• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

92 ای ها کمک کنن

arezoo1995

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
پاسخ : 92 ای ها کمک کنن

اگه برمیگشتم همون تابستون نت رو قطع می کردم اخه اگه نت نمیرفتم شاید2 برابر درس میخوندم....
ی چیز دگ اینکه اگه حوصله خوندن درسی و نداشتم ی درس دگ میخوندم ک دوسش داشتم نه اینکه ب این بهانه درس نخونم دگ....

Kenji

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران-budoko

تصمیم بگیر ببین واست چقدر ارزش داره کنکور اگه واقعا هدفت هستش خب 1 سال سعی کن دوسش داشته باشی

برنامه ریزی و برنامه ریزی و برنامه ریزی , خیلی مهمه که با برنامه بخونی اگه بخوای بقچه ای(اینجوری مینویسن؟ :-?? ) بخونی هیچی نمیشه فقط استرس میگیری اخرش

سعی کن حساسیتتو نسبت به مسایل اطرافت خیلی بیاری پایین لااقل یه امسال سعی کن زود ناراحت نشیو زود خوشحال نشیو فکرت مشغول نشه

منطقی درس بخون: من از خودم بگم مثلا میدونستم که اگه خودمم بکشم نمیتونم تست شمارشی تکواژ و مشتق مرکب رو بزنم واسه همین اصل درس و یاد میگرفتم تا اگه سوال اسون بود بزنم و حسرتشو نخورم که خداروشکر امسال جواب داد

با کنکور امسال بهم ثابت شد باید سعی کنی خیلی بالاتر از کنکور تست بزنی در واقع سعی کن هفته اول که درس میخونی و تست اموزشی میزنی تو دوره کردنت تو هفته دوم تست زدنت بالاتر از کنکور عادی و تو زمان کمتر از کنکور باشه

(هدف زدن تست نیست هدف عادت به شرایط سوال سخت و پر محاسبه تو زمان کنکور ...اکثر ماها امسال مشکلمون همین بود چون یهو ریاضی و فیزیک یا خیلی سخت بودن یا خیلی پر محاسبه یا برعکس خیلی اسون رشته کار از دستمون رفت)

فعلا چیز دیگه نمیاد تو کلم :-/ :D

yeeganeh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شاهرود
رشته دانشگاه
مدیریت صنعتی

اگه برمیگشتم کلا احساسات محساسات تعطیل میکردم.جدا
هشدار: سن ما سن بدیه خواهش میکنم بچه سال کنکور وارد رابطه ی به اصطلاح عاشقانه نشید!! این بدترین مانع واسه کنکوره.
طوری که حتی خودتونم نمیفهمید چه بلایی به سرتون میاد. فرقی هم نمیکنه احساساتی باشید یا منطقی.کلا احساساتو تعطیل کنید. :)

اگه برمیگشتم ازمونای کانون شرکت نمیکردم نه کانون نه هیج جا دیگه.میذاشتم واسه بعد از عید
عوضش با هزینه ازمونا همه ی کتابای گاجو میخریدم >:D<
با شرکت در ازمونا میدونید چندتا جمعه از دست میدید؟؟

واینکه یه برنا مه ریزی حساب شده میکردم که وقتی به عید رسیدم مستاصل نشم و تو سرم نزنم.

و اینکه وارد جو رقابت نمیشدم....

kasandan s

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
پردیس فرهنگیان مشهد
رشته دانشگاه
علوم تربیتی

اگه دوباره سال کنکور برام تکرار میشه (زبونتونو گاز بگیرین لطفا ):::

به هیــــــــــــــــــــــــــــــــــــچ وجه کلاس فیزیک و شیمی و ریاضی پایه گروهی رو نمیرفتم.... صرفا وقت تلف کردن بود.....
شبای ماه رمضونو یکم با استرس و فشار کمتری درس میخوندم......
درسای پیشو همشو با دبیرا پیش میرفتم....تو پاییز و زمستون درسای پیشو بر پایه ترجیح میدادم......
آزمون کانون شرکت نمیکردم.....
فقط سه تا جامع بی در و پیکر و بی نظمه سنجشو شرکت میکردم :D
فیزیک پیشه گاجو از اول سال میخریدمش.....
با آرامش بیشتر واطمینان بیشتری درس میخوندم.....
جو رقابتو انتخاب نمی کردم . اصطلاحا "گاو" میشدم..... :D

البرت

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ایت الله خامنه ای
شهر
سیرجان
مدال المپیاد
داشتم میخوندم دیدم هیچی نمیشم ولش کردم

به نقل از uniQue :
اگه برمیگشتم کلا احساسات محساسات تعطیل میکردم.جدا
هشدار: سن ما سن بدیه خواهش میکنم بچه سال کنکور وارد رابطه ی به اصطلاح عاشقانه نشید!! این بدترین مانع واسه کنکوره.
طوری که حتی خودتونم نمیفهمید چه بلایی به سرتون میاد. فرقی هم نمیکنه احساساتی باشید یا منطقی.کلا احساساتو تعطیل کنید. :)

اگه برمیگشتم ازمونای کانون شرکت نمیکردم نه کانون نه هیج جا دیگه.میذاشتم واسه بعد از عید
عوضش با هزینه ازمونا همه ی کتابای گاجو میخریدم >:D<
با شرکت در ازمونا میدونید چندتا جمعه از دست میدید؟؟

واینکه یه برنا مه ریزی حساب شده میکردم که وقتی به عید رسیدم مستاصل نشم و تو سرم نزنم.

و اینکه وارد جو رقابت نمیشدم....

نگو این حرفو

با اون جمعه ای که از دست میدادی میدونی چه قدر از مباحثو دوره میکردی و اشکالاتتو بر طرف میکردی؟؟

واقعا اگه من امسال (من دومم میرم سوم . کنکور ندادم ولی این نظر منه) قلم چی نمیرفتم انگیزه ای برای درس خوندن نداشتم

اکثر بچه های مدرسمون هم میرفتن قلم چی و اگه من یه جای دیگه میرفتم باز اون حس رقابت ایجاد نمی شد

و این که منظورتون از وارد نشدن به جو رقابت چیه؟؟؟ ینی میگید رقابت بده؟؟؟؟

asal_sampadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

ي كلاس عربي توپ ميرفتم - تابستون قلمچي نميرفتم! - كل سالو مث دو هفته اخر كنكور ميخوندم- كل سال طراحاي كنكورو نفرين ميكردم

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

هی برای ساعتای مطالعه بالا برنامه نمیریختم!
به جای یه ساعت درس نیم ساعت استراحت ! بین درس های اختصاصی عمومی میذاشتم که استراحت کمتر لازم شه و پیوسته تر بخونم!
راضیم که گوشیموخاموش کردم!

برای رسیدن به تکالیف بی کیفیت مدرسه از قلم چی نمیزدم که از برنامه اش عقب بمونم!
سعی میکردم از همون اول با برنامه ازمونم برم چون بعد فهمیدم جبرانش خییییییییلی سخته

تستای کنکورو اولویت میدادم!
زیست تست کمتر میزدم بیشتر میخوندم! شاید! هرچند بهرحال سوالای امسال مزخرف بود
فاصله ام رو با سمپادیا حفظ میکردم که البته تا حدی زیادی هم کردم این کارو!
کمتر میذاشتم دبیرا و کادر مدرسه رو مخم برن !

فعلا اینا!

megan

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نظر من واسه عربی اول روی قواعد خوب مسلط بشین.بعد برین سراغ تست شناسی.این زرد عمومی بدرد میخوره اینجا.ینی برین قشنگ ببینین ک کدوم سوال از کدوم قسمته.البته سوالای مربوط ب رشته خودتونو نزنین چون اون آخرا لازمش دارین.خیلی از معلمام خودشون اینکارو میکنن.من بعد از عید اینکارو کردم و عربیم حداقل 30 40 درصد بهتر شد.واس دینی هم یه معلم خوب خیلی تاثیر داره.اینکه با رمز و اینجور چیزا یاد بگیرین.مخصوصا در مورد آیات.یه جوری یاد بگیرین که تو گزینه ها دیدین سریع بزنین و نیازی نباشه همه آیات گزینه ها رو بخونین و اینکه هیچ درسی رو نذارین به امید بعداز عید.بعد از عید خیلی فرصت باقیه اما اگه یه درسو کامل بذارین واسه اون موقع زیاد خوب نیست.من خودم دینی 3 موند واس بعد عید اصن راضی نبودم.در مورد فیزیکم تست شناسی خیلی موثره.اگه توی درسی خوب نیستین یا معلمتون خوب نیس غر زدن بیفایدس دنبال چاره باشین چون عیب و ایرادام اگه بمونه واس بعد عید عصبیتون میکنه

F@hime

فهـــیمه
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی‌‌شیمی

سمپادیا نمی‌اومدم. ساعت مطالعه‌م رو بالا می‌بردم. درس می‌خوندم. به خاطر چیزای بی‌خود ذهنمو مشغول نمی‌کردم. یه‌سری کلاسای بی‌خود مدرسه رو نمی‌رفتم.

shirin!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کاشان
مدال المپیاد
در ارزوی طلاونقره و برنز
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
مکانیک

سمپادیا نمیومدم چون واقن بهم لطمه زد واقن
بیرون نمیرفتم زیاد حرف نمیزدم انواع فیلمارو نمیدیدم
هرشب لغت زبان و ادبیات میخوندم کلن درس میخوندم :-"

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

با احترام به نظر بقیه:
به هیچ وجه تفریح رو از خودم نمیگرفتم .. چون باعث میشه ادم زود ببره
و در نتیجه سمپادیارو حدف نمیکردم

F@hime

فهـــیمه
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی‌‌شیمی

با احترام به نظر بقیه: صد در صد موافق تفریحم ولی اگه می‌خواین تفریح کنین نیاین نت٬ برین کافی‌شاپ٬ برین استخر٬ برین پارک٬ با خانواده و دوستاتون برین بیرون هواخوری ولی نیاین نت! وقتی میاین نت٬ سرتون درد میگیره٬ چشاتون درد میگیره٬ نمیتونید به خودتون غلبه کنین زود ازش دل بکنین٬ فکرتون بعدش هم مشغول میشه و نمی‌تونین تمرکز کنین! تا جایی که می‌تونین نیاین اینجا! از زبون آدمی میگم که اول مهر سه تا ستاره قرمز داشت و روز قبل از کنکور یه چرخ‌دنده! وقتتون رو اینجا تلف نکنید امسال؛ لطفاً!

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

برا همه نمیشه یک نسخه پیچید که. من سمپادیا میومدم و ذهنم بعدش درگیرش نمیشد و سخت نبود دل کندن ازش برام :| ولی در عوض فیلم که میدیدم تا یک هفته در گیرش بودم :D

+بعدم هر کی خودشو با بقیه مقایسه کنه (مخصوصا ساعت مطالعشو) خره :|

سمانه

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
دانشگاه بجنورد
رشته دانشگاه
مهندسی عمران- نقشه برداری

با احترام به نظر بقیه
من اگه به پارسال تابستون برمیگشتم اصن کلاس شیمی ریاضی فیزیک نمیرفتم فقط میشستم پایمو قوی میکردم کلا پارسال کلاس های چرت وپرت زیاد رفتم
پیشنهاد من برای شما این ک اول درسایی رو که مشکل دارید قوی کنید اصن سراغ درسای پیش نرید فقط پایه در ضمن هر کی گفته عمومی از تابستون زوده خیلی اشتباه کرده
در ضمن نت و موبایل بعضی وقتا لازمه, موقع هایی هست که از خوندن زیاد باید ی تفریحم بکنید البته اونم به اندازه و ضمنن تاریخ ادبیاتو لغتو از الان تو فلش کارت بنویسیدو بخونید

homa7

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان نیشابور
شهر
نیشابور
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

من اگه برمیگشتم پارسال تابستونو خیلی جدی تر میخوندم...واقعا تابستون خیلی فرصت خوبیه واسه درسای عقب مونده پایه...
سال پیش هم به اندازه واسه پیش میشه وقت گذاشت...ولی خب اگه یه سری درسای پیش رو هم تو تابستون وقت کنین بخونین خوبه نسبتا...ولی من این کارو نکردم...
اصلا تو جو بقیه بچه ها که میرن کلاس و فلان کتابو میگیرن و اینا نباشین ...اینکار فقط آدمو بهم میریزه!
کلاسای چرت و پرت نرید...کلاس عمومی تو سال کنکور که وقت طلاست خیلی ضرر داره...مشاوره هم اصصصصلا باهاش موافق نیستم...
اگه یه خواهر و برادری دوستی کسی پیدا کنید و از اون کمک بخواید از 100 تا مشاور بهتره اگرهم پیدا نشد خودتون برنامه ریزی کنید...هیچکس بهتر از خودتون نیست!
در طی سال هم با دبیر پیش برید اصلا به این فکر نباشین که سر کلاس نخونین و بعدش برین کلاس...این بدترین کاره!

dr.gh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

گوشیمو کنار میذاشتم!با دیدن یه تراز که از نظر خودم بد بود اینقد روحیه ی خودمو داغون نمیکردم

روی حرف معلما حساس نمیشدم....کلا من زیادی حساسم...که رو کنکورم هم تاثیر گذاشت ...حرفای بقیه واسم خیلییییییییییییییییی مهم

بود...بعضی وقتا خیلیا به عمد روحیتونو تضعیف میکنن حواستون باشه!!!شما فقط به کار خودتون ادامه بدید و با خودتون فکر کنید

که اگر بخوام به این چیزا فکر کنم فقط وقتم هدر میره !!!شما فقط بخونید!!!!بخونید!

dr.gh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

یه چیز دیگه :هیچوقت از یاد گرفتن موضوع یا تستی به بهانه ی غیر استاندارد بودنو این قسمته تا حالا تو کنکور نیموده و ....از این چیزا

رد نشید!هیچوقت نگید این سوالا یا این آزمونه غیر استاندارده!!!!یادتون باشه سر جلسه به خاطر شرایطش شرایط روحی خودتون

حس میکنید دارید با غیر استاندارد ترین سوالا مواجه میشید!!!!پس خودتونو آماده کنید!!!همه نوع و همه مدل سوال رو حل کنید

و ساده از کنارشون نگذرید!

Mate Bahoosh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج
شهر
کرج
دانشگاه
تهران،ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

اولین چیزی که به ذهنم می یاد اینه که اگر یک سال برم عقب دیگه آدمه جدیدی رو توی اون دوره به عنوان دوست وارد زندگیم نمی کردم. :(( :(( :(( :((
و اینکه به دوستام و کاراشون اهمیت نمی دادم و تنها می رفتم جلو. X-( X-( X-( X-( X-( X-(

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91

موضوعی که خیلی آسیب وارد میکنه نداشتن یه مشاور خوب هست....هرچقدر هم که باهوش و با استعداد باشید بدون برنامه و مشاوره نمیشه....خودتونو به دست مشاوران آزمونهای آزمایشی نسپارید.یه مشاور خوب پیدا کنید. تو شرایط بحرانی خیلی به کارتون میاد.

nemote95

کاربر فعال
شهر
تهران
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
كامپيوتر.نرم

استرس ام رو از همون اول چالش مي كردم
استراحت بيشتري به خودم مي ددم
به نتيجه آزمونا كمتر فكر ميكردم و در عوض سعي ميكردم ريز بينانه تر تحليل آزمون كنم

بالا