• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

باید ها و نباید های سال اولی ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

leila27

کاربر فعال
پاسخ : باید ها و نباید های سال اولی ها

به نقل از Stewie Griffin :
خو اینجوری که یهو با 10 نفر تریپ لاو برداری که اصلاَ قابل قبول نیست ولی به نظرم ازدواج نباید باعث بشه تو روابطت رو با دوستات چه جنس موافق چه مخالف قطع کنی!
به نظر من چون دانشگاه جاییه که هر جور ادمی هست با اعتقادات متفاوت هر کاری بکنید بازم حرف هست چون اعتقادات فرق داره یکی واسش مهم نی این مسائل یکی دیگه سلام دادن دختر به پسر یا پسر به دختر رو اشتباه می دونه به نظر من بستگی به اطرافیان ادم داره در هر صورت سو تفاهمی پیش خواهد امد

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

خوب من میگم از اول روابط حساب شده داشته باشین تا موقع ازدواج نیاز به قطع رابطه نباشه

این مفسدین فی الارض کلاسمون حدود 40 درصد
دو اتیشه مذهبی 50 درصد..
9 درصدم ادم بیخیال..
بعد منم میشینم میزنم تو سرم هی :>
من یه جمع قرانی رفتم یه بار انقد بد برخورد کردن دیگه نرفتم .این داخل دانشگاه نبود البته ولی بچه های دانشگاه های خودمون بودن.

فکر کنم دوستم میگه رفته جلسه حفظ قران طرف گفته اینایی که نماز جماعت میان و حجابشون بده عقلشون نمیرسن..خیر سرش داشته ارشاد میکرده..دوست منم محجبه کامل فقط چادر نداره..ارایشم نداره اصلا.
بعد. طرف انقد گفته دوستم دیگه نرفته :|

leila27

کاربر فعال

اقا 18 سالتونه از الان اصلا به ازدواج چرا فکر می کنید؟ :Dخودتون باشید اگه اون وری هستید بازم خودتون باید اگه این وری هستید بازم خودتون باشید همین!به نظر من دانشگاه هم این طوری موفق خواهید بود

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از leila27 :
اقا 18 سالتونه از الان اصلا به ازدواج چرا فکر می کنید؟ :Dخودتون باشید اگه اون وری هستید بازم خودتون باید اگه این وری هستید بازم خودتون باشید همین!به نظر من دانشگاه هم این طوری موفق خواهید بود

با منی؟! :D من 18 نیستما! :D نه بابا ایشالا یه 6-7 سال دیگه! خو منم همینو گفتم دیگه! این که کلاَ آدم نباید شخصیتشو عوض کنه ! و این تغییر شخصیت ها هم بعضاَ واقعی نیست یعنی شخصیت واقعی طرف قبل یونی قابلیت ابراز نداشته و اون قبلیه شخصیت قلابی طرف بوده!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از leila27 :
کی فکر ازدواجه؟!!!
بحث سر کنترل روابطه!
مثلا من یه وقتا فکر میکنم خوشم نمیاد همسرم قبلا تو این سن با کسی رابطه صمیمانه داشته بوده باشه پس منم اینکارو نمیکنم!
هرچه برای خودت می پسندی برای دیگری بپسند و اینا...
من در این موارد خودم راستش بیشتر اینجوری فکر میکنم که الان حضرت زهرا منو میبینن آیا ازم راضین به عنوان دخترشون یا نه؟! یعنی هرجا میمونم الان چی درسته چی غلطه، این فکرو با خودم میکنم و خب آدم به خودش که دیگه نمیتونه دروغ بگه...
مثلا تو کارهای روزمره هم آدم با خودش باید بگه الان خدا منو میبینه حاضرم این کارم رو ببینه یا نه؟! یا اینکه مثلا فکر میکنم به اینکه زمان آخرت که همه چی آشکار میشه روم میشه این کارهام رو نشونم بدن دوباره یا نه!

صرفا همین!اصلا بحث سر قصدِ ازدواج و اینا نیست :|

پ.ن: البته من و معصومه 20 سالمونه :))

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

حس می کنم یه برداشت بدی داره از صمیمی بودن میشه ! وقتی من میگم صمیمی منظورم صمیمی مثل خواهر/برادر یا دوست دبیرستان ه نه در حد Bf/gf (;

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

مهسا راست میگی..
منم من باب این گفتم که الان دو روزه از صبح تا شب درگیر این موضوعم به خاطر دوستم..
الان خواستگاری شده ازش از طرف یکی از امکلاسی هامون بعد کل مشکل جفتوکن اینا فلان روز تو رو با فلانی دیدم ترم2..
بعد طرف مقابل میگه اره تورم دیدم با فلانی نشسته بودی..چی میگفتین... :|

leila27

کاربر فعال

به نقل از مهســـــــــــــا :
کی فکر ازدواجه؟!!!
بحث سر کنترل روابطه!
مثلا من یه وقتا فکر میکنم خوشم نمیاد همسرم قبلا تو این سن با کسی رابطه صمیمانه داشته بوده باشه پس منم اینکارو نمیکنم!
هرچه برای خودت می پسندی برای دیگری بپسند و اینا...
من در این موارد خودم راستش بیشتر اینجوری فکر میکنم که الان حضرت زهرا منو میبینن آیا ازم راضین به عنوان دخترشون یا نه؟! یعنی هرجا میمونم الان چی درسته چی غلطه، این فکرو با خودم میکنم و خب آدم به خودش که دیگه نمیتونه دروغ بگه...
مثلا تو کارهای روزمره هم آدم با خودش باید بگه الان خدا منو میبینه حاضرم این کارم رو ببینه یا نه؟! یا اینکه مثلا فکر میکنم به اینکه زمان آخرت که همه چی آشکار میشه روم میشه این کارهام رو نشونم بدن دوباره بهم یا نه!

صرفا همین!اصلا بحث سر قصدِ ازدواج و اینا نیست :|

پ.ن: البته من و معصومه 20 سالمونه :))
خواهرم با شوخی گفتم :D من در کل می گم فکر نکنید ازدواج و اینا به این فکر کنید که خودتون باشید چون اگه صرفا ادم برای هر دلیلی بخواد شخصیتش رو عوض کنه حتی تو زندگی هم دچار مشکل می شه چون طرف مقابل با اون شخصیت که دیده می اد و اینا من می گم بسپارین به طبیعت دانشگاه خودتون و شخصیت واقعی خودتون باشید مهم نباشه بگن روشن فکره یا عقب مونده من حرفم اینه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

حس می کنم یه برداشت بدی داره از صمیمی بودن میشه ! وقتی من میگم صمیمی منظورم صمیمی مثل خواهر/برادر یا دوست دبیرستان ه نه در حد Bf/gf (;
ببینین...من دانشگاه که رفتم کلا فهمیدم هرچی فکر میکردم درمورد روابط صمیمانه که مثل خواهر وبرادره و just friend ه و اینا غلط بوده... درحالی که تا قبلش هرچی بهم میگفتن هم میگفتم شما یه سری آدم متعصب هستین. ولی خب چیزی که دیدم تو دانشگاه خیلی متفاوت بوده...خیلی!

کلا بیخیال این بحث شین!
این یه بحثیه که تا تجربه ش نکنین و از نزدیک نبینین گفتن هیچ فایده ای نداره!
به نقل از معصومه :
خواهری و برادری رو خدا وصل میکنه...تعداد خواهر برادراتونم مشخصه مگه این که مادر پدرتون بچه دار شن..

الکی از این حرفا و بهونه ها نیارین..همه ته دلشون میدونن چه خبره..
خیلی حالم بد میشه از کسایی که این جوری میگن و بهونشون اینه..
پسرا میان میگن تو مثل خواهرمی و تو اب نمک نگه میدارن.
اب نمکم که میدونین چیه?یعنی باش تا وقتی حوصلم سر رفت باهات بازی کنم! مثال عینی شو دیدم که میگم
دقیقا!
آقا جون هرکی دوست دارین این بحث خواهر و برادری رو مطرح نکنین که...
داغون ترین راه توجیهه...
خودم فکر میکردم میشه... (دروغ چرا؟نه تنها تجربه های بسیار دوستان رو دیدم، برای خودم هم مشکل ایجاد شده که اینقدر روش تاکید دارم...)
ولی نمیشه!لطفا میخواین با کسی دوست شین هم با خواهر و برادری توجیهش نکنین!
سرتونو بگیرین بالا بگین دوستیم :)

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

خواهری و برادری رو خدا وصل میکنه...تعداد خواهر برادراتونم مشخصه مگه این که مادر پدرتون بچه دار شن..

الکی از این حرفا و بهونه ها نیارین..همه ته دلشون میدونن چه خبره..
خیلی حالم بد میشه از کسایی که این جوری میگن و بهونشون اینه..
پسرا میان میگن تو مثل خواهرمی و تو اب نمک نگه میدارن.
اب نمکم که میدونین چیه?یعنی باش تا وقتی حوصلم سر رفت باهات بازی کنم! مثال عینی شو دیدم که میگم

leila27

کاربر فعال

من کاملا متوجه هستم شما چی می گی اما مشکل اینه که کشور ما عادت نداره به این مسائل و طول خواهد کشید که باهاش کنار بیاد حالا شما تهرانید خیلی بهتر برخورد می شه با این مسائل حالا من نمی گم خوبه یا بد اما شهرای ما خیلی بد برداشت می شه
در کل دانشگاه هم بچه های نسل امروزیه شاید زیاد مشکلی واس ادم پیش نیاد نسل داره عوض می شه

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

والا نسل عوض شده رو هم دیدیم دیگه...
تعریفی نداره

8098

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرمان

با اجازه از استاد فرز من چند تا سوال تخصصی بپرسم!
شماها چقدر قبل از کلاستون پا میشید که برسید؟
اون اوایل که تنها و بی دوست :-" بودید زنگای تفریح :-" چکار می کردید؟
حداکثر تا ساعت چند میتونید بیرون از خوابگاه باشید؟ (توی دانشگاه هم بیرون خوابگاه حساب میشه؟)

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از bee :
با اجازه از استاد فرز من چند تا سوال تخصصی بپرسم!

مگه من این‌جا مدیرم که از من اجازه میگیری؟! :))

×راستی دوستان بنده همیشه تو زنگ تفریحام سیب میخورم :-" زشته تو دانشگاه این حرکت که مثلا میوه اینا بیاری برا خوردن؟! X_X :D

leila27

کاربر فعال

به نقل از معصومه :
والا نسل عوض شده رو هم دیدیم دیگه...
تعریفی نداره
نه معصومه من نمی گم نسل خوبه خوب باید حد و مرز ها حفظ شه اما ببخشیدا دیگه مثل وحشیا نباشه دختری پسر دید قایم شه پسری دختر دید فرار کنه من می گم نه افراط نه تفریط همون موضوع قبلی طوری نباشیم که بگن رفت دانشگاه زنجیر پاره کرد :D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از فَــرز :
مگه من این‌جا مدیرم که از من اجازه میگیری؟! :))

×راستی دوستان بنده همیشه تو زنگ تفریحام سیب میخورم :-" زشته تو دانشگاه این حرکت که مثلا میوه اینا بیاری برا خوردن؟! X_X :D
نه بابا :Dزشت نیست!
یکی از پسرهای ما معروف شده بود به Mr. Fruit چون هر روز میوه میاورد با یه حالت خاصی گاز می زد :)) (گفتم که کلا تو دانشگاه همه همو مسخره میکنن :)) هرکار کنه آدم سوژه میشه :)) )
ولی مثلا ما تفریحمون اینه که اگه پروژه نداشته باشیم بریم از بوفه چای یا هرچی بگیریم بریم رو چمنا بشینیم دور هم بخوریم. بعد دیگه همونجا هرچی هم از خونه آوردیم می خوریم. (برای من خوابگاه :D )
من و دوستم لقمه نون و پنیر هم می بردیم :)) یه دوتهام هم بود باباش(!!) صبح به صبح واسش لقمه نون و پنیر و سبزی می گرفتن می دادن بیاره :))
روزهایی هم که تا شب باید بمونیم دانشگاه پروژه انجام بدیم، همراهمون میوه و اینجور چیزها میبریم به عنوان استراحت همه با هم می خوریم!

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91

من نمیدونم تو غذاهای دانشگاه این کوفته تبریزی رو کی جا داده!!! مگه غذا قحطه....اگه روز اول کوفته بدن مستقیما پرتابش میکنم به سمت هرکی که اونو پخته

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

تو بوفه میوه هم مفروشن؟! :-? #جدی

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

ما هم میوه میبردیم خیلی حال میداد پسرامونم نیگا میکردن بهشون نمیدادیم.
یه بارم دیدم یکی از پسرامون داره زغال اخته میخوره گفتم به منم بدین گفتن زغال اخته خودتونه از دوستات گرفتیم..
منم در حد خودکشی که چرا خوراکیامونو میدین به اینا

kimia92

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف اباد
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی نقشه برداری

به نقل از معصومه :
من خوابم میاد برید بخوابین دیگه بابا.. :D
حالا تابستونه وهمه ی دوستان تانزدیکای صبح الافند اینجا :-"بذار مدرسه هایا دانشگاه هاباز بشه اونوقت دلم میخوادببینم کدوم ازاینا تا این موقه تونت اند :-?

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا