• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

نامه سمپادیا به ریاست جدید

• شروع کننده موضوع Quf
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
اول اینکه باید ببینیم کیا موافقن!
اگر استقبال خوبی شد؛ اول متن نامه رو تنظیم میکنیم، نامه اداری دیگه... هرکی نظرشو بده!
بعدم میریم سر هماهنگیا!
من خودم نظر همچین چیزیه!
نامه از چند صفحه تشکیل مییشه! صفحه اول متن نامه! از زبان همه دانش آموزایی سمپاد!
صفحه های بعد میشه امضاهایی که توی هر مرکز جمع شده! یه عنوان میزنیم مثل فرزانگان1 تهران بعد امضاهاش
همینطوری تا آخر...
در مورد متن هم اول باید ببینیم که کوتاه باشه و فقط درخواست بدیم یا کلی توضیح بدیم و مشکلاتم براش بگیم!

×شقایق:با توجه به تغییر رئیس سمپاد، برنامه تغییر کرده، میخوایم به رئیس جدید نامه بنوبسیم.

Daimon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 4.تا چشه یکیم دراد اینومیذارم:x
شهر
اونجایی ک مردمش نمیخوابنو همیشه زندگی درجریانه
مدال المپیاد
شیمیو زیست بود.بد شد زیست...برای ادبی اسم نوشتم آخرم سر جل3 نرفتم...یهو دیدم قبول شدم!!
دانشگاه
فقط HarVard
رشته دانشگاه
شناختوساخت سس مایونز(داریم)
پاسخ : نامه برای بازگرداندن دکتر اژه ای

بهتر بود اولش لینک تاپیکو میدادی تا بچها درجریان بحث قرار بگیرنو بدونن این ایده از کجا نشئت گرفت
تاپیک نامه خداحافظی دکتر اژه ای تو همین انجمنو بخونین بعدن اینجا هماهنگی میکنن دیگه:
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,1614.30.html

zeinab.shirzad

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
تهران

سلام!

کاری یه که اگر واقعاً صورت بگیره فوق العاده ست. اما نیاز به هماهنگی زیادی داره. حواستون باشه. من هم آماده ی همکاری هستم. :)

تو مدرسه ی ما، یعنی دبیرستان فرزانگان 2 تهران، خیلی ها هستند که موافق باشند :)

سپاس بابت ایده ! :لایک

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
کرمان (1 ر) - تهران (بقیه)
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-" 1 مرحله 2 :-"

بچه ها لطفا اگه یه ذره واستون مهمه هنوز سمپاد بیاین اینجا بگید ک هستید +پیشنهادتونم بگید این نامه پیشنهاد ما بود شاید یه ایده بهتر هم باشه اگه نظری دارید بیاید بگید لطفا
همونطور ک میدونید سمپاد تو این 8 سال روند نزولیشو طی کرد از ازمون ورودیش گرفته تا امکانات. و معلم و... شاید الان با اومدن وزیر جدید فرصتی باشه برای زنده کردن سمپاد و برگردوندنش ب حالت قبل

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

ایده ی خیلی خیلی خوبیه ! منم هستم و مسئولیت مدرسمونو میتونم قبول کنم (;

به امید روز های خوبی که داشتیم ... 8->

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
سمپاد را نجات دهیم .

خب دوستان هر کی میتونه کمک کنه و تو مرکزشون نماینده باشه همینجا اعلام آمادگی کنه تا یه لیست از افراد تهیه کنم !

خودم * دبیرستان فرزانگان 6 تهران

sahel_abi * دبیرستان فرزانگان بناب

fitmal * دبیرستان فرزانگان 2 تهران

Moose * دبیرستان علامه حلی5 تهران

Bahar_R * دبیرستان فرزانگان 1 تهران

khanoomi * دبیرستان فرزانگان برازجان

ســـرونــاز * دبیرستان فرزانگان 3 تهران

پـــــــــاپوک * دبیرستان فرزانگان 1 نیشابور

A.maede * دبیرستان فرزانگان 1 اهواز

1tA ! :D * راهنمایی فرزانگان 1 تهران

Erfan_Cena * دبیرستان علامه حلی ۳ تهران

Believe * دبیرستان فرزانگان نجف آباد

๖ۣۜĦ@ɱɨƉ 96 * دبیرستان هاشمی نژاد 2 مشهد

uranuscelona * دبیرستان فرزانگان 2 شیراز

فِلــــے❦ * راهنمایی فرزانگان بندر عباس

شقایـقツ * دبیرستان فرزانگان زابل

Dark Lord * دبیرستان فرزانگان 1 کرمان

ali-a * دبیرستان هاشمی نژاد 2 مشهد

Мохаммад Реза * دبیرستان علامه حلی کرمان

βәɦząԃ * دبیرستان شهید بهشتی نکا

مَِهدی.ش * دبیرستان علامه حلی 1 تهران

angel of moon * فرزانگان لاهیجان

mgh-nano * دبیرستان فرزانگان 1 کرمان

khashayarfn * دبیرستان شهید دستغیب 1 شیراز

MBLAQ * دبیرستان فرزانگان کرمانشاه

11phantom * دبیرستان فرزانگان 1 قم

بی هویت * دبیرستان هاشمی نژاد 1 مشهد

Mahshad-nasr * فرزانگان مادر سیرجان

هدی * دبیرستان فرزانگان 3 تهران

pouya BT * دبیرستان فرزانگان نیشابور

ریـحـانـه * دبیرستان فرزانگان 1 تهران

mahsa ஐ * دبیرستان فرزانگان 3 تهران

سپهر (Old Alex Delpiero) * دبیرستان شهید سلطانی کرج

مهرگان * دبیرستان فرزانگان نجف آباد

احمدII * دبیرستان شهید بهشتی ارومیه

mohandes leily * دبیرستان فرزانگان 2 تهران

New Folder * راهنمایی فرزانگان 1 تهران

alimoola * دبیرستان شهید بهشتی2 زاهدان

بقیه هم بگن که اسمشونو بزارم تو لیست تا برنامه ها باهاشون هماهنگ شه :-"

katayoun.mir.f

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی ایران

به «برو بابا»ی خاصّی مهران‌مدیری داره، خب؟ هر وقت حرف از احیای سمپاد می‌شه اون میاد توی ذهنم. نه که خودم دوست نداشته‌باشم. امّا به نظرم خیلی کار تاثیر‌گذاری نیست. ضمناً آقای اژه‌ای قهر نکردن که نامه بدیم برگردن. بحث خیلی اداری‌تر و متاسفانه بروکراتیت‌تر از این حرفاست. بحث سر تصمیم‌گیری دولت‌هاست. اصلاً گیرم که ایشون قبول‌کرده‌اند. مگه دست خودشونه که برگردن به سازمان؟ اگرم قراره نامه‌ای نوشته شه و حرکتی شه باید به مسئولین نظام آموزش‌پرورش باشه احتمالاً.

• شروع کننده موضوع

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

دقیقا ما هم میخوایم به وزیر بفرستیم نامه رو :D
---
آقا اول نامه رو متنشو درست کنید...! به تفاهم برسید سرش!!! :D بعد دنبال نماینده بگردید!!!
منم هستم حلی5

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-" 1 مرحله 2 :-"

به نقل از Houx :
به «برو بابا»ی خاصّی مهران‌مدیری داره، خب؟ هر وقت حرف از احیای سمپاد می‌شه اون میاد توی ذهنم. نه که خودم دوست نداشته‌باشم. امّا به نظرم خیلی کار تاثیر‌گذاری نیست. ضمناً آقای اژه‌ای قهر نکردن که نامه بدیم برگردن. بحث خیلی اداری‌تر و متاسفانه بروکراتیت‌تر از این حرفاست. بحث سر تصمیم‌گیری دولت‌هاست. اصلاً گیرم که ایشون قبول‌کرده‌اند. مگه دست خودشونه که برگردن به سازمان؟ اگرم قراره نامه‌ای نوشته شه و حرکتی شه باید به مسئولین نظام آموزش‌پرورش باشه احتمالاً.
این نامه فقط برای برگردوندن اقای اژه ای نیست برای وضعیت سمپاد هم هست ، از امکاناتش تا معلماش تا ازمون ورودی و ک ب همه چیزش داره گند میخوره ، این نامه حداقل یه قدم کوچیکه ک حداقل شرمنده همون اقای اژه ای ک این همه زحمت برای سمپاد کشید نباشیم بعله به نظر منم اقای اژه ای برنمیگردن اما حداقل یکی بیاد ک از مدیر فعلی بهتر باشه ، یعنی سمپاد براتون هیچ اهمیتی نداره؟؟

• شروع کننده موضوع

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

این سلطانخواهه کیه معاونت پژ<هشی رییس جمهور سابق! دو سال متوالی اومد مدرسه مهمون افتخاری سمینار شد؛ هر دو سال کلی حرف زد؛ هر دو سالم میگفت همه دانش آموزای ایران باید سمپادی باشن [-(

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-&quot; 1 مرحله 2 :-&quot;

به نقل از Moose :
دقیقا ما هم میخوایم به وزیر بفرستیم نامه رو :D
---
آقا اول نامه رو متنشو درست کنید...! به تفاهم برسید سرش!!! :D بعد دنبال نماینده بگردید!!!
منم هستم حلی5
:Dباو اول بذارید ببینیم چند نفر هستند
+متن نامه شامل مشکلات هر مرکز به طور جداگانه ، ازمون سمپاد، بهتر شدن معلمای سمپاد ، زیاد نشدن دیگه سمپاد باشه +امکانات مدرسه ها ، اگر توانایی امکانات دادن ب مدرسه ها رو ندارند اینقد شعبه نزنند +مدیر خود سمپاد :| وخیلی چیزای دیگه

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
نامه برای سمپاد

به نقل از fitmal :
این نامه فقط برای برگردوندن اقای اژه ای نیست برای وضعیت سمپاد هم هست ، از امکاناتش تا معلماش تا ازمون ورودی و ک ب همه چیزش داره گند میخوره ، این نامه حداقل یه قدم کوچیکه ک حداقل شرمنده همون اقای اژه ای ک این همه زحمت برای سمپاد کشید نباشیم بعله به نظر منم اقای اژه ای برنمیگردن اما حداقل یکی بیاد ک از مدیر فعلی بهتر باشه ، یعنی سمپاد براتون هیچ اهمیتی نداره؟؟

بله همینه ، میدونیم که رئیس آموز و پرورش داره عوض میشه ، و با درخواست ازش خیلی چیزا رو ممکنه بتونیم بهتر کنیم !
در ضمن به نظرم اول بچه ها بیان اعلام آمادگی کنن بعد بریم سر متن بهتره !

بعد به نظرم بهتر نیست عنوان تاپیک رو تغییر بدیم ؟

• شروع کننده موضوع

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

آقا هرکی هرچی به ذهنش میرسه بگه، بذاریم تو نامه من خودم متن اولیه رو درست میکنم میذارم اینجا باهم بلا سرش میاریم

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نظرم اینکار خیلی میتونه خوب و اثرگذار باشه با توجه به اینکه وزیر جدید هم میاد جا داره که بهش حسابی رسیدگی بشه . من هم از طرف مدرسمون هستم .
نماینده ها توی مدرسه ی خودشون میتونن پیگیری اینکار رو هم بکنن نه فقط برای امضا . به نظر من باید یه فهرست از مشکلات و پیشنهاد ها داشته باشیم بعد شروع کنیم نامه نوشتن که لازمش اینه که همه ی بچه ها همکاری کنن و نظراتشون رو بگن .

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

منم موافقم که این نامه به آمزش و پرورش هم باید بره، ولی مطمئنید دکتر اژه ای قصد بازگشت دارن؛
بعد اینکه هماهنگی این کار ساده نیست و مخصوصا اینکه شاید تو مدرسه ها مدیرا مانع شن... تازه بعد از برگشت احتمالی ایشون هم دیگه سمپاد مثل قبل نمیشه، این همه مدرسه جدیدو که نمیشه جمع کرد، بودجه هم که احتمالا نیست بدن مدارس... ولی درکل کار جالبیه اگه انجام بشه

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
مدال المپیاد

دوستان صبر کنید هیچ کاری باعجله درست نمیشه اولا نامه امضاش زودتر از مهر نمیشه چون همه بچه ها مدرسه نیستن، پس عجله برای چی؟
دوما این نامه مربوط به همه اطت و مشکلات تک تک مراکز باید ذکر شه +مشکلات کلی ای ک گفتم و... پس یه نفر قرار نیست بنویسه و مشارکت همه لازمه
+نوشتن الان فایده ای نداره 10 بار باید عوضش کرد اول صبر کنید 1 هفته ک ببینیم چقدر بچه ها اعلام امادگی میکنن به جای این کارا برید افرادو جذب این کار کنید بیشتر مفیده (;

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از S@ene :
منم موافقم که این نامه به آمزش و پرورش هم باید بره، ولی مطمئنید دکتر اژه ای قصد بازگشت دارن؛
بعد اینکه هماهنگی این کار ساده نیست و مخصوصا اینکه شاید تو مدرسه ها مدیرا مانع شن... تازه بعد از برگشت احتمالی ایشون هم دیگه سمپاد مثل قبل نمیشه، این همه مدرسه جدیدو که نمیشه جمع کرد، بودجه هم که احتمالا نیست بدن مدارس... ولی درکل کار جالبیه اگه انجام بشه
اتفاقا من فکر می کنم اگر با مدرسه هماهنگ کنیم که می خوایم نامه ای از طرف بچه های مدرسه به وزیر آموزش و پرورش بدیم در مورد بهتر شدن مدارس سمپاد همکاری کنن باهامون .
میشه فعلا با یه سری از بچه های سمپاد شروع کرد مثلا تهران که هماهنگ کردنش یه کم راحت تر بشه .

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از S@ene :
گفتیم که صرفا واسه بازگشت دکتر اژه ای نیست ، چون احتمالش خیلی خیلی کمه ، ولی برای اینکه وزیر بتونه کاری بکنه برای سمپاد میشه روش حساب کرد...
قرار نیست مدیر مدرسه بفهمه که ، هر نماینده از بچه های میپرسه + امضا دور از چشم مدیر!

حالا شما هستی یا نه ؟ ( البته دانش آموخته ای شما ، بزنم نماینده کدوم مرکز؟ )

به نقل از Bahar_R :
اتفاقا من فکر می کنم اگر با مدرسه هماهنگ کنیم که می خوایم نامه ای از طرف بچه های مدرسه به وزیر آموزش و پرورش بدیم در مورد بهتر شدن مدارس سمپاد همکاری کنن باهامون .
میشه فعلا با یه سری از بچه های سمپاد شروع کرد مثلا تهران که هماهنگ کردنش یه کم راحت تر بشه .
بله دیگه !
ولی در مورد هماهنگی با مدرسه ، بعید میدونم همه مدیرا رضایت بدن ، یکیش همین مدیر خودمون...

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
مدال المپیاد

به نقل از Bahar_R :
بهار با مدرسه نمیشه هماهنگ کرد ، چون مدیرای فعلی اکثر مدارس خودشون پشت اقای اژه ای و امثالهم نیستن مگرنه وضع مدارس این نمیشد ک ، +اقا این نامه هدف اصلیش بازگشت اقای اژه ای نیست دوستان چونخیلی کم امکان داره ایشون برگردن هدف اصلی بهبود وضعیت سمپاده (;

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

اگر یه سری از بچه ها خوب توضیح بدن طوری که حالت توطئه به نظر نیاد بعید میدونم مخالفت کنن .
چون اگر بشه توی مدرسه اطلاع رسانی خوب صورت بگیره مثلا وقتی متن نامه تنظیم شد روی برد ها زده بشه خیلی کمک می کنه .

بچه ها به نظر من اصلا نمی تونیم مستقیما بگیم آقای اژه ای برگرده . ما داریم در نقش دانش آموز به وزیر نامه مینویسیم . نمی تونیم تعیین تکلیف کنیم که فلان شخص رو بذار سر کار . اگر بخوایم بگیم هم باید خیلی غیرمستقیم باشه . بیشتر باید گفته بشه چه مشکلاتی هست و براش چه راهکار هایی پیشنهاد می کنیم .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا