• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

باید ها و نباید های سال اولی ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

8098

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرمان
پاسخ : چگونه یک ترم‌اوّلی ضایع نباشیم؟-باید‌ها و نباید

کی بود نقشه ی دانشگاه می فروخت؟؟؟ :-"
آقا فکر کنم دانشگاه رفتن برای ما سمپادیا از همه سختتره آخه ما الان 6ساله هی میریم مدرسه قبلی بچه های خودمون رو میبینیم
داره خاطرات اول راهنماییم برام زنده میشه! :-"

MOTAHARE-G

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
90

نصیحت خواهرانه:
×خدایی حداقل یکی دو ترم اول پول به کتاب ندید.به خصوص که کتابا گرون تر هم شدن.از کتابخونه ها یا سال بالایی ها بگیرین.بچه های کنکور ریاضی که فک نکنم اصن لازم باشه کتابی هم تو دو ترم اول بخونن.جزوه و نمونه سوال.پول به کتاب ندین.پشیمون میشین.

×یکی از کارایی که اصن تاثیر زیادی داره تو این که سوژه شین بین سال بالایی ها همین در زدنا یا اجزه گرفتناس.حواستون باشه. :D

×یه چیزی هم که تو دانشگاه ما (که همه ی دانشکده ها پیش همن)باعث میشد ورودی ها از صد فرسخی مسخص شن دسته جمعی حرکت کردنشون بود!ما که رسما تور دانشگاه گردی گذشته بودیم.بعد هرکی که از جلومون رد میشد یه پوزخندی می زد می گفت:ورودیان :D
+++++
× یه چیز دیگه ما که برامون مهم نبود اما اگه واقعا براتون مهمه ضایع نباشین.تو دانشگاه راه میرین خیلی دور و بر رو نگاه نکنین.خیلی تابلوئه. ما که عین خیالمون نبود.اون موقع هام رد شد.

پ.ن:الان که دقت کردم تاپیک رو به انحطاط پیشروی می کنه.دیگه چرت و پرتای منم مث تف سر بالاس.یه چی گفتیم.بحث خودتونو ادامهه بدین

salam123

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر

به نقل از Kenji :
اونایی ام که میگن مگه دخترا سیگار نمیکشن , بچه ها بیان بگن دیدن تو یونیشون مثلا دختر سیگار بکشه ؟ :-"

البته من دانشگاه هنرا رو فاکتور میگیرم :D با چیزایی که من شنیدم فکر کنم اصلا بساط سیخ و سنگ اوکی باشه تو اونجا :))
دانشگاه ما دخترا هم سیگار می‌کشن :|

سعی کنین نقشه دانشگاه و اصطلاحاتی که دانش‌جوهای اون‌جا برای جاهای مختلف استفاده می‌کنن رو زود یاد بگیرین، چون مثلا از سال بالایی می‌پرسین فلان جا کجاست، یه چیزی می‌گه که اصلا نمی‌دونین معنیش چیه :D

بعد سعی کنین از امکانات دانشگاه تا می‌تونین استفاده کنین. به ترمای بالا که برسین وقتتون کمتره کلی حسرت می‌خورین.

و یک چیز مهم هم این که سعی کنین تا پاتون رو گذاشتین دانشگاه عاشق نشین! خیلی بین سال اولیا شایعه این قضیه. معمولا هم اصلا پایان خوشی نداره چون بیشتر از رو جوگیریه. :)

اگر دم در حراست راتون نمی‌داد تو و می‌گفت باید تعهد بدین، گول نخورین. بگین می‌رین لباستون رو عوض می‌کنین و از اون موجود دور شین، بعد برین بقیه درهای دانشگاه رو امتحان کنین. ۹۰٪ مواقع موفق می‌شین بدون دادن تعهد از یک در دیگه برین تو. البته یکم که بگذره دستتون میاد چیکار کنین که هم اون‌جوری که دلتون می‌خواد لباس بپوشین هم حراست کاریتون نداشته باشه، ولی خیلیا همون اولای ورودشون تعهد می‌دن بعد باید کلی مواظب باشن همش.

سعی کنین اولین نمره‌هایی که اعلام شد، با خون‌سردی تمام برخورد کنین و گریه نکنین. سطح نمره‌ها خیلی خیلی پایین‌تره و ممکنه دفعه اول شوکه شین. دیده شده حتی پسرا هم بعد از اعلام اولین نمره‌ی میان‌ترم ریاضی ۱، همون جلوی برد گریشون گرفته.

Sarikhani

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شيراز
شهر
شيراز

به يك فرد اشنا با تهران نيازمنديم

ميخوام راه ها و مترو اينارو ازش سوال كنم اگه كسي هست خواهشا پ.خ بده

ديگه نيازمندي ها هم شد :-"

mgh-nano

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
cs

آقا :-"

یعنی من نرم برا این کوله ی ست بخرم دیگه ؟ :-<

بعدم یعنی اینکه حراست از این تفنگ بزرگا ندارن ؟ :-"
همه ذهنیتم ریخت به هم خب :-<

بعدم که میگین لباس شویی عمومی دارن یعنی یه ماشین لباس شویی ِ عمومی دارن ؟ :-" یا یه جایی دارن مثه خشک شویی ؟ :-"

بعدم من یه مشکلی دارم که از هر کی میپرسم حل نمیشه ;;) اتو :)) اتو رو باید چه کار کرد؟ :)) [اگه خشک شویی نیست بالایی :-"]

بعدشم اینکه من میخوام بیام امیر کبیر، مانتو هام همه بالا زانو ان، کوتاه نیستن، اما بالا زانو ان !! برم بخرم یعنی؟ //جدی

+ اضافه میکنم من هنوز وارد ِ دانشگاه نشدم نسبت به امیر کبیر تعصب پیدا کردم :))
پرچم امیر کبیری ها هم که کلا بالاست :)) /m\

MOTAHARE-G

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
90

به نقل از mgh-nano :
آقا :-"

یعنی من نرم برا این کوله ی ست بخرم دیگه ؟ :-<

بعدم یعنی اینکه حراست از این تفنگ بزرگا ندارن ؟ :-"
همه ذهنیتم ریخت به هم خب :-<

بعدم که میگین لباس شویی عمومی دارن یعنی یه ماشین لباس شویی ِ عمومی دارن ؟ :-" یا یه جایی دارن مثه خشک شویی ؟ :-"

بعدم من یه مشکلی دارم که از هر کی میپرسم حل نمیشه ;;) اتو :)) اتو رو باید چه کار کرد؟ :)) [اگه خشک شویی نیست بالایی :-"]

بعدشم اینکه من میخوام بیام امیر کبیر، مانتو هام همه بالا زانو ان، کوتاه نیستن، اما بالا زانو ان !! برم بخرم یعنی؟ //جدی
نانو.نکن این کارو.

آقا این حراستا غول که نیستن ازشون می ترسین.ولی خدایی آدمای اعصاب خورد کنین.خدایی به چادری هام گیر میدن!البته می دونین چیه؟ مثلا قیافه های جدیدو میشناسن دیگه.می فهمنن طرف ورودیه میزان گیر رو می برن بالا.این که حداقل اون اوایل طوری که اونا می خوان تکون بخورین.بعد یه مسئله ای هم هست.سعی نکنید تنفرتون رو ازشون نشون ندین.چون تا آخر دوران تحصیلتون ولتون نمی کنن(تجربه داشتم :D)سعی کنین باهاشون سلام و علیک داشته باشین خعلی تاثیر داره(تجربه داشتم :D).کلا لولو نیستن. :D

تو خوابگاه امیرکبیر اینطوریه که یه جایی هست.لباساتو با پول میذاری.برمی گردی شسته شدس!البته خیلی که تمیز نمیشن ولی خب از کثیفی بهتره.

هر سوییت هم اتو داره.

یه دونه بخر مانتو.چون تابلوئه ورودی هستی حتما گیر میدن.بعد می خوای بری یه از یه در دیگه وارد شی.می بینی تا به اون دره برسی به همکارای اون در هم خبر دادن و ... (<
به نقل از .!؟ :
ها راستي ما تو كل 12 سال تو حلق معلم تحصيل ميكرديم واقعا ;;)
نهايت مسخره بازي و خنده و اينا هم به راه بود كاملا
تو دانشگاه نميشه اينجوري؟؟
يني مثلا نميشه جلوي كلاس بود و در عين حال هم خوش بود هم خواب بود هم ساير موارد؟ :))

# جدي كاملا :-"
کلا رسم نیست آدمایی که برای مسخره بازی یا خواب میان سر کلاس ردیف اول بشینن.واسه همینم هست که ردیفای آخر همیشه پره :D
کار خوبی نیست.هم توهین به استاده هم استاد ممکنه حالتونو بگیره.
خدایی ردیف آخر جای خوبیه :D

مثلا من می رفتم ردیف اول می نشستم که درس گوش بدم وسطای کلاس خوابم می گرفت می خوابیدم.بچه ها از چشم غره های استاد یا ضایع بودن عمل این جانب حرف ها می زدن :D

.!؟

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
کرمان
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
معماري

به نقل از .!؟ :
اقا چرا تو بيرون رفتن و تو اومدن بايد م3 گاو عمل كنيم اما تو صحبت كردن و سوال پرسيدن برعكس؟
اخه دبيرستان دقيقا برعكس بود 8-> 8->

mgh :
قد رو اشاره كن :-"
بي شوخي تاثير ميذاره خب
:-?

يني مثلا نميشه جلوي كلاس بود و در عين حال هم خوش بود هم خواب بود هم ساير موارد؟ :))

يه2 تا سوال مهم پرسيديم همش تو كل تاپيك رفت ته صفحه مجبورم بيارمش بالا :-" :-" :-" :-"
8->

ها راستي اينكه بهشتي و تهران اتو ندارن يعني؟
لباسشويي چي؟؟

8098

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرمان

به نقل از .!؟ :

آقا اینا مینشستن جلو هر کاری میکردن هیچکس بهشون هیچی نمیگفت بعد ما می نشستیم ته کلاس جرات نداشتیم تکون بخوریم :-<
تو دانشگاه هم اینجوریه؟ اگه اینجوریه که من برم ردیف اول (ولی کلا وقتی جلو میشینم احساس میکنم بو میدم :-")
الان من دقیقا اینم :-ss اینجوری نگید بابا آدم میترسه

MOTAHARE-G

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
90

به نقل از .!؟ :
يه2 تا سوال مهم پرسيديم همش تو كل تاپيك رفت ته صفحه مجبورم بيارمش بالا :-" :-" :-" :-"
8->
به نقل از bee :
آقا اینا مینشستن جلو هر کاری میکردن هیچکس بهشون هیچی نمیگفت بعد ما می نشستیم ته کلاس جرات نداشتیم تکون بخوریم :-<
تو دانشگاه هم اینجوریه؟ اگه اینجوریه که من برم ردیف اول (ولی کلا وقتی جلو میشینم احساس میکنم بو میدم :-")
الان من دقیقا اینم :-ss اینجوری نگید بابا آدم میترسه
به نقل از nenya :
کلا رسم نیست آدمایی که برای مسخره بازی یا خواب میان سر کلاس ردیف اول بشینن.واسه همینم هست که ردیفای آخر همیشه پره :D
کار خوبی نیست.هم توهین به استاده هم استاد ممکنه حالتونو بگیره.
خدایی ردیف آخر جای خوبیه :D

مثلا من می رفتم ردیف اول می نشستم که درس گوش بدم وسطای کلاس خوابم می گرفت می خوابیدم.بچه ها از چشم غره های استاد یا ضایع بودن عمل این جانب حرف ها می زدن :D

کلا یه سال اول رو صرف شناسایی اساتید بکنید.تو یه سه سال بعد به درد چنین اقداماتی می خوره.
یه چیزی:
بعضی استادا به نظرن ساده و مظلوم میان و هر دانش جویی یه بلایی سرشون میاره ولی آخر سر اونا یه بلایی سر دانشجوها میارن که نگو ... (<

Kenji

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران-budoko

به نقل از بادبادَک :
دانشگاه ما دخترا هم سیگار می‌کشن :|

سعی کنین نقشه دانشگاه و اصطلاحاتی که دانش‌جوهای اون‌جا برای جاهای مختلف استفاده می‌کنن رو زود یاد بگیرین، چون مثلا از سال بالایی می‌پرسین فلان جا کجاست، یه چیزی می‌گه که اصلا نمی‌دونین معنیش چیه :D

بعد سعی کنین از امکانات دانشگاه تا می‌تونین استفاده کنین. به ترمای بالا که برسین وقتتون کمتره کلی حسرت می‌خورین.

و یک چیز مهم هم این که سعی کنین تا پاتون رو گذاشتین دانشگاه عاشق نشین! خیلی بین سال اولیا شایعه این قضیه. معمولا هم اصلا پایان خوشی نداره چون بیشتر از رو جوگیریه. :)

اگر دم در حراست راتون نمی‌داد تو و می‌گفت باید تعهد بدین، گول نخورین. بگین می‌رین لباستون رو عوض می‌کنین و از اون موجود دور شین، بعد برین بقیه درهای دانشگاه رو امتحان کنین. ۹۰٪ مواقع موفق می‌شین بدون دادن تعهد از یک در دیگه برین تو. البته یکم که بگذره دستتون میاد چیکار کنین که هم اون‌جوری که دلتون می‌خواد لباس بپوشین هم حراست کاریتون نداشته باشه، ولی خیلیا همون اولای ورودشون تعهد می‌دن بعد باید کلی مواظب باشن همش.

سعی کنین اولین نمره‌هایی که اعلام شد، با خون‌سردی تمام برخورد کنین و گریه نکنین. سطح نمره‌ها خیلی خیلی پایین‌تره و ممکنه دفعه اول شوکه شین. دیده شده حتی پسرا هم بعد از اعلام اولین نمره‌ی میان‌ترم ریاضی ۱، همون جلوی برد گریشون گرفته.

جدی ؟؟؟ تو شریف ؟؟؟ :rolleyes: قشنگ تعریف کن قضیه داره جالب میشه :-"

nemote95

کاربر فعال
شهر
تهران
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
كامپيوتر.نرم

اولن اينكه مگه خودتون ي زماني سال اولي نبوديد؟ خوب اصن ب چ اجازه اي مسخره مي كنين ؟ L-: :D
دوم اينكه بعضي اقات من سوال زياد مي پرسم دست خودم ني :D ..........بد جور نيست؟
بعد از كلاس خوشم نياد :D بلند ميشم ميرم بيرون ي چرخ بخورم ميشه ازين كارا كرد تو دانشگاه؟ گير نميندازنمون؟ :D
بعد چ كارا كنيم استادا خوششون مياد؟اينو حتما بگين
در مورد جها دانشگاهيا هم توضيح لطفن :)
اين مسابقه ها خوبن؟ خوشن ؟ سلامتن؟چ جوريان؟در حد سال اوليا هس اصن :D
بعد ميزان شنوايي استادا تا چ حده؟ مثلا ميشه آروم فحش مودبانه بدي؟‌ :D ي ذره؟

الان ي چي ديدم تو حرفا قضيه كتاب بود .... حالا در مورد درساي نا مهم ك كاري ندارم،در مورد مهما...حدودا برا ي ترم چ قدر ميشه هزينه كتابا ؟

* ادغام شد پست های پشت سر هم. لطفا پست متوالی ندین./

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از nemote :
اولن اينكه مگه خودتون ي زماني سال اولي نبوديد؟ خوب اصن ب چ اجازه اي مسخره مي كنين ؟ L-: :D
دوم اينكه بعضي اقات من سوال زياد مي پرسم دست خودم ني :D ..........بد جور نيست؟
بعد از كلاس خوشم نياد :D بلند ميشم ميرم بيرون ي چرخ بخورم ميشه ازين كارا كرد تو دانشگاه؟ گير نميندازنمون؟ :D
بعد چ كارا كنيم استادا خوششون مياد؟اينو حتما بگين
در مورد جها دانشگاهيا هم توضيح لطفن :)
اين مسابقه ها خوبن؟ خوشن ؟ سلامتن؟چ جوريان؟در حد سال اوليا هس اصن :D
بعد ميزان شنوايي استادا تا چ حده؟ مثلا ميشه آروم فحش مودبانه بدي؟‌ :D ي ذره؟
خیلی از این موارد بسته به استاد داره؛ ولی عموما زیاد سوال پرسیدن یا ورود و خروج از کلاس برای استادا زیاد مهم نیست. اگه درس استاد عقب نباشه از سوال پرسیدن خوشحالم میشه.
همین سوال پرسیدنا خوبه خوششون میاد. (اگه سوالای خوبی بپرسین)

مگه جهاد دانشگاهی مسابقه داره؟ :-?
یکی از استادای ما بود همه چیو میشنید. ولی اغلب نمیشنون (یا به روی خودشون نمیارن ;)))
به نقل از nemote :
الان ي چي ديدم تو حرفا قضيه كتاب بود .... حالا در مورد درساي نا مهم ك كاري ندارم،در مورد مهما...حدودا برا ي ترم چ قدر ميشه هزينه كتابا ؟ :-/
موجودی به نام پی دی اف هست! خود من بعد از سه سال دانشجویی فقط یه درسی کتاب دارم :D.

nemote95

کاربر فعال
شهر
تهران
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
كامپيوتر.نرم

به نقل از S@ene :
مگه جهاد دانشگاهی مسابقه داره؟موجودی به نام پی دی اف هست! خود من بعد از سه سال دانشجویی فقط یه درسی کتاب دارم :D.
نه جها نه ....مسابقه هاي خود دانشگاه ها
خودمم داشنم به همون موجود pdf فك ميكردم :)
بعد كلا در مورد جهاد توضيح بدين :)

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از nemote :
نه جها نه ....مسابقه هاي خود دانشگاه ها
خودمم داشنم به همون موجود pdf فك ميكردم :)
بعد كلا در مورد جهاد توضيح بدين :)
مسابقات خود دانشگاهها تا اونجایی که من دیدم اغلب برای سال اولیا سخته!
جهاد دانشگاهی یه سری کلاس های فوق برنامه میذاره که برای دانشجوا تخفیف خوبی داره. مثلاکلاسای زبان و نرم افزارای کاربردی و ...

nemote95

کاربر فعال
شهر
تهران
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
كامپيوتر.نرم

به نقل از S@ene :
مسابقات خود دانشگاهها تا اونجایی که من دیدم اغلب برای سال اولیا سخته!
جهاد دانشگاهی یه سری کلاس های فوق برنامه میذاره که برای دانشجوا تخفیف خوبی داره. مثلاکلاسای زبان و نرم افزارای کاربردی و ...
مفيد است آيا ؟مدرك مي دن؟
بعد من شنيدم ك چيزاي ك اكثر استادا روش اصرار دارن مال 20-30 سال پيشه ك اصن ب درد نمخوره،ما اگه بخوايم خوب باشيم چ كار كنيم :-/
البته دبيرستانم همينطوري بود نظريه برخورد شيمي مثلن :|

raha1994

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشكي

خب من دوس دارم همه كتابامو بخرم نو باشه واس خودم {-8
يچيز ديگه!اگه سر كلاس جزوه بنويسي بعدا خ مرتب پاكنويس كني مثلابا4رنگ خودكار كسي ببينه مسخره نميكنه؟
بعد شال در دانشگاه حرامه؟مكروهه؟
مانتو رنگ روشن چي؟
در راستاي قضيه ماشين لباسشويي!علوم پزشكي مشهد خبر ندارين داره يا نه؟

mona*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
پایتخت تاریخ و تمدن!(Hamedan DC!:D)
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
پزشکی

34 صفحه؟ :)) میشه یکی خلاصه کنه مطالب صفحات قبل رو؟ :)) :-"

آقا منم یه سری اطلاعاتی از دختر داییم گرفتم حالا نمیدونم اینجا گفتن یا نه :-"

یکیش این بود که مثن اونی که توش نمره هارو مینویسن دیگه اسمش دفتر نمره نیست و باید بگیم لیست نمره :)) :-"

×آقا من خیلی بچه ام :-"ینی خیلی ها :-" بعد چی کار کنم؟ :)) نرم کلا ترم اول؟ :)) :-"

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

به نقل از مــُـنـــا :
34 صفحه؟ :)) میشه یکی خلاصه کنه مطالب صفحات قبل رو؟ :)) :-"
تهش اينه كه همين كارايي كه تو دبيرستان ضايه بود تو دانشگاهم ضايس :D

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از SS201 :
خب من دوس دارم همه كتابامو بخرم نو باشه واس خودم {-8
يچيز ديگه!اگه سر كلاس جزوه بنويسي بعدا خ مرتب پاكنويس كني مثلابا4رنگ خودكار كسي ببينه مسخره نميكنه؟
بعد شال در دانشگاه حرامه؟مكروهه؟
مانتو رنگ روشن چي؟
در راستاي قضيه ماشين لباسشويي!علوم پزشكي مشهد خبر ندارين داره يا نه؟
درسته که سر بعضی کلاسا جزوه نویسی سخته چون استاد با سرعت زیاد درس میده، ولی تو همین سه سال خود من با صحنه هایی مواجه شدم که بعضی دخترا با چن رنگ خودکار جزوه مینشتن و خیلی هم خوب مینوشتن. شما هم امتحان کن شاید سر کلاس تونستی این کارو بکنی و نیاز به پاکنویس نباشه! ولی به هر حال مسخره کردنه هست دیگه. اگه اصرار داری جزوه رنگ و وارنگ داشته باشی پسرا هم مسخره میکنن (حتی اگه به خودت نگن، مسخره میکنن)
شال هم در دانشگاه از حرام هاییه که غیر قابل بخششه! ولی مانتوی رنگ روشن میپوشن دخترا.
به نقل از nemote :
مفيد است آيا ؟مدرك مي دن؟
بعد من شنيدم ك چيزاي ك اكثر استادا روش اصرار دارن مال 20-30 سال پيشه ك اصن ب درد نمخوره،ما اگه بخوايم خوب باشيم چ كار كنيم :-/
البته دبيرستانم همينطوري بود نظريه برخورد شيمي مثلن :|
مدرک میدن. اغلب هم خوبه کلاساش.
بعضی استادا آره مطالب سالها پیش رو میگن. با توجه به رشته و مبحث از سال بالاییا بپرس چی کار باید کرد

nemote95

کاربر فعال
شهر
تهران
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
كامپيوتر.نرم

آخ اينم يادم اومد...من عادتم درساي ك دوسشون دارمو ضبط كنم :D...تو دبيرستانم با بدبختي و مصيبت و قايم كردنو اين حرفا ضبط ميكردم اگه مي فهميدن معلما ميگفتن ميخواي بري ب ديگرون بديو ارزش كلاساي ما از بين ميره و ب كارم آسيب رسونديو ... ازين بچه بازيا L-:...... حالا الان ازين حركتا بزنم استاده شروع ميكنه ب اين چرتو پرتا گفتن L-:؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا