• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

هما پور اصفهانی

آیا هما پوور اصفهانی را می شناسید ؟ ... رمان هایش را خوانده اید ؟!

• رای‌دهندگان
    96
  • Poll closed .

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری
پاسخ : هما پور اصفهانی

من رماناش خوندم نویسنده ی مورد علاقمه عاششششششششششششق جدالم.x: x:

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

من کتاب قرار نبودو تانصفه هاش خوندم اما بعد انداختمش کنار به نظرم این نویسنده یک عقده داره که توی تمام کتاب هاش هم هست شخصیت ها به طورکسل کننده تکراری وداستان هم همینطوردقیقا میشه گفت چه اتفاقی میافته :|
واین عقده دقیقا ازاول کتاب هی تکرار میشه توی شخصیت ها خیلی اغراق شده وحتی میشه گفت خیلی تفریطی (؟)اومده شخصیتشونو خلق کرده :| به نظرم فقط برای وقت تلف کنی خوب هست :)

arta mgh

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
مهدوی
شهر
تهران

من الان دارم این رومانو می خونم.
اول اینکه برای مملکته مون متئاسفم که نویسنده هایی به این خوبی باید زیبا ترین کتاب هاشون رو توی اینترنت بنویسند در حالی که کتاب های تکراری و بی جهت ناراحت کننده ی م.مودب پور به چاپ میرسند!!!!!!!! :(( :-& [-(
دوم اینکه افتخار می کنم به خانم پور اصفحانی که تونستن کتابی امروزی و راحت و در ضمن قشنگ که بیشتر مناسب دنیای امروزه رو بنویسند!!!!! <D= 8->این کتابو به همه ی دخترای نوجوون مثل خودم پیشنهاد میکنم چون حتما خوششون میاد!!!!! x: :D

afsoongar

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران

به نظر من کتاب های خوبی نداره.مخصوصا منطق توشون رعایت نمیشه.مثلا توی کتاب "قرار نبود" که جز محبوب ترین کتاباشه یک دختری که به هر دلیلی تصمیم گرفته که ازدواج صوری بکنه میره پیش به پسری که همیشه توی رستوران میدیدتش و به نظر میاد که از همه نظر کامله و میگه بیا با من ازدواج صوری کن.جالبیش اینجاست که پسره هم بعد یکی دو روز قبول می کنه.خدایی با عقل جور در میاد؟یه جورایی نویسنده فقط سعی کرده کتاب عاشقانه باشه دیگه به چیزای دیگه اهمیت نداده."توسکا" یکی دیگه از کتاباش فقط پره از آهنگ هایی که آرشاویر برای توسکا می خونه.توی همین کتاب وقتی توسکا تصمیم میگیره با یک شخص دیگه ازدواج کنه سر عروسیشون داماد به توسکا میگه چون آرشاویر تو رو خیلی دوست داره بهش یه ساعت وقت میدم تا بیادو عروسی رو بهم بزنه :O آخرشم آرشاویر با ماشین میاد وسط عروسی و همه چیزو بهم میزنه.این پسره هم هیچی نمیگه میزاره میره. :| آخه چه پسر خوبی.
خیلی اتفاقات عادیی هستن نه!؟کامل با عقل جور درمیان.

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

الان که اسم شخصیت‌های توسکا رو خوندم به این نتیجه رسیدم: خانوم پوراصفهانی اگه نصف وقتی رو که برای انتخاب اسم شخصیت‌ها میذاره برای کلیّت داستان‌هاش میذاشت، احتمالاً‌ الان موقعیت‌ش بهتر از این جایگاهی بود که توش هست.

shari

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
.............
شهر
..........
دانشگاه
دانشگاه آزاد واحد کرج
رشته دانشگاه
روانشناسی

سلام چند تا از رمان هارو خوندم.نمیگم عالی بود و استادانه اما بین نویسنده های این رنج سن با این مدل داستا ها قوی بود و بخاطر سادگی نثر و عامیانه بودن زبانش آدم میتونه باهاش ارتباط خوبی برقرار کنه و حس 1دختر تو روابط با جنس مخالف رو ارضا کنه.
اما از حق نگذریم بعضی وقتا اغراق الکی داره و با بعضی واژه های لات منش حس آدم رو میگیره.
از همه جالبتر تکیه کلام هایی هست ه به کار برده میشه و فقطم مخصوص اصفاهانه و منی که میشه گفت اصفاهانی هستم باهاش حال می کنم.
صحنه های احساسی و جنسی بدون سانسورشم عالیه و لازمشه چون جزیی از روزمرگی ماست اگرم سانسور شه بی مزه میشه <D=

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

خوندمش :| !
یه چیزی هست به نام لحن ِ هرز که این کتاب اونُ دارابودبه وفور :هه برای داشتن لحنِ هرزحتمانباس نوشته هات سانسوری و...باشن که! اون میشه محتوای هرزولی این لحنِ هرزهست:د
داستانم که تکراری بود اومده زمان و اسم شخصیتای الهه نازو عوض کرده شده قرارنبود ،تخیلی هم که بود ماشا... 8->

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

افسونگر.قرار نبود.توسکا رُ خوندم.

یک وجه مشترک که همه شون دارن این هست که پسر توی داستان غیرت داره! :rolleyes: داستان حول محور این میچرخه.

بعدم که اغراق بی مورد. چه معنی داره پسر ها همه شون شاهزاده هستن؟! :| یکی فِراری داره، یکی خواننده هس، یکی هم که از لُرد های انگلستان هس :))) این توی افسونگر بود.

اگه بخوام با م.مودب پور مقایسه کنم. درسته هر دوشون تکراری مینویسن ولی حداقل مودب پور یک پیامی میرسونه. مشکلات جامعه رُ یک جورایی بیان میکنه.

باز افسونگر به نسبت قوی تر بود از بقیه درسته که اغراق داشت و اصن یه جورایی لحن خانوم پور اصفهانی به لوکیشن که انگلستان بود نمیخورد، ولی حد اقلش یه مفهومی میرسوند!

کلَّن یکم «فضایی »ایشون شخصیت پردازی میکنن. :rolleyes:

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

خوب طرفدار زیاد داره
می‌شناسم و رماناش رو خوندم،افسونگر داستان تلخ و زیبایی بود که تموم شد،الان هم داره رمانهای روزای بارونی که ادامه ی قرار نبود و توسکا و جدال پر تمنا ست رو می‌نویسه به همراه رمان تقاص،رمان روزای بارونی طرفدار خیلی زیاد داره،چون ادامه ی سه تا (البته اگر درست یادم باشه)از بهترین رماناشه و در این داستان همه ی زوج ها همدیگر رو میشناسن و با هم دوستن،بعضیا هم بچه دار شدن،توی این رمان مشکلات زندگی این افراد رو بیان میکنه و اون عشق آتشین گذشته و دوام اون عشق رو میسنجه،رمان تقاص رو اطلاعاتی دربارش ندارم چون نخوندم(البته اینهارو باران۶۹مینویسه فکر کنم
عجیبه
باران داره ادامه ی رمانهای هما رو مینویسه؟؟ :O. )

ddnarges

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
( فرزانگان حکیم زاده)
شهر
یزد

قرارنبود و توسکا و جدال و افسونگر و خوندم . اگه به دنبال یه مورد آموزنده و ... هستید شاید خیلی توی داستان هاش پیام اخلاقی موج نزنه اما برای اینکه یه رمانه عاشقانه بخونید گزینه ی خوبیه و آدمو به خودشون جذب میکنه لحن ساده ای هم داره . و نسبت به خیلی رمان های دیگه ی عاشقانه ایرانی برتری هم داره اما خب نقاط ضعفی هم داره . درکل جدال و قرارنبود ارزش یه بار خوندن رو دارن به نظرم . رمان های قشنگین . و درعین تخیلی بودنشون جامعه رو خوب به تصویر کشیده و به نظرم تخیلی بودن کتاب اونقدرام بد نیست . یه اندازه کافی توی زندگی با واقعیت ها مواجهیم حالا اگه تو کتاب کمی تخیل بود مشکلی نیست . (; به نظرم نباید کتاب های عاشقانه ایرانی رو باسایر کشورها مقایسه کنیم چون ایرانی اصن یه ژانر متفاوتیه و به نظرم مخاطبش اصولا خانوم ها و دختران نوجوان هستن وبا توجه به روحیه دخترای ایرانی نویسنده ها هم اینطور مینویسن
پس درکل به نظرم اگه سایر کتاب های رمان ایرانی رو می پسندید حتما رمان های هما پوراصفهانی روهم بخونید که به احتمال زیاد خوشتون میاد . اگرنه هم که هیچی !!! اصلا قابله مفایسه با خارجی ها نیست .
باران 69 همون هماست ...

صورتی پوش

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران
شهر
تهران

من توسکا روخوندم وباید بگم متاسفم برای خواننده هاش! (< تفکرات نویسنده به شدت بچه گانه هست و رمان هاش خیلی غیرواقعی هستند ! البته طرفدار زیاد داره چون یه مشت بچه رمان هاشو میخونند :))
دختر و پسر های خیلی خوشگل و پولدار که مغرور و لجبازن و باهم کل کل میکنن و عاشق هم میشن ! من که باورم نمیشه این خانم روانشناس باشه ! اصلا مسائل اجتماعی جایی توی رمانش نداره مهتابی 22 هم نویسنده ی روان شناسه باید تفاوت کارهاشون رو ببینید! همش بچه بازیه یه مشت جفنگیات مینویسه که واقعا برای یه سمپادی زشته بخونه جالب برام اینه که یه عالمه طرفدار داره ! :-? نویسنده به کسی مثل دنیا امین ،p*e*g*a*h،مهتاب 26 ، وژیلا میگن و خیلی نویسنده های دیگه که شناخته شده نیستند الان هر کسی رمان کل کلی بنویسه یه مشت بچه میان میخوننش من که وقت خودمو با ارزش تر از این میدونم که صرف چرندیات این خانم با نام رمان بکنم ! برید کتاب های مهسا زهیری رو بخونید کتاب عشق به توان6 رو هم بخونید کتاب مهسا محشره ولی عشق به توان 6 آرزو های چند تا بچه هست با این حال طرفدار های بیشتری داره چون کابران نودهشتیا بیشترشون بچه هستن
کتاب های هما هیچ هدفی نداره فانتزی های ذهن این خانومه :-&
الان یه رمان مینویسه به اسم روزای بارونی تمام شخصیت هاش بدبخت میشن همه هم زمان دچار مشکلات میشن نزدیک ده تا خانواده یا دارن طلاق میگیرن یا بچه دار نمیشن یکی رو هم کشت ! این همه بدبختی اون هم هم زمان! =)) میگفتن داستان جدالش قشنگه من که نخوندم چون میدونم کارهاش مزخرفه اما اینم میدونم ان داستان آخرش روز های بارونی گند زده به تمام نوشته های دیگش ! حتی ارزش برای رمان خودش قائل نشد پایان همشونو به گند کشیده
به نقل از mobina7 :
من رماناش خوندم نویسنده ی مورد علاقمه عاششششششششششششق جدالم.x: x:
جهت اطلاعتون گند زده به پایان جدال چند تا از دوستای من ناراحت بودن که شخصیت زن رمانو کشته ! باز بیاید بگید کارش از معدب پور بهتره (:|
هرچند معدب پور هم نویسنده ی خوبی نیست

* سه پست متوالي شما تركيب شد.

melika...

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد کانگورو

من همه ی کتاباشو خوندم

من توی زندگیم خیلی کتاب خوندم...توی هر زمینه ای کتابای خیلی زیادی خوندم!فرق کتابِ خوب و بدو دیگه تشخیص میدم :|

1.کتاباش خیلی تخیلیه چون همه ی شخصیتا فوق العاده خوشگل و خوشتیپ و جذاب و پولدارن و یک همچین چیزی طبیعی نیست

2.بچگانه است عشق و عاشقیاش...مثلا یدفه 500 نفر عاشق دخترِ شخصیت اصلی میشن

3.دیالوگاش کلیشه ایه توی همه ی داستانا

4.موضوعات تکراریه

5.میشه با خوندنِ صفحه ی اول آخرِ داستانو حدس زد

6.برای بچه های زیرِ 13 سال پیشنهاد میکنم!

♣ Golbarg ♣

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آمل

نودوهشتیا ایده ای بود خلاقانه برای درست کردن یک کتابخانه ی مجازی شامل کتب چاپی اسکن شده یا تایپ شده و همچنین محیطی برای دادن فرصت خلاقیت به نویسندگان تازه کار ! قریب به اتفاق بازدید کننده های این سایت به خاطر دانلود رایگان تعداد زیادی از رمان ها دور این سایت جمع شدن اما مدتیه که در راستای اعمال حقوق کپی رایت - که تو این مملکت واقعا کپی کردن رایته ! - تمام کتب چاپی از این سایت برداشته شده و از این رو بازدید کننده های این سایت رو آوردن به کتابهایی که در راستای خلاقیت نمایی و سایر ماجراها توسط نویسنده های مبتدی نوشته میشد ...
در این میون هستن نویسنده های با استعداد مفهوم گرایی که براساس یک مفهوم اولیه که در ذهن دارن به شرح و تفصیل داستان می پردازن - که البته هرگز دیده نشده تعداد لایک هاشون از 200 فراتر بره - ( من جمله طواف و عشق ، سهم من از زن بودن وشاه شطرنج ، زهر تاوان و ... ) .
اما دسته ای دیگر از رمان ها که پرطرفدار هم هستن ، رمان هایی هستن که اول صحنه های عشقی- جنسی اون تو ذهن نویسنده شکل میگیره و بعد با اضافه شدن یه سری جزئیات دیگه میشه یه رمان 800 صفحه ای که اکثر مخاطبش تو رنج زیر 15 سال هستن تعداد لایک های اولین پستش به 1100 میرسه !

خانم پوراصفهانی
نویسنده ی جوان 98ایا ، نوشتن رمان هاشو با هدف متفاوت بودن شروع کرد و در سطر به سطر رمانهاش فانتزی های دور از دسترس دخترهای پرشور و نوجوون امروز ما رو جا داد . این ایده به انضمام قلم روون و توصیفات دقیقشون باعث چنین جذب مخاطبی شده ...

قرار نبود داستان عشق دختری به اسم ترسا با چشمان رنگی و موهای طلایی و تمام ویژگی های ایده آل ، رو ترسیم میکنه که بعد از دوسال ناکامی در کنکور برای رسیدن به رشته ی پزشکی در پی عدم اجازه ی پدرش برای رفتن به خارج از کشور تصمیم میگیره یک ازدواج صوری و به سبک همخونه ای با آرتان شاهزاده ی تهرانی در عصر حاضر داشته باشه ... اینکه میگم شاهزاده برداشتیه که از فراری قرمز رنگ و پدر صادر کننده و رتبه ی دورقمی کنکورش و البته غرور دست نیافتنیش - که گویا این روزا عجیب برای ویژگی های دخترکش باب شده -سرانجام زیبایی اساطیریش گرفته میشه !
و طی این مدت همونطور که انتظار میره افراد مذکور دچار عشقی آتشین و خونه خراب کن میشن و جلوه های سانسور نشده ی هالیوودی ای که در تاروپود این عشق وجود داره قرار نبود رو به قرار نبود تبدیل میکنه ...

توسکا روایتگر عشقیه که بین توسکا دختری با ظاهر شرقی ( متشکل از چشم و ابروی مشکی و موهای مواج مشکی و پوست بلوری ) و آرشاویر که اونم بردپیت ایرانیه شکل میگیره ...
توسکا در پی پیداکردن شغل به طور اتفاقی سر از یک آموزشگاه بازیگری در میاره و جسارتش باعث میشه خیلی زود به عنوان یه بازیگر سرشناس بر سر زبونها بیفته و آرشاویر خواننده ی فوق مشهور با احساسات آتشینش سرانجام در یک نگاه به عکس توسکا روی جلد یک مجله دیوانه ی اون میشه ( اینکه میگم دیوانه یعنی به معنای واقعی فدایی ! ) و در پی عشقی بی مثال یه زوج طلایی دیگه به رمان های خانم پوراصفهانی اضافه میشه !

جدال پرتمنا
افکه نقطه ی عطف رمان های خانم پور اصفهانیه روایتگر عشق ویولت دختر زیباروی مسیحیِ - ایرانی - فرانسوی و آراد پسر چشم سبز خوش استایل پولدار ِ مسلمان که اسلام رو در طول زندگیش تدریجا با همه ی وجود درک کرده ، هست ...
درپی هم دانشگاهی بودن دو شخصیت اصلی فرصت هایی برای کل کل های هیجان انگیزشون پیش میاد که کم کم تبدیل به توجه و عشق میشه و این عشق با دریافت بورسیه تحصیلی و اعزام هردو به هالیفاکس و همسایه شدنشون تو اونجا به پختگی میرسه و مانع بین اونها یعنی تفاوت دینیشون با بیان و معرفی ابعاد مختلف دین اسلام در خلال داستان و مسلمون شدن ویولت برداشته میشه ...

hافسونگر عشق بین افسون دختر به معنای واقعی افسونگر ِ دو رگه ی ایرانی انگلیسی و دنیل که نجیب زاده ی سرشناس و ابر پولدار انگلیسی رو تعریف میکنه. افسون که حاصل ازدواج مادری ایرانی و عصیان گر که در پی خفقان کشورش به انگلیس مهاجرت کرده و در اونجا به ایده آل هاش نرسیده و طی حوادث ناگواری که پدر و مادر دنیل هم در ایجاد اون سهم داشتن با یک مرد پرخاشگر هرزه ی اینگلیسی ازدواج میکنه و سرانجام با بدبختی از بین میره . در پی عذاب وجدان دنیل برای خراب کردن زندگی مادر افسون و قبول افسون با اختلاف سنی کمتر از بیست سال به عنوان دختر خونده افسون متوجه حوادث گذشته میشه و تصمیم میگیره با لوندی ها و دلبری هاش دنیلو عاشق خودش کنه و سرانجام با پس زدنش انتقام مادرشو از اون بگیره ..و در این بین طبق معمول عشقی شکل میگیره و شب مراد و یار مبارک بادی !. ناگفته پیداست که " لوندی " مذکور آبستن صحنه های مثبت 18 ایه که جزء ویژگی های رمان های خانم پور اصفهانی شده ... و این یعنی جذب مخاطب نه برای مفهوم که برای رویاپردازی و مشاهده ی صحنه های آتشین !

تقاص ششمین رمان کامل شده ی خانم پور اصفهانیه که به گفته ی خودشون در روزهای 18 سالگیشون و با فانتزی های یه دختر 18 ساله اونو نوشتن و دیگه خودتون با توجه به نگارش فوق آرمانی خانم پور اصفهانی میتونید فانتزی هاسون رو در 18 سالگیشون تجسم کنید که چقدر شدید تر از رمان های امروزشونه ...
تقاص ماجرای عشقی آمیخته به روح و روان رزا ( طبق معمول پرنسس پولدار و پری رو ) و داریوش ( ایضا ! ) رو به تصویر میکشه ... داریوش یک بوم نقاشیه که رزا تو یه شب بارونی کشیدنش بهش الهام میشه و تا چندسال بعد که به دیدار داریوش در جهان واقعی نایل میاد ، تابلوی مذکور رو عاشقانه می پرسته و داریوش هم که از پیش چشمان زمردی رزا رو در خواب میبینه با دیدار رزا قلبش به تپشی ریتمیک حرکت آغاز میکنه ... در این میون حوادث و کینه هایی میون والدین رزا و داریوش وجود داره که باعث جدایی تلخ چندساله ی اونا میشه ! بعد از قتل باربد که بعد از ماجرای تلخ داریوش با رزا ازدواج میکنه ، کینه ها و سوء برداشت ها کنار میره و عشاق آرمانی به وصال میرسن ...
خیال پردازی های فوق العاده ای که در سطر به سطر این رمان نهفته این رمان رو به کم مخاطب ترین رمان خانم پوراصفهانی تبدیل کرده ! عشق داریوش به رزا داریوش رو به مرحله ای رسونده که میتونه حالات رزا رو با الهام گرفتن مشاهده کنه و از راه دور در شادی ها و غم های روح رزا شریک باشه ! و این یعنی فانتزی و بیشتر از اون توهم ... اگه بخوام صریح نظر بدم باید بگم خانم پور اصفهانی این با انتشار این کتاب در نودوهشتیا از اعتماد مخاطباش سوء استفاده کرده و یه کتاب کاملا بچگانه و غیرطبیعی رو به خورد خواننده هاش داده !

روزهای بارونی رمان در دست نگارش ایشونه که در اون به ادامه ی زندگی توسکا و آرشاویر ، آراد و ویولت و ترسا و آرتان میپردازه و طی اون حوادثی در زندگی اونها شکل میگیره که حل شدن و ادامه ی عاشقانه ی زندگیشون از دیدگاه نویسنده مستلزم اعتماد بی چون و چرا و عشق بینهایت زوج هاست !
در این کتاب با باز شدن پای یک زن به زندگی ترسا اون به آرتان شک میکنه ، ویولت در سرش یک تومور داره و توسکا متوجه میشه که نمیتونه مادر بشه و اینها همه در بطنشون تلخی و غم برای زندگی رو حمل میکنن ...

جمع بندی1
: اگر برای گذر وقت دنبال کتابی هستید که در طی خوندنش ذهنتون برای درک مفاهیم و مشاهده ی غم ها ی حقیقی زندگی بشری درگیر نشه ، اگر دوست دارید کتابی رو بخونید که در سرتاسر اون از عشق بی حدو حصر شخصیت ها دچار قیلی ویلی بشید و باز هم تاکید میکنم اگه دنبال مفهوم نیستید رمان های خانم پوراصفهانی میتونه انتخاب مناسبی باشه ...

جمع بندی 2 :از نظر من (تاکید میکنم از نظر من ) جدال پرتمنا بهترین رمان نوشته ی این نویسنده و تقاص بیمحتوا ترینشونه !

جمع بندی 3 : در حقیقت این کم لطفی به نویسنده های جوان و مبتدیه که بخوایم کارهاشونو با رمانهای همینگوی و برونته و چارلز دیکنز و مارگارت میچل مقایسه کنیم ... کاری که خیلی از نقادان برای اثبات بی محتوا یا کم محتوا بودن رمان ها انجام میدن و از نظر من اینکار کاملا مردوده به این علت که :
1 :اگه قرار بود همه برباد رفته مانند بنویسن اونوقت مارگارت میچل مارگارت میچل نبود ...
2 : مطمئنا در بین رمان های خارجی هم رمان های ضعیف تر وجود داره و ما فقط شاهکارهایی رو میخونیم که ترجمه شده و در جهان پخش شده ..
3: نویشندگانی که قراره مقایسشون بکنیم نباید یه کاربر مجازی که حتی کتابشو چاپ نکرده باشه با یه ابرنویسنده ی قرن ...

جمع بندی 4 : تلاش های خانوم پور اصفانی در نگارش کتابهاشون قابل تحسینه که اگر نبود تا این حد پرمخاطب نبود ... هدف ما فقط نقد و بررسی بود و نه حرمت شکنی !

lindaa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ابرشهرقدیم (نیشابور)

بچه ها واقعا یعنی چی که میگین عقده ای بوده؟ : |

درسته کتاباش خیلی خیلی خیلی تخیلی هست و همیشه بهترینا توش هستن.

اما واقعا توانایی میخواد که بیای حداقل400صفحه بنویسی!الکی نیست که!اونم کتابایی که باید تکراری نباشه و کسل کننده نباشه!

شما میگین موضوع هاش تکراری هس نه من خودم سه تاشو خوندم موضوع هاش اصلا تکراری نبود!درسته شخصیتاش همیشه بهترین بودن!

مثلا همین کتاب جدال پرتمناش 42 هزاربار دانلود شده!

من تحسین میکنم تواناییشونو.

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

به نقل از صورتی پوش :
من توسکا روخوندم وباید بگم متاسفم برای خواننده هاش! (< تفکرات نویسنده به شدت بچه گانه هست و رمان هاش خیلی غیرواقعی هستند ! البته طرفدار زیاد داره چون یه مشت بچه رمان هاشو میخونند :))
دختر و پسر های خیلی خوشگل و پولدار که مغرور و لجبازن و باهم کل کل میکنن و عاشق هم میشن ! من که باورم نمیشه این خانم روانشناس باشه ! اصلا مسائل اجتماعی جایی توی رمانش نداره مهتابی 22 هم نویسنده ی روان شناسه باید تفاوت کارهاشون رو ببینید! همش بچه بازیه یه مشت جفنگیات مینویسه که واقعا برای یه سمپادی زشته بخونه جالب برام اینه که یه عالمه طرفدار داره ! :-? نویسنده به کسی مثل دنیا امین ،p*e*g*a*h،مهتاب 26 ، وژیلا میگن و خیلی نویسنده های دیگه که شناخته شده نیستند الان هر کسی رمان کل کلی بنویسه یه مشت بچه میان میخوننش من که وقت خودمو با ارزش تر از این میدونم که صرف چرندیات این خانم با نام رمان بکنم ! برید کتاب های مهسا زهیری رو بخونید کتاب عشق به توان6 رو هم بخونید کتاب مهسا محشره ولی عشق به توان 6 آرزو های چند تا بچه هست با این حال طرفدار های بیشتری داره چون کابران نودهشتیا بیشترشون بچه هستن
کتاب های هما هیچ هدفی نداره فانتزی های ذهن این خانومه :-&
الان یه رمان مینویسه به اسم روزای بارونی تمام شخصیت هاش بدبخت میشن همه هم زمان دچار مشکلات میشن نزدیک ده تا خانواده یا دارن طلاق میگیرن یا بچه دار نمیشن یکی رو هم کشت ! این همه بدبختی اون هم هم زمان! =)) میگفتن داستان جدالش قشنگه من که نخوندم چون میدونم کارهاش مزخرفه اما اینم میدونم ان داستان آخرش روز های بارونی گند زده به تمام نوشته های دیگش ! حتی ارزش برای رمان خودش قائل نشد پایان همشونو به گند کشیده جهت اطلاعتون گند زده به پایان جدال چند تا از دوستای من ناراحت بودن که شخصیت زن رمانو کشته ! باز بیاید بگید کارش از معدب پور بهتره (:|
هرچند معدب پور هم نویسنده ی خوبی نیست

* سه پست متوالي شما تركيب شد.

نه دوست عزیز اخر جدال ویو نمیمیره! ;;)
خیلی هم از رمانای خشک و قدیمی که چاپ میشن بهتر! :D
من رمان درمورد همخونه ای خیلی خوندم و میتونم بگم بی مزه ترینشون رمان همخونه بود! :D

fatemeh-s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
رشته دانشگاه
پزشکی

ببینید من قبول دارم ک رماناش واقعا تخیلیه مخصوصا توسکا ک ب نظرم اغراق توش از حد گذشته بود ک داستانو بی مزه کرده بود ولی خب مثلا در مقابلش جدال خوب بود یه پیامایی داشت. ولی خب ن تنها هما بلکه ب نظرم 99.99999999999999999% رمان نویس های ایرانی همین طورین. مودب پور ک خیلی داغونه حتی من خواهرم میگفت یه بار سر کلاس بحث رمان شده بود ک یکی از استادای روانشناسیشون خیلی بد میگفت از کتابای مودب پور!
رمان داریم خارجی ک بعضیاش واقعا جالبن نمونش راز داوینچی ولی متاسفانه ایرانیا همش تو خیالات ب سر میبرن وبا رماناشون فکر بچه ها رو داغون میکنن مخصوصا بچه های دوره ی راهنمایی رو!

Reihaneh.a

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران

من خودم عضو نودوهشتیام و اونجا کتاب بچه های سایتو میخونم ولی نه دیگه هر چیز چرتی که نوشتن. متاسفانه من قبلا کتابای این خانوم پور اصفهانی رو خوندم و فقط می تونم بگم این کتاب چرت محضه. شما آخر داستان به هیچ نتیجه ای نمیرسین. هیچ تفکر مثبتی پشت این نوشته نبوده. هیچی به معلوماتتون اضافه نمیشه. هیچ تقییری با خوندن این رمان توی شما ایجاد نمیشه.
نوشته ی خوب اونه که بعد از خوندنش شما به باور، فکر، اندیشه، اعتقاد یا هر چیز مثبت دیگه ای برسین. من با خوندن کتابای هما پور اصفهانی به هیچ کدوم از اینا نرسیدم.

به نقل از صورتی پوش :
من که باورم نمیشه این خانم روانشناس باشه ! اصلا مسائل اجتماعی جایی توی رمانش نداره مهتابی 22 هم نویسنده ی روان شناسه باید تفاوت کارهاشون رو ببینید!
واقعن! کتابای ایشون هیچ نکته ای پشتتشون نیست. روانشناس بودنشون هیچ تاثیری روی نوشته هاشون نداره. در صورتی که مهتابی 22 کاملا از نوشته هاش میشه فهمید که با فکر، خط به خط این کتابو نوشتن و همش هم از مسایل و معضلات جامعست که با دید روانشناسانشون تحلیلش می کنن.
به نقل از صورتی پوش :
نویسنده به کسی مثل دنیا امین ،p*e*g*a*h، مهتاب 26 ، و ژیلا میگن و خیلی نویسنده های دیگه که شناخته شده نیستند.
بله دقیقن. اسطوره، شاه شطرنج و زهر تاوان از p*e*g*a*h عزیزم، پانتی بنتی و خوان خرچنگ از ژیلا و خیلیای دیگه از کتابای مورد علاقمه که بعد از خوندشون واقعن به تفکر پشت نوشته هاشون دست پیدا کردم. واقعن متاسفم که وقتم رو برای خوندن رمانای این خانوم هدر دادم.

shaylin

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
khorasan

هههههههههههههههههههههههههه................
به خدا ارزش نداره نخونید(
رمانای هما رو)...........بالا میارین...............البته اگه تواسمونا سیر نمیکنید و از رمانای عشقی خوشتون میاد..............
البته هر کی سلیقه خودشو داره.........اماکتابای عشقی چرتن کلن.... L-: یه مشت داستان تکراری(رمانای هما)تازه کلی صحنه داره هدفش چیه واقعن؟....یه بچه اینارو بخونه فکرشو کرده چی میشه؟ :-??

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهر خشن
سال فارغ التحصیلی
98
مدال المپیاد
زیستی ناکام
رشته دانشگاه
پزشکی

هر نویسنده ای واسه کارش وقت صرف می کنه پس منم همین اول از خانم پور اصفهانی تشکر می کنم که وقت میذارن و رمان می نویسن.
رمانای ایشون به نظرم تحقیق شده هستن و همینطوری نوشته نشدن. ریشه ی روانشناسی هم دارن.
رمانا به هم مربوطن و در نهایت رمان «روزای بارونی» رو می سازن.
به نظرم کمی بچه گانه می نویسن و شخصیت ها هم لوسن. شخصیت ها هم در رمان ها اخلاقاشون مثل همه. مثلا شخصیت دختر تو رمان a با شخصیت دختر تو رمان c یکیه.
بهتره قلمشون هم کوچه بازاری نباشه.
شاید فقط واسه تفریح خوب باشه. البته این ها نظرات منن و تحمیل نمی کنم.

setaa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

من 4 تا رمان اصلیشو که یه جورایی به هم ربط داره و پشت سره همه خوندم
فوق العادس به نظرم
قلمش حرف نداره
خیلی هم دنباله کاراشم... ولی به غیر از اون چهار تا بقیش هنوز آماده نیس
رمان هدف برتر و تقاص هم هست