• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

باید ها و نباید های سال اولی ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

8098

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرمان
پاسخ : چگونه یک ترم‌اوّلی ضایع نباشیم؟-باید‌ها و نباید

به نقل از pegah.nodet :
آهان ی چیز دیگم اینکه بچه های سمپاد خیلی حال میکنن رو زمین بشینن کلا نیمکت و صندلیم خالی باشه میشینن کف زمین ، اما تو دانشگاه جاش نیست! بقیه ی جوری نگاتون میکنن که انگار خییلی عقب افتاده ایدو اینا! :)) دیگه باهاتون معاشرت نمیکنن!
ینی باید دور ایده های خلاقانه ی بچه ها رو هم خط بکشیم؟ :-<
نباید بگیم ما سمپادی هستیم؟ چه جوری رفتار میکنن؟

MOTAHARE-G

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
90

اقا من اومدم صفحات گذشته رو بخونم سوالی بود جواب بدم.به یه چیزای شنیعی راجع به کفش پاشنه بلند بر خوردم منصرف شدم.اینجا یه چیزای کلی میگم شاید جواب سوال باشه.

به نقل از bee :
یه سوال حیاتی!
میگن بقیه ی بچه ها با سمپادیا مشکل دارن بعد تو دانشگاه ما هویتمون رو فاش کنیم یا نه؟ :-"
آخه یکیو دیدم با یه نفرتی از سمپادیا ی دانشگاهشون حرف می زد و اینکه برای خودشون برنامه میذارن کسی رو راه نمی دن و اینا....
ما بدون این که جار بزنیم یا از همون روز اول از هم دیگه بپرسیم فهمیدیم کیا از هم کلاسیا و سال بالاییا و سال پایینیا سمپادی ان."اصن خون ،خونو می کشه" :D
مطرودم نمی شین وقتی بفهمن سمپادی هستین.یعنی اصن هیچ تاثیری نداره:D
مدرسه نیست که مطرود بشین .
اصولا طرد شدن بستگی داره به این که خودشیرینی اساتید رو بکنین یا نه.مثلا بین ما فیزیکیا بچه های مهندسی علی الخصوص پزشکی مطرودن.البته بین ورودی های خودمونو می گم.تازه ما فقط سر یه کلاس باهاشون بودیم.
یا مثلا سر کلاس شیمی دو تا دختر صنایعی داشتیم.داغون.از بس کله قند بازی در میاوردن.مام تنفرمون نسبت بهشون رو بروز می دادیم.
---------------------------

راجع به پوششتون تو دانشگاه.به این دلیل که قوانین هر دانشگاه و مسئولان محترم حراست هر دانشگاه و جو اخلاقی هر دانشگاه با دیگری فرق داره و به این جهت که هر توضیحی راجع به یه بخش از پوشش داده شه یه بخش دیگه رو با سوال مواجه می کنه،لذا این جانب پیشنهاد می کنم روز اول مث آدم :-" برین دانشگاه.یعنی با پوشش ،رنگ ،کفش و... ی که هیچ کی نتونه بهتون گیر بده و تا یه هفته هم همون پوشش رو تحمل کنید تا هم خودتون اوضاع دانشگاهتون بیاد دستتون و هم سال بالایی ها یه چیزایی بهتون بگن.
------------------------------
راجع به سا بالایی هم که باید بگم:
آدمای خوبین و اصولن به چند دسته تقسیم می شن:

اونایی که دو نقطه خط هستن!ولشون کنین.فقط میان دانشگاه میرن خونه.چیز دیگه ای هم براشون مهم نیست

یه عده ممکنه مث Nasrin737 مهربون باشن و از این آدم خیرخواه ها( :rolleyes: :D) که می خوان همه چیو براتون سهل کنن نذارن آب تو دلتون تکون بخوره

یه عده مث منن.اون روزای اول یک کم شاید اذیتتون کنن(دست خودشون نیست.خعلی کیف میده خدایی) ولی بعدش کمکتون می کنن.

یه عده تا آخر سالی که اونجا هستن از بالا بهتون نگاه می کنن و هیچ وقت داخل آدم حسابتون نمی کنن.(شما هم آدم حسابشون نکنین! :D)

یه عده هم از روز اول مث "مگسان گرد شیرینی " دورتون می گردن.آخر ترمی می بینین.تنها کاری که تو دانشگاه یاد نگرفتین هدف داشتن و دنبال آیندتون بودنه.
به شدت از این گروه آخر برحذر باشین.ما خودمون شاهد از دست رفتن جوونامون تو دانشگاه بودیم :D و اینکه شاید این آدما مطرود نباشن اما وقتی از بالا بهشون نگاه کنی منفور ترین آدمای دنیان. :(
----------------
راجع به خوابگاه.امکانات رفاهی مث اتو و شستن لباس و جاروبرقی اینجور چیزا تو خوابگاه هست.ما هم روز ورودمون بهمون روتختی و تشک و بالش دادن. وسایل برقی هم با خودمون می تونستیم ببریم.
یه چیزی مهمی که راجع به خوابگاه وجود داره.رعایت بهداشت.جون هرکی دوست دارین حتی اگه الان آدم شلخته ای هستین تو خوابگاه آدم منظمی باشین.چون آدم نا منظم کم نیست تو خوابگاه.و اگه پیشگیری نکنین،خوابگاه به کثیف ترین جای دنیا تبدیل میشه و دیگه حتی نمی خواین به زندگی ادامه بدین.اگه مورد بهداشت رعایت شه مسکلات دیگه چیزی نیستن که نشه باهاشون کنار اومد.خلاصه اینکه از همون روز اول قوانین بهداشتی توی اتاق یا سوییتتون وضع کنین.خدایی بهداشت مهم ترین چیزشه.

زندگی تو خوابگاه یه چیزای خوبی داره که من ترجیحش می دم به خونه.انقد تو خوابگاه کارای باحال می کنین.کلی می خندین.شب زنده داری هاش و چرت و پرت گفتناش جزو باحال تریناشونه :D ما شبا تو اتاقمون حافظ خوانی داشتیم.دسته جمعی فیلم می دیدیم.دسته جمعی شام درست می کردیم.فوتبال می دیدیم.بحث های سیاسی و اجتماعی و ورزشی و اینا می کردم.فیلم بازی می کردیم.مسابقه راه می انداختیم.بزن و بکوب داشتیم.خیلی خوب بود خداییش.من که اگه خوابگاهی نبودم حاضر نبودم برگردم دانشگاه.البته همیشه هم خوابگاه اینطوری نیست.ولی در کل چیز خوبیه اگه بهداشت توش رعایت بشه. :D

فعلا همینا

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از nenya :
اقا من اومدم صفحات گذشته رو بخونم سوالی بود جواب بدم.به یه چیزای شنیعی راجع به کفش پاشنه بلند بر خوردم منصرف شدم.

یه چیزی مهمی که راجع به خوابگاه وجود داره.رعایت بهداشت.جون هرکی دوست دارین حتی اگه الان آدم شلخته ای هستین تو خوابگاه آدم منظمی باشین.چون آدم نا منظم کم نیست تو خوابگاه.و اگه پیشگیری نکنین،خوابگاه به کثیف ترین جای دنیا تبدیل میشه و دیگه حتی نمی خواین به زندگی ادامه بدین.اگه مورد بهداشت رعایت شه مسکلات دیگه چیزی نیستن که نشه باهاشون کنار اومد.خلاصه اینکه از همون روز اول قوانین بهداشتی توی اتاق یا سوییتتون وضع کنین.خدایی بهداشت مهم ترین چیزشه.

×عجب موضوع فراگیری شده این کفش پاشنه‌بلند :-" دوستان بیخیال اصن برا فان گفتیم حالا که این‌جوری شد هرکی پاشنه‌بلند بپوشه شخصا مسخره‌ش میکنم :> :D

×راست میگم خودمون قفل بخریم برای کمد اینامون :-" میگن قفلای خود خوابگاه امنیت نداره همه کلیدش رو دارن :rolleyes: :D

×من شنیدم با هم‌شهریت هم‌اتاقی نشو چرا واقعا؟! :-? (البته هم‌کلاسی از این قاعده جداست) بعد این رو هم شنیدم با هم‌رشته ایت اصلا اصلا هم‌اتاقی نشو,حقیقت داره این مطالب؟! :rolleyes:

newthink

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
فیــزیــک

به نقل از فَــرز :
×من شنیدم با هم‌شهریت هم‌اتاقی نشو چرا واقعا؟! :-? (البته هم‌کلاسی از این قاعده جداست) بعد این رو هم شنیدم با هم‌رشته ایت اصلا اصلا هم‌اتاقی نشو,حقیقت داره این مطالب؟! :rolleyes:
هم شهری اون قدر تاثیرنداره
ولی هم رشته ای ترجیحا نباشین بهتره!چون یهو هرروز میشین خاطرات اون روز رو باهم دوره میکنین ومدام موضوع مشترک برای حرف زدن دارین :D
ازاین لحاظ میگن

MOTAHARE-G

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
90

چون پست آخر صفحه شد گفتم مهجور نمونن.
به نقل از nenya :
اقا من اومدم صفحات گذشته رو بخونم سوالی بود جواب بدم.به یه چیزای شنیعی راجع به کفش پاشنه بلند بر خوردم منصرف شدم.اینجا یه چیزای کلی میگم شاید جواب سوال باشه.
ما بدون این که جار بزنیم یا از همون روز اول از هم دیگه بپرسیم فهمیدیم کیا از هم کلاسیا و سال بالاییا و سال پایینیا سمپادی ان."اصن خون ،خونو می کشه" :D
مطرودم نمی شین وقتی بفهمن سمپادی هستین.یعنی اصن هیچ تاثیری نداره:D
مدرسه نیست که مطرود بشین .
اصولا طرد شدن بستگی داره به این که خودشیرینی اساتید رو بکنین یا نه.مثلا بین ما فیزیکیا بچه های مهندسی علی الخصوص پزشکی مطرودن.البته بین ورودی های خودمونو می گم.تازه ما فقط سر یه کلاس باهاشون بودیم.
یا مثلا سر کلاس شیمی دو تا دختر صنایعی داشتیم.داغون.از بس کله قند بازی در میاوردن.مام تنفرمون نسبت بهشون رو بروز می دادیم.
---------------------------

راجع به پوششتون تو دانشگاه.به این دلیل که قوانین هر دانشگاه و مسئولان محترم حراست هر دانشگاه و جو اخلاقی هر دانشگاه با دیگری فرق داره و به این جهت که هر توضیحی راجع به یه بخش از پوشش داده شه یه بخش دیگه رو با سوال مواجه می کنه،لذا این جانب پیشنهاد می کنم روز اول مث آدم :-" برین دانشگاه.یعنی با پوشش ،رنگ ،کفش و... ی که هیچ کی نتونه بهتون گیر بده و تا یه هفته هم همون پوشش رو تحمل کنید تا هم خودتون اوضاع دانشگاهتون بیاد دستتون و هم سال بالایی ها یه چیزایی بهتون بگن.
------------------------------
راجع به سا بالایی هم که باید بگم:
آدمای خوبین و اصولن به چند دسته تقسیم می شن:

اونایی که دو نقطه خط هستن!ولشون کنین.فقط میان دانشگاه میرن خونه.چیز دیگه ای هم براشون مهم نیست

یه عده ممکنه مث Nasrin737 مهربون باشن و از این آدم خیرخواه ها( :rolleyes: :D) که می خوان همه چیو براتون سهل کنن نذارن آب تو دلتون تکون بخوره

یه عده مث منن.اون روزای اول یک کم شاید اذیتتون کنن(دست خودشون نیست.خعلی کیف میده خدایی) ولی بعدش کمکتون می کنن.

یه عده تا آخر سالی که اونجا هستن از بالا بهتون نگاه می کنن و هیچ وقت داخل آدم حسابتون نمی کنن.(شما هم آدم حسابشون نکنین! :D)

یه عده هم از روز اول مث "مگسان گرد شیرینی " دورتون می گردن.آخر ترمی می بینین.تنها کاری که تو دانشگاه یاد نگرفتین هدف داشتن و دنبال آیندتون بودنه.
به شدت از این گروه آخر برحذر باشین.ما خودمون شاهد از دست رفتن جوونامون تو دانشگاه بودیم :D و اینکه شاید این آدما مطرود نباشن اما وقتی از بالا بهشون نگاه کنی منفور ترین آدمای دنیان. :(
----------------
راجع به خوابگاه.امکانات رفاهی مث اتو و شستن لباس و جاروبرقی اینجور چیزا تو خوابگاه هست.ما هم روز ورودمون بهمون روتختی و تشک و بالش دادن. وسایل برقی هم با خودمون می تونستیم ببریم.

زندگی تو خوابگاه یه چیزای خوبی داره که من ترجیحش می دم به خونه.انقد تو خوابگاه کارای باحال می کنین.کلی می خندین.شب زنده داری هاش و چرت و پرت گفتناش جزو باحال تریناشونه :D ما شبا تو اتاقمون حافظ خوانی داشتیم.دسته جمعی فیلم می دیدیم.دسته جمعی شام درست می کردیم.فوتبال می دیدیم.بحث های سیاسی و اجتماعی و ورزشی و اینا می کردم.فیلم بازی می کردیم.مسابقه راه می انداختیم.بزن و بکوب داشتیم.خیلی خوب بود خداییش.من که اگه خوابگاهی نبودم حاضر نبودم برگردم دانشگاه.البته همیشه هم خوابگاه اینطوری نیست.ولی در کل چیز خوبیه اگه بهداشت توش رعایت بشه. :D

به نقل از فَــرز :
×عجب موضوع فراگیری شده این کفش پاشنه‌بلند :-" دوستان بیخیال اصن برا فان گفتیم حالا که این‌جوری شد هرکی پاشنه‌بلند بپوشه شخصا مسخره‌ش میکنم :> :D

×قابل توجه موهی جان :-" خوابگاه شلختگی برنمیداره :-"

×راست میگم خودمون قفل بخریم برای کمد اینامون :-" میگن قفلای خود خوابگاه امنیت نداره همه کلیدش رو دارن :rolleyes: :D

ما که قفل عوض نکردیم.تازه قفل کمد من که کلا خراب بود بسته نمی شد.تازه اگه هم بسته میشد من نمی بستم.کلا حوصله ی این جور کارا رو هم ندارم.جز قاشق هام هم چیزی رو تو خوابگاه گم نکردم. در کمدم همیشه چارتاق باز بوده.لپ تاپ و دور بین و گوشی هم به امان خدا رها بودن ولی اتفاقی نیفتاده.البته به شما اصلا این توصیه ها رو نمی کنم: چون که نه می دونم شرایط خوابگاه های دانشگاه های دیگه چطوره و نه شناختی راجه به هم سوییتی ها تون دارم پس مالتونو یفت بچسبید تا همسایتون دزد نشه.حالا اگه به یه شناختی از اطرافیان و سوابق خوابگاه در این مورد رسیدین می تونین امنیت اعمال شده رو یک کم شل کنین! :D
من چون اساسا به دزدی حتی اگه ثابت شه اعتقادی ندارم و به نظرم هیچ دانشجویی دزد نیست و بیش از اندازه خوش بینم هیچ امنیتی رو لحاظ نمی کنم.امیدوارم اتفاقی هم برای نیفته :Dولی شما اصولی کار کنین.

ما دو ترم با هم شهریام هم اتاقی شدم به غلط کردن افتادم.خیلی داغونه شما هم هم اتاقی نشین.اصن به این نتیجه می رسی دوری و دوستی بهتره.البته اگه آدمای خوبی باشن بد نیست ولی خب به ریسکش نمی ارزه.چون جدا از مسائل بهداشتی که به بنده خیلی فشار آورد(مثلا طرف یه ماه رو پوست موزش می خوابید.ککش هم نمی گزید) آشنایی ها(هفت سال هم کلاسی بودن مثلا) و خاطرات نامحدودی که وجود داشت و خیلی چیزای دیگه واقعا یه افت شدید درسی رو حاکم می کرد.

با هم رشته ای هم به هیچ وجه به همون دلیل مسایل مشترک به هیچ وجه هم اتاقی نشید. خیلی از لحاظ افت درسی تاثیر گذاره.

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

در کل فکر کنم خوشحال باید باشم خوابگاهی نمیشم ...

چون جدی من حوصله بعضی سوسول بازیا رو ندارم , مثلا یکی بخوره به تور ادم
که بخواد هر روز اتاقو تمیز کنه , وسواسی باشه , براش مهم باشه کی تو چه ظرفی غذا میخوره و قاشق و چنگالشو اینا حتما دست خودش باشه

یکی که کلن اهنگ گوش میده
یکی که کلن خابه
یکی که کلن این قدر شلختس حالتو بهم میزنه
یکی که جوراباش بوی عهد مردان آنجلس میده.
یکی که عشق مداحیه و دیوونت میکنه.
یکی که این قدر درس میخونه همش حس میکنی هیچی نخوندی و عقبی
یکی که این قدر رو داره که ....
و....

MOTAHARE-G

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
90

به نقل از میعاد :
یکی که کلن اهنگ گوش میده
یکی که کلن خابه
یکی که کلن این قدر شلختس حالتو بهم میزنه
یکی که جوراباش بوی عهد مردان آنجلس میده.
یکی که عشق مداحیه و دیوونت میکنه.
یکی که این قدر درس میخونه همش حس میکنی هیچی نخوندی و عقبی
یکی که این قدر رو داره که ....
و....
با این جور چیزا خیلی راحت می شه کنار اومد.ما همون اول تو خوابگاه مسئول خوابگاهمون یه مقرراتی می ذاشت که تمام این مشکلا حل می شد.
بعدش این طور نیست که یکی قلدر باشه زور بگه بهتون شمام نتونین بهش هشدار بدین.کلا همه چیز معقولانه حل میشه.

این که رو بهداشت خیلی تاکید می کنم واسه اینه که :یه روزایی بود بچه ظرف غذاهاشون کپک می زد بعد آشپزخونه رو پر موجودات عجیب غریب و بوی گند می کرد.یا کف حال سوییت پر از نون خشک و ظرفای کثیف می شد در این حد که نمی دونستی پاتو کجا بذاری. واسه این میگم باید بهداشت رعایت کرد.بحث وسواس نیست دوستان عزیز.دو روز که مادر بیچاره یا نظافت چی خونتون نباشه می فهمین منظورم چیه :D

Kenji

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران-budoko

به نقل از nenya :
با این جور چیزا خیلی راحت می شه کنار اومد.ما همون اول تو خوابگاه مسئول خوابگاهمون یه مقرراتی می ذاشت که تمام این مشکلا حل می شد.
بعدش این طور نیست که یکی قلدر باشه زور بگه بهتون شمام نتونین بهش هشدار بدین.کلا همه چیز معقولانه حل میشه.

این که رو بهداشت خیلی تاکید می کنم واسه اینه که :یه روزایی بود بچه ظرف غذاهاشون کپک می زد بعد آشپزخونه رو پر موجودات عجیب غریب و بوی گند می کرد.یا کف حال سوییت پر از نون خشک و ظرفای کثیف می شد در این حد که نمی دونستی پاتو کجا بذاری. واسه این میگم باید بهداشت رعایت کرد.بحث وسواس نیست دوستان عزیز.دو روز که مادر بیچاره یا نظافت چی خونتون نباشه می فهمین منظورم چیه :D

نمیدونم شاید پسرا اینجورین شایدم من اینجوریم :D یکی بخواد هی تمیز کنه جایی که من توش هستم

عصبی میشم :D تو جای خیلی تمیز و مرتب اصلا نمیتونم واسه درس خوندن تمرکز کنم :D

اون موجوداتم خلایق الله هستن حق زندگی دارن :D ما ندادیم حق زندگیو بخوایم بگیریم :D :-"

( اصلا کلا من باید برم هند جزو این دسته های ریاضیشون :-" )

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از nenya :
بعدش این طور نیست که یکی لدر باشه زور بگه بهتون شمام نتونین بهش هشدار بدین.کلا همه چیز معقولانه حل میشه.

اون که اره کنار میای...هر جا برین ادم خوب هس ادم بدم هس.
ولی در مورد اون مقررات که ....کلن زیاد به مقررات نمیشه امید بست.ما همون اول سعی کردیم با هم باشیمو همو قبول کنیم.نه این قدر رومون رو بهم باز کنیم که هر کاری بکنیم و این قدر رسمی باشیم که نشه بهم دیگه تذکر بدیم.
حالا در مورد دخترا واقعن نمیدونم ولی در مورد ما پسرا جدی این نکته بهداشتو جدی بگیرین چون اگه همون اول بهش توجه نکنین عمرن دیگه بشه درستش کرد.از ما گفتن بود.
ما که ظرف عذا و این چیزا نداریم خوشبختانه و از این نظر یکم کارمون راحت تره والی من خودم دو تا هم اتقیامو همیشه مجبور میکردم سر یه زمان معین اتاقو نظافت کنیم.
راسی همون اولم که وارد دانشگاه میشین اگه خابگاهی هسین سعتی کنین کم کم حداقل هم ورودی های خودتون رو بشناسید چون خیلی به دردتون میخوره.خودتون رو محدود به خابگاه خودتون نکنین.
من یادمه شب اول که تو خابگاه بودیمبلن شدیم رفتیم با اتقا کناریمون اشنا شدیم و بعد به اتفاق اونا رفتیم یه اتاق دیگه و بعد سه تا اتاق رفتیم یکی دیگه و....طوری که خابگاه اخری رو که رفتیم جا نمیشدیم توش....یادش بخیر....

nazanin.f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

جامدادی ببریم مسخرمون میکنن؟؟ :-"

meli_sampad

کاربر فوق‌حرفه‌ای

بابا رفتین تو بحث خوابگاه که :-<
من الان کاشان زندگی می‌کنم نمی‌تونم برم خوابگاه دانشگاه کاشان؟! :( :-<

× پیشنهاد به مدیران : می‌گم بحث خوابگاه خیلی گسترده‌تر از موضوع تاپیک ـه :-" ی تاپیک بزنید براش ملت بریزن اونجا خب :-""""""
فکر کنم هست همچین تاپیکی اصن :-? نیست؟! :-?

× مدیران زحمت نکشید ؛ پیدا کردم : بحثایی که اینجا درمورد خوابگاه می‌شه به اینجا و اینجا و اینجا و اینجا و اینجا مربوط می‌شه بیشتر :-"

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91

خدا کنه این آدمایی که میگین عشق مداحی و روزه خوانی به صورت دائم اوقت هستن به تور ما نیفته.....ما که با جامدادی تو پایان ابتدایی خداحافظی کردیم ...نمیدونم حالا هم وقتش شده که با کیف خداحافظی کنیم یا نه؟؟؟

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

به نقل از فَــرز :
نه دیگه نارنجی 8-> بعد زیب و ایناش هم طوسیه :-" اصن با کوله‌م سِتِ آخه :-" :D
اصن من میبرم چِشِ‌ همه تون درآت >:p :-بی ادب
یکی فرق دانشگاه و مهدکودک و واسه این توضیح بده :-" :))

salam123

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر

به نقل از نیـلوفر :
آقا من چن تا سوال می پرسم
یکی درست حسابی عین آدم جواب بده
لطفا !
( درباره شریف بگید اگه می دونید .)

1.اینا کدومشون در صورت حجاب کامل مشکل داره ؟
الف ) مانتو رنگی
ب ) کفش پاشنه دار ( البته من نمی تونم خود به خود ! 175 ... )
ج ) روسری
د ) شال

2. یه کم درباره مسابقه ها توضیح بدید : دومینو ، اریگامی و ...

3. یه کم درباره فعالیتای دانشجویی توضیح بدید : نشریه ، موسیقی و ...

4. گرم کن داره دانشگاه ؟ برا گرم کردن غذا و اینا ؟

5. ساز می تونیم بیاریم دانشگاه ؟

6. خیلی ضایس آدم تنها باشه ؟ من تقریبا مطمئنم هیچ کدوم از بچه هامون نمیان رشته من !
۱- با شال و روسری نمی‌شه اومد. البته اگر این روسریا که خیلی بزرگن گیره می‌زنن بغلش (نمی‌دونم دقیقا چجوری توصیف کنم) باشه گیر نمی‌دن. اما می‌شه با مقنعه اومد توی دانشگاه عوض کرد. کفش پاشنه بلند رو حراست کاری نداره، ولی ضایس یکم.
۳- یک ساختمونی هست به اسم شهید رضایی، ۳ ۴ بار برین اون‌جا قشنگ آشنا می‌شید.
۴- کانکس مایکروویو داره، آیدا هم گاهی گرم می‌کنه غذا رو ولی خیلی طول می‌ده.
۵- بله. یک دوستی هست تو دانش‌کده ریاضی، همیشه داره تار می‌زنه
۶- نه. آدم دوست پیدا می‌کنه. سال بالایی‌ها هم هستن.

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
المپیادهای ریاضی و کامپیوتر سال اول + زیست سال سوم (همه مرحله اول)
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

* اولین چیزی که شمارو تابلو میکنه همین اسپم هاتونه!!! بقیه تاپیک های اینجارو ببینید چقد اسپم دارن این چقد اسپم داره(داشت!). بقیه تاپیکارو من دست نمیزنم اصلا ولی همیشه منظم هستن.
اینجا کلکسیون تخلف از قوانین کل سمپادیا بود: انواع اسپم - توهین به هم - توهین به اشخاص غایب - پست های پشت سر هم - پست های نامربوط به موضوع تاپیک و ...

* پاکسازی تاپیک 4 ساعت طول کشید! از 61 صفحه رسید به 42 صفحه!!! خودتونم میدونید چقد اسپم دادید. سختگیری نکردیم تا حالا ولی اگه رعایت نکنید مجبورم تاپیکو واسه همیشه قفل کنم و بعدش حذف! چون تا حالا هم سوالایی که لازم بوده جواب داده شده و دیگه نیازی نیست باز باشه. رعایت کنید تا بشه ادامه داد و هم شما خوش باشید و لذت ببرید هم ما از پستاتون. کسایی هم که اسپم میدن رو خودتون جوابشونو ندید و راهنمایی کنید تا تاپیک قفل نشه.

* حتما قوانین تاپیک رو در صفحه اول قبل از پست گذاشتن بخونید.

* تغییرات در قوانین از همین پست شروع میشه و اینبار سریعتر چک میشه تاپیک تا منظم شه.

موفق و شاد باشید./

M.Y.B.Q

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4d
شهر
تهران
مدال المپیاد
نپرس!!!!
دانشگاه
شهيد بهشتي
رشته دانشگاه
دندون پزشكي:*
پاسخ : باید ها و نباید های سال اولی ها

كسي ميدونه چجوري اثر كافور كم ميشه؟

اسپم بود پاك كن...قرمزش نكن/...

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

من یه چیز بگم : به نظرم کلا عنوان تاپیک یه جوریه که زمینه ساز اسپم هستش و شوخی و ...

×یادبگیرین مدیریتو ... هی انجمن کنکور92 رو داغون کردین عادت کردین :D

درمجموع واقعا خنده داره که از مسخره کردن سال بالایی ها واهمه داشته باشیم ..همین..

pegah.nodet

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
حسابداری - Finance

آقا راجع ب نکته ای ک گفتم راجع ب زمین نشستن ، صرفا ی پیشنهاده مثل توصیه های دیگه! هیچ "ّباید" محکمی نیست! دیدم بچه ها حس کردن ب مقدساتشون توهین شده! :D :-"
من فقط اون واکنشیو ک تو دانشگاه ب دنبال داره ، گفتم. مخصوصا تو ی دانشگاهی مثل علامه ک سمپادی هاش انگشت شمارن و جو علوم انسانیه ، ی سری رفتارا واقعا تعریف نشدس
ولی داشنگاهای دوستامم میرفتم حتی شریف و تهران ک تعداد سمپادی هاش بیشتره ، بازم خیلی جالب نبود.
ی نکته ایم هست که هرطور شناخته شید تو دانشگاه ، تا آخر اون برچسب روتونه.
ب چشم آدمایی ک میخوان جلب توجه کنن و اینطور چیزا ، شناخته نشید بهتره. و خب برداشت عموم از رو زمین نشستن یا ی سری کارایی ک ما باهاش حال میکردیم ، از نظرشون جلب توجهه. سعی کنین تو دانشگاه زیادی خاص شناخته نشید

salam123

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر

به نقل از pegah.nodet :
آقا راجع ب نکته ای ک گفتم راجع ب زمین نشستن ، صرفا ی پیشنهاده مثل توصیه های دیگه! هیچ "ّباید" محکمی نیست! دیدم بچه ها حس کردن ب مقدساتشون توهین شده! :D :-"
من فقط اون واکنشیو ک تو دانشگاه ب دنبال داره ، گفتم. مخصوصا تو ی دانشگاهی مثل علامه ک سمپادی هاش انگشت شمارن و جو علوم انسانیه ، ی سری رفتارا واقعا تعریف نشدس
ولی داشنگاهای دوستامم میرفتم حتی شریف و تهران ک تعداد سمپادی هاش بیشتره ، بازم خیلی جالب نبود.
ی نکته ایم هست که هرطور شناخته شید تو دانشگاه ، تا آخر اون برچسب روتونه.
ب چشم آدمایی ک میخوان جلب توجه کنن و اینطور چیزا ، شناخته نشید بهتره. و خب برداشت عموم از رو زمین نشستن یا ی سری کارایی ک ما باهاش حال میکردیم ، از نظرشون جلب توجهه. سعی کنین تو دانشگاه زیادی خاص شناخته نشید
شریف نصف ملت رو زمینن!! وقتایی که هوا خوبه آدم به سختی تو چمنا جا پیدا می‌کنه رو زمین بشینه :D ولی تهران خیلی یک جور بدی نگاه می‌کنن.
-----------
یک چیز دیگه‌ای هم که به نظرم مهمه اینه که توی برخوردتون با جنس مخالف به جو کلی دانشکده و دانشگاهتون توجه کنین. مثلا اگر سال بالاییا هم‌دیگه رو به اسم کوچیک صدا می‌زنن شما یکم که از سال گذشت برین به هم‌دوره‌ایتون بگین آقای فلانی (برای پسرا برعکس!) ضایس مقداری. برعکسشم همین‌طوره، اگر رسمین همه شما اسم کوچیک صدا کنین ممکنه فکرای خوبی نکنن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا