• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آزمون های آزمایشی سنجش

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل
پاسخ : آزمون های آزمایشی سنجش

به نظر من كه گزينه دو و سنجش خيلي نزديكتر به كنكور هستن ا كانون. من فقط يه خاطر برنامه ريزي صحيح تر و جامعه آماري بالاتر رفتم كانون وگرنه همون گزينه دو ميموندم.
قلمچي كه توي سوالات زبانش 4 تا تست درك مطلب ميده چطور شبيه كنكور ميتونه باشه ؟ يا مثلا توي فيزيكش بايد يه محاسبات تخيلي انجام بدي و به جواب برسي ! در كنكور هيچ محاسبه سختي براي فيزيك نميزارن همه سوالاتش مفهومين. فقط شيمي كنكور محاسبات سخت داره.

Analia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد/تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از The Sniper :
به نظر من كه گزينه دو و سنجش خيلي نزديكتر به كنكور هستن ا كانون. من فقط يه خاطر برنامه ريزي صحيح تر و جامعه آماري بالاتر رفتم كانون وگرنه همون گزينه دو ميموندم.
قلمچي كه توي سوالات زبانش 4 تا تست درك مطلب ميده چطور شبيه كنكور ميتونه باشه ؟ يا مثلا توي فيزيكش بايد يه محاسبات تخيلي انجام بدي و به جواب برسي ! در كنكور هيچ محاسبه سختي براي فيزيك نميزارن همه سوالاتش مفهومين. فقط شيمي كنكور محاسبات سخت داره.
فیزیک کنکور محاسباتی نداره؟! :-?
فک نکنم این جوری باشه!
ب
مثلا تو همین کنکور 92 ، چند تا سوال محاسباتی نه چندان ساده آمده بود،
از مباحثی مثل ترمو دینامیک( که تجربیا ندارن) قانون جاذبه کولنی ، اثر دوپلر ،موج یا ... می تونن سوال محاسباتی دربیارن و درآوردن

به هر حال یه قسمتی که شما باید روش تسلط پیدا کنی همین محاسباته

در مورد زبان و درک مطلب و تعداد سوال... شما چه قد نکته سنجی :D
مهم اون سبک سوالاس

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

خب به هر حال توي كنكور محاسباتي مشابه محاسبات قلمچي نديدم من.
در مورد زبان هم در هر صورت 8 تا سوال درك مطلب با 4 تا سوال خيلي فرق داره خيلييييي :D

Analia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد/تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از The Sniper :
خب به هر حال توي كنكور محاسباتي مشابه محاسبات قلمچي نديدم من.
در مورد زبان هم در هر صورت 8 تا سوال درك مطلب با 4 تا سوال خيلي فرق داره خيلييييي :D

به هر حال کانون خوبه، شما کانونو کار کن، تو کنکور دستت پیشه!

آزمونای غیر کنکوریش دوتا passage میده یا یکی؟! من یادم نیست! فک کنم دوتا passage داشت همه آزموناش!
4 تا؟! یعنی هر passage دو تا؟!! نه بیشتره!!

nasma

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
بهشتي
شهر
مراغه

بابا ديگه انقدرام تبليغ نكنين كانون رو! :-&انگار هر كسي ازمون نده قافله رو باخته يا هركس بره سنجش همين شكلي ميشه! :|

مقايسه ازمونها يا گفتن اين كه اين اسونه اون سخته به نظرم چندان معقول نباشه!من كه نمي تونم درك كنم!

درود مي فرستيم بر مرام رتبه هاي برتري كه اعلام ميكنن ازموناي اخر سنجش از طرف مدرسه ثبت نام شدن و كلاس خصوصي و مغازه قلمچي نرفتن :لایک

shzboy1393

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
M5
شهر
شیراز
مدال المپیاد
شرکت کردم بی نتیجه

نه گزینه 2 نه قلمچی فقط سنجش \:D/
من سوالاتش رو دیدم و با کنکور مقایسه کردم خیلی بهتر از گزینه 2 هست که میرم و خیلی نزدیکتر هست و یک هدفی رو توی یک راستا دنبال میکنه ! :D

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

به نقل از shzboy1393 :
نه گزینه 2 نه قلمچی فقط سنجش \:D/
من سوالاتش رو دیدم و با کنکور مقایسه کردم خیلی بهتر از گزینه 2 هست که میرم و خیلی نزدیکتر هست و یک هدفی رو توی یک راستا دنبال میکنه ! :D
درسته البته گزينه دو خيلي شباهت داره به كنكور.

سنجش متاسفانه تعداد آزمونهاش خيلي خيلي كمه. 9 تا آزمون براي كل سال ؟‌كه تازه 4 تاش هم جامع هست !‌

ولي لازمه

Analia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد/تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از k93 :
بابا ديگه انقدرام تبليغ نكنين كانون رو! :-&انگار هر كسي ازمون نده قافله رو باخته يا هركس بره سنجش همين شكلي ميشه! :|

مقايسه ازمونها يا گفتن اين كه اين اسونه اون سخته به نظرم چندان معقول نباشه!من كه نمي تونم درك كنم!

درود مي فرستيم بر مرام رتبه هاي برتري كه اعلام ميكنن ازموناي اخر سنجش از طرف مدرسه ثبت نام شدن و كلاس خصوصي و مغازه قلمچي نرفتن :لایک
من اصلن و ابدا برای کانون تبلیغ نمی کنم و اصلن هم ازش خوشم نمیاد
ولی گاهی وقتا چیزی که ما دوست داریم با چیزی که به نفعمونه خیلی فرق داره
بحث سر اینه که کدوم گرینه ی بهتری برای آمادگی برای کنکور سراسری هست، به نظر من کانون بین این 3 4 تا گزینه بهتره
این نظر منه، به هر حال یه سال آزمون دادم و بعدش هم کنکور، فک کنم اکثر کسایی که امسال کنکور دادن کانون رو پیشنهاد کنن

به نقل از The Sniper :
درسته البته گزينه دو خيلي شباهت داره به كنكور.

سنجش متاسفانه تعداد آزمونهاش خيلي خيلي كمه. 9 تا آزمون براي كل سال ؟‌كه تازه 4 تاش هم جامع هست !‌

ولي لازمه
من که هر چی فک می کنم گزینه 2 اصلن به کنکور نمی خوره! :-"
-نظر شخصی- :D

9 تا آزمون تو کل سال؟! این که فاجعه اس!! :O

shzboy1393

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
M5
شهر
شیراز
مدال المپیاد
شرکت کردم بی نتیجه

به نقل از شبگرد رومینا :
من اصلن و ابدا برای کانون تبلیغ نمی کنم و اصلن هم ازش خوشم نمیاد
ولی گاهی وقتا چیزی که ما دوست داریم با چیزی که به نفعمونه خیلی فرق داره
بحث سر اینه که کدوم گرینه ی بهتری برای آمادگی برای کنکور سراسری هست، به نظر من کانون بین این 3 4 تا گزینه بهتره
این نظر منه، به هر حال یه سال آزمون دادم و بعدش هم کنکور، فک کنم اکثر کسایی که امسال کنکور دادن کانون رو پیشنهاد کنن
من که هر چی فک می کنم گزینه 2 اصلن به کنکور نمی خوره! :-"
-نظر شخصی- :D

9 تا آزمون تو کل سال؟! این که فاجعه اس!! :O
کلا هیچ کدومش خوب نیست :D
خوب هرکدومش معایب و مزایایی داره ولی سنجش جامعش همه شرکت میکنن واسه یک آزمون آزمایشی اصلا فکر نکنم خوب باشه :D
آخه قلمچی میگن سوالاش همش تکراریه و از کتاب بسیار محبوب :P :-" آبی هستش و کتاب های زردش :D که اینجوری درست نمیشه خودت رو بسنجی و همچنین به نظر من (البته بندی کی باشم؟؟ :-s :-s)با این کارهایی که میکنه مثلا درسهای انتخابی که دیگه رتبه درست دستت نمیاد :-$ تازه اگر از تقلب ها و ... بگذریم که البته این شرط آخری توی همه آزمون های آزمایشی هست :rolleyes:
و کلا به همین دلیل و برنامه فشردش که میگن خوشم نمیاد البته من اگر این وقتی رو که برم آزمون قلمچی بدم جمعه ها و کلی توی راه برم بشینم مثل بچه آدم درس بخونم بهتره X_X X_X X_X حالا نمیدونم شاید حرفم درسته شایدم نه ولی میخواستم شما هم نظرتون رو در باره نظر من بگید :-?? :-??
با تشکر :-\

nasma

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
بهشتي
شهر
مراغه

نه طراح سوالات قلمچي سوالات كنكور رو ميخواد طرح كنه!نه موقع ازموناي قلمچي اون محدوده هايي كه ازش ازمون گرفته ميشه به بدن فرد

تزريق خواهد شد :D و ديگه تكميل تكميل ميشه و ميفته جلو!شايد براي روحيه و تمرين انسجام دروني و بيروني تحت ان شرايط خوب باشه! :D

Analia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد/تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از k93 :
نه طراح سوالات قلمچي سوالات كنكور رو ميخواد طرح كنه!نه موقع ازموناي قلمچي اون محدوده هايي كه ازش ازمون گرفته ميشه به بدن فرد

تزريق خواهد شد :D و ديگه تكميل تكميل ميشه و ميفته جلو!شايد براي روحيه و تمرين انسجام دروني و بيروني تحت ان شرايط خوب باشه! :D
الان نتیجه چی شد؟ :D

آقا فک کنم یه مقدار کج فهمی و اینا شده

نظر بنده راجع به کانون:
اصلن ازش خوشم نمیاد،پشتیباناش رو اعصابن، فک می کنن خیلی باحالن و کارشون خیلی درسته، در کل خیلی خودشونو جدی می گیرن و...
ولی چیزی که هست من برای کسی که می خواد کنکور بده و بین کانون و گزینه 2 و سنجش یکی رو انتخاب کنه من میگم بره کانون

nasma

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
بهشتي
شهر
مراغه

به نقل از شبگرد رومینا :

نظر بنده راجع به کانون:
اصلن ازش خوشم نمیاد،پشتیباناش رو اعصابن، فک می کنن خیلی باحالن و کارشون خیلی درسته، در کل خیلی خودشونو جدی می گیرن و...
ولی چیزی که هست من برای کسی که می خواد کنکور بده و بین کانون و گزینه 2 و سنجش یکی رو انتخاب کنه من میگم بره کانون
شما كج رسوندي لابد :Dنتيجه هم اين ميشه كفن مي پوشيم ميريم سراغ كاظم قلمچي ;)) دنبال نتيجه نباش فقط دست از تبليغ غير مستقيمش

بردارين L-:

اره خوب اين حرف درست و حسابي هست شما كانون رو پيشنهاد ميدين تمام! :لایک

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

به نقل از شبگرد رومینا :

نظر بنده راجع به کانون:
منم هيچ خوشم نمياد از كانون و تنها دليل شركتم در كانون اينه كه تعدد آزمون هاش مناسبه با اين حال براي افزايش تعداد آزمون ها، من سنجش هم شركت ميكنم.

سوالات كانون رو هم استندارد نميدونم توي كنكور 32 درصد ( قبلا هم 40% ) از درك مطلب سوال مياد ولي توي كانون 16% از درك مطلب سوال ميدن‌! اين يعني زبان شبيه كنكور نيست.

پشتيبان من هم كه منو با دوست دخترش اشتباه گرفته به قول يكي از دوستان ! ساعت 23:45 به بعد زنگ ميزنه بهم هميشه ميگه كه جمعه ميبينمت خدافض.

z.n1994

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 مشهد
شهر
سر همه شهرا
مدال المپیاد
اره زبان تو راهنمایی که بودیم رتبه آوردم.کامپیوتر هم
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

بچه ها سنجشو بدین(جامع هاش منظورمه).وقتی میرین خیلی فرق میکنه با بقیه آزمونا خیلی به نظرتون مسخره و بی درو پیکر میرسه.سوالاشم که خیلی مسخره اس واقعا.ولی کلا شبیه کنکوره :D.هم دفترچه آزمونش.هم فضای مسخرش.هم سوالای داغونش(من تو سنجش همش میگفتم خوب این سوالش که غلطه اون یکی تو گزینه ها نیس و ... ولی تو کنکورم همین سبک سوال اومد و من مجبور بودم به جواب برسم. :D)خیلی جدی بگیرینشون ینی شده واسشون خودتونو بکشین.چون ردخور نداره رتبش با رتبه کنکورتون.من توش شدم 170 الان شدم 160 :O.یکی از دوستام شد 42 یا 47 الن شده 42 :O
کلا برین دیگه :D

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

به نقل از z.n1994 :
بچه ها سنجشو بدین.وقتی میرین خیلی فرق میکنه با بقیه آزمونا خیلی به نظرتون مسخره و بی درو پیکر میرسه.سوالاشم که خیلی مسخره اس واقعا.ولی کلا شبیه کنکوره :D.هم دفترچه آزمونش.هم فضای مسخرش.هم سوالای داغونش(من تو سنجش همش میگفتم خوب این سوالش که غلطه اون یکی تو گزینه ها نیس و ... ولی تو کنکورم همین سبک سوال اومد و من مجبور بودم به جواب برسم. :D)خیلی جدی بگیرینشون ینی شده واسشون خودتونو بکشین.چون ردخور نداره رتبش با رتبه کنکورتون.من توش شدم 170 الان شدم 160 :O.یکی از دوستام شد 42 یا 47 الن شده 42 :O
کلا برین دیگه :D

اینکه اون 3 تا ازمون جامع اخرشو بهتره شرکت کنین حرفی نیست توش
اما اینکه رتبه دقیقا همون رتبه ی کنکوره اصلا درست نیست
بودن از دوستان من که سنجش 2000 منطقه 1 شدن تو تجربی و کنکورشون شده 200
و کسانی که سنجش 600 شدن و کنکور 1200

shzboy1393

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
M5
شهر
شیراز
مدال المپیاد
شرکت کردم بی نتیجه

من یکی از قوم های خیلی نزدیکم زیر 700 سنجش بود رشته تجربی شد 4000 :- :-s

Analia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد/تهران
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از shzboy1393 :
من یکی از قوم های خیلی نزدیکم زیر 700 سنجش بود رشته تجربی شد 4000 :- :-s
اره،ستجش تخمين رتبش اصلن درست نيست

shadi1201

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آباده
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

1 سوال میپرسم خداییش جواب بدید :D
این آزمونای آخر سنجش تا کیه مهلت ثبت نامش؟؟؟

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل

توي سايت تعاوني سنجش يه جدولي هست كه همه چيزو نوشته . توش تاريخ مهلت ثبت نام هم زده.

http://92.242.195.129/sanjeshserv_regsarasari9204/

الیزابت

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
سمپــاداهـواز
شهر
❉اهـــواز❉
دانشگاه
❈انـشالـله شـریــف❈

به نقل از s H a D i :
1 سوال میپرسم خداییش جواب بدید :D
این آزمونای آخر سنجش تا کیه مهلت ثبت نامش؟؟؟
هرکدومشون تا حدود سه هفته قبل از برگزاری مهلت ثبتنام داره!

بالا