• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مدرسه تابستانی علوم ریاضی و کامپیوتر

• شروع کننده موضوع meli
  • تاریخ شروع

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات
پاسخ : مدرسه تابستانی علوم ریاضی و کامپیوتر

خسته نباشید میگم به همه بچه ها
ایشالله که بهتون خوش گذشته باشه.
هدف مسابقه آخر صرفا یه مسابقه فان بود. برا همین این نقش ها تعریف شده بود توش:D منم که دوره گرد بودم.نمیدونمم چرا نمیومدید باهام بازی کنید:D. واقعا اذیت نمی کردم!

حالا میریم سر پیشنهادا برا کارگاه بعدی:D
لطفا بگید پیشنهاداتتونو.

ariadne

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهار
شهر
تهـــــران .

به نقل از آرمان حقیقی :
لطفا بگید پیشنهاداتتونو.

من خُب نظرمُ راجب این سری می دم؛ بعد پیشنهاد هم توش هست :د

مدرسه زمستون که ما رفتیم، با این که توی فرم ثبت نام پرسش شده بود که آشنایی قبلی با زبان برنامه نویسی یا امثالهم رو داریم، بازم سطح علمی ـیش خیلی پایین بود، خیلی فان بود بیشتر؛ الگوریتم 1 ـش که کلاً داشت مفهوم سرچ رو می گفت که واقعاً حوصله سر بر بود، بعد توی این کارگاه گفتن ک دوتا گروه ک قبلاً بودن رو کاری کردن که به جای الگوریتم 1 ؛ الگوریتم 2 رو برن؛ والا الگوریتم 2 هم خیلی سطح ـش پایین بود، یعنی به نظرم به نظر یک دانش آموز دبیرستانی یک چیز ساده و مقدماتی بود، به نظر من بهتره برای دفعه های بعد توی ثبت نام اولیه از دانش اولیه هم پرسش بشه، بعد معیار سن هم مدنظر باشه توی گروه بندی، بعد کارگاه ها هم سطح بندی بشه، این طوری خیلی بهتر می شه تا اینکه یک کارگاه برای اکثر بچه ها خسته کننده باشه.
البته این رو برای کارگاه های الگوریتم می گم، بقیه کارگاه ها -اتوماتا، گراف، توپولوژی- برای من یکی که جذاب بودن، تازگی هم داشتن. این جور چیزا بنظرم بهتره باشن بازهم تو کارگاه های بعدی، چون اکثر چیزهایی که گفته می شد مخلوطی از بازی و فکر بود و هم زمان خودمون به چیزهایی می رسیدیم که ممکن بود جای دیگه خونده باشیم/ درآینده بخونیم ، ولی ملموس تر بود و بهتر درکشون می کردیم.

کلاً این کارگاه نسبت به اون موبایله خیلی بهتر بود! کارگاه های بعدی هم در همین حد باشن، خوبه!

توی سخنرانی اولیه هم - البته ما به آقای سخنران (فامیلی ـیشونُ نمی دونم :-") هم گفتیم - مطالب ـش جالب بودن، منتها خُب خود ایشون گفتن من این مطالبُ برای بچه های سوم راهنمایی / اول ذبیرستان آماده کرده بودم و نمی دونستم دوم / سوم هم هستن، بنظرم باز خوبه توی همچین سخنرانی هایی چیزهایی مطرح بشه که فرای دانش بچه ها و کتاب های درسی باشه، یک چیزی به همون تازگی و جذابیت مطالب کارگاه ها که کمتر کسی باشه ک آشنایی قبلی داشته باشه. این مطالب توی فصل یک هندسه دو هست باز هم، سرپینسکی و کُخ و این ها! ولی باز هم چند راهی که معرفی کردن جدید بود باز هم!

مسابقه آخر هم به نظرم واقعاً خوب بود، مسائل ـش واقعاً خوب بودن، کُلی هم درگیر فکر شدیم، خیلی خوب بود! شاید مثلا خارج از اون موقعیت و این ها بود عمراً انقدر وقت می ذاشتم به شخصه واسه یک سوال مثلاً. :د :-"
بنظرم برای سری های بعدی هم یه همچین چیزی باشه، آموخته ها هم بیشتر تثبیت می شن!

و فکر می کنم برای بچه های دوم به سوم، شهریور آخرین تجربه ـمون باشه، ولی لطفاً نباشه :-"

همین دیگه؛ باتشکر از شما و سایر دست اندرکاران :د

pucy cat

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 4
شهر
تهــران

منم میخواستم همین ـایی که ویدا گفت رو بگم. ولی گفت دیگه. خیلی کوتاه میگم.
کارگاه هایی که بیشتر در مورد ریاضی بود _توپولوژی، گراف، اتوماتا_ برام جذاب تر و جدیدتر بود نسبتا.
ولی الگوریتم 1 مثل کارگاه زمستانه در مورد سورت بود و خب برام جدید نبود و اندازه بقیه کارگاها جذاب نبود. به نظرم برای
کارگاه ـای بعدی اگه سطح کارگاه ـای کامپیوتر رو بالا ببرید خیلی بهتر میشه.
و یه چیزی که خیلی خوب بود این مسابقه روز آخر بود چون باعث تثبیت اون چبزایی شد که یادگرفته بودیم. و این که بعضی جاها پشیمون
از اینکه چرا گوش ندادیم و یادداشت‌برداری نکردیم. :-"
درمورد سخنرانی هم همون چیزایی که ویدا گفت. :د
بعد کلیپ هم که تو اختتامیه پخش شد عالی اصا. خیلی خوب بود. دستشون درد نکنه.
امیدوارم شهریور هم باشه، که دوباره بتونیم بیایم ما. :-"

!!!Anti-Law!!!

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۴
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک

خب این کارگاهم مثل کارگاه هی قبلی تموم شد ...
تنها چیزی که ازش موند کلی خاطره خوب و دوستای جدید و مطالبی بود که چه تکراری و چه جدید یاد گرفتیم ....
از همه کسایی که تو برگزاری این کارگاه ها زحمت کشیدن تشکر میکنم و خسته نباشید میگم ...

مجموع این کارگاه و کارگاه زمستانه خیلی خوب تونست تفاوت بین علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوترو واضح برای کسایی که این تفاوتو چه میدونستن و چه نمیدونستن بیان کنه ....
اما یسری کارگاه ها مثل کارگاه گراف و الگوریتم با کارگاه های زمستانه تفاوت چندانی نداشت و در کل مطالب ارائه شده خیلی ساده و بیسیک برای الگوریتم بود شاید خیلی فراتر از این مطالب که شامل سورت بود می شد پرداخت حداقل برای الگوریتم 2 ولی باز هم کارگاه سودمند بود برای کسایی که با این چیزها زیاد آشنایی نداشتن ...

کارگاه تپولوژی خیلی خوب بود و مطالب جدید بود قسمت خمیربازیشم خیلی فان بود و نوستالژیک بود فقط خمیراش خیلی بد بود واقعا کار باهاش دیوونه کننده بود ~X( هرچند که میگفتن بهترین متریال استفاده شده که شامل آب و آرده !!!!!!!!!

کارگاه اتوماتا عالی بود هم مسائلش هم مطالبش فقط کاش بیشتر بود چون کارگاهی بود که خیلی جای بحث و کار داشت

کارگاه گراف همون طور که به همه گفتم بهترین بخشش قسمتی بود که آقـای طــــاهـــری آب خنک آوردن تو کلاس واقعا تو اون هوای گرم به موقع و به جا بود بازم ازشون ممنونم !!!!!!!!

درباره روز آخر و مسابقه هم که واقعا عالی و فان بود تمامی قسمت هاش و فهمیدیم که تو این مدت چه چیزایی رو یاد گرفتیم و آیا میتونیم ازشون استفاده کنیم یا نه ؟؟و مهم تر از همه آخرش گروه ما (گروه 5) مسابقه رو برد و اول شد !!!

ولی درباره سخرانی روز اول کاملا با ویدا موافقم!!

امیدوارم بازم این کارگاه ها برگزار بشه و قبول کنن ما که سال سومیم هم بتونیم شرکت کنیم 8->
مرسی از تیم عالی برگزاری این کارگاه ها :D

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

منم که اومدم روز آخر بهتون سر زدم همین جوری (چه حضور فعالی!). خوشحال شدم دیدمتون. همین :D

فاطمه م.

فاطمه م.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

جواد ب. گفت حضورتون رو به دخترا اطلاع رسانی کنم بنده، دیدم نمیشه یک به یک بگم، تو آمفی تئاتر اومدم با صدای بلند آمیخته به جیغ اطلاع رسانی کردم یک دفعه صدام گرفت :D
من جدا متعجب شدم ینی فقط اومده بودین بچه هارو ببینین برین؟ :D

.......!

کاربر فوق‌فعال
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از آرمان حقیقی :
خسته نباشید میگم به همه بچه ها
ایشالله که بهتون خوش گذشته باشه.
هدف مسابقه آخر صرفا یه مسابقه فان بود. برا همین این نقش ها تعریف شده بود توش:D منم که دوره گرد بودم.نمیدونمم چرا نمیومدید باهام بازی کنید:D. واقعا اذیت نمی کردم!

لطفا بگید پیشنهاداتتونو.

منم تشکر میکنم از همه ی دست اندرکاران این کارگاه ها...
خیلی خوب بود و بهمون خیلی خوش گذشت مخصوصا تو قسمت مسابقه… :لایک
شما تو بازی ها خیلی حرفه ای بودین فک کنم برای همین بچه ها زیاد نمیومدن بازی کنن باهاتون :D
من خودم دو بار باهاتون پنتاگو بازی کردم و در طول بازی سرشار از استرس بودم :D
تو بازی دوم هم که واقعا بهم رحم کردین:D ....مچکرم

به نظرم اگه کلیپی که تو اختتامیه پخش شد(و خیلی عالی بود) یا عکس هایی که طی گارکاه ها گرفته شد رو در اختیارمون قرار میدادید خیلی خوب میشد.

بازم ممنون...

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

من اومدم کمی زودتر هم رسیدم یعنی یک ساعتی منتظر موندم تقریبا :D

کار خاصی نداشتم اومدم ببینم چه خبره. اطراف شریف جایی نبود متاسفانه. هوا و تایم هم خوب نبود وگرنه با بچه ها میرفتیم جایی. به هرحال خوشحال شدم دیدمتون جمیعا :D

فاطمه م.

فاطمه م.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

حرکت جالب و متعجب کننده ای بود سر زدنتون :D منم همچنین :D

.......!

کاربر فوق‌فعال
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از محمّد :
من اومدم کمی زودتر هم رسیدم یعنی یک ساعتی منتظر موندم تقریبا :D

کار خاصی نداشتم اومدم ببینم چه خبره. اطراف شریف جایی نبود متاسفانه. هوا و تایم هم خوب نبود وگرنه با بچه ها میرفتیم جایی. به هرحال خوشحال شدم دیدمتون جمیعا :D

من هم از دیدنتون بسی خوشحال شدم :D

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات

به نقل از ویــدا :
من خُب نظرمُ راجب این سری می دم؛ بعد پیشنهاد هم توش هست :د

مدرسه زمستون که ما رفتیم، با این که توی فرم ثبت نام پرسش شده بود که آشنایی قبلی با زبان برنامه نویسی یا امثالهم رو داریم، بازم سطح علمی ـیش خیلی پایین بود، خیلی فان بود بیشتر؛ الگوریتم 1 ـش که کلاً داشت مفهوم سرچ رو می گفت که واقعاً حوصله سر بر بود، بعد توی این کارگاه گفتن ک دوتا گروه ک قبلاً بودن رو کاری کردن که به جای الگوریتم 1 ؛ الگوریتم 2 رو برن؛ والا الگوریتم 2 هم خیلی سطح ـش پایین بود، یعنی به نظرم به نظر یک دانش آموز دبیرستانی یک چیز ساده و مقدماتی بود، به نظر من بهتره برای دفعه های بعد توی ثبت نام اولیه از دانش اولیه هم پرسش بشه، بعد معیار سن هم مدنظر باشه توی گروه بندی، بعد کارگاه ها هم سطح بندی بشه، این طوری خیلی بهتر می شه تا اینکه یک کارگاه برای اکثر بچه ها خسته کننده باشه.
البته این رو برای کارگاه های الگوریتم می گم، بقیه کارگاه ها -اتوماتا، گراف، توپولوژی- برای من یکی که جذاب بودن، تازگی هم داشتن. این جور چیزا بنظرم بهتره باشن بازهم تو کارگاه های بعدی، چون اکثر چیزهایی که گفته می شد مخلوطی از بازی و فکر بود و هم زمان خودمون به چیزهایی می رسیدیم که ممکن بود جای دیگه خونده باشیم/ درآینده بخونیم ، ولی ملموس تر بود و بهتر درکشون می کردیم.

کلاً این کارگاه نسبت به اون موبایله خیلی بهتر بود! کارگاه های بعدی هم در همین حد باشن، خوبه!

توی سخنرانی اولیه هم - البته ما به آقای سخنران (فامیلی ـیشونُ نمی دونم :-") هم گفتیم - مطالب ـش جالب بودن، منتها خُب خود ایشون گفتن من این مطالبُ برای بچه های سوم راهنمایی / اول ذبیرستان آماده کرده بودم و نمی دونستم دوم / سوم هم هستن، بنظرم باز خوبه توی همچین سخنرانی هایی چیزهایی مطرح بشه که فرای دانش بچه ها و کتاب های درسی باشه، یک چیزی به همون تازگی و جذابیت مطالب کارگاه ها که کمتر کسی باشه ک آشنایی قبلی داشته باشه. این مطالب توی فصل یک هندسه دو هست باز هم، سرپینسکی و کُخ و این ها! ولی باز هم چند راهی که معرفی کردن جدید بود باز هم!

مسابقه آخر هم به نظرم واقعاً خوب بود، مسائل ـش واقعاً خوب بودن، کُلی هم درگیر فکر شدیم، خیلی خوب بود! شاید مثلا خارج از اون موقعیت و این ها بود عمراً انقدر وقت می ذاشتم به شخصه واسه یک سوال مثلاً. :د :-"
بنظرم برای سری های بعدی هم یه همچین چیزی باشه، آموخته ها هم بیشتر تثبیت می شن!

و فکر می کنم برای بچه های دوم به سوم، شهریور آخرین تجربه ـمون باشه، ولی لطفاً نباشه :-"

همین دیگه؛ باتشکر از شما و سایر دست اندرکاران :د
خواهش! اون موارد رو اطلاع میدم. ایشالله که تو شهریور بهتر میشه کارگاه ها

به نقل از !!!Anti-Law!!! :
خب این کارگاهم مثل کارگاه هی قبلی تموم شد ...
تنها چیزی که ازش موند کلی خاطره خوب و دوستای جدید و مطالبی بود که چه تکراری و چه جدید یاد گرفتیم ....
از همه کسایی که تو برگزاری این کارگاه ها زحمت کشیدن تشکر میکنم و خسته نباشید میگم ...

مجموع این کارگاه و کارگاه زمستانه خیلی خوب تونست تفاوت بین علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوترو واضح برای کسایی که این تفاوتو چه میدونستن و چه نمیدونستن بیان کنه ....
اما یسری کارگاه ها مثل کارگاه گراف و الگوریتم با کارگاه های زمستانه تفاوت چندانی نداشت و در کل مطالب ارائه شده خیلی ساده و بیسیک برای الگوریتم بود شاید خیلی فراتر از این مطالب که شامل سورت بود می شد پرداخت حداقل برای الگوریتم 2 ولی باز هم کارگاه سودمند بود برای کسایی که با این چیزها زیاد آشنایی نداشتن ...

کارگاه تپولوژی خیلی خوب بود و مطالب جدید بود قسمت خمیربازیشم خیلی فان بود و نوستالژیک بود فقط خمیراش خیلی بد بود واقعا کار باهاش دیوونه کننده بود ~X( هرچند که میگفتن بهترین متریال استفاده شده که شامل آب و آرده !!!!!!!!!

کارگاه اتوماتا عالی بود هم مسائلش هم مطالبش فقط کاش بیشتر بود چون کارگاهی بود که خیلی جای بحث و کار داشت

کارگاه گراف همون طور که به همه گفتم بهترین بخشش قسمتی بود که آقـای طــــاهـــری آب خنک آوردن تو کلاس واقعا تو اون هوای گرم به موقع و به جا بود بازم ازشون ممنونم !!!!!!!!

درباره روز آخر و مسابقه هم که واقعا عالی و فان بود تمامی قسمت هاش و فهمیدیم که تو این مدت چه چیزایی رو یاد گرفتیم و آیا میتونیم ازشون استفاده کنیم یا نه ؟؟و مهم تر از همه آخرش گروه ما (گروه 5) مسابقه رو برد و اول شد !!!

ولی درباره سخرانی روز اول کاملا با ویدا موافقم!!

امیدوارم بازم این کارگاه ها برگزار بشه و قبول کنن ما که سال سومیم هم بتونیم شرکت کنیم 8->
مرسی از تیم عالی برگزاری این کارگاه ها :D
ممنون. سعی می کنیم مواردی که گفتینو برای برنامه بعدی اعمال کنیم.
شما اول شدین؟ بازی هم کرده بودین با ما؟:D
دقیقا کدوم تیم بودین شما؟ کنار بنجره وسطی؟ :D
به نقل از sadaf.em :
منم تشکر میکنم از همه ی دست اندرکاران این کارگاه ها...
خیلی خوب بود و بهمون خیلی خوش گذشت مخصوصا تو قسمت مسابقه… :لایک
شما تو بازی ها خیلی حرفه ای بودین فک کنم برای همین بچه ها زیاد نمیومدن بازی کنن باهاتون :D
من خودم دو بار باهاتون پنتاگو بازی کردم و در طول بازی سرشار از استرس بودم :D
تو بازی دوم هم که واقعا بهم رحم کردین:D ....مچکرم

به نظرم اگه کلیپی که تو اختتامیه پخش شد(و خیلی عالی بود) یا عکس هایی که طی گارکاه ها گرفته شد رو در اختیارمون قرار میدادید خیلی خوب میشد.

بازم ممنون...
این هم بررسی می کنم که ببینم کدوم عکسا رو میشه share کرد
بابا من واقعا سخت بازی نمی کردم:D
کلا هدف بازی های ما توازن امتیازا بود. سعی بر این بود که به تیم های با امتیاز کم کمک یشه و تیم هایی که امتیازاشون خیلی زیاده رو باهاشون جدی بازی می کردیم اکثرا!
اکثرا پسرا شاکی بودن ازم چون خیلی کری می خوندن:D مام جدی بازی می کردیم باهاشون!

ولی در کل فکر کنم ایده هایی که بچه ها زده بودن کلا برا شخصیت ها جالب بود.
رابین هودو و اینا!

ariadne

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهار
شهر
تهـــــران .

به نقل از آرمان حقیقی :
شما اول شدین؟ بازی هم کرده بودین با ما؟:D
دقیقا کدوم تیم بودین شما؟ کنار بنجره وسطی؟

بله، ما همون پنجره وسطیه بودیم؛ :د گروه پنج؛ ک البته تا اخرین لحظه اول بودیم نفهمیدیم تهش چی شد ! توی آمفی همهمه شد نفهمیدیم آقای پرنیان کدوم گروه رو گفتن:د
بازی هم بله! :D من نبودم ولی دوستان اومدن چندبار!

shantazh

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
راهنمایی فرزانگان یک تهران
شهر
تهران

ما سوم شدیم :D

Elnaz.gh

دختر پرتقالی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
كرج

کلا سطح کارگاها برای من که سوم راهنمایی بودم و هیچگونه مطالعه ی خاصی توی این مباحث که فک کنم یه سری هاشون رو بچه های المپیادی میخونن نداشتم خیلی خوب بود!همه ی کارگاه ها هم برام جالب و موضوعاتش جذاب بود!یعنی چرا فقط اول دوم دبیرستانی ها اولش میتونستن بیان؟!اگر برای ایجاد علاقه به ریاضیه که خب وقتش تو راهنماییه!اگرم میگین سطح کارگاها برای یه بچه ی راهنمایی ای بالاست که خب من به شخصه از همون قدری که فهمیدم از مطالب خیلی هم راضی هستم!و علاقم به ریاضی زیاد بود و واقعا زیادتر هم شد!

• لایک
امتیازات: TMNT

lovesky

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از lab0o :
یه سؤال شهریور باز هم برگزار میشه ؟ از میون صحبت ها فهمیدم.
اینطوری گفتن برگزا کننده ها.

به نقل از آرمان حقیقی :
لطفا بگید پیشنهاداتتونو.
اول تشکر کنم از زحمتای همه،من که به شخصه فکر میکنم از کارگاه زمستون بهتر بود،شاید چون مباحثشو بیشتر دوست داشتم البته.

اما حالا بذارید نقد کنم! :D
ما روز اول اتوماتا و الگوریتم2 رو گذروندیم که بنظرم واقعا قابل قبول بودن مخصوصا اتوماتا که نسبتا جدید هم بود. تنها نقدی هم که به الگوریتم2 وارده اینه که یکم وقت زیاد گذاشتیم رو سوالاکه بنظرم اونقدر زمان نیاز نداشت. و در کل روز اول خیلی خوب بود.
اما روز دوم!راستش من هیچکدوم از کارگاهاشو دوست نداشتم!(گراف و توپولوژی) کارگاه گراف که واقعا خسته کننده و کسل کننده بود و دیگه آخراش نمیشد گوش داد به صحبتا!ظاهرا بقیه ههم همچین نظری داشتن!کارگاه توپولوژی باز بهتر بود نسبتا ولی خیلی بار علمی نداشت صرفا کاردستی بود! :D البته شاید اگه از اول گزینه راضی وار ترُ انتخاب میکردیم و مطالب تئوریش بیشتر میبود لذت بخش تر میبود!اما با وجود این کارگاه من که چیز خاصی از توپولوژی نفهمیدم!
درباره ِی اون برگه های نظرسنجی هم بگم!واقعا خوب بود که بعد هر کارگاه نظر بچه ها رو میپرسید،اما ای کاش سوالا رو یکم جزئی تر پرسیده بودید،اینقدر که سوالا کلی بود همه فقط خوب بد زشت می نوشتن!بغل دستی ِمن که کلا از اول تا آخر عالی عالی مینوشته!اصلا آدم اگر میخواست درست حسابی جواب بده نمیشد انگار!
و اما مسابقه!ایده ِمسابقه خیلی خیلی خوب بود و همین که این دفعه مسابقه هم اضافه شد واقعا سطح مدرسه تابستونیُ بالا برد.آدم میتونست خودشُ بسنجه ببینه از کارگاه ها چیزی یاد گرفته یا نه!اون دفعه بعدش حس میکردم چیزی از کارگاه ها یادم نیست امااین دفعه خوب بود! :-" :D و کلا نقش هاو روندی هم که برای مسابقه طرحی کرده بودید خوب بود و سرگرم کننده!اما یه انتقاد خیلی بزرگ که وارده اینه که مسابقه دیگه کلا فان بود!یعنی اصلا اصلا جدیتی تو نتایج حس نمیشد ما که همینجوری دور همی مسابقه میدادیم که این تا حدودی خوبه اما نه دیگه در این حد!سطح سوالا هم یه بازنگری توشون بشه بهتره!اینکه بالاخره یه سری سوالا سختن و خوب نباید بشه به راحتی حلشون کرد درسته اما این که لاینحل باشن که دیگه نمیشه!یه سوال توپولوژی به ما افتاد پرسیدیم گفتن فقط بخوایم راهنمایی کنیم باید نیم ساعت توضیح بدیم!!!(تازه ما جواب سوالُ داشتیم :-")بلاخره سطح سوالا باید سخت باشه به نسبت اینکه ما دانش آموزیم و نسبت به سطح کارگاه ها!حتی خیلی از سوالای متوسطم بودن که نمیشد حلشون کرد!حتی سوال راحت اینجوریم بود!که حل بشو بود ولی وقت گیر بود خدایی!خلاصه کهخ درباره سوالا درست و حسابی تجدید نظر کنید! :د
البته این نقدها به این معنی که خوب نبود برنامه نیست اصلا اصلا!برنامه عـــالی بود!اینا رو میگیم که عالی تر بشه! (; :D

فاطمه م.

فاطمه م.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

0pyKVDTx4guuRjeEWjzMAU

سمپادیا جلوی در دانشگاه شریف :D

.......!

کاربر فوق‌فعال
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

همه چقد خسته ایم تو عکس :D
من که اون کارتمم از گردنم در نیوردم:D

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره ی زیست دوره هجده و طلای دوره نوزده

آره نستو ما سوم شدیم!!!!!!!
آخرین لحظه ! چه قدر من حرص خوردم سراون ثبت امتیاز!!
بازی ها باحال بودن . ما تقریبا همه ی بازیا رو کردیم . هم گروهیم روژین کاغذ تا میکرد تا math درست کنه ! اون یکی شقایق مکعب مرتب می کرد منم که پنتاگو بازی کردم!!
کلا خیلی خوب بود .
فقط یه پیشنهاد تورو خدا نندازینش یه شهر دیگه همین تهران باشه خواهش خواهش. [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

بالا