• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بهترین یا بدترین خوابی که دیدید

روزی چند ساعت میخوابی؟؟

• +10

رای‌ها: 11 10.1%
  • 8-10

رای‌ها: 32 29.4%
  • 6-8

رای‌ها: 51 46.8%
  • -6

رای‌ها: 15 13.8%

• رای‌دهندگان
    109

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
پاسخ : خواب

× دیشب خواب دیدم مامانم رفته مدرسه کارنامه مو بگیره , این مشاوره وایساده با مامانم حرف زدن ولش نمیکنه ~X(
منم دیگه دیوونه شده بودم داشتم خودمو میزدم!

( دوستان میدونن من جدیدا سایه این مشاوره رو با تیر میزنم :-" )

بعد وسط خوابم فهمیدم دارم خواب میبینم ولی گفتم بزار ببینم چی میگن ...

بیدار که شدم , گفتم خب مامانم قرار نیست بره مدرسه که , بابام میره !!!
بعد فهمیدم مامانم هم قراره بره ! X_X
ظاهرا با مامانم حرف زده ولی مامانم نمیگه چی گفته فقط میگه یه چیزی در مورد پژوهش ازش پرسیده ! :rolleyes:

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

دیشب خواب دیدم با مامانم رفتم مدرسه واسه کارنامه؛حالا همه ی معلما هم تو دفتر نشسته بودن و منتظر بودن بشنون من 20 شدم! بعد تو خواب دیدم معدلم شده18!!! معاونمون هم با تاسف هی سر تکون میده!!!!!!
فک کنم بدترین خواب تمام زندگیم بود! :(

saratahmasbi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سارایوو(بوسنی و هرزگوین)
رشته دانشگاه
حقوق

من تو راهنمایی که بودم هر شب یک تیکه خوابم مال معلم ریاضیم بود
.
.
.اینقد از امتحاناش میترسیدم
یک شی خواب دیدم 20شدم اومده برام بستنی گرفته دهنم شده بود تو خواب =P~

Parisand

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96

خواب بد زیاد دیدم ، چن شب پشت سر هم خواب دیدم یکی از بهترین دوستام مرده :-ss :-ss خیلی بد بود :(
بهترین خواب: خواب یکیو که خیلی خیلی دوسش دارم دیدم 8-> x:

B-D SGR

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمايى فرزانگان ١
شهر
تهران
مدال المپیاد
بى خيال بابا

یکی از دوستام کلا کرم خالص تو وجودش هست یعنی همینطور کرم میریزه (<
من پاکنشو گرفته بودم بشم پس دادما اما میگم این بچه از بس کرم داره بعده یه رب میگه پاکنمو ندادی :))... هیچی دیگه اخر سر تموم شد اون موضوع
منم دیگه فراموشش کرده بودما ولی نمیدونم چرا اینجوری شد مامانم تعریف میکرد :
همینطور واسه خودم حرف میزدم میگفتم :هستی پاکن , پاکنه هستی
تازه نمیدوونم چطوری مامانمو با پاکنه هستی اشتب گرفته بودمو بش گفتم پاکنه هستی :))
اخه یکی نیست بگه مگه پاکن راه میره مگه میشه اینقدر گنده باشه و... :))

پاپیون

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه1
شهر
کرمان

بهترین خوابم مهمونی رفتن با کسی بود که دوسش دارم.راستش خیلی خوش گذشت حالا بماند از اینکه تحویلم گرفته بود چقد ذوق مرگ شده بودم 8-> تازه دوتایی تنها رفته بودیم و مامانو بابامم نبودن که گیر بدن :D
بدترین خوابمم مرگ همون فرد بود تازه دوبار خواب دیدم مرده :-/ هر دوبارم کلی گریه کردم :((

pekhpekhmandi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegane nahie1
شهر
کرمان
دانشگاه
هرچی که خداخاست
رشته دانشگاه
اگه خداخاست پزشکی

اغا از وقتی مدرسه ها تعطیل شده من همش خواب مدرسه و همکلاسی و مسابقه و در سو امتحان میبینن.......اصلا از کاووسم بدتره بخدا :-s :-s :-s

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

چن شب پیش یه خواب طولانی ولی خودآگاهی دیدم تهش خیلی جالب بود داشتم با رفیقم درد وو دل میکردم گفتم ببین گلی مثلا الان همه تو ذهن منیم

من بیدار شم هممون نابود میشیم :D

بعد مامانم بیدارم کرد :| :))

BRX

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
96

بدترینش این بود که خواب دیدم تصادف کردیم و خالمو پسرخالمو دخترداییم مردن :(( :((

بهترینشم این بود که خواب دیدم معاونمونو کشتم از دست همه هم فرار کردم حالاهم دارم تو ساحل کنار دریا راه میرم :-?? :-??

Parkoury

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلامه حلی 5
شهر
تهران

بدترین خواب(هام)این بوده که یکی منو با کله از یه مکان خیلی(خیلیا!!!)بلند با کله ولم میکرد پایین.یه بار دوبار که ندیدم بالای 1000 بار دیدمش واقعا دیگه حالم ازش بهم میخوره

پژواک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
95

یکی از بدترین خواب هام درباره همین (..بهار..)[nb]http://www.sampadia.com/forum/index.php?action=profile;u=18015[/nb]کصااااافط بود همین دیشب...خعلی ام باحال بودااا! رفته بودیم پیک نیک بعد یه مرده اومد نمیدونم چی گفت و اینا بعد صحنه عوض شد من داشتم گریه میکردم خودمو میکشتم ک بهار با اون مرده ازدواج نکنه! =)) =)) من هی میگفتم نه این کارو نکن!! بهار میگف:نه میخوام باهاش ازدواج کنم! =)) =)) =)) =))
انقد گریه کرده بودم صدام گرفته بود!اصن یه وضی!بعد میخواستم به یه بنده خدایی :-" اس بدم ک بهار میخواد ازدواج کنه و اینا ش نداشتم! :)) :))خلاصه...خواب عجیبی بود نمیدونم چرا حس بدی بم داد فک کنم یه چن وقت دیگه باید عروسش کنم بهارو.... :> :>

بهترینش هم تو خیابونای امریکا با بهار و جانی دپ داشتیم قدم میزدیم بعد رفتیم خونه جانی :-" بعد جانی با نامزدش بهم زد به من گف من تو رو دوس دارم!!! =)) =))بهار هم عین دیوونه ها هی میخواس حمله ور شه به جانی من نمیزاشتم! :))من نمیدونم این موجود اضافی چیه ک تو همه خوابای من هس!خواب باحالی بود درکل!!!
ذهن مغشوشی دارم کلا... :D

z.n1994

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 مشهد
شهر
سر همه شهرا
مدال المپیاد
اره زبان تو راهنمایی که بودیم رتبه آوردم.کامپیوتر هم
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

من یه 5 6 باری بعد کنکور دارم خوابشو میبینم ~X(
خواب روزای پیشش.خواب این که کارت نگرفتم ~X(
خدایا!... [-o<

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فــرزانگان ۳
شهر
طــهـران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
رشته دانشگاه
پزشکی

بدترین خواب دارم ولی بهترین نه :D
کلا بدترین خوابام که هر چند مدت یه بار تکرار میشه اینه که من زندگی عادی خودم رو خواب میبینم اما ...نمیدونم چرا یه موجود خیلی خاصی تو این نوع خوابم همیشه هست که دور و اطراف من بدون هیچ حرفی پرسه میزنه ولی به شدت ترسناکه .. :-s و جالب تر اینکه تو این خوابها وقتی صلوات میفرستم ، اون موجود به طرز وحشتناکی ذوب میشه ( دقیقا سریال او یک فرشته بود رو بیارید تو ذهنتون :D )
و بهترینش هم مثلا این بود که خواب دیدم رفتم خونه یه نفر که خیلی دوستش دارم...همه چیش خوب بودا تنها مشکلش این بود که خود اون طرف تو خونه شون نبود :)) یعنی من سه ساعت خواب بودم نیومد که نیومد L-: ....

maryamcarrot

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
قبولی مرحله اول

بدترین و وحشتناک ترین خوابی که دیدم مامانم فوت کرده :(( :(( :((

iran1372

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
...........
شهر
ساری
رشته دانشگاه
حقوق

بد ترین خوابی دیدم کلاس چهارم بود که دیدم الیاس تو حیاط خونه ی مامان بزرگمه.البته اونجا نقش عزرائیل داشت منم مردم.تا دو ماه میترسیدم و خونه ی مامان بزرگم نمیرفتم

Anita H

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر

یه خورده طولانیه باید وقت بذارید بخونید:
بدترین خوابی که دیدم:
یه عطاری تو خیابونمون هست، من توی خوابم داشتم از اون عطاری برمیگشتم خونمون. من توی پیاده رو بودم، یه سایه سیاهی(حس میکردم جن هستش :() هم من رو دنبال کرده بود. منم عین چی ازش میترسیدم. یه خورده از مسیر بین عطاری و خونمون رو که طی کردم، ناگهان از کوچه به رختخوابی که اون شب توش خوابیده بودم منتقل شدم. بعد دیدم اون سایه سیاه گوشه رختخواب جلو پام نشسته و داره با خنده پتو رو تکون میده. منم داشتم سکته میکردم.
از خواب که بیدار شدم اول مامانم رو صدا کردم :D
بهترین خواب رو یادم نمیاد ولی گه گاهی خواب گردی میکنم و یا در خواب حرف میزنم :O
از خواب گردی هام، بهترینش موقعی بود که داشتم به طرف در خروجی ساختمون که رو به کوچه باز میشه میرفتم :P ولی به علت سر و صداهایی که میکردم، مامانم بیدار میشه و به تشک بر میگردونه منو.
از حرف زدن تو خواب هم هر وقت مامانم میاد بیدارم کنه، تو خواب دارم با دوستام مسئله حل میکنم و مامانم اینا کلی بهم میخندن :D
همچین آدمی هستم من :))

• لایک
امتیازات: mRNA

..زهرا..

محب الرقیه (سلام الله علیها)
نام مرکز سمپاد
فرز III
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
95

بد ترین خوابم یه خوابه که هی تکرار میشه برام!(آغو 38 ساله دارم ای خوابو میبینم! داغونمااا!)
این جوری شرو میشه که منِ سه - چهار ساله دارم راه میرم تو ایوون خونه قبلیمون! (من همیشه تو خوابام خودمو هم میبینم! انگار پشت دوربین وایسادم! :D )
بعد عین این انسان های بیکار هی خودمو میزنم به دونه دونه ی نرده های ایوونمون :-" و وقتی به نرده ی پنجم میخورم نرده از جاش درمیاد و پرت میشم پایین! :-ss
حدودا یه ساعتی در حال سقوط به سر میبرم :D و بعدش میفتم رو یه سری تخته و آهن پاره و پام میشکنه!(دردشو به وضوح حس میکنم! :| )
بعد همه ی خاندانمونو صدا میکنم ولی کسی نمیاد و چون به نتیجه نرسیدم بلند میشم و خودمو میتکونمو به راهم ادامه میدم!! :-"
(هیچ وقت نفهمیدم که بعدش کجا میرم!!!)
:-جوان ناکام!

sepi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Tehran
دانشگاه
تهران یا بهشتی!

ما چون همسایمون درخت مو داشت، همیشه گربه تو حیاطش بود، منم از گربه می ترسیدم و بدترین خوابایی که دیدم کابوس گربه است X_X، خواب ترسناک هم زیاد دیدم.
بهترین خوابم هم وقتی بوده که کسی رو که خیلی دوست داشتم تو خواب دیدم x:، یا خوابای پرواز که می دیدم خیلی باحال بود >:D<!

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
علوم پزشکی زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی

من یه زمانی خواب می دیدم که توی مدرسه وتوی امتحان نمره ی تک رقمی گرفتم.

عجب کابوسی بود وای L-: (:|

fatemeh.sh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم اباد
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
پزشکی

خواب دیدم مامانم فوت کرده.یهو از خواب پریدم.هیچ کس خونه نبود.داشتم سکته میکردم از ترس بخدا :(
بعد زنگ زدم مامانم کلی حال و احوالشو پرسیدم.

بالا