• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های دانشگاه تهران (نماد آموزش عالی کشور)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390
پاسخ : سمپادیهای نماد آموزش عالی کشور-دانشگاه تهران

به نقل از twilight :
آره بابا من پست نیلوفرو که خوندم دیگه واقعا خجالت کشیدم :D
وای مهسا منو به زندگی امیدوار کردی :)) من فک میکردم فقط من اینجوریم، حالا میبینم نه مثل منم پیدا میشه :D >:D<
بیا یه بار باهم بریم کل دانشگاهو بگردیم بیایم اینجا واسه اینا تعریف کنیم : )))
موافقم کاملا :))
من کلا فقط یه بار هنر رفتم اونم واسه یه کنسرت بود! بعد بوفه ش هم نرفتم کلا :))
بقیه دانشکده هام بوفه هاشونو نرفتم :D صرفا رفتم توشون قدم زدم :D
بیا بریم بگردیم جدی جدی!

twilight

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
دانشگاه
تهران

به نقل از مهســـــــــــــا :
موافقم کاملا :))
من کلا فقط یه بار هنر رفتم اونم واسه یه کنسرت بود! بعد بوفه ش هم نرفتم کلا :))
بقیه دانشکده هام بوفه هاشونو نرفتم :D صرفا رفتم توشون قدم زدم :D
بیا بریم بگردیم جدی جدی!
نه من بوفش رفتم ;;) دوبار هم بوفه علوم رفتم. یه بار هم یه جایی رفتم اول ترم1، الان نمیدونم کجاس :)) بوفه ی پزشکیم از بیرون دیدم
آره منم جدی گفتم! این بچه های سایت هم که هرکدومشون یه دانشکدن، میان راهنماییمون میکنن، تور لیدرمون میشن :D

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

ما باید بریم خجالت بکشیم ترانه :)) حتی نیلوفر هم که پزشکیه رفته گشته اینور و اونوروبعد من و تو :-"
مگه پزشکیا چشونه؟ :( :-" منم با خودتون ببرین. من دانشکده هایی که اون خیابونای اطرافه رو نرفتم. یه بارم ببرینم فنی اون بالا :D تازه نگفتم خوابگاه شماها هم اومدم؟ :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از Niloof@r :
مگه پزشکیا چشونه؟ :( :-" منم با خودتون ببرین. من دانشکده هایی که اون خیابونای اطرافه رو نرفتم. یه بارم ببرینم فنی اون بالا :D تازه نگفتم خوابگاه شماها هم اومدم؟ :-"
خجالت نمیکشی؟خوابگاه ما اومدی و نیومدی من ببینمت؟ :-< یادته پارسال بهت گفتم بیای تهران هی همو ببینیم؟ :-<

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

خجالت نمیگ=کشی؟خوابگاه ما اومدی و نیومدی من ببینمت؟ :-< یادته پارسال بهت گفتم بیای تهران هی همو ببینیم؟ :-<
نه اخه فقط خواستم پزشو بیام :-" صرفا از دم در در شدم کارتو گذاشتم بریم بالا بعد رسیدیم به اون سر بالاییه و بچه ها داشتن میگفتن زمستون پیست اسکیتیه واسه خودش که اونی که منتظرش بودیم اومد و ما این راه رفته رو برگشتیم :-"
اره! :-< اخه بدبختی من کلا 1 روز در هفته دانشگاه تهران بودم و 4 روز بقیه رو همت بودم. ایشالا اگه امسال تهرانی شدم هی بیاین بریم بیرون. (;

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از Niloof@r :
نه اخه فقط خواستم پزشو بیام :-" صرفا از دم در در شدم کارتو گذاشتم بریم بالا بعد رسیدیم به اون سر بالاییه و بچه ها داشتن میگفتن زمستون پیست اسکیتیه واسه خودش که اونی که منتظرش بودیم اومد و ما این راه رفته رو برگشتیم :-"
اره! :-< اخه بدبختی من کلا 1 روز در هفته دانشگاه تهران بودم و 4 روز بقیه رو همت بودم. ایشالا اگه امسال تهرانی شدم هی بیاین بریم بیرون. (;
بدبختی اینه که منم نمیام انقلاب اصلا! همه ش فنی بالام!
البته این ترم یه 3-4 واحد درسهای آزمایشگاه و اینامیخوام بردارم اونا انقلابن!

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی

من یه بار رفتم هنر، دانشکده موسیقی... می‌خواستم ببینم پیانو فورته دارن می‌ذارن استفاده کنیم یا نه، به حال کوچیکی و تاریکی دانشگاهشون گریه‌م گرفت برگشتم... هنر جای خوبیه، ولی باید دلبازتر و نوسازتر کننش. لااقل بعضی دانشکده‌هاش رو...

• لایک
امتیازات: n.r

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Lorca :
من یه بار رفتم هنر، دانشکده موسیقی... می‌خواستم ببینم پیانو فورته دارن می‌ذارن استفاده کنیم یا نه، به حال کوچیکی و تاریکی دانشگاهشون گریه‌م گرفت برگشتم... هنر جای خوبیه، ولی باید دلبازتر و نوسازتر کننش. لااقل بعضی دانشکده‌هاش رو...
اره خیلی تاریکه دانشکده موسیقی...ولی کلا نمیزارن از سازای اونجا استفاده کنیم. یعنی ما رفتیم با یه استادا اونجا حرف زدیم گفت باشه بعد تا اومدیم بریم تو یه دانشجوهاش بیرونمون کرد و حراستم هی میاد چک میکنه فقط بچه های خود دانشکده باشن :-< الان خواستم بگم مهسا دلت آب دانشکده موسیقیم رفتم :-"
اما فضای جلو(اونجا که از این اشکال هندسی گذاشتن :D) با بوفه و سلف و ایناش که سرو کار ماها هم بیشتر همون جاست خوبه.

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
تـــهـــران (دانشکده فنـے )
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

من هنر رفتم اما نفهمیدم دقیقا کجا هاشو رفتم یه جاهایی رفتیم هی میرفتیم بالا همه جا تابلو و ماکت و اینا بود یه سریم داشتن یه طرح هایی میکشیدن همون وقت

+یه چیز ک دقت کنین تو معماری تا وارد میشین از همون فضای جلوی هنر یه سری عکس رو دیواره اصن بش توجه نمیکنید میرید تو راهرو سمت چپ تا میاید بیرون یهو همه عکسا تو چش میاد خ جالبن

+توالتای آقایون کتابخونه فنی امیر آباد دو تاش از بیرون بش دید هست اون موقع ک سقف کتابخونه آب میداد و ایزوگام میکردن فهمیدم :))

+توالتای برق جدید عالین x: برق جدید کلا" عالیه خ خوبه ... توالتای پزشکی این ک از ایرج راه داره خیلی اوضاش خرابه :)) اصن اون ناحیه و اون پنکه ها اون راهرو یه حالیه :د

+بی حال ترین دانشکده حقوقه هیچ حس خوبی نداره بجز کتابخونش ک خوبه (حس دانشکده های شریف ب آدم دست میده :)) )

+دانشکده دارو هم راهروهاش خ تنگه اصن خیلی ساختمون عجیبیه دارو جدید و قدیم

twilight

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
دانشگاه
تهران

به نقل از مــهــنــدس :
من هنر رفتم اما نفهمیدم دقیقا کجا هاشو رفتم یه جاهایی رفتیم هی میرفتیم بالا همه جا تابلو و ماکت و اینا بود یه سریم داشتن یه طرح هایی میکشیدن همون وقت

+یه چیز ک دقت کنین تو معماری تا وارد میشین از همون فضای جلوی هنر یه سری عکس رو دیواره اصن بش توجه نمیکنید میرید تو راهرو سمت چپ تا میاید بیرون یهو همه عکسا تو چش میاد خ جالبن

+توالتای آقایون کتابخونه فنی امیر آباد دو تاش از بیرون بش دید هست اون موقع ک سقف کتابخونه آب میداد و ایزوگام میکردن فهمیدم :))

+توالتای برق جدید عالین x: برق جدید کلا" عالیه خ خوبه ... توالتای پزشکی این ک از ایرج راه داره خیلی اوضاش خرابه :)) اصن اون ناحیه و اون پنکه ها اون راهرو یه حالیه :د

+بی حال ترین دانشکده حقوقه هیچ حس خوبی نداره بجز کتابخونش ک خوبه (حس دانشکده های شریف ب آدم دست میده :)) )

+دانشکده دارو هم راهروهاش خ تنگه اصن خیلی ساختمون عجیبیه دارو جدید و قدیم
الآن دقت کنین ایشون اصن منظورشون این نبود که همه ی دانشکده ها رو رفتن و اینا :-" ... توجه دقیق به جزئیات و اینا و اینا :-"
میخوای تو کلن لیدرمون باش واسه کل دانشگاه، به جای اینکه واسه هر دانشکده یکی باشه ؟! :D

z

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

رشته ی شیمی کاربردی خیلی طرفدار داره؟
چه رتبه هایی رو میگیره دانشگاه تهران واسه شیمی کاربردی؟

• لایک
امتیازات: X R@y
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از twilight :
الآن دقت کنین ایشون اصن منظورشون این نبود که همه ی دانشکده ها رو رفتن و اینا :-" ... توجه دقیق به جزئیات و اینا و اینا :-"
میخوای تو کلن لیدرمون باش واسه کل دانشگاه، به جای اینکه واسه هر دانشکده یکی باشه ؟! :D
ایشون اومدن دانشگاه خوش بگذرونن کلا :-" مثل ما نیستن که :-"

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

یکی از جاذبه های گردشگریه دانشکده دارو جدید توالتاشه اتفاقا..رجوع شود به پست مهندس..
یعنی بچه های پزشکی و دندونو فقط مشاهده میکنیم از توالت میان بیرون..

بعد راهرو تنگ ندیدین..دانشکده پیراپزشکی تو همت...

بعد ما اینقده همه جای دانشکده مون تنگه به خاطر کمبود جاهست..مخصوصا قدیم که پارتیشن زدن همه طبقات برای گروه ها..

بچه ها هربوراتوم مارو دیدین?بهار پر گله!! خعلی خوبه.

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
المپیادهای ریاضی و کامپیوتر سال اول + زیست سال سوم (همه مرحله اول)
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

یعنی کشته منو این بحثاتون :D

بوفه ها رو بررسی کردین حالا داریم میرسیم به توالتا :))

ما تاپیک دانشگامون نه اینکه خیلی پرباره! من مجبورم بیام اینجا بگم که بوفه دانشکده ما یه زمانی منوش از منوی کافی شاپا باحالتر بود و بزرگتر! ولی جاشو که عوض کردن ... :(

LOLLIPOP

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان یک
شهر
تبـریـز
دانشگاه
پلی‌تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر/رنگ

راجع به خوابگاه‌هاتون میشه بگین؟ ؛؛)

z

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

اگه تو این خوابگاه دانشگاه تهران یکی بخواد درس بخونه بقیه نخوان اونوقت باید تو سروصدا درس بخونه یا جای خاصی هس واسه درس خوندن؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از z :
اگه تو این خوابگاه دانشگاه تهران یکی بخواد درس بخونه بقیه نخوان اونوقت باید تو سروصدا درس بخونه یا جای خاصی هس واسه درس خوندن؟
هر طبقه سالن مطالعه داره.
من خودم البته نمیرفتم سالن مطالعه.سال اول میرفتم اتاق تلویزیون که بتونم رو زمین پهن کنم وسایلمو :D و جز در مواقع خاص مثل فوتبال و اینا کسی نمیومد اصولا!
سال دوم ولی هم اتاقیام اینقدر خوب بودن که نگو!درس خون هم بودن! کلا هم آروم بودیم همه مون و خیلی هم با هم دوست بودیم.ساعت خواب و ساعت تفریح و ساعت درسمون با هم هماهنگ بود.اتاقمون از سالن مطالعه خیلی مناسب تر بود واسه درس خوندن.چند تا از دوستامون از اتاقای دیگه هم میومدن پیش ما درس میخوندن!
به نقل از لولیع :
خوابگاهای ما :D
بچه های لیسانس تو خوابگاه چمرانن.خوابگاه چمران 10دقیقه با سرویس تا دانشکده فنی و حدود 40 دقیقه تا پردیس مرکزی فاصله داره. (با سرویس)
ولی خوبیش اینه همه روزها غیر از 5شنبه جمعه ها سرویس هست!
خوابگاه چمران یه محوطه واقعا عالی و خوشگل داره!خیلی سرسبز و قشنگه.
4تا ساختمونه که ساختمون 72 مال سال اولیهاست.
اتاقهای 72 ، 5نفره ن.
ولی خوبیش اینه که تابستون پیش کل خوابگاه های دانشگاه تهرانو در سطح شهر بازسازی کردن الان هم تمیزه هم راحت و خوب!
موکتاشم اینقــــــــــدر خوبه :-" صورتی و نرمه :-" از این پالاز موکتاست :D
آهان بعد یه چیز مهم این که سوئیتی نیست. بعد این خوبیش اینه که تمیز کردن دستشویی و آشپزخونه و اینا دیگه به عهده بجه ها نیست :-"
هرروز صبح یه عالمه آدم میان همه جا رو میشورن و ضدعفونی میکنن.
تو هر طبقه یه تعدادی دستشویی و آشپزخونه هست.تو هر آشپزخونه هم 3تا (اگر درست یادم باشه) اجاق 3شعله ست.
بعد دستشویی ها و ایناش کافیه کاملا هیچ وقت کم نمیاد!
حمام هاش هم بزرگ و تمیزه. ولی تو زیرزمینه :D
بعد دیگه اینکه تو هراتاقی هم 2تا جا کتابی و میز تحریره. ولی سالهای بعد اگر اتاق 4نفره گیرتون بیاد واسه هرکسی یه دونه میز تحریر و جاکتابی هست.
هر ساختمون یه اتاق تلویزیون داره. هر طبقه هم یه سالن مطالعه داره.
یه سالن مجهز ورزشی هم داره.(حتی 2تا :D )

کلا میتونم بگم خوابگاه خوابگاهه! مثل خونه که نیست! ولی خب خوابگاه های تهران به خصوص بعد از بازسازی جای راحت و خوبین :) (مال دخترارو میگما :D مال پسرا یه مقدار فرق داره. از خودشون بپرسین!)
بعد یه نکته دیگه اینکه اصلا امکانات خوابگاه مهم نیست!مهم هم اتاقیه!اگر هم اتاقی خوب باشه آدم تو سخت ترین شرایط هم بهش خوش میگذره اگر هم بد باشه تو بهشت هم بهش بد میگذره :D
یه چیز دیگه هم اینکه صبور باشین! اگر یه سال هم اتاقیاتون بد بودن، سال بعد میتونین هم اتاقهیای خوب پیدا کنین! کلا 1سال اول رو به خودتون فرصت بدین. ممکنه سخت بگذره ولی سالهای بعدش...یه روزی میرسه که دیگه دلتون نمیخواد دانشگاه تموم شه یا دوران خوابگاهی بودنتون تموم شه!

SANA.P

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یــــــــزد
مدال المپیاد
مدال نقره المپیاد نانو تکنولوژی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
دکتری پیوسته بیوتکنولوژی

به نقل از لولیع :
منم راجع به خوابگاه بچه های ارشد و دکترا بگم که فاطمیه نامی میباشد!

فضای سبز بیرونش خیلی خوبه به نظرم. دل ادم وقتی از خوابگاه و از دوری خانواده بگیره بره تو محوطه باز میشه 8->

دارای 5تا ساختمونه که اتاق های 3نفره داره(حتی اوایل ما 2نفره بودیم! ) یعنی 4تا تخت هست اما حداکثر 3نفر داخل اتاق ها هستند

اتاق ها هم دارای ی یخچال و میز تحریر و ی دوطبقه کتابخونه بالای میزتحریر برای هرکسی داره..
بعد ی چیز که خیلی خوبه این لامپ های مهتابی بالای هرتختی هست که دیگه دست خودمونه کی خاموش کنیم اینا :D

فقط ی مشکلی که من با خوابگاه دارم نداشتن اسانسور هست... :|کاش ی فکری بکنن :-<

در مورد نظافت اینام واقعا عالی کار میکنن. و همیشه تقریبا تمیزه خوابگاه. (; بوفه هم بدک نیست

نحوه غذا دادنشونم اگه میاوردن دم در اتاق خوب بود :Dغذاهاشم خوبه (انصافا از خوابگاه پزشکی که بهتره :D)

درمورد نمازخونه و فعالیت های مذهبیشونم خوبه..تازه کاروانم تشکیل میدن کربلا اینا میبرن :)

درمورد سالن ورزشی ایناهم یکی دوبار من رفتم خوبه تقریبا...

یه کتابخونه هم داره که میتونین از اونجا کتاب امانت بگیرین...

بچه های لیسانس هم میتونن از امکانات خوابگاه فاطمیه استفاده کنن(حتی به بعضی از لیسانس ها توی فاطمیه اتاق میدن!)

دیگه کافیه فک کنم ;;) موفق باشید همگی x:

F@hime

فهـــیمه
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی‌‌شیمی

می‌شه از غذاهاش بگین؟ :D

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

از غذاهاش همین بس که انقده روغنیه که من الان یکی دو ماهه غذاهاشو نمیخورم فک کنم 6 کیلو لاغر شدم..البته اثرات ماه رمضونم هست ..
ولی خوشمزه ست ولی روغنی

بالا