• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بررسی موسیقی پاپ

nobodyAtall

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 4
شهر
تهران
پاسخ : بررسی موسیقی پاپ

به نقل از Farnoosh_H :
خداییش آلبوم شادمهر اونجوری که باید نبود!!!یعنی بهترین آهنگش حالم عوض میشه بود!!!شادمهر صداش وقتی قشنگ میشه که بلند بخونه ، با صدای بلند . آهنگ طرفدار هم اوایلش خوب بود ولی به نظر من از وسطا متنش بد شد!چه خواب هایی برات دیدم هم متنش نسبتا خوب بود ولی بقیه آهنگ ها تعریف چندانی نداشت (به خصوص در متن) مثلا این تیکه که "با تو که حرف میزنم صدام ُ صاف میکنم " اصلا هیچ ربطی نداشت ُ این جور متنا در شأن شادمهر نیس!
×منتظر "حــباب" ِ محسن یگانه هستیم!!! 8->تا آخر مرداد منتشر میشه.امیدوارم همه ی انتظاراتو برطرف کنه و بترکونه.

ولی من آهنگ انتخاب هم خیلی دوس داشتم..
اون تیکه ویولن اولش خیلی زیبا بود...

gogory-8

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه۱
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از koorosh-Dr.F :
اخه دوستان وقتی موسیقی ما با کسی مثه منصور و اندی و شهرام و اینا شروع شه اینم شد موسیقی
به نظر من اگه شما یه بار اهنگ لسانجلسیای شاهین نجفی را گوش بدید نظر رتون راجع به همچی عوض میشه.....
ببخشیدها ولی کی گفته که موسیقی مابا امسال اندی ومنصوروشهرام شروع شده ولی من نمیدونم شما منظورتون اینجا از شهرام کیه ولی اگر شهرام شپره است که درزمان خودش خوب بوده ولی اصلا موسیقی ما با اینا شروع نشده موسیقی ما با امثال هایده ومهستی وداریوش وابی شروع شده باحمیرااینا استادهای موسیقی ما هستن بودن وخواهند بودهایده کسی که توخارج از کشوروقتی که میخاستن اهنگاشو ضبط کنن صداش حتی یک ذره هم نیاز نداشته که دستگاه های تنظیم صداروش کارکنن طوری که حتی همون خارجی ها تعجب کرده بودن ویاحتی شوال شپره(برادر شهرام شپره)استعدادهایی روکه شوال به موسیقی ما معرفی کرده رودرنظربگیرید که الان چقدرطرف دار دارند از قبیل سامی بیگی وکامیار وکامران هومن ادی عطارو...
اندی ومنصور سنشون زیاده وگرنه موسیقی ما خیلی سابقش بیشتر از اونه که بخواد بااینا شروع بشه

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از gogory-8 :
ببخشیدها ولی کی گفته که موسیقی مابا امسال اندی ومنصوروشهرام شروع شده ولی من نمیدونم شما منظورتون اینجا از شهرام کیه ولی اگر شهرام شپره است که درزمان خودش خوب بوده ولی اصلا موسیقی ما با اینا شروع نشده موسیقی ما با امثال هایده ومهستی وداریوش وابی شروع شده باحمیرااینا استادهای موسیقی ما هستن بودن وخواهند بودهایده کسی که توخارج از کشوروقتی که میخاستن اهنگاشو ضبط کنن صداش حتی یک ذره هم نیاز نداشته که دستگاه های تنظیم صداروش کارکنن طوری که حتی همون خارجی ها تعجب کرده بودن ویاحتی شوال شپره(برادر شهرام شپره)استعدادهایی روکه شوال به موسیقی ما معرفی کرده رودرنظربگیرید که الان چقدرطرف دار دارند از قبیل سامی بیگی وکامیار وکامران هومن ادی عطارو...
اندی ومنصور سنشون زیاده وگرنه موسیقی ما خیلی سابقش بیشتر از اونه که بخواد بااینا شروع بشه
اسپمه ها ولی حیفه نگم پاپ فارسی مردهمونطور که بزرگانش یا مردن یا دیگه مثه قبل نیستن

gogory-8

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه۱
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از arvin.a :
اسپمه ها ولی حیفه نگم پاپ فارسی مردهمونطور که بزرگانش یا مردن یا دیگه مثه قبل نیستن
ابی وداریوش مردن؟شوال چه طور؟کدوشون مثل قبل نیستن؟تازه من اهنگ سازای بزرگ کشور رونگفتم موسیقی که فقط صداخواننده نیست!

nobodyAtall

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 4
شهر
تهران

یه سوال فنی..
الان خواننده هایی که سبک سنتی و اشعارشون رو به سبک پاپ میخونن کارشون تو دسته ی پاپ قرار میگیره یا سنتی؟

Mahshid.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از BlackLord :
یه سوال فنی..
الان خواننده هایی که سبک سنتی و اشعارشون رو به سبک پاپ میخونن کارشون تو دسته ی پاپ قرار میگیره یا سنتی؟
می‌شه مثال بزنید؟ :-?

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از BlackLord :
یه سوال فنی..
ا
بله....این سبک بعد از رفتن خواننذه ها از ایران یعنی چند سال بعد انقلاب (حدود۵۹-۶۰)شکل گرفت از نمونه هاشم بانوان هایده ..مهستی...حمیرا و... ولی مبتکر سبک پاپ-سنتی رو میشه معین نام برد که در آلبوم یکی رو دوست میدارم اینکارو آغاز کرد و در آهنگ های گل های غربت(با هایده) به اوج این سبک رسید...

kimia92

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف اباد
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی نقشه برداری

من تقریبا فقط موسیقی پاپ گوش میکنم وبه نظرمن این سبک موسیقی خیلی خوبه وطرفدارای زیادیم داره!!!!ولی ممکنه خیلیا نتونن این سبکوقبول داشته باشن!شایدبه خاطراینه که تقریبا یه حالت غمگین داره وبه خیلیا یه نوع وابستگی میده وبعدشم ممکنه افسرده بشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ولی بعضی موقه هام واقعا نیازه...

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

به نقل از kimia92 :
من تقریبا فقط موسیقی پاپ گوش میکنم وبه نظرمن این سبک موسیقی خیلی خوبه وطرفدارای زیادیم داره!!!!ولی ممکنه خیلیا نتونن این سبکوقبول داشته باشن!شایدبه خاطراینه که تقریبا یه حالت غمگین داره وبه خیلیا یه نوع وابستگی میده وبعدشم ممکنه افسرده بشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ولی بعضی موقه هام واقعا نیازه...
در سبک پاپ اساساً همه ی احساسات سطحیه .

شادی سبک پاپ ، غمش ، آهنگای لاوش ،

مثلاً طرف آهنگ لاو میخونه بعد کلیپش همه وشحال و این بساطا و ...

کسی از پاپ بدش بیاد به خاطر سطحی بودنشه .

nobodyAtall

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 4
شهر
تهران

من بیشتر پاپ-راک دوس دارم...
سنگین تر و زیباتر از پاپ هست به نظرم
سطحی بودن و از اینام نداره...

m@s0ud

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
طهران
مدال المپیاد
ریاضی ؛ کامپیوتر ؛ شیمی (مرحله 1)

دوست ندارم به کسی توهین کنم ولی به نظر من پاپ ایران به درد لای جرز دیوار میخوره.تنها 2 نفر هستن که هنوز توی پاپ خوبن.

اولیش استاد سیاوش قمیشیه که سرور همه ی پاپ خونای ایرانه و فوق العادس 8->

دومیش هم بابک جهانبخش که خواننده ی خیلی خوبیه.

من فقط نظرم رو گفتم.به کسی توهین نشده باشه.

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از M@s0ud :
دوست ندارم به کسی توهین کنم ولی به نظر من پاپ ایران به درد لای جرز دیوار میخوره.تنها 2 نفر هستن که هنوز توی پاپ خوبن.

اولیش استاد سیاوش قمیشیه که سرور همه ی پاپ خونای ایرانه و فوق العادس 8->

دومیش هم بابک جهانبخش که خواننده ی خیلی خوبیه.

من فقط نظرم رو گفتم.به کسی توهین نشده باشه.

نه خیلی داره پیشرفت میکنه.
مثلا احسان خواجه امیری یکی از کسایی هست که کم نظیره بوده توی ایران. چه تو اشعاری که میخونه چه تو آهنگسازی، صداش هم فوق العاده هست به نظرم.
الان اتفاقا اکثرا دارن میگن یه تحولی داره توی پاپ ایران شکل میگیره.

m@s0ud

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
طهران
مدال المپیاد

به نقل از PanterA :
نه خیلی داره پیشرفت میکنه.
مثلا احسان خواجه امیری یکی از کسایی هست که کم نظیره بوده توی ایران. چه تو اشعاری که میخونه چه تو آهنگسازی، صداش هم فوق العاده هست به نظرم.
الان اتفاقا اکثرا دارن میگن یه تحولی داره توی پاپ ایران شکل میگیره.

امیدوارم تحول صورت بگیره.چون الان اصلا خوب نیست.خوجه امیری هم...ای قابل قبوله کاراش بد نیستن.

arash.f

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
h3lii
شهر
تهران
رشته دانشگاه
برق امیرکبیر

یه نظر من هر آهنگی وقتی تو شرایطش باشی قشنگه ... البته بعضیا رو قبول دارم واقعا دیگه نه موزیک داره مه ترانه قشنگی ... ولی
در کل الان خواننده هایی مثه بابک جهانبخش ، محسن یگانه ، محمد علیزاده ، مهدی احمدوند ، سیروان خسروی خوب میخونن ...

m@s0ud

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
طهران
مدال المپیاد

به نقل از arash.f :
یه نظر من هر آهنگی وقتی تو شرایطش باشی قشنگه ... البته بعضیا رو قبول دارم واقعا دیگه نه موزیک داره مه ترانه قشنگی ... ولی
در کل الان خواننده هایی مثه بابک جهانبخش ، محسن یگانه ، محمد علیزاده ، مهدی احمدوند ، سیروان خسروی خوب میخونن ...

موافقم.ولی به عنوان آرامش یافتن میشه از پاپ استفاده کرد نه سنتی مزخرف :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-&
من فقط از جهانبخش،سیاوش قمیشی و ابی ( :D) خوشم میاد.مهدی احمدوند هم بعضی از آهنگاش خوبه بد نیست.

nadi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس
مدال المپیاد
دومين دوره ي مسابقات دانش اموزي شريف-المپياد رياضي پايا مرحله ی اول المپیاد ریاضی کشوری
دانشگاه
دانشگاه سیستان و بلوچستان
رشته دانشگاه
برق_مخابرات

راج به شعرایی که میخونن نظر خاصی ندارم ولی راج ب آهنگ سازیشون و صدای خواننده ها به نظرم خواننده ی خوب هست مثل مرتضی پاشایی و البته بابک جهانبخش

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از M@soud HIDDEN :
موافقم.ولی به عنوان آرامش یافتن میشه از پاپ استفاده کرد نه سنتی مزخرف :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-&

دارم درست می خونم آیا؟ سنتی مزخرفه؟

m@s0ud

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
طهران
مدال المپیاد

به نقل از تـارا :
دارم درست می خونم آیا؟ سنتی مزخرفه؟
البته که نیست.فقط من ازش خوشم نمیاد.حرفمو اصلاح میکنم.

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
علامه حلی (1) / هاشمی نژاد (1)
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
المپ فیزیک بودم که نیمهِ راه، کفشامو آویختم نمیدونم چرا!
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
« مهندسی صنایع و سیستم ها »

البته برخی از هم تقلید میکنن دگ!! و خواننده مستقلِ دسته اول حساب نمیشن.

مثلا بشخصه نظرم اینه امثال احمدوند، پاشایی و علی اصحابی و حتا شاید حمید عسکری و .. خواننده های گذرا اند و فصلی!!

اما بابک جهانبخش، احسان خواجه امیری و .. چندسالیه تو سطح اول اند و کاراشون اغلب خوبه. بالاخره همهِ کارای یک خواننده عالی نیستن، مثلا من خیلی از کارای علی لهراسبی رو هم دوس دارم اما آهنگِ مزخرف! هم داره.

محمد علیزاده، حمید حامی (ک گزیده کاره ولی صداش نابه!) و مرحوم ناصر عبداللهی، رضا صداقی ( اینم البت کارای بد داره ولی کلا خواننده خوبیه!) و .. .

.

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه