• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

باید ها و نباید های سال اولی ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sarikhani

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شيراز
شهر
شيراز
پاسخ : باید ها و نباید های سال اولی ها

شايعه شده نتايج ١٧ُمياد اگه كسي چيزي شده ما رو هم بي نصيب نزاره(البته به جز علي جهان :-")

Niloofar sharafi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
-
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها

به نقل از Ostad M.Shajarian :
شايعه شده نتايج ١٧ُمياد اگه كسي چيزي شده ما رو هم بي نصيب نزاره(البته به جز علي جهان :-")

یعنی علی جهان ما رو بی نصیب بذاره ؟! :)) :))

کلا ولی خیلی ممکنه دیگه ! همه چیو کلی دیر تر میگن که ملت خفه شون نکنن اگه دیر تر شد !

.!؟

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
کرمان
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
معماري

تاريخ و نحوه ثبتنام دانشگاها رو تو سايتهاشون نوشته واسه ورودي 92 ها؟ :-?
يعني هنوز ننوشتن يا من نديدم؟
من تهران بهشتي شريف و باهنر و اينارو نگاه كردم
يا مثلا امير كبير كه زودتر شرو ميشه از كي هست؟

+
ما هنوز حتي نتايجمونم معلوم نيس كي مياد ،دانشگاه كه هيچ :-"

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از SH.A :
سلام!

خوابگاه هایه دختران علوم پزشکی تبریز چظوریه؟! کسی میدونه؟

مگه تبریز خوابگاه میده؟!
تو دفترچه که نوشته که خوابگاه نمی دن!

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
المپیادهای ریاضی و کامپیوتر سال اول + زیست سال سوم (همه مرحله اول)
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Stewie Griffin :
مگه تبریز خوابگاه میده؟!
تو دفترچه که نوشته که خوابگاه نمی دن!

کمتر دانشگاهی نوشته خوابگاه میدن!! تبریز هم جزو دانشگاهاییه که نوشته خوبگاه نمیده و چند ساله اینطوریه!
در واقع سال اول خوابگاه دولتی نمیده ولی خوابگاه خصوصی (خودگردان) میدن و از سال دوم خوابگاه دولتی میدن! در کل اینطور نیست که هیچی نده! ولی خب خوابگاه های خودگردان کیفیتش خیلی پایینتره. دلیل این خوابگاه ندادن هم عدم تطابق طرفیت دانشگاه با ظرفیتیه که سازمان سنجش میده! سال هاست جزو مشکلات دانشگاهه که چرا سازمان سنجش اینکار میکنه ولی خب گوش کسی بدهکار نیست و هر سال دو سه برابر اعلام آمادگی دانشگاه دانشجو میفرسته به دانشگاه.

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
المپیادهای ریاضی و کامپیوتر سال اول + زیست سال سوم (همه مرحله اول)
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
جمع بندی تاپیک از صفحه 41 تا 60

به نقل از nenya :
اقا من اومدم صفحات گذشته رو بخونم سوالی بود جواب بدم.به یه چیزای شنیعی راجع به کفش پاشنه بلند بر خوردم منصرف شدم.اینجا یه چیزای کلی میگم شاید جواب سوال باشه.

به نقل از bee :
یه سوال حیاتی!
میگن بقیه ی بچه ها با سمپادیا مشکل دارن بعد تو دانشگاه ما هویتمون رو فاش کنیم یا نه؟ :-"
آخه یکیو دیدم با یه نفرتی از سمپادیا ی دانشگاهشون حرف می زد و اینکه برای خودشون برنامه میذارن کسی رو راه نمی دن و اینا....
ما بدون این که جار بزنیم یا از همون روز اول از هم دیگه بپرسیم فهمیدیم کیا از هم کلاسیا و سال بالاییا و سال پایینیا سمپادی ان."اصن خون ،خونو می کشه" :D
مطرودم نمی شین وقتی بفهمن سمپادی هستین.یعنی اصن هیچ تاثیری نداره:D
مدرسه نیست که مطرود بشین .
اصولا طرد شدن بستگی داره به این که خودشیرینی اساتید رو بکنین یا نه.مثلا بین ما فیزیکیا بچه های مهندسی علی الخصوص پزشکی مطرودن.البته بین ورودی های خودمونو می گم.تازه ما فقط سر یه کلاس باهاشون بودیم.
یا مثلا سر کلاس شیمی دو تا دختر صنایعی داشتیم.داغون.از بس کله قند بازی در میاوردن.مام تنفرمون نسبت بهشون رو بروز می دادیم.
---------------------------

راجع به پوششتون تو دانشگاه.به این دلیل که قوانین هر دانشگاه و مسئولان محترم حراست هر دانشگاه و جو اخلاقی هر دانشگاه با دیگری فرق داره و به این جهت که هر توضیحی راجع به یه بخش از پوشش داده شه یه بخش دیگه رو با سوال مواجه می کنه،لذا این جانب پیشنهاد می کنم روز اول مث آدم :-" برین دانشگاه.یعنی با پوشش ،رنگ ،کفش و... ی که هیچ کی نتونه بهتون گیر بده و تا یه هفته هم همون پوشش رو تحمل کنید تا هم خودتون اوضاع دانشگاهتون بیاد دستتون و هم سال بالایی ها یه چیزایی بهتون بگن.
------------------------------
راجع به سا بالایی هم که باید بگم:
آدمای خوبین و اصولن به چند دسته تقسیم می شن:

اونایی که دو نقطه خط هستن!ولشون کنین.فقط میان دانشگاه میرن خونه.چیز دیگه ای هم براشون مهم نیست

یه عده ممکنه مث Nasrin737 مهربون باشن و از این آدم خیرخواه ها( :rolleyes: :D) که می خوان همه چیو براتون سهل کنن نذارن آب تو دلتون تکون بخوره

یه عده مث منن.اون روزای اول یک کم شاید اذیتتون کنن(دست خودشون نیست.خعلی کیف میده خدایی) ولی بعدش کمکتون می کنن.

یه عده تا آخر سالی که اونجا هستن از بالا بهتون نگاه می کنن و هیچ وقت داخل آدم حسابتون نمی کنن.(شما هم آدم حسابشون نکنین! :D)

یه عده هم از روز اول مث "مگسان گرد شیرینی " دورتون می گردن.آخر ترمی می بینین.تنها کاری که تو دانشگاه یاد نگرفتین هدف داشتن و دنبال آیندتون بودنه.
به شدت از این گروه آخر برحذر باشین.ما خودمون شاهد از دست رفتن جوونامون تو دانشگاه بودیم :D و اینکه شاید این آدما مطرود نباشن اما وقتی از بالا بهشون نگاه کنی منفور ترین آدمای دنیان. :(
----------------
راجع به خوابگاه.امکانات رفاهی مث اتو و شستن لباس و جاروبرقی اینجور چیزا تو خوابگاه هست.ما هم روز ورودمون بهمون روتختی و تشک و بالش دادن. وسایل برقی هم با خودمون می تونستیم ببریم.
یه چیزی مهمی که راجع به خوابگاه وجود داره.رعایت بهداشت.جون هرکی دوست دارین حتی اگه الان آدم شلخته ای هستین تو خوابگاه آدم منظمی باشین.چون آدم نا منظم کم نیست تو خوابگاه.و اگه پیشگیری نکنین،خوابگاه به کثیف ترین جای دنیا تبدیل میشه و دیگه حتی نمی خواین به زندگی ادامه بدین.اگه مورد بهداشت رعایت شه مسکلات دیگه چیزی نیستن که نشه باهاشون کنار اومد.خلاصه اینکه از همون روز اول قوانین بهداشتی توی اتاق یا سوییتتون وضع کنین.خدایی بهداشت مهم ترین چیزشه.

زندگی تو خوابگاه یه چیزای خوبی داره که من ترجیحش می دم به خونه.انقد تو خوابگاه کارای باحال می کنین.کلی می خندین.شب زنده داری هاش و چرت و پرت گفتناش جزو باحال تریناشونه :D ما شبا تو اتاقمون حافظ خوانی داشتیم.دسته جمعی فیلم می دیدیم.دسته جمعی شام درست می کردیم.فوتبال می دیدیم.بحث های سیاسی و اجتماعی و ورزشی و اینا می کردم.فیلم بازی می کردیم.مسابقه راه می انداختیم.بزن و بکوب داشتیم.خیلی خوب بود خداییش.من که اگه خوابگاهی نبودم حاضر نبودم برگردم دانشگاه.البته همیشه هم خوابگاه اینطوری نیست.ولی در کل چیز خوبیه اگه بهداشت توش رعایت بشه. :D

فعلا همینا

به نقل از nenya :
به نقل از میعاد :
یکی که کلن اهنگ گوش میده
یکی که کلن خابه
یکی که کلن این قدر شلختس حالتو بهم میزنه
یکی که جوراباش بوی عهد مردان آنجلس میده.
یکی که عشق مداحیه و دیوونت میکنه.
یکی که این قدر درس میخونه همش حس میکنی هیچی نخوندی و عقبی
یکی که این قدر رو داره که ....
و....
با این جور چیزا خیلی راحت می شه کنار اومد.ما همون اول تو خوابگاه مسئول خوابگاهمون یه مقرراتی می ذاشت که تمام این مشکلا حل می شد.
بعدش این طور نیست که یکی قلدر باشه زور بگه بهتون شمام نتونین بهش هشدار بدین.کلا همه چیز معقولانه حل میشه.

این که رو بهداشت خیلی تاکید می کنم واسه اینه که :یه روزایی بود بچه ظرف غذاهاشون کپک می زد بعد آشپزخونه رو پر موجودات عجیب غریب و بوی گند می کرد.یا کف حال سوییت پر از نون خشک و ظرفای کثیف می شد در این حد که نمی دونستی پاتو کجا بذاری. واسه این میگم باید بهداشت رعایت کرد.بحث وسواس نیست دوستان عزیز.دو روز که مادر بیچاره یا نظافت چی خونتون نباشه می فهمین منظورم چیه :D

به نقل از میعاد :
اون که اره کنار میای...هر جا برین ادم خوب هس ادم بدم هس.
ولی در مورد اون مقررات که ....کلن زیاد به مقررات نمیشه امید بست.ما همون اول سعی کردیم با هم باشیمو همو قبول کنیم.نه این قدر رومون رو بهم باز کنیم که هر کاری بکنیم و این قدر رسمی باشیم که نشه بهم دیگه تذکر بدیم.
حالا در مورد دخترا واقعن نمیدونم ولی در مورد ما پسرا جدی این نکته بهداشتو جدی بگیرین چون اگه همون اول بهش توجه نکنین عمرن دیگه بشه درستش کرد.از ما گفتن بود.
ما که ظرف عذا و این چیزا نداریم خوشبختانه و از این نظر یکم کارمون راحت تره والی من خودم دو تا هم اتقیامو همیشه مجبور میکردم سر یه زمان معین اتاقو نظافت کنیم.
راسی همون اولم که وارد دانشگاه میشین اگه خابگاهی هسین سعتی کنین کم کم حداقل هم ورودی های خودتون رو بشناسید چون خیلی به دردتون میخوره.خودتون رو محدود به خابگاه خودتون نکنین.
من یادمه شب اول که تو خابگاه بودیمبلن شدیم رفتیم با اتقا کناریمون اشنا شدیم و بعد به اتفاق اونا رفتیم یه اتاق دیگه و بعد سه تا اتاق رفتیم یکی دیگه و....طوری که خابگاه اخری رو که رفتیم جا نمیشدیم توش....یادش بخیر....

به نقل از pegah.nodet :
آقا راجع ب نکته ای ک گفتم راجع ب زمین نشستن ، صرفا ی پیشنهاده مثل توصیه های دیگه! هیچ "ّباید" محکمی نیست! دیدم بچه ها حس کردن ب مقدساتشون توهین شده! :D :-"
من فقط اون واکنشیو ک تو دانشگاه ب دنبال داره ، گفتم. مخصوصا تو ی دانشگاهی مثل علامه ک سمپادی هاش انگشت شمارن و جو علوم انسانیه ، ی سری رفتارا واقعا تعریف نشدس
ولی داشنگاهای دوستامم میرفتم حتی شریف و تهران ک تعداد سمپادی هاش بیشتره ، بازم خیلی جالب نبود.
ی نکته ایم هست که هرطور شناخته شید تو دانشگاه ، تا آخر اون برچسب روتونه.
ب چشم آدمایی ک میخوان جلب توجه کنن و اینطور چیزا ، شناخته نشید بهتره. و خب برداشت عموم از رو زمین نشستن یا ی سری کارایی ک ما باهاش حال میکردیم ، از نظرشون جلب توجهه. سعی کنین تو دانشگاه زیادی خاص شناخته نشید

به نقل از بادبادَک :
شریف نصف ملت رو زمینن!! وقتایی که هوا خوبه آدم به سختی تو چمنا جا پیدا می‌کنه رو زمین بشینه :D ولی تهران خیلی یک جور بدی نگاه می‌کنن.
-----------
یک چیز دیگه‌ای هم که به نظرم مهمه اینه که توی برخوردتون با جنس مخالف به جو کلی دانشکده و دانشگاهتون توجه کنین. مثلا اگر سال بالاییا هم‌دیگه رو به اسم کوچیک صدا می‌زنن شما یکم که از سال گذشت برین به هم‌دوره‌ایتون بگین آقای فلانی (برای پسرا برعکس!) ضایس مقداری. برعکسشم همین‌طوره، اگر رسمین همه شما اسم کوچیک صدا کنین ممکنه فکرای خوبی نکنن.

به نقل از ali jahangiri :
بچه ها دقت کنيد ، دانشگاه ، همه از همه شهري اومدن

از همه جور فرهنگي

و از همه جور آدمايي

لا به لاشون ، کم و بيش ، دست کج پيدا ميشه . کم و بیش که نه . خیلی کم . ولی به هر حال ، پیدا میشه

توي خوابگاه حواستون باشه که اتاق رو اگر ميخواييد خالي بذاريد ، فرضا همه ميريد دانشگاه ، يا همه ميريد بيرون

يا مثلا ميريد تو حياط يه چرخي بزنيد و ...

کلا اگر قرار ـه اتاق خالي بمونه ، حتما قفل کنيد در رو

نمونه هاي زيادي هس که لپ تاپ دزديدن و ...

خیلی راحت لپ تاپ ـه یارو رو دزدیدن ، بنده خدا هم بیشتر اطلاعات ـه داخل لپ تاپ براش مهم بود تا خود ـه لپ تاپ .

+

براي خود ـه ما هم اتفاق افتاد

از ما هم دزدي کردن . اما تير ـه اقا دزد ـه به خطا رفت :D

آخراي ترم بود

وسايل رو جمع کرديم و داديم انباری

يه سري ظرف و ظروف ـه پر از کثافت و کپک و ... مونده بود که شستن ـشون کار حضرت ـه فيل ـه

اين ظرفا رو همراه با محتوياتشون کردم تو يه کيسه آشغال ؛ از اين بزرگ ـا ، گره زدم و بردم که بذارم تو انبار براي ترم بعد ، بعد از تابستون :-"

گفتم شايد آدم شديم و ترم بعد شستيمشون . د ـه آخه کم هم نبودن . يه عالمه ظرف و ظروف :D

خلاصه بردم که بذارم تو انبار ، ديدم انبار بسته ـست

کيسه رو گذاشتم پشت در انبار ، و چند دقيقه منتظر موندم تا مسئولش بياد

اما نيومد

منم گفتم اين ظرفا سنگينه ، نميخاود برگردونم به اتاق

ميذارم بمونن ، نيم ساعت ديگه بر ميگردم و ميدمشون به مسئول

کسي هم نمي دزد ـه . آخه چيز ـه بي ارزشي ـه

هيچي ديگه ، خلاصه کيسه ي آشغال :D رو گذاشتم پشت ـه در ـه انبار و رفتم اتاق

نيم ساعت ديگه برگشتم ، ديدم اثري از کيسه نيس و مسئول انبار هم هنوز نيومده

گفتم حتما مسئول نظافت فکر کرده اشغال ـه ، برده انداخته تو سطل آشغال

رفتم گشتم ، اين ور ، اون ور ، اين سطل آشغال ، اون سطل آشغال ، ... :))

نبود که نبود

مطمئن شدم که يه نفر دزديده ـتشون

رفتم تو اتاق ، نا اميد و ناراحت ، به خاطر از دست دادن يه مشت ظرف :دي

چند دقيقه اي گذشت و گفتم برم ببينم شايد خوب نگشتم دور و بر ـه انبار رو

رفتم دیدم کيسه ـمون دم ـه در ـه انبار ـه . لت و پار :))

مسئول انبار هم اومده بود

بش گفتم اين کيسه رو کي آوورد ؟

گفت يه نفر اومد ، يواشکي کيسه رو گذاشت و در رفت

:))

منم سريع کيسه رو کردم تو يه گوني و به مسئول تحويل دادم :-" :))

==

بيچاره دزد ـه :)) کيسه رو به اين اميد برده که يه چيزي پيدا کنه توش ،

اما تا کيسه رو باز کرده ، مگس ـا ريختن تو صورتش :))

بوي گند ـه کپک :))

باز به مرامش که کيسه رو برگردوند :))

======

لذا حواستون به دزد ـا باشه :D

به نقل از مهســـــــــــــا :
به نقل از pegah.nodet :
آقا راجع ب نکته ای ک گفتم راجع ب زمین نشستن ، صرفا ی پیشنهاده مثل توصیه های دیگه! هیچ "ّباید" محکمی نیست! دیدم بچه ها حس کردن ب مقدساتشون توهین شده! :D :-"
من فقط اون واکنشیو ک تو دانشگاه ب دنبال داره ، گفتم. مخصوصا تو ی دانشگاهی مثل علامه ک سمپادی هاش انگشت شمارن و جو علوم انسانیه ، ی سری رفتارا واقعا تعریف نشدس
ولی داشنگاهای دوستامم میرفتم حتی شریف و تهران ک تعداد سمپادی هاش بیشتره ، بازم خیلی جالب نبود.
ی نکته ایم هست که هرطور شناخته شید تو دانشگاه ، تا آخر اون برچسب روتونه.
ب چشم آدمایی ک میخوان جلب توجه کنن و اینطور چیزا ، شناخته نشید بهتره. و خب برداشت عموم از رو زمین نشستن یا ی سری کارایی ک ما باهاش حال میکردیم ، از نظرشون جلب توجهه. سعی کنین تو دانشگاه زیادی خاص شناخته نشید

تو تهران هم اونقدرها بد نیست! ما واسه نهار خوردن و اینا همه مون با هم میشینیم رو چمنا.یا رو زمین کنار سایت. ولی خب نه اینکه دیگه عین مدرسه همه ش رو زمین باشیم.

به نقل از بادبادَک :
شریف نصف ملت رو زمینن!! وقتایی که هوا خوبه آدم به سختی تو چمنا جا پیدا می‌کنه رو زمین بشینه :D ولی تهران خیلی یک جور بدی نگاه می‌کنن.
-----------
یک چیز دیگه‌ای هم که به نظرم مهمه اینه که توی برخوردتون با جنس مخالف به جو کلی دانشکده و دانشگاهتون توجه کنین. مثلا اگر سال بالاییا هم‌دیگه رو به اسم کوچیک صدا می‌زنن شما یکم که از سال گذشت برین به هم‌دوره‌ایتون بگین آقای فلانی (برای پسرا برعکس!) ضایس مقداری. برعکسشم همین‌طوره، اگر رسمین همه شما اسم کوچیک صدا کنین ممکنه فکرای خوبی نکنن.
نخیر خانوم :D تهران بد نگاه نمی کنن!! مگه اینکه یه سری آدم بشینن رو زمین با حرکات مثلا غیر متعارف یا بلند خندیدن و اینا بخوان جلب توجه کنن!
اگه نه رو زمین نشستن اصلا اینجوری نیست!

درمورد بخش دوم حرفهای بادبادک به نظرم نمیشه حرف کلی زد درموردش.
این واقع ابه آدم بستگی داره که خوشش بیاد جنس مخالف رو به اسم کوچیک صدا کنه یا نه. و یا متقابلا با اسم کوچیک صداش کنن یا نه!به خصوص 2ترم اول...
من ترم 4 دیگه یه سری بچه ها که ببشتر باهاشون بودم جرئت کردن به اسم کوچیک صدام کنن:D ولی خودم کماکان عده معدودی از پسرهارو به اسم صدا می کنم.اونام کسیانی هستن که دیگه خیلیییییی با هم دوستیم و تو گروه مشخص همیشگیمونن!
این خیلی بستگی به خودتون داره.اصلا هم ضایع نیست! واقعا یه مسئله شخصیه. دلایل خیلی منطقی هم وجود داره برای این حساس بودن به این قضیه.

تو کلاس ما اول یه سری دخترها(مشخصا بچه های فرزانگان تهران) شروع کردن برای جاافتادن به فامیل صدا کردن ، جلوی پسرها همو به فامیل صدا کردن! که پسرها یاد بگیرن اینجوری صدا کنن! بعد اولش همینطوری بود.بعد یه سری دخترهای عزیز اومدن گفتن جمع کنین این لوس بازیارو :)) ّبعد از اون دیگه کلا شد اسم!
ولی یه ترم اول رو به نظرم به فامیل صداکنین بهتره...برای اینکه یه کم رسمی تر میشه و خب اولش هم همه جوگیرن و اینا...مشکل ایجاد میشه یه وقت (مشکل ایجاد شده که میگما!)
بعد دیگه یه سری آدم نزدیکتر رو می تونیدبه اسم صدا کنید.
ولی خب میگم که!باز هم به خودتون بستگی داره!
آخه وقتی به اسم صدا میکنن، کم کم لحنشونم زیاد احساس صمیمیت به خودش میگیره یه وقتا دیگه یه چیزهایی میگن آدم :| میشه!
بعد اگه از اولش به فامیل صدا کنین، این حد و مرزها مشخص میشه.بع داز یه مدت دیگه به اسم هم صدا کنین، اون حریمها حفظ میشن باز هم.
الان مثلا گروه ما که خیلی با هم دوستیم حدود 15 نفره! (از کل کامپیوتر و آی تی).این 15 نفر دیگه اکثرا به اسم صدا می کنیم هم رو.البته من کلا یه عادتی دارم، اونم اینه که نمیتونم مفرد صدا کنم کسی رو! یعنی قبلا ها داداشمو هم جمع صدا می کردم :)) بعد الان هم همینجوریم. یعنی ممکنه اسم طرفو بگم ولی باز هم افعالم تمامشون جمع به کار میرن :))

بعد یه سری پسرها سختشونه فامیل صدا کنن، خیلی خنده دارن:)) مثلا میگن مهسا خانوم :)) یا مژده خانوم:)) بعد ما هردفعه اینا اینجوری صدا میکنن خنده مون میگیره :D
حالا جوگیرین اولش اینجوری فکر میکنین.
ولی واقعیتیه که هست.
به خصوص 2-3 ترم اول قشنگ بچه ها تو هپروتن :-" اینقده جوگیرن که نگو :-" هی راه به راه اتفاقات جالب می افتاد تو کلاسمون :-"

من میگم ، پسرا رو " یارو " و دخترا رو " یارو ـه " صدا کنید

-----

برای صدا زدن ـه استاد ، نگید " آقا" یا "خانوم" . یا بگید استاد ، یا دکتر . با دومی بیشتر حال میکنن :))

-----

یه بحث جدّی هم این ـه که با همه مرتبط باشید

مثلا خب بعضی ـا بسیجی ـن ، بعضی ـا نابسیجی :D ، بعضی ـا با یه سری اعتقادات مختلف با شما

یکی نماز میخونه ، یکی نمیخونه ، یکی اعتقادی به نظام داره ، یکی نداره ، یکی زیادی زر میزنه ، یکی نه ، ...

دلیلی برای عدم ارتباط ـه مطلق با افراد متفاوت نیس

به نقل از معصومه :
نسخه کلی نمیشه داد...تو یه جا اگه اولش زیاد بسته برخورد کنی بعدا سوژه ات میکنن یه جا هم مثل کلاس ما که اولاش عین ادم برخورد میکردیم بعدا متوجه شدیم شعور جمعی پایینه دیگه توروی کسی نگاه نمیکنیم..سلامم نمیکنیم به پسرا...
انقده که بیشورن تو کلاس ما..حالا شاید اصلا جو سال بالایی هامون این نباشه..ولی ادم کم برخوردتر از حواشی و مشکلات به دوره.

به نقل از (619سابق) MSA :
منم مشکل ارتباط برقرار کردن رو دارم! من از یه جهاتی با خانوم مهسا موافق نیستم. به نظر من سعی کنید خوش رو باشید. با همه دوست بشید. منتظر نباشید سلامتون کنن. خودتون اول سلام کنید. یادتون باشه دارید میرید دانشگاه. دیگه دبیرستانی نیستید. باید بتونید حداقل در حد سلام علیک با همه هم کلاسیاتون ارتباط داشته باشید. بعدا" میتونید به این فکر کنید که با کدوما صمیمی بشید. معلمی داشتیم که میگفت وقتی میرید دانشگاه تازه میفهمید که سطح فکر آدم ها با ابعاد شهر که توش بزرگ شدن رابطه ی مستقیم داره! اعتراف میکنم که این تا حدود زیادی درسته!
با این قسمت از صحبت های خانوم مهسا موافقم که نباید به هرکسی رو داد. البته خوش رو بودن و سلام علیک داشتن رو دادن به کسی حساب نمیشه از نظر من!

من با وجود اینکه خیلی آدم منفعلی بودم روزهای اول، ولی شدیدا" توصیه میکنم اینطوری نباشید. باید بتونید سوار جو هم کلاسی هاتون بشید. اگه از دور بشینید و نیگا کنید که چطور داره پیش میره و با کی میتونید دوست بشید، زمان رو از دست دادید و یهو میبینید جو بچه ها به سمتی میره که اصلا" دوست ندارید(اتفاقی که برای من افتاد) . اثر گذار باشید خلاصه!

به نقل از "نـــســـریـــن" :
اینایی هم که ازهمون اول درس هر روز رو همون روز میخونن وسرکلاس مدام وقت و بی وقت سوال میپرسن زودسوژه میشن :D
(کلا تواین سوال پرسیدن حواستون باشه بقیه رو کلافه نکنین!بعد ازکلاس یا وقتی که خود استاد میگه بپرسین)
...
توخوابگاه هم اگه اول سال شلخته بازی درارین حتی اگه درست هم بشین بازهم به شلختگی میشناسنتون!حواستون باشه!
...
برای اونایی که خوابگاهی ان خیلی مهمه که بتونن یه تعادل خوبی بین زندگی خوابگاهی ودرسشون ایجاد کنن...هرروز یه زمانی رو برای انجام کارهایی که باید بکنین بذارین..اگه ازاول خوب پیش برین بعدا اذیت نمیشین (;...هرچقدرهم خوابگاه مشکل داشت شمادرخواست هاتون روبدین ولی انقدر غر نزنین که همه چی براتون تلخ بشه!ازشرایط موجود بهترین استفاده روبکنین

خب اول ترم اول درس ها اصلا اونطوری نیست که بخوای براش مثلا نگران باشی!بعضی ها رومیبینی ازهمون جلسات اول هی میگن فلان درس رو چیکارکنیم چقدرخوندین از این کارا!
نکنین این کارا رو!
سوال پرسیدن بد نیست!ولی باید تو وقت صحیحش باشه!وسط درس دادن استاد سوال پرسیدن خیلی کاربدیه!بعد هی از تو سوال هم سوال دربیاری وبخوای بحث کنی اصلا موقعیتش مناسب نیست!وقت بقیه هم گرفته میشه

به نقل از pegah.nodet :
×آقا اینم بعید میدونم اینجا لازم ب توضیح باشه اما چون من تو دانشگامون انواع عجایبو دیدم واقعا ، گفتم اینو بگم.
ما کلاسامون تفکیکه ، بعدا روز اولی ک رفتیم سر کلاسا ترم 1 ، پسرامون تو راهرو بودن ماهام تو ی کلاس بودیم هنوز استاد نیومده بود. بعدا 10_12تا از دخترا چسبیده بودن پشت در هی سرک میکشیدن داشتن خوبا رو جدا میکردن! :| بعدا یکی از این پشت داد میزد تیپت منو کشته :| بعد از اونور پسرا غش غش میخندیدن :|
بعدا کلاس ک تموم شد قبل بیرون رفتن ، دخترا رو تخته ها قلب کشیدن پسرا میان تو ببینن.بعدا روز اول رو صندلیا شماره نوشتن
اینا واسه روز اول بود.
ک باعث شد من بخاطر بودن بین همچین قشری ، ب انصراف فک کنم جدا.

از هفته دوم ک مثلا نرمال تر شدن عادی تو راهرو همو میدیدیم سلام میکردیم ، ی بار اومدیم تو کلاس دیدیم ی دختره خیییلی شاده و هیجان داره، دیدیم چون پسره اول ب این سلام کرده بعدا ب کناریش ، این ب این نتیجه رسیده پسره ب این "نخ داده" :|
بعدا چندهفته بعد ک این پسره با کسی دوس شد ، این دختره وسط دانشگاه زار میزد بهم خیانت کرده! :|

×اینارو بدون اغراق میگم.و تازه یذذذرشو میگم چون خوابم میاد.
فقط اینا رو گفتم ک بدونین حواستون باشه با بقیه چجوری برخورد میکنین. ظرفیتا خیلی متفاوته
مثلا شاید خود من آدم خونگرمی باشم هی با دوستام شوخی کنم یا از همون اول مستعار صداشون کنم یا هرچی.اما تا از ظرفیت طرف مقابل مطمن نیستید خیلی رو ندین

نکته بعدیم اینکه تو دوستی با همجنسانتونم خیییلی دقت کنید حتی. یعنی تریپ خیلی صمیمی ورندارید با همه تا شخصیتش بیاد دستتون. اولا چون دوستِ بد خیلی میتونه ضربه بزنه مخصوصا تو دانشگاه دوما چون برداشت بقیه از شما ، برداشتیه ک از دوستتون دارن.مخصوووووصا استادا. من خیلی این موضوعو تاکید میکنم چون چوبشو خوردم

بازم یادماومد میام میگم! :D

بعدا نوشت 1 : ی سری دعواهای خیییلی جدی هم بین دخترا بوجود اومد سر این موضع ک فلانی مال من بود تو "قاپ زدیش" :| و ...
ک باعث شد فقط مضحکه شن.درحدی ک زیراب همو میزدن پیش استادا و اینطوریا

بعدا نوشت 2 : راجع ب زمین نشستن همچنان! :D من دانشگاه تهران ، فنی شو زیاد نیومدم. اما پزشکیش واقعا طوری نیست ک آدم راحت بشینه و تابلو نباشه.من چون دانشگا خودم نبود ، تست کردم ک میگم! :D
به نقل از معصومه :
اما من یه نصیحت دیگه هم بکنم کلا زیاد حساس نباشین در موردتون چی میگن...زیاد هم تو صورت همه نگاه نکنید..الان ما داریم ترم 5..بعد هنوزم اونایی که ترم1 بد نگاه میکردن سوژه ان..طرف از یکی از دخترا خواستگاری کرده بچه ها میگن حیف این دختره..این پسره همونیه که هیز بازی درمیاورداااا :-"

بعد خودتون باشین سوژه نمیشین...اونایی تابلو هستن که رنگ عوض کنن...داشتیم روز اول عادی اومده..دو هفته بعد دراز کشیده دیدیمش رو چمنا داره با 10 تا از پسرا پاسور بازی میکنه..
چادری دیدیم الان. موهای رنگ کرده و شلوار کشی...
بعد خوب اینا سوژه ان دیگه

اهان بعد هی هرکسیو دیدین اظهار نظر نکنین چه خوبه...یا چه بده...مورد داشتیم دختره اولش همین جوری. گفته وای این چه خوبه...بعد دختری که همراش بوده در. اینده که با پسره دوست شده هی به اونایی که هفته اول میگفتن چه خوبه تا اخرش شک داره میگه میخوان بقاپن.. :| از خداشونه :| بعد فک کن پسره هم بد باشه برای صلاح دوستت میگی با این نگرد..به روت نمیاره ولی پشتت میگه این خود عاشقشه میخواد ما رو از هم جدا کنه
موردم داشتیم دختره اولش دو ترم گفته حالم از این بهم میخوره بعد یه جوری شده اینا با هم شدن بعد همه گفتن اهان!!!نگا کن مردم چه موزین!!یه سال مارو بازی داده..

در صورتی خیلی نظراتی رو که نسبت به خیلیا دارین یکی دو ترم دیگه عوض میشه ولی اسمش روتون میمونه که در مورد فلانی اینو گفتین

به نقل از امــیـــررضـــا :
ظرفیت تحمل خودتون رو بالا ببرید تا درصورت دیدن افرادی که با سهمیه اومدن و کنار شما نشستن و گاها سوال های پرتی میپرسن،
از کوره در نرین ....

استاد 3 ساعت پای تخته مشتق میگیره و محاسبه میکنه .. آخرش طرف پا میشه میگه : استــــــــاد ؟ اصا چرا مشتق؟ :-? ~X(

بچه ها قرارنیست خودتون نباشین وکس دیگه ای باشین..معلومه که کسی نمیخواد شما شخصیتتون رو عوض کنین!
بحث اینه که دارین ازدبیرستان که یه محیط خیلی کوچکترهست وارد محیط دانشگاهی میشین که فرهنگ مخصوص به خودش رو داره...به خاطرش باید یه سری رفتارهایی روداشته باشین که خودتون کمترآسیب ببینین و سختی بکشین
اینا الان به نظرتون سخت وزیادمیان دوماه که بیاین دانشگاه جز این رفتارها براتون غیرعادیه :D
این حرف ها یه سری تجربه های بچه ها ازدانشگاهن تا شما بتونین بارعایتشون بهترین فرصت ها رو ازدانشگاه ببرین,در کمترین حد اذیت بشین ویه دید خوبی ازخودتون به جا بذارین
به نقل از X R@y :
در مورد روابط صحبت شد منم یه چیزایی بگم:

- جو دانشگاه همونطور که میدونین کاملا متفاوته! بعد از یه مدت کم کم اکیپ هایی تشکیل میشن (اکیپ های دختر پسری!) که باهم بیرون میرن، میگن میخندن تو دانشگاه هم اکثرا باهم هستن . کلا صمیمی هستن باهم. اولا درصورت وارد شدن به این اکیپ ها حتما شرایطو درک کنید و با جنبه باشید! یعنی مثلا پسرا تو اولین باری که رفتن بیرون دیگه به دخترا پیشنهاد ندن! دخترا هم تو اولین بار عاشق نشن!!!!!! :D دوستای معمولی هستین که بعدا خیلی به درد میخوره این روابط! (حالا بعدا خواستین با یه نفر صمیمی بشین به خودتون مربوطه)
دوما اینکه اگه جزو اکیپی نیستین از اون اول، این اکیپ ها رو مسخره نکنید و حرف در نیارید پشتشون! چون ممکنه خودتون بعدا تشکیل بدید. البته اکیپ ها ممکنه فقط دخت یا فقط پسر هم باشه که کمه.

این تو بعضی دانشگاه ها (دانشگاه ما مثلا! ) هست.

- مورد دوم اینکه فقط یکی بهتون میخنده این به معنی اینکه من میمیرم واست! عاشقتم! نفسمی و اینا نیست!!!! بعضیا وقت سلام میخندن! یا حوواسش جای دیگس میخنده! پس نه ناراحت شید از این موضو نه جوگیر!

موارد دیگه رو بعدا میگم :D :D

به نقل از معصومه :
ببینین این قضیه سوشال فرندو نمیدونم بقیه چی فکر میکنن ولی ما هم تو کلاس خودمون اکیپ دختر پسری داریم ولی 70 درصد کلاس تو این اکیپا نیستن..
به نظر من دلیل نداره اگر ادم مذهبی هستید با پسرا برید بیرون...اینا هم بهونس..

ما خیلی ارتباط داریم وقتی که قراره کار مشترکی انجام شه ولی وقتی بیکاریم نمیشینیم کنار هم حرف بزنیم جک بگیم یا پانتو میم..
وقتی کاری نیست دلیلی نیست...
کارهای علمی و گروهی هم هرچی گروه خالص تر باشه موفق تره تو کار ما...

بعد دانشکده ما تو هر ورودی از صد نفر بیست نفرن که دوست شدن اونا هم اخر سال سوم میشن ده تا زوج...یعنی خیلی قصد ازدواج و اینا..

ولی من هرچی فکر میکنم ادم باید جوری باشه با بقیه که سه سال دیگه ازدواج کرد دست همسرشو بتونه بگیره بیاد دانشگاه و رفتارش هنوز از نظر همه عادی باشه و نگن ببین جلوی شوهرش این جوری شده..
جوری باشین که بعد ازدواج نیاز به تغییر و اصلاح روابط نداشته باشین
دقیـــــــــــــــقا!!
:)
گل گفتی معصومه
اگر آدمهای مذهبی هستید، به اعتقادات خودتون پایبند بمونید! اصلا هم اینجوری نیست که کسی مسخره کنه یا چیزی! اصلا! بیخود هم این چیزهارو برای شروع رابطه های نه چندان صحیح بهانه نکنید! (داشتیم که میگما!)
تو درس و موقع انجام پروژه و اینها، اکیه همه چی!همکلاسییم و باید در مورد درس تعامل داشته باشیم. خیلی هم خوبه. چون اصولا دخترها یه سری جنبه های یه مسئله رو میبینن و پسرها یه سری جنبه های دیگه ش رو!واقعا ما هر درسیو گروهی با هم خوندیم نمره هامون خیلی بهتر شده!چون همه جنبه هاشو پوشش دادیم.
ولی!
ولی وقتی بحث درس نیست، به نظرم موضوعیتی نداره این پانتومیم بازی کردنا و ... که تا حالا هرچی ما دیدیم تو دانشگاه مقدمه یه سری مسائل دیگه بوده...
من با اینکه کلا با بچه ها راحتم و مشکلی ندارم، ولی تا ترم 4 حتی یه بار هم باهاشون بیرون نرفته بودم.با اینکه هربار می اومدن خواهش می کردن بیا و اینا. ولی ترم4 یه بار دیگه تولد دوست صمیمیم بود و رفتم. بعد خب این رفتن هم باز خودش دیلیل نداره بد باشه که! مراقب رفتارتون باشید فقط! مثلا ما رفتیم، والیبال می خواستیم بازی کنیم من خوشم نمی اومد، داور شدم :)) یا پانتومیم بازی می کردیم من گفتم خودم اجرا نمی کنم. یا هرچی...
همـــــــــــــــــــه چیز به رفتار شما بستگی داره!

بعد یه چیز مهم! گاهی (که کم هم ندیدیم...) درس میشه بهانه برای شروع یه رابطه ای و بعد از یه مدتی تبدیل به رابطه غیردرسی میشه. حواستون به این قضیه هم باشه!

کلا، مراقب خودتون و عقایدتون باشین! این خوب نیست که آدم بره دانشگاه سریعا همه اعتقاداتش رو فراموش کنه! ولی این خوبه که آدم تو محیط بزرگتر که قرار می گیره درمورد عقایدش وسیع تر فکر کنه و اگر غلط بودن اصلاحشون کنه. این اصل ابد نیست!خیلی هم خوبه :) ولی اینکه یهویی از سر جوگیری همه عقایدش رو فراموش کنه...

من باز هم تاکیدم رو همون 1 سال اوله! اون 1 سال حواستون رو جمع کنین بعدش دیگه حله :)

بعدانوشت: آقا اینم بگم :-"
مشاهده نمودیم تو دانشگاه که عده ای از دخترها از پسرها سوء استفاده علمی می کردن!! یعنی هرترم یه درس مهم رو درنظر می گرفتن و با کسی که تو اون درس قوی تر از بقیه بود دوست می شدن... به این ترتیب از اون درس نمره خوبی می گرفتن و ترم بعد میرفتن سراغ نفر بعدی... خواستم بگم نکنید اینکارارو :)
یه دوست هم داریم ما، خیلی دختر خوبیه ها:-" ولی خب یه کاری کرده تو این مدت که من شنیدم یه سری پسرها حرفهای ناخوشایندی درموردش می زدن...
تو 4ترم این با 7 نفر مختلف در حد خیلیییییییییییییی صمیمی دوست شده! خب آقا نکنین اینکارارو!! دیگه همون 1 نفر بسه دیگه ;;) آخرین نفری که میدونم باهاش دوست بود تا آخر خرداد( :D ) یه آدم خیلی خیلی مذهبی بود که اصلا جواب سلام دخترهارو هم به زور می داد قبلاها :-"
به نقل از pegah.nodet :
آقا ی سری چیزام هست مثلا انجمن اسلامی ، ک ب نظرم اگه تو دانشگاهتون فعاله ، حتما برید سر بزنید.بعضی چیزا هست مختصِ دوران دانشجوییه.این چیزا رو از دست ندین حیفه

نیما گفته بود بگیم روزای اولی ک رفتیم دانشگاه با چیا مواجه شدیم ، من ی گوشه ای از روابط رو تو روز اول واستون توضیح دادم! :D
بعدا ما دیده بودیم دوستامونو تو دانشگاهای دیگه اردوی معارفه بردن ، جشن ورود گرفتن ، حتی جشن 1سالگی گرفتن! ، و ....
اما دانشگاه ما اصلا از این خبرا نبود.و باعث شد من وحشتناک تو ذوقم بخوره و خیلی زده شم. اگه شما هم با این چیزا مولجه شدین سعی کنین انقد زود راجع ب همه چیزِ دانشگاه نتیجه گیری نکنین.چون جاییه ک قراره چندسال توش زندگی کنید و اگه ذهنیتتون منفی باشه ، آژاردهندست

ی چیزی ک تو دانشگاه واسه من جالب بود ، همین فعالیت انجمن اسلامیمون بود ک لطف کردن جمعش کردن. یادمه ما ترم1 بودیم ، بسیج فیلم قلاده های طلا رو پخش میکردو چفیه(؟) پخش میکرد واسه تبلیغ ، انجمن اسلامیمونم دقیقا کنارش داشت یار دبستانی من پخش میکرد بعدا همشون سبز اینا داشتن واسه من بیی نهایت جالب بود! قشنگ 8-> بودم!

×آهان من دوستام شریف بودن خیلیا ، بعدا میدیدم گروه کوهنوردی دارن هر هفته برنامه میذارن ، یا بچه های تهران هر هفته تگه واشی و این چیزان اون وقت واسه ما کلا اردوی جمکران خواهران و برادران میذارن ، وحشتناک منو زجر میداد!
اگه واسه شمام اینطور بود ، میشه خودتون ی گروه ثابتیو جمع کنید واسه این برنامه ها

ی سری کلاسام هست مثل عکاسی ، و چیزای دیگه ک امتحان کردنش بد نیست

توصیم اینه ک ترم اول و دوم ک درسا عمومیه و سبکه ، هر فعالیت جانبی ک باهاش حال میکنیدو حتما انجام بدین و خودتونو محدود ب دانشگاه نکنید. چون ترمای بالاتر دیگه وقت آژادتون کمتر میشه
به نقل از pegah.nodet :
شدیییدا توصیه میکنم حرف نزنید.
من همین ترمی ک گذشت ، تو اون برنامه منطقه آزاد ک همه دانشگاها میومدن راجع ب انتخابات و اینا ، یذره خرف زدم(واقعا هم نه توهینی توش بود نه حرف خیلی تندی) 1 هفته اخراج شدم.خونوادمم کشوندن دانشگاه ک تعهد بدن من دیگه "اغتشاش" درست نمیکنم :|
وقتی میبینید حرفتون فایده ای نداره ، حرف نزنید.

×@ S@ene : آره انصافا انجمن اسلامی ما کارش درست بود اما خب هرچندوقت ی بار پارازیت میدن.یکی از اعضا رو ک تعلیقی کردن ، از عید ب بعدم ک تو دانشکده ما کلا درشو تخته کردن!! :|
به نقل از معصومه :
بعد من يه چي ديگه يادم افتاد..
من خودم الان اين جوريم كه نه با كارهاي بچه هاي خيلي دو اتيشه مذهبي كنار ميام نه با اين مفسدان في الارض! :|
معمولا برنامه هايي كه ميتونم شركت كنم خوب كمتره! مفسدان في الارض ما رو مذهبي ميدونن ..مذهبيا ما رو مفسدان في الارض!

خلاصه داستانيه... :))
تو تهران، حداقل فنی! به شدت انجمن اسلامیش قویه.
بعد اقمار هم داره این انجمن اسلامی.
مثل نوارخونه 16آذر، کتاب خانه دانشجویی، کانکس فنی.
نوارخونه مال یه سری فعالیتهای هنری و فیلمی و ایناست!خیلی باحاله.ولی خب من جوش رو دوست نداشتم.جوش اصطلاحا هنری بود زیادی :D ولی اگر مشکلی نداشته باشین با جوش واقعا جای باحالیه!
کتابخانه دانشجویی جو فوق العاده ای داره. مخصوص حلقه های مطالعاتی علوم انسانیه وکلاسهای جامعه شناسی و ایناش فوق العاده ست.بچه های بی نظیری هم توشن.
کانکس فنی هم فکر کنم همون شعبه نوارخونه فنیه منتها تو پردیس فنی به جای دانشکده فنی پردیس مرکزی.جو اون رو هم من خوشم نمیاد ولی جلسات خیلی خوب موسیقی و نقد کتاب و اینا دارن.

خود انجمن اسلامی هم خیلیییییی فعاله از نظر فعالیتهای سیاسی.هی جلسات سیاسی میذارن تو دانشکده.یعنی این مدت انتخابات ما هی تو دانشگاه آدمهای معروف میدیدیم در رفت و آمد :D خیلی باحال بود!
سال اول که بودیم، مراسم 16 آذر (روز دانشجو) خیلیییییییییییییی باحال بود! ما آز مبانی کامپیوتر داشتیم بعد فاصله 2طبقه ای رو که باید قاعدتا 2-3 دقیقه ای می رفتیم، تبدیل شد به 45 دیقه :D تا بتونیم خودمونو از بین جمعیت وحشتناک زیاد برسونیم به کلاسمون!
بعد از کلاس اومدیم دیدیم آمفی تئاتر اصلی فنی (تالار چمران) پر پره و هرجا میشده آدما وایسادن و دیگه واقعا جایی نداره!
بعد تالار پایین هم که تالار کلاسهاست (رجب بیگی) پرِ پره! اونجا با پروژکتور مراسم پخش می شد!
بعد دیگه پروژکتور آورده بودن رو دیوارهای راهروها و اینا هم تصویرو انداخته بودن و تمام راهروها مملو از جمعیت بود.
بعد دیگه کار کشید به شعارهای خفن دادن :)) من 1 هفته بود نخوابیده بودم دیگه نتونستم بمونم.رفتم خوابگاه خوابیدم!
ولی خیلی هیجان انگیز بود 8->
ولی خب خطرناک که کلا هست!
میگن یه عالمه از بچه های انجمن اسلامی رو سال 88 گرفته بودن.و با اینکه آزاد شدن ولی ستاره دارن. یکی از مکانیکیهاشون با رتبه تک رفمی کنکور ارشد قبول نشد هیچجا...به خاطر ستاره دار بودن...ما بچه هامون خیلی متعادلن.هم از این مفسدین فی الارض کم داریم هم از اون مذهبی های دو آتیشه!

آقا منم تایید میکنم :D برین فعالیتهای فوق برنامه انجام بدین 2ترم اول!مثل ما نشین که 4 ترم گذشت و حسرت میخوریم کاش اونموقع که یه کم بیشتر وقت داشتیم از این همه فعالیتهای جانبی و امکانات فوق برنامه دانشگاه استفاده می کردیم!

بعدانوشت: آقا گروه کوه رو جا انداختم! گروه کوهمون هم یه جورایی شعبه انجمن اسلامیه.اغلب بچه هاش همون تیپین! خیلی باحاله من که نرفتم تا حالا...آخه آخر هفته هام همه شون یا پر بودن یا اگه استثنائا خالی بودن ترجیح می دادم بیام خونه!بعد خب دیگه به کوه رفتن نمی رسیدم!
نشریه دانشکده ما هم اگرچه ادعای مستقل بودن داره ولی هم اعضاش فعالهای انجمن اسلامین و هم مکان برگزاری جلسات دفتر انجمنه :D
به نقل از mhgh40 :
مثل اینکه بقیه زیاد توضیح دادن در مورد فعالیتهای جانبی و غیر درسی دیگه در مورد اونا چیزی اضافه نمیکنم
من فقط اومدم بگم آقا هر کاری دوست دارین بکنین ولی از درس غافل نشین مخصوصا اگه تو دانشگاه های یه ذره تاپ تر هم هستین ممکنه جوگیر رتبه و گذشتتون باشین خواستم بگم حتما از همون اول خودتونو به درس خوندن عادت بدین که بعدا واقعا سخت میشه درس خوندن :)
و اما خوابگاهیها...این موجودات دوست داشتنی و مظلوم (مثل خودم :D) درس خوندن واسه شماها قطعا سخت تر از اوناییه که خونه دارن باید سعی کنین تو همون چند هفته اول به محیط خوابگاه عادت کنین و یه جورایی یه محیط امن واسه خودتون درست کنین یعنی سعی کنین از بودن در اون لذت ببرین ولی دیگه افراط هم نکنین دیگه خداییش! :D
همین دیگه!
به دوره الافی خوش اومدین :)

به نقل از mhgh40 :
مثل اینکه بقیه زیاد توضیح دادن در مورد فعالیتهای جانبی و غیر درسی دیگه در مورد اونا چیزی اضافه نمیکنم
من فقط اومدم بگم آقا هر کاری دوست دارین بکنین ولی از درس غافل نشین مخصوصا اگه تو دانشگاه های یه ذره تاپ تر هم هستین ممکنه جوگیر رتبه و گذشتتون باشین خواستم بگم حتما از همون اول خودتونو به درس خوندن عادت بدین که بعدا واقعا سخت میشه درس خوندن :)
و اما خوابگاهیها...این موجودات دوست داشتنی و مظلوم (مثل خودم :D) درس خوندن واسه شماها قطعا سخت تر از اوناییه که خونه دارن باید سعی کنین تو همون چند هفته اول به محیط خوابگاه عادت کنین و یه جورایی یه محیط امن واسه خودتون درست کنین یعنی سعی کنین از بودن در اون لذت ببرین ولی دیگه افراط هم نکنین دیگه خداییش! :D
همین دیگه!
به دوره الافی خوش اومدین :)

mahdiesrafili

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه جعفری
شهر
مرند

یه سوال:توی دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری نوشته بود دانشگاه علم و صنعت برای دخترا خوابگاه نمیده پس چرا توی نقشه دانشگاه خوابگاه دختران هست؟؟؟ :-? :rolleyes:

asal_sampadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از مهدی جون :
یه سوال:توی دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری نوشته بود دانشگاه علم و صنعت برای دخترا خوابگاه نمیده پس چرا توی نقشه دانشگاه خوابگاه دختران هست؟؟؟ :-? :rolleyes:

خب نوشته نميده نه اينكه نداره!!!!!
ادمايي هستن كه اونجا زندگي ميكنن :D

mahdiesrafili

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه جعفری
شهر
مرند

به نقل از asal_sampadi :
خب نوشته نميده نه اينكه نداره!!!!!
ادمايي هستن كه اونجا زندگي ميكنن :D
کیا اونوقت؟
:-/

asal_sampadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از مهدی جون :

ببينم مگه تو پسر نيستي اطلاعات خوابگاه دختران به چه دردت ميخوره اخه؟؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از مهدی جون :
کسانی که از سالهای قبل تو خوابگاهن :) این خوابگاه ندادنش مال این چند ساله!قبلاها که می داد! سال 90 می دادن تا جایی که یادمه. خب اونا هنوز فارغ التحصیل نشدن که :) هنوز اونجان!

Ajax

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدقدوسی
شهر
قم
دانشگاه
علوم پزشکی قم
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از نیـلوفر :
یعنی علی جهان ما رو بی نصیب بذاره ؟! :)) :))

کلا ولی خیلی ممکنه دیگه ! همه چیو کلی دیر تر میگن که ملت خفه شون نکنن اگه دیر تر شد !
منم میگم مثل جوابای کنکور زود تر میگن فک کنم بعد دربی بگن(چه ربطی داشت :-?)

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از مهدی جون :
میگم شایدم بلوف زدنا :-?. اینا هر کاری میکنن که ملت کمتر از شهرستان پاشن بیان تهران و کمتر هزینه ی خابگاه بکنن.

asal_sampadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از سعیـد :
میگم شایدم بلوف زدنا :-?. اینا هر کاری میکنن که ملت کمتر از شهرستان پاشن بیان تهران و کمتر هزینه ی خابگاه بکنن.

نه فقط اونجا كه نيس خيلي دانشگاه ها اينو گفتن
من فك ميكنم واسه اينه كه راحت بگن ما نوشته بوديم خوابگاه نميديم پس همينه كه هست برو تو خيابون بخواب به ما مربوط نيس بعد به هر كي خواستن بدن!!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از asal_sampadi :
نه فقط اونجا كه نيس خيلي دانشگاه ها اينو گفتن
من فك ميكنم واسه اينه كه راحت بگن ما نوشته بوديم خوابگاه نميديم پس همينه كه هست برو تو خيابون بخواب به ما مربوط نيس بعد به هر كي خواستن بدن!!
نه دیگه به این بی در و پیکری هم نیست ان شاءالله :)
سال ما و پارسال هم یه سری دانشگاه ها گفته بودن نمیدن بعد دادن. می نویسن نمی دن که کمتر ملت از شهر خودشون برن. فرق نمیکنه مقصد تهران باشه یا کجا.کلا میخوان میزان مهاجرت دانشجوییو کم کنن.

asal_sampadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

نه دیگه به این بی در و پیکری هم نیست ان شاءالله :)
سال ما و پارسال هم یه سری دانشگاه ها گفته بودن نمیدن بعد دادن. می نویسن نمی دن که کمتر ملت از شهر خودشون برن. فرق نمیکنه مقصد تهران باشه یا کجا.کلا میخوان میزان مهاجرت دانشجوییو کم کنن.

شايد باشه ها ! (;

خيلي كار بدي ميكنن :-<

اخه علم و صنعت نوشته به متاهلين و خواهران خوابگاه نميدن !!!! پسرا جزو ملت نيستن؟؟ :-??

ali jahangiri

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
مدال المپیاد
طلای المپیاد دانشجویی -مکانیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مکانیک

گویا داشتن غیبت ـه منو میکردن :D
شیر ـمو حلالتون نمیکنم :D
الکی شایعه درست نکنید . همون 21 ـم نتایج میاد :D

imank92

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مدیریت مالی

با توجه به اینکه شما می گین 21ــم نتایج میاد حاضرم شرط ببندم تندتر میاد :D

Ajax

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدقدوسی
شهر
قم
دانشگاه
علوم پزشکی قم
رشته دانشگاه
پزشکی

نامرد اگه هم 21 میاد الکی بگو زودتر میاد دلمون خوش بشه :(

informatic

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد سلطانی
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر و قبولی مرحله 2 ! (~ناکامی در m3 !!!)

از این گزاره نتیجه میشه که تا لحظاتی دیگر نتایج روی سایت سازمان سنجش قرار میگیره !!! :-"

بعدا نوشت : به لقمان گفتند حرف راست را از که آموختی ؟ گفت از علی جهان ! :-"

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا