• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بایرن مونیخ

آیا طرفدار بایرن مونیخ هستید؟

• بله

رای‌ها: 82 55.8%
  • خیر

رای‌ها: 65 44.2%

• رای‌دهندگان
    147

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
پاسخ : بایرن مونیخ

اصلا با دو خط آخر موافق نیستم همونطور که همه میدونن در مورد بارسا و رئال پیاز داغو واقعا زیاد کردن بارسا تیم خوبی بود ولی از نظر من ممکنه جزو ده تا تیم برتر تاریخ باشه و سبکی که بایرن پارسال بازی میکرد یه سبک مدرنتر بود که به نظر من از تیکی تاکای بارسا در بهترین دورانشم بهتر بود.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از King Dain II :
اصلا با دو خط آخر موافق نیستم همونطور که همه میدونن در مورد بارسا و رئال پیاز داغو واقعا زیاد کردن بارسا تیم خوبی بود ولی از نظر من ممکنه جزو ده تا تیم برتر تاریخ باشه و سبکی که بایرن پارسال بازی میکرد یه سبک مدرنتر بود که به نظر من از تیکی تاکای بارسا در بهترین دورانشم بهتر بود.
گفتم که بحث فقط بهتر بودن نیست،اون سبک، یه انقلاب نبود، ولی بارسای 2009 واقعا یه انقلاب بود.
بارسا ی 2009 به بایرن تو یه نیمه 4 تا گل زد، تو همون نیمه نهایی چمپیونز. ضمن اینکه یه بازی تقریبا بی نقص و عالی به نمایش گذاشت و میتونست نیمه دوم هم گل بزنه باز. ولی بایرن اگه به بارسا رفت و برگشت 7 تا زد،با اون شرایط بارسا بود، بارسا سایه ای از تیم همیشگی هم نبود.به نظر من بایرن 2013 بیشتر به خاطر نتیجه گیری عالی ش قابل تحسین بود تا صرفا سبک بازیش.
اینکه بایرن 2013 بهتر بود یا بارسای 2009 و 2011 میتونه به سلیقه هم ربط داشته باشه، این که بارسایی ها اون سبک رو بیشتر میپسندن بایرنی ها این یکی رو.

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از آیدا-ق :
گفتم که بحث فقط بهتر بودن نیست،اون سبک، یه انقلاب نبود، ولی بارسای 2009 واقعا یه انقلاب بود.
بارسا ی 2009 به بایرن تو یه نیمه 4 تا گل زد، تو همون نیمه نهایی چمپیونز. ضمن اینکه یه بازی تقریبا بی نقص و عالی به نمایش گذاشت و میتونست نیمه دوم هم گل بزنه باز. ولی بایرن اگه به بارسا رفت و برگشت 7 تا زد،با اون شرایط بارسا بود، بارسا سایه ای از تیم همیشگی هم نبود.به نظر من بایرن 2013 بیشتر به خاطر نتیجه گیری عالی ش قابل تحسین بود تا صرفا سبک بازیش.
اینکه بایرن 2013 بهتر بود یا بارسای 2009 و 2011 میتونه به سلیقه هم ربط داشته باشه، این که بارسایی ها اون سبک رو بیشتر میپسندن بایرنی ها این یکی رو.

در مورد سلیقه موافقم ولی شرایط بایرن تو اون سال به مراتب بدتر و یکی از بدترین بایرنای تاریخ بود حالا نمیخوام در مورد گندایی که کلینزمن زد صحبت کنم ولی تنها بازیکن به نسبه خوب بایرن ریبری بود ولی بارسا اون همه بازیکن داشت دیگه اینا همش بهانس.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از King Dain II :
در مورد سلیقه موافقم ولی شرایط بایرن تو اون سال به مراتب بدتر و یکی از بدترین بایرنای تاریخ بود حالا نمیخوام در مورد گندایی که کلینزمن زد صحبت کنم ولی تنها بازیکن به نسبه خوب بایرن ریبری بود ولی بارسا اون همه بازیکن داشت دیگه اینا همش بهانس.
واقعا بهانه نیس. بارسا 2 ماه اصلا مربی نداشت و این کاملا تاثیر ش رو گذاشته بود.بارسا اصلا مدافع نداشت(واقعا بازی دادن به بارترا گویای همه چیزه) و مسی هم مصدوم بود.بارسا اسما بازیکنای زیادی داشت ولی واقعا...؟ واقعا اون بارسا هم بدترین بارسای 4-5 سال اخیر بود.

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از آیدا-ق :
واقعا بهانه نیس. بارسا 2 ماه اصلا مربی نداشت و این کاملا تاثیر ش رو گذاشته بود.بارسا اصلا مدافع نداشت(واقعا بازی دادن به بارترا گویای همه چیزه) و مسی هم مصدوم بود.بارسا اسما بازیکنای زیادی داشت ولی واقعا...؟ واقعا اون بارسا هم بدترین بارسای 4-5 سال اخیر بود.

درسته شانس بیاره امسال به بایرن نخوره. :D

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از King Dain II :
درسته شانس بیاره امسال به بایرن نخوره. :D
امسال قرار نیست بارسا 2 ماه مربی نداشته باشه اگه خدا بخواد(خب به هر حال هرچیزی ممکنه و راسل هم آدمی نیس که مربی موقت بخره)
و البته تغییرات زیادی هم داشته نسبت به پارسال. من الان نمیتونم بگم کی باید شانس بیاره، ولی امسال دوس دارم بارسا-بایرن فینال چمپیونز باشه. به دلایل زیاد.

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از آیدا-ق :
امسال قرار نیست بارسا 2 ماه مربی نداشته باشه اگه خدا بخواد(خب به هر حال هرچیزی ممکنه و راسل هم آدمی نیس که مربی موقت بخره)
و البته تغییرات زیادی هم داشته نسبت به پارسال. من الان نمیتونم بگم کی باید شانس بیاره، ولی امسال دوس دارم بارسا-بایرن فینال چمپیونز باشه. به دلایل زیاد.

بارسا از گروشم بیاد بالا باید راضی باشن طرفداراش! :D

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از King Dain II :
بارسا از گروشم بیاد بالا باید راضی باشن طرفداراش! :D
الان قراره کری بخونیم؟
به هر حال تمام شواهد نشون میده بارسا از پارسال به مراتب بهتره، اگه اتفاق خاصی نیفته و کسی مشکلی براش پیش نیاد.

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از آیدا-ق :
الان قراره کری بخونیم؟
به هر حال تمام شواهد نشون میده بارسا از پارسال به مراتب بهتره، اگه اتفاق خاصی نیفته و کسی مشکلی براش پیش نیاد.

شما بهتره بری برا همون رئالیا کری بخونین سر لیگ و جام حذفی. :D

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از King Dain II :
شما بهتره بری برا همون رئالیا کری بخونین سر لیگ و جام حذفی. :D
اصولا کری خوندن باید به موقع باشه، وگرنه کار خیلی لوس و بیخودی میشه،و من جواب این پست رو به وقتش میدم، پس فراموشش نکنین تا اون موقع. خیلی جالب خواهد شد.

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

من که کری نخوندم دلیلشم که دیگه لازم نیست باز تکرار کنم.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از King Dain II :
من که کری نخوندم دلیلشم که دیگه لازم نیست باز تکرار کنم.
الانم این کری ه خودش. به هر حال به وقتش منم به اون پست جواب خواهم داد و جالب خواهد شد.
+خبر بد، مارتینز یک ماه مصدوم. شواینی هم که هنوز مصدومه.

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از آیدا-ق :
الانم این کری ه خودش. به هر حال به وقتش منم به اون پست جواب خواهم داد و جالب خواهد شد.
+خبر بد، مارتینز یک ماه مصدوم. شواینی هم که هنوز مصدومه.

گوتزم مصدومه کلا هرچی بازیکن برا هافبک خریدیم مصدومن. :(

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از King Dain II :
گوتزم مصدومه کلا هرچی بازیکن برا هافبک خریدیم مصدومن. :(
اِ؟ پس برا همینم تو بازی اتریش-آلمان نبود.

آلابا میتونه تو پست مارتینز بازی کنه. :-?

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از آیدا-ق :
اِ؟ پس برا همینم تو بازی اتریش-آلمان نبود.

آلابا میتونه تو پست مارتینز بازی کنه. :-?

مارتینز هافبک دفاعیه آلابا فک کنم تو هر پستی بازی کرده به غیر ازین پست. آلابا کلا خصوصیاتشو هیکلش به دفاع گوش یا وینگر میخوره. البته از کسی که فیلیپ لامو میزاره هافبک دفاعی چنین کار عجیبیم بعید نیست.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از King Dain II :
مارتینز هافبک دفاعیه آلابا فک کنم تو هر پستی بازی کرده به غیر ازین پست. آلابا کلا خصوصیاتشو هیکلش به دفاع گوش یا وینگر میخوره. البته از کسی که فیلیپ لامو میزاره هافبک دفاعی چنین کار عجیبیم بعید نیست.
آلابا واسه اتریش هافبک دفاعی بازی میکرد اون شب.
لام خوب بوده تو اون پست :-?

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از آیدا-ق :
آلابا واسه اتریش هافبک دفاعی بازی میکرد اون شب.
لام خوب بوده تو اون پست :-?

دیگه اینم ازون حرفا بود! لام کجا خوب بود؟ تو بازی سوپرکاپم از زمانی که اوردش دفاع گوش تیم یکم راه افتاد.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از King Dain II :
دیگه اینم ازون حرفا بود! لام کجا خوب بود؟ تو بازی سوپرکاپم از زمانی که اوردش دفاع گوش تیم یکم راه افتاد.
لام به شخصه خوب بود، بودنش تو اون پست برا بقیه مشکل ساز میشد.برا همینم وقتی اومد گوش بایرن بهتر شد. البته واضحه که لام پست تخصصیش بازی کنه بهتره.
وقتی شواینی و مارتینز و تیاگو مصدومن آلابا بهترین گزنیه واسه اون پسته.

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از آیدا-ق :
لام به شخصه خوب بود، بودنش تو اون پست برا بقیه مشکل ساز میشد.برا همینم وقتی اومد گوش بایرن بهتر شد. البته واضحه که لام پست تخصصیش بازی کنه بهتره.
وقتی شواینی و مارتینز و تیاگو مصدومن آلابا بهترین گزنیه واسه اون پسته.

بهتره یه بازی این کارو بکنه تا عمق فاجعه ی اینکار مضخص شه اگه هافبک دفاعی نداره بهتره سیستمشو عوض کنه هر چن که الان بیشتر سیستما هافبک دفاعی میخوان.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از King Dain II :
بهتره یه بازی این کارو بکنه تا عمق فاجعه ی اینکار مضخص شه اگه هافبک دفاعی نداره بهتره سیستمشو عوض کنه هر چن که الان بیشتر سیستما هافبک دفاعی میخوان.
آلابا تو بازی اتریش-آلمان هافبک دفاعی بازی میکرد و خیلی هم خوب بود عملکردش. البته معلوم نیست تو بایرن هم جواب بده ولی وقتی هیچ بازیکن دیگه ای برا اون پست نیست،خیلیم کار غیرعاقلانه ای به نظر نمیاد.بعد مگه عوض کردن سیستم به این سادگیه؟! تازه دارن به این سیستم عادت میکنن بازیکنای بایرن.
+شواینی کِی برمیگرده؟

بالا