• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های بناب

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
المپیادهای ریاضی و کامپیوتر سال اول + زیست سال سوم (همه مرحله اول)
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : سمپادی های بناب

به نقل از milad.a :
اقای دکتر نمیدونم فکر نکنم رشته های ریاضی فیزیک در رابطه با تخصص شما باشه ولی خب می گیم :D

من خودم علاقه شدیدی به مکانیک دارن برای این که نمی خوام از سمپاد برم :D می خوام مهندسی مکانیک بخونم اگه اطلاعاتیدربارش دارین راهنمایی کنید می دونم چه جور رشته ای هستش و اینده و شغلاشو ولی اگه این که مثلا رشته خوبی هستش سخته راحته رتبه باید چند بیاریم تا یه جای درست حسابی قبول شیماطلاعاتی دارید بگید ممنون می شم :D :>

در مورد این رشته هااطلاعات حرفه ای اینا ندارم! در این مورد باید مراجعه کنید به خانوم مهندس! (;

به نقل از (: TABASOM :) :
مام که پزشکی و اینا :-" با این وضع درس خوندن از نظر مامان من جلبک پروری زاهدانم قبول نمیشم
بعدش پا در هوا موندم نمیتونم با خیلی از رشته ها کنار بیام
پزشکی رو خیلی دوس دارم ولی مدتش زیاده (تا دکتر شدن جونم در میاد) X_X
دندونم دوس دارم نه در حد پزشکی ولی هم مدتش کمتره هم پولش زیاده!! X_X
منو پول ؟ اصلا رابطم خوب نیس ! شقایق میدونه!! :D
بعد دارو رو هم دوس دارم ولی کمتر از اون دوتا بیشتر به خاطر پول و سر سنگین و ... کارش!! 8->

به این میگم یه پام در هواس یه پام در زمین!! الان مامانم بخواد جارو بکشه من چیکارکنم؟ :D :D

این شد تجربی! :D هرچی میخواید در ایین موراد بپرسید!!
توضیحات رشته هارو یعنی اینجا بگم!؟ 3 صفحه میشم بخوام فقط پزشکی رو توضیح بدم! فقط اینو بگم که اصلا درامد دندان با پزشکی (البته متخصص) قابل مقایسه نیست! در ثانی دندان بخاطر کار زیاد اینا بعدا دچار کمر درد و درد ستون فقرات و .. میشن! (من داییم هم دندان پزشکه و تو دانشگاه زیاد میریم دانشکده دندان) ولی از مزیتای دندان کم بودن مدت تحصیلش که واسه دخترا خیلی مهمه! در مورد پزشکی یه چیزی دیگه هم بگم که خودم قبل رفتن نمیدونستم! اینکه شما نمیتونید مستقیم بعد از تموم کردن md (عمومی) آزمون تخصص بدید! باید برید طرحتونو بگذرونید بعد بیاید.. (مگر در صورتیکه شاگرد اول اینا باشید یا متاهل شده باشید قبل از پره انترنی!!!) بعد تخصص هم با توجه به رشته از 3 سال هست تا 6 سال!!! مثلا قلب 6 سال تخصصشه! اگه بخواید جراح هم بشید باید باز یه دوره دیگه 4 تا 6 ساله بگذرونید :D یعنی میشه 7+6+5=18 سال دانشگاه!!!
همه اینارو در نطر بگیرید! بعضی رشته ها هم هستن که تخصص خودش میتونه جراحی کنه و فوق تخصص نمیخواد!

تاپ ترین رشته های تخصص هم رادیولوژی پوست و مو و چشم هست.

خیلی مطالب هست که بخواد بگم خیلی میشه! واسه جلسه اول کافیه اینا :D

• شروع کننده موضوع

(:TABASSOM:)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از X R@y :
در مورد این رشته هااطلاعات حرفه ای اینا ندارم! در این مورد باید مراجعه کنید به خانوم مهندس! (;

این شد تجربی! :D هرچی میخواید در ایین موراد بپرسید!!
توضیحات رشته هارو یعنی اینجا بگم!؟ 3 صفحه میشم بخوام فقط پزشکی رو توضیح بدم! فقط اینو بگم که اصلا درامد دندان با پزشکی (البته متخصص) قابل مقایسه نیست! در ثانی دندان بخاطر کار زیاد اینا بعدا دچار کمر درد و درد ستون فقرات و .. میشن! (من داییم هم دندان پزشکه و تو دانشگاه زیاد میریم دانشکده دندان) ولی از مزیتای دندان کم بودن مدت تحصیلش که واسه دخترا خیلی مهمه! در مورد پزشکی یه چیزی دیگه هم بگم که خودم قبل رفتن نمیدونستم! اینکه شما نمیتونید مستقیم بعد از تموم کردن md (عمومی) آزمون تخصص بدید! باید برید طرحتونو بگذرونید بعد بیاید.. (مگر در صورتیکه شاگرد اول اینا باشید یا متاهل شده باشید قبل از پره انترنی!!!) بعد تخصص هم با توجه به رشته از 3 سال هست تا 6 سال!!! مثلا قلب 6 سال تخصصشه! اگه بخواید جراح هم بشید باید باز یه دوره دیگه 4 تا 6 ساله بگذرونید :D یعنی میشه 7+6+5=18 سال دانشگاه!!!
همه اینارو در نطر بگیرید! بعضی رشته ها هم هستن که تخصص خودش میتونه جراحی کنه و فوق تخصص نمیخواد!

تاپ ترین رشته های تخصص هم رادیولوژی پوست و مو و چشم هست.

خیلی مطالب هست که بخواد بگم خیلی میشه! واسه جلسه اول کافیه اینا :D
مرسی
حالا حساب ما چقدر میشه؟ :D
الان شما خودتون می خواین تخصص چی بخونین؟
من اون رشته هایی که می گین تاپن اصن دوس ندارم :|
نظرم یه چیزایه دیگس!
برا کنکور چجوری خوندین؟ :-/

yashar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک - ساخت و تولید

به نقل از X R@y :
دیگه این آخریو گفتی به غیرتم برخورد چیزی نگم :D
امروز (1 شهریور!) به مناسبت روز پزشک تالار صدف دعوتیم از طرف یکی از ذبیرا! اگه یکم حسودیتون بشه خوشحال میشیم بروز بدید P:> P:>
مسعود چرا الكي جو ميدي چه ربطي به روز پزشك داشت؟! :D
اگه به مناسبت روز پزشك بود كه ديگه ما رو دعوت نميكردن! يه ميتينگ فارغ التحصيلان بود كه مستر نظام پرست ترتيبش رو داده بود ولي حيف كه نتونستم بيام :(

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

خوب منم که علاقه اینا برام مهم نیست(چون اگه مهم بود معماری یا طراحی دکوراسیون اینا میخوندم یاطراحی لباس و...)اولویت اولم در آمد رشته هاس.ازبین 3تارشته ی تجربی هم که دارو حذف میشه(خیلی سخت وبی کلاس ونسبتا کم درآمده).میمونه دندون پزشکی وپزشکی
وازبین ایناهم هرکدوم قبول شم میرم(البته دندونوترجیح میدم )
خوب منم چندتاسوال دارم اگه کسی اطلاعات دقیقی درموردش داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
پروتز دندون چیه ؟؟؟مثل دندونه درآمدش؟؟؟پیوسته است یا ناپیوسته؟؟؟چندساله؟؟؟؟چیکار میکنن؟؟(دندون میسازن آیا؟؟؟؟)
ودرمورد رشته هایی مثل گفتار درمانی وبینایی سنجی اینا آشنام تقریبا ولی اگه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.
ودرمورد شهریه ی دانشگاه آزاد (دندون وپزشکی)راس میگن عملی ها 6-7میلیونن بقیه3-4 میلیون؟؟؟؟حداکثر رتبه ی قبولیش چنده؟؟؟
شنیدم تازگیا به دانشگاه آزاد مراغه هم دندون وپزشکی آوردن درسته؟؟؟؟(بچه ها خواهشا نگین باز جو منفی دادم به بحث.آزادم دانشگاهه خوب)
ودرمورد شما تبسم خانم .شما وضعیت مالیت خوب نیست نه؟؟؟؟؟؟؟اگه تو اینو بگی الآن من چی بگم؟؟؟؟خوب اگه اینطور باشه ما الآن باید زیر خط فقر باشیم؟؟؟

• شروع کننده موضوع

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94

برو خودتو رنگ کن بچه
ما خودمون گوجه فروشیم
بعدشم من که می دونم تو خر میزنی واسه سراسری!! :-w

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

بله؟؟؟؟؟
منظورت از جمله ی (بروخودتورنگ کن بچه ماخودمونگوجه فروشیم)چیه؟؟؟؟
تبسم اینجوری کوچه بازاری حرف زدنو کی یاد گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟فک کنم فیلم سینمایی ایرانی زیاد دیدی !!!!!!!!!!!!!
امسال چندنفرو میشناختی که قبل کنکور ترازشون بالای هفت هزاربود ولی حالا پزشکی آزادوهم شاید قبول نشن؟؟؟؟؟فراوان بودن این تعداد افراد.
من؟؟؟؟؟کی زیاد درس خوندم واسه سراسری(به قول دوستان خرزدم)؟؟؟؟؟

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Shazde :
مسعود چرا الكي جو ميدي چه ربطي به روز پزشك داشت؟! :D
اگه به مناسبت روز پزشك بود كه ديگه ما رو دعوت نميكردن! يه ميتينگ فارغ التحصيلان بود كه مستر نظام پرست ترتيبش رو داده بود ولي حيف كه نتونستم بيام :(

نه آقا نکتش همون روز پزشک بود :D ! ما این برنامه رو از 4 سال پیش چیدیم! حالا هم میتینگ فارغ التحصیلا به میمنت روز پزشک! بود P:> :D

yashar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
رشته دانشگاه

به نقل از X R@y :
نه آقا نکتش همون روز پزشک بود :D ! ما این برنامه رو از 4 سال پیش چیدیم! حالا هم میتینگ فارغ التحصیلا به میمنت روز پزشک! بود P:> :D
نه آقا اون نکته ی انحرافی بود B-)
ما اولین فارغ التحصیلای علامه بودیم!! اون موقع (سال 88) به پیشنهاد مستر نظام پرست قرار بود یه کانون فارغ التحصیلان تشکیل بشه که بچه ها هر چند وقت یه بار دور هم جمع بشن و هم یه میتینگ باشه و از هم دیگه با خبر بشن هم اینکه مدرسه بتونه ازشون تو تدریس، مشاوره و حتی کارای عمرانی و مهندسی :D و ... مختلف استفاده کنه!! تز خیلی خوبی بود که متاسفانه طبق معمول!! اجرا نشد. ایشالا این حرکت امسال یه مقدمه بشه واسه تشکیل این کانون...

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Shazde :
نه آقا اون نکته ی انحرافی بود B-)
ما اولین فارغ التحصیلای علامه بودیم!! اون موقع (سال 88) به پیشنهاد مستر نظام پرست قرار بود یه کانون فارغ التحصیلان تشکیل بشه که بچه ها هر چند وقت یه بار دور هم جمع بشن و هم یه میتینگ باشه و از هم دیگه با خبر بشن هم اینکه مدرسه بتونه ازشون تو تدریس، مشاوره و حتی کارای عمرانی و مهندسی :D و ... مختلف استفاده کنه!! تز خیلی خوبی بود که متاسفانه طبق معمول!! اجرا نشد. ایشالا این حرکت امسال یه مقدمه بشه واسه تشکیل این کانون...

هیمن حرفارو به ما هم زده بود! البته آقای مقدسی (فیروز) هم گفت یکی دو بار که بیاید تو مدرسه یه فضایی هم میدیم بهتون به عنوان کانون فارغ التحصیلان اینا! ولی خب نشد باز. یعین بچه ها همکاری نمیکنن دیگه چون خیلیا با مدرسه و بعضی کادرش مشکل دارن! من خودم مدرسه نمیرم! اگه برم هم بخاطر داداشم که اونجاس میرم و وقتایی میرم که افراد مورد نظرم اونجا نباشن!!
بیشتر هم بهمین خاطره که دیگه جمع و جور نشدن بچه ها بعد شما :-??

• شروع کننده موضوع

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از winnie the pooh! :
بله؟؟؟؟؟
منظورت از جمله ی (بروخودتورنگ کن بچه ماخودمونگوجه فروشیم)چیه؟؟؟؟
تبسم اینجوری کوچه بازاری حرف زدنو کی یاد گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟فک کنم فیلم سینمایی ایرانی زیاد دیدی !!!!!!!!!!!!!
امسال چندنفرو میشناختی که قبل کنکور ترازشون بالای هفت هزاربود ولی حالا پزشکی آزادوهم شاید قبول نشن؟؟؟؟؟فراوان بودن این تعداد افراد.
من؟؟؟؟؟کی زیاد درس خوندم واسه سراسری(به قول دوستان خرزدم)؟؟؟؟؟
مینا جان معنی اون جمله ها رو فردا برات توضیح میدم :)
در مورد اون افراد هم باید بگم مشکل اونا این بود که جای این که برای رفع اشکال برن کلاس خصوصی برای یادگیری میرفتن و درسارو پیش خونی میکردن ، تو پیشم مدرسه نمیومدن
اونا عوض این که درسارو مرور کنن درسارو یاد میگرفتن که اشتباهه
پیش سال مروره نه یاد گرفتن!!!

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از X R@y :
هیمن حرفارو به ما هم زده بود! البته آقای مقدسی (فیروز) هم گفت یکی دو بار که بیاید تو مدرسه یه فضایی هم میدیم بهتون به عنوان کانون فارغ التحصیلان اینا! ولی خب نشد باز. یعین بچه ها همکاری نمیکنن دیگه چون خیلیا با مدرسه و بعضی کادرش مشکل دارن! من خودم مدرسه نمیرم! اگه برم هم بخاطر داداشم که اونجاس میرم و وقتایی میرم که افراد مورد نظرم اونجا نباشن!!
داداشت مدرسه اس؟
واقعا؟
چن میخونه؟
اسمش چیه؟

yashar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
رشته دانشگاه

به نقل از X R@y :
اوهوم! بيشتر بچه ها حاضر نبودن دوباره برگردن و با مدرسه همكاري كنن!! كه باز اين رو هم به نظرم مدرسه ميتونست حل كنه! جمع شدن فارغ التحصيلا و تشكيل كانون فارغ التحصيلان بيشتر از همه به نفع مدرسه است!

• لایک
امتیازات: X R@y

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

افـــرین بروبچه های بنابی :D
یکی بیاد بچه های تایپیک مارم جمع کن دور هم بحث کنیم :D
والا پوکیدم از تنهایی :D

• شروع کننده موضوع

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از .•کـآزِت•. :
افـــرین بروبچه های بنابی :D
یکی بیاد بچه های تایپیک مارم جمع کن دور هم بحث کنیم :D
والا پوکیدم از تنهایی :D
اونا رو ول کن خودت بیا تو بحث ما شرکت کن
چه بسا بحثای مفید و باحالی که این جا رد و بدل نمیشه :D
اصن یه پیشنهاد بریم از کاربرای سایت دعوت کنیم مثلن هر هفته یکی مهمون تاپیکمون باشه بعد باهاش بحث کنیم . هرکی موافقه اطلاع بده !!!

• لایک

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از REZA NAJAFI :
داداشت مدرسه اس؟
واقعا؟
چن میخونه؟
اسمش چیه؟

اره سال اول راهنماییه! محمد دشتی (; هواشو داشته باشین دیگه خلاصه

به نقل از Shazde :
اوهوم! بيشتر بچه ها حاضر نبودن دوباره برگردن و با مدرسه همكاري كنن!! كه باز اين رو هم به نظرم مدرسه ميتونست حل كنه! جمع شدن فارغ التحصيلا و تشكيل كانون فارغ التحصيلان بيشفرزاتر از همه به نفع مدرسه است!

آره مدرسه فقط تا جایی که به نفعشونه هست! فارغ التحصیلا که زمین نموندن بیان مدرسه! این مدرسه هست که باید شرایطو فراهم کنه. باور کن من فقط چند نفر از دوستامو میشناسم + خودم که جاهای دیگه مث تبریز و تهران و ... مشاوره اینا میدن. اونوقت تو شهر و مدرسه ای که آدم خودش اونجا درس خونده تحویل نمیگیرن!
آقای نظام پرست داره از خودگذشتگی میکنه. آخرش اینا به اسم یکی دیگه زده میشه. این گردهماییا وظیفه مدرسس

پ.ن: فرزانگانیای عزیز شماها گردهمایی اینجوری ندارید؟

• شروع کننده موضوع

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از X R@y :
اره سال اول راهنماییه! محمد دشتی (; هواشو داشته باشین دیگه خلاصه

آره مدرسه فقط تا جایی که به نفعشونه هست! فارغ التحصیلا که زمین نموندن بیان مدرسه! این مدرسه هست که باید شرایطو فراهم کنه. باور کن من فقط چند نفر از دوستامو میشناسم + خودم که جاهای دیگه مث تبریز و تهران و ... مشاوره اینا میدن. اونوقت تو شهر و مدرسه ای که آدم خودش اونجا درس خونده تحویل نمیگیرن!
آقای نظام پرست داره از خودگذشتگی میکنه. آخرش اینا به اسم یکی دیگه زده میشه. این گردهماییا وظیفه مدرسس

پ.ن: فرزانگانیای عزیز شماها گردهمایی اینجوری ندارید؟
آقا گردهماییمون کجا بود؟
مارو تو همون مدرسم نمیتونن جمع کنن!!
پیشا مون وقتی هنوز فارغ التحصیل نشدن مدرسه رو تعطیل می کنن
چه برسه بعد این که فارغ التحصیل شدن !!! :|

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

بچه ها امسال پنج شنبه ها مدرسه کلاس خواهیم داشت؟؟؟؟
به نظرتون مفیدن؟؟؟؟؟

• لایک

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از (: TABASOM :) :
آقا گردهماییمون کجا بود؟
مارو تو همون مدرسم نمیتونن جمع کنن!!
پیشا مون وقتی هنوز فارغ التحصیل نشدن مدرسه رو تعطیل می کنن
چه برسه بعد این که فارغ التحصیل شدن !!! :|

خب تعطیل کردن مدرسه تو ذات آدمه! :D منظورم غیر از مدرسه واسه بچه هاتون ناهاری چیزی نمیدن؟

• شروع کننده موضوع

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از winnie the pooh! :
بچه ها امسال پنج شنبه ها مدرسه کلاس خواهیم داشت؟؟؟؟
به نظرتون مفیدن؟؟؟؟؟
بله خواهیم داشت
جزو برنامه درسی مدرسس :)

• شروع کننده موضوع

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از X R@y :
خب تعطیل کردن مدرسه تو ذات آدمه! :D منظورم غیر از مدرسه واسه بچه هاتون ناهاری چیزی نمیدن؟
فک نکنم
فقط یه بار یکی از معلمای باحال بچه ها رو (مال یک یا دو کلاسو) برده بود هتل لاله ، به به داده بود بهشون(نمیدونم چی بود :-[) :-"
حالا پیتزام باید بده به بچه ها ایشون :-"
یا یکی از دیگر معلمان به یکی از کلاسا لواشک داده بود :D
در همین حده !!! :D

• لایک
بالا