• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دومین گردهمایی رسمی سمپادیا - تابستان 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
سلام

تابستون بچه ها خیلی گفتن میتینگ بگذارید. یک ماه تابستون که ماه رمضون بود نشد برنامه بذاریم. بعدش هم سرمون شلوغ شد و ... بالاخره گفتیم تا تابستون تموم نشده از فرصت استفاده کنیم و یک برنامه دورهمی بگذاریم. بعضا میپرسن هدف میتینگ چیه و اینا ... خب خیلی دنبال فلسفه نباشید برای میتینگ ها. میتینگ بیشتر جنبه آشنایی و خارج شدن از فضای مجازی رو داره. به هرحال بد نیست کسایی که تو دنیای مجازی میشناسیم رو یک بار تو دنیای حقیقی هم ببینیم. کلا بیاید میتینگ خودتون متوجه میشید چه کاربردی داره و چجوریاست.

برنامه میتینگ به این شکله :

زمان : *
مکان : *

برنامه از ساعت * شروع میشه و بعد معرفی و صحبت کردن. کمی هم بازی های تفریحی و بعدش ناهار.

دوستانی که علاقه مند هستند شرکت کنن باید تا روز 4 شنبه ساعت 12 ظهر اسامی و یوزر خودشون و دوستانشون که میان رو به محسن ارسال کنن. قبل از اومدن حتما هماهنگ کنید تا ما بتونیم بهتر برنامه ریزی کنیم و اونجا مشکلی پیش نیاد. برنامه هم مخصوص بچه های سایت هست و از پذیرش بچه های خارج از سایت معذوریم.

جای دقیق و شماره تماس هماهنگی به دوستانی که اعلام میکنن میان فرستاده میشه. در ضمن برای هزینه ناهار قبل از میتینگ گرفته میشه که دیگه تو میتینگ معطل پول جمع کردن و یادداشت اینکه کی چی میخواد و ... نشیم.

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فــرزانگان ۳
شهر
طــهـران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : میتینگ تابستانه سمپادیا

خیلی خوبه .
فقط چرا برای زمان و مکانش ، نظر سنجی صورت نگرفت ؟

Kinder

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران/جامعه‌شناسی

هروقت نظرسنجی ایجاد می‌شه، هرکس روی زمانی اصرار داره که اومدن خودش راحت‌تر و امکان‌پذیر تره؛ و خب این درحالیه که معمولاً هم یک روز مونده به میتینگ واسشون گرفتاری خاصی پیش میاد و خلاصه مشکلی دارن که به هرنحوی به کنسل کردن منجر می‌شه. ضمناً اینکه از الان شما خودتون رو با زمان و مکان گردهمایی هماهنگ کنید خیلی ساده تر از 24ساعت قبل از میتینگه؛ نهایتاً هم می‌بینید نمی‌تونید خودتون رو به میتینگ برسونید که خب اشکالی نداره؛ چیزی که زیاده میتینگ! این دفعه نشد، دفعه‌ی بعد :د
و خب طبیعتاً برنامه‌ریزی هم وقتی به نظر جمع واگذار می‌شه هم وقفه داره و هم اشکال و به مراتب کار سنگین تریه. کلاً توی میتینگ‌ها دیکتاتوری خالص کاملاً جوابگوئه و تجربه نشون داده همه هم راضین :د
خیلی هم خوب آقا. همیشه از قبل زمان و مکانش مشخص باشه؛ برنامه‌ریزی گردهمایی هم به عهده‌ی یک نفر باشه. تضمین برگزاریش بالاتر می‌ره :د

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به دلیل نظرات مختلف و طول کشیدن نظرسنجی و سخت شدن هماهنگی و تصمیم گیری نهایی، نظرسنجی گذاشته نشده. یک برنامه فیکس و مشخص برای همه راحت تره هم مسئولین هم اونایی که میتونن بیان.

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

من خیلی دوست دارم بیام نهایت سعیمو می کنم که بیام . :D ولی ممکنه دقیقا اون ساعت نرسم شاید یه کم دیر تر بشه .

×فقط یه مشکلی که داره برای اومدن اینه که فکر کنم توی محدوده طرحه (زوج و فرد)

pegah.nodet

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
حسابداری - Finance

به نقل از Mr.Mamareza :
خوب بعد اومدن نتایج مشکل درگیری بچه ها برای ثبت نام هم هست..دیگه رشته ها مشخص شده..کلا جو یه جوری میشه..
قبلش همه بیخیالن..

موافقم. ی سریا تو شوک هستن ، ناراحتن و کلا نمیان. ی سریا هم امسال قبولی شهرستانن یا اینکه دانشگاشون شهرستانه برمیگردن و نمیان
کلا هم همش صحبت حول این موضوع میچرخه و اینکه کی چقد زحمت کشیده و چرا اینجوری شده و ....

×برنامه ی پارک ، تابستون ، عصر خیلی جالب تره. البته اگه زیاد دیر نشه و بچه ها واسه برگشت مشکل نداشته باشن.
ب نظرم ارم یا حتی دربند و این چیزا از پارک جالب تر بود. چون تجربه نشون داده بازی و این چیزا کم اتفاق میفته.همه همش میشینن ی گوشه و تو گروهای چندنفره خودشون فقط حرف میزنن.

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

بچه های دانشگاه هرکدوم زمان ثبت نامشون فرق میکنه. بعدش هم درگیر خوابگاه و جاگیر شدنن. جوشون هم فرق میکنه. اگر میخواستیم واسه اونا صبرکنیم باید یک ماه بعد میتینگ میگذاشتیم. برای اونها هم برنامه داریم به موقعش.

پارک هم صبح خلوت تره. تایمش فیکسه. بعد از ناهار هم ممکنه برنامه ادامه پیدا کنه بریم جایی.

shivapf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
دانشگاه
اميركبير
رشته دانشگاه
رياضي

به نقل از محمّد :
بچه های دانشگاه هرکدوم زمان ثبت نامشون فرق میکنه. بعدش هم درگیر خوابگاه و جاگیر شدنن.جوشون هم فرق میکنه. اگر میخواستیم واسه اونا صبرکنیم باید یک ماه بعد میتینگ میگذاشتیم. برای اونها هم برنامه داریم به موقعش.

پارک هم صبح خلوت تره. تایمش فیکسه. بعد از ناهار هم ممکنه برنامه ادامه پیدا کنه بریم جایی.

از شما انتظار نداشتم، برنامه اگه هدفش میتینگ و دوره همیِ اعضای سایت باشه خب خیلی از بچه ها شهرستانی ان! اگه هدفش جَو بچه ها باشه خب هر گروهی یک جَو داره،جَو خیلی مربوط به شهر نیست!
اگه بخوایم درگیری (خوابگاهو اینا) رو بهانه کنیم خب هزارتا درگیری دیگه هم میشه نام برد!
درکل تاریخش خیلی بده...
لطفن تاریخ رو تغییر بدید و ترجیحن زمانش عصر باشه

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره ی زیست دوره هجده و طلای دوره نوزده

الان این میتینگ واقعا بدموقعس ! خواهشا وقتشو مناسب تر تنظیم کنید همه بیاییم! اگه وقتش خوب باشه من خودم پایه ام

mohandes leily

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 و 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
ikiu
رشته دانشگاه
فیزیک
اینستاگرام

زمان میتینگ واقعا نامناسبه .
سر صبحی پارک ساعی!!!

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به نقل از شــیــوا :
از شما انتظار نداشتم، برنامه اگه هدفش میتینگ و دوره همیِ اعضای سایت باشه خب خیلی از بچه ها شهرستانی ان! اگه هدفش جَو بچه ها باشه خب هر گروهی یک جَو داره،جَو خیلی مربوط به شهر نیست!
اگه بخوایم درگیری (خوابگاهو اینا) رو بهانه کنیم خب هزارتا درگیری دیگه هم میشه نام برد!
درکل تاریخش خیلی بده...
لطفن تاریخ رو تغییر بدید و ترجیحن زمانش عصر باشه
منظور از جو ، تفاوت جو بچه های فارغ التحصیل با بچه های دبیرستانیه. میتینگ بازهم خواهد بود در آینده.

به نقل از شقایق خان محمدی :
الان این میتینگ واقعا بدموقعس ! خواهشا وقتشو مناسب تر تنظیم کنید همه بیاییم! اگه وقتش خوب باشه من خودم پایه ام
چرا بدموقعست؟ اصولا تایمی که همه بتونن بیان وجود نداره!

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره ی زیست دوره هجده و طلای دوره نوزده

درسته مستر مطهری ولی خب همه تقریبا دارن میگن بندازین آخرای شهریور . اگه بیفته آخرا واقعا مناسب تره! ولی خب باز خودتون صاحب اختیارین :)

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

بچه ها واقعا چیز پیچیده ای نیست
این میتینگ برگزار شه. بعدا مثلا اواسط مهر که مصیبت های دانشگاه و خوابگاه و ... روی روال افتاده و بچه ها زندگیشون نرمال شده، یه میتینگ دیگه هم بزارید برای آشنایی بچه هایی که تازه اومدن
سخته اینقد؟

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از Hespride :
بچه ها واقعا چیز پیچیده ای نیست
این میتینگ برگزار شه. بعدا مثلا اواسط مهر که مصیبت های دانشگاه و خوابگاه و ... روی روال افتاده و بچه ها زندگیشون نرمال شده، یه میتینگ دیگه هم بزارید برای آشنایی بچه هایی که تازه اومدن
سخته اینقد؟
نه آقا حسين! واضحه
من درباره خودم ميگم، منكه امسال پيشم، واسه ثبت نام داداشم كه ميخواستيم بيايم تهران ميخواستم بيام وگرنه اگه دانشجو بودم امسال كه انقد بحث نميكردم كه تاريخشو عوض كنين! :-"

Sevda Gholami

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران

عاغا منم متشکرم که خیلی محکم وقوی خودتون ساعت و برنامه رو مشخص کردین. به هر حال ما هم میاییم به امید دیدار

ayda tak

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی دریا-کشتی سازی

منم میام بچه ها چقددددددددد خوب 8->

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

بنده یه توصیه ای که دارم اینه که وقتی برای زمانش به توافق نهایی رسیدید، از طریق شبکه های اجتماعی هم اعلام کنید.
با تشکر

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

این دفعه همون پوریا هم نمیاد...کنکوری 93 شده.
بروبکس حلی 2 بیان ببینیمتون :D

تا حالا سابقه نداشته میتینگ ها هدف داشته باشن.
فقط یه سریا میگن میان ولی نمیان.و یه سری ها هم نمیگن اما میان.

این دفعه باید برا پانتومیم تمرین داشته باشید :-"

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

محسن گفت دیگه، زمان هایی که شونصد روز براشون نظر سنجی شده بود، کلا یه نفر و نصفی میومدن. در نتیجه الان در بدترین حالت اینه که میشه یه نفر (خود محمد فقط:D)!

ضمن اینکه بچه ها، غر زدن کار آسونیه. باور کنید اینجا یه تاپیک بزنید واسه میتینگ، کسی دعواتون نمیکنه. اگه کسی دعواتون کرد به من بگید خودم میزنمش :D بابا همتون میشینید تا یه مدیر کلی چیزی بلند شه بگه بریم بیرون، بعد همه یهو نظراتتون فوران میکنه!
خب الان این میتینگ که تموم شد، یکیتون کارای میتینگ بعدی رو بگیره دستش. هیچ لزومی هم نداره که در میتینگ های سمپادی، یکی از مدیران سطح بالای سمپادیا هم حضور داشته باشه! خودتونو محدود نکنید.

در مورد شبکه های اجتماعی هم از اونجایی که اینجا ایرانه، من به شدت مضر میدونم این حرکتو. اصولا هر حرکتی که توی شبکه های اونجوری! هماهنگ بشه از نظر یه عده، حرکتی آشوبگرانست
علاوه بر اون، ممکنه کسایی با خبر بشن که خب... :rolleyes: در نتیجه اگه اطلاع رسانی به صورت محدود و حتی المقدور فیس تو فیس و آشنا به آشنا باشه خیلی خیلی بهتره :)

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از مَِهدی.ش :
این دفعه همون پوریا هم نمیاد...کنکوری 93 شده.
بروبکس حلی 2 بیان ببینیمتون :D
سال بالایی هاش جبران میکننن. :-"

چرا تو اخبار سایت اعلام نشده گرد همایی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا