• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

صندلی داغ پارسا ( طلا‌ی المپیاد کامپیوتر )

• شروع کننده موضوع کاربر حذف شده 8031
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار
پاسخ : صندلی داغ پارسا ( طلا‌ی المپیاد کامپیوتر )

سلام :D
از نظر من تو یه اتفاق نادری که هم درس مدرست خوب بوده هم المپیاد! اصلا تخریب روحیه و اینا کردی! :-" :D

گفتی فارغ التحصیلاتون خیلی کمک کردن! بعد از المپیادت رفتی دنبال همین درس دادن تو مدرستون؟
تو مدارس دیگه چه طور؟ درس دادی؟ دوس داری تدریس المپیاد کنی اصلا؟

چرا حتما مهندسی؟ وقتی تو بخوای واسه فوق اپلای کنی! چرا باید لیسانس رو مهندسی گرف وقتی می شه علوم کامپیوتر خوند؟
علوم کامپیوتر یه سری درسای جدا داره مسلما و خیلی از مباحث مشترکشون رو قوی تر از مهندسی می خونن! آدم فوق رو بخود رشته خودش بخونه راحت تره تا تغییر رشته! درست نیست؟

جو دورتون چه طور بود؟ تعریف کن! خاطره حتی! :-" (خوش می گذره آدما خاطره دورشونو بگن آخه :-")

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

تو صحنه هاش هم اینا رو میدیدی ؟ :-"
بعد از جوکر شاخ تر بود یا بِین ؟ :-??
سوال مستطیل هایِ یوساکو رو چیت زدی ؟ :-"
بتمن آخرش مُرد ؟ یا تو هم امیدداری که زنده باشه ؟ :-<
معلومِ که سوالی ندارم ، دارم چرت مینویسم ؟ ;;)
همین جا با صندلیت خدافظی میکنم ، برای رضایِ خدا و ادامه راهِ بتمنِ کبیر! (;

×علیرضا : پارسا این آخرین سوال هست ، دیگه به سوال دیگه ای جواب نده ، زدن تو جادّه خاکی . :د :/

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از مهسا.ق :
از نظر من تو یه اتفاق نادری که هم درس مدرست خوب بوده هم المپیاد! اصلا تخریب روحیه و اینا کردی! :-" :D
نه! من نمونه هاشو زیاد می شناسم :D

به نقل از مهسا.ق :
گفتی فارغ التحصیلاتون خیلی کمک کردن! بعد از المپیادت رفتی دنبال همین درس دادن تو مدرستون؟
تو مدارس دیگه چه طور؟ درس دادی؟ دوس داری تدریس المپیاد کنی اصلا؟
مدرسه خودمون یه 3-4 ماهی درس دادم! بعد دیدم پول نمی دن خیلی، کلی کامپیوتری دیگه هم هست، به من خیلی نیاز نیست، بیخیال شدم
مدارس دیگه و خصوصی و اینا هم درس می دادم اون اوایل. ولی دیدم پولش خوب نیست بیخیال شدم دیگه :D
کلا تدریس المپیاد خوبه! خیلی حال می ده! ولی به شرطی که پولی که می گیری متناسب با کاری که می کنی باشه :D

به نقل از مهسا.ق :
چرا حتما مهندسی؟ وقتی تو بخوای واسه فوق اپلای کنی! چرا باید لیسانس رو مهندسی گرف وقتی می شه علوم کامپیوتر خوند؟
علوم کامپیوتر یه سری درسای جدا داره مسلما و خیلی از مباحث مشترکشون رو قوی تر از مهندسی می خونن! آدم فوق رو بخود رشته خودش بخونه راحت تره تا تغییر رشته! درست نیست؟
نه درست نیست :D

چون اولا که اگه نخواستید استاد دانشگاه بشید و خواستید برید توی یه شرکت کار کنید، علوم کامپیوتر باشید دوستتون ندارن :D بعد اینکه حتی دکترا هم شما لارم دارید کد زیاد بزنید! براشون خوبه که علوم کامپیوتر باشید. و اینکه اگه هدف اپلای ه، خوب می دونن کسی که علوم کامپیوتر بوده سطحش پایین تره! بیشتر اپلای های علوم کامپیوتر رو کامپیوتری ها پر می کنن! به اونا چیزی نمی رسه! خلاصه که حتما برید مهندسی واسه لیسانس.
مباحثشون هم قوی تر نیست! مباحثی که تو مهندسی می خونید بیشتر به دردتون می خوره اگه اپلای کنید!

به نقل از مهسا.ق :
جو دورتون چه طور بود؟ تعریف کن! خاطره حتی! :-" (خوش می گذره آدما خاطره دورشونو بگن آخه :-")
جو بیخود! همه خر خون بودن کلی آدم شاخ و خفن هم بود! کلی استرس و فشار و اینا بود!
فقط همین رو بگم که کسی رو داشتیم که زنگ تفریح، با این کیوسک هایی که با کارت تلفن می ره اینترنت، می رفت یوساکو سوال رو می خوند، می اومد سر کلاس کد رو می زد، با فلش می برد روی کیوسک سابمیت می کرد :|

آدم خفن هم زیاد داشتیم! 15 نفر بودن که پتانسیل طلا بودن واقعا.

به نقل از Dant3 :
×علیرضا : پارسا این آخرین سوال هست ، دیگه به سوال دیگه ای جواب نده ، زدن تو جادّه خاکی . :د :/

آره حس کردم :D

پس ختم جلسه رو اعلام می کنم!
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

• شروع کننده موضوع

کاربر حذف شده 8031

مهمان

خوب با یه تشکّر خیلی ویژه از پارسا بابت وقتی که در اختیار ما قرار داد .
از صندلی به خوبی استقبال شد و من راضی ام . :د اگر پیشنهاد یا انتقادی کلّی راجع به اینجور صندلی داغ ها دارید به ما بگید . (+)
برای صندلی بعدی هم هیچ پیشنهادی فعلاً ندارم . :/

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا