• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپاد=فقط 1 ها؟!؟!

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394
پاسخ : سمپاد=فقط 1 ها؟!؟!

:-$
به نقل از fitmal :
اها ناحیه رو میگی :Dنچ من اشتب فکریدم

چی فکریدی تو هانی؟؟

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
کرمان (1 ر) - تهران (بقیه)
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-" 1 مرحله 2 :-"

فکریدم منظورت فرزانگان تازه تاسیسست یعنی فرز2

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

به نقل از fitmal :
فکریدم منظورت فرزانگان تازه تاسیسست یعنی فرز2
آهاان
تا حالا از این دریچه بهش نگاه نکرده بودم :))

peg@h75

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرز6
شهر
طهران

بر مبنای چی میگید که انسان های تک بعدی و خرخون تو مراکز تازه تاسیسن و دقیقا با استناد بر چ دلیل و مدرکی انقدر راحت بی احترامی میکنید
خیلی از مراکز امسال کارگاه و سمینار داشتن هر چند برخی هاش ولی بهتر خواهند شد واس سال اول بد نیس

کی میگه مراکز تازه تاسیس دیگه همه از دم داغونن اونایی که خواستن خودی نشون دادن و ادامه هم خواهند داد موفق باشند بقیه هم امیدوارم راه بیفتن دلیل نمیشه انقدر راحت تخریب شن

شما بزنید تو سر هم هیچی هیچی هیچی عوض نمیشه اون وقع که مشغول این کارا بودید له شد سمپاد بسه حاشیه ب فکر احیاش باشید
چ قدر مدال ب رخ هم میکشید اونا مال دانش اموزای سال قبل بوده از سوابق مدرسس تو گذشته زندگی نکنید الان چی دارید رو کنید رقابت کنید ارزشای سمپادی رو دوباره ارزش کنید (روی سخن با بچه های مراکز تازه تاسیس )

PEYMAN__ HELLI

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
حلی2
شهر
تهران

من جفتشون بودم هم حلی 1 الانم حلی دو ام.اما امسال حلی 2 3500 تا متقاضی داش حلی 1 2700 تا.از نتایجشم کاملا معلومه.

×شقایق:پستتون به فارسی برگردونده شد.پست فینگلیش خلاف قوانینه.

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

به نقل از peg@h75 :
بر مبنای چی میگید که انسان های تک بعدی و خرخون تو مراکز تازه تاسیسن و دقیقا با استناد بر چ دلیل و مدرکی انقدر راحت بی احترامی میکنید
خیلی از مراکز امسال کارگاه و سمینار داشتن هر چند برخی هاش ولی بهتر خواهند شد واس سال اول بد نیس

کی میگه مراکز تازه تاسیس دیگه همه از دم داغونن اونایی که خواستن خودی نشون دادن و ادامه هم خواهند داد موفق باشند بقیه هم امیدوارم راه بیفتن دلیل نمیشه انقدر راحت تخریب شن

شما بزنید تو سر هم هیچی هیچی هیچی عوض نمیشه اون وقع که مشغول این کارا بودید له شد سمپاد بسه حاشیه ب فکر احیاش باشید
چ قدر مدال ب رخ هم میکشید اونا مال دانش اموزای سال قبل بوده از سوابق مدرسس تو گذشته زندگی نکنید الان چی دارید رو کنید رقابت کنید ارزشای سمپادی رو دوباره ارزش کنید (روی سن با بچه های مراکز تازه تاسیس )
نه .من کی گفتم که همشون. تو مدارس .تازه تاسیس هستن.تو مدرسه ما هم هستن .ولی درصدشون تو مدارس تازه تاسیس خیلی بیشترن
در آزمون ورودی.که بر اساس ترازه .دانش آموزایه قوی .به ترتیب تو مدارس حلی و فرز ۱ تا 6 جمع میشن.
شآید تو مدارس دیگه هم تک و توک قوی وجود داشته باشه.ولی نمیتونن با کل مدرسه رقابت کنن.
اون مدارس درسته که سمینار داشتن ولی ..همه چی سمینار نیست.
ودجه هم مهمه.امکانات هم باید باشه .دبیر خوب هم باید باشه.و مهمتر از همه .دانش آموزایه هم باید علاقه داشته باشن.(دقت کنین که نمیگم قوی باشن .میگم باید علاقه داشته باشن.
که طبیعتا مدارس تازه تاسیس حداقل 4_5شال وقت میخوان تا یه آنالیز کنن خودشون رو که تا اون موقع هممون رفتیم .
.
درضمن ما ها تا حالا مدالا مون رو به رخ کسی نکشیدیم.اگرهم کشیدیم .به رخه این انرژی و سلام .علامه طباطبایی ها کشیدیم.
با قسمت آخر حرفتم موافقم .و ما امسال هم نشون خواهیم داد که ماله سمپاد هستیم.و افتخارات برایه ماها هستن.
.
@ PEYMAN_HELLI
نزار من قضیه آزمون 15_2 رو بگم....
فقط بخاطره دوستام نمیگم.
.
کل دنیا میدونن که حلی ما از شما ها بهتره.
.... خودتم که دیدی المپیادیاتون میان مدرسه ما درس میخونن.
آره .از نتایجشون معلومه که ما بهتریم.
همون بهتر که از مدرسه ما اومدی بیرون وگرنه....
پس PLZ.DON'TSPEAK.

• لایک
امتیازات: hk hk

peg@h75

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرز6
شهر
طهران

به نقل از BLACK CHEER :
نه .من کی گفتم که همشون. تو مدارس .تازه تاسیس هستن.تو مدرسه ما هم هستن .ولی درصدشون تو مدارس تازه تاسیس خیلی بیشترن
در آزمون ورودی.که بر اساس ترازه .دانش آموزایه قوی .به ترتیب تو مدارس حلی و فرز ۱ تا 6 جمع میشن.
شآید تو مدارس دیگه هم تک و توک قوی وجود داشته باشه.ولی نمیتونن با کل مدرسه رقابت کنن.
اون مدارس درسته که سمینار داشتن ولی ..همه چی سمینار نیست.
ودجه هم مهمه.امکانات هم باید باشه .دبیر خوب هم باید باشه.و مهمتر از همه .دانش آموزایه هم باید علاقه داشته باشن.(دقت کنین که نمیگم قوی باشن .میگم باید علاقه داشته باشن.
که طبیعتا مدارس تازه تاسیس حداقل 4_5شال وقت میخوان تا یه آنالیز کنن خودشون رو که تا اون موقع هممون رفتیم .
درضمن ما ها تا حالا مدالا مون رو به رخ کسی نکشیدیم.اگرهم کشیدیم .به رخه این انرژی و سلام .علامه طباطبایی ها کشیدیم.
با قسمت آخر حرفتم موافقم .و ما امسال هم نشون خواهیم داد که ماله سمپاد هستیم.و افتخارات برایه ماها هستن.
برخی مدارس بر مبنای سیستم قدیمی تر اموزشیشون به مراتب تو برخی مسائل جا افتاده ترن ولی سایر مراکز وقت میخوان و اگر بخوان قاعدتا روند صعودی خوبی خواهند داشت همونطور که امسال در بعضی مراکز دیده شد جدا همه چی ب بچه هاس

من میگم جای این که بزنید تو سر هم جو رو برگردونید بابا ب هم یاد بدید سمپادی واقعی بودن را فارغ التحصیل ها نشینن صرفا تاسف بخورن سر تکون بدن ی سری مسائل رو گوشزد کنن ب بچه ها یادشون نره اسم 5 حرفی والایی روشونه بابا رقابت کنید با هم انگیزه بدید ب هم نزنید تو سر هم تخریب نکنید هم رو

اینم بگم که روال اموزش پرورش اینه که دانش اموزا رو پخش کنه تو مراکز این جوری همه با هم رو ب نابودی میرن مگر این که خود بچه ها نذارن بعضیارو ادم میبینه تو این سیستمه خودشو قبول نداره خوب اخه چرا لابد ی فرقی داشتی هر چند کوچیک که الان این جایی دیکه خودت این فرق کوچیک رو بزرگش کن زیر سوال نری بهت نگن سمپادی چینی !
ُ

sahars

کاربر نیمه‌فعال
شهر
تهران

:| خب آخه علامه حلی 7 در حدِّ علامه حلی 1 بهش بها داده میشه مثلا؟!

salam123

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر

من در نقش معلم پژوهش تو چند تا از مدرسه‌های فرزانگان بودم و اگر جایی هم درس نداده باشم با خیلی از بچه‌هاشون برخورد داشتم.
نظر شخصیم اینه که بچه‌های فرزانگان‌های ۳ به بعد خیلی بچه‌های درس‌خون‌تر و با پشت‌کارتری هستن ولی بچه‌های فرزانگان ۱ و ۲ به نظر میاد که باهوش‌ترن مقداری ولی بسیار بسیار تا قبل از سال سوم کمتر درس می‌خونن، که خب به نظر من سمپادی واقعی باید هم همین‌طور باشه! خود من تا تابستون پیش‌دانشگاهی به معنای واقعی هیچی درس نخوندم!
یکی از دلیل‌هاش هم ممکنه این باشه که وقتی این بچه‌هایی که الان دبیرستانن آزمون راهنمایی رو دادن، هنوز آزمونش واقعا تیزهوش بودن رو مشخص می‌کرد نه مثل آزمونی که الان هست و درس‌خون بودن رو مشخص می‌کنه و خب بچه‌های راهنمایی فرزانگان اکثرا دبیرستان فرزانگان ۱ و ۲ می‌رن.
دلیل دیگه‌اش هم ممکنه جو کلی مدرسه باشه که تو فرزانگان ۱ خیلی از جو درس‌خونی فاصله داره ... هر چند اون هم اخیرا کمی داره عوض می‌شه ....

(بحث فرزانگان ۶ که کلا جدائه! اون‌جا کادر مدیریتیش کاملا با فرزانگان ۱ یکیه و حتی ممکنه سال دیگه دو مدرسه ادغام بشن، یعنی نمی‌شه یک مدرسه جدا در نظر گرفتش خیلی)

خودتی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 1
شهر
کرمان

جناب خانومی ک میگی فرز یکی ها چینی اند:حداقل ی نگا ب خودتان بندازید نمایشگاهی ک امسال شما داشتید در مقابل حلی۲ای ها ک ب قول خودتون چینی اند هیچی نبود ماسر امتحان سمپاد مرحله اول ک امسال برگذار شد هر کسی خودش خواب میداد ن مث شما ک یکی از بچه های المپ شیمی جوابو بین بچه ها پخش کنه یامثلا مدیرتون واسه همین امتحان سمپاد.خیلی امتحان های استانی رو کنسل کنه)البته منظورم بچه های حلی ۱نیست فک کنم اونا باید باشعور تر از اون چیزی باشن ک این حرف هارو بزنن(بچه های شما همه خرخونن در حالی ک از ماباهوش تر هستن و اینجا نمره واقعی مون رو میگیریم ن مث شما ک نمره۱۹رند بشه ،بشه۲۰ اون وقت بگین ما چینی هستیم

نانازی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمانشاه
مدال المپیاد
مرحله اول المپیاد شیمی مرحله دومم قبول شدم مدرسه بودجه نداشت گفت نمیتونیم ببریمت با المپیاد ریاضی که بدلیل نالایقی مدرسه بازم مشهد نتونستم

ما که کلا یه فرزانگان داریم :D
ولی فکرم نمیکنم زیاد فرقی داشته باشه دوستان!

• لایک
امتیازات: s123

B-D SGR

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمايى فرزانگان ١
شهر
تهران
مدال المپیاد
بى خيال بابا

من با اینکه فرزانگان 1 میرم اصلا به نظرم سمپاد فقط 1 ها نیستن ما همه یه خونواده ایم ... ما همـــــــــــــه با هــــــــــــم سمپادو میسازیم... :)

• لایک
امتیازات: s123

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

حذف

mehrnoosh kamali

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
مدال المپیاد
--------------

چیزی که من از یه مدیر پرسیدم این بوده که فرزانگان یک بیش تر تجربی هاشون بهتره و فرزانگان دو بیش تر ریاضی هاشون خوب بوده.
یه چیز دیگه هم که شنیدم این بوده که براساس منطقه ی فرد اون رو می برن نزدیک ترین فرزانگانی که به محل زندگیش نزدیکه!که البته خودم هم با این موافق نیستم.

...roze...

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد

به نقل از MHK :
چیزی که من از یه مدیر پرسیدم این بوده که فرزانگان یک بیش تر تجربی هاشون بهتره و فرزانگان دو بیش تر ریاضی هاشون خوب بوده.
یه چیز دیگه هم که شنیدم این بوده که براساس منطقه ی فرد اون رو می برن نزدیک ترین فرزانگانی که به محل زندگیش نزدیکه!که البته خودم هم با این موافق نیستم.

شایعه کردن عزیزم... من و چند تا از بچه ها موقع مشخص کردن اولویت هامون می خواستیم فرزانگان 5 مشهد رو انتخاب کنیم چون می گفتن ریاضیش عالیه و رصد خونه داره و اینا بعد که مامانم زنگ زد از مدرسه پرسید گفتن دروغه همش... یکی از معلمای فیزیکمون هم که وقتی شنید نزدیک بود پاشه ما ها رو بزنه ( خودش همه ی مراکز تدریس کرده)
قصد توهین ندارم ولی مطمئنن اگه به همون فرزانگانی های n هم بگن بیا یرو فرزانگان 1 بی چون وچرا قبول می کنن... موضوع سر کیفیته ....
حداقلش اینه که تو مدرسه ی ما همه خودشونو می کشتن برن فرزانگان 1 چون اونجا سعی روی اینه که بچه ها رو خلاق بار بیارن...(البته خوب مسلما همه هم که خلاق بار نمی یان)
راجع به فرزانگان نزدیک و اینا هم دروغه به رتبه بستگی داره یادمه اوایل که اومده بودم فرزانگان همه می گفتن تقسیم بندی براساس رتبه اس ولی یکی از بچه ها بود که فرزانگان 1 می یومد بعد دو تا خونه اون ور تر تو همون کوچه یک دختره ای بوده که فرزانگان 2 رفته ... مسلما ناحیه مطرح نیس

empress

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهـــران
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از whisper of life :
شایعه کردن عزیزم... من و چند تا از بچه ها موقع مشخص کردن اولویت هامون می خواستیم فرزانگان 5 مشهد رو انتخاب کنیم چون می گفتن ریاضیش عالیه و رصد خونه داره و اینا بعد که مامانم زنگ زد از مدرسه پرسید گفتن دروغه همش... یکی از معلمای فیزیکمون هم که وقتی شنید نزدیک بود پاشه ما ها رو بزنه ( خودش همه ی مراکز تدریس کرده)
قصد توهین ندارم ولی مطمئنن اگه به همون فرزانگانی های n هم بگن بیا یرو فرزانگان 1 بی چون وچرا قبول می کنن... موضوع سر کیفیته ....
حداقلش اینه که تو مدرسه ی ما همه خودشونو می کشتن برن فرزانگان 1 چون اونجا سعی روی اینه که بچه ها رو خلاق بار بیارن...(البته خوب مسلما همه هم که خلاق بار نمی یان)
راجع به فرزانگان نزدیک و اینا هم دروغه به رتبه بستگی داره یادمه اوایل که اومده بودم فرزانگان همه می گفتن تقسیم بندی براساس رتبه اس ولی یکی از بچه ها بود که فرزانگان 1 می یومد بعد دو تا خونه اون ور تر تو همون کوچه یک دختره ای بوده که فرزانگان 2 رفته ... مسلما ناحیه مطرح نیس
منظور ایشون فرزانگان 1و2 ِ تهـران بود ،فرق داره با مشهد بهر حال..
این که هر کس چه شعبه ای بره تا دو سه سال ِ پیش بر اساس منطقه مدرسه راهنمایی یا ابتدایی بود .(نه محل سکونت)
یعنی هر مرکز یه سری منطقه تحت پوشش داشت که دانش آموزای اون مناطق وارد اون مرکز می شدن.
ولی الان که شعبه های بیشتر شده ،مثل اینکه هر کس خودش موقع ثبت نام آزمون‌ورودی اولویت بندی می کنه.
×البته همۀ اینهــا مالِ تهـران ـه؛بقیه شهرها رو نمی دونم!

n-kh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مشهد
شهر
مشهد

جهت اطلاع بچه های قدیمیتر باید بگم الان 2 ساله که انتخاب مرکز فرزانگان یا هاشمی نژاد یا حلی و....برعهده خود دانش اموز گذاشته شده و وقتی مرکزیکه میخوای توش درس بخونی انتخاب کردی همه چی رو در نظر میگیری دوری یا نزدیکی خونتون و خیلی چیزای دیگه و اینکارشون خیلی خوبه چون خیلی مشکلات حل شده به امید موفقیت بچه ها در تمامی مراکز سمپاد

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

يه حرف كلي ميخام بزنم

اونم اينه كه سمپاد 1 و 2 و 3 و... تا وقتي سمپاد حساب ميشن كه بچه هاش سمپادي باشن.يني كلاً اهل پژوهش و درس و خلاقيت و ... باشن

يني به نظرم كلاً بچه هان كه يه مدرسه سمپاد ميكنن .سردر ملاك نيس.شعبه ي 10 يه شهر ميتونه سمپادتر از شعبه 1ش باشه.
(و "سمپاد" صفت ميشود...)

همين!

banj

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
یه حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
cs

نه این اصلا درست نیس
راستش 1 ها حلی1و..... فقط اسم در کردن مدارس خیلی خوبی هستن ولی نه این که خیلی از همه بهترن
تنها برتری شون امکاناته وگرنه بعضی اوقات از نظر کادر آموزشی اون خیلی جدیدا از شون بهتره
من خودم مخالف افزایش مدارس سمپادم چون باعث بچه واقعا تیزهوش وتاپ با بچه های یکم ضعیف تر وگاهی خیلی ضعیف تر بر بخورند که این قاعده از سمپاد1 ها مستسنا نیست
یعنی لزوما وهمواره کسی که به مدارس 1 میره نباید بهتر از مدارس2 3 4 5 6 7 8 9 10...............و.......... باشه
مهم به نظر من شور سمپادیه که تو همه مدارس هست
البته این رشد سرطانی سمپادها هم خیلی خیلی بده چون باعث تضعیف کل سمپاد میشه ؟؟؟؟؟

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

به نقل از banj :
نه این اصلا درست نیس
راستش 1 ها حلی1و..... فقط اسم در کردن مدارس خیلی خوبی هستن ولی نه این که خیلی از همه بهترن
تنها برتری شون امکاناته وگرنه بعضی اوقات از نظر کادر آموزشی اون خیلی جدیدا از شون بهتره
من خودم مخالف افزایش مدارس سمپادم چون باعث بچه واقعا تیزهوش وتاپ با بچه های یکم ضعیف تر وگاهی خیلی ضعیف تر بر بخورند که این قاعده از سمپاد1 ها مستسنا نیست
یعنی لزوما وهمواره کسی که به مدارس 1 میره نباید بهتر از مدارس2 3 4 5 6 7 8 9 10...............و.......... باشه
مهم به نظر من شور سمپادیه که تو همه مدارس هست
البته این رشد سرطانی سمپادها هم خیلی خیلی بده چون باعث تضعیف کل سمپاد میشه ؟؟؟؟؟
با قسمت اول حرفت مخالفم.
مگه ما ضعیف هستیم که میگی تنها برتریمون امکانات و ... هستش.
ما شرکت نکردیم ولی فرز1شرکت کرد.من مطمئنم که اگه نتایج رو بدن از ده نفر اول حداقل 4_5نفر از فرز1هستن و در کل اول میشن.
البته به شرطی که بعضی از مدارس تقلب نکنن :-"
حالا اگه ما بودیم...
نه باو... امکانات کجا بود.
شما مارو با حلی 3که تو نیاورانه مقایسه کن .می‌بینی که کم هم داریم.
از لحاظ امکانات ماها و فرز1یا مظلوم واقع شدیم.
.........
با قسمت های بعدی حرفت کاملا موافقم.
.........
آیا از شما ها کسی راهکاری برا این قضیه (جلوگیری از رشد بی رویه مراکز سمپاد)داره؟؟؟

بالا