• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور مجددی‌ها

4245

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
پاسخ : کنکور مجددی‌ها

کسی از تغییرات کتابای سوم تو سال تحصیلی 91 - 92 خبر داره ؟

oshin

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران

دین و زندگی 3و عربی 3 و فیزیک 3 ریاضی وشیمی 3 وحسابان و زیست 2 (سال سوم ):تغییر جزیی :-?
زمین شناسی: تغییر کلی L-:
من خودم همه ی کتابا رو با دقت ندیدم ولی دین وزندگی 3 رو که دیدم مثلا درس اسمش عوض شده و متن هم یکم ولی مفهومش یکیه :rolleyes:
برو تو اطلاعیه ی سایت www.chap.sch.ir نوشته تغییراتو

• لایک
امتیازات: a17

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

به نقل از نـ ـی ـما :
یعنی با خیال راحت کنکور ثبت نام کنم و شرکت کنم دیگه؟

یه همچین چیزایی شنیده بودم که میشه تاریخ اعزام رو دیر تر کرد! تا مهر کافیه دیگه؟ بعد از طرف دانشگاه معافیت تحصیلی می گیرم درسته؟
اگه دیر بفرستم دفترچه رو چی میشه؟

اگر توي اين مدت دفترچه رو فرستادي آره خيالت راحت باشه.
تاريخ اعزام رو ميشه دير كرد اگه بري درخواست بدي معمولا موافقت ميكنن (‌البته در حد دو - سه ماه نهايتا )
از وقتي كه دانشگاه ثبت نام كني معاون آموزشي دانشگاهتون نامه ميده بهت كه ميبري نظام وظيفه واست معافيت تحصيلي ثبت كنن هر سال يه بار.
اگه توي اين مدت دفترچه رو نفرستي ميشي غايب اونوقت ديگه حق نداري تا پايان خدمتت رو تموم نكردي ( به همراه سه ماه اضافه خدمت ) بري دانشگاه

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

در مورد تغيرات كتاب هاي پيش چيزي ننوشته نشده ؟

oshin

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران

چرا تو همون سایت chap.sch.ir قسمت اطلاعیه هاش نوشته تازه بعضی کتابام تو سایت گذاشته
دین و زندگی و ادبیات و فیزیک ریاضی و تجربی و دیف : جزیی
فقط فلسفه و علوم زمین تغییر کلی داشته . خدا رو شکر [-o<

4245

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی

به نقل از bandeie khoda :
چرا تو همون سایت chap.sch.ir قسمت اطلاعیه هاش نوشته تازه بعضی کتابام تو سایت گذاشته
دین و زندگی و ادبیات و فیزیک ریاضی و تجربی و دیف : جزیی
فقط فلسفه و علوم زمین تغییر کلی داشته . خدا رو شکر [-o<

تغییرات کتابا 92 - 93 رو نوشته مال 90 - 91 هم نوشته ولی 91 - 92 تغییراتش توی اطلاعی ها نیست !

واس کنکور 93 کتابای سوم سال 91 - 92 لازمن .

dr.gh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

.

• لایک
امتیازات: a17

oshin

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران

به نقل از 4245 :
تغییرات کتابا 92 - 93 رو نوشته مال 90 - 91 هم نوشته ولی 91 - 92 تغییراتش توی اطلاعی ها نیست !

واس کنکور 93 کتابای سوم سال 91 - 92 لازمن .

دوست من برو توهمون 90-91 میبینی نوشته 91-92 اشتباه کرده برو دانلود کن میبینی

دنیا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بوشهر
شهر
جنوب

کنکور مجددی ها خواهشا در مورد تغییرات یا بهتر شدن و عوض کردن کتاب های تست هم راهنمایی بکنن .
مثلا من از سایت انتشارت سبز شنیدم ۱) شیمی پیشش ۱ و۲ ویرایش داره ۳۰درصد و سومش بدون تغییر اما چاپ ۹۱ .
۲) دینیش کلا تغییر ۳) ریاضیشم گفته بهترش کردیم ۴) زیست سوم هم ۳ فصل درسنامه اضافه شده .
۵) ادبیاتش هم بدون تغییر اما یه کتاب جدید جامع داده بیرون !!
------------------------------
مبتکران : ۱) شیمیش نسبت به ۹۱ بهتر شده ؟
من دوم سوم چاپ ۹۰ دارم چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
---------------
تخته سیاه : سوال گرفتم گفت تغییری نداریم .
گاج : دوم و سوم نه اما پیش دو تا درس بهش اضافه یا تغییر دادشتن ! خلاصه سریع و یه چیزی دیگه هم بهش اضافه شده یادم نیست !
فیزیکشم که گفتن پاسخنامش مشکل داشته و درسنامهاش تغییر داشتن !
-----------------------------------
به نظرتون کتاب های گربه بخاطر چند نویسنده بودن نسبت به سال ۹۰ و۹۱ تغییری هم داشته ؟؟؟ بچه ها میگفتن تست غلط داره یه کم !

لینک تغییرات کتاب درسی زیست :
http://biology-dept.talif.sch.ir/index.php?option=com_content&view=section&id=9&Itemid=42

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

كتاب زيست پيش تغير نداشته بچه ها ؟‌ كتب درسي منتشر شده اصلا ؟

sepehr94

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

برنامه پیشنهادی به کنکور مجددی ها چیست؟
شروع از کی؟
استراحت....
عید...........
تست........
ممنون میشم اگر کسانی که تجربه دارن این تاپیکو آباد کنن.

madam

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اراک
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1386
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

بچه ها من که کلا سر در نیووردم از این تغییرات کتابا یکی بی زحمت خیال منو راحت کنه کدوم کتابا رو جدید بخرم!!!؟؟ (:| (:|

Nooshin_d

نوشین
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
داروسازی

من که تا نتایج صبر میکنم . اگه نشد از روز بعدش ایشالا شرو میکنم :( ... :>
ولی کسایی که مطمئنن کنکوری مجددین باید دیگه شرو کرده باشن . با تمام قدرت ...

z.n1994

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 مشهد
شهر
سر همه شهرا
مدال المپیاد
اره زبان تو راهنمایی که بودیم رتبه آوردم.کامپیوتر هم
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نظر من اگه میخواید برای بار دوم کنکور بدید از الان شروع نکنین.چون زودتر از پارسال خسته میشید.از اول مهر با قدرت و امید شروع کنین.
راجع به استراحت و ... هم تو سایت راهنمایی کرده.

یه چیزی خیلی مهمه.این که امسال به خودتون نگید پشت کنکوری.نگید اگه امسالم قبول نشم چی میشه.وقتی خسته بودین نگید امسالم مثله پارسال!کلا خودتونو یه شکست خورده که دوباره و خیلی خسته میخواد شروع کنه ندونید(این حرفم به درد اسفندو آذر میخوره)شما هم یه کنکوری هستین مثله بقیه.به شما نمیگن تو پارسال رتبت بد شده پس یه امتیاز منفی نسبت به کنکوریای 93 داری که بار اولشونه.شما رو با همین 93ایا میسنجن.پس خودتونو یه کنکوریه 93 بدونید.با 93ایا مقایسه کنید خودتونو.شما الان تمام پیشو خوندین در حالی که 93ایا اکثرا نمیدونن چیه پیش.شما بسیار بیشتر از چیزی که اونا تو تابستون دومو سومو خوندن پایه رو خوندین.شما یاد دارین برنامه ریزی کنین.نقاط ضعف و قدرتتونو از حفظین.کمتر اشتباه میکنین.روش مطالعه هر درسو بلدین.کلی وقت آزاد دارین که میتونین برین تفریح در صورتی که بقیه نمیتونن. و هزار تا مزیت دیگه.

پس واقعا و با خیال راحت با تمام انرژیتون درس بخونین
از دوستاتونم اصلا عقب نیستین.خیلی زیاد باشه دو ترم که خیلیا تو دانشگاه عقب میوفتنو عملا میشن مثله شما.

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

مشكل انگيزه پيدا كردم من !
با اينكه زمان زيادي براي مطالعه دارم ولي مثل پارسال نميتونم از وقتم استفاده كنم [-(

sepehr94

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

به نقل از z.n1994 :
به نظر من اگه میخواید برای بار دوم کنکور بدید از الان شروع نکنین.چون زودتر از پارسال خسته میشید.از اول مهر با قدرت و امید شروع کنین.
راجع به استراحت و ... هم تو سایت راهنمایی کرده.

یه چیزی خیلی مهمه.این که امسال به خودتون نگید پشت کنکوری.نگید اگه امسالم قبول نشم چی میشه.وقتی خسته بودین نگید امسالم مثله پارسال!کلا خودتونو یه شکست خورده که دوباره و خیلی خسته میخواد شروع کنه ندونید(این حرفم به درد اسفندو آذر میخوره)شما هم یه کنکوری هستین مثله بقیه.به شما نمیگن تو پارسال رتبت بد شده پس یه امتیاز منفی نسبت به کنکوریای 93 داری که بار اولشونه.شما رو با همین 93ایا میسنجن.پس خودتونو یه کنکوریه 93 بدونید.با 93ایا مقایسه کنید خودتونو.شما الان تمام پیشو خوندین در حالی که 93ایا اکثرا نمیدونن چیه پیش.شما بسیار بیشتر از چیزی که اونا تو تابستون دومو سومو خوندن پایه رو خوندین.شما یاد دارین برنامه ریزی کنین.نقاط ضعف و قدرتتونو از حفظین.کمتر اشتباه میکنین.روش مطالعه هر درسو بلدین.کلی وقت آزاد دارین که میتونین برین تفریح در صورتی که بقیه نمیتونن. و هزار تا مزیت دیگه.

پس واقعا و با خیال راحت با تمام انرژیتون درس بخونین
از دوستاتونم اصلا عقب نیستین.خیلی زیاد باشه دو ترم که خیلیا تو دانشگاه عقب میوفتنو عملا میشن مثله شما.
واقعا مرسی از پاسختون مثل همیشه منطقی و صادقانه! این تاپیکو سر و سامون دادین...
من منتظر نتایجم که بیان ولی اگر قبول نشدم از همون اول مهر شروع می کنم...
امیدوارم شما به کنکور مجددی های امسال در این تاپیک باز هم کمک کنید!
با تشکـــــــــــــــر.

madam

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اراک
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1386
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

من یه کنکوری 86 ای هستم!!! 86 و 87 و 92 کنکور دادم!!! یه لیسانس دارم که باهاش نمی تونم کار کنم نه که کار نباشه هست اما دلخواهم نیست! امسال دوباره می خوام بخونم.. تقریبا افسرده شدم و نمی دونم چکار کنم . رشتم تجربیه و زیستم افتضاج.......منتظر نتایج یا اتفاق خاص دیگه ای واسه شروع نیستم شاید فقط اگه حالم یکم بهتر شه شروع کنم.. امیدوارم همه به اون چیزی که می خوان برسن. امیدوارم وضع روحی باقی کنکور مددی ها مث من نباشه.......

الان که دارم ویرایش می کنم پستمو! حالم یکم بهتره دلیل خاصی هم نداره رفتم سایت کانونو اونایی که رکورد دار پیشرفت بودنو دیدم.

فقط نمی دونم چه جوری شروع کنم

یه چند سالی از جو کنکوری درس خوندن دور بودم (واسه کنکور 92 هم 3-4 ماه اونم به صورت خیلی بد! درس خوندم ) واسه همین یه ذره گیجم فعلا و دور خودم می چرخم..........
یه گزینه هم دارم اونم بین الملله که احتمالش زیاده قبول شم...ولی با خودم می گم اشتباه سال 87 ام رو تکرار نکنم و هول نشم واسه دانشگاه رفتن به هر قیمتی!! تقریبا رو کنکور مجددی بودنم 80-90 درصد مطمئنم.. از زیست خیلی می ترسم و خیلی ضعیفم
اعتماد به نفسم خیلی پایینه تو این درس...... پیشنهادی نظری انتقادی؟ :D

z.n1994

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 مشهد
شهر
سر همه شهرا
مدال المپیاد
اره زبان تو راهنمایی که بودیم رتبه آوردم.کامپیوتر هم
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از madam :
من یه کنکوری 86 ای هستم!!! 86 و 87 و 92 کنکور دادم!!! یه لیسانس دارم که باهاش نمی تونم کار کنم نه که کار نباشه هست اما دلخواهم نیست! امسال دوباره می خوام بخونم.. تقریبا افسرده شدم و نمی دونم چکار کنم . رشتم تجربیه و زیستم افتضاج.......منتظر نتایج یا اتفاق خاص دیگه ای واسه شروع نیستم شاید فقط اگه حالم یکم بهتر شه شروع کنم.. امیدوارم همه به اون چیزی که می خوان برسن. امیدوارم وضع روحی باقی کنکور مددی ها مث من نباشه.......

الان که دارم ویرایش می کنم پستمو! حالم یکم بهتره دلیل خاصی هم نداره رفتم سایت کانونو اونایی که رکورد دار پیشرفت بودنو دیدم.

فقط نمی دونم چه جوری شروع کنم

یه چند سالی از جو کنکوری درس خوندن دور بودم (واسه کنکور 92 هم 3-4 ماه اونم به صورت خیلی بد! درس خوندم ) واسه همین یه ذره گیجم فعلا و دور خودم می چرخم..........
یه گزینه هم دارم اونم بین الملله که احتمالش زیاده قبول شم...ولی با خودم می گم اشتباه سال 87 ام رو تکرار نکنم و هول نشم واسه دانشگاه رفتن به هر قیمتی!! تقریبا رو کنکور مجددی بودنم 80-90 درصد مطمئنم.. از زیست خیلی می ترسم و خیلی ضعیفم
اعتماد به نفسم خیلی پایینه تو این درس...... پیشنهادی نظری انتقادی؟ :D
به نظر من بین الملل نمی ارزه.نرو.
از چیزایی که دوس داری شروع کن.مثلا از اول ریاضی نشین به خوندن.مثلا مثلثات علاقه داری همونو اول بخون(واسه نشستن پای درس)
اگه نمیدونی چجوری برنامه ریزی کنی برو مشاوره یا این جاها.
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,100375.0.html
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,101559.0.html
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,100953.0.html
یه پیشنهاد دارم.اگه میخوای تو جو کنکور قرار بگیری یه برنامه مشاوره ایو نگاه کن هرروز.مثلا فرصت برابرو نگاه کن یا ضبطش کن وقتی بیکاری نگاه کن.
اگه از یه چیزی شروع کنی وقت هس واسه یاد گرفتن ولی اگه همش بگی نمیدونم چجوری شروع کنم و یاد ندارم چیکار کنم هیچ وقت موفق نمیشی.
از روزی یه ساعت شروع کن اصن.یا هر ساعتی که خودت میدونی اصلن خسته نمیشی.ولی هر روز یه ربع یا نیم ساعت بهش اضافه کن.وقتی به یه چیز مطلوب رسید همون قد نگهش دار.

sepehr94

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

به روحیه ورزی و کمک در دنیای مجازی از طرف اعضای محترم و مخصوصا افرادی که تجربه کنکورمجددی بودن رو داشتن، نیازمندیم.
الان موندم سال دیگه تجربی کنکور بدم یا ریاضی؟
خیلی ها میگن ریسک خیلی خیلی بالایی داره اگه سال دیگه تجربی بخونی....

• لایک
امتیازات: madam
بالا