• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

صندلی داغ رتبه های برتر کنکور-خانم ثنا طباطبایی (تجربی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

البرت

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ایت الله خامنه ای
شهر
سیرجان
مدال المپیاد
داشتم میخوندم دیدم هیچی نمیشم ولش کردم
پاسخ : صندلی داغ رتبه های برتر کنکور-خانم ثنا طباطبایی (

بله درسته .من بد دیده بودم اما طبق نمونه ی گزینش ناحیه ای برای یک کشور و اونم دانشگاه تهران 24 نفر فقط؟؟؟

ممکن سال های بعد این روند تغییر کنه؟؟

purya21

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خلخال

سلام! 1 ماه دیگه پیش شورو میشه و من فقط تستای آزمونای سال قبلو کار کردم! :((
اگه میشه کتابایی که تو تابستون پیش و طول سال خوندیو به ترتیب الویت تو هر درس بگو؟؟؟ [-o<
سطحش مهم نیس فقط چیا خوندی و چیا خوبه رو بگو لطفا!خعععلی مرسی! :)
راستی! ریاضی واسم خیلی مهمه ها!!!

SANA.P

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یــــــــزد
مدال المپیاد
مدال نقره المپیاد نانو تکنولوژی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
دکتری پیوسته بیوتکنولوژی
پاسخ : پاسخ:بدون موضوع

به نقل از Darya1995 :
سلام ثنا جونم.خوبی عزیزم؟
واای بالاخره منم کنکوری شدم.
امسال ازفرزانگان کرج 1نفربه اسم سرورطباطبایی رتبه دورقمی آورده.باشمانسبتی نداره؟

بیوتکنولوژی شبیه همون چیزاییه ک تو فصل 2 زیست پیش اومده؟؟

بعد زیستو بنظرت فصل فصل بخونم تست بزنم یا مبحث مبحث.
آها.راستی راست میگن ک امسال آخرین سالیه که کنکور برگزارمیشه؟؟
یعنی اگه مااونجایی که میخوایم قبول نشیم بایدچکارکنیم؟

مرسی که همیشه جوابمو میدی.
دعاکن سال دیگه هم دانشگاهی بشیم و شمابشی سال بالایی من.ولی هوامو داشته باشیا.
سلام دریا جان ممنون من خوبم ;;)
نه فکر نمیکنم اشنایی داشته باشیم ...طباطبایی کلا زیاده :D
خیلی مرتبطه با اون فصل اما شاخه های مختلفی داره .درضمن دروس گسترده ای رو بچه ها توی این رشته میخونن...

من به نظرم فصل فصل بری جلو بهتره(مثل بودجه بندی قلم چی)
نه عزیزم گفته شد که تا 5سال اینده تاثیر سوابق تحصیلی 85 درصد میشه و یعنی این 5سال آینده کنکور روال عادی خودشو داره فقط تاثیر سوابق افزایش داره و بعد از 5سال برای اکثر دانشگاه ها حذف شده ولی واسه دانشگاه هایی که متقاضی زیادی دارن هنوز ازمون ورودی وجود داره.
والا در این زمینه که گزینش دانشجو چجوریه خودشونم فک نکنم بدونم..باید صبر کرد..تو فعلا درستو بخون کار به این کارا نداشته باش :D
موفق باشی x:

SANA.P

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یــــــــزد
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
دکتری پیوسته بیوتکنولوژی

به نقل از آلبرت :
بله درسته .من بد دیده بودم اما طبق نمونه ی گزینش ناحیه ای برای یک کشور و اونم دانشگاه تهران 24 نفر فقط؟؟؟

ممکن سال های بعد این روند تغییر کنه؟؟
تازه زیاد شده.از سال ما به قبل 8 نفر از تجربی و 8 نفر از ریاضی فقط میگرفتن...مثلا سال ما 10 نفر فقط سرکلاس هستیم..چون دکتری پیوست هست تعداد کم میگیرن.
فکر میکنم اگه روندش تغییری داشته باشه دیگه بیش از این تعداد دانشجو نباید بگیره (;

SANA.P

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یــــــــزد
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
دکتری پیوسته بیوتکنولوژی

به نقل از purya21 :
سلام! 1 ماه دیگه پیش شورو میشه و من فقط تستای آزمونای سال قبلو کار کردم! :((
اگه میشه کتابایی که تو تابستون پیش و طول سال خوندیو به ترتیب الویت تو هر درس بگو؟؟؟ [-o<
سطحش مهم نیس فقط چیا خوندی و چیا خوبه رو بگو لطفا!خعععلی مرسی! :)
راستی! ریاضی واسم خیلی مهمه ها!!!
سلام
واقعا من یادم رفته ولی شما هم خیلی عقب نیستید از بقیه

ادبیات: خیلی سبز و الگو
عربی: (من سی دی های گزینه دو رو استفاده کردم واسه تست هم از تست ازمون های قلم چی و گزینه دو و غیرحضوریشون استفاده میکردم)
دینی: جامع گاج طوسی
زبان: (کتاب تست نداشتم اما شما حتما تست بزنین .مبتکران شهاب اناری رو تعریفشو زیاد شنیدم)
زمین شناسی: (کتاب رو بخونین بهتره اما واسه تست مبتکران داره .بد نیست)
ریاضی: من از مهروماه استفاده کردم اونم از دی ماه سال پیش شروع کردم ولی واقعا راضی بودم خیلی خیلی خوب بود.اگه از اول جدی باهاش کارکنین خوبه.من درصدم خیلی پیشرفت کرد که به 90 رسید!
زیست: خیلی سبز و 8000 تست گاج
فیزیک: خیلی سبز (اما بعضی قسمتاشو کار کردم)
شیمی: واسه پیش و دوم مبتکران و واسه سوم خیلی سبز

موفق باشید (;

purya21

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خلخال

مرسی بابت لیست کتابا!خیلی به دردم خورد. :D x:

SANA.P

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یــــــــزد
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
دکتری پیوسته بیوتکنولوژی

به نقل از purya21 :
مرسی بابت لیست کتابا!خیلی به دردم خورد. :D x:
قابلی نداشت موفق باشید ;;)

75_Tania

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیروان
مدال المپیاد
المپیاد؟؟؟چی هس؟؟
دانشگاه
univer safacity_e azade kamelan eslamie shirvan:|
رشته دانشگاه
کاردانی پشت و رو کردن کتلت :|

سلام خوب هستین؟؟؟؟
من امسال میرم سوم....درسای دوممو در طی سال خوب نخوندم...الان دارم درسای دومو میخونم طبق برنامه ی قلم چی....ب خاطر همین زیاد رو سوم وقت نمیذارم....ب نظرت اشتباه نیست؟؟؟؟ب اندازه ی کافی در طی سال واسه سوم وقت هست ک باز نمونه واسه تابستون دیگه؟؟؟؟
+++++
واسه زیست سوم چ کتابیو پیشنهاد میکنی؟؟؟؟من خیلی سبزو گرفتم ولی اصلا خوب نیست.....یه کتاب بگو ک مثل خیلی سبز دوم نکته اینا هم داشته باشه ممنون

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

چـــــه عاملی باعث موفقیت شما توی کنکور شد؟ :D

SANA.P

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یــــــــزد
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
دکتری پیوسته بیوتکنولوژی

به نقل از 75_Tania :
سلام خوب هستین؟؟؟؟
من امسال میرم سوم....درسای دوممو در طی سال خوب نخوندم...الان دارم درسای دومو میخونم طبق برنامه ی قلم چی....ب خاطر همین زیاد رو سوم وقت نمیذارم....ب نظرت اشتباه نیست؟؟؟؟ب اندازه ی کافی در طی سال واسه سوم وقت هست ک باز نمونه واسه تابستون دیگه؟؟؟؟
+++++
واسه زیست سوم چ کتابیو پیشنهاد میکنی؟؟؟؟من خیلی سبزو گرفتم ولی اصلا خوب نیست.....یه کتاب بگو ک مثل خیلی سبز دوم نکته اینا هم داشته باشه ممنون
سلام خیلی ممنون
نه به نظر من کار درست رو انجام میدی.واسه دروس سال سوم به اندازه کافی در طی سال تحصیلی وقت هست.
8000 تست رو امتحان کن ببین چجوریه...چون بعضیا خیلی سبزو میپسندن بعضیا 8000 تست گاج..من از کتاب دیگه ای استفاده نکردم
موفق باشی (;

• لایک
امتیازات: N!ma

SANA.P

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یــــــــزد
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
دکتری پیوسته بیوتکنولوژی

به نقل از فِلــــے❦ :
چـــــه عاملی باعث موفقیت شما توی کنکور شد؟ :D
کیفیت درس خوندنم بالا بود :Dیعنی ساعت مطالعه زیادی نداشتم اما تا یه مطلبی رو خوب نمیفهمیدم ولش نمیکردم و یه رمز موفقیت دیگه اینکه وقتمو اگه میخواستم تلف کنم باحال تلف میکردم که حداقل خودم تفریح کرده باشم ...خیلی از بچه ها وقتشونو با معلم خصوصی گرفتن و اموزشگاه رفتن و حساس شدن به حرف های این و اون تلف میکنن..اینجوری هم خودشون خسته میشن و هم وقته تلف شده (;تو این مورد سرتون تو لاک خودتون باشه و هدفتون یادگیری و یاددادن به دوستاتون ;;)
موفق باشی

Darya1995

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4 کرج
شهر
کرج
پاسخ: بدون موضوع

سلام دوباره به ثناجون عزیزخودم.
میخواستم بپرسم واسه ریاضی چه کتابی خوبه؟

SANA.P

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یــــــــزد
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
دکتری پیوسته بیوتکنولوژی
پاسخ : پاسخ: بدون موضوع

به نقل از Darya1995 :
سلام دوباره به ثناجون عزیزخودم.
میخواستم بپرسم واسه ریاضی چه کتابی خوبه؟
سلام عزیزم
من از جامع مهروماه تجربی استفاده کردم..خیلی هم خوب بود (;

• لایک
امتیازات: N!ma

soliloquize

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
مدال المپیاد
شیمی ...

سلام ;;)

اول از همه تبریک بگم به خاطره همه ی تلاشایی که کردیُ نتیجه داد ، ایشالا موفقیت های بیشتری ازت ببینیم 8->

یه سوال : من المپیادی بودم ، بعد کلا سرِ کلاسا نرفتم ... اختصاصیم بد نیست اما عمومیام به شدت افتضاحن :-< :-" ... میشه بگی واسه عمومیا باید چیکار کنیمُ اینا؟!؟!؟!؟! :D ... مثلا خودت چیکار کردیُ این حرفا :-"

× ببخشید اگه تکراریه نرسیدم همه پستا رُ بخونم :)

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

با عرض سلام خدمت شما کارشناس گرامی

میخواستم بدونم شما در طول قرائت کنکور تا چ حد تفریح داشتید

با تشکر

سپيده

3pide gh :-"
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشكي گيلان
رشته دانشگاه
پزشكي

سلام ;;) اول تبریک واسه موفقیت :D
منو هم یه راهنمایی کنین :-<
من از تابستون سالی که میرفتم دوم تا فروردین دوم المپیاد زیست بودم ولی ولش کردم یعنی تمام زیست دبیرستانو خوندم الانم میرم سوم
تست های خیلی سبزو هم با ازمون قلم چیم مرتب میزنم ینی زیستم تقریبا همیشه 100 هس شیمیم به لطفه مبتکران خوبه :D
اما ریاضی و فیزیک :-< من اصلا نمیدونم واسه ریاضی چی بخونم ? فیزیک رو هم هرچقد نشرالگو و کتابای مختلف میخونم بازم سوال فیزیکژمیبینم نخونده هنگ میکتم :)) بعد بخاطر این دوتا درس ترازم بد میشه الان با توجه به اینکه گفتین زیست و شیمی واسه تابستون سوم مهمتره بنظرتون نیاز هس من ریاضی فیزیکمو کاریش کنم یا نه? :-<

SANA.P

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یــــــــزد
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
دکتری پیوسته بیوتکنولوژی

به نقل از E.coli :
سلام ;;)

اول از همه تبریک بگم به خاطره همه ی تلاشایی که کردیُ نتیجه داد ، ایشالا موفقیت های بیشتری ازت ببینیم 8->

یه سوال : من المپیادی بودم ، بعد کلا سرِ کلاسا نرفتم ... اختصاصیم بد نیست اما عمومیام به شدت افتضاحن :-< :-" ... میشه بگی واسه عمومیا باید چیکار کنیمُ اینا؟!؟!؟!؟! :D ... مثلا خودت چیکار کردیُ این حرفا :-"

× ببخشید اگه تکراریه نرسیدم همه پستا رُ بخونم :)
سلام
خجالت ندین :-[خیلی ممنون ایشالله به همچنین :>

من عمومیای دوم رو اصلا سرکلاس نرفتم واسه همین ضعیف بودم اما عمومی پیش و سوم رو تاحدی بلد بودم.واسه دوم سعی کردم توی تابستان که میرفتم پیش جبرانش کنم که تا حدی هم جبران شد.
خیلی نباید نگران عمومیا باشی چون جبران کردنش کار سختی نیست...
واسه ادبیات که آرایه ها و قواعد زبان فارسی اینا رو از پایه باید یادبگیری پس اگه با اینا مشکل داری از کتاب های الگو کمک بگیر(یا هرکتاب دیگه ای که قواعد رو جز به جز توضیح داده) واسه شعر و متن درس هم من از خیلی سبز استفاده میکردم اشکال زیاد داشت اما بهم کمک کرد.
واسه عربی من تقریبا صفر بودم و زیاد رابطه خوبی با عربی نداشتم اما سی دی های گام اول گزینه دو کلا از پایه عربی رو درس میداد و خیلی خوب بود من بعد از اینکه قواعد هر درس رو میفهمیدم میرفتم سراغ اون درس و تمرین ها و متنشو میخوندم و اعراب و این حرفا!
واسه دینی هم از الان جامع طوسی گاج رو بگیر و از دوم شروع کن بخون
واسه زبان هم من قبلا کلاس میرفتم و متاسفانه تو سال کنکور اصلا کار تکردم.تو هرچقدرم که بلد باشی اما تستشو بزن ..مبتکران گزینه بدی نیست...
خلاصه بگم که این یه ماه تابستون رو غنیمت بشمر که نگرانیت بابت عمومیا کم بشه .بعضی از مشاورا میگن تو ماه های اول عمومی رو بذارین کنار و فقط اختصاصی کار کنین بعد نزدیک عید که شد شروع کنین واسه عمومیا..
راستش من مخالفم با این نظر بهتره همراه اختصاصی عمومی هم بخونی... ترکیب خوبش 70% اختصاصی و 30% عمومیه...
جدی بگیری حله (;موفق باشی

SANA.P

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یــــــــزد
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
دکتری پیوسته بیوتکنولوژی

به نقل از SCAM :
با عرض سلام خدمت شما کارشناس گرامی

میخواستم بدونم شما در طول قرائت کنکور تا چ حد تفریح داشتید

با تشکر
سلام خیلی ممنون :D
راستش باید بپرسید در طول تفریح چقدر قرائت کنکور داشتین #S-: :D
من تفریحم خیلی بود و کلا کارایی رو سال کنکور انجام دادم که خیلی از وقتمو گرفت (البته بگم پشیمون نیستم ولی قطعا با حذف اونا نتیجم متفاوت میبود)
تفریح رو حذف نکنین چون جایی میرسه که ممکنه ببرید بهتره هر پارت 1.5 ساعته که دارید 15 دقیقه استراحت کنین و ساعت مطالعتون رو به تدریج بالا ببرید.
بعد اینکه اخر هفته ها یه استراحت چند ساعته خوب واسه خودتون در نظر بگیرین...
درس خوندن انرژی زیادی از ادم میگیره ..به تفریح و تغذیه توجه کافی و وافی داشته باشید ;;)

SANA.P

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یــــــــزد
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
دکتری پیوسته بیوتکنولوژی

به نقل از ♬♩♪3pideh♪♩♬ :
سلام ;;) اول تبریک واسه موفقیت :D
منو هم یه راهنمایی کنین :-<
من از تابستون سالی که میرفتم دوم تا فروردین دوم المپیاد زیست بودم ولی ولش کردم یعنی تمام زیست دبیرستانو خوندم الانم میرم سوم
تست های خیلی سبزو هم با ازمون قلم چیم مرتب میزنم ینی زیستم تقریبا همیشه 100 هس شیمیم به لطفه مبتکران خوبه :D
اما ریاضی و فیزیک :-< من اصلا نمیدونم واسه ریاضی چی بخونم ? فیزیک رو هم هرچقد نشرالگو و کتابای مختلف میخونم بازم سوال فیزیکژمیبینم نخونده هنگ میکتم :)) بعد بخاطر این دوتا درس ترازم بد میشه الان با توجه به اینکه گفتین زیست و شیمی واسه تابستون سوم مهمتره بنظرتون نیاز هس من ریاضی فیزیکمو کاریش کنم یا نه? :-<
سلام..خیلی ممنون :-[
خب من واسه این خط اول و اینا که میگین زیستتون خوبه خداروشکر میکنم اما واقعا خواهرانه :D میگم حواستون به زیست باشه...منم زیستم 90-100 بود اما توجه کافی رو نکردم و هی میگفتم زیستم خوبه و وقتشو میدادم به درس های دیگه و ... واخرش شد 77! این از این (;واسه شمیی هم همینطور

درمورد ریاضی و فیزیک باید بگم که این دوتادرس تمرکز و تمرین زیاد میخواد...من ریاضی تا قبل از دی ماه پیش حدود 50 درصد اینا بود چون اصلا نمیخوندم و از خوندنش ترس داشتم اما کتاب مهروماه جامع گرفتم و از اول کتاب دوم شروع کردم به خوندن و حل تمرین های کتاب درسی و بعد یادگیری مطالب و حل سوالات مهروماه و این روند رو واسه کل ریاضی تجربی اجرا کردم و ریاضیم در نهایت 90 شد...هرموقع میخواستم ریاضی بخونم با جون و دل میخوندم چون میخواستم درصدم بالا بره..
واسه فیزیک هم الگو بعضی از سوالاتش بالاتر از سطح ازمونا هست...سعی کنین که ازمونای سال های پیش یا ازمونای غیرحضوری قلم چی و گزینه دو رو بگیرین و فیزیک رو از اونا حل کنین شاید بعد از چند ماه به جایی رسید که فهمیدین دیگه این سبک رو بلدین بعد برین سراغ خیلی سبز و سوالات پیچیده تر...
خب اره طبیعتا اگه خیلی خیلی از زیست و شیمی مطمئنین بیشتر وقت ر وواسه دروسی که ضعیف هستید بذارید ولی باید بگم که فیزیک دوم دینامیک و سینماتیکش توی پیش تکرار میشه و اونجا خوب یادمیگیرین...
موفق باشی

75_Tania

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیروان
مدال المپیاد
المپیاد؟؟؟چی هس؟؟
دانشگاه
univer safacity_e azade kamelan eslamie shirvan:|
رشته دانشگاه
کاردانی پشت و رو کردن کتلت :|

به نقل از ثنـــــــآ :
سلام خیلی ممنون
نه به نظر من کار درست رو انجام میدی.واسه دروس سال سوم به اندازه کافی در طی سال تحصیلی وقت هست.
8000 تست رو امتحان کن ببین چجوریه...چون بعضیا خیلی سبزو میپسندن بعضیا 8000 تست گاج..من از کتاب دیگه ای استفاده نکردم
موفق باشی (;
ممنون
آخه از یه طرم درسای سوم مهمتره...در طی سالم ک ما س 2 از مدرسه تعطیل میشیم همش خوابیم :Dالبته دیگه فایده هم نداره تابستون تموم شد :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا