یا به قولی: کام آن گایز! :D

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نقل از وکیل آینده :
بچه هاااا!
شما ها هم دیگه شوربا رو از مزه بردین!
winnie the pooh می خوان یه چیز بهتون یاد بدن...شما خودتون به زور می خواین باهاشون سر جنگ راه بندازین
ایشون اول منظورشونو اگه اشتباه نکنم درست بیان نکردن:شاید منظور ایشون این بوده که چه گونه خودمون رو مودب نشون بدیم..
بابا شما هم راه بیاین دیگه...یا به قولی: کام آن گایز! :D
lممنون .تنها کسی هستین که در کم کردین
من در حدی نیستم که بتونم چیزی یاد بدم .

• لایک
امتیازات: fteh

melika...

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد کانگورو

خب این مثل "خوب" یا "بد" واسه هر کس معنی ـآی متفاوتی داره

+من اصولا وختایی که میخوام بم خوش بگذره کلاس مِلاسو بیخیال میشم :-"

Kite

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
قـوچـان
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نظر من کلاس توی چند تا کلمه خلاصه میشه
ادب
احترام
رعایت حد و مرزها :)

ب نظرم افرادی که سعی میکنن گرون ترین و شیک ترین لباسا و وسایل رو استفاده کنن یا توی مکالماتشون از کلمات قلمبه سلمبه استفاده میکنن ولی آداب معاشرت رو رعایت نمیکنن و نمیدونن چطور با طرفشون برخورد کنن یا برای دیگران ارزشی قائل نیستن نه تنها با کلاس نیستن بلکه ....

متاسفانه توی جامعه ما بعضی از افراد به اسم کلاس هر کاری که دلشون میخواد انجام میدن و از اون بدتر طرف مقابلشون به حساب کلاس کارشونو تایید میکنه... [-(

Aramesh_Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نظر من کلاس فقط به سنگین بودن افراد ربط داره
حالا چه از نظر اخلاق و رفتار ، چه از نظر لباس
این تصورم که میگن طرف پولداره پس با کلاسه یا های کلاسه غلطه بنظرم

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

یکی از بچه ها 3مورد با کلاس بودنو برام پ.خ کرده بودن.منم مینویسمشون تا دربارش بحث شه.

1.در خانه جلوی مهمون :چه خاله چه دایی چه یه آدم دیگه که خیلی باهاش احساس صمیمیت می کنید
البسه راحتی نپوشید!
2:لباس خواب یادتون نره!!!
3:همیشه ته بشقاب غذا جا بذارید، یه کم !

• لایک
امتیازات: fteh
بالا