• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

یادی از کاربران قدیمی و رفته سایت ...

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
پاسخ : یادی از کاربران قدیمی و رفته سایت ...

حرف سعید حجته به نظرم::))

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

دعوا نکنید! :-"
پروفایل هر کی رو می بینید کنار آدرسش یه عدد می یاد هر کی عددش کمتر باشه قدیمی تره :-"

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)

به نقل از SAEED. a :
کوروش خودتو به ما نچسبون هوا گرمه. اون موقه که ما اینجا مدیر بودیم تو داشتی تو اکوادور ماهی میگرفتی.
:‌( مرتیکه قمی :‌(
به نقل از احمدرضا.ج :
حرف سعید حجته به نظرم::))
:‌( مرتیکه کاشونی :‌(

نژاد پرستا :‌(

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از کوروش :
:‌( مرتیکه کاشونی :‌(

سایت پر از کاشونیه ها الان میریزن سرت. :‌( :-""""

× بگو به من چه اصن؟ :)) :-< :-"

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)

آره مث قارچ همینجوری کاشونی درومده تو سایت، همه‌ام یه کاره‌ای هستن :‌)))

یه دوست

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
مدال المپیاد
من والمپیاد...؟!؟!؟!؟
دانشگاه
هرجا راهم بدن!!
رشته دانشگاه
پزشکیم آرزوست...

به نقل از کوروش :
آره مث قارچ همینجوری کاشونی درومده تو سایت، همه‌ام یه کاره‌ای هستن :‌)))

دیگه کار داره به جا های باریک میکشه!!!!L-: L-: L-: L-: X-( X-( X-( X-(

3PDE.F

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
رشته دانشگاه
معمارم

به نقل از یه دوست :
دیگه کار داره به جا های باریک میکشه!!!!L-: L-: L-: L-: X-( X-( X-( X-(
حرص نخور برادر حرص نخور :D
ای بابا چه قبلنا خوب بود این جاها
البته همه کسایی که باید باشن هسن تو فیسبوک ولی یه حالو هوایی داشت ای جا...

یه دوست

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
مدال المپیاد
من والمپیاد...؟!؟!؟!؟
دانشگاه
هرجا راهم بدن!!
رشته دانشگاه
پزشکیم آرزوست...

به نقل از 3PDE.F :
حرص نخور برادر حرص نخور :D
ای بابا چه قبلنا خوب بود این جاها

حرص چیه بابا؟!
یه قمپضی (املا؟!) در کرد حالا مهم نیست!! :D :))

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)

قمپز منو می‌گه؟ رعایت جایگاه مدیر داخلی و عقل و شعورمو نمی‌کنه رعایت سنمو که بکنه ل‍ااقل.

× نیما : خونسردی خودت رو حفظ کن کورش جان !! مدیری ها !! زشته اینجا بچه ها رد میشن یاد میگیرن ازت و بد آموزی داری ... :-" :D
همه هم اخلاقت رو نمیشناسن بدونن شوخ هستی و اینا در هر صورت ... پستت رو ادیت کردم با اجازه ... :-" :D

- عه؟ ادیت کردی؟ :‌)) حس می‌کردم یه جوریه، انگار یه چیزی کم داشت :‌))

یه دوست

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
مدال المپیاد
من والمپیاد...؟!؟!؟!؟
دانشگاه
هرجا راهم بدن!!
رشته دانشگاه
پزشکیم آرزوست...

به نقل از کوروش :
قمپز منو می‌گه؟ رعایت جایگاه مدیر داخلی و عقل و شعورمو نمی‌کنه رعایت سنمو که بکنه ل‍ااقل.

آغا اصن منو چه به در افتادن با بزرگترای خودم!!! :-" :-"
برای جلوگیری از اسپم شدن( :-"): خودایی خیلی دوست دارم از زمانی که آدمایی قدیمی تر مثل "احمد.ج" یا "محمد بزرکار" و... فعالتر بودن بدونم! کسی هست بگه؟! :-?

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

اون اولا كه اومده بودم همون شب اول مهتابي و اينا روشن بود تو خونه.ساكت... بعد يادمه 4245 يه جا پست داده بود... بعد عكسشم هميني بود كه الان هس... بعد خيلي شبيه بود به اون مهتابي و شب و اينا... هنو يادمه حس اون شبو :D

بعد marlik هم يادمه... سر يه موضوعي باش بحثم شد... (خودم الان ميدونم حقو به كي ميدم :-" )
بعد يادمه خيلي از دست كنكور شيكار بود...
بعد ديگه...
يادمه قبلنا عكس پروفايل رو ميشد از يه گالري انتخاب كرد . عكس ادماي معروف و اينا. نميدونم كي برچيده شد اين سيستم.ولي خيلي چيز مزخرفي بود‌ . بهتر :D
بعد ... آها. close هم همسترشو خيلي دوس داشت. وختي مرد همسترش،ناراحت بود :D ميگف هيشكي برا من close نميشه و close اولي و آخري بود برام:))

راسي يه پرديس نامي هم بود . بعد اون اولا هركي پروفايل فيسبوكشو تو اون تاپيك "پروفايل هاي شما در سايت هاي ديگر" ميذاشت ادد ميكرد ايشون ...بعد الان من يادم نمياد نام كاربريشون چي بود اوشون. داشتم يه مدت فك ميكردم كه اولين فرند فيسبوكم كي بود و اينا. ياد اون افتادم.بعد يادم نيومد كي بودن و اينا . هنوزم نميدونم :D

بعد ديگه... حالا يادم مياد ميگم بازم :D

(راسي اين تاپيك چرا تو نظرات و پيشنهاداته؟!:د چه ربطي داره؟ :د)

*M.M*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

ما رفتیم ازین سایت بیاین از ماعم تعریف کنین :-"

×هیچ هم اسپم نیس،آرزو که بر جوانان عیب نیس . ؛؛)

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

منم دقيقا اومدم همينو بگم..ميرم از سايت قول ميدم دو ساعتم نيام..بعد هي بياييد از منم ياد كنين 8->

Narcissus

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
رتبه ی 1 کشوری المپیاد زبان انگلیسی دوره ی راهنمایی :دی

این تاپیکو که دیدم واقعا یه لحظه دلم واسه سمپادیای قدیمی تنگ شد 8->
چه قد دلمون خوش بود واقعا :))
والا اون زمانا یه کاربری بود به اسم Amy lee اسمش فرناز بود الان چن ساله دیگه نیس تو سایت...واقعا جاش خالیه.اولین بار هم سر کل کل تو یکی از تاپیک های انجمن زبان بود که شناختمش :D خیلی بچه ی گلی بود.
بعد ندا مکرم و آرمیتا و بذرکار هم که دیگه باید حتما یاد بشه ازشون :D
آروین هم که قبلا فعالیتش تو سایت پررنگ بود
Hespride هم یادمه خیلی فعال بود اون موقه و الان نیس.
یه دوستی داشتیم به نام خورشید زرد...بیتا،مریم(ghamdide)،یه کاربری هم بود محمد حسین بود فک کنم اسمش خیلی اسپم میداد اون زمانا و کلا یادمه تو انجمن زبان حتی کلی مارو حرص داد :D
دیگه... :-?
آها Dread هم تو انجمن زبان بود،بهاره حلی هم یه زمانی همکارم بود...
mira , marlik , زهرا (fire storm)،آقای مضروب،hermes،محمد رضا صابرنژاد،عاطفه ایرانی،فاطمه-ز،امــیر،پگاه،آقای آرزومند،Iranian girl Professional و آقای اعرابی که مسئول هماهنگی نشریه بودن.
و غیره.

pegah.nodet

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
حسابداری - Finance

آقا من از صفحه ی 1 هی میام اینجا بنویسم ، دقیقا تا میام همه یادم میرن تا خروجو میزنم نزدیک 100نفر میان تو ذهنم!

خب، ما هم 3_4 ساله اینجاییم بااینکه هیچوقت اینجا فعالیت خاص و زیادی نداشتم اما اینجا خیلی گروه های مختلفو دیدم ک اومدن و رفتن.ولی من چسبیدم ب اینجا هنوز :D

یادمه 2دبیرستان ک من تازه اومدم ، جمعیت کاشان خیلی غالب بود(حالا کمیت رو نمیدونم ولی کیفیت!)

×بذرکار : ک خب همه میشناسنش. مدیرکل اینجا بود ، از همون اول هم خیلی بزرگ ب نظر میومد! سالِ بعدش هم ک تو فکرسوق ریاضی کاشان دیدیمشون حالتِ نِشَستَش هم از ماها بلندتر بود اصلا احساس ناچیز بودن بهمون دست داد :D

×محمدرضا صابرنژاد : ک ی مدت بعدازاینکه اومد ناظم شد اینجا. یادمه ی تاپیکی بود به اسم "شکنجه" بعدا بچه ها میومدن تعریف میکردن چ بلاهایی سر دوستشون اوردن و این چیزا ، صابرنژاد ی چندتا عکس گذاشت از دوستاش ک سروته آویزونشون کرده بود ، از اونجا ما مریدش شدیم :))

×نادر راشد : ک فقط امضاشو یادمه _من یه پسرِ شهرستانیِ ساده نیستم_

×همکلاسی : یادمه فکرسوق کاشان ک رفتیم خییلی همه جا بود! :D ینی من هر طرف چشم میچرخوندم ایشونم بود! زیادی پرکار و فعال و بِجوش! :D
ی تور طالقانم پارسال رفتیم متوجه شدیم علاوه بر عکاسی تو زمینه های دیگه م هنرمندن :-"

×سپهر طهماسبی : از اهواز بود یادمه صندلی داغ داشت بعدا همه هی ازش راجع ب "م" ازش میپرسیدن انگار خیلی دوست داشتن همو :-" بعدا این "م" خیلی غیرتی بود جای طهماسبی ب دخترا پ.خ میداد :)) فک کنم اون موقع 1دبیرستان بودن من خیلی لجم میگرفت این بچه بازیا چیه!

×فراز : :)) اصلا ی پدیده ای بود اینجا!! یادمه خیلی رک و بعضا بد حرف میزد با همه. استثنا هم نداشت! ی بارم ب دوست ما برگشت گفت گوساله سامری :))مام اون موقعا بچه بودیم خیلی سنگین بود واسمون! کلا سعی میکردیم تو دست و پاش نیایم فحش بخوریم :))
بعدا یادمه ی بار یه جا من هی پست میدادم ، این بی دلیل هی پاک میکرد. منم کلی عصبانی پ.خ دادم چرا پاک میکنی؟؟؟ اونم در جواب فقط یه " (:| " گذاشت. منم دیگه واقعا داشتم میسوختم گفتم از علی ابراهیمی پور بدتری! اینو ک گفتم انگار داغون ترین فحشو بهش دادم :)) خیلی شاکی شد ک ابراهیمی پور خودتیو فلان و اینا :D ولی چسبید خیلی!

×علی ابراهیمی پور : فک کنم با اینجا و فضاش و مدیراش نمیساخت زیاد. هرچندوقت ی بارم ی دعوایی میشد. یکی از بحثا ک یادمه یکی اینجا رو هک کرده بود بعدا کاربرا اینجا فک میکردن کارِ اونه. اون و طرفداراشم میگفتن کار عرباست! ی تاپیکیم بود توش هی بحث میکردن دراین مورد.کلا جبهه گیری خیلی زیاد بود. ولی عوضش اون موقعا سایت خیلی هیجان داشت! :D آدم حوصلش سر نمیرفت!
یادمه خیلی هم ب کاربرا پ.خ میداد تبلیغ میکرد واسه سایتش. (دیشب داشتم پ.خ ها قدیمیمو میخوندم 1_2تاش مونده بود اینا یادم افتاد)

×محمدحسین : ک یادمه ی دوره ای هممش اینجا بود! ینی هر ساعتی از شبانه روز میومدیم این بود! 90% پستاشم اسپم بود پاک میکردن! خیلی آدم شاد و بیخیالی بود!

×مهراب عمرانی : اسمِ پارکور و گرافیتی و گیم نت میاد یادش میفتم! خیلی تو کارِ این چیزا بود. یادمه تو بازیای کامپیوتری هم زیاد کل کل میکرد سر این چیزا. آدم جالبی بود

×sylar : ک فکر کنم از قم اومده بود تهران. خییلی آدم باسوادی بود. معمولا هم تو بخشای علمی حرف میزد.

×lorca : فرزانگان قم بود. خیلی آدم خونگرمی بود. یادمه ی تاپیک زده بود راجع ب تولد سمپادیا. اون موقع تعداد کاربرای فعال درحدی بود ک میشد حتی لیست کرد هرکی تاریخ تولدش کیه.

×chatton : اونم از فرزانگان قم بود. یادمه یه بار بهم پ.خ داد این فراز _ک بالا ذکر شد_ خیلی ادعاش میشه! بیا حالشو بگیریم! ک مام از ترس اینکه فراز فحشیمون کنه! :D جا زدیمو اینا! فک کنم خواهرش فرانسه بود.خودشم میرفت و میومد.

×عاطفه : تو اکیپ این 2نفر بالایی بود فکر کنم. امضاش عکس گاو و گوسفند بود یادمه. تو علایقشم نوشته بود گاو و گوسفند!! چون خیلی خاص بود یادم مونده. یادمه سوم بود خدافظی کرد گفت میره تا بعد کنکور. بعدا من هضم نمیکردم ک یکی بخواد از سوم نت رو تعطیل کنه! فک میکردم از این خدافظی 1هفته ایاس ولی نیومد جدا

×مهسا شهشهانی : از کاربرایی ک واقعا آباد کرد اینجا رو! یادمه میدر انجم رباتیک بود ب شدت هم فعال بود توش. بعدا هم ک با مریم انجمن پشتیبانی از کنکوریها رو راه انداختن ک اونجا هم واقعا مفید بود! یه آدم پر از ایده های جالب و ب شدت پرکار. و ی دوستی ک جدا میشه روش حساب کرد تو بدترین شرایط
فکر کنم 3دبیرستان بودیم آشنا شدیم باهمدیگه سر ی موضوعی ک خود اون قضیه هم خاطره ایه! :D

×نگینِ راز : از زاهنمایی باهم بودیم! فکر کنم بعد از کنکور اومد اینجا.زیاد اینجا نبود اما تو همون مدت کوتاه خیلی کارا کرد اینجا.واسه کنکوریای 91 خیلی مایه گذاشت. ی دوستِ خیلی خوب!

×پگاه : از اول بخاطر اسمش هی جذب میشدیم! :D یادمه سالی ک ما کنکور دادیمو پگاه سوم بود کنکور آژاد آزمایشی پزشکی داده بود. زیتش شده بود 4% فک کنم. از اینجا بود ک دیدم بجز اسم خیلی ویژگیای دیگمونم مشترکه! :D آدم جالبیه. از اونا ک عمرا جوگیر شه و استقلال فکری داره

×ندا مکرم : ی مدیر خوب! اهل حاشیه و دعوا و جبهه گیری و اینا نبود. فکر کنم با اینکه هم مدرسه ای بودیم اول اینجا شناختمش! فکرسوق کاشان هم همسفر بودیم! ی دوستِ خوب و ی آدم پایه!

×nodet.girl : کسی ک اینجا رو بهم معرفی کرد! یادمه تو سایتِ مدرسه بودیم ، ی کلاسیو پیچونده بودیم ، اومد منو عضو کرد اینجا.
صفحه اول پ.خ هام هنوز یادگاری نگه داشتم بهم پ.خ داد "ُومین ستاره ی سبزت مبارک" :)). ب هدف اینکه کی زودتر ستاره هاش پر میشه اینجا بودیم!

×khormaloooooo : خب اصلا حرفی نمیمونه! :D ی دوستِ پایه و باظرفیت و صبور و دلسوز و خیلی چیزای دیگه!
یادمه 3راهنمایی انتقالی گرفت از تبریز مدرسه ی ما ، بعدا خیلی خجالتی بود فقط از دور همو میدیدیم سلام میکردیم! :))
دیگه تو دبیرستان تازه کشفش کردیم! واقعا اگه نبود من محال بود بتونم جوِّ خیلی خیلی افتضاح کلاسای تجربیمونو 3ساال تحمل کنم.
نامه نگاریامون سر کلاسا ، وقتایی ک معلم زیست سوممون ک بی نهایت ترسناک بود و میخواست درس بپرسه و انقد از ترس دست همدیگه رو فشار میدادیم ک کبود میشد! وقتایی ک معلم فیزیک پیشمون میخواست یکی رو صدا کنه ک بپرسه تمرینا رو حل کرده یا نه و ما از ترس یه زنگِ کاملو زیر میز قایم میشدیم :)) حتی وقتی ک از من پرسید گفتم حل نکردم گفت کناریت بگه فاطمه هم گفت حل نکرده جفتمونو انداخت بیرون +20تای دیگه از بچه های کلاس :)) میزمون تو مدرسه ک روش ساطور و چیزای دیگه کنده کاری کردیم و ....
تا زمانی ک یهو پلک زدم دیدم شوهرش دادن رفت! :))

×Amir_Eblis : از معدود کاربرایی ک میفهمید چی داره میگه.ومن بی نهایت واسش احترام قائلم. بیخودی تو همه چی اظهار نظر نمیکرد بی منطق.بلد بود چجوری از مغزش استفاده کنه و واقعا باسواد. خیلی هم سعی میکرد یذره ذهن بچه ها رو بازتر کنه. تو موضوعاتِ سیاسی و عقیدتی هم خیلی مطلع. استقلالی شدید هم بود!

×کوروش : اکثر کسایی هم ک توصیفش کردن گفتن فان و اینا. زیاد نمیشناسم اما آدم جالبیه خیلی. خودم هربار پستاشو میخونم چنددقیقه ب حالت :)) هستم! فن بیانش عالیه

×محسن : زیادی اهلِ بحث! از فکرسوق کاشان یادم مونده ک اومد میکروفونو گرفت گفت "من محسن هستم تو سمپادیا منو میشناسین" :D .خیلی با چیزی ک تو ذهنم بود فرق میکرد! آهان پارسالم ک طالقان رفتیم لیدی گاگا شده بود همه رو مجذوب کرد! :))

×TNT :حیف شد بازنشسته شد.یادمه مدیر بود تولدمو تبریک گقت اصلا عجیب ذوق کردم! :))
زمان مدیریتش کم کار بود اما کلا خییلی مفید بود واسه اینجا

×hoss :یادمه زده بود داداش TNT منم تا مدتها واسم سوال بود چجوری برادرن یکیشون تهرانه یکیشون نه!
تو بخش عقیدتی خیلی فعال بود! یادمه ی ایده ایم داده بود راجع ب رادیو/تلویزیون سمپادیا ک گفتن عملی نیست و سخته اما خیلی باحال بود اگه اجرا میشد.
اهل حافظ و شعر گفتنم بود

×hoss2: دوست و مرید بالایی! هرجا یکیشون بود اون یکی هم بود!

×سروش فرشچین : اونم تو فکرسوق کاشان دیدم 3دبیرستان. کلا اکیپ نیشابور خیلی تو چشم بودن اونجا. بعدا ک برگشتیمم همینجا ی تاپیک بود خیلی توش بحث شد!
آدم باحال و پایه ایه. امسال تو یکی از میتینگا دوباره دیدمش.
جرات حقیقت :)) بیچاره از آبروش مایه گذاشت!

×رشید شاملی : بازم فکرسوق کاشان! جزوِ همون اکیپ نیشابور بود. خیلی هم خرخون بود یادمه هرچند حاشا میکرد! رتبه کنکورمون اومد ازش پرسیدم دیگه ناامید شدم از خودم!
آهان فک کنم چندتا از سوالای فکرسوقمونم واسه مرحله اول دادیم این یا گروهشون حل کردن! :-" :D

×کوزت : اون اوایل مدل حرف زدنش خیلی واسم سنگین بود! ینی از ی محیط ایزوله اومده بودیم ، عادت نداشتیم! :)) اما کم کم خوشم اومد ازش. جاش خالیه

×lof : ی بازه ی زمانی دیگه ترکونده بود. نفس میکشید بچه ها لایک میکردن :)) حالت ستاره و اینا! مدیر گفت و شنودم بود خیلی راضی بودیم همه.
الان فک کنم آبدارچی سازمان سنجشه! :))

×نیما : اولین پستی ک گذاشت یا یکی از اولین پستاش ، (وقتی کاربر جدید بود) رو یادمه! ک ی تاپیکی باز کرد راجع ب جک. حتی اون موقعم من اینجا فسیل بودم! :))
پستای حرف بزن پارسالشم همه یادشونه! جدیدا خیلی کم حرف. ی آدم خیلی مهربون و مسئولیت پذیر

×امیر : دوست بالایی. یادمه ی زمان خیلی فعال بود. مدیر گفت و شنودم بود خیلی خونگرم بود همه بچه ها خیلی دوسش داشتن. یهو رفت

×محمد مطهری : همیشه یادِ روبات میفتادم! خیلی خشک و بداخلاق و از خودراضی بود ب نظرم.بعدا تو ی میتینگی دیدمش نظرم یذره عوض شد! ک حتی یادمه تو حرف بزن پست دادم ی آدمی بود خیلی ازش بدم میومد :)) اما حالا ک دیدمش نظرم عوض شد.

×نرگس ، Meli ، گلی ، afroDt، مهسا.ق ، ساینا ، روژین: اکیپ بچه های فرز1. ی زمان خیلی زیاد بودن! واقعا باهاشون حال میکردم! چندباریم رفتم مدرسه دیدمشون خیلی خوب بودن.
خونگرم و خیلی هم فعال بودن. خیلی هم ب دل بشین! اصلا ی ارق(؟) خاصی داشتم نسبت بهشون!

×مه شید: خیلی دوست داشت روانشناس شه! انگار الانم دیگه 1قدمیشه! خیلی خوش فکر.با اینکه 2سال ازم کوچیکتر بود اما فک میکردم دارم با دوستم حرف میزنم.خیلی فهمیده

×ریحانه : خیلی خیلی خوب! هروقت هر قسمتی مدیر شد خوب از پسش براومد
خیلی دوست خوبیه!

×پوریا عابدی : متفاوت! .بخاطر نوع خاص پستاش و رفتاراش و طرز فکرِ مثلا فیلسوفانش اولا خیلی رو مخم بود. کم کم درست شد!

×hespride : از زمانی ک مدیر قسمت عقیدتی بود یادمه.خیلی تلاش میکرد واسه انجمنش! تو بازه های مختلف فعالیتش کم و زیاد شد اینجا
سرِ انتخاب رشتم باهاش خیلی مشورت کردم بیچاره فک کنم کلا از هرچی مشاوره دادن پشیمون شد!

×سعید آرزومند : خیلی خیلی باشخصیت. تا صحبت پادکست میشه یادشون میفتم!

×علی.ع : ی زمان خییلی اینجا بود. هنر قبول شد بدونِ خوندن ، منم وسوسه شده بودم قید حسابداریو بزنم برم هنر بدم.
ی بارم تو میتینگ دیدمش با چیزی ک فک میکردم خیلی فرق داشت!

×Ali.pasha : تو پادکست صداشو شنیده بودم گرخیدم! :-"بعدا خودش شفاف سازی کرد ک چیزی مصرف نمیکنه صدای خودش اینجوریه! :))

× sk1v : خیلی خوب! مجددا جزوِ کاربرای باسواد و مفید. مسلط ب عربی! خیلی آشنا با ادبیات و حافظ. خیلی هم اجتماعی بود.اهل سازش هم بود! ندیدم بحث کنه یا کسی رو ناراحت کنه

×سبحان : :-" باعث میشد همیشه اینجا سرگرم کننده باشه! :)) وحشتناک رو مخِ بچه ها و مدیرا بود! هرچندوق ی بارم ی دعوایی راه میفتاد.بن میشد.اما برمیگشت

فک کنم نوشتنش 2ساعتی طول کشید! #S-:
حالا اگه بازم یادم اومد میام!

Rashowa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علم و صنعت وArts et Métiers ParisTech
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از pegah.nodet :
×رشید شاملی : بازم فکرسوق کاشان! جزوِ همون اکیپ نیشابور بود. خیلی هم خرخون بود یادمه هرچند حاشا میکرد! رتبه کنکورمون اومد ازش پرسیدم دیگه ناامید شدم از خودم!
آهان فک کنم چندتا از سوالای فکرسوقمونم واسه مرحله اول دادیم این یا گروهشون حل کردن! :-" :D
این به درخت میگن :|
فقط چند تاشو ما حل کردیم؟ینی شما خودتون چیزی حل کرده بودین!!!؟؟؟ :D

pegah.nodet

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
حسابداری - Finance

به نقل از رشید شاملی :
این به درخت میگن :|
فقط چند تاشو ما حل کردیم؟ینی شما خودتون چیزی حل کرده بودین!!!؟؟؟ :D

:)) الان گشتی ایراد پیدا کنی؟! ب خودت نگیر منظورم شما بودی نه درخت :D

بله یدونه سوال شکلات بود ک اونم خودمون میتونستیم ولی دیگه هم گروهیمون عجله کرد داد به شما.
حالا خوبه مرحله2 حدودا ی 10تایی پایینِ ما بودین! :)) اشکال نداره حالا گذشته ها گذشته! _الان میای میگی بعدا ک برگشتیم نتایجو عوض کردن_ :)) چندبار گفتی اینارو!

آقا نمیخواستیم اسپم بدیما گفتیم راجع به تیمِ خیلی قوی و شاخ :-" ِ فکرسوقمون الکی شُبهه ایجاد نشه!

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

آقا من از مسئولین مربطه میخوام اگر امکانش هست این موضوع رو مهم کنن. من نخواستم فضولی بکنم و خودم انجام بدم.
با تشککر پیشاپیش ازتون :)

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)

نه به نظر من یه انجمن براش بزنن و دسترسی محدود بذارن براش :‌دی بعد توش ما بقیه کاربرا رو مسخره کنیم و بگیم چقدر زاغارتن. الان من کلی حرف دارم بزنم ولی راحت نیستم :‌دی

ali jahangiri

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
مدال المپیاد
طلای المپیاد دانشجویی -مکانیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از pegah.nodet :
×علی ابراهیمی پور : فک کنم با اینجا و فضاش و مدیراش نمیساخت زیاد. هرچندوقت ی بارم ی دعوایی میشد. یکی از بحثا ک یادمه یکی اینجا رو هک کرده بود بعدا کاربرا اینجا فک میکردن کارِ اونه. اون و طرفداراشم میگفتن کار عرباست! ی تاپیکیم بود توش هی بحث میکردن دراین مورد.کلا جبهه گیری خیلی زیاد بود. ولی عوضش اون موقعا سایت خیلی هیجان داشت! :D آدم حوصلش سر نمیرفت!
یادمه خیلی هم ب کاربرا پ.خ میداد تبلیغ میکرد واسه سایتش. (دیشب داشتم پ.خ ها قدیمیمو میخوندم 1_2تاش مونده بود اینا یادم افتاد)

×محمدحسین : ک یادمه ی دوره ای هممش اینجا بود! ینی هر ساعتی از شبانه روز میومدیم این بود! 90% پستاشم اسپم بود پاک میکردن! خیلی آدم شاد و بیخیالی بود!
علی ابراهیم پور سر ـه مقایسه ی سیتی و اینجا خیلی جوش میکرد : ))

محمد حسین هنوز ـم بی خیال و شاد ـه :D
وقتی هم باهاش حرف میزنم ، اسپم میگه :))
کلا شوخ و باحال و اسپم گو ـه :))

به نقل از کوروش :
نه به نظر من یه انجمن براش بزنن و دسترسی محدود بذارن براش :‌دی بعد توش ما بقیه کاربرا رو مسخره کنیم و بگیم چقدر زاغارتن. الان من کلی حرف دارم بزنم ولی راحت نیستم :‌دی

اونی که تو بش بگی زاغارت ، مطمئنا اونم به تو میگه زاغارت .
اون از دید ـه تو زاغارت ـه . تو ـم از دید ـه اون
برای هر دو گروه این امکان رو فراهم کنید ، به اون یکی گروه بگن زاغارت :D

بالا